Mākoņi vs WP Engine

Ir daudz iespēju izvēlēties, ja runa ir par vietnes mitināšanu. Es nerunāju par dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, bet arī par tirgū pieejamo hostinga veidiem. Lielākā daļa no mums pārzina dalīto, VPS un speciālo mitināšanu, bet šodien mēs par to runāsim pārvaldīta mākoņa mitināšana.


mākoņu ceļi vs wp motors

Tas šeit ir viens pret otru Mākoņi vs WP Engine salīdzinājums, kurā apskatītas funkcijas, veiktspēja, cenas un daudz kas cits – lai palīdzētu jums izvēlēties starp šiem diviem nozares līderiem pārvaldītajā WordPress mitināšanas telpā.

Vai vēlaties ienirt tieši šeit? Tad lēkt tieši uz un, vai tieši uz .

Bet vispirms īsumā apskatīsim mākonis WordPress mitināšanas pamatus …

Kas ir Cloud Hostings?

Atšķirībā no tradicionālās mitināšanas, mākoņu tīkls vietnes mitināšanai izmanto serveru tīklu. Tas turpina pārslēgt savas tīkla preferences atkarībā no slodzes, ko tās serveri nes vienlaikus. Resursi tiek pārvaldīti un koplietoti visā tīklā, lai nodrošinātu maksimālu darbspēju un veiktspēju.

Tādēļ mākoņa mitināšana tiek uzskatīta par efektīvu tīmekļa mitināšanas metodi, un gan mazi, gan lieli uzņēmumi migrē savas vietnes uz šāda veida mitināšanu.

Kāpēc jums ir nepieciešama pārvaldīta mākoņa mitināšana?

Servera pārvaldība ir drudžains uzdevums, un pat labiem programmētājiem ir grūti izaicināt efektīvi konfigurēt un pārvaldīt savus serverus. Runājot par netehniskām personām, tas var vēl vairāk pasliktināties.

Apstrādātā stāvoklī serveriem nav GUI, ar kuriem mijiedarboties, un lielākajai daļai uzdevumu ir jābūt kodētiem tā apvalkā. Tas prasa ekspertu sistēmas administratoru, kura izmaksas ir $ $.

Pārvaldītā mākoņa mitināšana novērš rūpes par serveru pārvaldību, kas ir ideāli piemērots maziem uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem ar ierobežotiem resursiem un kapitālu. Ar pārvaldītu mākoņa mitināšanu viņi saņem veiktspēju, kā arī sarežģītus ar serveri saistītus uzdevumus, par kuriem rūpējas to nodrošinātājs.

Pilnībā pārvaldīta WordPress mitināšana vs pārvaldītā mitināšana

Mākoņu mitināšanas nozarē tiek izmantoti divi izplatīti termini. Pārvalda WordPress mitināšana (t.i., Cloudways) un pilnībā pārvalda WordPress mitināšana (t.i., WP Engine). Kā norāda nosaukums, pilnībā pārvaldīts, kas rūpējas par visu, ieskaitot jūsu WordPress vietni.

Tas pārvalda jūsu serveri, kā arī WordPress vietni, ja rodas kādas problēmas, kas saistītas ar lietojumprogrammām. Pilnībā pārvaldītos WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējos darbojas WordPress ekspertu komanda, kas var jums palīdzēt pārvaldīt jūsu WordPress vietnes, piemēram, dublējumus, hakatus, atjauninājumus un citus ar vietni saistītus jautājumus..

No otras puses, pārvaldītā mākoņa mitināšana nepiedāvā ekspertu atbalstu lietojumprogrammu līmenī. Lai arī tas pilnībā pārvalda serveri jūsu labā un atkarībā no atbalsta līmeņa tas varētu arī palīdzēt pārvaldīt jūsu WordPress vietni, taču tas nav viņu pakalpojuma daļa.

Pilnībā pārvaldīti pakalpojumi maksā vairāk nekā vienkārša pārvaldīta mitināšana. Ja jums patīk maksāt mazāk un pārvaldīt WordPress pats, otra iespēja varētu būt jums piemērota.

Mākoņi – pārvaldīta WordPress mitināšanas platforma

mākoņu ceļi

Mākoņi ir PaaS, kas izstrādāts, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu WordPress, Magento, Joomla un citām PHP balstītām lietojumprogrammām augstas veiktspējas mākoņa mitināšanu..

Cloudways ir plaši izmantota mitināšanas platforma, kas piedāvā daudz pakalpojumu vairākām personām. Viņu klientu skaitā ir radošās aģentūras, jaunuzņēmumi, ārštata darbinieki, emuāru autori un uzņēmumu īpašnieki.

Vairāki mākoņu pakalpojumu sniedzēji

mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Cloudways ir atvedis piecus galvenos mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējus zem viena jumta. Cloudways lietotājiem ir iespēja izvēlēties no labāko pakalpojumu sniedzēju saraksta, vienlaikus baudot ērti lietojamo platformu un pakalpojumus, kas izveidoti, lai samazinātu servera pārvaldību lietotāja līmenī.

Cloudways piedāvā serverus no šādiem pakalpojumu sniedzējiem:

 • DigitalOcean
 • Linode
 • Vultr
 • Google mākoņa platforma
 • Amazon tīmekļa pakalpojumi

Globālie datu centri

globālie datu centri

Ar Cloudways jūs varat izvēlēties 60+ datu centri visā pasaulē, ko nodrošina pieci labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Šie datu centri aptver visus lielākos reģionus un pilsētas, nodrošinot maksimālu pārklājumu visā pasaulē. Tātad, izmantojot Cloudways, jums nav jāuztraucas par to, ka datu centrs atrodas tuvu jūsu mērķa tirgum.

Optimizēta kaudze

Tā kā Cloudways platformai izdevās, jo uz tās izveidotā tehnoloģija spēj sniegt augstas veiktspējas pakalpojumus ar pielāgojamības un jaunināšanas īpašībām. Platformā tiek izmantoti vairāki rīki progresīvam kešatmiņas saglabāšanas mehānismam, piemēram, Nginx, Varnish reversai starpniekserverēšanai un Redis datu bāzes vaicājumu kešatmiņā..

optimizēta tehnoloģiju pakete

Tas atbalsta gan MySQL, gan MariaDB datu bāzei un palaiž lietojumprogrammas jaunākajā PHP versijā.

Cloudways CDN

Satura piegādes tīkls ir dzīvotspējīgs vietnēm, kurām ir auditorija vairākos reģionos. Tas uzlabo gan statiskā, gan dinamiskā satura piegādi. Tas ir iepriekš instalēts Cloudways platformā, un to var aktivizēt tikai ar vienu klikšķi.

mākoņu ceļi cdn

Bezmaksas SSL sertifikāti

Cloudways saviem lietotājiem piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu, izmantojot Let’s Encrypt. SSL ir svarīga vietņu drošībai un autentiskumam dažādos tīmekļa pārlūkos. Tas arī uzlabo jūsu vietnes SEO klasifikāciju.

Papildfunkcijas

Kā platforma Cloudways ir ļoti nobriedusi un pievērš īpašu uzmanību detaļām. Tas ir labi aprīkots ar funkcijām, kuras pieprasa dažādas personības. Padziļināsimies, lai izpētītu piedāvātās platformas piedāvātās iespējas.

Vairāki pieteikumi

servera lietojumprogrammas

Cloudways lietotāji neaprobežojas tikai ar vienu lietojumprogrammu: vienā serverī var palaist vairākas lietojumprogrammas, kas ietver dažādu veidu lietojumprogrammas. Piemēram, vienā serverī es vienlaikus varu instalēt WordPress, Magento un PHP lietojumprogrammas.

Klonēšana

Šī funkcija ļauj lietotājam bez piepūles klonēt savu lietojumprogrammu tajā pašā un citā serverī. Cloudways arī ļauj tā lietotājam izveidot pilnīgu sava servera klonu. Lietojumprogrammas / vietnes klonēšana ir ideāli piemērota izstrādātājiem, kuri var izgatavot vairākus klonus un modificēt tos atkarībā no klienta prasībām.

Vietnes migrācija

Izmantojot Cloudways platformu, migrācija ir ļoti vienkārša. Migrācijas spraudni var izmantot jebkuras WordPress vietnes migrēšanai no jebkuras vietas uz Cloudways serveri.

migrācijas rīki

Pakāpju vide

Cloudways nesen uzsāka savu pilnīgo inscenēšanas funkciju, caur kuru failus un datu bāzes var virzīt un izvilkt no lietojumprogrammas. Šī ir lieliska īpašība, jo tā ļauj lietotājam ērti strādāt vietnē, nevis klonēt vai migrēt visu vietni no izstrādes vides uz ražošanas vidi.

mākoņu ceļi

Šī funkcija pagaidām joprojām ir beta stāvoklī, un to ir plaši pārbaudījusi Cloudways komanda un tās klienti. Pakāpju iestatīšana ir ideāls risinājums visiem tīmekļa izstrādātājiem, lai pārbaudītu jaunas funkcijas savā vietnē un selektīvi iespiestu vai vilktu kodu, neietekmējot aktīvo vietni..

Papildus šim Cloudways piedāvā arī iestudējuma URL, lai pārbaudītu vietni, kuru var klonēt uz ražošanas serveri, kad izstrādes process ir pabeigts.

Uzraudzība

Servera uzraudzība ir svarīga, lai jebkurā laikā izprastu jūsu patēriņu. Tas ļauj labāk pielāgot savus izdevumus un resursus jūsu IA. Cloudways ir pilnīgs uzraudzības modulis, kas ļauj redzēt statistiku reāllaikā, kā arī ir pieejama integrācija pakalpojumam New Relic.

Mērogojamība

Atkarībā no servera, Cloudways lietotāji gandrīz uzreiz var mērogot savus serverus vertikāli. Tam nav nepieciešami atbalsta grupas apstiprinājumi, un to var izdarīt, izmantojot pašu platformu.

Plāni un cenas

Cloudways ir paketes, kas pieejamas visu veidu klientiem. Cloudways hostinga paketes ir paredzētas emuāru autoriem, ārštata darbiniekiem, lielu un mazu uzņēmumu īpašniekiem. Zemākā pakete, kas ir 1GB serveris no DigitalOcean, sākas no USD 10 mēnesī, kas var uzturēt trafiku 30K plus apmeklētāju. Citām pakotnēm ir atšķirīgs aparatūras un nodrošinātāja komplekts.

mākoņu ceļu cenu plāni

Lietojumprogrammu utilītas

Pārvaldīta mākoņu mitināšana atvieglo dzīvi, un tieši to arī mākoņi. Daudzas sarežģītas funkcijas var pārvaldīt tikai ar vienu klikšķi. Piemēram, ja jums jāuzsāk WordPress vietne ar WooCommerce iespējām, tad nolaižamajā izvēlnē jūs vienkārši varat izvēlēties WordPress ar WooCommerce instanci, un vietne tiks automātiski palaista ar WooCommerce. Ne tikai tas, ka tā lakas iestatījumi tiks konfigurēti arī atbilstoši tam.

Līdzīgi WordPress daudzvietīgu vietni var palaist arī tikai ar vienu klikšķi, kas, manuāli veicot, var nedaudz mulsināt iesācējus..

Diennakts ekspertu atbalsts

Cloudways lietotāji var dzīvot tērzēšanā, izmantojot savu diennakts ekspertu atbalstu. Ne tik steidzamiem jautājumiem var atvērt arī atbalsta biļetes, un tām ir arī organizēts zināšanu bāzes atbalsts.

WP Engine – pilnībā pārvaldīta WordPress mitināšana

wp motors

WP dzinējs ir uzņēmums, kas pazīstams ar veiktspēju un modernākajām funkcijām. Viņi ir pilnībā pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Viņi ir pionieri pārvaldītajā WordPress mitināšanā un laika gaitā ir ieguvuši lielus vārdus kā viņu klienti, piemēram, SoundCloud, WPBeginner un WebDev Studios.

Mākoņu nodrošinātāji

WP Engine izmanto serverus no Google Cloud Platform un Amazon Web Service. Abi ir labākie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. WP Engine lietotāji atkarībā no viņu vajadzībām var izvēlēties serverus no diviem pakalpojumu sniedzējiem.

Vairāki datu centri

WP Engine ir 18 datu centri apkārt pasaulei. Atkarībā no mērķa tirgus; lietotāji var izvēlēties datu centru, kas ir vistuvāk viņu atrašanās vietai.

wp motora datu centri

Advanced Stack

Tāpat kā Cloudways, arī WP Engine ir veidots uz vismodernākajām tehnoloģijām. Tas darbina savus serverus, izmantojot tādus augstas veiktspējas rīkus kā Nginx, Varnish un Memcached. Lietotāji var izmantot vēlamo programmēšanas valodu, piemēram, PHP, Python un Ruby.

Lietotājam draudzīgas funkcijas

Būdams viens no uzticamajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, WP Engine piedāvā funkcijas, kas vajadzīgas gan WordPress vietnes pārvaldībai, gan veiktspējai. Apskatīsim dažas tā piedāvātās funkcijas.

Vietnes migrācija

Migrācijas rīks WordPress migrāciju no jebkuras resursdatora uz WP Engine padara vienkāršu. Šis rīks ir iebūvēts platformā. Tas visu migrāciju pārvalda automatizēti.

Pakāpju vietas

Starp inscenējumu un inscenēšanas vietni ir atšķirība. Mēs esam redzējuši, kāds inscenējums ir Cloudways. WP Engine neatbalsta iestudēšanu, tas atbalsta pieturvietas vietni, kuru var klonēt uz ražošanas serveri, kad izstrāde ir pabeigta. Šo funkciju var izmantot jaunu funkciju pārbaudei, un vēlāk to var izmantot vietnē ražošanas vidē.

Ekspertu atbalsts

WordPress atbalsts

WP Engine piedāvā lielisku atbalstu attiecībā uz WordPress. Viņiem ir eksperti uz kuģa, kuri var iesaistīties, ja lietotājs saskaras ar jebkādām problēmām savā serverī vai WordPress vietnē.

Pārvaldītā drošība

motora drošības elementi

WP Engine apgalvo, ka aizsargā jūsu vietni no drošības ievainojamībām, iepriekš identificējot uzbrukumus. Tas izmanto aktīvu sistēmu, lai aizsargātu jūsu vietni no iespējamiem uzbrukumiem un nodrošinātu daudzus drošības elementus, lai vēl vairāk pastiprinātu drošību.

Dublēšana un atkopšana

Dublējumi ir nepieciešami visām WordPress vietnēm, un WP Engine tos pārvalda jūsu vietā. Tas uztur jūsu vērtīgo failu datu bāzes un multivides bibliotēkas dublējumkopijas, tāpēc datu zaudēšanas gadījumā atkopšanu var veikt viegli. Viņi arī piedāvā tūlītēju ārkārtas seku novēršanu, lai samazinātu jebkāda veida zaudējumus klienta galā.

Uzraudzība

Servera uzraudzībai WP Engine izmanto arī jaunas relikvijas iespējas. Analītikai tas izmanto arī Spark un Qubole. Tas uzrauga servera resursu patēriņu, glabāšanu un datu bāzi. Viņu komanda ir proaktīva, lai atrisinātu visas ar serveri saistītās problēmas, ko atzīmē viņu uzraudzības sistēma.

Plāni un cenas

WP Engine piedāvā četras paketes dažādiem lietotājiem. Viņu starta pakete sākas no USD 28,00, kas var apkalpot līdz 25 000 apmeklētāju, un joslas platums ir 50 GB.

wp motora cenu plāni

Lietojumprogrammu utilītas

lietojumprogrammas un rīki

Papildus jūsu servera pārvaldībai WP Engine palīdz lietotājam optimizēt savu WordPress vietni un piedāvā tādas funkcijas kā lapas veiktspēja, kas palīdz uzlabot jūsu WordPress vietnes veiktspēju..

Šis rīks ir integrēts informācijas panelī, un to var izmantot vietnes darbības uzraudzībai un sniedz vērtīgu ieskatu. Vēl viena lieliska īpašība ir satura veiktspējas analīze. Šis rīks palīdz lietotājam izprast un analizēt viņu saturu un noteikt, cik labi tas darbojas dažādos kanālos.

WordPress atbalsts

Mēs jau zinām ekspertu WordPress atbalstu, ko WP Engine piedāvā saviem lietotājiem. Tas arī piedāvā tiešraides tērzēšanu un bot atbalstu, izmantojot savu platformu, un klienti var arī izmantot FAQ savā vietnē.

Vēl viena lieliska lieta, ko WP Engine var piedāvāt, ir pieeja Genesis Framework un 35+ premium, WordPress StudioPress tēmām, kas iekļautas visos plānos.

Mākoņu un WP dzinēju salīdzinājums

MākoņiWP dzinējs
Mākoņu nodrošinātājiGCE, AWS, Linode, Vultr, DigitalOceanGCE, AWS
Datu centri60+18
Cenu noteikšanaSākot no 10 USD / mēnesīSākot no 28 USD / mēnesī
AtbalstsTiešraides tērzēšana, zināšanu bāze, biļete, CloudwaysBotTiešraide, biļete
Iestudējums
LietojumprogrammasWordPress, Joomla, Magento, PHP, DrupalWordPress
OSLinuxLinux
Bezmaksas SSL sertifikāts
CDN
Pakāpju URL
Klonēšana
Pilnībā pārvaldīts hostings
WP ekspertu atbalsts
Migrācija
Vietnes dublēšana
Neierobežots progr
PHP 7
IP baltajā sarakstā
Uzraudzība
Vairāk informācijas

{“@Context”: “http://schema.org”, “@type”: “Table”, “about”: “Cloudways Vs WP Engine”}

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map