Mākoņi un vietne

Šis galvu uz galvu Mākoņi un vietne salīdzinot, tiek apskatīts, kā tiek apkopotas funkcijas, veiktspēja, cenas, plusi un mīnusi utt., lai palīdzētu jums izvēlēties starp šiem diviem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem..


Sāksim ar jebkuras tīmekļa mitinātāja vissvarīgākās funkcijas salīdzināšanu.. ātrums

Ātruma salīdzinājums no galvas līdz galvai

Šeit es pārbaudīšu Cloudways un SiteGround ātruma veiktspēju, pārbaudot šīs vietnes (mitinātas vietnē SiteGround) ātrumu pret precīzu tās klonētu kopiju (bet mitinātu Cloudways).

Tas ir:

  • Vispirms pārbaudīšu šīs vietnes ielādes laiku pie savas pašreizējās tīmekļa mitinātājas (kas ir SiteGround).
  • Pēc tam es pārbaudīšu tieši to pašu vietni (tās klonētu kopiju *), bet mitinu tajā Cloudways **.

* Izmantojot migrācijas spraudni, visas vietnes eksportēšana un mitināšana vietnē Cloudways
** DigitalOcean izmantošana Cloudways DO1GB plānā (USD 10 mēnesī)

Veicot šo testu, jūs iegūsit izpratni par to, kā ātri ielādējot vietni, kas mitināta vietnē SiteGround vs Cloudways ir.

Lūk, kā mana mājas lapa (šajā vietnē – mitināta) Vietne) uzstājas Pingdom:

mājas lapas vietne

Mana mājas lapa tiek ielādēta 1,24 sekundēs. Tas patiesībā ir ļoti ātrs, salīdzinot ar daudziem citiem saimniekiem – jo SiteGround nav? ar jebkādiem līdzekļiem.

Jautājums ir, vai tas tiks ielādēts ātrāk? Mākoņi? Noskaidrosim..

mākoņu ceļu ātruma pārbaude

Ak jā! Cloudways tieši tā pati mājas lapa tiek ielādēta tikai tikko 435 milisekundes, tas ir tuvu 1 sekundei (precīzi sakot – 0,85 s)!

Kā būtu ar emuāra lapu, sakiet šo pārskata lapu? Lūk, cik ātri tas tiek ielādēts Vietne:

ātruma veiktspēja

Šī pārskata lapa tiek ielādēta tikko 1,1 sekundes, atkal SiteGround nodrošina lielu ātrumu! Un kā ir ar Cloudways?

ātrs ielādes laiks

Tas ielādējas tikai 798 milisekundes, krietni zem vienas sekundes un atkal daudz ātrāk!

Tātad, ko no tā padarīt??

Viena lieta ir pilnīgi skaidra, ja šī vietne tiktu mitināta Cloudways, nevis SiteGround, tad tā darbotos daudz ātrāk. (ņemiet vērā sevi: pārvietojiet šo vietni uz Cloudways pronto!)

Mākoņa un vietņu salīdzinājums

pārvelciet pa labi

Mākoņi

Vietne

Par:Cloudways ir mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā pārvaldītus mākoņa serverus, kuriem ir daudz funkciju, un kurus ir viegli sākt, kā arī pārvaldīt un mērogot pēc nepieciešamības.Ir zināms, ka SiteGround saviem klientiem piedāvā saprātīgas cenas, kā arī pievienotās tehniskās iespējas un pārsteidzošo klientu atbalstu.
Dibināta:2012. gads2004. gads
BBB vērtējums:Nav novērtētsA
Adrese:Cloudways Ltd. 52 Springvale, pāvesta Pija XII iela Mosta MST2653 MaltaSiteGround Office, 8 Racho Petkov Kazandzhiata, Sofija 1776, Bulgārija
Telefona numurs:(855) 818-9717(866) 605–2484
Epasta adrese:[aizsargāts ar e-pastu][aizsargāts ar e-pastu]
Atbalsta veidi:Tālrunis, tiešsaistes atbalsts, tērzēšana, biļeteTālrunis, tiešsaistes atbalsts, tērzēšana, biļete
Datu centra / servera atrašanās vieta:Ohaio štatā, ASV, Monreālā, Kanādā, Londonā, Apvienotajā KaralistēČikāgas Ilinoisā, Nīderlandē Amsterdamā, Singapūrā un Londonā Lielbritānijā
Mēneša cena:Sākot no USD 10,00 mēnesīSākot no USD 3,95 mēnesī
Neierobežota datu pārsūtīšana:Nē (no 1 TB)
Neierobežota datu glabāšana:Nē (no 20 GB)Nē (10–30 GB)
Neierobežots e-pasts:
Vairāki resursdatora mitinātāji:Jā (izņemot StartUp plānā)
Hostinga vadības panelis / interfeiss:Mākoņu ceļu saskarnecPanel
Servera Uptime garantija:99,90%99,90%
Naudas atdošanas garantija:3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija30 dienas
Pieejams speciālais hostings:Nē (pieejams tikai mākonis)
Bonusi & Pielikumi:Bezmaksas SSL sertifikāts. Bezmaksas vietņu migrācija. Diennakts klientu atbalsts.CloudFlare satura piegādes tīkls (CDN). Bezmaksas dublēšanas un atjaunošanas rīki (izņemot ar StartUp plānu). Bezmaksas privāts SSL sertifikāts uz vienu gadu (izņemot ar StartUp).
Labais: Ir pieejams 30 dienu bezmaksas izmēģinājums.
Mitināt neierobežotas vietnes.
Automātiski vietņu dublējumi.
“Maksā pēc ejot” cenu noteikšanas sistēma.
Ar WordPress ir viegli sākt darbu.
Bezmaksas papildfunkcijas: SiteGround ietver uzlabotas funkcijas, piemēram, automātiskas ikdienas dublējumkopijas, CloudFlare CDN un šifrēsim SSL sertifikātus ar katru plānu.
Optimizēti plāni: SiteGround piedāvā mitināšanas paketes, kas īpaši izstrādātas, lai sasniegtu visaugstāko veiktspēju satura pārvaldības sistēmās, piemēram, WordPress, Drupal un Joomla, vai e-komercijas platformās, piemēram, Magento, PrestaShop un WooCommerce.
Fantastisks klientu atbalsts: SiteGround garantē gandrīz tūlītēju atbildes laiku visos tā klientu atbalsta kanālos.
Izturīga Uptime garantija: SiteGround sola jums 99,99% uptime.
Sliktais: Nav cPanel, jo Cloudways ir uzņēmums, kas darbojas kā platformas pakalpojums. Ierobežoti resursi: Daži no vietnes SiteGround lētākiem plāniem ir ierobežoti, piemēram, ar domēna vai krātuves vietas maksimālo robežu.
Lēna vietņu migrācija: ja jums ir esoša vietne, daudzas lietotāju sūdzības norāda, ka jums vajadzētu sagatavoties ilgam pārsūtīšanas procesam, izmantojot vietni SiteGround.
Nav Windows mitināšanas: vietnes SiteGround paaugstinātais ātrums daļēji ir atkarīgs no modernākajām Linux konteineru tehnoloģijām, tāpēc negaidiet, ka šeit darbojas Windows balstīta mitināšana.
Kopsavilkums:Cloudways WordPress mitināšana (pārskats šeit) ir pazīstama ar to, ka tā ļauj lietotājiem mitināt resursus, pieaugot viņu vietnei. Izvietošana ir iespējama dažu minūšu laikā, jo tā lietotājiem ļauj izvēlēties servera resursus, piemēram, krātuvi, RAM un CPU. Mākonim var izvēlēties jebkuru no piedāvātajām infrastruktūrām, piemēram, Kyup vai Vultr, DigitalOcean, Google un Amazon. Lietotāji var arī izveidot savu lietotni, izmantojot jebkuru no piedāvātajām 10+ PHP balstītām sistēmām, e-komercijas veidotājiem un CMS.Vietnes vietne (pārskats) ir ideāls pamats, lai lietotāji varētu mitināt savus emuārus vai vietnes. Funkcijas ir satriecošas, piemēram, SSD draiveri visiem plāniem un uzlabota ātra veiktspēja ar NGINX, HTTP / 2, PHP7 un bezmaksas CDN. Citas funkcijas ietver bezmaksas SSL sertifikātu, kuru atjaunina lietotāja lietotne. Patentētie un unikālie ugunsmūra drošības noteikumi lietotājiem ļauj izvairīties no sistēmas ievainojamības. Vietnē ir arī bezmaksas vietņu pārsūtīšana un apkalpošana, kas izvietoti trīs kontinentos. Pastāv arī WordPress premium iespējas, kā arī ļoti atsaucīga tiešsaistes tērzēšana.

Mākoņi “Uzvar” šo galvu salīdzināšanu un ir ieteicamais tīmekļa mitināšanas pakalpojums, ko izmantot – īpaši, ja vēlaties ļoti ātru WordPress vietnes ielādi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map