Liquid Web apskats

Liquid Web ir nozares līderis pārvaldītajā WordPress un pārvaldītajā WooCommerce mitināšanas jomā. Lai gan tas nav paredzēts vietņu īpašniekiem ar ierobežotu budžetu, tas ir tīmekļa resursdators, kas vienmēr nodrošina garantētu uzticamību, ātrumu un darbības laiku.


Ja jūs meklējat jaudīgu pārvaldītu WordPress vai WooCommerce mitināšanas risinājumu no USD 19 mēnesī, kas nekad neatpaliek no veiktspējas, uzticamības vai darbspējas, Liquid Web var būt tikai jums saimnieks.

Liquid Web ir lielisks tīmekļa mitinātājs tādu vietņu īpašniekiem, kurām pieaug eksponenciāli un kuras visu laiku ir vajadzīgas – 24/7/365.

Lai palīdzētu jums pieņemt lēmumu pirms sākat ieguldīt grūti nopelnītās naudas līdzekļus, šajā Liquid Web pārskatā es aplūkoju visu, kas viņiem piedāvā liela mēroga WordPress vietnes.

Liquid Web nepaļaujas uz kešatmiņu, lai nodrošinātu ātrumu, tā vietā koncentrēties uz PHP darbiniekiem kuras ir atbildīgas par jūsu vietnes PHP izpildi. Katrā plānā ir vismaz 10 atvēlēti PHP darbinieki, un dažos no viņiem ir līdz 300 PHP darbiniekiem.

Visiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem ir iepriekš instalēti spraudņi, automātiski atjauninājumi, vietņu izvietošana, nakts dublējumi, iThemes sinhronizācija, iThemes Security Pro, bezmaksas SSL un visi citi. .

Liquid Web ir jādara kaut kas pareizi (ap ātrumu un klientu atbalstu):

šķidrās tīmekļa atsauksmes

Es sazinājos un jautāju viņiem par trīs S hostingu, ātrumu, drošību un atbalstu:

Kas atšķir Liquid Web no konkurences, ja runa ir par trīs S hostingu, ātrumu, drošību un atbalstu?

“Runājot par trīs S mitināšanu, ātrumu, drošību un atbalstu, Liquid Web spīd. Mums ir 59 sekunžu ilga atbildes reakcija, kas nodrošina ātru apkalpošanu visiem plāniem. Mūsu pārvaldītais mitināšanas un pārvaldītais lietojumprogrammu piedāvājums tika izveidots individuāli, paturot prātā mūsdienu tīmekļa profesionāļa ātruma prasības, un tas parāda: mazie un vidējie uzņēmumi ir uzticējušies mums savu biznesu vairāk nekā 20 gadus. Drošības nolūkos mēs piedāvājam Mod Security, turiet vairākus šeit uzskaitītos datus un drošības sertifikātus, un tajā ir iekļauti vairāki labākās prakses drošības iestatījumi, kurus mēs pēc tam uzraugām, izmantojot mūsu drošības pārbaudes tehnoloģiju. ”
šķidrs tīmekļa logotips
Kristians Čirinoss – WooCommerce produktu menedžeris Liquid Web

Izmantojiet kodu WHR40VIP un iegūstiet 40% atlaidi uz 2 mēnešiem visiem hostinga produktiem!

Ko ietver šis šķidrā tīmekļa apskats

 1. Iespējas

Šeit es apskatīšu Liquid Web, it īpaši, ja runa ir par trīs tīmekļa vietņu mitināšanu; ātrums, drošība un atbalsts.

 1. Pārvalda WordPress

ir viens no viņu izcilākajiem izstrādājumiem, un šeit es jums pateiksšu, kāpēc.

 1. Pārvalda WooCommerce

Liquid Web ir kaut kas specializējies un izcils. Šeit ir iemesls.

 1. Vai Liquid Web ir kaut kas labs?

Visbeidzot, pēdējā sadaļā es iesaiņošu lietas un darīšu zināmu, vai .

Par Liquid Web

Liquid Web tika izveidots 1997. gadā un kopš tā laika ir kļuvis par vienu no visuzticamākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem VPS, pārvaldīts mākonis, veltīta un pārvaldīta WordPress un WooCommerce mitināšana risinājumi.

mitināšanas plāni

Tas ir ideāls risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem ar vietnēm, veikaliem, lietojumprogrammām, kritiski svarīgām vietnēm, dizaineriem, izstrādātājiem un pat digitālajām aģentūrām.

Liquid Web komanda, kuras galvenā mītne atrodas Lansingā, Mičiganā, cenšas būt visnoderīgākie hostinga® cilvēki. Citiem vārdiem sakot, viņi “tic, jo vairāk jums ir nepieciešama tehnoloģija, lai uzkurinātu jūsu biznesu, jo vairāk jums ir nepieciešami eksperti, rūpes par cilvēkiem, kas tur atrastos.”

Šī unikālā tīmekļa mitināšanas kompānija lepojas ar vairāk 30 000 klientu no 130 valstīm un turpina pieaugt katru gadu. Nemaz nerunājot par to, ka tās apgalvojums par slavu ir viens no augstākajiem lojalitātes rādītājiem nozarē. Tātad, ja jūs meklējat tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, uz kuru varat paļauties, jums vajadzētu apsvērt Liquid Web.

par

Viens no ievērojamākajiem veidiem, kā Liquid Web sevi ir izcēlis hostinga nozarē, ir atkāpšanās no ļoti konkurējošās dalītā hostinga sacensībām. Tā vietā tā izvēlas piedāvāt tikai augstas kvalitātes, premium (domā dārgākus un vērtīgākus) mitināšanas pakalpojumus, par kuriem cilvēki ir gatavi maksāt.

Noslēgumā Liquid Web nodarbina vairāk nekā 250+ administratori, inženieri un tehniķi, kas ir veltīti un pilnvaroti padarīt jūsu dzīvi vieglāku, lai jūs varētu koncentrēties uz darbu, kas jums patīk (un ļaut viņiem darīt visu pārējo). Liquid Web gadījumā viss ir saistīts ar jūsu biznesa potenciāla nodrošināšanu.

Tas nozīmē, ko Liquid Web patiesībā piedāvā citiem lētākiem tīmekļa mitinātājiem? Un vai augstāka cena ir tā vērta? Iemirsimies Liquid Web apskats un uzzini:

Hostinga iespējas

1. Pilnībā pārvaldīts hostings

Piedāvājums pilnībā pārvaldīta tīmekļa mitināšana nozīmē Liquid Web to visu izdara jūsu vietā. Tas ietver visu programmatūru atjauninājumi un drošības ielāpi, tāpēc jūsu vietne vienmēr darbojas ātri un nekad netiek apdraudēta.

pārvaldīta tīmekļa mitināšana

Piemēram, Liquid Web katru nakti atjauninās visus WordPress spraudņus, kurus darbināt jūsu vietnē. Kas ir labāk, tas tiek darīts specializētā testēšanas vidē, lai aizsargātu jūsu vietni no spraudņu ievainojamībām un novērstu dīkstāvi. Kad komanda būs kļuvusi skaidra, jūsu atjauninājumi tiks parādīti tiešsaistē.

Liquid Web arī veic lielisku darbu, piedāvājot vietņu īpašniekiem iespēju izveidot pielāgotus mitināšanas risinājumus, kas atbilst viņu augošajām vajadzībām.

Piemēram, palīdzība ar PCI un HIPAA ievērošanu, tālākpārdevēju mitināšana, e-komercijas vietņu aizsardzība un vēl daudz vairāk ir pieejama vietņu īpašniekiem, kuri meklē kaut ko specifisku.

Turklāt viss pielāgotais mitināšanas risinājums ir pieejams ar īpašs kontu menedžeris kas zina visu par jūsu vietni un sadarbojas ar jūsu IT komandu, lai nodrošinātu netraucētu mitināšanas pieredzi.

2. Iespaidīgs lapas ātrums

Ja vēlaties, lai vietnes apmeklētāji būtu priecīgi (un konvertētu), nokļūtu Google pirmajā lapā un paliktu tur, vietne ir jāielādē ātri.

Runājot par ātru ielādes laiku, Liquid Web nepieviļ!

Šeit zemāk ir rezultāts lapas ātruma testu es izdarīju.

Pirms:

Liquid Web tika mitināta “nepieejama” WordPress demonstrācijas vietne, izmantojot automātiski ģenerētu saturu un ar iespējotu Liquid Web iebūvēto kešatmiņu:

ielādes laiki pirms optimizācijas

Vietnē GTmetrix vietne tika ielādēta 0,9 sekundes. Vispār nav slikti!

Pēc:

Vienkārši aktivizējot un konfigurējot Liquid Web ieteiktos ātruma spraudņus (Async JavaScript, Autoptimize, BJ Lazy Load, Compress JPEG & PNG attēli & Komentāru slinks ielādēšana – jau ir instalēts, bet nav aktivizēts):

ātruma spraudņi

Rezultātā bija liela ietekme uz lapas ātrumu:

lappuses ātrums pēc optimizācijas

Vietnē GTmetrix vietne ir ielādēta 0,6 sekundes. Tas ir par 0,3 sekundēm ātrāk, tas ir iespaidīgi – un ĀTRI!

Izmantojiet kodu WHR40VIP un iegūstiet 40% atlaidi uz 2 mēnešiem visiem hostinga produktiem!

3. Augsta veiktspēja

Liquid Web vidējais ielādes laiks ir mazāks par 1 sekundi, kas ir diezgan labs hostinga nozarei. Sadalot lietas datu centros (precīzi 3 no tiem), jūs redzēsit, ka, ņemot vērā jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, tīmekļa ātrums ir daudz labāks:

 • ASV centrālais reģions: 615 ms
 • ASV rietumu reģions: 330 km
 • ES centrālais reģions: 867 ms

Liquid Web ar to neapstājas. Galu galā ātrai vietnei ir daudz vairāk nekā ātruma ielāde.

Paskaties:

 • Liquid Web ir vairāk nekā 25 000 serveru privātīpašumā esošos pamata datu centros
 • Datu centriem ir lieka dzesēšana, tīkli un jauda, ​​lai nodrošinātu darbspēju un ātrumu
 • 1. līmeņa joslas platuma savienojums samazina latentumu un ātru savienojumu ar visiem globālā interneta punktiem
 • Eksperti pārrauga tīkla veiktspēju 24/7/365
 • Jūs saņemsiet iebūvētu attēlu optimizācijas risinājumu ar mitināšanas paketi, ko izmantot savā vietnē
 • Ir pieejams HTTP / 2, kas ne tikai palielina vietnes ātrumu un veiktspēju, bet arī palīdz vietnes drošībā

Visbeidzot, Liquid Web atbalsta PHP 7. Un tā ir arī laba lieta, jo PHP 7.0 vairs netiek atbalstīts, PHP 7.1 darbojas tikai drošības korekcijas grafikā un PHP 7.2 drīz sekos šim piemēram, 2019. gada beigās..

Turklāt PHP 7.4 paredzēts izlaist 2019. gada novembrī. Tātad jebkurai tīmekļa mitinātājai, kas neatbalsta PHP 7, nav prātā jūsu vietnes ātrums un veiktspēja.

4. Ātrākā WordPress mitināšana

Liquid Web ir izstrādāts viena no labākajām WordPress mitināšanas platformām, kas tur atrodas padarīt hostingu vienkāršu, lai jūs varētu koncentrēties uz savas vietnes palielināšanu. Viņu pilnībā pārvaldītā WordPress mitināšana ir pilnīgs risinājums, un tā ir labākā izvēle misijai kritiskām WordPress vietnēm.

Katrā plānā ir iepriekš instalēti spraudņi, automātiski atjauninājumi, vietņu izvietošana, nakts dublējumi, iThemes sinhronizācija, iThemes Security Pro, bezmaksas SSL sertifikāts un papildu funkcijas, kas piemērotas jebkura veida vietnēm..

Pārvaldītā WordPress mitināšanas telpa ir eksplodējusi pēdējos pāris gados, kas padara jūsu pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu atšķirīgu un labāku?

“Mūsu pārvaldītais WordPress piedāvājums tika izveidots, ņemot vērā mūsdienu WordPress izstrādātāja vajadzības. WordPress vairs nav tikai emuāru un satura vietnēm – daudzas WordPress vietnes ir pilnībā darbināmas lietojumprogrammas, un tām ir nepieciešami resursi, lai tās darbinātu kā tādas. Mūsu pārvaldītais WordPress piedāvājums nepaļaujas uz kešatmiņu, lai nodrošinātu maksimālu ātrumu, tā vietā mēs esam izveidojuši visu platformu, kas koncentrējas uz vienlaicīgiem pieprasījumiem.

Dolārs par dolāru, Liquid Web piedāvā vislielāko PHP darbinieku skaitu par viszemāko cenu, salīdzinot ar pārējo konkurenci. Dalības vietnēs, ziņojumu dēļos un e-komercijas veikalos būs dramatiski uzlabojumi, pārejot uz Liquid Web.

Visiem pārvaldītajiem WordPress klientiem ir mūsu 59 sekunžu atbalsta atbilde gan uz serveriem, gan ar WordPress saistītiem atbalsta pieprasījumiem, un, izmantojot Liquid Web attiecības ar iThemes, visos pārvaldītajos WordPress plānos ir iekļauts iThemes Security Pro. Aģentūrām, ārštata darbiniekiem un jebkuram citam, kas veido daudzas WordPress vietnes, mūsu pārvaldītais WordPress piedāvājums ir tirgus līderis vērtības ziņā. ”
šķidrs tīmekļa logotips
Kristians Čirinoss – WooCommerce produktu menedžeris Liquid Web

Viņu pārvaldītā WordPress platforma ir bijusi pēc pasūtījuma veidots no zemes uz augšu nodrošināt ātrumu un uzticamību. Viņu platforma nepaļaujas uz kešatmiņu, lai nodrošinātu maksimālo ātrumu, tā vietā tā ir koncentrēta vienlaicīgi pieprasījumi un liels skaits PHP darbinieku lai nodrošinātu ātrāko, stabilāko un drošāko pakalpojumu jūsu WordPress darbināmai vietnei.

pilnībā pārvaldīta WordPress mitināšana

 • Nav maksas par pārmērīgu izmantošanu, trafika ierobežojumiem vai mēra lapu skatījumiem
 • Automātiski spraudņu atjauninājumi ar vizuāliem salīdzinājumiem
 • Nav ierobežojumu spraudņiem, kurus var izmantot (atšķirībā no WP Engine un Kinsta)
 • Bezmaksas attēlu optimizācijas spraudnis, kas uzlabo lappuses ātrumu
 • Nakts spraudņu atjauninājumi tiek pārbaudīti pieturvietā (kāpēc to nedara vairāk tīmekļa mitinātāju?)
 • iThemes sync un iThemes Security Pro
 • Bezmaksas vietņu migrācija, kuras laikā visa komanda ir veltīta tam, lai palīdzētu migrēt datus no pašreizējā resursdatora.
 • Nozares vadošās garantijas, kuras nodrošina 100% bezrūpīga garantija. 100% uptime, vai arī viņi jums ieskaitīs summu 10x.
 • Pilna piekļuve serverim un izstrādātāju rīki (SSH, Git un WP-CLI)
 • Bezmaksas SSL sertifikāti
 • Izvietošanas vietas
 • 24/7/365 tālrunis, e-pasts un tiešraides tērzēšana

pārvaldīts WordPress informācijas panelis, ir visas būtiskās funkcijas un konfigurācijas:

pārvaldīts WordPress informācijas panelis

Pārvaldīts WP hostings ir iekļauts komplektā bezmaksas iThemes Security Pro:

bezmaksas

WordPress mitināšanas plāni sākas ar 19 USD mēnesī bez slēptām maksām, un jūs nekad neesat iesaistījies nevienā līgumā.

5. Specializētā WooCommerce mitināšana

WooCommerce ir visvairāk izmantotā e-komercijas platforma, un Liquid Web apgalvo, ka viņi ir izveidojuši pirmais “viss vienā” risinājums WooCommerce, kuru konkurentu risinājumi, piemēram, Shopify.

Woocommerce hostinga salīdzinājums

Tas ir vairāk nekā tikai WordPress + spraudnis WooCommerce. Viņu pārvaldītais WooCommerce hostings ir ārkārtīgi ātrs un uzticams tā kā platforma ir optimizēta, lai samazinātu vaicājumu slodzes par 95%.

Kas padara jūsu pārvaldīto WooCommerce mitināšanu atšķirīgu no konkursa piedāvātā WooCommerce mitināšanas?

“Liquid Web izgudroja pārvaldītā WooCommerce mitināšanas koncepciju. Atšķirībā no konkurences, Liquid Web pārvaldītais WooCommerce hostings ir daudz vairāk nekā WooCommerce, kas instalēts pārvaldītā WordPress plānā. Pirmkārt, Liquid Web izveidoja spraudni Custom Order Tables, spraudni WooSimple un vairākus citus spraudņus, kas palielina vietnes ātrumu, samazinot WooCommerce vaicājumu slodzi par 85%, vienkāršo produktu lapas un pievieno bagātīgas funkcijas WooCommerce un pievienoja tos katram plānam.

Turklāt mums ir WooCommerce speciālisti personālā, kuri apskatīs ienākošos WooCommerce veikalus platformā un sniegs turpmākus ieteikumus, lai palielinātu veiktspēju. Tas nozīmē, ka WooCommerce veikalos būs redzami dramatiski uzlabojumi, pārejot uz Liquid Web. Tad Pārvaldītais WooCommerce klients var izmantot produktu partnerības priekšrocības, par kurām esam vienojušies ar dažiem no populārākajiem WooCommerce tēmas un spraudņu autoriem, lai izmantotu tādas funkcijas kā bezmaksas maksājuma apstrāde, pamesta groza atkopšana, uzlabota analītika, filiāļu mārketings un citas , bez papildu maksas – USD 6000 gadā.

Un, protams, mūsu Pārvaldītajiem WooCommerce klientiem ir šī 59 sekunžu atbalsta garantija serverim, WordPress un WooCommerce saistītajiem atbalsta pieprasījumiem. Tas ir diezgan ievērojams. ”
šķidrs tīmekļa logotips
Kristians Čirinoss – WooCommerce produktu menedžeris Liquid Web

Liquid Web pārvaldītajam WooCommerce mitināšanai ir šādas iespējas:

 • Tabulas pasūtījumu datu glabāšanai, lai samazinātu vaicājumu slodzes pat par 95%
 • Jilt pamesti e-pasta pakalpojumi, e-pastus var pielāgot ar viena klikšķa saiti atpakaļ uz pamesto grozu un plānošanas kontroli.
 • 20 vai vairāk veiktspējas testi, kurus varat palaist, lai sagatavotos satiksmes pieaugumam
 • Atbalsts fiziskiem, digitāliem, preču piegādēm un veikaliem
 • Bezmaksas “Balto cimdu” vietņu migrācija
 • Iebūvēts lapu veidotājs (Beaver Builder), lai ērti izveidotu vietni
 • Fasēta Astra tēma, kas ir optimizēta tiešsaistes veikaliem
 • Mobilo ierīču optimizācija
 • Bezmaksas SSL sertifikāts & iThemes Security Pro
 • Neuztraucieties par automātisku spraudņu atjaunināšanu ar vizuāliem salīdzinājumiem
 • Vairāk nekā USD 150 mēnesī bezmaksas programmatūras un rīku komplektos

Pārvaldītā WooCommerce no Liquid Web ietver šādus paketes, kas nāk bez maksas ar visiem plāniem:

 • BeaverBuilder – premium lapu veidotāju spraudnis (USD 99 gadā)
 • IconicWP – VISI no viņu labākajiem WooCommerce spraudņiem (kuru vērtība pārsniedz USD 200 gadā)
 • Jilt – piemaksa par pamestu groza spraudni (USD 850 gadā)
 • AffiliateWP – prēmiju filiāļu pārvaldības spraudnis (novērtēts USD 99 mēnesī)
 • GlewAnalytics – e-komercijas analītika (novērtēta par USD 199 mēnesī)

WooCommerce Beginner plāns sākas tikai ar USD 19 mēnesī bez slēptām maksām un jūs nekad neesat iestrēdzis līgumā. Jebkurā laikā varat jaunināt vai atcelt, lai atbilstu jūsu vajadzībām.

Liquid Web augstākas veiktspējas plāni (Standard, Plus, Pro, & Uzņēmums) ir iekļauts Glew.io. Glew.io (novērtēts ar USD 199 + mēnesī) ir galvenā analītikas un pārskatu programmatūra e-komercijas tirgotājiem, ļaujot jums to veikt skatiet visu analītiku savā vietnē un tirgojas kā milzu miljonu dolāru korporācija. Piemēram, iedomājieties, ka varēsit segmentēt savus klientus grupās, piemēram, “klienti, kas iztērējuši vairāk nekā USD 500, bet nav atgriezušies pēdējo 6 mēnešu laikā” vai “VIP klienti, kuri šogad iztērē vairāk nekā USD 1000” – visi ar klikšķi uz pogas.

6. Premium atbalsts, ieskaitot draudzīgus cilvēkus

Liquid Web atbalsts

Viena no vissliktākajām lietām par Liquid Web ir tā, ko es saucu par “59” atbalsta garantiju.

Kā veids, kā jums pierādīt, ka jūs uzskatāt par Liquid Web klientu, Liquid Web piedāvā šādas 59 atbalsta garantijas:

59 sekundes / minūtes garantija

 • Palīdzības dienesta sākotnējā atbilde: katru reizi, kad iesniedzat nepatikšanas biļeti, izmantojot palīdzības dienesta sistēmu, tehniķis saņems atbildi 30 minūšu laikā. Ja Liquid Web neatbild 59 minūšu laikā, jums tiks ieskaitīts 10 reizes lielāks par laika periodu, kas pārsniedz SLA saistības. Citiem vārdiem sakot, ja jūsu biļete pārsniedz 1 stundu par 59 minūšu atbalsta garantiju, jūs saņemsit 10 stundu hostinga kredītu.
 • Tālruņa atbildes laiks: tiešais atbalsta aģents atbildēs uz jūsu tālruņa zvanu 59 sekunžu laikā pēc brīža, kad esat izvēlējies nodaļu, ar kuru vēlaties sarunāties. Ja nē, jūs saņemsit mitināšanas kredītu, kas 10 reizes pārsniedz garantijas laiku.
 • Tiešsaistes tērzēšanas sākotnējais reakcijas laiks: Tiešsaistes tērzēšanas atbalsta pārstāvis atbildēs uz jūsu tērzēšanu 59 sekunžu laikā pēc jūsu izvēlētā departamenta izvēles un pirms tērzēšanas aptaujas jautājumiem aizpildīšanas. Ja Liquid Web neizpilda 59 sekunžu garantiju, jūs savā kontā saņemsit 10 reizes mitināšanas kredītu.

Atcerieties arī, ka šķidruma atbalsts ir pieejams 24/7/365, tāpēc jums nekad nav jāuztraucas par sazināšanos ar palīdzību, kad jums tā visvairāk nepieciešama.

Liquid Web ir arī emuārs, zināšanu bāze, WooCommerce resursu centrs, satura mezgls (satura sadalīšana mitināšanas veida kategorijās), e-komercijas veikala īpašnieka aplāde (saukta Store Builders), tīmekļa semināri (pieejami jebkurā laikā) un notikumu virkne interesentiem. apmeklējot WordPress kopienas pasākumus.

Vajadzīga vēl palīdzība? Sazinieties ar savu personīgo konsultantu vai Liquid Web konta pārzini un pajautājiet!

7. 100% enerģijas un tīkla darbības laika garantija

Liquid Web pievienojas nedaudzajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas piedāvā 100% uptime garantiju. Citiem vārdiem sakot, tas sola, ka visas galvenās maršrutēšanas ierīces Liquid Web tīklos visu laiku būs sasniedzamas no globālā interneta.

100% tīkla un darbspējas garantija

Protams, ir daži izņēmumi:

 • Plānota tīkla, aparatūras vai programmatūras uzturēšana
 • Ļaunprātīgi uzbrukumi (piemēram, lieli DDoS uzbrukumi)
 • Juridiskas darbības, kas veiktas pret jūsu vietni vai uzņēmumu
 • CPanel izdevumi

Lai gan 100% darbspējas laiku nav iespējams sasniegt mūžīgi, Liquid Web dara patiešām labu darbu, gandrīz to darot tik un tā. Faktiski šogad Liquid Web desmit mēnešu laikā ir saglabājis iespaidīgu 99,997% darbības laiku.

Un tikai gadījumā, ja jums rodas jautājums, Liquid Web patiešām piedāvā 10 reizes kredīts dīkstāves apjomam visiem ietekmētajiem mitināšanas klientiem, ja dīkstāves laikā tas notiek. Citiem vārdiem sakot, ja jūsu vietne samazinās par 1 stundu, jūs savā kontā saņemsit 10 stundu mitināšanas kredītu.

8. Bezmaksas vietņu migrācija

Neatkarīgi no tā, vai notiek iekšēja pārvietošanās Liquid Web ietvaros vai ārēja pārvietošanās no citas tīmekļa resursdatora, Liquid Web bez maksas migrēs jūsu vietni uz tās mitināšanas platformu. Un, ja tās ekspertu komanda kāda iemesla dēļ nevar migrēt jūsu vietni, esiet drošs, ka saņemsit visu atbalstu, ko komanda jums var sniegt, kamēr jūs to izstrādāsit..

bezmaksas vietņu migrācija

Lai gan tas, iespējams, nešķiet tik lielisks līdzeklis, ko piedāvāt vietņu īpašniekiem, un jūs pat varat uzskatīt to par hostinga nozares standartu, uzticieties mums, kad mēs sakām, ka tas tā nav. Daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi piespiež jūs pats migrēt vietni vai iekasē no jums dūšīgu samaksu.

Ja vēlaties pats migrēt WordPress vietni (vai vietnes) uz Liquid Web pārvaldīto WordPress mitināšanas platformu, tad varat izmantot bezmaksas spraudni Migration To Liquid Web WordPress. Spraudnis rūpējas par visu, sākot no visu datu kopēšanas līdz konfigurācijas failu pārveidošanai un to importēšanai Liquid Web serverī.

9. Bezmaksas DDoS aizsardzība

Pēdējā lieta, ko vēlaties risināt, ir DDoS uzbrukums, kas samazina jūsu vietni un rada zaudējumus pārdošanas apjomos vai potenciālajiem pircējiem.

bezmaksas ddos ​​aizsardzba

Tāpēc Liquid Web piedāvā iespēju visiem vietņu īpašniekiem to iespējot bezmaksas Cloudflare CDN pakalpojumi (ieskaitot DDoS aizsardzību) viņu mitināšanas kontā. Mākoņa uzliesmojuma CDN pakalpojumi sniedz vairāk nekā vietņu satura piegādi visā pasaulē, izmantojot serverus, kas darbojas visā pasaulē.

Bet tikai gadījumā, ja jums ir nepieciešama atsvaidzināšana, šeit ir norādīti galvenie iemesli, kāpēc izmantot bezmaksas CloudFlare CDN pakalpojumus:

 • Lieli video vai attēlu faili palēninās vietnes darbību
 • Liela joslas platuma izmantošana apgrūtina resursus
 • Daudz trafiku, bet zemu reklāmguvumu līmeni var uzlabot, ātrāk piegādājot saturu
 • Uzlabojiet savus SEO centienus, izmantojot ātrāku ielādes laiku un lielāku lietotāju iesaistīšanos vietnē

Turklāt vairāk nekā Cloudflare izolē jūsu vietni un automātiski izslēdz ļaunprātīgu datplūsmu, lai novērstu DDoS uzbrukumu, kas pazemina jūsu vietni.

Patiesībā tai ir uzlabotas iespējas nodrošināt likumīgu trafiku, kas caur jūsu vietni nonāk pat uzbrukuma laikā. Un tikai gadījumā, ja jūsu vietne patiešām iesaistās DDoS uzbrukumā, ticiet, ka Liquid Web nekavējoties jums paziņos.

Vai vēlaties kaut ko nedaudz jaudīgāku? Jūs vienmēr varat iegādāties Liquid Web premium klases DDoS Attack novēršanas pakalpojumus, kas darbosies šādi:

 • Pārraugiet visu tīmekļa trafiku, kas sasniedz jūsu vietni reāllaikā
 • Saprātīgi identificējiet uzbrukumus, pirms tie notiek, un aktīvi reaģējiet
 • Notīriet un atdaliet visu ļaunprātīgo datplūsmu, pirms tā sasniedz jūsu infrastruktūras kritisko slāni

Premium DDoS aizsardzība sākas no USD 99 mēnesī.

10. Bezmaksas SSL sertifikāti

SSL sertifikāti lieliski aizsargā:

 • Bankas, krājaizdevu sabiedrības vai citas vietnes (piemēram, WooCommerce veikali), kas apstrādā finanšu darījumus
 • Savienojumi ar tīmekļa vai e-pasta serveri
 • Failu pārsūtīšana (SFTP) no datora uz serveri
 • Tiešsaistes lietojumprogrammu pieteikšanās (visas ar paroli aizsargātas vietnes)

SSL sertifikāts šifrēs datus, kas tiek pārsūtīti starp jūsu resursdatora serveri un lietotāja pārlūkprogrammu, lai neviens to nevarētu pārtvert procesa laikā. Turklāt tas neļaus Chrome jūsu vietni atzīmēt kā “Nav droša”.

bezmaksas ssl sertifikāts

Par laimi, Liquid Web visiem hostinga klientiem piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu, kas ir patīkami redzēt, jo daudzi tīmekļa mitinātāji par šo tik ļoti nepieciešamo pakalpojumu jums iekasēs papildu maksu.

Liquid Web pārvaldītie WooCommerce un Pārvaldītie WordPress plāni tiek piegādāti automātiski bezmaksas Let’s Encrypt SSL savam primārajam domēnam, kuru esat iestatījis vadības panelī, kad vietne tiek aktivizēta, vai arī, ja vadības panelī pārdēvējat galveno domēnu.

Hostinga plāni

Liquid Web atšķiras no vairuma tīmekļa mitinātāju ar to nepiedāvā dalītu mitināšanu (piemēram, SiteGround un Bluehost). Ļaujiet man atkārtot – Liquid Web nepiedāvā dalītu mitināšanu.

Tomēr tas piedāvā šādus tīmekļa mitināšanas veidus: pārvaldīja veltītus serverus, pārvaldīja VPS mitināšanu, pārvaldīja WordPress un pārvaldīja WooCommerce.

Tātad, apskatīsim katru, pirms iegremdēsimies funkcijās, kuras varat sagaidīt, lietojot Liquid Web kā savu tīmekļa mitinātāju.

Pārvaldītā WordPress mitināšana

Liquid Web pārvaldīta WordPress mitināšana

Pārvaldīti WordPress mitināšanas pakalpojumi, kas to visu patiesi apstrādā, var būt sarežģīti. Bet ar Liquid Web jūs saņemat nulles maksas par pārsniegumu, trafika ierobežojumi vai mēra lapu skatījumi sākt. Tas nozīmē, ka jūs varat turpināt attīstīt savu WordPress vietni, nebaidoties tikt nogriezts savu panākumu dēļ.

WordPress mitināšanas iespējas

Turklāt ar pārvaldītu WordPress mitināšanu jūs iegūsit šādas funkcijas:

 • PHP 7 atbalsts
 • Ātrs ātrums ar 10 PHP darbiniekiem
 • Nginx
 • Iebūvēta attēla optimizācija
 • Bezmaksas vietņu migrācija bez nulles dīkstāves
 • Nakts spraudņu atjauninājumi tiek pārbaudīti pieturvietā (kāpēc to nedara vairāk tīmekļa mitinātāju?)
 • iThemes sync un iThemes Security Pro
 • Pilna piekļuve serverim
 • Automātiskas ikdienas rezerves kopijas (30 dienas tiek glabātas izbraukuma vietā)
 • Izstrādātāju rīki (SSH, Git un WP-CLI)
 • Bezmaksas SSL sertifikāti
 • Izvietošanas vietas
 • 24/7/365 tālrunis, e-pasts un tiešraides tērzēšana

pārvaldītas WordPress hostinga cenas

Pārvaldīti WordPress mitināšanas plāni sākums no USD 19 mēnesī vienai vietnei

Izmantojiet kodu WHR40VIP un iegūstiet 40% atlaidi uz 2 mēnešiem visiem hostinga produktiem!

Pārvaldīts WooCommerce mitināšana

Liquid Web pārvaldīta WooCommerce mitināšana

Liquid Web piedāvā tiem, kuriem ir WooCommerce veikali, specializētos pārvaldītos WooCommerce hostinga pakalpojumus. Sākumā Liquid Web komanda saprot, ka pat augstas kvalitātes pārvaldīts WordPress mitināšana var jūsu e-komercijas veikalu kešatmiņā neatļaut tā, kā tam ir jābūt. Tāpēc viņi paši uzņemas prātīgu vietnes kešatmiņu, nodrošinot maksimālu veiktspēju un izcilu lietotāja pieredzi.

WooCommerce mitināšanas iespējas

Liquid Web piešķir WooCommerce veikalu īpašniekiem tādas funkcijas kā:

 • Tabulas pasūtījumu datu glabāšanai, lai samazinātu vaicājumu slodzes pat par 95%
 • Jilt pamesti e-pasta pakalpojumi
 • 20 vai vairāk veiktspējas testi, kurus varat palaist, lai sagatavotos satiksmes pieaugumam
 • Atbalsts fiziskiem, digitāliem, preču piegādēm un veikaliem
 • Bezmaksas “Balto cimdu” vietņu migrācija
 • Iebūvēts lapu veidotājs (Beaver Builder), lai ērti izveidotu vietni
 • Fasēta Astra tēma, kas ir optimizēta tiešsaistes veikaliem
 • Mobilo ierīču optimizācija
 • Bezmaksas SSL sertifikāts & iThemes Security Pro
 • Neuztraucieties par automātisku spraudņu atjaunināšanu ar vizuāliem salīdzinājumiem
 • Vairāk nekā USD 150 mēnesī bezmaksas programmatūras un rīku komplektos

pārvaldītas e-komercijas mitināšanas cenas

Pārvaldīti WooCommerce mitināšanas plāni sākums no USD 19 mēnesī

Izmantojiet kodu WHR40VIP un iegūstiet 40% atlaidi uz 2 mēnešiem visiem hostinga produktiem!

Pārvaldītie serveri

Liquid Web pārvaldītie serveri

Liquid Web pārvaldīta īpaša servera mitināšana nozīmē, ka jūsu vietnes dati un faili tiek glabāti uz viena nomnieka servera. Jums nekad nav jādalās ar resursiem, jūs varat pielāgot savu mitināšanas vidi un varat izveidot hostinga risinājumu pēc pasūtījuma, izmantojot Linux vai Windows (ko ne visi tīmekļa mitinātāji to dara)..

Turklāt jums patiks tādas funkcijas kā:

 • Monitorings reāllaikā
 • 100% enerģijas un tīkla darbības laika garantija
 • Standarta DDoS aizsardzība
 • CloudFlare CDN pakalpojumi
 • Rezerves diskdziņi
 • Saknes pieeja
 • Īpaša IP adrese
 • Biznesa klases SSD krātuve maksimālai veiktspējai

Serveru mitināšanas plāni sākums ir 199 USD / mēnesī.

Izmantojiet kodu WHR40VIP un iegūstiet 40% atlaidi uz 2 mēnešiem visiem hostinga produktiem!

Pārvaldīts VPS hostings

Liquid Web pārvaldīta VPS hostings

Viņu pārvaldītais VPS hostings apgalvo, ka tā pārvaldīta VPS mitināšana pakalpojumi ir ātrāki nekā AWS vai Rackspace (divi vadošie mākoņu mitināšanas risinājumi nozarē), Liquid Web nodrošina vietņu īpašniekiem nepieciešamo uzticamību un uzlabotus drošības līdzekļus, tāpēc viņiem nekad nav jāuztraucas.

Plus, VPS mitināšana nāk ar īpaša servera jaudu un mākoņa mitināšanas elastīgumu. Citiem vārdiem sakot, tas ir lieliski piemērots tiem, kuriem nepieciešama īpaša servera kontrole, bet kuri vēlas samazināt izmaksas.

Šeit ir dažas no visievērojamākajām funkcijām, ko iegūstat, izmantojot Liquid Web VPS mitināšanu:

 • Gigabitu joslas platums
 • Neierobežots vietņu skaits
 • CloudFlare CDN pakalpojumi
 • Īpaša IP adrese
 • Vietējās dublējumkopijas
 • Saknes pieeja
 • Integrēts ugunsmūris
 • DDoS aizsardzība
 • Vienkārša palielināšana vai samazināšana
 • cPanel, Plesk vai Interworx
 • 100% enerģijas un tīkla darbības laika garantija

VPS hostinga plāni sākums no USD 29 mēnesī.

Izmantojiet kodu WHR40VIP un iegūstiet 40% atlaidi uz 2 mēnešiem visiem hostinga produktiem!

Liquid Web plusi un mīnusi

Šeit es esmu uzskaitījis viņu pārvaldīto WordPress un WooCommerce hostinga pakalpojumu plusus un mīnusus.

Pārvaldītie WordPress mitināšanas plusi:

 • Augsta veiktspēja (PHP darbinieki, SSD, PHP7, HTTP / 2, Šifrēsim SSL un Nginx)
 • Nav maksas par pārmērīgu izmantošanu vai lapu skatījumu vai trafika ierobežojumu
 • Bezmaksas iThemes sinhronizācija (pārvaldiet vairākas WordPress vietnes no viena paneļa) un iThemes Security Pro
 • Bezmaksas pareizības attēla optimizācijas spraudnis
 • Nav WordPress tēmas vai spraudņu aizliegumu
 • Bezmaksas vietnes “Baltais cimds” migrācija
 • 100% uptime garantija un dāsna kompensācija par dīkstāvi
 • 24/7/365 atbalsts ar zvaigžņu 59 minūšu / sekunžu garantijām
 • Lēts sākuma plāns no USD 19 mēnesī

Pārvaldītie WooCommerce mitināšanas plusi:

 • WooCommerce ātrums un veiktspēja ir optimizēta (SSD, PHP7, šifrēsim SSL, HTTP / 2, Nginx, Laka & Redis kešatmiņa)
 • No 30 līdz 300 PHP darbiniekiem garantē ātru ātrumu
 • Iekļauts bezmaksas komplekts: Beaver Builder lapu veidotāju spraudnis, Visi Iconic WP spraudņi, Jilt Pamestais grozs, Affiliate WP un Glew Analytics
 • Pieejams iesācēju plāns no USD 19 mēnesī, kas ir pilnībā pieejams WooCommerce
 • Bezmaksas PayPal & Svītru integrācija visos plānos
 • Bezmaksas vietnes “Baltais cimds” migrācija

Pārvaldītie WordPress un WooCommerce mīnusi:

 • Dārga (nav lēta dalīta mitināšanas; paredzēta lietotājiem, kam nepieciešama veiktspēja, uzticamība un atbalsts – un par to maksās)
 • Nav bezmaksas e-pasta mitināšanas (premium papildinājums sākas ar USD 1 mēnesī)
 • ASV & Uz Eiropu orientēts; nav datu centru Āzijas Klusajā okeānā (tomēr CDN palīdz ar ģeogrāfisko pārklājumu Āzijas un Klusā okeāna reģionos)
 • Iesācējiem WooCommerce iepakojumu klāstā ir 15 produkti ar neierobežotiem darījumiem vai 150 pasūtījumi mēnesī
 • Nav naudas atgriešanas garantiju – lai gan līguma nav, un jūs jebkurā laikā varat to atcelt

Kopsavilkums: vai šķidrais tīkls ir labs?

šķidrā tīmekļa apskats

Tātad, vai Liquid Web ir kāds labs?

Jā, Liquid Web ir lielisks vietņu īpašniekiem, kuru skaits pieaug un tas ir nepieciešams garantēta uzticamība, ātrums un darbspējas laiks visu laiku.

Liquid Web atšķiras no vairuma tīmekļa mitinātāju ar to nepiedāvā dalītu mitināšanu. Tas, protams, nozīmē, ka to cenas būs augstākas.

Faktiski Liquid Web ir viņu pašu līgā runājot par tīmekļa mitināšanas veidu, ko tā piedāvā saviem klientiem. Tā vietā tā izmanto luksusa pieeju un cenšas izcelties piesātinātā nozarē, kas cenšas sniegt vietņu īpašniekiem tāda paša veida pakalpojumus..

Liquid Web padara cilvēkiem palīdzēšanu par prioritāti un patiesi pārvalda jūsu vietni, uz ko jūs gaidāt. Galu galā ar augstāku cenu zīmi nekā lielākajai daļai tīmekļa mitinātāju ir jāpiedāvā jums visi pakalpojumi, kas jums varētu būt nepieciešami, lai palaistu veiksmīgu vietni (kā arī dažas!)

Vai vēlaties izmēģināt Liquid Web? Iepazīstieties ar to, kā Liquid Web var palīdzēt jūsu vietnei sasniegt savu potenciālu un turpināt attīstīties ārpus jūsu mežonīgākajiem sapņiem.

Izmantojiet kodu WHR40VIP un uz visiem hostinga produktiem jūs saņemat 40% atlaidi 2 mēnešiem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map