Kinsta pārskats

Vai jūs atverat savu pirmo WordPress vietni un jums jāatrod WordPress resursdators, kas tiek pārvaldīts ar piemaksu? Vai arī jums ir izveidota vietne un domājat veikt izmaiņas tādā uzņēmumā kā Kinsta kas ir ātrāks, drošāks un iespaidīgāks ar funkcijām?


Jebkurā gadījumā zināt, ka tur ir tik daudz WordPress mitinātāju, kas sacenšas par visu vietņu īpašnieku, ieskaitot jūsu, uzņēmējdarbību.

Viens no labākajiem WordPress saimniekiem, kas šobrīd atrodas tur, ir Kinsta. Tas ir spēles mainītājs, kad runa ir par WordPress hostinga lielu veiktspējas ātrumu un drošību pārvaldītu. Šis Kinsta pārskats jums pateiks visu, kas jums jāzina par šo revolucionāro WordPress mitināšanas risinājumu.

Es gatavojos tuvāk apskatīt Kinsta – piemaksa pārvaldīta WordPress mitināšana sniedzējs, kas ir ļoti populārs izvēle starp WordPress vietņu īpašniekiem (P.S. rezultāti ir galvenais iemesls, kāpēc cilvēki ❤️ Kinsta).

Kinsta atsauksmes twitterPārsteidzoši pozitīvas atsauksmes no cilvēkiem vietnē Twitter

Šajā Kinsta pārskatā es apskatīšu vissvarīgākās Kinsta funkcijas, darīšu visu un apskatīšu plusus un mīnusus, lai palīdzētu jums izlemt, pirms pierakstāties ar viņiem savā WordPress vietnē.

Vienkārši dodiet man desmit minūtes sava laika, un es jums sniegšu visu “jāzina” informāciju un faktus.

Noklikšķiniet uz šīs saites, un jūs varat mitināt savu WordPress vietni tikai Mēnesī 30 USD. Maksājiet katru gadu, un jūs saņemat 2 mēnešus bez maksas!

Šobrīd viņi piedāvā neierobežotu bezmaksas migrāciju no WP Engine, Spararata, Pantheon, Cloudways un DreamHost

Ko jūs uzzināsit šajā pārskatā

 1. Plusi

Viņiem ir diezgan, it īpaši, ja runa ir par trīs S tīmekļa mitināšanu; ātrums, drošība un atbalsts.

 1. Mīnusi

Bet tie nav perfekti, ir arī daži, šeit varat uzzināt, kādi tie ir.

 1. Plāni & cenas

Kinsta ir pilnībā pārvaldīta WordPress resursdators, kuru darbina Google Cloud Platform. Šeit es apskatīju viņu un to, kas ir iekļauts atšķirīgajā plānā.

 1. Vai Kinsta ir kaut kas labs?

Visbeidzot, pēdējā sadaļā es iesaiņošu lietas un darīšu zināmu, vai Kinsta ir a .

Labi, tāpēc es jau iepriekš minēju, ka WordPress vietņu īpašnieki mīl Kinsta…

Lūk, ko daži lietotāji par viņiem saka slēgtā WordPress mitināšanas vietnē Facebook grupa ar vairāk nekā 9000 dalībnieku, kas nodarbojas tikai ar WordPress mitināšanu.

tīmekļa pārziņiem patīk kinstaPārsteidzoši pozitīvas atsauksmes par WordPress mitināšanas Facebook grupu

Kinsta plusi

Kinsta, kas dibināta 2013. gadā, tika izveidota, cerot kļūt par labāko WordPress mitināšanas platformu pasaulē.

kinsta pārskats

Rezultātā viņi izveidoja komandu, kas sastāv no pieredzējušiem WordPress izstrādātājiem, kuri padarīja viņu darbu par koncentrēšanos uz ātrumu, drošību un stabilitāti tīmekļa mitināšanas jomā..

Bet vai viņi tiešām ir labākie pasaulē??

Apskatīsim.

1. Darbojas ar Google Cloud Platform (GCP)

Kinsta darbina Google Cloud Platform. Šie ir viņu pašu vārdi, kāpēc viņi nolēma izmantot tikai GSP:

Kāpēc Kinsta nolēma izmantot tikai Google Cloud Platform un nepiedāvāt, piemēram, arī AWS un Azure infrastruktūru?

Pirms pāris gadiem mēs nolēmām attālināties no Linodes. Šajā laikā Google Cloud Platform vēl bija sākuma stadijā, taču mums patika virziens, uz kuru viņi devās. Sākot no cenu noteikšanas un beidzot ar veiktspēju, viņi atzīmēja visas rūtiņas, kad mēs novērtējām mākoņa pakalpojumu sniedzējus (ieskaitot AWS un Azure).

Google darīja patiešām foršas lietas, piemēram, virtuālo mašīnu tiešo migrāciju. Plus, Google ir zīmols, kuram klienti var uzticēties. Mēs to redzējām kā lielisku veidu, kā palielināt mūsu pakalpojumu vērtību. Vai tajā laikā mēs izdarījām ticības lēcienu? Dažos aspektos jā, jo mēs bijām pirmie pārvaldītie WordPress resursdatori, kas tikai izmantoja GSP.

Bet tagad, gadus vēlāk, visi mūsu konkurenti pāriet uz Google Cloud Platform. Tāpēc mēs zinām, ka mēs izdarījām pareizo izvēli. Mums tagad ir tādas priekšrocības kā mūsu komanda labāk nekā jebkurš zina Google infrastruktūru.

Galvenais iemesls, kāpēc mēs negribējām piedāvāt vairākus pakalpojumu sniedzējus, ir tas, ka tā rezultātā tiek nodrošināts zemāks atbalsts. Mēs gribējām, lai mūsu komanda koncentrējas uz vienu platformu un padara to par vislabāko iespējamo pieredzi klientiem.

Kinsta logotips
Braiens Džeksons – Kinsta mārketinga vadītājs

Kinsta izmanto virtuālās mašīnas vienā no Google Cloud Platform daudzajiem datu centriem. Jā, tas nozīmē, ka jūsu vietne tiek mitināta tajā pašā aparatūrā, kuru izmanto paši Google lietotāji.

Katrā virtuālajā mašīnā (VM) ir 96 CPU un simtiem gigabaitu operatīvās atmiņas darbs jūsu un jūsu vietnes datu labā. Šiem resursiem var piekļūt pēc nepieciešamības, kas nozīmē, ka jūsu uzņēmuma mērogošana ir ne tikai vienkārša, bet arī neietekmē jūsu vietnes ātrumu un veiktspēju..

google mākoņa platforma

Viss ir savstarpēji savienots, izmantojot Google Cloud Platform premier līmenis, tāpēc neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu vietnes apmeklētāji, jūsu vietne ir dati tiek piegādāti zibenīgi. Tas ir svarīgi zināt, jo citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas izmanto Google Cloud Platform, izvēlas lētāku “standarta līmeni”, kas nozīmē lēnāku datu piegādi.

Google Cloud Platform izmantošana ir izdevīga arī tāpēc, ka:

 • Tas piedāvā pasaulē lielāko tīklu (9000 km trans-Klusā okeāna kabelis ir visu laiku lielākās ietilpības zemūdens kabelis).
 • Varat derēt, ka datu centri ir vairāk nekā droši (atcerieties, ka Google tam uzticas)
 • Tas nodrošina lētākas cenas ar dažām minūtēm, kas nozīmē, ka jūs maksājat tikai par to, ko izmantojat, un neko citu
 • Google piedāvā tiešu mašīnu pārsūtīšanu, lai process, kurā jāveic remonts, ielāps vai programmatūras atjaunināšana, būtu pēc iespējas nemanāmāks

Google Cloud Platform viesmīlīgajiem klientiem dod pārliecību, ka viņu vietnes dati ir droši un tiek kalpoti pēc iespējas ātrāk.

ātrums un drošība

2. Nopietns vietnes ātrums

Augsta ātruma līmeņa nodrošināšana ir vēl viens no viņu galvenajiem mērķiem.

slodzes laika ātrums

Lai sāktu, viņi piedāvā 22 dažādi datu centri kas atrodas visā pasaulē – ASV, Āzijas un Klusā okeāna reģionā, Eiropā un Dienvidamerikā – un, ja vēlaties, katrai WordPress vietnei varat izvēlēties atsevišķu..

Tālāk viņi piedāvā Amazones 53. maršruts piemaksu DNS visiem klientiem. Citiem vārdiem sakot, tie piedāvā samazinātu latentuma un ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas maršrutēšanu, lai vienmēr palīdzētu tiešsaistes stabilitātei, ātrumam un veiktspējai.

Visbeidzot, viņi ir sadarbojušies KeyCDN, jaudīga satura tīkla piegāde, kas nekavējoties piegādās statisku saturu, piemēram, attēlus, JavaScript un CSS, neatkarīgi no tā, kurā pasaules vietā atrodas jūsu vietnes apmeklētāji. Nemaz nerunājot par to, ka visiem hostinga plāniem ir pieejams bezmaksas joslas platums.

Vajag mazliet vairāk? Kinsta arī vēlas, lai jūs zināt viņu WordPress kaudzītes ar PHP 7, Nginx, HTTP / 2 un Maria DB, lai jūsu vietne tiktu ielādēta visātrāk, nekā jebkad ir bijusi..

Un jums pat nekas nav jādara.

Tātad .. cik ātrs ir Kinsta?

Svarīga šī Kinsta pārskata daļa ir pārbaudīt viņu veiktspēju, salīdzinot šo vietni (mitināta vietnē SiteGround) un precīzu tās kopiju (bet mitinātu Kinsta)..

Tas ir:

 • Pirmkārt, es pārbaudīšu šīs vietnes darbību pie mana pašreizējā resursdatora (SiteGround).
 • Tad es pārbaudīšu tieši to pašu vietni (klonētu kopiju) Kinsta.

Veicot šo pārbaudi, jūs:

 • Uzziniet, cik ātri tiek ielādēta vietne, kas mitināta Kinsta
 • Saņemiet palīdzību, lai izlemtu, vai apsvērt iespēju pāriet pie viņiem

Lūk, kā mans mājas lapa (šajā vietnē – mitināts vietnē SiteGround) uzstājas Pingdom:

mājas lapa

Tas tiek ielādēts 1,24 sekundes. Tas patiesībā ir ļoti ātrs salīdzinājumā ar daudziem citiem saimniekiem – jo SiteGround nekādā gadījumā nav raķete.

Jautājums ir, vai Kinsta var pārspēt šo ātrumu? Noskaidrosim…

mājas lapa pingdom

Tieši tā pati mājaslapa Kinsta (es klonēju visu savu vietni un mitināju to Kinsta) tiek ielādēta 0,544 sekundes.

Tas tiešām ir iespaidīgi! Mana mājaslapa Kinsta ielā gandrīz tiek ielādēta 0,7 sekundes ātrāk nekā vietnē SiteGround.

Tagad tas ir iespaidīgi! (piezīme sev: apsveriet iespēju pārvietot šo vietni uz Kinstu)

Par ko GTmetrix, vēl viens cienījams vietnes ātruma un veiktspējas rīks?

Lūk, kā mājas lapa (šī vietne – mitināta Vietne) uzstājas GTmetrix:

mājas lapa siteground gtmetrix

Tas tiek ielādēts 2,2 sekundes. Tas atkal ir patiešām ātrs, salīdzinot ar daudziem citiem saimniekiem. Kas tā par Kinstu??

mājas lapa gtmetrix

Tieši tā pati mājaslapa Kinsta (es klonēju visu savu vietni un mitināju to Kinsta) tiek ielādēta 1,5 sekundes.

Atkal tas ir ātruma uzlabojums aptuveni pussekundi! Kinsta nodrošina arī labāku veiktspēju mazāka lappuses izmēra un mazāk pieprasījumu ziņā.

Tātad, ko no tā visa padarīt?

Kopumā es domāju, ka ir diezgan droši teikt, ka, ja jūs nolemjat mitināt savu WordPress vietni Kinsta, tad tā tiks ielādēta ātri. Un tā tam vajadzētu, jo jūs maksājat par izcilu sniegumu un pakalpojumu!

3. Iespaidīga vietnes drošība

Papildus tam, ka Google Cloud Platform vienmēr ir bloķēta, zināt, ka viņi ļoti nopietni uztver jūsu vietnes drošību, ieviešot vairākus rīkus un politikas vietņu datu aizsardzībai, ko tā mitina:

 • Vietnes uzraudzība tiešsaistē katru minūti
 • DDoS uzbrukuma atklāšana, kad tas notiek
 • Proaktīva ļaunprātīga koda iekļūšanas tīklā novēršana
 • Ikdienas rezerves kopijas jūsu vietnē
 • Iebūvēti aparatūras ugunsmūri
 • 2 faktoru autentifikācija, lai aizsargātu konta pieteikšanos
 • IP aizliegšana pēc 6 neveiksmīgiem pieteikšanās mēģinājumiem
 • Garantija bez hakeriem (ar bezmaksas labojumu, ja kaut kas tomēr iekļūst)
 • Bezmaksas Let’s Encrypt sertifikāti ar viena klikšķa instalēšanu
 • Automātiski izmantoti nelieli WordPress drošības ielāpi

Ja kaut kas notiek ar jūsu vietni un jums tā ir jāatjauno, izmantojot dublējumu, MyKinsta informācijas panelī varat piekļūt atjaunošanas opcijai..

kinsta dublējumi

Kā redzat, tie atstāj ļoti maz vietas, kad ir nepieciešams nodrošināt jūsu vietni un tās failus. Un, lai gan jūs joprojām varat izvēlēties instalēt papildu drošības pasākumus savā WordPress vietnē pēc tam, kad tā tiek palaista, jūs vienmēr varat ērti atpūsties, jo arī Kinsta palīdz jums.

4. Lietotājam draudzīgs informācijas panelis

Cilvēkiem tas parasti nepatīk, ja mitināšanas pakalpojumu sniedzēji noklīst no tipiskajiem cPanel vai Plesk informācijas paneļiem, lai pārvaldītu viņu mitinātās vietnes..

Bet, ja jūs esat viens no šiem cilvēkiem, jūs varat mainīt savas domas, redzot MyKinsta informācijas panelis.

mykinsta informācijas panelis

Šis informācijas panelis ir ne tikai intuitīvi lietojams, un tam ir viss nepieciešamais vietņu, grāmatvedības informācijas un daudz ko citu pārvaldīšanai, MyKinsta informācijas panelis nāk ar:

 • Piekļuve diennakts atbalsta komandai, izmantojot Intercom (gan angļu, gan spāņu valodā, drīzumā parādīsies vēl citas valodas!)
 • Viegli pievienojiet jaunas WordPress vietnes
 • pievienot jaunas WordPress vietnes

 • Iespēja sākt migrēšanu, pārbaudīt spraudņu atjauninājumus, izveidot dublējumu un pat notīrīt kešatmiņu
 • Ērta navigācija starp pieturvietām un vietnēm
 • Pilna domēna vārda (DNS) pārvaldība
 • WordPress spraudņa uzraudzība, IP liegšana, CDN dati un lietotāju žurnāli
 • Tādus rīkus kā: Kinsta kešatmiņas spraudnis, SSL sertifikāti, New Relic monitorings un PHP Engine slēdži

mykinsta rīki

Papildus tam MyKinsta informācijas panelis ir pilnībā reaģējis uz dizainu, lai jūs tam varētu piekļūt, atrodoties ceļā, no savas mobilās ierīces, nepalaižot ritmu..

Rezultātā mēs būtu pārsteigti, ja jūs izvairītos no šī patentētā informācijas paneļa tāpat kā daudzi citi iepriekš.

Tā kā, godīgi sakot, tas ir ļoti ērti lietojams, tajā ir viss nepieciešamais, lai piekļūtu vienuviet, un tas vienkārši izskatās forši.

5. Augstāks atbalsts

Ja jūs esat tāds kā es, mērķis nekad un nekad nav jārunā, lai sazinātos ar tīmekļa mitinātāju atbalsta komandu.

Bet .. mēs visi zinām, ka sh&# notiek.

Kinsta jums pateiks, ka viņu atbalsta komandu veido tikai labākie.

Tātad, ko tas tieši jums nozīmē?

Tas nozīmē, ka nekad nebūs laika, kad atbalsta biedram jums būs jāiet garām speciālistiem, meklējot atbildi zinājošu personu.

Tā vietā visu atbalsta komandu veido augsti kvalificēti WordPress izstrādātāji un Linux inženieri, kuri, atklāti sakot, zina, ko viņi dara.

Plus, viņi lepojas ar mazāk par 5 minūšu biļetes reakcijas laiku un ar jums sazināsies, kad viņi pamanīs, ka kaut kas nav kārtībā.

atbalsta komanda

Tiešajai tērzēšanai var piekļūt MyKinsta informācijas panelī visu diennakti, izmantojot Intercom – uzlaboto tērzēšanas funkciju, kas ļauj pārvietoties informācijas panelī, neesot piesaistītam noteiktam logam..

Un, ja vēlaties, jūs vienmēr varat vienkārši iesniegt atbalsta biļeti, lai jūsu problēma tiktu atrisināta.

Vai vēlaties zināt, kāpēc viņi nepiedāvā atbalstu pa tālruni? Viņiem ir labs iemesls:

 • Biļešu sistēmas ļauj viņiem nekavējoties uzzināt, kas jūs esat un kāds plāns jums ir
 • Ziņapmaiņas sistēmas ļauj ekrānuzņēmumus, saites, video un koda fragmentus problēmu precīzākai noteikšanai
 • Tērzēšanas laikā var notikt automātiskas saites uz zināšanu bāzi
 • Visas atbalsta biļetes un tērzēšanas tiek saglabātas tikai gadījumā, ja jums vai atbalsta komandai tās nākotnē būs vajadzīgas

Kinsta vēlas visus savus centienus koncentrēt uz tiešsaistes atbalstu. Un, tā kā viņi apgalvo, ka gandrīz vienmēr var sazināties ar jums un vēlas pārliecināties, ka nav papildu uzmanības novēršanas, ir jēga, ja nav tieša atbalsta pa tālruni..

6. Izstrādātājam draudzīgs

Jā, jūs uzminējāt.

Papildus tam, ka Kinsta ir ļoti lietotājam draudzīgs lietotājiem, kuri tikai sāk darbu ar tīmekļa mitinātāju, tas arī pievelk WordPress izstrādātājus, kas meklē uzticamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju..

Patiesībā tāpēc, ka daudzi Kinsta cilvēki ir paši WordPress izstrādātāji, bija jēga tikai pārliecināties, ka viņi savā hostinga plānā piedāvā uzlabotas funkcijas tiem, kas ir tik pieredzējuši.

Lūk, ko jūs varat sagaidīt, kad izvēlaties Kinsta jūsu mitināšanas vajadzībām kā tīmekļa izstrādātājs:

 • Nav bloķēšanas vienā WordPress konfigurācijā, tāpēc instalācijām ir lielāka elastība
 • SSH piekļuve un GIT visos 1. biznesa plānos un jaunākos
 • Iepriekš instalēts WP-CLI (komandrindas interfeiss programmai WordPress)
 • Iespēja palaist dažādas PHP versijas starp vietnēm un pieturvietām
 • Automātiska dublēšana tiek atjaunota arī pieturvietās
 • Atbalsts sarežģītām reversās starpniekservera konfigurācijām

Turklāt izstrādātājiem ir pieejami tādi premium līmeņa papildinājumi kā Elasticsearch, Cloudflare Railgun un Redis.

Jūs varat gaidīt vairāk, jo tie nepārtraukti piedāvā jaunas pārsteidzošas iespējas:

Tā kā Kinsta lietotājiem ir pieejams tik daudz jaunu iespēju, kā ikmēneša dublējumi, lejupielādējamas dublējumkopijas ar vienu klikšķi, vairāku lietotāju piekļuve un atļauju sistēma, kas ir nākamais Kinsta radarā, lai to izvērstu?

Šeit ir īss saraksts ar dažām lietām, kuras mums ir izlēmušas par Q4:

– Stingrāka integrācija ar mūsu MyKinsta informācijas paneli un CDN partneri.

– Papildu iespējas, lai padarītu HTTPS pārslēgšanu / iespējošanu vietnēs vēl vienkāršāku.

– Jaunas Google datu centra atrašanās vietas (Honkonga, Cīrihe).

– Padarīt PHP 7.3 pieejamu, tiklīdz tas tiek atbrīvots.

– uzlabojumi mūsu norēķinu sistēmā, lai atvieglotu jūsu konta pārvaldīšanu, kā arī labāka papildu valūtu apstrāde starptautiskiem klientiem.

– Pāreja no attīstības domēna uz dzīvu domēnu būs vienkāršāka nekā jebkad agrāk.

– Aizkulisēs ir veikti uzlabojumi mūsu atbalsta sistēmā, kas mūsu inženieriem palīdzēs ātrāk nekā jebkad agrāk, palīdzot klientam.

– uzlabojumi mūsu DNS redaktora saskarnē.

logotips
Braiens Džeksons – Kinsta mārketinga vadītājs

7. Kinsta ir optimizēta WordPress

Kinsta mērķis ir optimizēt jūsu WordPress vietni ārpus tā, ko dara citi WordPress mitinātāji. Viņi vēlas, lai jūsu vietne tiktu pareizi renderēta, ātri ielādēta, un lietotājiem būtu iespējami netraucēta pieredze.

Apskatiet, ko viņi dara, lai tas notiktu:

 • Servera līmeņa kešatmiņa. Izbaudiet pilnu lapas kešatmiņu servera līmenī, lai dati nekavējoties tiktu piegādāti vietnes apmeklētājiem. Apvienojiet to ar ekskluzīvo Kinsta kešatmiņas risinājumu un iztīriet kešatmiņu atbilstoši saviem noteikumiem.
 • iebūvēta servera kešatmiņā

 • e-komercijas funkcionalitāte. Viņi saprot, ka e-komercijas vietnes prasa daudz resursu un palaišanai izmanto daudz datu. Tāpēc viņi ir smagi strādājuši, lai līdzsvarotu veiktspēju un funkcionalitāti, lai klienti iegūtu to, kas viņiem vajadzīgs, tāpat kā jūs.
 • Jauns relikviju monitorings. Katrā vietnē Kinsta mitinātā vietnē katru dienu tiek veiktas 288 pārbaudes reizes, pateicoties jaunajam Relic veiktspējas uzraudzības rīkam. Tas atbalsta komandai dod laiku reaģēt un jūs informēt, kad tiek atklāts kaut kas aizdomīgs. Tas arī palīdz precīzi noteikt brīžus, kad viss nogāja greizi, tāpēc atbalsts var problēmas uzreiz atrisināt.

Ja jums ir WordPress vietne un mitināt savu vietni kopā ar tām, varat derēt, ka lietas tiks optimizētas darbam ar jūsu konkrēto satura pārvaldības sistēmu..

8. Neierobežota bezmaksas vietņu migrācija

Ierobežotu laiku Kinsta piedāvā jauniem klientiem neierobežotu bezmaksas migrāciju visiem Cloudways, WP Engine, spararats, Pantheon un DreamHost klienti, kas vēlas pārcelties uz Kinstu.

Lieliska šī piedāvājuma lieta ir tā nav svarīgi, vai jums ir viena WordPress vietne vai piecdesmit, jo Kinsta ekspertu migrācijas komanda ir tur, lai palīdzētu jums migrēt jūsu WordPress vietni vai vietnes uz tām.

Kā izmantot viņu bezmaksas vietņu migrācijas piedāvājumu:

 1. Reģistrējieties mitināšanai ar Kinsta. Bezmaksas migrācija ir pieejama visiem Kinsta plāniem, sākot no Starter līdz Enterprise, neatkarīgi no tā, cik vietnes jums ir.
 2. Kad esat pierakstījies, lai sazinātos ar viņu atbalsta komandu, un viņi sadarbosies ar jums, lai savāktu nepieciešamo informāciju, lai sāktu vietņu migrācijas procesu..

9. Bezmaksas MyKinsta demonstrācija

MyKinsta Demo ir 100% bezmaksas konts kas ir pieejams ikvienam, kurš vēlas izmēģināt pielāgoto lietotāju un vadības paneli.

kinsta.com/mykinsta un reģistrējieties, lai izveidotu savu bezmaksas demonstrācijas kontu.

Izmantojot MyKinsta demonstrāciju, jūs varat pārbaudīt šādas funkcijas:

 • Vietnes WordPress izveidošana.
 • SSL vadība.
 • Veiktspējas uzraudzība.
 • Vienu klikšķi pieturvietu zona.
 • Meklēt un aizstāt.
 • PHP versijas slēdzis.
 • CDN integrācija.
 • Vietnes rezerves pārvaldība.

Kinsta Cons

Ja esat tik tālu nokļuvis, jūs droši vien domājat, ka Kinsta varētu būt pati labākā pasaulē. Nu, tas joprojām varētu būt, bet jums jāzina, ka ir daži ievērojami trūkumi, kas var likt jums mainīt savu viedokli.

1. Nav domēna vārda reģistrācijas

Pašlaik viņi nepiedāvā domēna vārda reģistrāciju kā to dara daudzi citi populāri tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.

Tas nozīmē, ka jums ne tikai jāreģistrē savs domēna vārds trešās puses uzņēmumā un jānorāda uz tiem (tas var būt sarežģīti iesācēju vietņu īpašniekiem), bet arī jūs negūstat labumu no daudzām “bezmaksas domēna vārdu reģistrācijām”. tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji klientiem sniedz pirmo gadu.

2. Nav e-pasta mitināšanas

Vienmēr ir ērti, ja jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs mitina arī jūsu e-pasta kontus. Tādā veidā jūs varat izveidot e-pastus, izmantojot savu domēnu (kas ir profesionāls un lieliski piemērots zīmola veidošanai), kā arī sūtīt / saņemt e-pastus un pārvaldīt savus kontus no sava mitināšanas konta..

Diemžēl viņi nepiedāvā e-pasta mitināšanu arī. Un, lai gan daži cilvēki apgalvo, ka problēma ir e-pasta mitināšana tajā pašā serverī, kurā atrodas jūsu vietne (galu galā, ja jūsu serveris iet uz leju, tas pats notiek ar jūsu e-pastu un tad jums nav iespējas sazināties ar kādu, ieskaitot klientus), daži cilvēki dod priekšroku visu pārvaldīt no vienas vietas.

G Suite (iepriekš Google Apps) no USD 5 mēnesī par e-pasta adresi un Rackspace sākot no 2 USD mēnesī par e-pasta adresi, ir divas labas e-pasta mitināšanas alternatīvas.

3. WordPress spraudņa ierobežojumi

Tā kā Kinsta iziet no tā, lai sniegtu klientiem ārkārtas hostinga pakalpojumus, viņi ierobežot dažu spraudņu izmantošanu jo viņi būs pretrunā ar viņu pakalpojumiem.

Daži no populārākajiem spraudņiem, kurus nevarat izmantot kā klientus, ir šādi:

 • Wordfence un pieteikšanās siena
 • WP ātrākais kešatmiņas un kešatmiņas iespējotnieks (tiek atbalstīta WP Rocket versija 3.0 un jaunāka)
 • Visi ne-pieaugošie rezerves spraudņi, piemēram, WP DB Backup, All-in-WP migrācija, Backup Buddy, BackWPup un Updraft
 • EWWW Image Optimizer (ja vien jūs neizmantojat EWWW Image Optimizer mākoņa versiju)
 • Veiktspējas spraudņi, piemēram, Labāka WordPress Minify, WP-Optimize un P3 Profiler
 • Un daži citi dažādi spraudņi

Konkurenti, piemēram, Liquid Web, atļauj visu veidu spraudņus. Lai gan tai nevajadzētu būt reālai problēmai, jo Kinsta aptver funkcionalitāti, ko šie spraudņi nodrošina, daži cilvēki tomēr dod priekšroku papildu kontrolei pār tādām lietām kā dublējumi, vietnes drošība un attēla optimizācija.

Kinsta WordPress plāni

Kinsta piedāvā pilnībā pārvaldītu WordPress mitināšanu ikvienam, kam ir WordPress vietne.

Plāni svārstās no USD 30 mēnesī uz 900 USD / mēnesī, mērogošana pēc lieluma un īpašībām, palielinoties mēneša cenai.

kinsta mitināšanas plāni

Lai sniegtu priekšstatu par katra plāna mērogu, mēs apskatīsim pirmos trīs pieejamos mitināšanas plānus:

 • Starteris: Šajā plānā ietilpst viena WordPress instalēšana, 20K ikmēneša apmeklējumi, 3 GB SSD atmiņas, 50 GB CDN, ikdienas dublējumi, diennakts atbalsts, pieturvietas, bezmaksas SSL sertifikāti un kešatmiņas spraudnis USD 30 mēnesī.
 • Pro: Šajā plānā ietilpst 2 WordPress instalācijas, 40K ikmēneša apmeklējumi, 6 GB SSD krātuve, 100 GB CDN, 1 bezmaksas vietņu migrācija, vairāku vietņu atbalsts, ikdienas dublējumi, diennakts atbalsts, pieturvietu zona, bezmaksas SSL sertifikāti, vietņu klonēšana un kešatmiņas spraudnis 60 USD / mēnesī.
 • 1. bizness. Šajā plānā ietilpst 3 WordPress instalācijas, 100 000 apmeklētāju mēnesī, 10 GB SSD krātuve, 200 GB CDN, 1 bezmaksas vietņu migrācija, vairāku vietņu atbalsts, ikdienas dublējumi, diennakts atbalsts, pieturvietu zona, bezmaksas SSL sertifikāti, vietņu klonēšana, SSH piekļuve un kešatmiņas spraudnis 100 USD mēnesī.
 • 2. bizness. Šajā plānā ir 10 WordPress instalācijas, 250K apmeklētāji mēnesī, 20 GB SSD krātuve, 300 GB CDN, 1 bezmaksas vietņu migrācija, vairāku vietņu atbalsts, ikdienas dublējumi, diennakts atbalsts, pieturvietu zona, bezmaksas SSL sertifikāti, vietņu klonēšana, SSH piekļuve un kešatmiņas spraudnis 100 USD mēnesī.
 • Viņu citi plāni ir: 3. bizness (USD 300 mēnesī), Bizness 4 (400 USD mēnesī), 1.uzņēmums (USD 600 mēnesī) un 2.uzņēmums (900 USD mēnesī).

Visi plāni neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, ļauj jums izvēlēties vienu no 22 datu centriem Google Cloud Platform un saņemt ekspertu atbalstu, īpaši drošu tīklu ar ikdienas uzraudzības un drošības pasākumiem un ātrgaitas funkcijas, kas paredzētas vietnes satura piegādei. tūlīt.

Ja jūs nolemjat samaksāt priekšlaicīgi, jūs saņemat 2 mēneši bez maksas! Arī visiem plāniem (izņemot sākuma plānu) ir viens bezmaksas balto cimdu vietnes migrācija. Bet, ja jūs šobrīd esat kopā ar WP dzinējs un vēlaties pārcelties uz Kinstu, viņi pārvietos jūsu vietni bez maksas (pat uz sākuma plānu).

Paturiet prātā, ka viņi maksas pārsniegumi ja jūsu vietne pārsniedz ikmēneša piešķirtos apmeklējumus un CDN gigabaitus:

pārmērīgas cenasVietņu apmeklējumu pārsniegšana ir USD 1/1000 apmeklējumu, un CDN pārmērīga izmantošana ir USD 0,10 / GB

Visbeidzot, ir labi zināt, ka Kinsta piedāvā arī WooCommerce mitināšanu. Tas ir lieliski piemērots tiem, kuriem ir WordPress vietnes, kurās darbojas tiešsaistes veikali, izmantojot populāro WooCommerce platformu.

bieži uzdotie jautājumi

 1. Kas ir Kinsta? Kinsta ir premium pārvaldīts WordPress mitināšanas uzņēmums. Viņu tehnoloģiju paketi darbina Google Cloud – lielākais, ātrākais un vēlamākais mākoņu tīkls pasaulē. Kinsta 2013. gadā nodibināja Marks Gavalda, kurš ir pašreizējais uzņēmuma izpilddirektors. Viņi sadarbojas ar tādiem uzņēmumiem kā Intuit, TripAdvisor, ASOS, Drift un FreshBooks.
 2. Kāda veida hostinga plāni ir pieejami ar Kinsta? Viņi nodrošina tikai pārvaldītu WordPress mitināšanu, izmantojot WooCommerce un Enterprise atbalstu.
 3. Kāda veida vadības panelis tiek izmantots? Kinsta pielāgotajā MyKinsta informācijas panelī ir visas cPanel, Plesk un citas funkcijas. Uzziniet vairāk par vietnes MyKinsta pārvaldības rīku.
 4. Vai es saņemšu SSL sertifikātu?? Jā, visi klienti par savām vietnēm saņem bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikātus. Visi plāni nāk ar viena klikšķa bezmaksas SSL integrāciju
 5. Vai es varu mitināt e-pasta kontu?? Nē, uzņēmums Kinsta neuzņem e-pasta kontus saviem klientiem.
 6. Vai Kinsta piedāvā domēna vārda reģistrāciju? Nē, jums ir jānosargā domēna vārds ar trešās puses uzņēmumu un jāsavieno tas ar Kinsta, kad reģistrējaties vienam no viņu hostinga plāniem.
 7. Vai Kinsta piedāvā vietņu veidotāju? Nē, viņiem nav iebūvēta vietņu veidotāja. Tomēr, tā kā tas mitina WordPress, visi vietņu veidotāji, piemēram, Elementor, Divi, Beaver Builder vai Visual Composer, strādās ar jūsu vietni.
 8. Kādu klientu atbalstu es varu sagaidīt ar Kinsta? Izmantojot Kinsta, jūs varat piekļūt tiešsaistes tērzēšanas atbalstam, izmantojot MyKinsta informācijas paneli visu diennakti. Varat arī iesniegt biļetes pieprasījumu, uz kuru parasti atbild 5 minūšu laikā pēc WordPress speciālistu komandas iesniegšanas, lai sniegtu jums visaugstāko WordPress un Kinsta mitināšanas atbalstu..
 9. Vai viņi piedāvā darbspējas garantiju un kompensāciju par dīkstāvi?? Viņu 99,9% uptime garantija tiek garantēta ar pakalpojumu līmeņa līgumu (SLA), kas garantēs jums 5% kredītu no jūsu rēķina kopsummas, ja tie nenodrošinās 24 stundas, 7 dienas nedēļā pakalpojumu pieejamību. Viņi arī pirmo reizi reaģē ārkārtas situācijās 30 minūtes.
 10. Kāda ir viņu naudas atdošanas garantija? Ja anulēsit savu mitināšanas kontu pirmo 30 pakalpojumu dienu laikā, viņš atmaksās pilnu summu.
 11. Kādas maksājuma iespējas viņi piedāvā? Viņi pieņem visas galvenās kredītkartes; Visa, MasterCard, Discover, American Express (bez PayPal)

Vai es iesaku Kinsta?

Kinsta ir ārkārtas pārvaldīts WordPress mitināšanas risinājums kurā ir viss nepieciešamais, lai palaistu ātru ielādi un drošu WordPress vietni.

Pēc viņu pašu vārdiem:

Kas atšķir Kinsta no sacensībām, ja runa ir par trīs S hostingu, ātrumu, drošību un atbalstu?

Kaut arī citi pakalpojumu sniedzēji tagad sāk izmantot Google mākoņa platforma, mēs joprojām uzskatām to par Kinsta priekšrocību. Kāpēc? Tā kā mēs varam nekavējoties ieviest jaunos datu centrus, kad tie ir pieejami. Mums tagad ir 22 datu centri un skaitīšana.

Mēs iekļaujam arī Google augstākās pakāpes tīkls (nevis standarta līmenis) visos plānos. Ja pakalpojumu sniedzējs nepiemin, kuru tīklu viņi izmanto, visticamāk, viņi cenšas ietaupīt naudu, izvēloties lēnāko iespēju. Augstākās pakāpes tīkls nodrošina zibens ātru latentumu visiem mūsu klientiem.

Kinsta izmanto izolēts Linux konteiners tehnoloģija, kas nozīmē, ka katra WordPress vietne ir pilnībā izolēta. Tas nodrošina veiktspēju un drošību konstrukcijā. Resursi netiek koplietoti, un katrai vietnei ir savs PHP, Nginx, MySQL, MariaDB, utt. Tas arī ļauj automātiski mērogot pēkšņus trafika pieaugumus, jo CPU un atmiņu pēc nepieciešamības automātiski piešķir mūsu virtuālās mašīnas.

Mēs sadarbojāmies ar KeyCDN, viens no ātrākajiem HTTP / 2 CDN pakalpojumu sniedzējiem nozarē, lai turbinātu klienta aktīvus (multivide, JS, CSS) visā pasaulē. Kaut arī Cloudflare ir lielisks, un to izmanto daudzi mūsu klienti, tas nav īsts CDN, bet gan starpniekservera pakalpojums + WAF (tas darbojas līdzīgā veidā). Šī iemesla dēļ Cloudflare ir nedaudz pieskaitāms (papildus TTFB) sakarā ar to, ka tas atrodas starp vietni un resursdatoru. Klientiem mēs vēlējāmies pēc iespējas ātrāku latentumu un tīkla ātrumu, kas netraucētu starp visiem.

Mēs atbalstām divu faktoru autentifikāciju, GeoIP bloķēšana, automātiski aizliegt atkārtot IP (pārsniedzot noteiktu slieksni) un visās jaunajās instalācijās izmantojiet spēcīgas paroles. Mums pat ir IP liegšanas rīks mūsu informācijas panelī, kas ļauj mūsu klientiem vajadzības gadījumā manuāli bloķēt IP. Mums ir aparatūras ugunsmūri, aktīva un pasīva drošība un citas uzlabotas funkcijas, lai novērstu piekļuvi datiem. Un visiem Kinsta klientiem mēs piedāvājam bezmaksas hakeru labojumi ja iespēja ir apdraudēta viņu vietne.

Mēs esam visātrāk pārvaldītā WordPress resursdators izstumt PHP jaunākās versijas, kad tās būs pieejamas. Tas ir vajadzīgs ne tikai drošības apsvērumu dēļ, bet arī veiktspējas uzlabošanai. Mums ir izpilddirektors (izstrādātājs pēc tirdzniecības), kurš ir apsēsts ar sniegumu, tāpēc mūsu komandas ļoti nopietni uztver jaunākās programmatūras palaišanu.

Kinsta atbalsta nedaudz savādāk nekā pārējie, un tieši tas mūs atšķir. Mēs piedāvājam 24 × 7 atbalsts caur Intercom. Bet mums nav dažāda līmeņa daudzpakāpju atbalsta pārstāvju. Visi mūsu atbalsta komandas locekļi ir augsti kvalificēti Linux inženieri un WordPress izstrādātāji. Tas nodrošina, ka mūsu klienti netiek atvairīti un viņu problēma tiek ātri atrisināta.

Mūsu vidējais biļetes reakcijas laiks ir mazāks par piecām minūtēm, parasti mazāk par diviem. Mēs arī uzraugām uptime visās klientu vietnēs 24×7 un lepojamies, ka esam aktīvi. Ja vietne kāda iemesla dēļ tiek pārtraukta, neatkarīgi no tā, vai tā ir saistīta ar serveri vai pat ar spraudņiem, mēs sazināsimies uzreiz. Daudzas reizes pirms jūs pat zināt, ka kaut kas nav kārtībā.

logotips
Braiens Džeksons – Kinsta mārketinga vadītājs

Turklāt, izmantojot zvaigžņu klientu atbalstu, lietotājam draudzīgu vadības paneļa informācijas paneli un izstrādātājiem draudzīgus rīkus, izveidotajai WordPress vietnes īpašniecei ir daudz ieguvumu, izmantojot Kinsta mitināšanu..

Patiesībā kāds, kurš meklē šīs funkcijas, var vienkārši ticēt Kinsta ir labākais Google Cloud WordPress mitināšanas risinājums pasaulē.

Tomēr šāda veida hostings iesācēju vietņu īpašniekiem varētu būt nedaudz uzlabots. Un pie a sākuma cena USD 30 mēnesī par visvienkāršākajiem hostinga pakalpojumiem tie, kuriem ir ierobežots budžets, var nevēlēties, lai viņi kaut ko saprastu, lai arī cik lieliski tie šķistu.

Tātad, ja jūs meklējat pilnībā pārvaldītu WordPress mitināšanu un domājat par jaunināšanu uz citu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, apskatiet Kinsta un skatiet, kas jums patīk. Jūs nekad nezināt, ka funkcijas, ātrums, drošība un klientu atbalsts var būt tieši tas, ko meklējat.

Noklikšķiniet uz šīs saites un mitiniet savu vietni tikai Kinsta Mēnesī 30 USD. Maksājiet katru gadu, un jūs saņemat 2 mēnešus bez maksas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map