InMotion mitināšanas pārskats

Ja burtiski ir tūkstošiem tīmekļa mitinātāju, jūs, iespējams, sagaidāt, ka jaunākie piedāvās novatoriskākas un labākas funkcijas. Tad var būt pārsteigums uzzināt, ka viena no visstraujāk augošajām, respektētākajām un uzticamākajām tīmekļa resursdatoriem ir arī viena no vecākajām, un tas ir: InMotion hostings.


InMotion Hostings, kas dibināts 2001. gadā, ir sevi pozicionējis kā uzticamu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas biznesa klases mitināšanai nodrošina uzticamu sniegumu. InMotion nodrošina perfektu zemu cenu un tehnisko jauninājumu sajaukumu, reģistrējoties un kļūstot par klientu, jūs varat sagaidīt izcilu darbības laiku, ātrumu, veiktspēju un tehniskās īpašības. Šī InMotion Hosting pārskata mērķis ir iedziļināties visās detaļās un sniegt jums visus plusus un mīnusus.

Viņu klientu atbalsts, tehnoloģija Max Speed ​​Zone un cena 3,99 USD / mēnesī ir 3 galvenās lietas, kas cilvēkiem patīk visvairāk.

atsauksmes twitterLabi un slikti vērtējumi vietnē Twitter

Šajā InMotion Hostinga pārskatā es jums pastāstīšu, vai tas tiešām tā ir.

Šeit es rūpīgi apskatīšu šī hostinga pakalpojuma plusus un mīnusus, lai redzētu, kā tas darbojas kā uzticamas tīmekļa resursdatora reputācija, kas var tikt galā ar visām jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām jūsu augošajam tiešsaistes biznesam..

Dodiet man 10 minūtes sava laika, un es jums sniegšu visu nepieciešamo informāciju par InMotion, un es atbildēšu uz tādiem jautājumiem kā.

 • Cik maksā InMotion hostings?
 • Kāda ir atšķirība starp dažādiem plāniem?
 • Vai jūs izvēlaties servera atrašanās vietu??
 • Kādi ir to izmantošanas plusi un mīnusi?
 • Vai viņi man automātiski nodod manas vietnes rezerves kopijas?
 • Vai tas nāk ar SSD diskdziņiem??
 • Vai viņi palīdz nodot viņiem manu vietni?
 • Kurš ir labākais WordPress vietnes mitināšanas plāns?

Kad esat pabeidzis lasīt, jūs uzzināsit, vai šis ir pareizais tīmekļa mitināšanas pakalpojums, kuru jūs varat izmantot, un vai jums vajadzētu pierakstīties kopā ar viņiem..

Noklikšķinot uz šīs saites, jūs iegūsit 50% OFF no InMotion mazumtirdzniecības cenas un var mitināt tikai jūsu vietni Mēnesī 3,99 USD.

Contents

InMotion Hostinga pārskats: to jūs uzzināsit

 1. Plusi un mīnusi

Šeit es iedziļināšos sīkāk par (vai pāreju taisni uz vai).

 1. Hostinga plāni & cenas

Šeit es apskatīšu, ko jūs iegūsit, un kādas funkcijas ir katram plānam.

 1. BUJ

Šeit es atbildēšu uz dažiem visvairāk .

 1. InMotion pārskata kopsavilkums

Šeit es teikšu, ka viņi ir labi vai, ja es domāju, ka jums labāk ir pieteikties pie konkurenta.

Ir daudz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, un var būt grūti tos izskatīt un atrast tādu, kuram ir plāns un funkcijas, kas jums vislabāk der..

inmotion hostinga apskats

InMotion hostings ir labs risinājums, jo tas ir paredzēts gandrīz visiem. Viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojums piedāvā vairākus pieejamus hostinga plānus.

Tie arī nodrošina patiešām labu darbspējas laiku un noderīgu klientu apkalpošanu, lai palīdzētu atbildēt uz visiem jautājumiem, kas jums varētu būt ceļā.

Zemāk es aprakstīšu savā inMotion pārskatā piedāvātos mitināšanas plānus un padziļināti izpētīšu, kas man noder par viņu pakalpojumiem, kā arī par to, kas, manuprāt, varētu būt labāks.

InMotion hostinga plusi & Mīnusi

Ja jums rodas jautājums par plusiem un mīnusiem, es jūs aizklāju.

InMotion hostinga plusi

Sāksim, apskatot plusus.

Klientu atbalsts

Ja jums ir bijusi kāda iepriekšēja pieredze ar tīmekļa mitinātāju, jūs zināt, cik viegli ir sākotnēji ignorēt klientu apkalpošanas faktoru. Bet, bez šaubām, jums būs dažas problēmas, un, kad tās parādīsies, jums ir nepieciešams uzticams un ātrs atbalsts.

atbalstu

Jūsu bizness burtiski ir atkarīgs no tā, jo pat neliela kļūme jūsu vietnē varētu nozīmēt daudzu klientu zaudēšanu. InMotion viņiem ir daudz priekšrocību attiecībā uz klientu atbalstu:

Atbalsts ASV

Viena no lielākajām priekšrocībām, kas saistīta ar to izmantošanu, ir tā, ka jums tiek garantēts atbalsts, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas nozīmē ātrāku reakcijas laiku, kā arī augstākas kvalitātes klientu apkalpošanu.

Paldies visiem par ieteikumiem. Es tikko pavadīju pēdējās 4 stundas, pārskatot to, kas šķiet gaziljonu mitināšanas iespējas. Pēc rūpīgas apsvēršanas (un daļēji sakarā ar klienta budžetu un ļoti lielu aizkavēšanos) es devos uz Inmotion Hosting. Turu īkšķus! https://t.co/DgcLtqlYEa

– Katru dienu pie ezera (@EverydayLake) 2018. gada 14. decembrī

Turklāt klients, ar kuru jūs runāsit, faktiski ir zinošs. Visam atbalsta personālam ir jābūt vismaz 160 stundas iekšējās apmācības pirms atļauts mijiedarboties ar klientiem.

Es atklāju, ka viņiem faktiski ir vajadzīgās zināšanas, lai pareizi apstrādātu jūsu unikālās problēmas, un viņi paļaujas ne tikai uz problēmu novēršanas skriptu.

Lielisks iekāpšanas process

Viņiem ir arī fantastisks process, lai jūs sāktu izmantot viņu hostinga pakalpojumus. Īpaši, ja šī ir pirmā reize, kad izveidojat un darbojas sava vietne, tas ir būtisks bonuss.

Viņi sūta virkni noderīgu e-pasta iekāpšana lai palīdzētu jums katrā vietnes iestatīšanas posmā uz viņu servera. Īpaši noderīgi ir tas, ka šie e-pasta ziņojumi ir pielāgoti jūsu īpašajam vietnes tipam un tā galvenajam mērķim, tāpēc jūs saņemat atbilstošus iestatīšanas norādījumus..

Rezultāts ir tāds, ka šis process ļauj izvairīties no daudzām iespējamām atbalsta problēmām pēc uzstādīšanas, jo tas par tām rūpējas jau pašā sākumā.

Vairāki saziņas kanāli

Viņi piedāvā arī daudzas iespējas, kā iegūt klientu atbalstu. Jūs varat darīt tiešraides Čats caur viņu vietni nosūtiet e-pasts, izmantojiet tradicionālos biļešu sistēma, piezvaniet, izmantojot Skype, vai arī jūs varat tālrunis iekš 888.321.HOST (4678).

Esmu atradis, ka reakcijas laiks katram ir ātrs. Jūs varat sagaidīt, ka savlaicīgi saņemsit nepieciešamo atbalstu, kas ir svarīgi, jo katra minūte ir nozīmīga.

24/7 atbalsts

Tāpat kā ikviens labs hostinga pakalpojums, viņu atbalsta komanda rūpēsies par visiem izaicinājumiem, ar kuriem jūs saskaraties, neatkarīgi no tā, cik grūti tie varētu būt – 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Ir daudz labu lietu, kas man patīk saistībā ar InMotion Hosting. Īpaši viens no tiem ir klientu atbalsts. Visu gadu laikā, kad esmu pavadījis viņus, viņu tehniskais atbalsts mani nekad nepārsteidz. Atbalsta personāls, ar kuru es runāju, vienmēr bija draudzīgs, profesionāls un, pats galvenais, zinošs. Ja vēlaties, lai kāds pieskatītu jūsu muguru, kad sūdi skar ventilatoru, IMH vienmēr ir jūsu vietā. Džerijs Zems – Tika atklāts tīmekļa mitināšanas noslēpums

InMotion mitināšanas veiktspēja & Ātrums

Viņu klientu atbalsts nav vienīgais, ar ko InMotion Hosting izceļas. Arī viņu serveru ātrums un veiktspēja ir ļoti iespaidīgi.

Līdz šim viņiem nekad nav bijusi liela apstāšanās, un viņiem ir vidējais darbspējas laiks 99,97%, kas ir diezgan darn labs to lieluma pakalpojumam. Patiesībā viņiem ir 99,9% uptime garantija.

Turklāt atšķirībā no daudziem citiem koplietošanas tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem viņi nepārdod savus serverus. Citiem vārdiem sakot, tie neļauj pārāk daudz vietņu mitināt vienā serverī.

Tā vietā viņi katru serveri ierobežo tikai ar to, ko tas var likumīgi apstrādāt, kas nozīmē, ka pat tad, ja vairākas vietnes vienlaicīgi sasniedz maksimālo trafiku, serveris var labāk rīkoties ar to.

Papildus iepriekš minētajam, ir arī vairākas unikālas funkcijas, kuras IMH izmanto, lai saviem hostinga klientiem nodrošinātu darbības laiku, ātrumu un drošību:

SSD diskdziņi visiem viņu serveriem

Pirmkārt, katru serveri atbalsta SSD (cietvielu disks) diskdziņi, nevis tradicionālais HDD (cietais disks)..

Jo SSD diskdziņi ir balstīti uz mikroshēmām (nemehāniski), tā vietā, lai balstītu uz diska, ir ievērojami ātrāks iegūto datu saglabāšana.

Tas nozīmē ātrāku ielādes laiku un ātrāku datu izguvi lietotājiem, kuri izmanto jūsu vietni, kas nozīmē, ka mazāk cilvēku pamet jūsu vietni, jo tas prasa pārāk ilgu laiku.

ssd diskus

Saskaņā ar InMotion un iekšējo pārbaudi viņi veica:

 • SSD diski darbojas apmēram 20 reizes ātrāk nekā HDD
 • SSD spēja izstumt no servera aptuveni 65% vairāk datu
 • Laikā, kad bija lieli I / O pieprasījumi, šo datu skaits pieauga līdz aptuveni 95%, salīdzinot ar HDD

Vairāki datu centri un maksimālā ātruma zonas

Vēl viens unikāls InMotion elements ir tas, ka tā vietā, lai būtu viens datu centrs, kas apkalpo visu valsti, viņiem ir vairāki datu centri.

Iegādājoties viņu pakalpojumus, jums jāizvēlas atrašanās vieta, kas jums vislabāk kalpo (atkarībā no tā, no kurienes nāk lielākā daļa jūsu klientu vai apmeklētāju).

Lai redzētu, kurš datu centrs vislabāk darbojas jūsu atrašanās vietā, viņiem pat ir failu lejupielādes pārbaude, kuru varat izmantot viņu vietnē, lai salīdzinātu, kurš centrs sniedz jums ātrāku pakalpojumu!

maksimālās ātruma zonas

Tā kā viņiem ir vairāki datu centri, viņiem ir arī tas, ko viņi dublē Maksimālās ātruma zonas kas attiecas uz ģeogrāfiskām vietām noteiktā to centru diapazonā. Ja atrodaties viņu maksimālā ātruma zonā, viņi apsolās, ka jūsu vietne un e-pasts var darboties pat 6 reizes ātrāk.

Liela uzmanība tiek pievērsta drošībai

Viņi nopietni uztver drošību kā gribēdami uzraudzīt servera drošību 24 stundas diennaktī. Uz jūsu vietnēm attiecas DDoS aizsardzība, uzlabotas ugunsmūra sistēmas, piemēram, ModSecurity kā arī pielāgotos ugunsmūra noteikumus.

Cietās WordPress funkcijas

Viņi piedāvā pārvaldīta WordPress mitināšana visos plānos attiecībā uz galvenajiem WordPress automātiskās instalēšanas atjauninājumiem un parasto drošības caurumu labošanu.

pārvaldīta WordPress mitināšana

 • Visas WordPress vietnes darbojas CloudLinux platforma ar OptimumCache iespējots.
 • Jūs varat izvēlēties, lai jums būtu WordPress ir iepriekš instalēts kad reģistrējaties, vai arī pēc tam varat iesniegt vietņu pārsūtīšanas pieprasījumu.
 • Visas WordPress vietnes tiek piegādātas kopā WP-CLI integrācija (komandrindas rīks WordPress instalācijas pārvaldīšanai, kas nozīmē, ka jūs varat atjaunināt spraudņus, konfigurēt instalēšanu un daudz ko citu, neizmantojot tīmekļa pārlūku).
 • PHP 7 ir pieejams InMotion WordPress mitināšanā. PHP 7 palīdz WordPress vietnēm darboties pat 2–3 reizes ātrāk, salīdzinot ar iepriekšējām PHP versijām.

InMotion Hostings piedāvā BEZMAKSAS privātus SSL sertifikātus visiem kopīgota biznesa hostinga, VPS mitināšanas un speciāla servera plāniem. IMH klienti tagad ar vienu klikšķi var viegli nodrošināt savas vietnes drošai pārlūkošanai.

Iespējas:

 • Domēna validēta SSL
 • 256 bitu šifrēšana
 • Darbina Comodo un cPanel
 • Bezmaksas automātiska SSL atjaunošana

Piedāvājums bezmaksas privāti SSL sertifikāti ir lielisks solis un ideāls risinājums, kas nepieciešams e-komercijas vietnēm, jo ​​bezmaksas SSL sertifikāts ļauj bez traucējumiem pieņemt maksājumus un veikt tiešsaistes darījumus..

Bezmaksas vietņu dublējumi

Papildus spēcīgai klientu apkalpošanai un augstas kvalitātes hostinga veiktspējai esmu atklājusi, ka viņiem ir arī dažas citas nopietnas priekšrocības, kas jāņem vērā.

Viens no tiem ir tas, ko viņi piedāvā bezmaksas vietņu dublējumi. Nav retums, ka hostinga pakalpojumi regulāri veic dublējumus, taču nav nekas neparasts, ka tie piedāvā rezerves kopiju ielādi bez maksas.

bezmaksas vietņu dublējumi

Lielākā daļa hostinga pakalpojumu iekasē maksu, ja nepieciešama ārkārtas dublēšana, bet InMotion to nedara.

Ir daži ierobežojumi, kas attiecas uz dublējumiem, kas iekļauti jūsu kontā. Konta atjaunošana ir bezmaksas, bet tikai reizi 4 mēnešos. Par papildu atjaunošanu tiks piemērota maksa 49 USD. Arī tad, ja jūsu vietne ir lielāka par 10 GB, tā netiks automātiski dublēta.

Bezmaksas vietņu migrācija

Vēl viens profesionālis ir tas, ka, ja jūs pārvietojat savu vietni no viena mitināšanas pakalpojuma uz savējo, viņi piedāvā bezmaksas vietņu pārsūtīšanas pakalpojums. Viņu vietne arī sola, ka, veicot šo pārsūtīšanu, jūsu vietnei nebūs nulles dīkstāves.

bezmaksas vietņu migrācija

Ir daži brīdinājumi, kas jums jāzina. E-pasta kontu migrācija ir iekļauta tikai cPanel migrācijā. Migrācijai, kas nav cPanel, var būt nepieciešams e-pastu manuāli migrēt. Var tikt piemērota maksa par vietņu pārsūtīšanu, kas sastāv no vairāk nekā 3 vietnēm un / vai datu bāzēm vai vairāk nekā 5 GB datu.

Elastība

Visbeidzot, attiecībā uz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kas, godīgi sakot, ir tik sens tā nozarei, tas noteikti neatpaliek no laikiem. Tie piedāvā daudzas iespējas, kas nozīmē, ka jums ir diezgan liela elastība attiecībā uz jūsu vietni (-ēm).

Kad jūs mitināt caur viņiem, jūs saņemat izcilu Google App integrācija un to daudzo partnerību dēļ ar e-komercijas pakalpojumiem jūs varat arī saņemt daudz e-komercijas atbalsta un lietojumprogrammu integrācijas.

Viņi arī piedāvā unikālu pakalpojumu WordPress integrācija, iekļaujot WordPress iepriekšēju instalēšanu kā opciju, kad jūs iegādājaties mitināšanu caur tām.

Viņi arī jūs nodrošina Bezmaksas reklāma 250 ASV dolāru vērtībā. Jūs saņemat 100 USD Google AdWords kredītus, 75 USD Bing reklāmas kredītus un 75 USD Yahoo reklāmas kredītus, lai palīdzētu jūsu vietnei piesaistīt kvalitatīvu trafiku..

Spēcīgs vietņu veidotājs

BoldGrid ir viņu vārds premium vietņu veidotājs kas ir iekļauts katrā mitināšanas plānā. BoldGrid ir ērts vilkšanas un nomešanas redaktors, kas ļauj ātri izveidot satriecošas un atsaucīgas vietnes, kuras darbina WordPress.

boldgrid vietņu veidotājs

BoldGrid ir intuitīvs un vienkārši lietojams, pateicoties tādām funkcijām kā vilkšanas un nomešanas dizains, bezmaksas iepriekš izveidotas un atsaucīgas motīvi. Turklāt tam ir tādas funkcijas kā iebūvēts SEO un vietņu inscenējums.

Un atšķirībā no citiem vietņu veidotājiem tas ir pilnīgi bez maksas, un jums ir 100% īpašumtiesības un pilnīga jūsu vietnes kontrole.

InMotion mitināšanas mīnusi

Tātad, tagad es esmu pārskatījis plusus, apskatīsim dažus no to izmantošanas trūkumiem.

Cenu punkts

Droši vien lielākais mīnuss ir tas, ka tā cena ir augstāka nekā vairums citu dalīta mitināšanas pakalpojumu, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus.

Tomēr jūs saņemat to, par ko maksājat, izmantojot klientu apkalpošanas iespējas un bezmaksas dublējumu & atjaunošana, bezmaksas migrācijas pakalpojumi un vairākas citas bezmaksas lietojumprogrammas, es uzskatu, ka viņi to kompensē citās jomās.

Gadu ilgs līgums

Vēl viens mīnuss ir tas, ka, iegādājoties viņu pakalpojumus, jūs esat noslēgts uz gadu ilgu līgumu. Tas nozīmē, ka jūs mazliet riskējat ar azartu, ka būsit ar to apmierināts un tas būs naudas vērts.

Tomēr viņi piedāvā ļoti dāsnu 90 dienu naudas atdošanas garantiju, tāpēc galu galā risks nav pārāk mazs. Nozares standarts ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Garantija ir īpaši pārliecinoša, ja jūs maksājat visu gadu par labāku cenu noteikšanu. Tomēr ņemiet vērā, ka naudas atdošanas garantija neietver papildu pirkumus, piemēram, SSL sertifikātus vai domēna vārda reģistrāciju.

Vietņu skaita ierobežojums

Vēl viens negatīvs, ko es atklāju, ir tas, ka klienti parasti ir ierobežoti to vietņu skaits, kuras viņi var mitināt vienā kontā. Tomēr tas attiecas tikai uz palaišanas un jaudas pakotnēm (Pro pakotne ļauj neierobežoti pievienot vietnēm).

Tātad, ja jūsu plāns ir palaist ievērojamu skaitu vietņu, jums, iespējams, būs jāapsver cita resursdatora uzstādīšana vai vienkārši jābūt gatavam maksāt mazliet vairāk par Pro paketi. Bet, ja jums ir vajadzīgas tikai dažas vietnes, tam nevajadzētu tevi reāli ietekmēt.

Lēna konta iestatīšana

Viņiem ir ieviesta stingra krāpšanas novēršanas politika (kas ir laba lieta), un visiem jaunajiem klientiem ir jāpārbauda viņu hostinga pirkums, apmeklējot tālruņa verifikācijas process.

Bet jūsu mitināšanas konts tiks aktivizēts tajā pašā darba dienā.

Konta verificēšana ir bez grūtībām un bez raizēm, taču tas nozīmē, ka nevarēsit uzreiz piekļūt savam mitināšanas kontam, un tas dažiem lietotājiem, jo ​​īpaši tiem, kas nav ASV iedzīvotāji, var radīt neērtības..

InMotion hostinga plāni & Cenas

InMotion Hostings piedāvā virkni hostinga pakalpojumu no VPS un speciāliem serveriem līdz mākoņa un WordPress mitināšanai. Bet šeit es apskatīšu tikai viņu kopīgās tīmekļa mitināšanas paketes.

Viņi piedāvā 3 kopīgus tīmekļa mitināšanas plānus: Palaišana, Power and Pro.

inmotion hostinga plāni

Šīs ir katra hostinga plāna galvenās iezīmes:

InMotion palaišanas plāns

 • Mitināt līdz 2 vietnēm
 • Neierobežots diska vietas un joslas platums
 • 2 MySQL & PostgreSQL datu bāzes
 • Bezmaksas vietņu pārsūtīšana un iestatīšana
 • Bezmaksas ikdienas vietņu dublējumi
 • Max Speed ​​Zone tehnoloģija
 • Pamata atbalsts ASV
 • Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un e-pasta surogātpastu
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija

InMotion enerģijas plāns

 • Mitināt līdz 6 vietnēm
 • Neierobežota vieta diskā un joslas platums
 • 50 MySQL & PostgreSQL datu bāzes
 • Bezmaksas vietņu pārsūtīšana un iestatīšana
 • Bezmaksas ikdienas vietņu dublējumi
 • E-komercijai gatavi iepirkšanās ratiņi ar 1 klikšķi
 • Max Speed ​​Zone tehnoloģija
 • Pamata atbalsts ASV
 • Kopīgs SSL sertifikāts ir iekļauts
 • Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un e-pasta surogātpastu
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija

InMotion Pro plāns

 • Mitināt neierobežotas vietnes
 • Neierobežota vieta diskā un joslas platums
 • Neierobežots MySQL & PostgreSQL datu bāzes
 • Bezmaksas vietņu pārsūtīšana un iestatīšana
 • Bezmaksas ikdienas vietņu dublējumi
 • E-komercijai gatavi iepirkšanās ratiņi ar 1 klikšķi
 • Max Speed ​​Zone tehnoloģija
 • Pro līmeņa ASV atbalsts
 • Kopīgs SSL sertifikāts ir iekļauts
 • Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un e-pasta surogātpastu
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija

Hostinga plāna salīdzinājums

Kurš hostinga plāns man jāsaņem??

Šeit ir InMotion Hostinga salīdzinājums Palaišana salīdzinājumā ar jaudu, un Jauda pret Pro, kurā es ieskicēju galvenās atšķirības starp Launch, Power un Pro koplietotajiem biznesa mitināšanas paketiem.

InMotion hostinga palaišana salīdzinājumā ar jaudas pārskatu

Acīmredzamā atšķirība starp Launch and Power plānu, protams, ir cena. Palaišanas plāns ir InMotion sākuma līmenis un tāpēc lētākais dalītās mitināšanas plāns.

Ar enerģijas plānu jūs varat mitināt līdz 6 vietnēm un plāns nāk e-komercija gatava ar vienu klikšķi iepirkumu groza instalācijām WooCommerce, PrestaShop, Magento, OpenCart, osCommerce un DrupalCommerce. Strāvas plāns arī dod jums: koplietots SSL sertifikāts.

Jums vajadzētu apsvērt enerģijas plāna izvēli, ja:

 • Jūs vēlaties, lai varētu mitināt 6, nevis 2 vietnes
 • Ir instalēti e-komercijas un iepirkšanās ratiņi
 • Jūs vēlaties bezmaksas koplietotu SSL sertifikātu

InMotion hostinga jauda vs Pro pārskats

Starp Power un Pro plānu ir dažas atšķirības. Pro plāns piedāvā gandrīz neierobežots viss (vietnes, domēni, datu bāzes utt., un Pro plāns sniedz jums informāciju par 4x vairāk resursu kā arī papildu funkcijas, piemēram, pro-līmeņa atbalsts.

Ja vēlaties paplašināt un mitināt vairākas vietnes (vairāk nekā 6 vietnes, kuras ļauj enerģijas plāns), Pro plāns jums būtu labāks risinājums..

Jums vajadzētu apsvērt Pro plāna izvēli, ja:

 • Jūs vēlaties “neierobežotu” visu
 • Jūs vēlaties serveri ar vairāk resursiem
 • Jūs vēlaties profesionāla līmeņa atbalstu

Kurš InMotion hostinga plāns jums ir vislabākais?

Tagad jūs, cerams, varēsit labāk izvēlēties InMotion pareizo dalītā hostinga plānu. Atcerieties, ka vienmēr varat pacelties augstāk un uzlabot jaunāku hostinga plānu, ja jums nepieciešami vairāk resursu un funkciju.

Balstoties uz manu personīgo pieredzi, šeit ir mans ieteikums jums:

 • Es iesaku reģistrēties ar Launch plānu, ja sākat darbu un plānojat vadīt pamata vietne.
 • Es iesaku pierakstīties ar barošanas plānu, ja plānojat palaist a WordPress, cita CMS vai e-komercija darbināma vietne.
 • Es iesaku reģistrēties Pro plānā, ja plānojat palaist WordPress, citu CMS vai e-komercijas vietni, bet jums ir nepieciešams vairāk resursu un funkciju.

bieži uzdotie jautājumi

Šeit jūs atradīsit atbildes uz dažiem visizplatītākajiem jautājumiem par IMH.

Kas ir InMotionHosting.com?

InMotion Hosting ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas tika dibināts 2001. gadā. Tam ir biroji Losandželosā, Kalifornijā un Virdžīnijas pludmalē, VA, Amerikas Savienotajās Valstīs, un uzņēmumam ir divi datu centri: viens Losandželosā un viens Herndonā, Virdžīnijā. Labāka biznesa birojs Inmotion Hostings ir novērtējis ar A +. Viņu oficiālā vietne ir: https://www.inmotionhosting.com

Kādas norēķinu metodes pieņem InMotion Hosting?

Pieņem kredītkaršu maksājumus (Visa, MasterCard, American Express un Discover), kā arī maksājumus ar čeku un naudas pārvedumu. Tomēr maksājums, izmantojot PayPal, nav risinājums.

Kādu tehnisko atbalstu viņi sniedz?

Viņi piedāvā ASV atbalstu, izmantojot tālruni, Skype e-pastu un tiešraides tērzēšanu. Atbalsts ir pieejams 24/7/365. Jūs tos varat arī tvītot vietnē @inmotioncares. Viņiem ir arī YouTube kanāls, kurā ir daudz labu mācību materiālu.

Kas ir InMotion Hostinga serveri?

Viņu vārda serveri ir: NS1.INMOTIONHOSTING.COM – IP 74.124.210.242 un NS2.INMOTIONHOSTING.COM – IP 70.39.150.2

Cik ilgs laiks nepieciešams mana hostinga konta aktivizēšanai?

Jūsu konts tiks aktivizēts tajā pašā darba dienā, kad veicāt pasūtījumu. Bet visiem jaunajiem klientiem ir jāpārbauda viņu hostinga pirkums, izmantojot tālruņa verifikācijas procesu.

Vai InMotion Hostings piedāvā bezmaksas domēnu?

Nē, viņi nepiedāvā bezmaksas domēna vārdu ar saviem tīmekļa mitināšanas plāniem.

Vai viņiem ir naudas atdošanas garantija??

InMotion Hostings piedāvā dāsnu 90 dienu naudas atgriešanas garantiju (tikai DreamHost 97 dienu garantija ir dāsnāka) jauniem pasūtījumiem (nevis atjaunošanai). Ja jūs nekādā veidā neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem, viņi atmaksās visas hostinga izmaksas, neuzdodot nevienu jautājumu. Garantija neattiecas uz papildu pirkumiem, piemēram, domēna vārdiem vai SSL sertifikātiem.

Vai InMotion Hosting pārsūtīs manu vietni no citas tīmekļa mitinātājas?

Jā, viņi migrēs jūsu vietni uz viņiem. Var tikt piemērota maksa par vietņu pārsūtīšanu, kas sastāv no vairāk nekā 3 vietnēm un / vai datu bāzēm vai vairāk nekā 5 GB datu.

Vai InMotion Hostings piedāvā automātiskas dublējumkopijas?

Jā, viņi veic visu vietņu dublēšanu, kuru ietilpība ir mazāka par 10 GB. Vietnēm, kas pārsniedz 10 GB, ir arī papildu rezerves iespējas, kas ir pieejamas pēc pieprasījuma. Vietnes atjaunošana ir bezmaksas, bet tikai reizi 4 mēnešos. Par papildu atjaunošanu tiks piemērota maksa 49 USD.

Vai InMotion Hosting piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus?

Jā, visiem viņu koplietotajiem hostinga plāniem ir piekļuve kopīgiem SSL sertifikātu bezmaksas privātiem SSL sertifikātiem visos dalīta biznesa hostinga, VPS mitināšanas un speciāla servera plānos (no 2017. gada 28. jūlija).

Vai InMotion Hosting atsauksmes par Reddit un Quora ir kādas labas?

Jā, lielākoties Quora un Reddit ir labas vietas, kur lasīt reālu cilvēku un klientu atsauksmes par InMotion. Jūs varat lasīt atsauksmes vietnē Reddit un vietnē Quora. Klientu atsauksmes varat atrast arī vietnē Yelp un TrustPilot.

Vai ir kādas labas InMotion Hosting alternatīvas??

Jā, ir pāris, bet es uzskatu, ka InMotion Hosting ir stabils tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tad jums vajadzētu veikt pats savus pētījumus un izpētīt arī citus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Divas labas InMotion Hosting alternatīvas, kuras vērts izpētīt, ir A2 hostings un SiteGround.

Kur es varu atrast InMotion Hosting kupona kodus?

InMotion Hostings nepiedāvā atlaižu kodus trešo personu vietnēs. Tomēr viņi regulāri rīko dažādas akcijas un pārdošanu, un jums vislabāk ir apmeklēt vietni www.inmotionhosting.com, lai iegūtu likumīgus kupona un reklāmas kodus..

Vai es iesaku InMotion hostingu??

Jā, es tos iesaku.

Reizēm, kad esmu tos izmantojis, esmu uzskatījis, ka tā ir stabila tīmekļa mitinātāja. Tie nodrošina izcilu klientu apkalpošanu, stabilu darbspējas laiku un augstu veiktspēju, kā arī ar bagātīgu koplietojamo mitināšanu, galvenokārt tāpēc, ka tas atrodas ASV un tam ir vairāki datu centri, kas ļauj ātri ielādēt vietnes.

InMotion Hostings arī pārsniedz gaidītās iespējas, piedāvājot daudz bezmaksas pakalpojumu un pievienoto funkciju. Visbeidzot, ar dažādiem komplektiem un iespējām pievienot, tie ir gatavi kalpot visdažādākajiem vietņu veidiem un mērķiem.

Šis ir šīs InMotion hostinga pārskatīšanas beigas, un, ja jūs joprojām sēžaties pie žoga par reģistrēšanos, atcerieties, ka viņi piedāvā katram klientam jautājumus, uz kuriem nav jautājumu 90 dienu naudas atdošanas garantija.

Noklikšķinot uz šīs saites, jūs iegūsit 50% OFF no InMotion ieteiktās mazumtirdzniecības cenas, un jūs varat mitināt savu vietni tikai Mēnesī 3,99 USD.

FTC publiskošana: Lai iegūtu jums pēc iespējas lētāku cenu, nopelnīšu nelielu komisiju, ja jūs nolemjat parakstīt, izmantojot manas InMotion Hosting pārskata saites.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map