InMotion Hostings vs DreamHost

Galva pret galvu InMotion hostings un DreamHost salīdzinājums, apskatot svarīgas tīmekļa mitināšanas funkcijas, piemēram, veiktspēju, cenu noteikšanu, plusus un mīnusus un vēl vairāk – lai palīdzētu jums izvēlēties, kurš no šiem diviem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem jums jāreģistrējas.


pārvelciet pa labi

InMotion hostings

DreamHost

Par:InMotion Hostings nodrošina nepārspējamas funkcijas, piemēram, darbspējas laiku un lapas ātrumu, kā arī lielisku klientu apkalpošanu un neticamu 90 dienu naudas atdošanas garantiju..DreamHost hostinga pakalpojums darbojas 2 gadu desmitus, koncentrējoties uz ļoti funkcionālām vietnēm emuāru autoriem, izstrādātājiem, tīmekļa dizaineriem un tiešsaistes uzņēmumiem. Tam ir arī lieliska tiešsaistes kopiena un atbalsts.
Dibināta:2001. gads1997. gads
BBB vērtējums:A+D-
Adrese:6100 Center Drive, Suite 1190 Los Angeles, CA 90045Vilsons Sonsini Goodrihs & Rosati 12235 El Camino Real, Suite 200 San Diego, CA 92130
Telefona numurs:(888) 321 4678(323) 375-3831
Epasta adrese:[aizsargāts ar e-pastu]Nav iekļauts sarakstā
Atbalsta veidi:Tālrunis, tiešsaistes atbalsts, tērzēšana, biļeteTiešraides atbalsts, tērzēšana
Datu centra / servera atrašanās vieta:Losandželosa, Kalifornija un Ešburna, VirdžīnijaĪrvina, Kalifornija un Ešburna, Virdžīnija
Mēneša cena:Sākot no 3,49 USD mēnesīSākot no 8,95 USD mēnesī
Neierobežota datu pārsūtīšana:
Neierobežota datu glabāšana:
Neierobežots e-pasts:
Vairāki resursdatora mitinātāji:
Hostinga vadības panelis / interfeiss:cPanelDreamhost vadības panelis
Servera Uptime garantija:99,90%100,00%
Naudas atdošanas garantija:90 dienas97 dienas
Pieejams speciālais hostings:
Bonusi & Pielikumi:Cietvielu diski (SSD). Bezmaksas datu atjaunošana notiek reizi četros mēnešos. Bezmaksas vietņu pārsūtīšana. Drošas lietojumprogrammas atcelšana. Google Adwords kredīts līdz USD 100. Premium vietņu veidotājs.Bezmaksas domēns ar Whois privātumu. Google Adwords kredīts līdz 75 USD. Bezmaksas SSL sertifikāti.
Labais: Īpaši vienkāršas migrācijas: InMotion Hosting ir saņēmusi uzslavu par viņu bezmaksas vietņu un domēnu migrāciju bez dīkstāves.
Pilnībā pārvaldīts hostings: InMotion Hostings bez maksas satur būtiskus, piemēram, likecPanel / WHMCS, drošības elementus, datu dublējumus un servera pārvaldības pakalpojumus bez maksas.
Satriecošs klientu serviss: InMotion Hostings sniedz ievērojamu pieredzi klientu apkalpošanā, tāpēc jūs zināt, ka esat labās rokās.
Lieliskas garantijas: InMotion Hostings nodrošina vismaz 99,9% darbības laiku un 90 vai 30 dienu atmaksas periodus atkarībā no jūsu plāna.
Pārsteidzošs vadības panelis: DreamHost ir intuitīvs, pilnveidots interfeiss, kuru ir patīkami izmantot.
Īpašs klientu atbalsts: DreamHost atbalsta komanda ir atsaucīga, zinoša un vienmēr gatava iemācīt jums, kā novērst problēmu atkārtošanos..
Plašs funkciju klāsts: sākot no neierobežotiem resursiem un beidzot ar bezmaksas SSL sertifikātiem un daudz ko citu, DreamHost piedāvā katram savam plānam paketi ar augstākām funkcijām, bieži bez papildu izmaksām..
100% Uptime garantija: DreamHost sola 100% uptime, ko garantē dienas kredīta garantija par katru piedzīvoto dīkstāves stundu.
Dāsna atmaksas garantija: DreamHost dod jums 97 dienas, lai pieprasītu pilnīgu atmaksu.
Sliktais: Ilgi līguma nosacījumi: Daudzi no InMotion Hosting plāniem pieprasa priekšapmaksu vismaz 12 mēnešus.
Nav Windows mitināšanas: InMotion Hosting izmanto tikai Linux operētājsistēmas.
Ir lētākas iespējas: Ir daudz populāru pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā hostinga plānus par zemākām cenām.
Kopsavilkums:InMotio Hostings (pārskats šeit) paātrinātai darbībai izmanto tā dēvētos to Max Speed ​​Zones. Datu atjaunošana no dublējumiem reizi četros mēnešos ir pilnīgi bez maksas. Lietotāji saņems arī atsevišķu konta pārvaldības paneli konta un norēķinu problēmām. Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts lietotājiem ir ātrs atbilžu ziņā. Lietotājiem būs arī droša attālināta servera piekļuve, izmantojot komandrindu vai SSH. Ir arī iespaidīga 90 dienu naudas atdošanas garantija.DreamHost (pārskats) nodrošina ļoti optimizētu WordPress mitināšanu kopā ar ekspertu WordPress atbalstu. Var izmantot jebkuru spraudni vai motīvu, ko viņi vēlas. Ievērības cienīgs ir arī optimizētā WordPress konfigurācija un darbspējas laiks, kas pārsniedz 100%. DreamHost nāk arī ar mākoņu krātuves pakalpojumiem, kā arī DudaMobile, kas paredzēts mobilo vietņu izveidošanai. Klienti novērtē arī neierobežoto domēna mitināšanu un naudas atdošanas 97 dienu garantiju.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map