HostPapa pārskats

Kā maza uzņēmuma īpašniekam var būt grūti atrast pareizo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. HostPapa no citiem tīmekļa mitinātājiem izceļas ar iesācējiem draudzīgu mitināšanu mazajiem uzņēmumiem un iesācējiem.


Cenšoties palīdzēt mazajiem uzņēmumiem meklēt uzticamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, es esmu nolēmis parādīt jums tīmekļa mitinātāja priekšrocības un trūkumus, kas ir paredzēti, lai palīdzētu jūsu mazajam biznesam gūt panākumus: HostPapa.

HostPapa piedāvā pieejamu cenu web hostinga plānos iesācējiem un mazo uzņēmumu vietnēs ar plāniem, kas ietver bezmaksas domēna vārdu, neierobežotu joslas platumu un diska vietu, kā arī bezmaksas SSL & CloudFlare CDN.

Šeit es apskatīšu vissvarīgākās HostPapa funkcijas, kādi viņu plusi un mīnusi ir un kas viņu plāni un cenas ir kā. Kad esat pabeidzis lasīt, jūs zināt, vai šī ir pareizā (vai nepareiza) tīmekļa mitinātāja.

Reģistrējieties, izmantojot šo saiti, un jūs saņemsit Īpašais piedāvājums ar 58% atlaidi – mitiniet savu vietni no USD 3,36 mēnesī

Ko jūs uzzināsit šajā pārskatā

 1. Plusi

Šīs HostPapa pārskata pirmajā sadaļā apskatīšu .

 1. Mīnusi

Bet ir arī negatīvi. Šajā sadaļā es apskatīšu .

 1. Hostinga plāni & cenas

Šajā sadaļā es apskatīju katra plāna iezīmes un to, kādas tās ir.

 1. Vai es iesaku HostPapa.com??

Visbeidzot, šeit es jums teikšu, ja es domāju, vai jums ir labāk parakstīties ar konkurentu.

hostpapa pārskats

Uzņēmums HostPapa, kas izveidots pirms vairāk nekā desmit gadiem, kopš tā laika ir piedzīvojis ievērojamu izaugsmi. Un, lai arī viņi noteikti nav bez trūkumiem, viņiem ir reputācija, piemēram, videi draudzīgi, ar izcilu klientu apkalpošanu un ar instrumentu komplektu, kas lieliski piemērots iesācēju biznesa īpašniekiem.

Tātad, sāksim šo HostPapa pārskatu.

HostPapa plusi

Kā es tikko minēju, HostPapa dara kaut ko pareizi, lai tik īsā laikā būtu pieredzējis tik lielu popularitātes pieaugumu. Faktiski ir ierosināts, ka viņi uzņem gandrīz visus pusmiljons vietņu tikai Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā.

Apskatīsim, kas viņus padara tik lieliskus un kāpēc daži cilvēki tos izvēlas pār visiem citiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem tirgū.

1. Ātrums

Jo ātrāk jūsu vietne tiek ielādēta, jo labāk. Pētījumi atklāja, ka vairums vietnes apmeklētāju pametīs jūsu vietni, ja tā netiks ielādēta 2 sekunžu vai mazāk laikā.

HostPapa ir ieguldījis jaunākajā ātruma tehnoloģijā, lai nodrošinātu jūsu tīmekļa lapu ātru ielādi:

 • Cietvielu vadītāji. Jūsu vietnes faili un datu bāzes tiek glabāti SSD cietajos diskos, kas ir ātrāki nekā HDD (cietie diski).
 • Ātrie serveri. Kad vietnes apmeklētājs noklikšķina uz jūsu vietnes, tīmeklis un datu bāzes serveri piegādā saturu līdz pat 50 reizes ātrāk.
 • Iebūvēta kešatmiņa. HostPapa izmanto kešatmiņu, kas optimizē, aizsargā un uzlabo jūsu vietnes reakcijas laiku.
 • Satura piegādes tīkls. HostPapa komplektācijā ir iekļauts CDN, kuru darbina CloudFlare, lai kešatmiņā saglabātu jūsu saturu un ātri to piegādātu vietnes apmeklētājiem.
 • PHP7. HostPapa pārliecinās, ka izmantojat arī jaunākās tehnoloģijas savā vietnē.

Cik ātrs ir HostPapa ielādes laiks?

Es nolēmu pārbaudīt slodzes laikus. Es izveidoju testa vietni, kas mitināta HostPapa (uz WP Starter plāna), un pēc tam tajā instalēju WordPress un izmantoju tēmu Divdesmit septiņpadsmit.

hostpapa konts

Pārbaudes vietne tika ielādēta salīdzinoši ātri, 1 sekunde, lapas izmērs 211 kb un 17 pieprasījumi.

hostpapa ielādes laiki

Nav slikti .. bet tas kļūst labāk.

HostPapa jau ir izmanto iebūvēto kešatmiņu kas ir iespējots pēc noklusējuma, tāpēc rediģēšanai nav iestatījumu, taču ir veids, kā vēl vairāk optimizēt ātrumu noteiktu MIME failu tipu saspiešana.

Piesakieties cPanel un atrodiet programmatūras sadaļu.

cpanel programmatūras sadaļa

Iestatījumā Optimizēt vietni varat optimizēt savas vietnes veiktspēju, pielāgojot to, kā Apache apstrādā pieprasījumus. Saspiediet tekstu / html tekstu / vienkāršu un tekstu / xml MIME tipus un noklikšķiniet uz atjaunināšanas iestatījums.

cpanel optimizēt vietni

To darot, mana testa vietnes ielādes laiki nedaudz uzlabojās – no vienas sekundes līdz 0,9 sekundēm.

hostpapa lapas ātrums

Lai vēl vairāk paātrinātu lietas, es devos un uzinstalēju bezmaksas spraudnis WordPress ar nosaukumu Autoptimize un es vienkārši iespējoju noklusējuma iestatījumus.

autoptimizēt spraudni

Tas vēl vairāk uzlaboja ielādes laiku līdz pat 0,8 sekundēm un samazināja kopējo lapas izmēru līdz tikai 197 kb un samazināja pieprasījumu skaitu līdz 12.

hostpapa ātra lapas ielāde

WordPress vietnes, kas tiek mitinātas HostPapa, tiks ielādētas diezgan ātri, un es jums parādīju divas vienkāršas metodes, kuras varat izmantot, lai vēl vairāk paātrinātu lietas..

2. Diennakts atbalsts

HostPapa ne tikai sniedz zvaigžņu atbalstu, kā mūsdienās to dara daudzi citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Nē, tā vietā viņi dodas pāri un tālāk, lai norobežotos no pārējām sacensībām.

Apskatiet, ko viņi piedāvā katram klientam:

 • Plaša zināšanu bāze. Atrodiet viegli saprotamas rokasgrāmatas un instrukcijas, ja meklējat nelielu pašpalīdzību. Iedalot kategorijās, piemēram, mitināšana, e-pasts un domēni, jūs vienmēr varat atrast tieši to, ko meklējat.
 • Video konsultācijas. Ja esat vairāk vizuāls cilvēks un vēlaties sekot līdzi video pamācībām, šī ir vieta jums. Uzziniet, kā izmantot katru HostPapa piedāvāto funkciju, un skatīties pakāpenisku apmācības saturu.
 • Tiešraides Čats. Runājiet ar reālu tiešraidē esošu personu, izmantojot problēmu, kas jums šobrīd rodas, izmantojot HostPapa tiešsaistes tērzēšanas funkciju visu diennakti.
 • HostPapa informācijas panelis. Pārvaldiet savu HostPapa kontu, izmantojot intuitīvo informācijas paneli. Piesakieties, izmantojot viņu pieteikšanās lapu, Facebook, Google vai pat Twitter. Veiciet pirkumus, skatiet norēķinu informāciju un pat izdrukājiet rēķinus saviem ierakstiem.
 • Atbalsta biļetes. Iesniedziet atbalsta biļetes vai pārbaudiet esošo biļešu statusu, izmantojot visu sava HostPapa informācijas paneli.
 • HostPapa eksperti. Pievienojieties viņu iknedēļas vebināram vai pat ieplānojiet 30 minūšu apmācību sesiju viens pret vienu ar ekspertu atbalsta pārstāvi (BEZMAKSAS!).

Kā papildu piemaksu HostPapa arī padara piekļuvi tīkla statusam vienkāršu, lai jūs vienmēr zināt, kas notiek.

Tīkla statuss

Skatiet tīmekļa mitināšanas un e-pasta pakalpojumu, DNS mitināšanas, Linux serveru un pat norēķinu un atbalsta sistēmu statusu. Nemaz nerunājot, noskaidrojiet, vai tie ir kādi aktuāli jautājumi, kuri tiek risināti, un vai nav plānota kāda apkope, kas varētu traucēt jūsu pakalpojumu.

Un ja ar to nepietiek, zināt, ka HostPapa viņu vietnes saturu tulko angļu, franču, spāņu un vācu valodā, kas rūpējas par viņu augošo starptautisko klientu bāzi.

zināšanu pamats

Un to iegūstot, jūs varat ne tikai lasīt HostPapa vietnes saturu vairākās valodās, bet arī saņemt tiešraides tērzēšanu un atbalstu pa tālruni vairākās valodās..

3. Ļoti droši datu centri

HostPapa ir uzticama mitināšanas infrastruktūra un uztur visaugstākos standartus, ja nepieciešams nodrošināt viņu datu centrus.

Piemēram, sagaidiet, ka visos HostPapa serveros būs uzstādītas šādas drošības funkcijas:

 • Klimata un temperatūras kontrole
 • Paaugstinātas grīdas iespējas
 • Bojājumu aizsardzība
 • Ugunsdzēšanas sistēmas
 • Ūdens noteikšanas sistēmas
 • Nepārtrauktās barošanas avots (UPS)
 • Gaidīšanas un liekā enerģijas ģenerēšana
 • Dīzeļdegvielas rezerves ģeneratori

Intel Server produkti baro visu HostPapa aprīkojumu, un pilnībā aprīkotais tīkls, kuru darbina Cisco, nodrošina jūsu vietnes datu pilnīgu drošību.

4. Iespaidīgs Uptime

Komanda HostPapa vēlaties sniegt jums 100% uptime garantiju. Patīkami ir tas, ka viņi saprot, ka dalītā mitināšanas iestatīšanas dēļ tas ir ne tikai nereāli, bet arī nepareizi ir solīt.

Galu galā viss prasa haosu tikai vienā vietnē uz kopīga servera. Neatkarīgi no tā, vai tas ir drošības pārkāpums, resursu pārmērīga izmantošana vai milzīgs trafika pieaugums, patiesība ir tāda, ka dalītā hostinga serveri laiku pa laikam samazināsies.

Tomēr HostPapa garantē, ka darbspējas laiks būs 99,9%.

Un, ja pirmajās 30 dienās pēc vietnes mitināšanas HostPapa jūs vispār neesat apmierināts, varat saņemt pilnu naudas atmaksu (atskaitot iestatīšanas un domēna vārda reģistrācijas nodevas).

5. Rīki mazajiem uzņēmumiem

Atcerieties, kad es teicu, ka HostPapa rūpējas par maziem uzņēmumiem? Cenšoties uzzināt, cik šī patiesība bija, es izpētīju visas funkcijas, ko viņi piedāvā klientiem, kas varētu būt noderīgi mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Un tas ir tas, ko es izdomāju:

Domēna vārdi

Lēti domēna vārdi

Veiciet ātru domēna vārda meklēšanu, izmantojot HostPapa pašu domēna vārda rīku. Izvēlieties no klasiskajiem domēna vārda galiem vai izvēlieties unikālu, piemēram, .guru vai .club. Jebkurā gadījumā jūs varat izvēlēties patiesi izcilu domēna vārdu, lai tas būtu jūsu jaunās vietnes pamatā.

Un, ja jūs reģistrējaties HostPapa mitināšanai, pirmo pakalpojumu gadu varat bez maksas reģistrēt savu lielisko jauno domēna vārdu.

E-pasta risinājumi

HostPapa e-pasta risinājumi

E-pasts ir izšķirošs jūsu mazā un vidējā biznesa panākumiem. Par laimi HostPapa piedāvā daudz e-pasta risinājumu, no kuriem jūs varat izvēlēties:

 • Pamata e-pasts kas nāk ar profesionālo identitāti, izmantojot jūsu uzņēmuma vārdu
 • Papildu e-pasts kas nāk ar mobilajām ierīcēm draudzīgākiem drošības elementiem
 • Office 365 e-pasts kas nāk komplektā ar Microsoft Office, un neviena no pārvaldības izmaksām
 • G Suite e-pasts, komplektā ar produktivitātes rīkiem un tiešsaistes krātuvi, atkal bez papildu izmaksām

SSL sertifikāti

SSL sertifikāti

Šifrēsim SSL sertifikātu bez maksas. Premium aizstājējzīmes SSL sertifikāts ir netiek piedāvāts bez maksas, HostPapa jūsu augošajai vietnei ir pieejami daži stabili SSL sertifikāti. Tā kā jūsu vietnes un, vēl svarīgāk, vietnes apmeklētāju datu drošība ir svarīga jūsu reputācijai, jūs varētu apsvērt iespēju iegādāties SSL sertifikātu no sava mitināšanas pakalpojumu sniedzēja..

Ja ieguldīsit HostPapa SSL sertifikātos, jums patiks:

 • 256 bitu datu šifrēšana
 • Tūlītēja un automātiska uzstādīšana
 • 99% pārlūka saderība

Visbeidzot, jūs varēsit parādīt klikšķināmu zīmogu, kurā ir jūsu SSL sertifikāta informācija vietnes apmeklētājiem, kas jūsu vietnei palielina uzticamību un padara jūs uzticamu.

Satura tīkla piegāde (CDN)

Mākoņa aizdegšanās CDN

Visi HostPapa Business un Business Pro mitināšanas plāni ir iekļauti komplektā bezmaksas Cloudflare CDN pakalpojumi palīdzēt ātrāk nekā jebkad agrāk piegādāt jūsu vietnes saturu pasaules auditorijai.

Maksimizējiet savas vietnes darbības laiku, sabalansējot servera slodzi, palieliniet vietnes ātrumu un veiktspēju un pat baudiet hakeru un citu drošības draudu papildu drošību. Turklāt iegūstiet analītiku, lai palīdzētu jums redzēt, no kurienes nāk trafiks, lai jūs varētu uzraudzīt iespējamos draudus.

Automātiskas vietņu dublējumkopijas

Bezmaksas vietņu dublējumi

Nav nekas sliktāks, kā ieguldīt daudz smaga darba tiešsaistes biznesa veidošanā, tikai lai tas tiktu iznīcināts servera avārijas, hakeru vai kādas citas vietnes darbības traucējumu dēļ.

Tāpēc HostPapa piesakās un dod savus klientus automātiskas ikdienas vietnes dublējumkopijas:

 • Izvēlieties no 7 dažādiem atjaunošanas punktiem
 • Dati tiek glabāti atsevišķās vietās, lai nodrošinātu papildu aizsardzību
 • Pamata plānos ir līdz 1 GB rezerves vietas (pieejama papildu vieta)
 • Dublējiet savas vietnes failus, datu bāzes un e-pastus

Paturi prātā, tas ir premium klases pakalpojums.

6. Vietņu veidotājs

Vietnes izveidošana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša, izmantojot ekskluzīvo HostPapa vietņu veidotāju.

Izmantojiet velciet & nometiet tīmekļa lapu veidotāju, izvēlieties no simtiem iepriekš izstrādātu veidņu un pat izveidojiet e-komercijas veikalu, lai pārdotu fiziskus vai digitālus produktus un pakalpojumus (vai abus!).

Vietņu veidotājs

Šīs ir dažas galvenās funkcijas, kuras varat sagaidīt, lietojot HostPapa vietnes veidotāju:

 • Vienkārša visu vietnes elementu pielāgošana, ieskaitot krāsu shēmas, fontus un attēlus
 • Mobils atsaucīgs dizains jebkura lieluma ierīcēm
 • HTML, JS un CSS pielāgošana, ja jums ir prasmju komplekts (lai gan tas nav nepieciešams)
 • Integrētas sociālo akciju ikonas un kontaktformas
 • SEO optimizācija labākam meklēšanas klasifikācijai
 • Facebook publicēšanas iespējas
 • Tiešsaistes priekšskatījuma režīms galddatoriem un mobilajām ierīcēm

HostPapa vietņu veidotājs

Izmantojot HostPapa vietņu veidotāju, jūs varat dažās minūtēs publicēt profesionāla izskata vietni, nezinot koda laizīšanu.

7. Zaļais hostings

HostPapa lepojas ar to, ka ir viena no pirmajām hostinga kompānijām, kas paziņoja, ka tā darbosies zaļš, lai palīdzētu pasaulei, kurā mēs dzīvojam.

Viņi veicina attīstību un vēja un saules enerģijas izmantošana, pērkot zaļās enerģijas sertifikātus. Tas ir paredzēts, lai kompensētu enerģijas patēriņu gan viņu datu centros, gan birojos.

HostPapa izmanto tikai 100% atjaunojamo Green Tag enerģiju, kas nāk no dažādiem avotiem Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā. To darot, viņi ne tikai samazina savu oglekļa pēdu, bet arī cer piesaistīt vairāk cilvēku uz kuģa, izmantojot tīru enerģiju un mēģinot samazināt arī savu nospiedumu uz Zemes..

Jūs varat pievienot reklāmkarogus savai vietnei, lai vietņu apmeklētāji zinātu, ka jūs darāt savu lomu, izmantojot zaļo tīmekļa mitināšanu.

Zaļās enerģijas reklāmkarogi

Pievienojiet pilnu reklāmkarogu, pusi reklāmkarogu vai pat nelielu taisnstūri, lai papildinātu savas vietnes dizainu.

HostPapa mīnusi

Tagad, kad jums ir laba ideja, ko HostPapa var piedāvāt klientiem, ir pienācis laiks apskatīt dažus trūkumus, lai jūs varētu pieņemt visinformētāko lēmumu, izvēloties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju..

1. Dārgas atjaunošanas maksas

No pirmā acu uzmetiena HostPapa šķiet ļoti rentabls mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, jo īpaši tāpēc, ka tā ir zaļa tīmekļa mitinātāja, kas var ievērojami paaugstināt cenas.

Turklāt hostinga pakalpojumu sniedzējiem parasti ir ārkārtīgi zemas pierakstīšanās cenas, lai mudinātu vairāk cilvēku sākt tās izmantot. Tad pēc gadu ilgas apmierinošas apkalpošanas mitināšanas pakalpojumu sniedzējs paaugstina mēneša cenas un cer, ka vairums cilvēku atjaunosies.

Galu galā neviens nevēlas mainīt tīmekļa mitinātājus katru gadu, it īpaši, ja viņi ir apmierināti ar pakalpojumu.

Tomēr pieaugošās atjaunošanas cenas var būt negaidītas un izraisīt nopietnu uzlīmju šoku. Diemžēl tieši to dara HostPapa.

Dārgas atjaunošanas cenas

Nāciet un atrodiet, ka jums jāiegulda ilgtermiņa līgumā, lai iegūtu zemu ievadcenu, un atjaunošanas uzcenojums ir ievērojams.

2. Trūkst funkciju

HostPapa sākotnējais funkciju komplekts mazo uzņēmumu īpašniekiem šķiet spēcīgs. Tomēr es uzskatu, ka viņiem trūkst dažas galvenās lietas:

 • Viņu naudas atdošanas garantija 30 dienām tas ir īss salīdzinājumā ar konkurenci, kas piedāvā 60 vai pat 90 dienu naudas atdošanas garantijas
 • Automātiskas dublējumkopijas ir premium klases pakalpojums gan Starter, gan Business hostinga plāniem, kas atkal ir atšķirībā no konkurences, kur hostinga plānā tiek piedāvātas vismaz iknedēļas rezerves kopijas
 • Lai arī viņi apgalvo, ka ir starptautiska hostinga kompānija, datu centru atrašanās vietas ir diezgan ierobežotas (pat ar CDN pakalpojumiem tas noteikti ietekmē vietņu ātrumu, kas atrodas tālu ģeogrāfiski). Ja jūs atrodaties ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm vai Kanādas tad HostPapa nav ideālākais izmantojamais tīmekļa mitinātājs.

HostPapa mitināšanas plāni

HostPapa piedāvā daudzus hostinga plānus, piemēram, VPS un tālākpārdevēju mitināšana. Tas nozīmē: es apskatīšu viņus dalīti un WordPress mitināšanas plāni tāpēc jums ir laba ideja, kas sagaidāms, reģistrējoties HostPapa mitināšanai.

Dalīts hostings

HostPapa ir koplietojis hostingu, kas lieliski darbojas tiem, kas tikko sāk darbību, vai tiem, kuru vietnēs ir minimāla trafika daļa.

HostPapa koplietotie hostinga plāni

Atkarībā no izvēlētā līmeņa jūs saņemsit tādas funkcijas kā:

 • No vairākām līdz neierobežotām mitinātām vietnēm
 • Neierobežota vieta diskā un joslas platums
 • Bezmaksas domēna vārda reģistrācija
 • 24/7 atbalsts
 • Bezmaksas Let’s Encrypt SSL, Cloudflare CDN un vietņu pārsūtīšana
 • 99% uptime
 • Veiktspējas un drošības uzlabojumi
 • CloudLinux serveri
 • Un daudz vairāk

Jums būs pieejams arī HostPapa vietņu veidotājs, cPanel vadība, Softaculous rīks lietotņu integrēšanai un pat bezmaksas apmācība viens pret vienu..

HostPapa dalītā mitināšana svārstās no USD 3,95 mēnesī līdz USD 12,95 mēnesī atkarībā no izvēlētā plāna.

Biznesa Pro plāns ir visdārgākais plāns, taču tas ir vērts papildu izmaksas, jo tas ir aprīkots ar uzlabotu veiktspēju, drošību un ātrumu.

Tas nāk ar raķešu ātras piemaksas serveriem (3x servera veiktspēja) un dubultā RAM un cietā diska vietu.

Iespējas:

 • Ātrāki serveri
 • 300% veiktspējas palielinājums
 • Mazāk kontu vienā serverī
 • 4x vairāk CPU un MYSQL resursu
 • Augstākās kvalitātes aizstājējzīme SSL
 • Automatizēta vietņu dublēšana
 • Vietnes bloķēšanas noteikšana
 • Domēna vārda privātums

WordPress mitināšana

HostPapa WordPress mitināšana

HostPapa arī piedāvā WordPress mitināšana kas ir domāts tiem, kas izvēlas izmantot populāro WordPress satura pārvaldības sistēmu.

Un, lai arī lielākā daļa funkciju atspoguļo to, kas tiek piedāvāts koplietošanas mitināšanas plānos, jūs varat sagaidīt arī šīs papildu mitināšanas funkcijas:

 • Automātiski instalēts WordPress (ļoti ērts iesācējiem)
 • WordPress kešatmiņā
 • Bezmaksas WordPress vietnes pārsūtīšana
 • Uzlaboti SSD diskdziņi
 • Diennakts ekspertu WordPress atbalsts
 • Iebūvēts SEO optimizācijas spraudnis (Yoast SEO)
 • Automātiski WordPress galvenā atjauninājumi

Pārbaudot HostPapa lapas ielādes laiku, es to izmēģināju viņu WP Starter plānā.

WordPress hostinga plāni nedaudz atšķiras no cenas: USD 3,95 mēnesī, USD 5,95 mēnesī un USD 12,95 mēnesī, atkal tikai tad, ja ieguldaaties ilgtermiņa līgumos.

Tāpat kā iepriekš kopīgotajos plānos, ES iesaku WP Business Pro plāns. Jā, šis ir visdārgākais plāns, taču tas ir aprīkots ar uzlabotu veiktspēju, drošību un ātrumu. Jūs iegūsit ātrdarbīgus augstas kvalitātes serverus (3x servera veiktspēja) un dubultā RAM un cietā diska vietu.

Iespējas:

 • Ātrāki serveri
 • 300% veiktspējas palielinājums
 • Mazāk kontu vienā serverī
 • 4x vairāk CPU un MYSQL resursu
 • Augstākās kvalitātes aizstājējzīme SSL
 • Automatizēta vietņu dublēšana
 • Vietnes bloķēšanas noteikšana
 • Domēna vārda privātums

bieži uzdotie jautājumi

Šeit ir atbildes uz dažiem no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem:

 1. Kas ir HostPapa?? HostPapa ir Kanādā bāzēts privāts tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas nodrošina Shared, Reseller, VPS un WordPress hostingu. Viņu oficiālā vietne ir www.hostpapa.com. Vairāk lasiet viņu Wikipedia lapā.
 2. Kāda veida vadības panelis tiek izmantots? Parasti izmantotais cPanel.
 3. Vai mana vietne tiks ielādēta ātri?? Lielākajai daļai hostinga plānu ir pieejami bezmaksas Cloudflare CDN pakalpojumi, kas palīdz palielināt vietnes ātrumu un veiktspēju. Ja izmantojat WordPress mitināšanu, iegūsit arī iebūvētu WordPress kešatmiņas risinājumu, lai ātri piegādātu statiskos failus vietnes apmeklētājiem.
 4. Kas notiek, ja manai vietnei ir zemāka garantija par 99,9%? Pēc iepazīšanās ar vietni un pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, šķiet, ka nekonstatēju nekur, kur būtu apskatīts, vai jūs saņemat kredītu par dīkstāvi. Tā vietā HostPapa paļaujas uz viņu apgalvojumiem, ka visu laiku viņi uzturēs 99,9% uptime.
 5. Vai ir pieejams bezmaksas SSL sertifikāts?? Jā, kaut arī ir pieejami daži uzlaboti SSL sertifikāti, katrs mitināšanas plāns var saņemt bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikātu, kas ir lieliski piemērots mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuri pieņem maksājumus savā vietnē.
 6. Vai ir kāds iebūvēts mārketinga rīks?? Jā, jūs varat izmantot vietņu HostPapa veidotāju, lai savā vietnē integrētu sociālo koplietošanu, optimizētu vietni SEO un augstākiem meklēšanas ranžiem un pat strādātu kopā ar Google Analytics, lai jūs varētu izsekot, no kurienes nāk vietņu apmeklētāji un ko viņi vienreiz dara jūsu vietnē vietne.

Vai es iesaku HostPapa??

Galu galā HostPapa ir stabils tīmekļa mitināšanas risinājums tiem, kam kaut kas nedaudz vajadzīgs iesācējs draudzīgs. Tas ir labi arī tiem, kas ir mazu uzņēmumu vadīšana. Funkciju komplekts ir pietiekami liels, lai paveiktu darbu, taču nav pārspīlēts ar tiem, kuriem vienkārši tik daudz nevajag.

Tomēr, ja jūs sākat pamanīt savu mazo biznesu mērogošanā, jūs atradīsit pieejamos resursus, iespējams, nespēsit vislabāk nodrošināt jūsu vajadzības. Jums tomēr būs droša vietne, kas uztur iespaidīgu darbspēju. Nemaz nerunājot par to, ka, izmantojot zaļo tīmekļa mitināšanas vietni, jūs varēsit justies labi par to, ka samaziniet savu oglekļa pēdu..

Ja jūs nolemjat hostinga vajadzībām izmantot HostPapa, noteikti iepriekš pārbaudiet savu budžetu, jo katrā plānā ir iekļautas dažas apšaubāmas maksas. Jums arī jāpārliecinās par labu savam saimniekam, jo ​​jums ir tikai 30 dienas, lai izlemtu, vai vēlaties tos paturēt (ja vēlaties saņemt atmaksu).

Ja HostPapa izklausās pēc tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, kuru vēlaties pārbaudīt, pāriet uz viņu vietni, apskatiet, ko viņi piedāvā, un pārliecinieties, vai viņiem ir mitināšanas funkcijas, kas jums vajadzīgas, lai veiksmīgi darbotos jūsu mazā biznesa vietne..

Reģistrējieties, izmantojot šo saiti, un jūs saņemsit Īpašais piedāvājums ar 58% atlaidi – mitiniet savu vietni no USD 3,36 mēnesī

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map