HostGator pārskats

HostGator ir viens no lielākajiem, vecākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem nozarē. Bet vai tas viņiem padara labu vai sliktu? Šajā HostGator pārskatā tiek apskatīti visi plusi un mīnusi, lai jūs varētu noteikt, vai HostGator ir pareizā izvēle jums.


Mūsdienās ir daudz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, no kuriem jūs varat izvēlēties, koncentrējoties uz pieejamu risinājumu, fantastisku iespēju un vismodernākā atbalsta nodrošināšanu. Tomēr nav tik vienkārši izlemt, ar kuru saimnieku doties.

Jums par laimi, mēs esam šeit, lai sadalītu vienu no populārākajiem tīmekļa mitināšanas risinājumiem šodien tirgū, HostGator, lai redzētu, vai viņu piedāvātais ir tas, kas jums nepieciešams veiksmīgas vietnes uzturēšanai, neiedziļinoties zemē ar vietņu problēmām.

hostgator atsauksmes twitterTwitter vietnē ir jaukts pārskatu komplekts

Šajā HostGator pārskats, Es rūpīgi apskatīšu dažus plusus un mīnusus, kas jums būtu jāzina pirms nolemjat reģistrēties.

Ja jūs man veltīsit 10 minūtes sava laika, es jums sniegšu visu nepieciešamo informāciju par viņu hostinga pakalpojumiem, atbildot uz šādiem jautājumiem:

 • Kādas funkcijas nodrošina HostGator saviem klientiem?
 • Kādi ir dažādi plāni??
 • Cik maksā HostGator mitināšana?
 • Kāda veida mitināšanu viņi nodrošina vietņu īpašniekiem?

Izmantojiet kupona kodu WSHR un saņemiet 60% atlaidi no parastās cenas, un mitiniet savu vietni tikai par 2,75 USD mēnesī.

Kad esat pabeidzis lasīt šo HostGator pārskatu, jūs noteikti varēsit pateikt, vai šis ir jūsu vajadzībām atbilstošais tīmekļa mitināšanas pakalpojums..

Contents

To jūs šeit uzzināsit

 1. Hostinga risinājumi

Šeit es izskaidrošu dažādus hostinga veidus un HG nodrošina klientus un kādas ir viņu galvenās atšķirības.

 1. Hostinga iespējas

Šeit es detalizēti apspriedīšu katru no galvenajiem .

 1. Plusi & Mīnusi

Šeit es rūpīgi apskatīšu HostGator Hostinga izmantošanu. Es apskatīšu arī dažus no visvairāk .

 1. Vai es iesaku HostGator.com??

Šeit es jums pateiksšu, vai, ja es domāju, ka jums labāk būtu izmantot konkurentu.

Iedziļināsimies, bet vispirms ātrs fons.

HostGator tika dibināta 2007. gadā 2002. gads ko sācis jauns koledžas bērns ar vārdu Brents Okslijs, Visbeidzot, HostGator pēc sava kvalitatīvā laika pavadīšanas Kanādā savas darbības pirmajās dienās beidzot atrada savu oficiālo biroju Hjūstonā, Teksasā. Pēc tam viņi turpināja augt, atverot vēl vienu biroju Austinā, Teksasā, kā arī paplašinot savu darbību Brazīlijā.

Līdz 2012. gadam Okslijs paziņoja Izturības Starptautiskā grupa (EIG) iegādājās HostGator. Un, lai gan tas bija gudrs biznesa pārgājiens Okslijam un viņa apkalpei, šāds gājiens var radīt problēmas tiem, kas šobrīd izmanto vai vēlas izmantot HostGator pakalpojumus..

Vai nezināt kāpēc? Izlasiet EIG un tā ietekmi uz viņu iegādātajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Tomēr es neesmu šeit, lai pateiktu, ka tās loma EIG ir laba vai slikta. Faktiski HostGator gadu gaitā ir guvis lielus panākumus un ir izsmēlis simtiem tūkstošu apmierinātu klientu.

HostGator tīmekļa mitināšana

Šeit ir norādīti dažādi hostinga risinājumi, ko viņi nodrošina vietņu īpašniekiem.

Kopīga tīmekļa mitināšana

HostGator piedāvā īpaši lētas koplietojamo hostinga paketes visu veidu un izmēru vietnēm. Sadalīts trīs atšķirīgos plānos:

Hatchling, Baby un Business koplietotajiem hostinga plāniem ir funkcijas, kas atbildīs jūsu pamata mitināšanas vajadzībām.

hostgator dalījās mitināšanas plānos

Piemēram, katram dalīta mitināšanas plānam ir iebūvēts vietņu veidotājs, lai ērti tos vilktu & nometiet vietnes veidošanu. Turklāt tiem ir rīks QuickInstall, lai tieši savā vietnē instalētu WordPress emuāru, forumu, galeriju un e-komercijas veikalu skriptus..

Nemaz nerunājot par to, ka viņi atbalsta WordPress, Joomla, Drupal, Magento, Wiki un phpBB mitināšanas satura pārvaldības sistēmas..

Pie papildu funkcijām pieder:

 • Nemēra joslas platums
 • 99% uptime garantijas
 • Bezmaksas vietņu pārsūtīšana
 • Google AdWords un Bing Ads kredīti
 • cPanel vadības panelis
 • PHP versija 7 un SHS pieeja
 • Neierobežots POP3 e-pasta konts
 • Tehniskais atbalsts 24/7/365 pa tālruni, tiešraides tērzēšanu un e-pastu (biļešu sistēma)

Ir svarīgi to atzīmēt dalīta mitināšana tiks apskatīts šajā pārskatā, tomēr citi mitināšanas risinājumi tiks koplietoti ar jums gadījumā, ja jums būs nepieciešams kaut kas nedaudz robustāks.

HostGator mākoņa mitināšana

Viņu mākoņa mitināšanas pakalpojumos ir daudz iespēju tiem, kas vēlas ātri mērogot. Izbaudiet optimālu mākoņu kešatmiņas risinājumu, intuitīvu informācijas paneli un resursu pārvaldības iespējas. Turklāt, viegli lietojot cPanel, pilnībā kontrolējiet visu savu vietni.

hostgator mākonis hostinga plāni

Turklāt kļūmes gadījumā ātri pārsūtiet visus vietnes datus uz citu serveri un zināt, ka trīs jūsu vietnes spoguļattēlu kopijas tiek mitinātas vairākās ierīcēs, lai nodrošinātu drošību un dublēšanu..

Viņu mākoņa mitināšana, sākot no USD 4,95 mēnesī, un mērogs līdz lielākiem plāniem, cena ir USD 6,57 mēnesī un USD 9,95 mēnesī, kad jūsu vajadzības kļūst arvien prasīgākas.

Kopīga vs Mākonis mitināšana

Mākoņu mitināšana ir labāka nekā dalīta mitināšana, jo tā ļauj izmantot vairāku serveru resursus, nevis tikai ierobežot tikai vienu serveri

HostGator Cloud sniedz jums visas koplietojama mitināšanas iespējas, taču jūs saņemat daudz satraucošāku!

hostgator kopīgoja vs mākonis mitināšanu

2X ātrāki serveri

 • Līdz 2X ātrāks ielādes laiks, pateicoties zema blīvuma serveriem, augstākās kvalitātes aparatūrai un vairākiem kešatmiņas slāņiem
 • Jūsu vietnes saturs tiek pārvaldīts efektīvāk, dodot iespēju ātri veikt dinamiskā satura pieprasījumus
 • Iebūvēta kešatmiņa ļauj optimizēt kešatmiņas konfigurāciju jūsu vietnei ātrāk ielādēt no mākoņa

4x vairāk mērogojams

 • Palieliniet mākoņa resursus, palielinoties tiešsaistes klātbūtnei. Viens vienkāršs klikšķis ir viss, kas jums nepieciešams – nav datu migrācijas, dīkstāves vai atsāknēšanas
 • Iegūstiet servera piešķiršanu un pārvaldību mākonī!
 • Ļauj jums reaģēt uz šiem lielajiem satiksmes intensitātes līmeņiem bez jebkāda pakalpojuma pārtraukuma

Pārvaldītā WordPress mākoņa mitināšana

Labi, ka šeit ir plāns, kas man patīk visvairāk.

Tiem, kas īpaši strādā ar WordPress, HostGator ir WordPress mākoņa mitināšana, kas nodrošina WordPress platformu un nodrošina visas nepieciešamās funkcijas, lai darbotos ātra, efektīva un ļoti droša vietne..

hostgator pārvaldīta WordPress mākoņa mitināšana

HostGator pārvaldītā WordPress mākoņa mitināšana sola līdz 2,5 reizes ātrāki ielādes laiki superuzlādētu mākoņu arhitektūras, zema blīvuma serveru, CDN un vairāku kešatmiņas slāņu dēļ.

Turklāt šis mitināšanas risinājums tiek pārvaldīts, tas nozīmē automātiskie atjauninājumi uz jūsu WordPress kodolu, spraudņiem un tēmām apstrādā HostGator, kā arī vietņu dublējumi un ļaunprātīgas programmatūras noņemšana. Jūs arī saņemat bezmaksas CDN pakalpojums uzlabojot satura piegādi jūsu vietnes apmeklētājiem.

Salīdziniet mitināšanas plānus

Šeit ir īss pārskats par iepriekšminētajiem viņu piedāvātajiem plāniem:

Kopīgi hostinga plāni

 • Hatchling plāns: Sākot no USD 2,75 mēnesī. Atļauta 1 vietne, neapmēra joslas platums & uzglabāšanas vieta.
 • Mazuļa plāns: Sākot no USD 3,95 mēnesī. Ir atļauts neierobežots vietu skaits, neapmēra joslas platums & uzglabāšanas vieta.
 • Biznesa plāns: Sākot no USD 5,95 mēnesī. Ir atļauts neierobežots vietu skaits, neapmēra joslas platums & uzglabāšanas vieta.
 • Pārbaudiet jaunākās cenas un visas iekļautās kopīgotās funkcijas

Mākoņu mitināšanas plāni

 • Hatchling Cloud: Sākot no USD 4,95 mēnesī. 2 serdes & 2 GB atmiņa, atļauta 1 vietne, neierobežots joslas platums & uzglabāšanas vieta.
 • Bērnu mākonis: Sākot no USD 6,57 mēnesī. 4 serdeņi & 4 GB atmiņa, neierobežots vietu skaits, neierobežots joslas platums & uzglabāšanas vieta.
 • Biznesa mākonis: Sākot no USD 9,95 mēnesī. 6 serdes & 6 GB atmiņa, atļauts neierobežots vietu skaits, neierobežots joslas platums & uzglabāšanas vieta.
 • Pārbaudiet jaunākās cenas un visas iekļautās mākoņa funkcijas

Mākoņa WordPress mitināšanas plāni

 • Sākuma plāns: Sākot no USD 5,95 mēnesī. 2x ātrāk, atļauta 1 vietne, 100 000 apmeklējumu mēnesī, 1 GB dublējumi un neizmēģināta krātuves vieta.
 • Standarta plāns: Sākot no USD 7,95 mēnesī. 2X ātrāks, atļautas 2 vietnes, 200 000 apmeklējumu mēnesī, 2 GB dublējumi neizmērītā krātuves vietā.
 • Biznesa plāns: Sākot no USD 9,95 mēnesī. 5X ātrāks, atļautas 3 vietnes, 500 000 apmeklējumu mēnesī, 3 GB dublējumi un neizmēģināta krātuves vieta.
 • Pārbaudiet jaunākās cenas un visas iekļautās WordPress mākoņa funkcijas

Citas mitināšanas iespējas

Papildus iepriekšminētajām mitināšanas iespējām viņiem ir arī šādas iespējas:

 • VPS hostings. Izmantojot VPS mitināšanu, jūs iegūstat izsmeļošas iespējas, piemēram, pilnīgu piekļuvi saknei, lai kontrolētu visu mitināšanas vidi, vairākus tīkla drošības slāņus, lai nodrošinātu servera uzticamību, un tūlītēju mērogojamību ar vienu klikšķi uz pogas.

  Turklāt uzticieties, ka jūsu dati tiek izvietoti serveros, kas ir aizsargāti ar RAID 10 diska konfigurāciju un kuriem ir liekas enerģijas un HVAC vienības. Saņemiet iknedēļas visas vietnes rezerves kopijas visā vietnē, pilnu izstrādes rīku komplektu, lai palīdzētu vietnes funkcionalitātē un dizainā, un, kā vienmēr, godalgotu atbalstu par visiem iespējamiem jautājumiem. VPS mitināšanas plānu cena ir šāda: attiecīgi 29,95 USD / mēnesī, 39,95 USD / mēnesī un 49,95 USD / mēnesī.

 • Dedicated Hosting. Tiem, kuru tīmekļa vietnes ir ļoti intensīvi pārdotas, kā arī lielāks budžets, jums var būt nepieciešama speciāla mitināšana. Jūsu vietnes dati tiks izvietoti patstāvīgi uz jūsu īpaša servera, kas nozīmē, ka nekad nav nepieciešams dalīties ar resursiem.

  Turklāt palaidiet Linux vai Windows, izvēlieties starp HDD un SSD cietā diska opcijām, saņemiet datu centra līmeņa DDOS aizsardzību un baudiet pilnīgu piekļuvi saknei, neierobežotas datu bāzes, RAID-1 konfigurāciju un 3-5 veltītus IPv4 IP. Lai iekļūtu HostGator speciālajos hostinga plānos, sagaidiet, ka cena būs no USD 119 mēnesī līdz USD 149 mēnesī.

 • Tālākpārdevēju mitināšana. Ja domājat par sava tīmekļa mitināšanas uzņēmuma dibināšanu, apsveriet tā tālākpārdevēja mitināšanas plānus. Saņemiet jaudīgus rīkus, kas palīdz veidot jūsu klientūru, uzturēt pilnīgu kontroli pār resursu piešķiršanu un pēc vajadzības jaunināt, lai jūsu bizness varētu turpināt augt.

  Izmantojot tālākpārdevēja mitināšanas plānu, jūs iegūstat WHM vadības paneli ar daudzvalodu iespējām, 99,9% darbības laika garantijām, 400 un vairāk firmu video pamācībām, kuras klienti var izmantot, un neierobežotas MySQL datu bāzes ar piekļuvi phpMyAdmin. Ja tas ir kaut kas, kas jūs interesē, pārbaudiet, vai viens no trim pieejamajiem plāniem – alumīnijs, varš vai sudrabs – svārstās no 19,95 USD / mēnesī līdz 24,95 USD / mēnesī, vai tas jums noderēs.

 • Lietojumprogrammu mitināšana. Ja jūs neizmantojat WordPress kā CMS, HG jums to ir nodrošinājis. Darbojoties ar Linux, Apache, MySQL un PHP, HostGator var ļaut jums palaist tādas platformas kā Joomla, Magento, Drupal, Wiki un phpBB Hostings. Turklāt ikvienā plānā ir iekļautas tādas funkcijas kā nemērīts joslas platums, e-pasta mārketings un citu noderīgu lietojumprogrammu instalēšana ar vienu klikšķi..
 • Windows mitināšana. Lai gan tīmekļa mitināšanai tiek dota priekšroka Linux, viņi Windows hostingu padara pieejamu tiem, kam tas nepieciešams. Izmantojot Parallels Plesk paneli, IIS, Microsoft SQL Server 2012 R2 un ASP.NET atbalstu, šim mitināšanas risinājumam noteikti ir viss nepieciešamais, lai palaistu lietotājam draudzīgu vietni..

Kā redzat, HostGator ir mitināšanas risinājumi katram budžetam, katram vietnes veidam un lielumam, un tas pat sniedzas specifiskiem klientiem, piemēram, WordPress vai Windows lietotājiem..

Galvenās iezīmes

Viņu kopīgajos mitināšanas plānos ir pietiekami daudz iespēju, lai sāktu jūsu vietnes darbību, nezaudējot ātrumu vai veiktspēju. Faktiski šeit ir apskatītas dažas no labākajām klientu piedāvātajām funkcijām, kas var mudināt jūs pierakstīties pie viņiem jūsu mitināšanas vajadzībām:

 1. Iebūvēts vietņu veidotājs
 2. Pilnīga domēna vārda pārvaldība
 3. Mārketinga rīki
 4. Premium pakalpojumi

HostGator vietņu veidotājs

Viegli izveidojiet satriecošu vietni, izmantojot viņu iebūvēts vietņu veidotāju rīks. Lai sāktu, izvēlieties no vairāk nekā 100 mobilajām ierīcēm draudzīgām veidnēm. Turklāt veidojiet, izmantojot ērtu vilkšanu & nometiet tehnoloģiju, izmantojiet iepriekš izveidotas sadaļas un lapas, lai iedvesmotu jūsu tīmekļa dizainu, un pat saņemiet 6 gatavas lapas, lai sāktu ar.

hostgator vietņu veidotājs

Pie papildu funkcijām pieder:

 • SEO rīki labākiem meklētājprogrammu rezultātiem
 • Sociālo mediju integrācija
 • PayPal maksājumu vārteja
 • HD video iegulšana
 • Zīmola atcelšana
 • Google Analytics
 • e-komercijas iepirkumu grozs un krājumu vadība
 • Kupona kodi

Vietnes veidotājs ir pieejams individuālai iegādei kopā ar mitināšanas pakalpojumiem, un katram citam klientiem piedāvātam mitināšanas plānam ir arī vietņu veidotājs.

Domēna vārda pārvaldība

Tie klientiem ļauj pilnībā kontrolēt visu, kas saistīts ar domēna vārdu. Lai sāktu, iegādājieties .com, .org vai .co (lai nosauktu dažus) domēna vārdu tieši no sava mitināšanas cPanel.

Izmantojiet viņu ērti domēna vārda meklēšanas rīks lai redzētu, vai meklējamais URL ir pieejams. Vai arī, ja jūs maināt HostGator no cita mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, vienkārši pārsūtiet esošo domēna vārdu un baudiet gada pagarinājumu – bez maksas.

hostgator domēna vārdi

Izmantojot katru mitināšanas plānu, jūs saņemat arī šādas bezmaksas domēna vārda funkcijas:

 • Domēna bloķēšana. Neļaujiet nevienam nolaupīt jūsu domēna vārdu un izmantot to sev, to bloķējot.
 • Domēna atjaunošana. Kad jūsu esošais domēna vārds ir pārsūtīts vai esat to iegādājies, izmantojot cPanel, ļaujiet tam automātiski atjaunoties katru gadu, lai novērstu nejaušu derīguma termiņa beigām..
 • cPanel vadība. Pārvaldiet visus sava domēna vārda aspektus tieši no sava cPanel.

Mārketinga rīki

HostGator zina, ka veiksmīgas vietnes vadīšanai ir vairāk nekā stabilu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tāpēc viņi piedāvā vērtīgu mārketinga rīki lai palīdzētu jums paplašināt vietnes sasniedzamību, piesaistīt trafiku uz jūsu vietni un palielināt reklāmguvumus.

SEO pārskats

SEO stratēģijas ieviešana palīdz jūsu vietni atrast populāru meklētājprogrammu rezultātos. Faktiski vietnes optimizēšana SEO palielinās jūsu klasifikāciju un redzamību tādās meklētājprogrammās kā Google, Bing un Yahoo.

Ja jums rodas vajadzība pēc palīdzības SEO stratēģijas formulēšanā, sazinieties ar viņiem bezmaksas SEO konsultācijas. Turpmāk jūsu specializētais mārketinga projektu koordinators palīdzēs jums uzsākt perfektu mārketinga kampaņu, vispirms veicot vietnes auditu un veicot rūpīgus atslēgvārdu pētījumus, kas saistīti ar jūsu biznesa nišu.

hostgator SEO pakalpojumi

Šeit ir sniegts dažu stratēģiju apraksts, kuras jūsu mārketinga projektu koordinators ieviesīs jūsu vietnē, lai palīdzētu ietekmēt meklētājprogrammu rezultātus:

 • Atslēgvārdu izpēte. Viņu iekšējie mārketinga eksperti atradīs atslēgvārdus, kas vislabāk attiecas uz jūsu nišu, kas palīdzēs jums virzīties uz augšu meklēšanas klasifikācijā un kas visvairāk rezonēs ar jūsu mērķauditoriju. Turklāt viņi uzzinās, kurus vārdus jūsu mērķauditorija visbiežāk izmanto meklēšanas vaicājumos, kā arī uzraudzīs jūsu vietnes atslēgvārdu panākumus.
 • Satura veidošana. Izmantojiet viņu specializēto komandu, lai izveidotu oriģinālu saturu, lai piesaistītu trafiku uz jūsu vietni un palielinātu auditoriju.
 • Lapas optimizācija. Ļaujiet viņiem optimizēt jūsu vietni lapu virsrakstu, meta aprakstu un galvenes tagu izteiksmē, lai jūsu vietne tiktu indeksēta, lai iegūtu augstāku meklēšanas rangu.

PPC pakalpojumi

Vēl viens lielisks pakalpojums, ko viņi piedāvā klientiem, lai palīdzētu palielināt pārdošanas apjomus, ir viņu Maksā par klikšķi pakalpojumi, citādi pazīstams kā PPC. Klientu atlase ar apmaksātu sludinājumu ir lielisks veids, kā mudināt cilvēkus apmeklēt jūsu vietni un galu galā veikt pārdošanu.

Lūk, ko jūs iegūstat, kad izmantojat viņu PPC pakalpojumus:

 • Atslēgvārdu izpēte. Uzņēmuma iekšējie mārketinga speciālisti izmantos gan vietējās, gan globālās mērķauditorijas atlases metodes, pārbaudīs vairākās ierīcēs izmantotos atslēgvārdus un atradīs precīzu mērķauditoriju, kas nepieciešama jūsu biznesam. Tie arī palīdzēs attīstīt a “ierobežojošo atslēgvārdu saraksts” tāpēc jūs pārstājat piesaistīt savam portālam nepareiza veida auditoriju.
 • Kampaņas vadība. Aicinājumi uz darbībām, tālruņu numuri, atrašanās vietas informācija un tiešās saites uz jūsu vietni ir iekļauti jūsu PPC reklāmās. Turklāt novērojiet, kā jūsu apmaksātie eksperti palīdz uzlabot jūsu optimizācijas rādītājus, nepārsniedzot maksas par klikšķi budžetu.

Rezultātā viņi to uzņemas, lai palīdzētu saviem klientiem gūt panākumus. Sniedzot SEO palīdzību un personalizētas mārketinga stratēģijas, kā arī bezmaksas Google AdWords un Bing Ads kredītus, nav iemesla, kāpēc jūsu vietne nevar attīstīties.

Premium pakalpojumi

Viņi klientiem piedāvā dažus izcilus premium klases pakalpojumus tiem, kam ir neliela telpa savā budžetā.

CodeGuard

Izmantojot HostGator CodeGuard pakalpojumu, jūs saņemat tādas funkcijas kā:

 • Ikdienas automātiskas dublējumkopijas uz mākoņa
 • 16 GB krātuve
 • Izmantojiet ne vairāk kā 5 vietnēs
 • Neierobežotas datu bāzes un faili
 • 3 atjauno mēnesī
 • Paziņojumi pa e-pastu par neatļautām izmaiņām
 • Vienkārša pārvaldība – skatiet izmaiņas, plānojiet vietnes uzraudzību un pārvaldiet e-pasta brīdinājumus

Sākot no USD 2,00 mēnesī, šis premium klases pakalpojums ir mazas cenas vērts.

Web dizains

Viņu iekšējie pilna servisa profesionāli tīmekļa dizaineri jums nodrošinās premium veidnes ar satriecošu tīmekļa dizainu un līdz 3 lapām SEO draudzīga satura, kas izveidots tieši jūsu vietnei..

Turklāt jūsu vietne tiks veidota uz līdz šim vispopulārākās satura pārvaldības sistēmas WordPress, kas ir pazīstama ar lietotājam draudzīgu un elastīgu.

Viņu tīmekļa dizaina pakalpojumu papildu funkcijas ietver:

 • SEO eksperts ir gatavs stratēģizēt veidus, kā piesaistīt vairāk trafika jūsu vietnei
 • Pilnīgs tīmekļa dizains, kas veidots ar atsaucīgu dizainu
 • Mēneša pārskata tālruņa zvani, lai apspriestu jūsu mārketinga kampaņas panākumus
 • Apmācība viens pret vienu, lai nodrošinātu, ka jūs nākotnē varēsit rīkoties ar jūsu vietni

Jūs saņemsiet arī e-komercijas integrāciju, komplektā ar līdz 10 produktu lapām un OpenCart maksājumu apstrādes un nosūtīšanas risinājumiem.

HostGator hostinga plusi un mīnusi

Vienmēr būs plusus un mīnusus jebkuram tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, kuru izvēlēsities izmantot. Tāpēc ir svarīgi novērtēt savas prioritātes un pārliecināties, ka izvēlētais risinājums nezaudē nevienu no šīm prioritātēm.

Plusi

Ir daudz iemeslu, kāpēc viņi ir tik populāri mitināšanas uzņēmumi. Redzēsim, kādas priekšrocības ir viņu koplietojamo mitināšanas pakalpojumu izmantošanā.

Solid Uptime un Service

Viņi garantē 99,9% uptime, kas ir lieliskas ziņas jebkuram vietnes īpašniekam. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka tas ir standarts un kaut kas mazāks parasti netiek pieļauts.

Papildus tam, HostGator ir gatavs kompensēt saviem klientiem kredītu viena mēneša laikā, ja serveris jebkurā laikā neatbilst 99.9% garantijai..

hostgator uptimeSaskaņā ar HostingFacts HostGator uptime pēdējos 12 mēnešos ir bijis 99,99%

Viņi arī sniedz klientiem atbalstu 24/7/365 pa tālruni, tiešajā tērzēšanā un pa e-pastu (biļešu sistēma). Izmantojot viņu ērto atbalsta portālu, jūs varat sazināties ar mitināšanas ekspertu, apskatīt dažus sabiedrības forumus un pat piekļūt video pamācībām, kas ir paredzētas, lai palīdzētu patstāvīgi novērst problēmas..

Bezmaksas vietņu pārsūtīšana un viena klikšķa instalēšana

Atkal šis pakalpojums parasti ir norma lielākajai daļai tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, tomēr HostGator to dara pārsūtīšana no cita saimnieka uz viņiem super vienkārši. Vienkārši reģistrējieties hostinga plānā, kuru vēlaties izmantot, un ļaujiet HostGator darīt visu pārējo.

Piebilstot, ka, ja jūs esat jauns vietnes īpašnieks un HostGator ir pirmais mitināšanas risinājums, kuru jūs jebkad esat izmantojis, esiet droši, ka vēlamās CMS instalēšana ir tikpat vienkārša kā reģistrēšanās laikā noklikšķināšana uz dažām pogām. Izmantojot viņu QuickInstall rīku, jūs varat viegli izveidot savu vietni, neuztraucoties par tehnisko zināšanu iegūšanu.

(Gandrīz) Neierobežots viss

Ietaupiet visvienkāršākā koplietojamo mitināšanas plānu, kas ierobežo domēnus līdz 1, piedāvā HostGator neierobežots viss (labi kārtot – skatīt zemāk) kas ir daudz, jo viņu hostinga plāni ir tik lēti.

Neierobežota vieta diskā nozīmē, ka varat uzglabāt tik daudz datu, cik nepieciešams. Tas ļauj šķietami neierobežot jūsu vietnes izaugsmi, vienlaikus izmantojot pieejamu dalīta hostinga plānu.

Kam neizmēra joslas platums nozīmē, ka jūs varat pārvietot neierobežotu datu daudzumu starp savu resursdatora serveri, vietnes apmeklētājiem un internetu. Tas ir lieliski piemērots, lai nodrošinātu jūsu vietnes ātrumu un veiktspēju, it īpaši koplietošanas mitināšanas plānā.

Jūs arī saņemat neierobežotas datu bāzes, kas nozīmē, ka jums var būt tik daudz WordPress instalāciju, cik vēlaties. Tas ir noderīgi tiem, kuriem ir daudz klientu un kuri vēlas pārbaudīt vietnes izmaiņas, pirms tās tiek aktivizētas.

“Neierobežota” mitināšana ir mīts, un vismaz HostGator pārredzami norāda uz viņu resursu izmantošanas ierobežojumiem. Viņi piedāvā “neierobežotu visu”, ja vien jūs:

 • Nelietojiet vairāk kā 25% no servera centrālā procesora (CPU)
 • CPanel neveiciet vairāk kā 25 vienlaicīgus procesus
 • Nebūt vairāk kā 25 vienlaicīgiem MySQL savienojumiem
 • Neveidojiet vairāk kā 100 000 failus cPanel
 • Nepārbaudiet vairāk kā 30 e-pastus stundā
 • Nesūtiet vairāk kā 500 e-pastus stundā

Tomēr nav ierobežojumu attiecībā uz:

 • Jūsu izmantotais joslas platums
 • Izveidotie e-pasta konti

Mīnusi

Tāpat kā visam, būs arī daži trūkumi, izmantojot tik lētu, dalīta hostinga risinājumu. Pārbaudīsim dažas lietas, pie kurām viņi var strādāt, un to, vai tās ietekmēs jūsu galīgo lēmumu.

Ierobežotas iespējas

Lai gan piedāvātās funkcijas ir diezgan standarta, un neierobežots, viss ir jauki, patiesība ir tāda, ka HostGator nepiedāvā dalīta mitināšanas lietotājiem daudzas papildu iespējas.

Tā kā šāda veida mitināšana netiek pārvaldīta, jums būs patstāvīgi jātiek galā ar administratīvo darbu, kas nepieciešams jūsu vietnei. Tas nozīmē, ka ikdienas atbildība (lai arī tā veiks iknedēļas dublējumus), visu jūsu izmantoto kodolu, spraudņu vai motīvu atjauninājumi (ja vien jūs neizvēlaties nedaudz dārgāku pārvaldīto WordPress mitināšanu) un drošības pasākumi ir visu jūsu atbildība.

Dārgi domēni

Lai arī tie piedāvā ērtības, pārvaldot visu ar domēnu saistīto, ir vērts atzīmēt, ka daži no tiem domēna vārda cenas ir nedaudz augstas.

Tas ir labi zināt, jo pat ja jūs nolemjat izvēlēties kopīgu plānu, jūs vienmēr varat reģistrēt un atjaunot savu domēna vārdu citā, lētākā uzņēmumā un vienkārši novirzīt savu DNS uz HostGator tieši no cPanel.

Tā ir daļa no EIG

Atkal es nemēģināšu jūs ietekmēt, kaut vai tā Izturības Starptautiskā grupa (EIG). Tomēr vairums cilvēku, kas pārskata mitināšanas uzņēmumus, teiks, ka hostinga uzņēmums, kas ir EIG sastāvdaļa, rada sliktas reputācijas risku.

Tas ir tāpēc, ka, ja jums būtu jādodas kopā ar hostinga uzņēmumu A (tas ir daļa no EIG, bet jūs to nezināt) un jums būtu slikta pieredze, un pārceltos uz mitināšanas uzņēmumu B (arī daļa no EIG, un jūs to nezināt) , kurš saka, ka jūsu pieredze kļūs vēl labāka?

Tikai jāapzinās, ka HostGator ir šīs organizācijas sastāvdaļa un ka veids, kā EIG vada lietas, iespējams, būs atkarīgs no tā, kā HostGator apstrādā lietas.

HostGator FAQ

Šeit atradīsit atbildes uz dažiem no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Kas ir HostGator.com?

HostGator ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas piedāvā dažādus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, piemēram, koplietotus, tālākpārdevēju, VPS, Cloud un speciālu serveru mitināšanas pakalpojumus. Turklāt viņi piedāvā īpašu WordPress un Windows mitināšanu. Viņiem ir divi datu centri, kas atrodas Teksasā (ASV) un Provo, Jūtā (ASV). Viņu oficiālā vietne ir www.hostgator.com. Vairāk lasiet viņu Wikipedia lapā

Vai HostGator piedāvā naudas atdošanas garantiju??

Jā. Viņi piedāvā pilnu atmaksu, ja atceļat savu kontu pirmajās 45 dienās pēc viņu pakalpojumu izmantošanas. Tomēr tas attiecas tikai uz koplietotajiem, tālākpārdevēju un VPS mitināšanas risinājumiem.

Kāda veida atbalstu HostGator sniedz saviem klientiem?

Viņi visu gadu nodrošina atbalstu pa tālruni, tiešajā tērzēšanā un pa e-pastu (biļešu sistēma). Jūs varat 24 stundas diennaktī piekļūt atbalsta komandas loceklim un saņemt atbildes uz visiem iespējamiem jautājumiem.

Vai HostGator bez maksas migrēs manu pašreizējo vietni?

Jā. Viņi piedāvā bezmaksas vietņu migrāciju, pat visizdevīgākajam kopīgā mitināšanas plānam, ko viņi piedāvā.

Kas ir HostGator Uptime garantija?

Neatkarīgi no daudziem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, tie garantē 99,9% lielu darbības laiku. Turklāt viņi piešķirs jums viena mēneša pakalpojumu par jebkuru dīkstāvi, kas zemāka par 99,9%, ko piedzīvo jūsu vietne, uzsverot faktu, ka viņi nopietni domā par jūsu vietnes mitināšanu.

Vai HostGator piedāvā SSL sertifikātus, SSD un CDN?

Tas ir atkarīgs no jūsu izvēlētā mitināšanas plāna. Piemēram, ja jūs nolemjat izvēlēties visizdevīgāko dalītā hostinga plānu, jā, jūs saņemsit bezmaksas privātu SSL sertifikātu. Tomēr attiecībā uz visvienkāršākajiem plāniem tas tā nav. Diemžēl jums būs jāiegulda WordPress pārvaldītajā mitināšanas plānā, lai saņemtu piekļuvi bezmaksas CDN pakalpojumiem, un jāizmanto īpašs serveris, lai būtu iespēja izmantot SSD krātuvi.

Vai HostGator piedāvā vietņu dublējumus?

Viņi ik nedēļu veic izlases veida dublējumus tik reizes, cik nepieciešams, lai atjaunotu savu vietni. Ir ieteicams, lai jums būtu kāda cita dublēšanas metode, piemēram, viņu premium CodeGuard pakalpojums.

Vai es saņemšu bezmaksas domēna vārdu ar HostGator?

Nē. Viņi vairs nepiedāvā jauniem klientiem bezmaksas domēna vārdu, kad viņi reģistrējas.

Kādas maksājuma metodes HostGator pieņem?

Viņi pieņem visas galvenās kredītkartes, piemēram, Visa, MasterCard, American Express un Discover. Viņi pieņem arī Paypal, personiskos čekus, naudas pārvedumus un bankas pārskaitījumus.

Kas ir CodeGuard??

Viņu CodeGuard pakalpojums ir maksas papildinājums, kas nodrošina automātiskas jūsu vietnes dublējumkopijas. CodeGuard arī uzrauga jūsu vietni un sūta jums brīdinājumus, ja notiek kādas izmaiņas. Visbeidzot, CodeGuard piedāvā atjaunošanas iespēju, lai jūs varētu viegli atjaunot savu vietni atpakaļ uz iepriekšējo versiju.

Vai es varu uzticēties HostGator pārskatiem vietnē Reddit un Quora?

Jā, Quora un Reddit ir lieliskas vietas, kur uzzināt vairāk par uzņēmumu un saņemt atsauksmes, jautājumus un viedokļus no reāliem cilvēkiem un klientiem, kas tos izmanto. Pārlūkojiet klientu atsauksmes vietnē Reddit un vietnē Quora. Var būt noderīgas arī tādas pārskatīšanas vietnes kā Yelp un TrustPilot.

Kāda ir labākā HostGator alternatīva?

HostGator ir viens no populārākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tomēr, ja jūs meklējat tīmekļa mitinātājus un meklējat labu alternatīvu HostGator, tad šeit ir mani ieteikumi. Es uzskatu, ka labākā HostGator alternatīva ir Bluehost (tā pati cena, bet labākas iespējas, tomēr tā pieder arī EIG). Vislabākā alternatīva, kas nav EIG, ir SiteGround (izlasiet manu pārskatu, lai uzzinātu, kāpēc SiteGround ir # 1)

Vai HostGator un Bluehost ir viens un tas pats uzņēmums?

Nē, HostGator un Bluehost ir atsevišķi uzņēmumi; taču viņi abi ir Izturības Starptautiskā grupa (EIG). EIG pieder arī tādas hostinga kompānijas kā iPage, FatCow, HostMonster, JustHost, Arvixe, A Small Orange, Site5, eHost un vēl virkne mazāku tīmekļa mitinātāju..

Kur es varu atrast HostGator kupona kodus?

Vislabākā vieta, kur atrast HostGator kupona kodu, ir apmeklēt mūsu Hostgator darījumu lapu. Šeit varat pārlūkot lieliskus piedāvājumus par tīmekļa mitināšanu un domēnu nosaukumiem un pārliecinieties, ka no tiem saņemat 100% derīgus kuponus.

Vai es iesaku HostGator??

Tiem, kas meklē vienkāršu, lētu hostinga risinājumu, Jā, es domāju, ka HostGator vajadzētu būt iespējai apsvērt.

Tomēr.

Tiem, kas toreiz vēlas mazliet vairāk informācijas par ātrumu, drošību un funkcijām Es iesaku viņu mākoņu plānus.

Īpaši viņu pārvaldītā WordPress mitināšanas opcija, jo tas nodrošina jums nepieciešamo ātrumu un drošību bez augstas cenu zīmes.

Neskatoties uz dalību EIG, viņiem ir reputācija kā vienam no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Tie ne tikai nodrošina lielisku dalītu mitināšanu vietņu īpašniekiem, bet piedāvā arī daudzus citus ārkārtas risinājumus.

Faktiski tādiem lieliem vārdiem kā WPBeginner patīk dalīties savā pozitīvajā pieredzē, izmantojot speciāla servera risinājumu.

Ar iebūvētu vietnes veidotāju, ērti lietojamu cPanel un QuickInstall rīku, lai jūsu vietnē dažu minūšu laikā varētu instalēt vēlamo CMS (un citu programmatūru), HostGator ir noteikti priekšgalā.

Tas nozīmē, ka viņu funkciju komplekts ir minimāls, un, lai arī viņu klientu atbalsts ir vismodernākais un viņu darbības laiks garantē kaut ko vērtīgu, iespējams, ka viņiem nav visu to, ko meklējat.

Tāpēc veiciet izpēti un pārliecinieties, ka pirms pierakstīšanās par klientu esat piešķīris prioritātes funkcijām, kas nepieciešamas, lai jūsu bizness kļūtu veiksmīgs..

FTC atklāšana: Lai iegūtu jums pēc iespējas lētāku cenu, es nopelnīšu nelielu komisiju, ja jūs nolemjat iegādāties hostingu, izmantojot manas saites.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map