GreenGeeks apskats

Jūs un es abi zinām, ka šodien tirgū netrūkst tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tīmekļa mitināšana ir viens no vissvarīgākajiem veiksmīgas vietnes darbības aspektiem. Lūk, kur GreenGeeks Nāc iekšā.


Bet, izmantojot visas pieejamās iespējas, komplektā ar dažādām funkcijām un cenu punktiem, vispiemērotākos izvēlēties pareizo tīmekļa mitinātāju var būt grūti..

GreenGeeks viņiem ir daudz izcilu lietu, kas saistītas ar ātrumu, darbspēju, klientu atbalstu un pieejamu cenu noteikšanu. Šis GreenGeeks pārskats sniedz detalizētu pārskatu par šo videi draudzīgo tīmekļa mitinātāju.

Diemžēl es nevaru atņemt tām tīmekļa mitināšanas iespējām, kuras nav jūsu laika vai naudas vērts.

Bet es varu dalīties ar jums viss, kas ir jāzina par vienu no unikālākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem: GreenGeeks.

Tas ir tas, ko jūs uzzināsit no šī GreenGeeks pārskata

 1. Plusi

Šeit es sīkāk aplūkoju GreenGeeks izmantošanu. Tā kā šajā tīmekļa mitinātājā ir daudz labu lietu.

 1. Mīnusi

Bet ir arī daži trūkumi. Šeit es tuvāk apskatīšu, kādi tie ir.

 1. Plāni & Cenas

Šeit šajā sadaļā es sīkāk apskatīšu viņus.

 1. Vai es iesaku GreenGeeks.com?

Šeit es jums saku, vai, ja es domāju, ka jums ir labāk izvēlēties alternatīvu GreenGeeks.

greengeeks pārskats

Trey Gardner, kurš dibināts 2008. gadā (kuram ir pieredze darbā ar vairākiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, piemēram, iPage, Lunarpages un Hostpapa), GreenGeeks mērķis ir ne tikai sniegt Zvaigžņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumi tādu vietņu īpašniekiem kā jūs, bet dariet to videi draudzīgs tāpat.

Bet mēs tajā nokļūsim pietiekami drīz.

Šobrīd viss, kas jums jāzina, ir tas, ka mēs apskatīsim visu, ko GreenGeeks var piedāvāt (labo un ne tik labo), lai jums būtu laiks pieņemt lēmumu par tīmekļa mitināšanu, jums ir visi fakti.

Tātad, iedziļināsimies šajā.

GreenGeeks plusi

Viņiem ir laba reputācija, kas sniedz ārkārtas tīmekļa mitināšanas pakalpojumus visu veidu vietņu īpašniekiem.

1. Videi draudzīgs

Viena no GreenGeeks visizcilākajām funkcijām ir fakts, ka tā ir videi draudzīga tīmekļa mitināšanas kompānija. Vai jūs zinājāt, ka līdz 2020. gadam tīmekļa mitināšanas nozare pārsniegs aviācijas nozari vides piesārņojuma jomā!

Brīdī, kad jūs piestājat viņu vietnē, GreenGeeks pāriet tieši uz faktu, ka jūsu tīmekļa mitināšanas uzņēmums vajadzētu būt zaļai.

Pēc tam viņi dodas paskaidrot, kā viņi dara savu daļu, lai samazinātu oglekļa pēdas.

Atzīti par EPA Zaļās enerģijas partneri, viņi apgalvo, ka ir videi draudzīgākais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas pastāv šodien.

GreenGeeks EPA partnerība

Nezināt, ko tas nozīmē?

Apskatiet, ko GreenGeeks dara, lai palīdzētu jums kļūt par videi draudzīgas vietnes īpašnieku:

 • Viņi pērk vēja enerģijas kredītus, lai kompensētu viņu serveru patērēto enerģiju no elektrotīkla. Patiesībā viņi pērk 3x enerģijas daudzums viņu datu centri izmanto. Vai vēlaties uzzināt vairāk par atjaunojamās enerģijas kredītiem? Ieskatieties šeit un atbildiet uz visiem jautājumiem.
 • Vietņu datu mitināšanai viņi izmanto energoefektīvu aparatūru. Serveri ir izvietoti datu centros, kas izstrādāti, lai būtu videi draudzīgi
 • Viņi aizstāj vairāk 615 000 KWH / gadā pateicoties viņu ekoloģiski apzinīgajiem, lojālajiem klientiem
 • Viņi tīmekļa pārziņiem nodrošina zaļas sertifikācijas zīmes, ko pievienot savai vietnei, lai palīdzētu izplatīt izpratni par viņu videi draudzīgajām saistībām.

zaļas vietnes nozīmītesZaļās vietnes sertifikācijas emblēmas

Kā redzat, dalība GreenGeeks komandā nozīmē, ka arī jūs darāt visu, lai pasaule būtu labāka dzīvesvieta.

Lūk, kas viņiem par to jāsaka…

Kas ir Green Hosting, un kāpēc tas jums ir tik svarīgs??

Ir svarīgi saglabāt pēc iespējas vairāk savas vides. Mums ir jāņem vērā mūsu pašu un nākamo paaudžu labklājība. Web hostinga serverus visā pasaulē darbina fosilais kurināmais. Tikai viens atsevišķs tīmekļa mitināšanas serveris gadā saražo 1390 mārciņas CO2.

GreenGeeks ar lepnumu piedāvā saviem klientiem tīmekļa mitināšanu, ko darbina atjaunojamā enerģija; līdz 300%. Viņi palīdz radīt trīs reizes lielāku enerģijas daudzumu, ko mēs patērējam, strādājot ar vides fondiem & pērkot vēja enerģijas kredītus, ko ievietot atpakaļ elektrotīklā. Visi mūsu hostinga platformas un biznesa aspekti ir veidoti tā, lai tie būtu pēc iespējas energoefektīvāki.

logotips
Mičs Kīlers – GreenGeeks partneru attiecības

2. Jaunākās ātruma tehnoloģijas

Jo ātrāk jūsu vietne tiek ielādēta vietnes apmeklētājiem, jo ​​labāk. Galu galā vairums vietņu apmeklētāju pametīs jūsu vietni, ja tā netiks ielādēta 2 sekunžu vai mazāk laikā. Un, lai gan ir daudz lietu, ko varat darīt, lai optimizētu savas vietnes ātrumu un veiktspēju, zinot, ka jūsu tīmekļa mitinātājs palīdz, ir būtisks bonuss.

Ātrums ir tik svarīga iezīme, tāpēc es jautāju viņiem par to …

Ikvienam vietnes īpašniekam nepieciešama ātra iekraušanas vietne, kāda ir GreenGeeks ātruma “kaudze”?

Kad jūs reģistrējaties ar viņiem, jums tiks nodrošināts mitināšanas serveris ar visjaunāko un energoefektīvāko iespējamo iestatīšanu.

Daudzi nozares eksperti ir augsti novērtējuši gan mūsu hostinga kopējo veiktspēju, gan ātrumu. Aparatūras ziņā katrs serveris ir uzstādīts izmantot SSD cietos diskus, kas konfigurēti liekā RAID-10 krātuves masīvā. Mēs piegādājam pielāgotu iekšējo kešatmiņas tehnoloģiju & bija vieni no pirmajiem, kas pieņēma PHP 7; nodrošinot mūsu klientiem gan tīmekļa, gan datu bāzes serverus (LiteSpeed ​​un MariaDB). LiteSpeed ​​un MariaDB nodrošina ātru piekļuvi datu lasīšanai / rakstīšanai, ļaujot mums apkalpot pat 50 reizes ātrāk lapas.
GreenGeeks logotips
Mičs Kīlers – GreenGeeks partneru attiecības

GreenGeeks iegulda visās jaunākajās ātruma tehnoloģijās, lai nodrošinātu, ka jūsu tīmekļa lapas tiek ielādētas zibens ātrumā:

 • SSD cietie diski. Jūsu vietnes faili un datu bāzes tiek glabāti SSD cietajos diskos, kas ir ātrāki nekā HDD (cietie diski).
 • Ātrie serveri. Kad vietnes apmeklētājs noklikšķina uz jūsu vietnes, tīmeklis un datu bāzes serveri piegādā saturu līdz pat 50 reizes ātrāk.
 • Iebūvēta kešatmiņa. Viņi izmanto pielāgotu, iebūvētu kešatmiņas tehnoloģiju.
 • CDN pakalpojumi. Izmantojiet bezmaksas CDN pakalpojumus, ko nodrošina CloudFlare, lai saglabātu savu saturu kešatmiņā un ātri piegādātu vietnes apmeklētājiem.
 • HTTP / 2. Ātrākai lapu ielādēšanai pārlūkā tiek izmantots HTTP / 2, kas uzlabo klienta un servera komunikāciju.
 • PHP 7. Kā vieni no pirmajiem, kas nodrošina PHP 7 atbalstu, viņi pārliecinās, ka izmantojat arī jaunākās tehnoloģijas savā vietnē.

Jūsu vietnes ātrums un veiktspēja ir ārkārtīgi svarīga lietotāju pieredzei un spējai sevi pierādīt kā autoritāti savā nozarē.

GreenGeeks ielādes laiki

Šeit ir mans pārbaudījums GreenGeeks ielādes laiki. Es izveidoju testa vietni, kas mitināta vietnē GreenGeeks (par EcoSite Starter plānu), un tajā instalēju WordPress, izmantojot tēmu Divdesmit septiņpadsmit.

konts

Vietne tika ielādēta samērā ātri, 0,9 sekundes, lapas izmērs 253 kb un 15 pieprasījumi.

Nav slikti .. bet pagaidiet, kamēr kļūs labāk.

servera ātrums

GreenGeeks jau izmanto iebūvēta kešatmiņa tāpēc nav iestatījumu, lai to labotu, bet ir veids, kā optimizēt lietas, saspiežot noteiktus MIME failu tipus.

Savā cPanel atrodiet programmatūras sadaļu.

cpanel programmatūra

Iekš Optimizēt vietni iestatot jūs varat optimizēt savas vietnes veiktspēju, pielāgojot to, kā Apache apstrādā pieprasījumus. Saspiediet tekstu / html tekstu / vienkāršu un tekstu / xml MIME tipus un noklikšķiniet uz atjaunināšanas iestatījums.

greengeeks optimizē ātrumu

To darot, mana testa vietnes ielādes laiks ievērojami uzlabojās – no 0,9 sekundēm līdz 0,6 sekundes. Tas ir uzlabojums par 0,3 sekundēm!

ātruma optimizācija

Lai vēl vairāk paātrinātu lietas, es devos un instalēju bezmaksas WordPress spraudni ar nosaukumu Automātiski optimizēt un es vienkārši iespējoju noklusējuma iestatījumus.

autoptimizēt spraudni

Tas vēl vairāk uzlaboja ielādes laiku, jo samazināja kopējo lapas izmēru līdz taisnīgam 242 kb un samazināja pieprasījumu skaitu līdz 10.

lapas greengeeks ielādes laiki

Kopumā es uzskatu, ka vietnes, kuras tiek mitinātas vietnē GreenGeeks, tiek ielādētas diezgan ātri, un esmu parādījis jums divus vienkāršus paņēmienus, kā vēl vairāk paātrināt lietas..

3. Uzticama infrastruktūra

Runājot par tīmekļa mitināšanu, jums nepieciešama jauda, ​​ātrums un drošība. Tāpēc GreenGeeks izveidoja visu savu sistēmu, izmantojot drošu infrastruktūru, kuru darbina 300% tīra, atjaunojama enerģija.

Viņiem ir 5 datu centri no kuriem izvēlēties, kas atrodas Čikāgā (ASV), Fīniksā (ASV), Toronto (CA), Monreālā (CA) un Amsterdamā (NL).

Datu centri

Izvēloties savu datu centru, jūs pārliecināties, ka mērķauditorija pēc iespējas ātrāk saņem jūsu vietnes saturu.

Turklāt jūs varat sagaidīt tādas datu centra funkcijas kā:

 • Divpilsētu tīkla enerģija tiek nodrošināta ar akumulatora dublējumu
 • Automatizēts pārslēgšanas slēdzis un dīzeļa ģenerators uz vietas
 • Automātiska temperatūras un klimata kontrole visā objektā
 • Diennakts personāls, komplektā ar datu centru tehniķiem un inženieriem
 • Biometriskās un atslēgu karšu drošības sistēmas
 • FM 200 serverim drošas ugunsdzēsības sistēmas

Nemaz nerunājot par to, ka GreenGeeks ir pieeja lielākajai daļai joslas platuma nodrošinātāju, un viņu rīki ir pilnīgi lieks. Un, protams, serveri ir energoefektīvi.

4. Drošība un Uptime

Zināšana par vietnes datu drošību ir viena no lielākajām bažām, kas cilvēkiem rodas, izvēloties tīmekļa mitinātāju. Tas, un zinot, ka viņu vietne vienmēr būs izveidota un darbojas.

Reaģējot uz šīm bažām, viņi dara visu iespējamo, runājot par darbības laiku un drošību.

 • Aparatūra & Jaudas atlaišana
 • Konteineru tehnoloģija
 • Hostinga konta izolēšana
 • Proaktīva servera uzraudzība
 • Drošības skenēšana reāllaikā
 • Automātiski lietotņu atjauninājumi
 • Uzlabota aizsardzība pret surogātpastu
 • Nakts datu dublēšana

Sākumā viņi izmanto uz konteineriem balstītu pieeju, kad runa ir par viņu hostinga pakalpojumiem. Citiem vārdiem sakot, jūsu resursi ir ietverti tā, ka neviens cits vietnes īpašnieks nevar negatīvi ietekmēt jūsu vietni ar strauju trafiku, palielinātu resursu pieprasījumu vai drošības pārkāpumiem.

Pēc tam, lai jūsu vietne vienmēr būtu atjaunināta, GreenGeeks automātiski atjaunina WordPress, Joomla vai citas satura pārvaldības sistēmas kodolus, lai jūsu vietne nekad nekļūtu neaizsargāta pret drošības draudiem. Papildus tam visi klienti katru nakti saņem savas tīmekļa vietnes dublējumus.

Lai cīnītos pret ļaunprātīgu programmatūru un aizdomīgām darbībām jūsu vietnē, GreenGeeks katram klientam piešķir savu drošo vizualizācijas failu sistēmu (vFS). Tādā veidā neviens cits konts nevar piekļūt jūsu kontam un radīt drošības problēmas. Piebilstot, ka, ja tiek atrasts kaut kas aizdomīgs, tas tiek nekavējoties izolēts, lai novērstu turpmāku kaitējumu.

Turklāt jums ir iespēja izmantot iebūvēto aizsardzību pret surogātpastu, kuru nodrošina GreenGeeks, lai samazinātu surogātpasta mēģinājumu skaitu jūsu vietnē.

Visbeidzot, viņi uzrauga savus serverus, lai visas problēmas tiktu identificētas, pirms tās ietekmē klientus un viņu vietnes. Tas palīdz saglabāt viņu iespaidīgo 99,9% uptime.

5. Pakalpojumu garantijas un klientu atbalsts

GreenGeeks klientiem piedāvā vairākas garantijas.

Pārbaudiet:

 • Garantija 99%
 • 100% apmierinātība (un, ja jūs neesat, varat aktivizēt viņu 30 dienu naudas atdošanas garantiju)
 • 24/7 e-pasta atbalsts
 • Tiešraides telefona un Live Chat atbalsts

Cenšoties apkopot uptime statistiku, lai parādītu, cik nopietni viņi domā par viņu uptime garantiju, Es sazinājos ar Live Chat atbalsta komandu un saņēmu tūlītēju atbildi uz manu sākotnējo jautājumu.

Kad klientu apkalpošanas pārstāvis nevarēja man palīdzēt, viņš nekavējoties novirzīja mani pie cita komandas biedra, kurš varēja, kurš pēc tam man atbildēja pa e-pastu.

Diemžēl viņiem nav manis pieprasītās informācijas. Tātad, kaut arī viņi sola, ka vietnēm būs 99,9% uptime, nav iespējams to patiesībā uzzināt, neveicot personīgu eksperimentu, tādu kā šis, ko veic Hosting Facts:

Lai gan es saņēmu ātrās atbalsta atbildes, esmu mazliet sarūgtināts, ka GreenGeeks nav datu, kas pamatotu viņu prasības. Tā vietā man vajadzētu paļauties uz viņu rakstisko e-pastu:

Mans jautājums: Es domāju, vai jums ir jūsu uptime vēsture? Es rakstu recenziju un vēlos pieminēt 99,9% garantiju. Esmu atradis citus recenzentus, kas veikuši pats savus pētījumus un izsekojuši GreenGeeks vietnē Pingdom … bet es domāju, vai jums ir savs ikmēneša uptime procentuālais saraksts.

GreenGeeks atbild: GreenGeeks katru gadu mēnesī uztur mūsu 99,9% servera darbības laika garantiju, nodrošinot, ka mums ir speciāla serveru tehniķu komanda, kas uzrauga, atjaunina un uztur mūsu sistēmas visu diennakti, lai nodrošinātu šādu garantiju. Diemžēl šobrīd mums nav pieejama tāda diagramma kā jūsu pieprasītā.

Es domāju, ka jums būs jābūt tiesnesim par to, vai jums ar to pietiek vai nē.

Zināšanu pamats

GreenGeeks ir arī plaša zināšanu bāze, ērta piekļuve e-pastam, tiešraides tērzēšanai un atbalstam pa tālruni, kā arī īpašas vietņu apmācības, kas izstrādātas, lai palīdzētu jums tādās lietās kā e-pasta kontu iestatīšana, darbs ar WordPress un pat e-komercijas veikala iestatīšana..

6. Var e-komercija

Visos mitināšanas plānos ir daudz e-komercijas funkciju, kas ir lieliski, ja jūs vadāt tiešsaistes veikalu.

Lai sāktu, jūs saņemsit bezmaksas šifrēsim aizstājējzīmju SSL sertifikātu pārliecināt klientus, ka viņu personiskā un finanšu informācija ir 100% droša. Un, ja jūs kaut ko zināt par SSL sertifikātiem, jūs zināt, ka aizstājējzīmju sertifikāti ir lieliski, jo tos var izmantot neierobežotiem domēna apakšdomēniem.

Pēc tam, ja jūsu e-komercijas vietnē ir nepieciešams iepirkumu grozs, varat to instalēt, izmantojot viena klikšķa instalēšanas programmatūru.

Visbeidzot, jūs varat būt pārliecināti, ka GreenGeeks serveri ir saderīgi ar PCI, kas vēl vairāk aizsargā jūsu vietnes datus.

7. Ekskluzīvs vietņu veidotājs

Izmantojot viņu tīmekļa mitināšanu, jums ir piekļuve iebūvētajam GreenGeeks vietņu veidotājam vietnē padarīt vietņu izveidi brīvu.

GreenGeeks vietņu veidotājs

Izmantojot šo rīku, jūs saņemat šādas funkcijas:

 • 100 iepriekš sagatavotu veidņu, lai palīdzētu jums sākt
 • Mobilam draudzīgas un atsaucīgas tēmas
 • Velciet & nometiet tehnoloģiju, kurai nav vajadzīgas kodēšanas prasmes
 • SEO optimizācija
 • 24/7 īpašs atbalsts

Šo vietņu veidotāju var viegli aktivizēt, tiklīdz jūs reģistrējaties GreenGeeks mitināšanai.

GreenGeeks mīnusi

Vienmēr ir visam negatīvās puses, pat tādas labas lietas kā GreenGeeks tīmekļa mitināšana. Cenšoties informēt jūs par visu, mēs esam apkopojuši dažus trūkumus, kas saistīti ar GreenGeeks kā jūsu tīmekļa mitinātāja izmantošanu..

1. Maldinoši cenu punkti

Nav noliedzams, ka ar lētu tīmekļa mitināšanu ir viegli saskarties. Tomēr lēti hostinga pakalpojumi ne vienmēr ir pieejami no augstas kvalitātes hostinga uzņēmumiem. Atcerieties, ka jūs saņemat to, par ko maksājat.

Pēc pirmā acu uzmetiena šķiet, ka uzticamais GreenGeeks mitināšanas uzņēmums patiešām piedāvā lētu tīmekļa mitināšanu. Un, pamatojoties uz iepriekšminētajiem GreenGeeks izmantošanas plusiem, tas šķistu pārāk labi, lai būtu patiesība.

Un tehniski tā ir.

Veicot turpmāku izmeklēšanu, es uzzināju, ka vienīgais veids, kā jūs varat iegūt šķietami pārsteidzošos USD 3,95 mēnesī mēnesī no GreenGeeks, ir tad, ja jūs piekrītat maksāt par trīs gadu stāžs par šo cenu.

Ja vēlaties maksāt par viena gada pakalpojumu, jūs maksāsit USD 5,95 mēnesī.

Ja esat iesācējs GreenGeeks un vēlaties maksāt katru mēnesi, kamēr neesat pārliecināts, ka viņš ir jūsu mitināšanas uzņēmums, jūs maksāsit milzīgus 9,95 USD / mēnesī!

GreenGeeks plāni un cenas

Nemaz nerunājot, ja vēlaties maksāt katru mēnesi, lai sāktu, netiek atcelta arī iestatīšanas maksa, kas jums izmaksās vēl USD 15.

2. Atmaksa neietver iestatīšanas un domēna nodevas

Saskaņā ar GreenGeeks 30 dienu naudas atdošanas garantijas politiku jūs varat saņemt pilnu naudas atmaksu, ja neesat apmierināts un nav uzdoti jautājumi.

Tomēr jums netiks atmaksāta uzstādīšanas maksa, domēna vārda reģistrācijas maksa (pat ja jūs pierakstījāties bez maksas) vai pārskaitījuma maksa.

Lai arī domēna vārda nodevas atskaitīšana var šķist saprātīga (tā kā jums jāsaglabā domēna vārds, izejot no tā), šķiet netaisnīgi iekasēt maksu no iestatīšanas un pārsūtīšanas no cilvēkiem, ja viņi galu galā nav apmierināti ar sniegtajiem pakalpojumiem..

It īpaši, ja GreenGeeks plāno piedāvāt naudas atdošanas garantiju bez uzdotajiem jautājumiem.

GreenGeeks mitināšanas plāni

GreenGeeks piedāvā vairākus hostinga plānus, pamatojoties uz jūsu individuālajām vajadzībām. Tomēr mēs apskatīsim kopīgos un WordPress mitināšanas plānus, lai jums būtu labs priekšstats par to, kas sagaidāms, reģistrējoties viņu hostinga pakalpojumu izmantošanai.

Dalīti hostinga plāni

Koplietošanas mitināšanas ainava ir ievērojami mainījusies. Daudzi cilvēki iepriekš tikai vēlējās, lai tīmekļa mitināšanai būtu nevainojams darbspējas laiks par zemu cenu. Jums ir savi mazie, vidējie un lielie plāni, iepļaukāt cPanel serverī, un jūs to izdarījāt. Mūsdienās klienti vēlas vienmērīgu darbplūsmu, ātrumu, darbspēju un mērogojamību, kas visi ir iesaiņoti glītā paketē.

Laika gaitā – GreenGeeks ir optimizējis Ecosite Starter mitināšanas plānu, lai tajā būtu visas funkcijas, kuras vēlas 99,9% hostinga klientu. Tieši tāpēc viņi klientiem piedāvā tiešu ceļu uz pierakstīšanos vietnē.

GreenGeeks koplietojamais hostings

Nevis dārgs mitināšanas plāns ar papildu funkcijām, bet vidējais Džo uz ielas neko nezina – viņi ir mēģinājuši samazināt tauku daudzumu un piedāvāt klientiem optimizētu mitināšanas pieredzi..

Viņu, kā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, vīzija ir ļaut klientiem koncentrēties uz vietņu izvietošanu, pārvaldīšanu un paplašināšanu, neuztraucoties par pamatā esošo tehnoloģiju..

Hostinga platformai vajadzētu vienkārši darboties.

Viņu mērogojamā mitināšanas funkcija tika ieviesta šī gada sākumā un ļauj klientiem ērti pievienot skaitļošanas resursus, piemēram, centrālo procesoru, operatīvo atmiņu un I / O, maksājot, kā jums iet, novēršot nepieciešamību jaunināt uz virtuālo privāto serveri..

Izmantojot viņu plānus, jūs saņemat šādas funkcijas:

 • Neierobežotas MySQL datu bāzes
 • Neierobežots apakšdomēnu un rezervēto domēnu skaits
 • Vienkārši lietojams cPanel informācijas panelis
 • Softaculous, kas ietver 250 klikšķu skriptu instalēšanu ar vienu klikšķi
 • Mērogojami resursi
 • Iespēja izvēlēties savu datu centru
 • PowerCacher kešatmiņas risinājums
 • Bezmaksas CDN integrācija
 • E-komercijas funkcijas, piemēram, SSL sertifikāts un iepirkumu groza instalēšana
 • Bezmaksas SSH un drošie FTP konti
 • Perl un Python atbalsts

Turklāt jūs saņemsit bezmaksas domēna vārds pēc iestatīšanas, bezmaksas vietņu migrācija, un piekļuvi ekskluzīvajai GreenGeeks vilkšanai & nometiet lapu veidotāju, lai ērti izveidotu vietni.

Kopīgais cenu plāns sākas ar USD 3,95 mēnesī (atcerieties, tikai tad, ja maksājat par trim gadiem iepriekš). Pretējā gadījumā šis plāns jums izmaksās 9,95 USD / mēnesī.

Viņi arī piedāvā Ecosite Pro un Ecosite Premium kā jaunināšanas iespējas klientu mitināšanai, kuriem tas nepieciešams. https://www.greengeeks.com/kb/4873/greengeeks-shared-hosting-pricing/

WordPress mitināšana

GreenGeeks ir arī WordPress mitināšana, lai gan, izņemot dažas funkcijas, šķiet, ka tas ir tāds pats kā koplietotā mitināšanas plāns.

GreenGeeks WordPress mitināšana

Faktiski vienīgā atšķirība, ko varu pamanīt, ir fakts, ka GreenGeeks piedāvā to, ko viņi sauc “BEZMAKSAS WordPress uzlabota drošība.” Nav saprotams, ko šī uzlabotā drošība ietver, tāpēc es nevaru komentēt, vai tas ir ieguvums vai nē.

Viss pārējais, ieskaitot viena klikšķa WordPress instalēšanu, tiek piegādāts koplietotā mitināšanas plānā. Turklāt cenu punkti ir vienādi, atkal liekot nezināt, kādas ir atšķirības.

bieži uzdotie jautājumi

Šeit ir atbildes uz dažiem no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem:

 1. Kas ir GreenGeeks? GreenGeeks ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas izveidots 2006. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Agoura Hills, Kalifornijā. Viņu oficiālā vietne ir www.greengeeks.com, un viņu BBB vērtējums ir A.
 2. Kāda veida hostinga plāni ir pieejami vietnē GreenGeeks? GreenGeeks nodrošina koplietojamo mitināšanu, WordPress mitināšanas tālākpārdevēju mitināšanu, VPS mitināšanu un specializētos serverus.
 3. Kāda veida vadības panelis tiek izmantots? Parasti izmantotais cPanel.
 4. Kā darbojas bezmaksas vietņu migrācija? Kad esat reģistrējies GreenGeeks mitināšanai, vienkārši iesniedziet biļeti migrācijas komandai, lai viņi varētu jums palīdzēt.
 5. Kādus maksājuma veidus GreenGeeks pieņem? Visas galvenās kredītkartes (Visa, Mastercard un American Express) un PayPal.
 6. Vai ir pieejami kādi papildinājumi?? Jā, ieskaitot vairākas WHMCS licences (norēķinu programmatūra), dublējuma atjaunošana, manuāli dublējuma pieprasījumi un pilnīga PCI atbilstība. Papildinājumu sarakstu skatiet šeit.

Vai es ieteiktu GreenGeeks??

Ar tik lielu izvēli, kas GreenGeeks atšķir no konkurences?

Kopš 2008. gada GreenGeeks ir nozares vadošais videi draudzīgais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tomēr tā nav vienīgā mitināšanas funkcija, kas mūs atšķir no citiem tīmekļa mitinātājiem. GreenGeeks mitināšanas platforma ir ātrāka, pielāgojama un izstrādāta, lai nodrošinātu labāku mitināšanas pieredzi.

Mūsu mitināšanas platforma nodrošina pielāgojamus skaitļošanas resursus, novēršot nepieciešamību jaunināt uz virtuālo privāto serveri. Katram kontam ir nodrošināti ar atsevišķiem skaitļošanas resursiem un drošu virtuālo failu sistēmu. Jūs varat izvēlēties mitināšanas vietu, kas jums ir ģeogrāfiski tuvu. GreenGeeks var jums palīdzēt iestatīt serveri Amerikas Savienotajās Valstīs, Eiropā vai Kanādā.

Ir vēl daudz iespēju, no kurām izvēlēties – bet es ieteiktu aprunāties ar mūsu tiešraides tērzēšanas komandu vai piezvanīt mums. Mūsu atbalsta speciālists labprāt dalītos vēl vairāk nozīmīgu iemeslu, lai mums dotu priekšstatu.

logotips
Mičs Kīlers – GreenGeeks partneru attiecības

Īsumā, GreenGeeks ir vairāk nekā atbilstošs tīmekļa mitināšanas risinājums. Tie piedāvā dažādas funkcijas, ir labs klientu atbalsts un pārliecinās, vai jūsu vietne un vietnes apmeklētāju dati ir droši.

Nemaz nerunājot par to, ka, ja jūs esat kāds, kurš vēlas būt videi draudzīgs, GreenGeeks uzņemas to pats, lai palīdzētu jums būt ekoloģiskākam šajā augsti tehnoloģiskajā pasaulē. Kas ir lieliski!

Tomēr ir dažas lietas, kas jāapsver pirms pierakstīšanās tajās. Ņemiet vērā, ka cenu noteikšana nav tā, kā šķiet, ka viņu garantijas ir grūti apstiprināt, un ka, ja pēc reģistrēšanās mainīsit savas domas, jūs joprojām zaudēsit diezgan daudz naudas.

Tātad, ja tas izklausās pēc tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, kuru vēlaties apskatīt, noteikti apskatiet viņu vietni un visu, ko viņi piedāvā, lai pārliecinātos, ka viņi sniedz jums patiešām nepieciešamos mitināšanas pakalpojumus par cenu jūs tiešām vēlaties maksāt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map