Galva pret galvu DreamHost vs GoDaddy salīdzinājums, kurā aplūkotas svarīgas funkcijas, veiktspēja, cenas, plusi un mīnusi utt., lai palīdzētu jums izvēlēties starp šiem diviem populārajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.


pārvelciet pa labi

DreamHost

Ej tēti

Par:DreamHost hostinga pakalpojums darbojas 2 gadu desmitus, koncentrējoties uz ļoti funkcionālām vietnēm emuāru autoriem, izstrādātājiem, tīmekļa dizaineriem un tiešsaistes uzņēmumiem. Tam ir arī lieliska tiešsaistes kopiena un atbalsts.GoDaddy pēdējā laikā ir bijis plašsaziņas līdzekļos, īpaši TV reklāmās un drukātajos materiālos. Tas nodrošina domēna vārdus, kā arī lietotājam draudzīgu tīmekļa mitināšanu, saprātīgus cenu plānus un iespaidīgu uptimes.
Dibināta:1997. gads1997. gads
BBB vērtējums:D-A+
Adrese:Vilsons Sonsini Goodrihs & Rosati 12235 El Camino Real, Suite 200 San Diego, CA 9213014455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefona numurs:(323) 375-3831(480) 505-8877
Epasta adrese:Nav iekļauts sarakstāNav iekļauts sarakstā
Atbalsta veidi:Tiešraides atbalsts, tērzēšanaTālrunis, tiešraides atbalsts, tērzēšana, biļete, apmācība
Datu centra / servera atrašanās vieta:Īrvina, Kalifornija un Ešburna, VirdžīnijaFīniksa, Arizona
Mēneša cena:Sākot no 8,95 USD mēnesīSākot no 4,99 USD mēnesī
Neierobežota datu pārsūtīšana:Jā (izņemot ekonomikas plānu)
Neierobežota datu glabāšana:Jā (izņemot ekonomikas plānu)
Neierobežots e-pasts:Jā (izņemot ekonomikas plānu)
Vairāki resursdatora mitinātāji:Jā (izņemot ekonomikas plānu)
Hostinga vadības panelis / interfeiss:Dreamhost vadības paneliscPanel
Servera Uptime garantija:100,00%99,90%
Naudas atdošanas garantija:97 dienas30 dienas
Pieejams speciālais hostings:
Bonusi & Pielikumi:Bezmaksas domēns ar Whois privātumu. Google Adwords kredīts līdz 75 USD. Bezmaksas SSL sertifikāti.Premium DNS pārvaldības rīks (tikai galīgais plāns). Divkārša apstrādes jauda un atmiņa (tikai galīgais plāns). DudaMobile automātiski pārveido jūsu vietni uz mobilo (visi plāni, izņemot ekonomiku). SSL sertifikāts (tikai galīgais plāns). Vietnes paātrinātājs (tikai galīgais plāns). SSL sertifikāts (tikai galīgais plāns). Ļaunprātīgas programmatūras skeneris (tikai galīgais plāns).
Labais: Pārsteidzošs vadības panelis: DreamHost ir intuitīvs, pilnveidots interfeiss, kuru ir patīkami izmantot.
Īpašs klientu atbalsts: DreamHost atbalsta komanda ir atsaucīga, zinoša un vienmēr gatava iemācīt jums, kā novērst problēmu atkārtošanos..
Plašs funkciju klāsts: sākot no neierobežotiem resursiem un beidzot ar bezmaksas SSL sertifikātiem un daudz ko citu, DreamHost piedāvā katram savam plānam paketi ar augstākām funkcijām, bieži bez papildu izmaksām..
100% Uptime garantija: DreamHost sola 100% uptime, ko garantē dienas kredīta garantija par katru piedzīvoto dīkstāves stundu.
Dāsna atmaksas garantija: DreamHost dod jums 97 dienas, lai pieprasītu pilnīgu atmaksu.
Lielisks Uptime: Jūs varētu gaidīt, ka tādadam uzņēmumam kā GoDaddy ir viens no labākajiem uptimes rādītājiem nozarē, norādot tikai to, ka tie ir tik milzīgi. Bet man vēl nav jādzird sūdzība par GoDaddy darbības laiku. Laiks Uptime ir viena no tām lietām, kuru jūs sagaidāt no tīmekļa mitināšanas uzņēmuma, un GoDaddy to dara ar stilu.
Linux un Windows mitināšana: GoDaddy ir viens no retajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kas dod jums iespēju izvēlēties Windows, nevis nozares standarta Linux operētājsistēmu. Ja jums ir ASP.NET vietnes, šī ir vieta jums.
Lielisks tehniskais atbalsts: Web hostinga uzņēmumi atkal un atkal saņem sūdzības par klientu apkalpošanu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir zināšanu trūkums vai milzīgi gaidīšanas laiki, bet GoDaddy ar šo maģiju ir izvilcis trušu no cepures. Viņiem ir absolūti labākais klientu serviss.
Lietotājam draudzīgs: Lielākā GoDaddy daļa ir balstīta uz jaunāko gala klientu ideju. Visi viņu instrumenti ir ???? newbie ???? draudzīgi. Personīgi es mīlu nendecPanel, kam šajā brīdī vajadzētu būt nozares standartam. Viss, kas man nepieciešams, ir tieši pa rokai, un man nav absolūti nekādu sūdzību par viņu UX.
Sliktais: Ir lētākas iespējas: Ir daudz populāru pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā hostinga plānus par zemākām cenām. Nav liela vērtība: ja vien jūs nenoķerat GoDaddy par lielu reklāmas darījumu, jūs mazliet apbēdināsit par cenām, kuras maksājat. Jūs vienkārši nesaņemat vienādu veiktspējas līmeni ar GoDaddy zemākā līmeņa pakalpojumu paketēm. Bet, ja jūs tos noķersit akcijā, uzvarētājs uzvarēs vistas vakariņas.
Tiešsaistes veikala trūkumi: Man šajā dienā un vecumam e-komercijas papildinājumiem jābūt bez prāta. Jums vajadzētu saņemt visus zvanus un svilpes, jo tīmekļa mitināšanas uzņēmums parasti tik un tā saņem lielu daļu jūsu naudas. GoDaddy viņiem pietrūkst laivu ar trūkstošām funkcijām un kļūdām, kas tikai uzbrūk jūsu veikalam no katra leņķa.
Kopsavilkums:DreamHost (pārskats) nodrošina ļoti optimizētu WordPress mitināšanu kopā ar ekspertu WordPress atbalstu. Var izmantot jebkuru spraudni vai motīvu, ko viņi vēlas. Ievērības cienīgs ir arī optimizētā WordPress konfigurācija un darbspējas laiks, kas pārsniedz 100%. DreamHost nāk arī ar mākoņu krātuves pakalpojumiem, kā arī DudaMobile, kas paredzēts mobilo vietņu izveidošanai. Klienti novērtē arī neierobežoto domēna mitināšanu un naudas atdošanas 97 dienu garantiju.Šis tīmekļa mitināšanas pakalpojums ir pieejams arī ar lielisku atbalstu, kā arī ar viena klikšķa lietotnes instalēšanu un daudz ko citu. Ir vērts atzīmēt, ka ir viegli izmantot domēna vārda reģistrāciju kopā ar mitināšanu. Lietotājiem nav jāuztraucas par to, ka viņu vietnes ir gatavas mobilajām ierīcēm vai starp Linux vai Windows. Lietotāji var piekļūt arī mobilajā lietotnē Go Daddy esošajiem kontiem, izmantojot pašas vietņu pielāgojumus, lai lietotāji varētu ērti piekļūt konta informācijai. GoDaddy alternatīvas varat atrast šeit.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me