DreamHost apskats

DreamHost ir kļuvis slavens ar savu dāsno un nozares vadošo 97 dienu naudas atdošanas garantiju, un viņi sola, ka jūsu vietne ir ātra, droša & vienmēr augšā.


Kā viens no visilgāk valdošajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū, DreamHost zina par funkcijām, pieejamību un klientu atbalstu. Šis DreamHost pārskats informēs jūs, ja šī tīmekļa mitinātāja jums ir laba izvēle.

Tomēr mēs vēlamies jūs iepazīstināt ar visu, ko viņi var piedāvāt, tāpēc, ja viņi parādās jūsu “maybes” sarakstā, varat labāk noteikt, vai DreamHost ir tīmekļa mitinātājs, kuram vēlaties uzticēties jūsu vietnes datiem..

Tas ir tas, ko jūs uzzināsit no šī DreamHost pārskata

 1. Pros saraksts

Šeit es tuvāk aplūkoju DreamHost izmantošanu. Tā kā šajā tīmekļa mitinātājā ir daudz labu lietu.

 1. Mīnusu saraksts

Bet ir arī daži negatīvie posmi DreamHost. Šeit es tuvāk apskatīšu, kādi tie ir.

 1. DreamHost plāni & Cenas

Šeit šajā sadaļā es sīkāk apskatīšu viņus.

 1. Vai es iesaku DreamHost.com??

Šeit es jums saku, vai, ja es domāju, ka jums labāk patīk alternatīva DreamHost.

Iepazīsimies ar šo DreamHost pārskatu …

DreamHost plusi

DreamHost ir patstāvīgi piederošs un pārvaldīts mitināšanas uzņēmums, kas izturējis laika pārbaudi, neskatoties uz to, ka Endurance International šķietami pārņēma dažus no lielākajiem nosaukumiem mitināšanas vēsturē (piemēram, iPage, Hostgator un Bluehost).

Lai DreamHost būtu to izdarījis un saglabātu panākumus, nācās smagi strādāt, lai apmierinātu klientus, kuri meklē uzticamu mitināšanu, kas nāk ar visu nepieciešamo rentablas vietnes vadīšanai..

Apskatīsim un apskatīsim tikai to, kas viņiem ir tik lielisks.

1. Ātrums

Ātrie serveri ir ļoti svarīgs faktors, izvēloties tīmekļa mitinātāju. Tā kā pētījumi liecina, ka vairums vietnes apmeklētāju pametīs jūsu vietni (un nekad neatgriezīsies), ja tā neizdosies slodze 2 sekundēs vai mazāk.

Jo ātrāk jūsu vietne tiek ielādēta, jo labāk!

Vietņu īpašniekiem ir nepieciešams ātri ielādēt vietnes, kāds ir DreamHosts ātruma “kaudze”?

Tas tiešām ir atkarīgs no pakalpojumiem, kas jums ir pie mums, bet mēs esam pavadījuši daudz laika, lai izveidotu savu pārvaldīto WordPress piedāvājumu, DreamPress, lai sniegtu vienu no atsaucīgākajām WordPress pieredzēm tīmeklī.!

tiek saglabāts kešatmiņā servera līmenī ar PHP OPcache un Memcached, darbojas virs ātri uzliesmojošā PHP7 un dzīvo Nginx tīmekļa serverī un WordPress optimizētā MySQL datu bāzes serverī. Mēs ļoti lepojamies ar DreamPress un esam smagi strādājuši, lai padarītu to par vienu no tīmekļa jaudīgākajām WordPress mitināšanas iespējām.

sapņu logotips
Brets Dunsts – DreamHost korporatīvo komunikāciju viceprezidents

DreamHost piedāvā dažas no jaunākajām ātruma tehnoloģijām, lai nodrošinātu vietnes ātru ielādi:

 • Cietvielu vadītāji. Jūsu vietnes faili un datu bāzes tiek glabātas SSD, kas ir daudz ātrāk nekā HDD (cietie diski).
 • Gzip saspiešana. Pēc noklusējuma ir iespējots visos mitināšanas plānos
 • OPcache kešatmiņa. OPcache ir kešatmiņā saglabāts motors, kas iebūvēts PHP, un pēc noklusējuma arī ir iespējots.
 • Satura piegādes tīkls. Cloudflare ir CDN pakalpojums, kas nodrošina vietņu aizsardzību un paātrinājumu. DreamHost ir Cloudflare “optimizēts hostinga partneris”.
 • PHP7. Šī ir jaunākā PHP versija un nodrošina ātrāku veiktspēju un mazāk resursu.

Ātruma pārbaude – cik ātrs ir DreamHost?

Es nolēmu pārbaudīt slodzes laiku. Es izveidoju testa vietni, kas mitināta (uz Shared Starter plāna), un pēc tam es instalēju WordPress (izmantojot Argentīnas tēmu un fiktīvu lorem ipsum saturu).

vadības panelis

Pārbaudes vieta tika ielādēta diezgan ātri, 1,1 sekundes, 210 kb izmērs un 15 pieprasījumi.

sapņu ātrums

Nemaz nav slikti .. bet tas kļūst labāk.

DreamHost jau nāk ar iebūvēta kešatmiņa un gzip saspiešana kuras ir iespējotas pēc noklusējuma, tāpēc šeit nav optimizējamu iestatījumu.

Bet, lai vēl vairāk paātrinātu lietas, es devos uz priekšu un uzstādīju bezmaksas spraudnis WordPress ar nosaukumu Autoptimize un es vienkārši iespējoju noklusējuma iestatījumus.

autoptimizēt spraudni

Tas vēl vairāk uzlaboja sniegumu, jo tas skāra 0,1 sekundes, un tas samazināja kopējo lappuses izmēru līdz taisnīgam 199 kb un samazināja pieprasījumu skaitu līdz 11.

dreamhost ielādes laika ātrums

WordPress vietnes, kas tiek mitinātas vietnē DreamHost, tiks ielādētas diezgan ātri, un šeit es jums parādīju vienkāršu paņēmienu, kuru varat izmantot, lai vēl vairāk paātrinātu lietas..

2. DIY Remixer vietņu veidotājs

DreamHost komanda zina, cik grūti var izveidot vietni no jauna, it īpaši, ja jūs nezināt nevienu kodu.

remiksētājs

Tāpēc viņi visiem klientiem piedāvā Remixer vietņu veidotāju, lai viņi izceltu vietnes, kas paredzētas trafika palielināšanai un apmeklētāju pārvēršanai par klientiem.

Šīs ir dažas funkcijas, kas nāk ar jūsu iebūvēto vietņu veidotāju:

 • Neierobežota vietnes izveidošana vienā hostinga plānā
 • Nav lapu ierobežojumu
 • Mobilam draudzīgas tēmas
 • Pielāgotas krāsas un fonti
 • Domēna vārda piešķiršana Remixer vietnei (bez maksas)
 • Pieeja bezmaksas un profesionāla izskata fotogrāfijai
 • Iebūvēta SEO optimizācija
 • Atsevišķa multivides bibliotēka, lai jūs varētu publicēt fotoattēlus, video un audio savā vietnē

remiksētāju tēmas

Vietnes izveidošana no paša sākuma ir ļoti vienkārša, ja izmantojat viņu ekskluzīvo vietņu veidotāju.

3. Domēna vārdi un citi

DreamHost piedāvā ne tikai bezmaksas domēna vārdus ar saviem mitināšanas plāniem (izņemot sākuma dalītā hostinga plānu), bet arī iekļauj virkni papildu funkciju, padarot darījumu nedaudz saldāku.

Lai sāktu, izmantojiet ērto domēna vārdu meklēšanas joslu, lai atrastu perfektu URL jūsu augošajai vietnei.

domēna vārdi

Tālāk izbaudiet sekojošo:

 • Automātiska atjaunošana. Iestatiet sava domēna vārda automātisko atjaunošanu, lai katru gadu jūs varētu pārliecināties, ka jūsu domēna vārds paliek jūsu īpašumā, un neviens negūst labumu no jūsu smagā darba.
 • DNS pārvaldība. Atsauces datori pēc nosaukumiem, nevis IP adresēm.
 • Saņemiet tik daudz apakšdomēnu, cik jums nepieciešams, par brīvu.
 • Pielāgoti vārdu serveri. Izveidojiet īslaicīgus nosaukuma serverus, kas ir marķēti ar jūsu domēnu, lai atbildētu uz jūsu domēna DNS pieprasījumiem.
 • Domēna pāradresācija. Automātiski novirzīt vietnes apmeklētājus uz citu URL vai domēna vārdu, lai vieglāk pārvaldītu saturu.
 • Izvēles domēna bloķēšana. Lai nodrošinātu papildu drošību, bez maksas bloķējiet savu domēna vārdu, lai nevarētu veikt neatļautas izmaiņas.

Jūsu domēna vārda reģistrēšana vietnē DreamHost ir vienkāršākais risinājums, kad tos izmantojat arī kā mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Tomēr, ja jums ir domēna vārds citā uzņēmumā, varat to viegli pārsūtīt uz DreamHost, kad esat gatavs.

4. Veltījums videi

DreamHost saprot, ka hostinga kompānijas vadīšana rada lielu labumu videi. Piemēram, elektrība, kas nepieciešama serveru darbināšanai, papīrs, lai darbinātu birojus, un pat gāze, kas nepieciešama, lai darbinieki katru dienu nokļūtu darbā un no tā, ietekmē vidi, kurā mēs visi dalāmies.

Pastāv arī izpratne, ka gadu gaitā, un tālā nākotnē, DreamHost ir pieaudzis un turpinās kļūt par lielāku biznesu, kas vairāk izmanto zemes vērtīgos resursus.

Atbildot uz šo, DreamHost rīkojas šādi, lai samazinātu viņu pašu oglekļa pēdas:

 • Viņu biroji darbojas ar energoefektīvām ierīcēm un apgaismojumu, un tajos tiek izmantots ar kustību vadīts, zemas plūsmas santehnikas aprīkojums
 • Datu centros ietilpst augstas efektivitātes dzesēšanas infrastruktūra, sadzīves un reģenerētā ūdens izmantošana, energoefektīvi pārstrādātāji un enerģija no atjaunojamiem resursiem, piemēram, vēja ģeneratoru parki, saules paneļi un hidroelektrostacijas
 • Darbinieki saņem bezmaksas atkritumu savākšanas tvertnes birojos, finansiālus stimulus sabiedriskā transporta izmantošanai, iespējas strādāt no mājām, kā arī piekļuvi e-kartotēkai un videokonferencēm

Ja jums ir svarīgi darīt visu, lai saudzētu vidi, varat būt drošs, ka DreamHost ir jūsu pusē un dara visu iespējamo, lai sniegtu jums videi draudzīgus hostinga pakalpojumus..

5. 100% Uptime

Ir retums atrast mitināšanas uzņēmumu, kas nodrošinās patiesu 100% darbības laiku. Un tomēr DreamHost kaut kā to dara.

Izmantojot vairākas datu centra vietas, lai apstrādātu slodzi un visus dīkstāves draudus, lieku dzesēšanu, avārijas ģeneratorus un pastāvīgu servera uzraudzību, DreamHost visu laiku uztur jūsu vietni un darbojas..

Ja jebkurā laikā jūsu vietnē rodas dīkstāve (kas, pēc DreamHost domām, tā nenotiks), bet tikai gadījumā, ja tā notiks, jums tiks atlīdzināta arī kompensācija.

garantēts darbības laiks

Un, ja vēlaties pārbaudīt kritisko problēmu, dīkstāves un sistēmas atjauninājumu pašreizējo statusu, jebkurā laikā apskatiet vietni DreamHost Status..

Sapņa pašreizējais statuss

Turklāt, ja vēlaties uzzināt visu ar DreamHost notikušo serveru problēmu vēsturi, varat to izdarīt:

servera atjauninājumi

Šī caurspīdīgums ir lieliska īpašība, kuru klienti novērtē. Pasaule nav perfekta, un arī tirgū nav neviena tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja.

Slēpjot faktu, ka lietas notiek, nemēdz būt tā, ka maksā klienti, tāpēc DreamHost pieliek pūles, lai parādītu, kad notiek lietas un kā tās tiek rīkotas, lai jūs varētu būt pārliecināts, ka saņemat naudas vērtu un jūsu vietne ir aizsargāts.

6. Iespaidīga naudas atdošanas garantija

Atkal, DreamHost patiešām pārspēj sevi, kad ir jāgarantē, ka tai ir hostinga pakalpojumi, kas jums nepieciešami veiksmīgas vietnes vadīšanai.

Visi koplietojamo hostinga plāni nāk ar 97 dienu naudas atdošanas garantija un visi DreamPress plāni nāk ar 30 dienu naudas atdošanas garantijām.

Tas ir ārkārtīgi, jo pat InMotion 90 dienu naudas atdošanas garantija pat nevar konkurēt. Un vairums citu hostinga pakalpojumu sniedzēju atceļ jums tikai 30 vai 45 dienas, ja neesat apmierināts.

DreamHost vēlas, lai jūs pārliecinātos, ka tie ir (vai nav) jums. Ieviešot tik dāsnu atmaksas politiku, visi DreamHost klienti jau no paša sākuma sāk veidot uzticēšanos viņiem, kas var būt noderīgs biznesam.

Galu galā daudzi e-komercijas veikali apgalvo, ka, pagarinot atmaksas termiņu, viņi faktiski redz atmaksu samazināšanos un pārdošanas apjoma pieaugumu.

7. Lielisks klientu atbalsts

Iespējams, būs reizes, kad jums būs jāsazinās ar kādu atbalstu. Tāpēc ir svarīgi zināt, ka jebkurā laikā būs zinošs komandas loceklis, kurš jums palīdzēs.

DreamHost gaidīšanas režīmā darbojas reālās dzīves cilvēki, lai palīdzētu jums atrisināt visas jūsu problēmas. Viņi ir pieredzējuši ar tīmekļa mitināšanu un WordPress (ja izvēlaties pārvaldīto WordPress mitināšanas plānu) un var palīdzēt jums atrisināt visas problēmas, kas jums rodas.

Turklāt jūs varat:

 • Sazinieties ar klientu atbalstu, izmantojot tiešraidi 24/7/365
 • Piekļūstiet atbalsta personālam, tehniskajam atbalstam vai servisa komandai pa e-pastu, lai saņemtu atbildes uz jūsu jautājumiem
 • Sāciet pavedienu kopienas forumā, lai redzētu, ko domā citi DreamHost klienti
 • Problēmu novēršana, izmantojot plašo zināšanu bāzi, kurā ir raksti par konta pārvaldību / rēķiniem, SSL sertifikātiem, produktu atbalstu un daudz ko citu

DreamHost mīnusi

Īsāk sakot, DreamHost ir vienkāršs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas saviem klientiem piedāvā funkcijas, kas vajadzīgas veiksmīgas vietnes vadīšanai.

Tomēr dažas lietas nav tik lielas, kas jums būtu jāzina, pirms izlemjat, ka DreamHost ir jums.

1. Nav cPanel

Tradicionāli mitināšanas pakalpojumu sniedzēji klientiem sniedz piekļuvi tādām lietām kā konta pārvaldīšana un rēķinu izrakstīšana, e-pasta kontiem, FTP informācijai un citai vietnei cPanel vai Plesk, kas abi ir intuitīvi vadības paneļi ar ērti lietojamiem informācijas paneļiem..

DreamHost to nedara, kas var padarīt mācīšanās līkni mazliet grūtu tiem, kas ir mitināšanas jaunieguvumi vai cPanel pazīstami.

Sapņu vadības panelis

DreamHost patentētā vadības paneļa problēma ir tā, ka meklējamo lietu atrašana var būt sarežģīta, informācijas panelis var šķist ierobežojošs un klientu atbalsta pieprasījumu skaits palielinās, jo cilvēkiem ir daudz grūtību izpildīt pat visvienkāršākos uzdevumus..

2. Nav atbalsta pa tālruni

Protams, jūs varat piekļūt DreamHost atbalstam pa e-pastu vai tiešraidē. Bet nav tālruņa numura, uz kuru jūs varētu sazināties, kad vēlaties sarunāties ar reālu dzīvo cilvēku.

Lai gan jūs varat pieprasīt atzvanīšanu no tehniskā atbalsta, tas jums prasīs papildu izmaksas, jo šis atbalsta pakalpojums nav iekļauts jūsu mitināšanas plānā.

Tā vietā savam kontam varat pievienot trīs atzvanīšanas par mēneša maksu vai arī ieguldīt vienreizējā atzvanīšanā par noteiktu maksu.

Daudziem klientiem tas nav pārāk labi, jo uzticamākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem e-pasts, atbalsta biļešu sistēmas, tiešraides tērzēšana un tālruņa pakalpojums ir pieejams visiem klientiem bez maksas..

Piebilstot, tiešraides tērzēšanas atbalsts nav pieejams visu diennakti, tāpat kā e-pasta atbalsts. Tā vietā jūs varat tiem piekļūt katru dienu no pulksten 5:30 līdz 21:30 pēc Klusā okeāna laika.

Lai arī tā parasti nav problēma, mēs visi varam domāt par laiku, kad nakts vidū mums bija nepieciešams tūlītējs atbalsts. Šķiet, ka vienīgais veids, kā piekļūt tiešsaistes tērzēšanas atbalstam, ir, izmantojot vadības paneli, kas nepalīdz, ja jums ir jautājumi pirms pārdošanas, uz kuriem vēlaties saņemt atbildi uzreiz. Tā vietā jums jāizmanto tiešsaistes saziņas forma.

DreamHost mitināšanas plāni

DreamHost ir pieejami daudzi hostinga plāni, ieskaitot dalītu mitināšanu, speciālus serverus, virtuālus privātus serverus (VPS) un WordPress mitināšanu,

Tomēr mēs tikai apskatīsim kopīgotos un WordPress mitināšanas plānus.

Dalīts hostings

DreamHost dalītā mitināšana ir ļoti vienkārša.

kopīgi hostinga plāni

Ir tikai divi plāni, no kuriem izvēlēties:

 1. Kopīgs starteris. Tas ir lieliski piemērots tiem, kas tikai sāk. Tajā ietilpst viena vietne, .com domēna nosaukums par zemu cenu, neierobežota trafika, ātra SSD glabāšana, SSL sertifikāts un iespēja jaunināt, lai pievienotu e-pasta kontu. Šis plāns sākas plkst 2,95 USD / mēnesī.
 2. Kopīgots neierobežots. Šis plāns ir lieliski piemērots tiem, kam ir vairākas vietnes. Izbaudiet neierobežotu vietņu skaitu, bezmaksas domēna vārdu, neierobežotu trafiku un SSD krātuvi, vairākus SSL sertifikātus un e-pasta mitināšanu. Šis plāns sākas plkst 7,95 USD / mēnesī.

Izmantojot dalītu mitināšanu, jums ir piekļuve patentētam vadības panelim, 100% darbības laika garantija, diennakts atbalsts un iespaidīgā 97 dienu naudas atdošanas garantija..

Citas DreamHost Shared Unlimited plāna funkcijas ietver:

 • Neierobežotas MySQL datu bāzes
 • Iekļauts servera pusē (SSI)
 • IPv6 atbalsts
 • Pilns Unix apvalks
 • PHP 7.1 atbalsts
 • Sliežu, Python un Perl atbalsts
 • Piekļuve neapstrādātiem žurnālfailiem
 • Crontab pieeja
 • Pilnīga piekļuve CGI
 • Konservēti CGI skripti

Ir svarīgi atzīmēt, ka DreamHost nepiedāvā Windows operētājsistēmas, ieskaitot ASP.NET vai Windows Server. Tā vietā viņi piedāvā tikai Linux atbalstu.

WordPress mitināšana

Kāpēc DreamHost un jūsu DreamPress ir tik apņēmušies WordPress?

Tā kā uzņēmums, kas smagi strādā, lai pilnveidotu satura veidotājus, palīdzot viņiem gūt panākumus tiešsaistē, mēs būtu traki, ja nemudāmies satraukties par WordPress – tas darbojas vairāk nekā trešdaļā tīmekļa!

WordPress apvieno cilvēku radošumu un datoru jaudu tādā veidā, kādu to ir spējušas paveikt dažas tīmekļa platformas. WordPress kopiena ir neticami un nekad nebeidz mūs pārsteigt!

Tas ir pilns ar tūkstošiem izpalīdzīgu cilvēku, kuri visi ir koncentrējušies uz pamata platformas uzlabošanu, kā arī nodrošina, ka ikviens, kurš vēlas, lai viņu balss tiek dzirdēts tiešsaistē, iegūst šo iespēju.

Faktiski mūsu Vīzijas un Misijas paziņojumi ir ļoti cieši saistīti ar atvērtu tīmekli un demokratizētu publicēšanu:

“Cilvēki var brīvi izvēlēties, kā tiek kopīgots viņu digitālais saturs”, tas ir mūsu Vīzijas paziņojums. “Veiciniet panākumus, nodrošinot atvērtu tīmekļa platformu pēc izvēles” ir mūsu misijas paziņojums.

sapņu logotips
Brets Dunsts – DreamHost korporatīvo komunikāciju viceprezidents

DreamHost’s WordPress mitināšana ir arī ļoti vienkāršs.

WordPress hostinga plāni

Ir tikai divi plāni, no kuriem izvēlēties:

 1. Kopīgs starteris. Tas ir noderīgi mazām WordPress vietnēm, tām, kuras tikko sāk darbu, un ikvienam, kam ir noteikts budžets. Tam ir koplietojama mitināšanas serveris, tā atbalsta vienu vietni, kā arī neierobežotu trafiku, ātru SSD krātuvi, SSL sertifikātu ar vienu klikšķi, diennakts atbalstu un iespēju jaunināt, lai pievienotu e-pasta kontu. Šis plāns sākas plkst 2,59 USD / mēnesī.
 2. DreamPress. Tas ir jaudīgs WordPress mitināšanas rīks lielām vietnēm un uzņēmumiem, kas vēlas nevainojamu veiktspēju vietnēs, kurās ir daudz trauksmes. Tas ir optimizēts WordPress un ar iebūvētiem rīkiem. Tas nāk ar ātru mākoņa serveri, ietver vienu vietni, 10K ikmēneša vietņu apmeklētājus, 30 GB SSD krātuvi, 1 klikšķa SSL sertifikātu, e-pasta mitināšanu, diennakts atbalstu un bezmaksas Jetpack iepriekšēju instalēšanu. Šis plāns sākas plkst 16,95 USD / mēnesī.

Izmantojot DreamHost WordPress mitināšanu, jūs iegūstat ātru apgaismojumu, iebūvētus drošības elementus un WordPress speciālistus, kuri ir apmācīti, lai palīdzētu jums ar jūsu jautājumiem un bažām..

Turklāt visi WordPress mitināšanas plāni nāk ar:

 • Automātiski WordPress atjauninājumi (WordPress kodols un drošības atjauninājumi)
 • WordPress instalēšana un populāri spraudņi un motīvi, lai jūs sāktu
 • Domēna privātums
 • Neierobežots e-pasta adreses
 • Pielāgots DreamHost vadības panelis
 • Iebūvēts tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris (WAF)
 • Pilnīga domēna pārvaldība
 • SFTP un SSH piekļuve
 • WP-CLI

Ja izvēlaties DreamPress mitināšanas plānu, jūs saņemsit arī servera līmeņa kešatmiņu, objektu kešatmiņu, tūlītēju vietņu palaišanu, laku kešatmiņu, Brotli saspiešanu, tūlītējus jauninājumus, noklusējuma HTTP statusu un NGINX ar iespējotu HTTP2..

bieži uzdotie jautājumi

Šeit ir atbildes uz dažiem no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem:

 1. Kas ir DreamHost? DreamHost ir Losandželosas tīmekļa mitināšanas uzņēmums. To 1996. gadā dibināja Dalasa Bethūne, Džošs Džounss, Maikls Rodrigess un Sage Weil. Viņu oficiālā vietne ir www.dreamhost.com. Vairāk lasiet viņu Wikipedia lapā.
 2. Kāda veida hostinga plāni ir pieejami ar DreamHost? Dalīta, VPS, veltīta un pārvaldīta WordPress mitināšana.
 3. Kāda veida vadības panelis tiek izmantots? DreamHost pielāgotais vadības panelis.
 4. Vai es saņemšu SSL sertifikātu?? Jā, visi domēni, kurus mitina DreamHost, saņem bezmaksas SSL sertifikātu Let’s Encrypt, un tiem ir instalēšana uz viena klikšķa, kas tiek veikta vadības panelī.
 5. Vai es varu mitināt e-pasta kontu?? Ja neieguldīsit hostinga plānu Shared Started, jūs saņemsit e-pasta mitināšanu ar neierobežotu e-pasta adresi.
 6. Vai DreamHost piedāvā vietņu veidotāju? Jā, visi mitināšanas plāni tiek piegādāti kopā ar Remixer, kas ir DreamHost vietne, kurā noklikšķiniet uz rediģēšanas. Turklāt jūs saņemat iepriekš izstrādātas motīvus, no kuriem izvēlēties, iebūvētus krājuma attēlus un krāsu shēmas, no kurām izvēlēties. Varat arī izveidot tik daudz tīmekļa lapu, cik vēlaties – tas viss ir jāzina bez koda.
 7. Kādu klientu atbalstu es varu sagaidīt, izmantojot DreamHost? Jūs varat piekļūt tiešraides tērzēšanas atbalstam 7 dienas nedēļā pagarinātā darba laikā, e-pasta atbalstam visu diennakti un maksāt par premium tālruņa atzvanīšanas atbalstu. Ir pieejams arī kopienas forums un plaša zināšanu bāze ar daudz rakstiem par vairākām tēmām.
 8. Kādas ir garantijas? DreamHost piedāvā 100% uptime garantiju (komplektā ar kompensāciju gadījumā, ja jūsu vietne samazinās), kā arī 97 dienu naudas atdošanas garantiju..

Vai es iesaku DreamHost??

Tā kā tur ir tik daudz tīmekļa mitināšanas iespēju, tas DreamHost atšķir no atpūtas?

Mēs patiesi ticam atvērtam tīmeklim, kurā tiek respektētas visu lietotāju īpašumtiesības. Satura veidotājus nevajadzētu ierobežot ar pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, kas atņem zināmas īpašumtiesības uz viņu pašu digitālajiem plašsaziņas līdzekļiem.

Viņiem nevajadzētu skatīties uz tehnoloģiju uzņēmumiem, lai pastāstītu viņiem, ko viņi var un ko nevar publicēt tiešsaistē. DreamHost nodrošina patiesu datu pārnesamību un cieņu pret mūsu lietotājiem un viņu saturu, un mēs to darām, izmantojot atvērtā pirmkoda programmatūru.

sapņu logotips
Brets Dunsts – DreamHost korporatīvo komunikāciju viceprezidents

Noslēgumā ir labs iemesls, kāpēc DreamHost darbojas tik ilgi un ir turējies pie saviem panākumiem. Tā piedāvā viegli saprotami hostinga plāni, pieņemamas cenas un vairāk nekā pietiekami daudz funkciju bez problēmām palaist pienācīga lieluma vietni.

Tas teica, kam nav cPanel vai Plesk vadības panelis, lai pārvaldītu konta informāciju, var būt pagrieziens tiem, kam patīk tradicionālāku vadības paneļu intuitīvais raksturs. Nemaz nerunājot par to, ka, ja būs jāmaksā par atbalstu pa tālruni, tas nespēlēs daudz potenciālo klientu.

Emuāru autoriem, maziem uzņēmumiem un tiem, kuriem ir WordPress vietnes, DreamHost ir piemērots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Lai gan ir svarīgi pārliecināties, ka to vienkāršība piedāvā pietiekami daudz iespēju gan jums, gan jūsu augošajai vietnei.

Tomēr, ja jūs nolemjat izvēlēties DreamHost hostingu, varat vismaz atpūsties uz to, ka esat 97 dienas lai izlemtu, vai tā ir jums pareizā izvēle.

Tātad, pārbaudiet DreamHost un pārliecinieties par sevi. Viņu remixeru vietņu veidotājs, neeksistējoši satiksmes ierobežojumi, centība videi un diennakts atbalsts pa e-pastu var būt tikai tas, kas jums nepieciešams veiksmīgas vietnes palaišanai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map