Bluehost vs Godaddy Hostings

Bluehost vs Godaddy Hostings Galvas salīdzinājums, ņemot vērā funkcijas, veiktspēju, cenas, plusus un mīnusus un citu, lai palīdzētu jums izvēlēties starp šiem diviem populārajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem..


Kopējais punktu skaits

Bluehost

Kopējais punktu skaits

Ej tēti

Kamēr viņu cenas ir ļoti līdzīgas Bluehost ir uzvarētājs un ir labāks tīmekļa mitināšanas pakalpojums, pateicoties viņu piedāvātajām labākajām tīmekļa mitināšanas funkcijām. Uzziniet vairāk par GoDaddy vs Bluehost zemāk esošajā salīdzināšanas tabulā:

Tīmekļa mitināšanas Bluehost vs Godaddy salīdzinājums

pārvelciet pa labi

Bluehost

Ej tēti

Par:Bluehost nodrošina mitināšanas pakalpojumus ar neierobežotu joslas platumu, mitināšanas vietu un e-pasta kontiem. Tai ir stabila veiktspējas reputācija, lielisks klientu atbalsts un konkurētspējīgas cenas.GoDaddy pēdējā laikā ir bijis plašsaziņas līdzekļos, īpaši TV reklāmās un drukātajos materiālos. Tas nodrošina domēna vārdus, kā arī lietotājam draudzīgu tīmekļa mitināšanu, saprātīgus cenu plānus un iespaidīgu uptimes.
Dibināta:1996. gads1997. gads
BBB vērtējums:A+A+
Adrese:Bluehost Inc. 560 Timpanogos Pkwy Orem, UT 8409714455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefona numurs:(888) 401-4678(480) 505-8877
Epasta adrese:Nav iekļauts sarakstāNav iekļauts sarakstā
Atbalsta veidi:Tālrunis, tiešsaistes atbalsts, tērzēšana, biļeteTālrunis, tiešraides atbalsts, tērzēšana, biļete, apmācība
Datu centra / servera atrašanās vieta:Provo, JūtaFīniksa, Arizona
Mēneša cena:Sākot no 2,95 USD mēnesīSākot no 4,99 USD mēnesī
Neierobežota datu pārsūtīšana:Jā (izņemot ekonomikas plānu)
Neierobežota datu glabāšana:Jā (izņemot ekonomikas plānu)
Neierobežots e-pasts:Jā (izņemot ekonomikas plānu)
Vairāki resursdatora mitinātāji:Jā (izņemot ekonomikas plānu)
Hostinga vadības panelis / interfeiss:cPanelcPanel
Servera Uptime garantija:99,90%
Naudas atdošanas garantija:30 dienas30 dienas
Pieejams speciālais hostings:
Bonusi & Pielikumi:Meklētājprogrammu iesniegšanas rīki. Google reklāmas kredīts 100 ASV dolāru apmērā. Facebook reklāmas kredīts 50 USD vērtībā. Bezmaksas dzelteno lapu saraksts.Premium DNS pārvaldības rīks (tikai galīgais plāns). Divkārša apstrādes jauda un atmiņa (tikai galīgais plāns). DudaMobile automātiski pārveido jūsu vietni uz mobilo (visi plāni, izņemot ekonomiku). SSL sertifikāts (tikai galīgais plāns). Vietnes paātrinātājs (tikai galīgais plāns). SSL sertifikāts (tikai galīgais plāns). Ļaunprātīgas programmatūras skeneris (tikai galīgais plāns).
Labais: Daudzveidīgi mitināšanas plāni: Bluehost piedāvā dalītu, VPS, specializētu un mākoņa mitināšanu, kā arī tādas iespējas kā pārvaldīta WordPress mitināšana, dodot jums iespēju ērti pielāgot vietni mainīgajām mitināšanas vajadzībām..
Atbalsts 24 stundas diennaktī: Papildus dažiem no labākajiem jebkuras saimnieces pašpalīdzības resursiem, Bluehost ir arī īsta ātri reaģējošu ekspertu armija, kas ir gatava palīdzēt jums visu diennakti, izmantojot atbalsta biļeti, karsto līniju vai tiešraides tērzēšanu..
Laba atmaksas politika: Ja jūs atceļat 30 dienu laikā, Bluehost piešķirs jums pilnu atmaksu, un, ja atcelsit pēc šī perioda, atmaksāsiet proporcionāli..
Lielisks Uptime: Jūs varētu gaidīt, ka tādadam uzņēmumam kā GoDaddy ir viens no labākajiem uptimes rādītājiem nozarē, norādot tikai to, ka tie ir tik milzīgi. Bet man vēl nav jādzird sūdzība par GoDaddy darbības laiku. Laiks Uptime ir viena no tām lietām, kuru jūs sagaidāt no tīmekļa mitināšanas uzņēmuma, un GoDaddy to dara ar stilu.
Linux un Windows mitināšana: GoDaddy ir viens no retajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kas dod jums iespēju izvēlēties Windows, nevis nozares standarta Linux operētājsistēmu. Ja jums ir ASP.NET vietnes, šī ir vieta jums.
Lielisks tehniskais atbalsts: Web hostinga uzņēmumi atkal un atkal saņem sūdzības par klientu apkalpošanu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir zināšanu trūkums vai milzīgi gaidīšanas laiki, bet GoDaddy ar šo maģiju ir izvilcis trušu no cepures. Viņiem ir absolūti labākais klientu serviss.
Lietotājam draudzīgs: Lielākā GoDaddy daļa ir balstīta uz jaunāko gala klientu ideju. Visi viņu instrumenti ir ???? newbie ???? draudzīgi. Personīgi es mīlu nendecPanel, kam šajā brīdī vajadzētu būt nozares standartam. Viss, kas man nepieciešams, ir tieši pa rokai, un man nav absolūti nekādu sūdzību par viņu UX.
Sliktais: Bez Uptime garantijas: Bluehost nepiedāvā jums kompensāciju par ilgstošu vai negaidītu dīkstāvi.
Vietņu migrācijas maksas: atšķirībā no dažiem konkurentiem, Bluehost iekasē papildu maksu, ja vēlaties migrēt iepriekš esošās vietnes vai OrcPanel kontus.
Nav liela vērtība: ja vien jūs nenoķerat GoDaddy par lielu reklāmas darījumu, jūs mazliet apbēdināsit par cenām, kuras maksājat. Jūs vienkārši nesaņemat vienādu veiktspējas līmeni ar GoDaddy zemākā līmeņa pakalpojumu paketēm. Bet, ja jūs viņus noķersit akcijā, uzvarētāju vistas vakariņas.
Tiešsaistes veikala trūkumi: Man šajā dienā un vecumam e-komercijas papildinājumiem jābūt bez prāta. Jums vajadzētu saņemt visus zvanus un svilpes, jo tīmekļa mitināšanas uzņēmums parasti tik un tā saņem lielu daļu jūsu naudas. GoDaddy viņiem pietrūkst laivu ar trūkstošām funkcijām un kļūdām, kas tikai uzbrūk jūsu veikalam no katra leņķa.
Kopsavilkums:Bluehost (pārskats šeit) ir pazīstams arī ar savu patentēto resursu aizsardzības risinājumu, kas izveidots koplietojamo mitināšanas lietotāju aizsardzībai no citiem iespējamiem ļaunprātīgiem lietotājiem tajā pašā serverī. Klienti un lietotāji var instalēt lietojumprogrammu, izmantojot SimpleScripts ar vienu klikšķa instalēšanu. Pieejami arī VPS un speciālais hostings.Šis tīmekļa mitināšanas pakalpojums ir pieejams arī ar lielisku atbalstu, kā arī ar viena klikšķa lietotnes instalēšanu un daudz ko citu. Ir vērts atzīmēt, ka ir viegli izmantot domēna vārda reģistrāciju kopā ar mitināšanu. Lietotājiem nav jāuztraucas par to, ka viņu vietnes ir gatavas mobilajām ierīcēm vai starp Linux vai Windows. Lietotāji var piekļūt arī mobilajā lietotnē Go Daddy esošajiem kontiem, izmantojot pašas vietņu pielāgojumus, lai lietotāji varētu ērti piekļūt konta informācijai. GoDaddy alternatīvas varat atrast šeit.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map