Bluehost Citi Web mitināšanas veidi: VPS, Cloud, WooCommerce un WordPress Hostings

Labi, tad kāda veida hostingu no Bluehost jūs iegūstat savai jaunizveidotajai vietnei, kad jums kaut kas ir nepieciešams mazliet vairāk grunt nekā dalīta mitināšana?


bluehost vps, mākonis, e-komercija un WordPress mitināšana

Šeit jau esmu apskatījis Bluehost sākuma līmeņa koplietotos tīmekļa mitināšanas plānus. Tāpēc tagad es eju caur Bluehost citiem, modernākiem hostinga pakalpojumu veidiem, proti, to VPS, mākonis, WooCommerce & WordPress mitināšana iespējas.

 1. Bluehost VPS hostings

Šeit sniegšu īsu pārskatu par Bluehost VPS mitināšanas plāniem.

 1. Bluehost mākoņa mitināšana

Šeit sniegšu īsu pārskatu un pārskatu par Bluehost’s Cloud hostinga plāniem.

 1. Bluehost WooCommerce mitināšana

Šeit sniegšu īsu pārskatu par Bluehost WooCommerce mitināšanas plāniem.

 1. Bluehost WordPress mitināšana

Šeit sniegšu īsu pārskatu par Bluehost VPS WordPress mitināšanas plāniem.

Šeit es salīdzināšu Bluehost dažādos tīmekļa mitināšanas plānus un to, kā tie var jums palīdzēt izveidot jūsu ideālo vietni. Sāksim ar Bluehost (“koplietotu”) tīmekļa mitināšanas pakalpojumu salīdzināšanu.

Bluehost VPS hostings

Ja vēlaties drošu un efektīvāku vietni, jums to vajadzētu pārbaudīt VPS hostings no Bluehost. Kad skatāties uz jebkuru hostinga plānu, jums būs jāmeklē plānā iekļautās funkcijas.

bluehost vps hostings

Runājot par virtuālajiem privātajiem serveriem, jums jāzina, ka jums būs elastība un lielāka kontrole pār jūsu vietni. Apskatīsim dažādus Bluehost piedāvājumus un kādas ir funkcijas, kuras varat baudīt, izmantojot šos VPS mitināšanas plānus.

Tātad Bluehost ir četras dažādas VPS hostinga paketes, ieskaitot a standarta, uzlabota, premium un galvenā pakete. Tomēr jums jāzina, ka pareizā plāna izvēle faktiski ir atkarīga no jūsu vajadzībām un prasībām.

Izmantojot uzlaboto paketi, jūs varēsit sasniegt ātrumu 2 centrālā procesora kodoli kopā ar 60 GB SAN krātuve un 4 GB RAM. Viņi visu diennakti nodrošina tehnisko atbalstu visiem saviem paketēm.

Izmantojot viņu VPS mitināšanu, jūs varēsit iegūt uzlabots cPanel interfeiss kas ļaus jums vislabākajā veidā pārvaldīt VPS mitināšanu.

Bluehost mākoņa mitināšana

Šeit ir viens no visvairāk pieprasītajiem Bluehost tīmekļa mitināšanas plāniem, un nav šaubu, ka šis ir viens no Bluehost labākajiem hostinga pakalpojumiem.

bluehost mākoņa mitināšana

Kad runa ir par Bluehost mākoņa mitināšana plāni, jūsu dati tiks aizsargāti pat ar vairākām tehnoloģiju kļūmēm.

Neaizmirstiet, ja izmantojat mākoņa mitināšanu, jums jāzina, ka tas prasa ne vairāk kā 3 sekundes, lai ielādētu jebkuru tīmekļa lapu. Ar mākoņa mitināšanu, kešatmiņā saglabāšana ir ārkārtēja, un ar globālais CDN, jūsu servera resursi ir koncentrēti pareizajā vietā.

Izmantojot Bluehost mākoņa mitināšanas paketes, jūs varēsit iegūt labākos savas vietnes plānus. Viņiem ir trīs paketes, ieskaitot Starter, Performance un Business Pro. Protams, ja jūs meklējat mākoņa tīmekļa mitināšanu savam biznesam, jums vajadzētu apsvērt to Biznesa Pro iepakojums.

Tomēr viņu populārākais iepakojums ir Performance pakete kurā jūs varēsit izbaudīt priekšrocības, ko sniedz neierobežots vietņu piedāvājums, izmantojot neizmērīta atmiņas telpa un joslas platums.

Bluehost WooCommerce mitināšana

Nosaukums to visu pasaka. Ja jūs vēlaties izveidot e-komercijas veikalu un jūs meklējat iespēju, kas nodrošinās jums visas nepieciešamās lietas, tad jums vajadzētu apsvērt WooCommerce mitināšana no Bluehost.

bluehost e-komercijas mitināšana

Ja jums ir tiešsaistes bizness, tas ir ideāls veids, kā sākt darbību. Izmantojot šo mitināšanas plānu, jūs varēsit izvēlēties arī no trim dažādiem hostinga plāniem, ieskaitot Starter, Plus un Business Pro.

Izvēloties pārvaldītu WordPress un WooCommerce mitināšanu, jums jāpārliecinās par drošību. Un Bluehost nodrošina visu nepieciešamo drošību, lai pārvaldītu savu tiešsaistes veikalu.

Bluehost nodrošina pozitīvu SSL savā Sākuma plānā ar diennakts tehnisko atbalstu. Izmantojot šo konkrēto plānu, jūs iegūsit 100 GB vietne vietnē ar neierobežots joslas platums.

Ja esat izveidojis tiešsaistes biznesu un meklējat Plus vai Business Pro kontu, tad jūs varēsit to saņemt neierobežoti rezervēti domēni un apakšdomēni.

Tomēr pareizās hostinga paketes izvēle vienmēr ir atkarīga no tā, ko meklējat. Un vienmēr vajadzētu salīdzināt savas iespējas tiešsaistē, kā arī jāiziet detalizēts izpētes process.

Bluehost WordPress mitināšana

Kurš nevēlas, lai būtu mitināšanas plāns, kas nodrošinās jums visas lietas, kuras jums vēlāk būs jāizveido? Ar Uzņēmuma Bluehost WordPress mitināšana plāns, Bluehost nodrošinās jums labi optimizētu WordPress instalēšanu savā domēnā.

bluehost WordPress mitināšana

Pārvaldītā WordPress mitināšana no Bluehost padarīs lietas jums daudz vienkāršas, kā arī nodrošinās ātru, drošu un uzticamu tīmekļa mitināšanu.

Pārvaldītajai WordPress mitināšanai uzņēmumam Bluehost ir četri dažādi plāni. Jūs varat izvēlēties WP standarts, uzlabota WP, WP Premium un WP Ultimate. Jūs varat salīdzināt viņu diagrammu un izvēlēties sev piemērotāko.

Tomēr WP Standarts ir viņu vispopulārākais plāns, kuru varat izvēlēties, un tam tas arī ir uzlabots cPanel ar SiteLock CDN un SiteLock Pro drošību.

Viņi ir integrējuši dažus jaudīgus WordPress vietnes drošības rīkus, un jūs varēsit saņemt katru paketi SiteLock drošība un uzlabots CDN. Turklāt jums nav jāinstalē WordPress un pēc tam tas jāoptimizē savā vietnē.

Izmantojot šo paketi, jums vienkārši jāsāk strādāt ar savu vietni. Šis plāns ir piemērots visiem tiem, kuri vēlas izveidot savu vietni vietnē WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map