A2 mitināšanas pārskats

Ir grūti atrast perfektu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, jo ir daudz pieejamo iespēju. Viens no labākajiem zemu radaru tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas jums būtu jāapsver, ir A2 hostings.


Šķiet, ka katru reizi, kad mēs domājam, ka šodien pazīstam top 5, parādās jauns, kas piedāvā lielākus un labākus funkciju komplektus ar lielāku ātrumu nekā visi citi hostinga risinājumi. Es jums to varu pateikt viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem šodien ir A2 hostings.

Un es neesmu viens to sakot.

a2 hostinga atsauksmes twitterLabi un slikti vērtējumi vietnē Twitter

Šeit šajā A2 mitināšanas pārskats, Es apskatīšu tuvāk un apskatīšu tikai to, ko šim unikālajam, neatkarīgi piederošajam un pārvaldītajam tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam var piedāvāt tādu vietņu īpašnieki kā jūs, lai jūs varētu izlemt, vai tie atbilst jūsu vajadzībām vai nē.

Ja jūs man veltīsit 10 minūtes sava laika, tad es jums sniegšu visu nepieciešamo informāciju par A2 mitināšanu un atbildēšu uz tādiem jautājumiem kā.

 • Kādas funkcijas nodrošina A2 Hostings saviem klientiem?
 • Kā tiek izmērīts A2 Hosting ātrums un veiktspēja??
 • Kādi ir dažādi plāni??
 • Vai viņi palīdzēs migrēt manu vietni?
 • Cik maksā A2 mitināšana?
 • Kāda veida mitināšanu A2 nodrošina vietņu īpašnieki?
 • Kas ir tik labs viņu serveros?
 • Vai viņu Turbo serveri patiešām ielādēs lapas 20x ātrāk?

Kad esat pabeidzis lasīt šo A2 mitināšanas pārskatu, jūs noteikti varēsit pateikt, vai šis ir jūsu vajadzībām atbilstošais tīmekļa mitināšanas pakalpojums..

Izmantojiet šo ekskluzīvo reklāmas kodu: webrating51 un saņemt 51% atlaide visi tīmekļa mitināšanas plāni

Contents

Ko jūs uzzināsit no šī pārskata

 1. Hostinga risinājumi & Iespējas

Šeit es izskaidrošu atšķirības, ko viņi sniedz klientiem, un kādas ir viņu galvenās atšķirības.

Es arī sīki apspriedīšu katru no tiem .

 1. Plusi un mīnusi

Šeit es apskatīšu abus (vai pārlēkšu tieši uz vai).

 1. Kopīgi plāni & cenas

Šeit es sīki aprakstīšu katru un kāda veida funkcijas jūs iegūsit katram.

 1. Vai es iesaku A2Hosting??

Šeit es jums teikšu vai ja domāju, ka jums labāk būtu izmantot konkurentu.

2001. gadā dibinātais A2 Hosting ir neatkarīgs mitināšanas uzņēmums. Tas nozīmē, ka viņi neietilpst plaši pazīstamo tīmekļa mitinātāju konglomerātā ar nosaukumu Endurance International Group (EIG)..

Kurš, ja nezināt, ir vislabākā reputācija. Faktiski daži mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, piemēram, HostGator un Bluehost, pieder EIG, un tie var zaudēt klientus tieši šī paša fakta dēļ.

Bet ne A2 hostings. Viņi pieder neatkarīgi un dara tikai lieliski.

Cik labi, labi, ka tas ir jūsu lēmums.

A2 mitināšana ir lieliska tīmekļa mitināšanas opcija virspusē, neskatoties uz to, ka nezināt nevienu detaļu, jo tā ir paredzēta visu izmēru un veidu vietņu īpašniekiem.

Neatkarīgi no tā, vai esat jauna vietne ar dažiem simtiem unikālu apmeklētāju mēnesī vai labi izveidota vietne ar tūkstošiem unikālu apmeklētāju dienā, jums ir mitināšanas risinājums.

Web mitināšanas risinājumi

Šeit ir minēti dažādi mitināšanas risinājumi, ko A2 Hostings nodrošina vietņu īpašniekiem.

Dalīts hostings

Kad runa ir par hostinga paketes, viņiem ir trīs atšķirīgi plāni – .

Katrs no tiem piedāvā neierobežotu krātuvi, pārskaitījumus un ekskluzīvu cPanel, lai kontrolētu visu jūsu konta informāciju, kā arī vietnes funkcijas.

Viņi arī vietņu īpašniekiem piešķir bezmaksas SSL sertifikācijas un bezmaksas SSD. Turklāt jūs varat viegli integrēt iepirkumu groza lietojumprogrammas un pārvērst savu vietni e-komercijas veikalā.

A2 hostings - koplietoti hostinga cenu plāni

Katrs no šiem plāniem labi darbojas kopā ar WordPress, Joomla un Drupal. Ir svarīgi paturēt prātā, ka Šajā pārskatā uzmanība tiks pievērsta dalītajiem hostinga plāniem.

Tālākpārdevēju mitināšana

Tālākpārdevēju mitināšana ļauj vietņu īpašniekiem izmantot piešķirto cietā diska vietu un joslas platumu, lai mitinātu vietnes trešo personu vārdā.

Īsāk sakot, jūs iegādājaties hostinga pakalpojumus, kas tiek sniegti kādā no A2 tālākpārdevēju mitināšanas plāniem, un pēc tam tos, iespējams, gūstat no peļņas, pārdodiet citiem. Sākot no 30 GB līdz 200 GB krātuves, A2 Hosting ir pieejams plašs izplatītāju mitināšanas iespēju klāsts.

Cenas tālākpārdevēja mitināšanas plāniem svārstās no USD 13,19 mēnesī līdz USD 40,91 mēnesī.

VPS hostings

Izmantojot A2 Hostings, jūs varat izvēlēties nepārvaldīts vai pārvaldīts VPS hostings tiem, kas vēlas vairāk kontrolēt savu vietni un draudzīgāku atmosfēru.

Lai arī tehniski tā joprojām ir kopīga vide, VPS mitināšanai ir mazāka darba slodze, jo uz vienu serveri ir mazāk lietotāju. Turklāt tiek novērstas iespējas, ka citi varētu crashed jūsu vietni, jo katram ir sava servera pīrāga šķēle.

Viņiem ir 3 VPS mitināšanas plāni, sākot no USD 5 mēnesī līdz USD 32,99 mēnesī. Turklāt viņi piedāvā jaudīgākus pārvaldītus VPS mitināšanas risinājumus, sākot no USD 32,99 mēnesī un beidzot ar USD 65,99 mēnesī.

Mākonis Hostings

Ja jūs domājat, ka jūsu vietne īsā laikā ievērojami palielināsies, apsveriet Mākonis mitināšana opcija.

Vienkārši noformējiet savu Cloud ar nepieciešamajām funkcijām un resursiem, lai atbilstu jūsu vajadzībām, un mainiet izmēru, līdzko jūsu vietne aug. Rezultātā jūs maksājat tikai par to, ko izmantojat, izvēloties viņu mākoņa mitināšanu.

Mākoņu mitināšanas cenas svārstās no USD 15 mēnesī līdz USD 25 mēnesī atkarībā no jūsu individuālajām vajadzībām.

Dedicated Server Hosting

Izstrādātājiem vai sistēmas administratoriem, kuriem ir ērti attīstīties ar komandrindu, A2 Hostings nav pārvaldīts veltīta servera mitināšana iespējas.

Milzīgām vietnēm, kurām ir nepieciešams daudz resursu, bet nevēlaties rīkoties ar neko, kas saistīts ar resursdatoriem, A2 Hostings piedāvā plašas pārvaldītu īpašu serveru mitināšanas iespējas.

Sākot no 9,31 USD / mēnesī līdz 141,09 USD / mēnesī, jūs varat izvēlēties nepārvaldītu vai pārvaldītu veltītu servera mitināšanas risinājumu atkarībā no vietnes īpašnieka veida.

Izmantojiet šo ekskluzīvo reklāmas kodu: webrating51 un saņemt 51% atlaide visi plāni

Galvenās iezīmes

A2 Hostinga dalītie mitināšanas plāni vietņu īpašniekiem piedāvā a tonnu funkciju. Īsi apskatīsim dažus jautājumus, ko jūs varat sagaidīt, dodoties kopā ar kādu no viņu kopīgotajiem hostinga plāniem par pieņemamu cenu.

 • Neierobežots joslas platums. Pārsūtiet tik daudz datu no citām vietām uz savu nesen mitināto vietni, un tas viss ir bez maksas. Turklāt saņemiet palīdzību no viņu ekspertu atbalsta komandas, kas migrē jūsu vietni.
 • Bezmaksas vietņu migrācija. Viņi palīdzēs jums pārvietot jūsu vietni no cita mitināšanas pakalpojuma bez maksas – ja jūsu vietne izmanto cPanel (ko dara vairums tīmekļa mitināšanas uzņēmumu).
 • Ātrums līdz 20x ātrāk nekā konkurenti. Turbo serveri, kas nodrošina vietnes 20 reizes ātrāk ielādēšanu & A2 vietnes paātrinātāja kešatmiņas saglabāšana ar vienu klikšķi. ()
 • Instalē vienu klikšķi WordPress. Viegli instalējiet WordPress un nekavējoties sāciet darbu. Plus WordPress ir iepriekš konfigurēts ātrumam un drošībai
 • “Mūžīgā drošība”. Izbaudiet bezmaksas HackScan aizsardzību, lai jūsu vietne nekļūtu par hakeru upuriem, KernelCare kodola atjauninājumiem bez atsāknēšanas, dubultā ugunsmūra, vīrusu skenēšanas, brutālu spēku aizstāvēšanas un daudz kas cits, lai nodrošinātu vietnes maksimālu drošību..
 • Garantēts darbspējas laiks. Tie garantē 99,99% uptime.
 • WP-CLI (Komandrindas saskarne WordPress). Ja jums tas ir nepieciešams, jums var būt iepriekš instalēta WP-CLI.
 • Bezmaksas Cloudfare CDN. Visā pasaulē serveri nosaka ātrāko ceļu jūsu vietnes satura piegādei vietnes apmeklētājiem.
 • Diennakts atbalsts. Saņemiet palīdzību 24/7/365, izmantojot tiešraidi, biļeti, e-pastu vai tālruni.

Bet tas vēl nav viss. Patiesībā A2 mitināšanai ir 5 atšķirīgas funkcijas, kuras viņiem patīk, lai pārliecinātos par visiem ieinteresētajiem klientiem pirms galīgā pirkuma lēmuma pieņemšanas:

 1. Izstrādātājiem draudzīgs hostings
 2. Domēna reģistrācija
 3. Domēna pārsūtīšana
 4. SSL sertifikāti
 5. Ātri & Turbo serveru ātra mitināšana

Izstrādātājiem draudzīgs hostings

A2 hostings - izstrādātājiem draudzīga programmatūra

A2 mērķis ir nodrošināt klientiem visjaunāko attīstības programmatūru. Daži no ievērojamākajiem ir:

 • PHP savietojamība
 • PHPNG, kas ir pamats jaunākajām PHP versijām, PHP 7.x (kas vietnēm divreiz palielina PHP 5.6 ātrumu)
 • Python 2.6, 2.7 vai 3.2 – vispopulārākā, augstākā līmeņa un vispārējas nozīmes programmēšanas valoda
 • Apache 2.2, kas ir pasaulē visplašāk izmantotā tīmekļa servera programmatūra
 • FTP, lai jūs varētu viegli pārsūtīt failus starp datoru un serveri
 • Un vēl tik daudz …

Domēna reģistrācija un pārsūtīšana

A2 mitināšana - gTLD, domēna pārsūtīšana vai reģistrācija

Reģistrējiet jaunu domēnu vai pārsūtiet esošo, kad jūs nolemjat doties kopā ar tiem. Faktiski jums ir pieeja populārākajiem vispārējiem augstākā līmeņa domēniem (gTLD). Vienkārši ierakstiet vēlamo domēna vārdu un reģistrējiet to kā savu.

A2 mitināšana - katrai valstij raksturīgi TLD, domēna nodošana vai reģistrācija

Turklāt, ja jūsu vietne ir mērķēta uz noteiktu ģeogrāfisko atrašanās vietu, piemēram, uz konkrētu valsti, satveriet valstij raksturīgo TLD arī.

Vietņu apmeklētāji parasti uzticas katrai valstij raksturīgiem TLD, it īpaši, ja runa ir par pirkumiem tiešsaistē. Paaugstiniet savu reputāciju, nodibiniet uzticību un rūpējieties par savu starptautisko zīmolu, ieviešot katrai valstij raksturīgo TLD.

Šeit ir dažas citas funkcijas, kuras jūs varat sagaidīt, reģistrējot savu domēnu A2:

 • Pielāgojiet, kā jūsu domēna informācija tiek parādīta meklējumos “Whois”
 • Saņemt bezmaksas DNS pārvaldība un vērojiet vietnes ātruma pieaugumu, pateicoties samazinātam latentumam
 • Aizsargājiet savu personisko informāciju, izmantojot ID aizsardzības iespēju
 • Novērst domēna nolaupīšanu vai neatļautu konta pārsūtīšanu
 • Piekļūstiet atbalsta komandai jebkurā diennakts stundā

SSL sertifikāti

Ir vairākas SSL sertifikāta iespējas, no kurām izvēlēties, izmantojot A2 Hostings, kas ir patīkamas pārmaiņas no dažiem citiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kas nodrošina tikai vienu vai divus.

Vietnes aizsardzība ir īpaši būtiska, ja no vietnes apmeklētājiem iekasējat jebkāda veida maksājumus.

Galu galā klienti, iegādājoties pirkumu no jūsu tiešsaistes veikala, uztic jūsu personīgo un finanšu informāciju. Ja šī informācija nonāk nepareizajās rokās, jūs noteikti nonākat daudz nepatikšanas.

 • Šifrēsim. Bezmaksas SSL risinājums, kas nodrošina uzlabotu vietnes drošību. Turklāt tas nodrošina savienojumu ar jūsu serveri, kuru sabiedrība neredz.
 • Vienas vietnes SSL. Ir pieejamas premium, viena klikšķa, vienas vietnes SSL iespējas, sākot no USD 49,95 gadā. Nodrošinot visu aizsardzību, ko nodrošina bezmaksas SSL, vienas vietnes SSL nāk arī ar 256 bitu šifrēšanu, oficiālu vietnes zīmogu un verificētu domēna statusu..
 • Aizstājējzīmju SSL. Šis SSL sertifikāts attieksies uz neierobežotu apakšdomēnu skaitu, visiem par vienu zemu cenu. Aizstājējzīmju SSL sertifikātu cena ir USD 149,95 gadā.
 • Izvērstā SSL. Šis uzlabotais SSL sertifikāts nāk ar izņēmuma organizācijas autentiskā un paplašinātā validācijas SSL sertifikāta izvēli.

SwiftServers & Turbo hostings

A2 Hosting ekskluzīvā SwiftServer platforma lietotājiem nodrošina nepārspējamu vietnes veiktspēju un ātrumu. Faktiski šīs ir priekšrocības, kuras jūs gūstat, izvēloties A2 mitināšanu un to platformu SwiftServer:

 • Palielināts resursu piešķīrums vienam kontam
 • Katrā koplietotajā serverī ir mazāk klientu
 • Ātrāka mitināšanas veiktspēja salīdzinājumā ar Apache

Turklāt, izmantojot divus no trim hostinga plāniem, jums būs ekskluzīva piekļuve tiem A2 optimizēts vietnes paātrinātājs, komplektā ar viena klikšķa kešatmiņas iestatīšanu.

A2 optimizēts vietnes paātrinātājs

Kešatmiņas risinājumi nav kaut kas, ko piedāvā daudzi dalītā hostinga plāni, taču, izmantojot A2 Hostings, jūs to saņemat lielākajā daļā koplietojamo mitināšanas plānu..

Šeit ir pieejami pieejamie kešatmiņas risinājumi, no kuriem jūs varat izvēlēties, tieši no sava cPanel:

 • Turbo kešatmiņa. Viss jūsu vietnes HTML saturs tiks saglabāts Turbo Cache un tiks pasniegts, nedarbinot PHP skriptus.
 • OpCache / APC. Izmantojot šo ārkārtas iespēju, PHP reakcijas laiku saīsiniet uz pusēm.
 • Iegaumēts. Palieliniet MySQL datu bāzu ātrumu, saglabājot svarīgus datus atmiņā, lai tos varētu ātrāk iegūt.

Izmantojot SwiftServer Hosting, jūs saņemat arī bezmaksas SSD. Kā vieni no pirmajiem mitināšanas uzņēmumiem, kas piedāvā cietvielu diskus (SSD) kā novecojušo cieto disku (HDD) nomaiņu, vietņu īpašnieki pieredzēja palielinātu lapu ielādēšanas ātrumu, jo SSD diski novērš kustīgās daļas un palielina lasīšanas un rakstīšanas laiku..

Tā kā A2 Hostings ir tik pārliecināts jūsu vietne darbosies līdz 300x ātrāk nekā standarta hostinga uzņēmumi, kas izmanto savus SSD, tie visiem lietotājiem dod vienu bez maksas.

SwiftServers vs Turbo Hostings – kāda ir atšķirība??

Visus A2 plānus nodrošina viņu SwiftServer servera infrastruktūra, tomēr viņu Turbo plāns nāk ar papildu ātruma tehnoloģijām un sola līdz pat 20X ātrāk ielādēt vietnes.

a2 hostinga turbo

Garš stāsts īss. Viņu Turbo Web hostinga serveri darbojas gandrīz identiski Swift Web Hosting serveriem, taču nodrošina papildu ātrumu!

Turbo serveri nodrošina nolaižamo Apache nomaiņu, kas ielādē lapas līdz pat 20X ātrākām lapām, salīdzinot ar standarta mitināšanu. Kas viņu Turbo serverus padara īpaši ātrus?

 • Mazāk lietotāju uz serveri
 • A2 optimizēts – nodrošina APC / OPcache & Turbo kešatmiņa
 • Izmanto mazāk CPU un atmiņas nekā Apache
 • Ātrāk un efektīvāk apstrādā savienojumus
 • Nodrošina uzlabotu stabilitāti

Izmantojiet šo ekskluzīvo reklāmas kodu: webrating51 un saņemt 51% atlaide visi plāni

Plusi un mīnusi A2 mitināšanai

Tāpat kā jebkuram hostinga pakalpojumu sniedzējam, pirms galīgā lēmuma pieņemšanas ir jāpievērš uzmanība plusiem un mīnusiem. Tā kā A2 mitināšana galvenokārt ir dalītas mitināšanas risinājums, būs daži noteikti trūkumi, salīdzinot tos ar dažiem pārvaldītajiem vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas šodien atrodas tirgū..

Plusi

A2 mitināšanai patiešām ir stabils funkciju komplekts, kas lielākajai daļai cilvēku var dot darbu. Apskatīsim, ko es domāju.

Vietnes ātrums

A2 Hostings uzsver faktu, ka viena no viņu prioritātēm numur viens ir vietnes ātrums un veiktspēja neatkarīgi no tā, ar kādu mitināšanas plānu jūs dodaties.

Kopā ar īpaši ātriem serveriem jūs saņemat Memcached, Turbo Cache un OpCache / APC resursus, kurus ērti varat iespējot savā mitināšanas kontā..

Ne tikai tas, ka jums ir piekļuve vairāk resursu ar mazāku servera noslodzi, uzlabotu veiktspēju salīdzinājumā ar Apache serveriem, mazāk lietotāju uz vienu serveri, neskatoties uz to, ka tas ir koplietots mitināšanas plāns, bezmaksas Railgun optimizētājs līdz 143% ātrāks HTML ielādes laiks, un bezmaksas SSD.

Turklāt jūs varat abonēt A2 Hosting ekskluzīvo pakalpojumu Performance Plus un jūsu kontam pievienot papildu GB operatīvās atmiņas, kad jūsu vietne piedzīvo milzīgu trafika pieaugumu.

Vairāki datu centri

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc viņi var izturēt tik ātru reakcijas laiku, ir tas, ka viņiem ir trīs datu centri visā pasaulē, lai pēc iespējas ātrāk iegūtu jūsu tīmekļa saturu vietnes apmeklētājiem..

 • ASV – Mičigana
 • Eiropa – Amsterdama
 • Āzija – Singapūra

Turklāt visiem klientiem ir bezmaksas Cloudfare CDN kas jūsu vietnes apmeklētājam izvēlas ātrāko ceļu.

Tas nozīmē ātrāku jūsu vietnes datu izguvi, ātrāku satura piegādi un ātrāku lapu ielādes laiku. Tas viss kopā ir pielīdzināms laimīgākiem vietnes apmeklētājiem, kuri atkal un atkal atgriezīsies.

Uptime garantija

Tāpat kā lielākajai daļai hostinga pakalpojumu sniedzēju, A2 Hostings garantē, ka jūsu vietne netiks sagrauta 99,99% laika, neatkarīgi no apstākļiem. Tas attiecas pat uz tiem, kuriem ir koplietojamais mitināšanas plāns.

Viena no bailēm no cilvēkiem, kas iegulda līdzekļus dalītajā mitināšanā, ir fakts, ka citi lietotāji, kas “dalās” servera resursos, ir potenciāls samazināt jūsu vietni ar viņiem, kad kaut kas notiek ar viņu vietni.

Izmantojot viņu Uptime garantiju, varat būt drošs, ka viņu ekspertu komanda strādā visu diennakti, lai pārliecinātos, ka jūsu serveris visu laiku darbojas un darbojas.

Serveri, kurus izmanto A2 Hostings, neatkarīgi pieder un tos pārvalda ekspertu sistēmu administratori, kas ievēro labāko praksi, izmanto tikai labākos serveru datu centrus un visu drošības problēmu ielāpi ASAP.

Mērogojamība

Izmantojot A2 hostingu, jums ir vieta izaugsmei, kas ir būtisks pluss, kad ir jāizvēlas pareizais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tiem, kas tikai sāk darbu, dalīta hostinga plāns ir ideāls risinājums.

Tas piedāvā pietiekami daudz iespēju, lai aizsargātu jūsu vietni, un sola tās kopējo ātrumu un veiktspēju. Pēc tam jūs varat ieguldīt VPS mitināšanā un vajadzības gadījumā pat pāriet uz īpašu hostinga plānu.

A2 mitināšana - mērogojamība

Galu galā ar A2 hostingu jūs to spējat mērogojiet tik lielu, cik vēlaties neraizējoties par hostinga uzņēmumu maiņu.

Galvenie drošības pasākumi

A2 mitināšana - drošība

A2 Hostings piedāvā vairākus drošības pasākumus, lai nodrošinātu jūsu vietnes datu aizsardzību, kā arī personisko informāciju par tiem, kas maksā jūsu vietnē..

 • Vietnes vienreizēja tīrīšana. Ja jūsu vietne ir uzlauzta, viņu atbalsta komanda nosaka jūsu vietni jums. Tas ietver hakeru tīrīšanu, melnā saraksta brīdinājumu noņemšanu un SEO surogātpasta labošanu. Viņi ne tikai atgriezīs jūs tiešsaistē, bet arī pievienos pastiprinātus drošības pasākumus, lai novērstu vēl vienu uzlauzšanu.
 • Sucuri vietnes uzraudzība. Lai nepārtraukti kontrolētu vietni, jūs varat ieguldīt Sucuri vietnes uzraudzībā par USD 5 mēnesī. Ar to jūs saņemsit nepārtrauktus skenējumus un brīdinājumus, attālās un servera puses skenēšanu, vietņu lietojumprogrammu ugunsmūra aizsardzību un hakeru un DDoS uzbrukumu novēršanu..
 • Sucuri konta ugunsmūris. Par papildu 15 ASV dolāriem mēnesī jūs patiešām varat aizsargāt savu vietni no ielaušanās, saņemot DDoS / brutālu spēku / ļaunprātīgas programmatūras aizsardzību, vietnes virtuālu ielāpi un sacietēšanu, kā arī SQL injekciju bloķēšanu, kā arī programmatūras un vietņu skriptu ievainojamības bloķēšanu.

Tiem, kas to visu vēlas, jūs varat veikt maksājumu USD 274.88 gadā, un jūsu vietnē tiek piemēroti visi iepriekš minētie drošības pasākumi..

e-komercijas atbalsts

Tiem, kas vēlas mitināt savu tiešsaistes veikalu, zināt, ka jūsu koplietojamajā mitināšanas plānā ir daudz e-komercijas funkciju:

 • Vairāki SSL sertifikāti, no kuriem izvēlēties
 • Tiešā tirgotāja konta ID (tikai Amerikas Savienotajās Valstīs)
 • PayPal tirgotāju konti
 • Magento, OpenCart, PrestaShop un AbanteCart iestatījumi ar vienu klikšķi

Ēdināšana globālai auditorijai

A2 mitināšana - ēdināšana pasaules auditorijai

Viena lieta, ko saprot A2 Hosting, ir nepieciešamība rūpēties par pasaules auditoriju. Viņi zina, ka daudzu hostinga kompāniju mērķis ir angliski runājoši klienti, kas var radīt daudz neizmantotu iespēju starptautiskā mērogā.

Tā kā ir trīs galvenie datu centri, kas darbojas visā pasaulē – Ziemeļamerikā, Eiropā un Āzijā, ir ļoti svarīgi, lai tie, kas runā citās valodās, varētu visu saprast, ieskaitot cenas.

Par laimi, A2 Hosting ir ne tikai tulkošanas nolaižamā izvēlne tiem, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, Meksikā, Indijā, Apvienotajā Karalistē un Dienvidāfrikā, bet arī nodrošina ērtu valūtas maiņu, lai jūs varētu iegūt arī precīzu cenu noteikšanu..

Šī stratēģija ir ne tikai noderīga lietotāju pieredzei, bet arī palīdz palielināt pārdošanas apjomus un paplašināt savu zīmolu kā tādu, kas ir pieejams starptautiskiem klientiem.

Mīnusi

Ikvienam uzņēmumam ir trūkumi neatkarīgi no tā, cik lieliski viņi cenšas būt. Un, lai arī viņiem ir daudz pozitīvu, ir dažas lietas, kas jāpārdomā, pirms viņus iesaista savā nākamajā mitināšanas pakalpojumu sniedzējā.

Migrācijas maksa

Jaunināšanu un pazemināšanu starp plāniem ir samērā viegli izdarīt. Tomēr ir jāzina noteiktas maksas. Apskatiet, kas varētu vai nemaksās, ja nolemjat pārslēgties starp mitināšanas plāniem:

 • Jauninājumi. Jaunināšana uz augstu cenu plānu jums nemaksās papildu maksu par konta migrēšanu. Ja, migrējot kontu, jūs nolemjat mainīt datu centrus, tiks atcelta arī maksa par datu centra migrēšanu. Tomēr, pārejot uz citu datu centru bez jaunināšanas, maksa būs 25 USD.
 • Pazeminātas pakāpes. Ja pazemināsit hostinga plānu par zemākām cenām, jums, iespējams, būs jāmaksā 25 ASV dolāru līmeņa pazemināšanas maksa.
 • Migrācija no citiem saimniekiem. Ja migrējat no cita mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, kuram nav cPanel, jums, iespējams, jāmaksā migrācijas grupas noteiktās maksas. Tomēr, ja migrējat no cPanel resursdatora, migrācijas maksa netiks piemērota.

Kaut arī šīs maksas ir šķietami nelielas un ir daži veidi, kā tās maksāt, joprojām ir svarīgi ņemt vērā dažādas maksas, kas jums var rasties, lietojot A2 hostingu..

Ierobežotas bonusa iespējas

Tikpat liels kā A2 hostings padara jūsu vietni īpaši ātru, vienīgais veids, kā piekļūt tādām funkcijām kā Turbo serveris, A2 optimizēts vietnes paātrinātājs (kurā ietilpst Turbo kešatmiņa, OpCache / APC un Memchached), ir ieguldīt augstākajā Pieejams koplietošanas hostinga plāns par cenu.

Tas nozīmē, ka pārējie divi hostinga plāni, tie, kas padara A2 Hostinga izmantošanu īpaši pieņemamu tiem, kas tikko sāk darbu vai kuriem ir mazāks hostinga budžets, atbilst visiem pārējiem standarta hostinga plāniem, kas pastāv.

A2 Hostings vēlas, lai jūs ticētu, ka ātruma un veiktspējas ziņā tie ir lielāki nekā pārējie. Un pamatoti. Galu galā tieši tā jūs izceļaties pat vissmagāko konkurenču vidū.

Tomēr nepieminēšana, ka divi no trim dalītā hostinga plāniem tiks pārbaudīti kā “vidēji”, salīdzinot ar konkurentiem hostinga pakalpojumu nozarē, ir sava veida maldinoša.

Tik daudz koncentrējoties uz faktu, ka A2 Hosting Turbo serveri nodrošina ātrumu līdz pat 20x ātrāk nekā parasti hostinga uzņēmumi, ir viegli palaist garām faktu, ka jūs no tā gūstat tikai labumu, ieguldot visdārgākajā pieejamajā hostinga plānā.

Kopīgi hostinga plāni un cenas

A2 hostings - 3 cenu plāni

Viņi piedāvā trīs atsevišķus koplietošanas hostinga pakalpojumu plānus: Lite, Swift un Turbo.

A2 Hostinga Lite plāns

Šis plāns sākas ar USD 3,92 mēnesī

 • 1. mitinātāja vietne, 5 apakšdomēni un 25 rezervēti domēni
 • Izbaudiet 5 datu bāzes

Galvenās funkcijas:

 • Neierobežota datu pārsūtīšana
 • Bezmaksas SSL sertifikāts un SSD risinājums
 • 24/7/365 atbalsts
 • 3 pieejamie datu centri
 • Bezmaksas Cloudfare CDN
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • 99% Uptime garantija
 • Pieejama PHP versija 7.x
 • 25 e-pasta adreses
 • cPanel vadības panelis
 • Vairākas e-komercijas funkcijas

Kopumā koplietojamam mitināšanas plānam par tik zemu cenu funkciju komplekts ir piemērots tiem, kam ir viena vietne.

A2 hostinga ātrais plāns

Šis plāns sākas ar USD 4,90 mēnesī

 • Mitiniet neierobežotas vietnes, apakšdomēnus, rezervētos domēnus un papildinājumu domēnus
 • Izbaudiet neierobežotas datu bāzes
 • Ir neierobežota RAID-10 krātuve

Galvenās funkcijas:

 • Neierobežota datu pārsūtīšana
 • Bezmaksas SSL sertifikāts un SSD risinājums
 • 24/7/365 atbalsts
 • 3 pieejamie datu centri
 • Bezmaksas Cloudfare CDN
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Servera pārtīšanas rezerves kopijas
 • 99% Uptime garantija
 • Pieejama PHP versija 7.x
 • Neierobežots e-pasta adreses
 • cPanel vadības panelis
 • Vairākas e-komercijas funkcijas

Atkal par salīdzinoši zemu cenu tie, kuriem ir vairāk nekā viena vietne, saņem labu funkciju komplektu ar A2 Hostinga Swift plānu.

A2 hostinga Turbo plāns

Šis plāns sākas ar USD 9,31 mēnesī

 • Mitiniet neierobežotas vietnes, apakšdomēnus, rezervētos domēnus un papildinājumu domēnus
 • Izbaudiet neierobežotas datu bāzes
 • Ir neierobežota RAID-10 krātuve

Galvenās funkcijas:

 • Neierobežota datu pārsūtīšana
 • Bezmaksas SSL sertifikāts un SSD risinājums
 • Turbo serveris
 • 24/7/365 atbalsts
 • A2 optimizēts vietnes paātrinātājs ar Turbo kešatmiņu, OpCache / APC un Memcached
 • 3 pieejamie datu centri
 • Bezmaksas Cloudflare CDN
 • HTTP / 2, SPDY un malu iekļauts (ESI)
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Servera pārtīšanas rezerves kopijas
 • 99% Uptime garantija
 • Pieejama PHP versija 7.x
 • Neierobežots e-pasta adreses
 • cPanel vadības panelis
 • A2 optimizētas Magento funkcijas
 • Vairākas e-komercijas funkcijas

Kā varētu nojaust, kopīgotā hostinga plāns ar visaugstākajām cenām piedāvā visvairāk funkciju.

Kopumā jūs iegūsit ātrāko ātrumu un veiktspēju, ieguldot A2 Hosting’s Turbo dalītā mitināšanas plānā.

Šis ir labākais mitināšanas plāns tiem, kuriem ir daudz vietņu trafika, resursietilpīgas vietnes vai vienkārši vēlaties, lai būtu pieejamas visas A2 funkcijas.

A2 mitināšanas jautājumi

Šeit atradīsit atbildes uz dažiem no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Kas ir A2Hosting.com?

A2 Hostings ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas atrodas Ann Arborā un piedāvā dažādus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, piemēram, dalītos, tālākpārdevējus, VPS, Cloud un speciālu serveru mitināšanas pakalpojumus. Viņiem ir trīs datu centri, no kuriem izvēlēties Mičiganā (ASV), Amsterdamā (Eiropa) un Singapūrā (Āzijā). A2 hostingam ir BBB piešķirts A reitings.

Vai A2 Hostings piedāvā naudas atdošanas garantiju??

Jā. Viņi piedāvā pilnu atmaksu, ja atceļat kontu pirmajās 30 dienās pēc viņu pakalpojumu izmantošanas. Turklāt jūs varat saņemt proporcionālu atmaksu, ja jebkurā laikā pēc 30 dienām nolemjat, ka A2 nav jums. Domēna reģistrācija, iestatīšanas maksa un migrācijas maksa netiek atmaksāta.

Kāda veida atbalstu A2 Hosting nodrošina saviem klientiem?

A2 mitināšanai ir ārkārtējs atbalsts visiem klientiem neatkarīgi no tā, kuru hostinga plānu izvēlaties. Viņi piedāvā atbalsta biļešu sistēmu, e-pastu, tiešsaistes tērzēšanu un atbalstu pa tālruni. Kas ir labāk, atbalsts ir pieejams jebkurā dienā, jebkurā laikā, visu gadu.

Vai A2 Hostings bez maksas migrēs manu pašreizējo vietni??

Jā. Viņi piedāvā bezmaksas vietņu migrāciju, pat visizdevīgākajam kopīgā mitināšanas plānam, ko viņi piedāvā. Turklāt jau esošajiem klientiem vietņu migrācija vairumā gadījumu tiek nodrošināta bez maksas.

Kas ir A2 Hosting Uptime garantija??

Atšķirībā no daudziem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, tie garantē 99,99% laika nodošanu darbam.

Izmantojot pastāvīgos drošības pasākumus (piemēram, KernelCare, dubultus ugunsmūrus, aizsardzību pret brutālu spēku, vīrusu skenēšanu, serveru sacietēšanu un 24/7/365 drošības uzraudzību), A2 mitināšana gandrīz nespēj solīt vietnes dīkstāvi..

Ja jūsu vietnē ir dīkstāve, pieredzējušā atbalsta komanda ir pieejama, lai nekavējoties novērstu problēmas. Un, ja problēma rodas vietnes pārkāpuma dēļ, ir pieejama atbalsta komanda, kas palīdzēs jums sakopt vietni un atjaunot to..

Vai A2 Hostings piedāvā SSL sertifikātus, SSD un CDN?

Pilnīgi. Visiem plāniem ir bezmaksas SSL sertifikāts, izmantojot Let’s Encrypt. Turklāt Solid State Drive Hostings ir iekļauts visos jūsu vietnes failos, operētājsistēmās un datu bāzēs. Tas nodrošina ātrāko iespējamo ātrumu. Visbeidzot, tie visiem lietotājiem nodrošina bezmaksas Cloudflare CDN, lai ātri un efektīvi piegādātu jūsu tīmekļa saturu vietnes apmeklētājiem.

Vai A2 Hostings piedāvā vietņu dublējumus?

Tie nodrošina divus risinājumus, kas saistīti ar vietņu dublēšanu. Pirmais viņu piedāvātais pakalpojums tiek saukts par Server Rewind Backup. Lai gan šī funkcija nav pieejama Lite mitināšanas plānam, šī funkcija tomēr nāk ar kopīgiem hostinga plāniem Swift un Turbo.

Izmantojot Server Rewind Backup, regulāri tiek veikti automātiski rezerves momentuzņēmumi, kuriem jebkurā laikā varat piekļūt no sava cPanel un atjaunot savā vietnē.

Turklāt A2 Hostings ļauj manuāli dublēt jūsu vietni (vietne, datu bāze un e-pasts) drošā vietā ārpus uzņēmuma, izmantojot papildinošo pakalpojumu DropMySite Backup, kas ir viegli pieejams jūsu cPanel. Jūs pat varat plānot regulāras dublējumkopijas, lai jūs nekad neaizmirstu paturēt kopiju uz rokas.

Kas padara A2 hostinga serverus tik ātru?

Viņu serveri ir ātri, pateicoties SwiftServer platformai (ātrums ir optimizēts ar jūsu izvēlēto servera atrašanās vietu un izmantojot bezmaksas cietvielu diskus (SSD))..

A2 piedāvā arī to, ko viņi dēvē par Turbo serveriem. Šis ir optimizēts vietnes paātrinātājs, kas, pēc viņu domām, ielādē lapas līdz pat 20x ātrāk nekā citi tīmekļa mitinātāji.

Kāds ir A2 hostinga lētākais mitināšanas plāns?

A2 hostinga lētākais mitināšanas plāns ir viņu vienkāršotais plāns, kas ir sākuma līmeņa dalīta hostinga plāns. Lite sāk mēnesī 3,92 USD.

Vai es varu instalēt WordPress vietnē A2 Hostings?

Jā, noteikti! A2 Hostings perfekti apstrādā ar WordPress darbināmas vietnes, emuārus vai e-komercijas veikalus. Varat izvēlēties, vai WordPress iepriekš instalēt un konfigurēt jums, vai arī izmantot Softaculous viena klikšķa WordPress instalēšanas programmu, kas nāk kopā ar jūsu cPanel vadības paneli..

Vai ir kādas labas A2 mitināšanas alternatīvas??

Jā, ir, bet, ja jūs man jautājat, A2 Hostings ir diezgan ideāls tīmekļa mitināšanas uzņēmums, ar kuru jums iet. Vēlreiz es iesaku jums veikt pētījumu un izpētīt arī citus tīmekļa mitinātājus. Divas labas A2 hostinga alternatīvas, kuras vērts izpētīt, ir InMotion Hostings un SiteGround.

Vai man vajadzētu pievērst uzmanību A2 Hostinga pārskatiem vietnēs Reddit un Quora?

Jā, lielākoties Quora un Reddit var uzticēties, ka tās ir labas vietas atsauksmju lasīšanai. Lasiet atsauksmes vietnē Reddit un vietnē Quora. Ir arī atsauksmes tādās vietnēs kā TrustPilot un Yelp.

Vai ir kāds A2 mitināšanas kupona kods, kuru es varu izmantot??

Jā, jums vajadzētu izmantot šo ekskluzīvo A2 hostinga reklāmas kodu: webrating51, kas dod jums 51% atlaidi visiem tīmekļa mitināšanas plāniem.

Vai es iesaku A2 hostingu??

Īsāk sakot, tiem, kas meklē lētu dalīta hostinga risinājumu, jā, es ļoti iesaku dot A2 iet.

Viņi pieder neatkarīgi, tas nozīmē, ka viņi pilnībā kontrolē visus savus serverus, kas ir milzīgs pluss tur esošo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju monopolā.

Viņi arī palielina trīs svarīgākās mitināšanas funkcijas – ātrums, funkcijas un atbalsts.

Lai gan jums, iespējams, nāksies jaunināt uz augstākas cenas hostinga plānu, lai izbaudītu visas A2 Hostinga pieejamās funkcijas, labās ziņas ir tas, ka visiem viņu plāniem ir iebūvēts augsts ātruma, veiktspējas un atbalsta līmenis..

Galu galā ar jebkuru naudas atdošanas garantiju patiešām nav iemesla nemēģināt A2 hostingu izmēģināt. Tātad, pārbaudiet tos un redziet, kā tas notiek. Tu nekad nezini. Unikālais, patstāvīgais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs varētu būt tieši tas, kas jums un jūsu vietnei nepieciešams.

Izmantojiet šo ekskluzīvo reklāmas kodu: webrating51 un saņemt 51% atlaide visi tīmekļa mitināšanas plāni

FTC atklāšana: Lai iegūtu jums pēc iespējas lētāku cenu, es nopelnīšu nelielu komisiju, ja jūs nolemjat reģistrēties, izmantojot manas saites.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map