Salīdzinājums A2 mitināšana Vs SiteGround apskatot, kā krājas veiktspēja, funkcijas, cenas, plusi un mīnusi, kā arī vairāk, lai palīdzētu jums izvēlēties starp šiem diviem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem.


Kopējais punktu skaits

A2 mitināšana

Kopējais punktu skaits

Vietne

Vietnei Ground ir spēcīgāks zīmols nekā A2 Hostingam. Google Trends atklāj, ka SiteGround ir daudz populārāks zīmols nekā A2 Hostings.

a2 hostings vs vietnes laukums

Bet, meklējot Google, protams, nav viss, nosakot, kurš ir labāks tīmekļa mitinātājs.

Šis ir tuvu zvans, bet Vietne ir nedaudz labāks tīmekļa resursdators starp abiem, pateicoties lētākām cenām. Tomēr abi tīmekļa mitinātāji piedāvā zvaigžņu funkcijas, ātrumu un drošību. Uzziniet vairāk par SiteGround vs A2 mitināšanu zemāk esošajā salīdzināšanas tabulā:

Vietnes un A2 mitināšanas salīdzinājums

pārvelciet pa labi

A2 mitināšana

Vietne

Par:A2 Hostings nodrošina tīmekļa mitināšanas risinājumus, kas ir neticami ātri, neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns emuārs, populāra biznesa vietne vai pat kaut kas ar mazu trafiku. A2 kalpo ikvienam, sākot no tīmekļa amatieriem un beidzot ar profesionāliem izstrādātājiem, kas atbilst viņu pielāgotajām prasībām.Ir zināms, ka SiteGround saviem klientiem piedāvā saprātīgas cenas, kā arī pievienotās tehniskās iespējas un pārsteidzošo klientu atbalstu.
Dibināta:2003. gads2004. gads
BBB vērtējums:A+A
Adrese:2000 Hogback Road Suite 6 Ann Arbor, MI 48105SiteGround Office, 8 Racho Petkov Kazandzhiata, Sofija 1776, Bulgārija
Telefona numurs:(888) 546-8946(866) 605–2484
Epasta adrese:Nav iekļauts sarakstā[aizsargāts ar e-pastu]
Atbalsta veidi:Tālrunis, tiešsaistes atbalsts, biļete, tērzēšanaTālrunis, tiešsaistes atbalsts, tērzēšana, biļete
Datu centra / servera atrašanās vieta:Mičiganā, ASV; Amsterdama, Nīderlande un Singapūra, ĀzijaČikāgas Ilinoisā, Nīderlandē Amsterdamā, Singapūrā un Londonā Lielbritānijā
Mēneša cena:Sākot no USD 3,92 mēnesīSākot no USD 3,95 mēnesī
Neierobežota datu pārsūtīšana:
Neierobežota datu glabāšana:Nē (10–30 GB)
Neierobežots e-pasts:
Vairāki resursdatora mitinātāji:Jā (izņemot StartUp plānā)
Hostinga vadības panelis / interfeiss:cPanelcPanel
Servera Uptime garantija:99,90%99,90%
Naudas atdošanas garantija:Jebkurā laikā30 dienas
Pieejams speciālais hostings:
Bonusi & Pielikumi:Attracta SEO un mārketinga rīki. Bezmaksas HackScan un drošības rīki. Bezmaksas cietvielu diskdziņi (SSD). CloudFlare satura piegādes tīkls. Bezmaksas šifrēsim SSL sertifikātus. Patchman uzlabotas drošības rīks. Integrēts ManageWP konts.CloudFlare satura piegādes tīkls (CDN). Bezmaksas dublēšanas un atjaunošanas rīki (izņemot ar StartUp plānu). Bezmaksas privāts SSL sertifikāts uz vienu gadu (izņemot ar StartUp).
Labais: Izveidots ātrumam: A2 Hostings izmanto SSD diskus, speciālus turbo serverus, vietnes kešatmiņu un daudz ko citu, lai jūsu vietnei nodrošinātu zibens ātru darbību.
Linux un Windows mitināšana: A2 mitināšana piedāvā retu Windows balstītas mitināšanas iespēju līdztekus parastajiem Linux darbināmajiem plāniem.
Pastāvīgā drošība: uz visiem A2 mitināšanas plāniem attiecas uzlabots drošības protokols, kas ietver dubultā ugunsmūrus, brutālā spēka noteikšanu, vīrusu skenēšanu, servera sacietēšanu un daudz ko citu.
Zvaigžņu klientu atbalsts: A2 Hostings piedāvā diennakts atbalstu, ko atbalsta ļoti izpalīdzīga, zinoša komanda.
Bezmaksas papildfunkcijas: SiteGround ietver uzlabotas funkcijas, piemēram, automātiskas ikdienas dublējumkopijas, CloudFlare CDN un šifrēsim SSL sertifikātus ar katru plānu.
Optimizēti plāni: SiteGround piedāvā mitināšanas paketes, kas īpaši izstrādātas, lai sasniegtu visaugstāko veiktspēju satura pārvaldības sistēmās, piemēram, WordPress, Drupal un Joomla, vai e-komercijas platformās, piemēram, Magento, PrestaShop un WooCommerce.
Fantastisks klientu atbalsts: SiteGround garantē gandrīz tūlītēju atbildes laiku visos tā klientu atbalsta kanālos.
Izturīga Uptime garantija: SiteGround sola jums 99,99% uptime.
Sliktais: Turbo serveri maksā vairāk: ja vēlaties pilnībā izmantot A2 Hostinga iespējas ar turbokompresoru, jums būs jāizstrādā viņu dārgākie plāni.
Atlaižu kodi ir obligāti: A2 mitināšana automātiski nereģistrē jūs pēc to diskontētajām likmēm, tāpēc jums būs jāveic papildu darbība, ievadot kodus, kas viegli atrodami viņu vietnē..
Ierobežoti resursi: Daži no vietnes SiteGround lētākiem plāniem ir ierobežoti, piemēram, ar domēna vai krātuves vietas maksimālo robežu.
Lēna vietņu migrācija: ja jums ir esoša vietne, daudzas lietotāju sūdzības norāda, ka jums vajadzētu sagatavoties ilgam pārsūtīšanas procesam, izmantojot vietni SiteGround.
Nav Windows mitināšanas: vietnes SiteGround paaugstinātais ātrums daļēji ir atkarīgs no modernākajām Linux konteineru tehnoloģijām, tāpēc negaidiet, ka šeit darbojas Windows balstīta mitināšana.
Kopsavilkums:A2 mitināšana (pārskats) nodrošina ļoti optimizētu vidi WordPress, kas brīnumus rada gan emuāru autoriem, gan uzņēmumiem. Un klienti var izvēlēties gan Windows, gan Linux mitināšanu, kas tiek piegādāti vienlīdz labi. Citas A2 mitināšanas iespējas ietver papildu Turbo serveri ātrākai lapu ielādēšanai, bezmaksas vietņu pārsūtīšanu, bezmaksas servera pārtīšanas atpakaļ dublējumus, četrkāršu lieko tīklu un daudz ko citu. A2 nodrošina arī visu diennakti tērzēšanu, e-pastu un tālruni, un tas ir ātrs un atsaucīgs.Vietnes vietne (pārskats) ir ideāls pamats, lai lietotāji varētu mitināt savus emuārus vai vietnes. Funkcijas ir satriecošas, piemēram, SSD draiveri visiem plāniem un uzlabota ātra veiktspēja ar NGINX, HTTP / 2, PHP7 un bezmaksas CDN. Citas funkcijas ietver bezmaksas SSL sertifikātu, kuru atjaunina lietotāja lietotne. Patentētie un unikālie ugunsmūra drošības noteikumi lietotājiem ļauj izvairīties no sistēmas ievainojamības. Vietnē ir arī bezmaksas vietņu pārsūtīšana un apkalpošana, kas izvietoti trīs kontinentos. Pastāv arī WordPress premium iespējas, kā arī ļoti atsaucīga tiešsaistes tērzēšana.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me