A2 mitināšana vs sapnis veiktspējas, funkciju, cenu, plusi un mīnusi, kā arī daudz ko citu, lai palīdzētu jums izvēlēties starp šiem diviem labi zināmajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem..


pārvelciet pa labi

A2 mitināšana

DreamHost

Par:A2 Hostings nodrošina tīmekļa mitināšanas risinājumus, kas ir neticami ātri, neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns emuārs, populāra biznesa vietne vai pat kaut kas ar mazu trafiku. A2 kalpo ikvienam, sākot no tīmekļa amatieriem līdz profesionāliem izstrādātājiem, kas atbilst viņu pielāgotajām prasībām.DreamHost hostinga pakalpojums darbojas 2 gadu desmitus, koncentrējoties uz ļoti funkcionālām vietnēm emuāru autoriem, izstrādātājiem, tīmekļa dizaineriem un tiešsaistes uzņēmumiem. Tam ir arī lieliska tiešsaistes kopiena un atbalsts.
Dibināta:2003. gads1997. gads
BBB vērtējums:A+D-
Adrese:2000 Hogback Road Suite 6 Ann Arbor, MI 48105Vilsons Sonsini Goodrihs & Rosati 12235 El Camino Real, Suite 200 San Diego, CA 92130
Telefona numurs:(888) 546-8946(323) 375-3831
Epasta adrese:Nav iekļauts sarakstāNav iekļauts sarakstā
Atbalsta veidi:Tālrunis, tiešsaistes atbalsts, biļete, tērzēšanaTiešraides atbalsts, tērzēšana
Datu centra / servera atrašanās vieta:Mičiganā, ASV; Amsterdama, Nīderlande un Singapūra, ĀzijaĪrvina, Kalifornija un Ešburna, Virdžīnija
Mēneša cena:Sākot no USD 3,92 mēnesīSākot no 8,95 USD mēnesī
Neierobežota datu pārsūtīšana:
Neierobežota datu glabāšana:
Neierobežots e-pasts:
Vairāki resursdatora mitinātāji:
Hostinga vadības panelis / interfeiss:cPanelDreamhost vadības panelis
Servera Uptime garantija:99,90%100,00%
Naudas atdošanas garantija:Jebkurā laikā97 dienas
Pieejams speciālais hostings:
Bonusi & Pielikumi:Attracta SEO un mārketinga rīki. Bezmaksas HackScan un drošības rīki. Bezmaksas cietvielu diskdziņi (SSD). CloudFlare satura piegādes tīkls. Bezmaksas šifrēsim SSL sertifikātus. Patchman uzlabotas drošības rīks. Integrēts ManageWP konts.Bezmaksas domēns ar Whois privātumu. Google Adwords kredīts līdz 75 USD. Bezmaksas SSL sertifikāti.
Labais: Izveidots ātrumam: A2 Hostings izmanto SSD diskus, speciālus turbo serverus, vietnes kešatmiņu un daudz ko citu, lai jūsu vietnei nodrošinātu zibens ātru darbību.
Linux un Windows mitināšana: A2 mitināšana piedāvā retu Windows balstītas mitināšanas iespēju līdztekus parastajiem Linux darbināmajiem plāniem.
Pastāvīgā drošība: uz visiem A2 mitināšanas plāniem attiecas uzlabots drošības protokols, kas ietver dubultā ugunsmūrus, brutālā spēka noteikšanu, vīrusu skenēšanu, servera sacietēšanu un daudz ko citu.
Zvaigžņu klientu atbalsts: A2 Hostings piedāvā diennakts atbalstu, ko atbalsta ļoti izpalīdzīga, zinoša komanda.
Pārsteidzošs vadības panelis: DreamHost ir intuitīvs, pilnveidots interfeiss, kuru ir patīkami izmantot.
Īpašs klientu atbalsts: DreamHost atbalsta komanda ir atsaucīga, zinoša un vienmēr gatava iemācīt jums, kā novērst problēmu atkārtošanos..
Plašs funkciju klāsts: sākot no neierobežotiem resursiem un beidzot ar bezmaksas SSL sertifikātiem un daudz ko citu, DreamHost piedāvā katram savam plānam paketi ar augstākām funkcijām, bieži bez papildu izmaksām..
100% Uptime garantija: DreamHost sola 100% uptime, ko garantē dienas kredīta garantija par katru piedzīvoto dīkstāves stundu.
Dāsna atmaksas garantija: DreamHost dod jums 97 dienas, lai pieprasītu pilnīgu atmaksu.
Sliktais: Turbo serveri maksā vairāk: ja vēlaties pilnībā izmantot A2 Hostinga iespējas ar turbokompresoru, jums būs jāizstrādā viņu dārgākie plāni.
Atlaižu kodi ir obligāti: A2 mitināšana automātiski nereģistrē jūs pēc to diskontētajām likmēm, tāpēc jums būs jāveic papildu darbība, ievadot kodus, kas viegli atrodami viņu vietnē..
Ir lētākas iespējas: Ir daudz populāru pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā hostinga plānus par zemākām cenām.
Kopsavilkums:A2 mitināšana (pārskats) nodrošina ļoti optimizētu vidi WordPress, kas brīnumus rada gan emuāru autoriem, gan uzņēmumiem. Un klienti var izvēlēties gan Windows, gan Linux mitināšanu, kas tiek piegādāti vienlīdz labi. Citas A2 mitināšanas iespējas ietver papildu Turbo serveri ātrākai lapu ielādēšanai, bezmaksas vietņu pārsūtīšanu, bezmaksas servera pārtīšanas atpakaļ dublējumus, četrkāršu lieko tīklu un daudz ko citu. A2 nodrošina arī visu diennakti tērzēšanu, e-pastu un tālruni, un tas ir ātrs un atsaucīgs.DreamHost (pārskats) nodrošina ļoti optimizētu WordPress mitināšanu kopā ar ekspertu WordPress atbalstu. Var izmantot jebkuru spraudni vai motīvu, ko viņi vēlas. Ievērības cienīgs ir arī optimizētā WordPress konfigurācija un darbspējas laiks, kas pārsniedz 100%. DreamHost nāk arī ar mākoņu krātuves pakalpojumiem, kā arī DudaMobile, kas paredzēts mobilo vietņu izveidošanai. Klienti novērtē arī neierobežoto domēna mitināšanu un naudas atdošanas 97 dienu garantiju.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me