WP variklio apžvalga

„WP Engine“ teikia valdomą „WordPress“ prieglobą visame pasaulyje, siūlančią nuostabų palaikymą, ir verslo klasės prieglobą, kuri yra optimizuota „WordPress“. Bet ar „WP ​​Engine“ yra geriausias pasirinkimas jums?


Internetinio verslo savininkas, siekiantis masto ir sėkmės, turite rasti būdų, kaip sutaupyti laiko, sutrukdyti svetainės saugumui ir užtikrinti, kad jūsų vartotojai naršydami svetainėje turėtų kuo geresnę patirtį. Štai kodėl taip mėgsta „WordPress“ svetainių savininkai WP variklis.

Ir ypač jų populiarias greičio technologijas. Kadangi WP variklis tapo pirmasis valdė „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, kad pritaikytų „Google Cloud Platform“ naujausia infrastruktūra, Kompiuteriu optimizuotos virtualios mašinos (VM) (C2).

„WP Engine“ dabar siūlo tokį našumą, koks yra 40% greičiau. Tai yra programinės įrangos optimizavimas, dėl kurio visos platformos veikimas pagerėjo 15%.

„WP Engine“ greičio technologija yra svarbiausia savybė, kurią klientai myli labiausiai.

Atsiliepimai TwitteryjeDažniausiai teigiami žmonių atsiliepimai „Twitter“

Šiame „WP Engine“ apžvalga Aš labai atidžiai apžvelgsiu privalumus ir trūkumus bei atliksiu savo užduotis, kad padėčiau jums apsispręsti prieš užsiregistruojant su jais savo „WordPress“ svetainėje.

Spustelėję šią nuorodą galite priglobti tik savo „WordPress“ svetainę 25 USD per mėnesį (paprastai 30 USD / mėn.), kai mokama kasmet.

Contents

Ką sužinosite šioje apžvalgoje

 1. Argumentai “už”

Čia aš gilinuosi į tai, kas jų, nes ten yra daugybė teigiamų dalykų, ypač aplink tris S žiniatinklio prieglobos; , saugumas ir palaikymas.

 1. Suvart

Jie gerai supranta daug dalykų, tačiau, kaip ir kiekviena (prieglobos) paslauga, ne viskas tobula, čia aš aprašau, kas jų .

 1. Planai & kainos

Čia aš peržvelgiu skirtingas jų galimybes ir tai, kas yra bruožai, kurie pridedami prie skirtingų planų.

 1. Ar „WP ​​Engine“ yra geras?

Galiausiai įvynioju dalykus į santrauką ir prašau pranešti, ar jie yra valdoma „WordPress“ prieglobos paslauga .

Valdomoji „WordPress“ priegloba yra aukščiausios kokybės paslauga, skirta ne tik talpinti jūsų svetainės duomenis ir greitai juos pateikti svetainės lankytojams, bet ir padėti svetainių savininkams valdyti varginančias užduotis, susijusias su augančios svetainės valdymu.

Nors kiekvienas valdomas „WordPress“ kompiuteris turi skirtingą funkcijų rinkinį, pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas svetainės greičiui, našumui, klientų aptarnavimui ir saugai..

wp variklio apžvalga

Taigi, pažiūrėkime, kaip jie įvertinami šioje „WPEngine“ apžvalgoje.

WP variklio privalumai

Įkurta 2010 m. Austine, Teksaso valstijoje, „WP Engine“ siekė teikti specializuotą „WordPress“ prieglobą, nes „WordPress“ turinio valdymo sistema ir toliau įrodė, kad yra pati populiariausia tinklaraščių platinimo platforma..

Pastatyta į pasaulinės klasės tinklo infrastruktūrą, integruota su geriausiais technologijos partneriais, tokiais kaip „Google“, AWS ir „New Relic“. Tai privati ​​įmonė, turinti 18 duomenų centrų visame pasaulyje..

„WP Engine“ tiki atvirojo kodo galia. jie sukūrė savo „WordPress“ skaitmeninės patirties platformą (DXP), kurią palaiko daugiau nei 30 atvirojo kodo technologijų.

Bet ar jie šiandien yra geriausiai tvarkomi „WordPress“ prieglobos sprendimai? Pažvelkime ir pamatykime.

1. Liepsnojantis greitis

Daugybė veiksnių lemia tai, kodėl jūsų svetainė, nesvarbu, kokio dydžio ji būtų, greitai įkeliama ir visada veikia gerai. Laimei, „WP Engine“ yra visa kita.

Negalima neįvertinti „greičio“ svarbos, ir tai, ką jie turi pasakyti apie tai:

Šiuo metu labai svarbu turėti greitą krovimo vietą. Kokį greičio technologijų stendą naudoja „WP Engine“??

Vietos greitis yra pagrindinis „WP Engine“ skiriamasis elementas. Tai yra vienas pagrindinių mūsų platformos bruožų, išskiriančių mus iš konkurentų. Technologija apima vieno paspaudimo CDN integraciją, mūsų pasirinktinį NGINX plėtinį ir SSD technologiją. CDN drastiškai sutrumpina laiką laukdamas turto ir užtikrina, kad ištekliai būtų išlaisvinti svarbiems prašymams. NGINX integracija suteikia geresnę patirtį jūsų lankytojams, teikdama pirmenybę žmonių užklausoms, o ne automatinėms sistemos užklausoms. O SSD technologija padeda išvengti RAM įsotinimo ir pagerina užpakalinių paveikslėlių pateikimą. Norėdami giliau pasinerti į mūsų technologiją, žiūrėkite šį puslapį.

Žiūrint iš bendros infrastruktūros pusės, mes bendradarbiaujame su „Amazon Web Services“ ir „Google Cloud Platform“, kad klientams pateiktume daugybę verslo lygio sprendimų, teikiančių žaibišką, keičiamą, labai prieinamą ir saugią patirtį. Be to, turėdami tokius aukštos kokybės partnerius, galime suteikti duomenų centrus įvairiose vietose – iš viso 18. Šis pasaulinis buvimas suteikia mums galimybę aptarnauti daugiau klientų vietos lygiu, kur jie dėl to padidina našumą ir padidina greitį.

WPEngine logotipas
Robertas Kielty – „WP Engine“ filialo vadovas

CDN paslaugos

Jie, bendradarbiaudami su „StackPath“ (anksčiau – „MaxCDN“), suteikė visiems savo klientams prieigą prie turinio tinklo pristatymo paslaugų. Naudojant CDN, galima smarkiai sumažinti delsą ir pagerinti svetainės greitį, nes visi serveriai, apimantys visą pasaulį, visi kartu teikia vartotojams svetainės turinį pagal jų geografinę vietą. CDN nemokamas su visais planais.

„WP Engine“ „EverCache“ technologija

Jie sukūrė vieną iš labiausiai keičiamų „WordPress“ architektūrų, vadinamų „EverCache“, kad užtikrintų greitį ir tvarkytų srauto padidėjimą visose jų priimamose svetainėse be jokių prastovų..

Kad tai įvyktų, klientai naudojasi CDN paslaugų deriniu, agresyviu kaupimu talpykloje, kurį atlieka „EverCache“, ir reaguoja į atnaujinimą, kai jūsų svetainėje atsiranda kažkas naujo. Kitaip tariant, jūsų svetainė greitai pristato turinį žmonėms visame pasaulyje, kaupia visą statinį turinį ir netgi atnaujina savo svetainę, kai tik darote pakeitimus..

variklio talpyklos talpykloje

Puslapio talpyklos išsaugojimas, išsaugotas atmintyje ir objektų kaupimas talpykloje (turi būti įjungtas vartotojo portale) yra įmontuoti ir lengvai išvalomi iš „WordPress“ administratoriaus srities.

„WP Engine“ agresyviai kaupia talpykloje viską nuo puslapių iki kanalų iki 301 peradresavimų padomeniuose; todėl jūsų svetainė įkeliama greitai.

„WP Engine“ puslapio našumo įrankis

Vartotojų portale visi klientai turi prieigą prie puslapio našumo įrankio. Norėdami jį naudoti, jums tereikia įvesti svetainės URL ir sužinoti, ar ji veikia gerai.

wp variklio greičio tikrinimo įrankis

Toliau pateikiami duomenys, kuriuos teikia šis įrankis:

 • Svetainės greičio ir našumo gerinimo rekomendacijos
 • Sekundžių skaičius, per kurį naršyklė turėjo parodyti pirmąjį objektą ekrane
 • Vidutinis laikas, per kurį visos matomos jūsų svetainės dalys turi būti rodomos ekrane
 • Išteklių, kurių reikalauja analizuojama svetainė, skaičius (įskaitant tokius išteklius kaip vaizdai, šriftai, HTML ir scenarijai)
 • Bendras visų elementų, perkeltų iš jūsų puslapio į vartotojo naršyklę, failo dydis

Manau, kad vien rekomendacijos yra tikrai tvarkingos. Jie taupo laiką, kai reikia naudoti trečiųjų šalių įrankius, pvz., „Google PageSpeed ​​Insights“, ir siūlo daugybę papildomų šaltinių, kurie padėtų paaiškinti rekomendacijas nesuprantantiems..

greičio rekomendacijos

Galiausiai, „WP Engine“ paruošia PHP 7.2 ir netgi suteikia galimybę visiems, nesvarbu, ar jie naudojasi priegloba, ar ne, prieigą prie savo išskirtinio „WP Engine Speed ​​Tool“ (nors jūs turite pateikti el. Pašto adresą, kad gautumėte rezultatus, kurie gali ne taip gerai derinti su kai kuriais) ).

nemokama greičio tikrinimo priemonė

Mano paties greičio testas

Čia norėjau pamatyti, kaip greitai kraunasi WPE, nenaudodamas savo pačių greičio tikrinimo priemonių.

Aš sukūriau „WordPress“ svetainę, kurioje buvo laikomas „WP Engine“ 25 USD per mėnesį planas (mokama kasmet), tada perėjau į priekį ir įdiegiau nemokamą „GeneratePress“ temos versiją su kai kuriais netikrais turinio tinklaraščių įrašais ir puslapiais..

Taigi, kiek greitas yra „WP Engine“? Na, tikrai greitai …

variklio greičio bandymas su gtmetrix

Remiantis „GTmetrix“, mano svetainė visiškai įkelta 0,8 sekundės. Dėl įmontuoto puslapio talpyklos, atminties išsaugojimo ir objekto kaupimo talpykloje nereikėjo jokių papildomų rankinių optimizavimų.

Aš taip pat norėjau pamatyti, kaip jų pasirodymas ištiko šiek tiek streso, todėl važiavau a Apkrovos smūgio bandymas imituoja 30 aktyvių lankytojų, atvykstančių į svetainę per 3 minutes.

apkrovos smūgio bandymas

Ši diagrama rodo, kad padidėjus lankytojų skaičiui (žalia linija) puslapio įkėlimo laikas (mėlyna linija) išlieka maždaug 40 milisekundžių (žalia linija)..

Tai tikrai geras dalykas, nes tai reiškia, kad daugiau lankytojų, apsilankančių svetainėje, našumo nemažėja.

2. Išplėstinės saugos funkcijos

„WP Engine“ žino, koks svarbus yra svetainių saugumas, ypač toms svetainėms, kurios mažėja. Štai kodėl jie siūlo savo klientams daugybę aukščiausios kokybės saugos funkcijų, skirtų apsaugoti jūsų svetainės duomenis.

 • Grėsmių aptikimas ir blokavimas. Jų platforma tikrina visą svetainės lankomumą, ieško įtartinų modelių ir automatiškai blokuoja kenkėjiškas atakas.
 • Žiniatinklio programos. Tinklo programų išpuoliai, atsirandantys tiek „WordPress“, tiek „nginx“ sluoksnyje, yra atpažįstami ir pataisomi prieš pat neigiamai paveikiant jūsų svetainę..
 • „WordPress Core“. „WP Engine“ ekspertų komanda turi omenyje visą „WordPress“ bendruomenę, nesvarbu, ar jie naudojasi savo valdomomis prieglobos paslaugomis, ar ne. Jei bus sukurtas pagrindinis „WordPress“ pataisas, jis bus pateiktas „WordPress“ bendruomenei svarstyti.
 • „WordPress“ papildiniai. Papildinių diegimo ir atnaujinimų nevykdo „WP Engine“, todėl jūs kontroliuojate savo svetainės dizainą ir funkcionalumą. Vis dėlto „WP Engine“ papildinių kūrėjai stebi įskiepių pažeidžiamumą, kad jų klientai nepatektų į kenksmingos veiklos grobį..
 • Automatizuotas taisymas ir atnaujinimai. Jie automatiškai pataiso „WordPress“ branduolį, todėl jums nereikia jaudintis dėl pažeidžiamumų.
 • Automatinės atsarginės kopijos. Tik tuo atveju, jei jūsų svetainei atsitiks kažkas, „WP Engine“ turi jūsų svetainės atsarginę kopiją, kurią nesunku atkurti. Tiesą sakant, jie kasdien sukuria atsargines kopijas ir turi vieno paspaudimo atkūrimo parinktį.

Be viso to, „WP Engine“ siūlo apsaugą nuo DDoS atakų, bandymų vykdyti brutalią jėgą ir „JavaScript“ / SQL įpurškimo atakas. Be to, jie yra žinomi kaip bendradarbiaujantys su trečiųjų šalių saugos įmonėmis, atliekantys įprastas kodų peržiūras ir saugumo auditus, kad įsitikintų, jog viskas vyksta greitai.

O geriausia dalis? Jei jūsų „WordPress“ svetainė yra nulaužta, jie ją ištaisys nemokamai.

3. Išskirtinis klientų aptarnavimas

„WP Engine“ yra žinomas dėl to, kad teikia klientų aptarnavimą žvaigždutėmis. Tiesą sakant, jie turi daugiau nei 200 paslaugų specialistų, dirbančių visą parą, visą parą, teikdami klientams palaikymą „vienas su vienu“.

Yra trys visuotinės paramos vietos, todėl kas nors yra pasiekiamas visada. Be to, palaikymo komanda ne tik padės jums spręsti jūsų prieglobos problemas. Jie taip pat yra „WordPress“ ekspertai, kurie gali padėti diagnozuoti problemas ir rekomenduoti svetainės optimizavimą.

Galite susisiekti su palaikančiu asmeniu šiais kanalais:

 • Visą parą tiesioginių pokalbių palaikymas, jei turite bet kokių pardavimo klausimų
 • Telefoninis palaikymas visą parą, jei kyla klausimų
 • Naudotojų portalo palaikymas, jei reikia techninių prieglobos ar „WordPress“ problemų
 • Specialus skyrius „Atsiskaitymų palaikymas“ skirtas išspręsti jūsų sąskaitos problemas
 • Bendra žinių bazė su straipsniais įvairiomis temomis

Palaikymo komanda gali pasigirti trumpiau nei per 3 minutes gyvo pokalbio metu ir su dideliu 82 internetinių rėmėjų balu, įrodančiu, kad pagrindinis dėmesys skiriamas klientų laimei..

Kad išbandyčiau juos, aš susisiekiau su palaikymo komanda anksti 4:45 ryto ir tikrai per maždaug 30 sekundžių kažkas buvo ten, kad atsakytų į mano klausimus.

wp variklio pokalbių palaikymas

Komandos narys, su kuriuo bendravau, buvo draugiškas ir išmanantis, mielai atsakinėjo į visus iškilusius klausimus.

Kalbant apie klientus …

„WP Engine“ siūlo daugybę unikalių funkcijų, kurią funkciją ar įrankį klientai mėgsta labiausiai?

„WP Engine“ produktų portfelis per pastaruosius porą metų labai išaugo. Tiesą sakant, mes ką tik pristatėme mūsų aukštos kokybės pažangųjį saugos sprendimą „Global Edge Security“. Priklausomai nuo kliento, galite pamatyti skirtingas skirtingų įrankių nuostatas. Pavyzdžiui, klientams skirtuose serveriuose labai patinka „SSH Gateway“ prieiga. Mažesnių, bendrai naudojamų planų, agentūros ir laisvai samdomi kūrėjai visada giria mūsų platformos kūrimo ir gamybos aplinkos paprastumą, ypač pabrėžiant mūsų nenuoseklų perleidžiamą diegimo funkciją..

Mūsų ieškomų įžvalgų įrankiai, tokie kaip puslapio našumas ir turinio našumas, visada yra svarbūs. Tačiau iš esmės populiariausias įrankis būtų programos našumas. Tai suteikia matomumą kodo lygmeniu, kad komandos galėtų greičiau pašalinti triktis, optimizuoti savo „WordPress“ patirtį ir padidinti vystymo judrumą. Tai plėtros ir IT valdymo komandoms suteikia matomumo, kurio jiems reikia norint sukurti ir išlaikyti didelę „WordPress“ skaitmeninę patirtį.

WPEngine logotipas
Robertas Kielty – „WP Engine“ filialo vadovas

4. Garantijos

Beveik visos valdomos „WordPress“ prieglobos įmonės klientams siūlo tam tikras garantijas. Galų gale garantijos yra puikus būdas įgyti pasitikėjimą tais, kurie dar nežinojo ir nemyli įmonės.

Jie teikia šias garantijas:

 • 99,95% serverio veikimo laiko garantija ir 99,99% veiksnumo tiems, kuriems yra patobulintas SLA (išskyrus „Excused Downtime“, pvz., Suplanuotą ar avarinę techninę priežiūrą, beta paslaugas ir net „Force Majeure“ įvykius)
 • nors tai nėra tobula, jie turi puikų straipsnį, paaiškinantį veikimo laiką, paslaptingų 100% veikimo garantijų realybę ir tai, kokius klausimus iš tikrųjų turėtumėte užduoti potencialiam interneto šeimininkui.
 • 60 dienų pinigų grąžinimo garantija visuose planuose, išskyrus pasirinktinius

Taip pat galite pateikti argumentą, kad „WP Engine“ garantuoja svetainės saugumą, nes jie nemokamai ištaisys jūsų nulaužtą svetainę, o tai už didelę ataką gali kainuoti tūkstančius dolerių JAV dolerių diagnozei nustatyti ir sutvarkyti..

5. Sustojimo aplinka

Viena iš populiariausių funkcijų, siūlomų visiems klientams, neatsižvelgiant į jų prieglobos planą, yra svetainių išdėstymas.

Laikinoji svetainė yra iš tikrųjų tik klonuota jūsų faktinės svetainės versija, kurioje galite saugiai išbandyti kūrimo, dizaino ir turinio pakeitimus.

WordPress admin sustojimo

Ši funkcija siūlo daugybę privalumų, tokių kaip:

 • Paprasta vieno mygtuko paspaudimo sąranka „WordPress“ prietaisų skydelyje (arba vartotojų portale)
 • Nepriklausomas jūsų svetainės klonas, skirtas išbandyti temas, papildinius ir pasirinktinį kodą, nebijant ką nors sugadinti ir patirti prastovas.
 • Galimybė pastebėti dizaino ar funkcionalumo klaidas prieš pradedant naudoti savo svetainę
 • Vietinis ar internetinis sąranka jūsų patogumui
 • Paprastas svetainės perkėlimas iš sustojimo į gyvenamąją aplinką

Nepaprastai nesvarbu, ar jūsų komanda dirba kartu kurdami „WordPress“ svetaines klientams, ar norite tiesiog išbandyti kai kuriuos dalykus savo svetainėje, sukurti, kurti ir valdyti inscenizacijos aplinką naudojant „WP Engine“ inscenizacijos aplinką..

6. Nemokama prieiga prie „Genesis Framework“ ir daugiau nei 35 ar daugiau geriausių temų

Tai yra vienas monstras, jei manęs paklausite.

„WP Engine“ neseniai įsigijo „StudioPress“ ir visi klientai gauna prieigą prie „Genesis Framework“ ir 35 aukščiausios kokybės „StudioPress WordPress“ temos yra įtrauktos į jų „Startup“, „Growth“, „Scale“, „Premium“ ir „Enterprise“ planų prenumeratas.

„Genesis“ pagrindų ir „StudioPress“ temos

„StudioPress“ temos, kurias palaiko „Genesis Framework“, leidžia „WP Engine“ klientams greitai sukurti gražias, profesionalias „WordPress“ svetaines. Visos temos yra optimizuotos paieškos sistemose, greitai įkeliamos su užrakinamomis saugos funkcijomis (žinau, nes ši svetainė sukurta remiantis „Genesis Framework“).

Štai ką jie turi pasakyti apie „StudioPress“ įsigijimą:

„WP Engine“ įsigytas „StudioPress“ daugelį nustebino, kodėl nusprendėte įsigyti „StudioPress“?

Pagrindinis „WP Engine“ dėmesys buvo ir tebėra indėlis į „WordPress“ bendruomenę. Tiesą sakant, tai yra dar viena iš mūsų vertybių – įsipareigota susigrąžinti. Mūsų įsipareigojimas laiku, pinigai, rašymas, kodavimas ir minties lyderystė 2018 m. Iš viso sudarė daugiau nei 1,7 mln. USD. „StudioPress“ įsigijimas yra kitas lygis šiose bendruomenės dovanojimo pastangose. „WP Engine“ stiprėjant jėgai, mes turime išteklių, kurie padėtų „Genesis Framework“ augti ir klestėti. Tiesą sakant, „Genesis“ naudoja 15% visų mūsų klientų, o 25% didžiausių mūsų klientų tai naudoja. Kaip įmonė, tai sistema, su kuria mes jau esame gerai susipažinę.

Mūsų įkūrėjo Jasono Coheno žodžiais tariant, „mes matome galimybę investuoti į„ Genesis “, kad vystytųsi ir toliau tarnautų bendruomenei, kuri ja remiasi. Tai apims investicijas į inžinerines pastangas, kurių pagrindas yra sistema, investavimą į naujų temų kūrimą
ir investuoti į sistemos ekonomiką bei partnerius, gaminančius produktus, kurie palaiko ir kuriais remiasi “. Turėdami tai omenyje, mes tikime, kad įsigijimas bus naudingas tiek „WP Engine“, tiek „WordPress“ bendruomenei ir tikrai parodo mūsų, kaip įmonės, siekius atiduoti atgal.

WPEngine logotipas
Robertas Kielty – „WP Engine“ filialo vadovas

WP variklio trūkumai

„WP Engine“ turi savo trūkumų, kaip tai daro net patys geriausi dalykai gyvenime.

Pažvelkime, ar tai yra dalykai, dėl kurių jūs norėsite kreiptis į kitą valdomą „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėją.

1. Nėra domenų registracijos ar el. Pašto talpinimo

Jie klientams siūlo tik prieglobos paslaugas, vadinasi, domenų vardų registracijos nėra.

Tai ne tik nepatogu (nes domeno vardą turėsite įsigyti naudodamiesi trečiosios šalies įmone), nėra jokios paskatos naudoti jų prieglobos planus norint nemokamai užregistruoti domeno vardą..

Be to, negalite priglobti savo el. Pašto paslaugų naudodamiesi „WP Engine“. Nors kai kurie žmonės renkasi savo el. Laiškus trečiųjų šalių platformose, tuo atveju, jei pagrindiniai serveriai neveikia, kitiems tai nepatiks.

Pvz., Turėsite gauti atskirą el. Pašto prieglobą „G Suite“ (anksčiau „Google Apps“) nuo 5 USD per mėnesį už el. pašto adresą arba „Rackspace“ nuo 2 USD per mėnesį už el. pašto adresą.

2. Neleidžiami papildiniai

Kaip jau minėjome anksčiau, „WP Engine“ įsitikinusi, kad jos infrastruktūroje yra viskas, ko reikia, kad jūsų svetainė būtų saugi ir greita. Todėl jie sudarė Neleidžiami papildiniai kurie, kaip žinoma, sukelia problemų dėl jų vidaus tarnybų.

Visą neleistinų papildinių sąrašą galite pamatyti čia. Tuo tarpu, čia yra keletas labiausiai žinomų neleidžiamų papildinių:

 • Talpyklos papildiniai, tokie kaip „WP Super Cache“, „W3 Total Cache“, „WP File Cache“ ir „WordFence“. FYI WP raketa yra leidžiama / veikia.
 • Atsarginių kopijų, tokių kaip „WP DB Backup“ ir „BackupWordPress“, papildiniai
 • Susiję įrašai, tokie kaip YARPP ir panašūs įrašai
 • Sugedusių nuorodų tikrintuvas
 • „EWWW Image Optimizer“ (nebent naudojate „Cloud“ versiją)

Problema yra ta, kad daugelis žmonių mėgsta valdyti „WordPress“ prietaisų skydelį tokiais klausimais kaip svetainės saugumas, atsarginės kopijos, vaizdo optimizavimas ir net svetainės greitis naudojant talpyklos papildinį..

Ir nors „WP Engine“ teigia, kad visa tai tvarko už jus, kai kurie žmonės gali būti nepasirengę atsisakyti bet kokio valdymo ir atsisakyti naudodamiesi savo mėgstamais papildiniais, tikėdamiesi, kad „WP Engine“ juos visada apims..

3. Nėra „cPanel“

Vėlgi, nors ir ne visiška sutarties nutraukimo priemonė, daugelis žmonių, ieškantys prieglobos paslaugų teikėjo, yra įpratę ir renkasi tradicinį „cPanel“ tvarkydami savo paskyras ir svetaines..

Tačiau „WP Engine“ turi: patentuotas vartotojų portalas tai atrodo intuityvu naudoti.

wp variklio vartotojo portalas

Bet tiems, kurie nenori spręsti kažko naujo, Vartotojų portalas gali juos atsisakyti naudoti.

Be to, vartotojų portale rodomas jūsų naudojamas lankytojų skaičius, pralaidumas ir saugykla, o tai atrodo gerai?

Na, kol supranti, kad visi turimi prieglobos planai turi lankytojų, pralaidumo ir saugyklos viršutinių ribų, o tai daro ne visi prieglobos paslaugų teikėjai (valdomi ar kitaip)..

4. Sudėtinga svetainė (priekinė dalis)

Nors kai kam tai gali atrodyti nereikšminga, radau svetainėje sunku naršyti. Nors yra daug informacijos, paaiškinančios viską, norėčiau, kad būtų paprastesnis išdėstymas.

Tiesą sakant, kai kurios geriausios jų savybės buvo paslėptos palaikymo straipsniuose, todėl jas buvo sunku rasti. Jau nekalbant apie tai, kad turėjau perskaityti daug daugiau turinio, nei norėčiau sužinoti paprastų atsakymų į dalykus, kuriuos norėjau sužinoti apie „WP Engine“ valdomą prieglobą.

Tačiau turiu pasakyti, kad kai jūs užsiregistruosite ir gausite prieigą prie „pagrindinės programos“, viskas yra labai gerai išdėstyta, paprasta ir lengvai suprantama..

WP variklio talpinimo planai

„WP Engine“ turi 3 valdomų „WordPress“ hostingo planų pasirinkimas nebent jums reikia pasirinktinio plano, kurį kurdami turėsite susisiekti su komanda.

variklio kainodaros planai

Kiekviename plane yra specifinių funkcijų rinkinys, kurį galite pamatyti čia. Tačiau apžvelgsime kiekvieną planą ir svarbiausias jų ypatybes, kad galėtumėte pamatyti skirtumus:

WP variklio paleidimo planas (pradedant nuo 25 USD / mėn., Kai mokama kasmet)

„Startup“ planas puikiai tinka toms, kurios turi mažesnes „WordPress“ svetaines, tačiau vis tiek reikia valdomos prieglobos teikiamų pranašumų.

Štai pagrindinės šio plano savybės:

 • 1 „WordPress“ svetainė
 • Iki 25K apsilankymų per mėnesį
 • 10 GB vietinės atminties
 • 50 GB pralaidumo per mėnesį
 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • Visuotinis CDN
 • Automatizuoti SSL sertifikatai
 • Puslapio našumo įrankis
 • 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas

WP variklio augimo planas (pradedant nuo 115 USD / mėn.)

Augimo planas yra skirtas tiems, kurie turi „WordPress“ svetaines, kurios ir toliau mato srautą arba bent jau ketina artimiausiu metu.

Štai pagrindinės šio plano savybės:

 • 5 „WordPress“ svetainės
 • Iki 100K apsilankymų per mėnesį
 • 20 GB vietinės atminties
 • 200 GB pralaidumo per mėnesį

Jis taip pat turi visa kita, ką turi paleisties planas, plius importuoti SSL sertifikatai ir palaikymas telefonu visą parą.

WP variklio masto planas (pradedant nuo 290 USD / mėn.)

„Scale“ planas yra skirtas didelėms „WordPress“ svetainėms, kurioms reikalingos valdomos prieglobos paslaugos, kad būtų lengviau organizuoti ir sėkmingai veikti.

Štai pagrindinės šio plano savybės:

 • 15 „WordPress“ svetainių
 • Iki 400K apsilankymų per mėnesį
 • 30 GB vietinės atminties
 • 400 GB pralaidumo per mėnesį

Jis taip pat turi visa kita, ką turi Augimo planas.

Be to, jie neseniai įsigijo „StudioPress“, visi klientai turi visišką prieigą prie „Genesis Framework“ ir daugiau nei 35 ir daugiau geriausių temų, kurios yra sandorio vogimas, jei manęs paprašysite.

Dažnai užduodami klausimai

Čia yra atsakymai į kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus:

 1. Kokio tipo prieglobos planus galite rasti su „WP Engine“? Visi prieglobos planai yra valdomi „WordPress“ priegloba. Jie skiriasi kaina, atsižvelgiant į tokius dalykus kaip svetainių skaičius, pralaidumas, saugykla ir laukiamų lankytojų skaičius per mėnesį.
 2. Koks valdymo pultas naudojamas? „WP Engine“ pritaikytas vartotojo portalas.
 3. Kodėl reiškia valdomas „WordPress“ priegloba? Trumpai tariant, valdoma „WordPress“ priegloba reiškia, kad prieglobos teikėjas rūpinasi tokiais dalykais kaip svetainės saugumas, greitis, atnaujinimai ir atsarginės kopijos, kad jums nereikėtų.
 4. Kas nutiks, jei mano svetainė viršija mano plane numatytą apsilankymų skaičių? „WP Engine“ labai aiškiai supranta, kiek svetainės lankytojų gali aplankyti svetainę per mėnesį, taip pat atsižvelgiant į tai, kad gali įvykti staigus srauto padidėjimas. Atsižvelgiant į prieglobos planą, gausite didesnį mokestį, atsižvelgiant į viršytą jūsų svetainės apsilankymų skaičių. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite išsamų paaiškinimą čia.
 5. Ar gausiu SSL sertifikatą? Taip, visi „WP Engine“ priglobti domenai gauna nemokamą „Let’s Encrypt SSL“ sertifikatą ir mėgaujasi diegimu vienu paspaudimu, atliktu Vartotojo portale. Taip pat yra ir kitų tipų aukščiausios kokybės SSL sertifikatų.
 6. Ar galiu laikyti el. Pašto paskyrą?? Ne, „WP Engine“ neperduoda el. Pašto paslaugų savo platformoje. Tačiau jie turi keletą trečiųjų šalių sprendimų, kurie gali jums padėti.
 7. Ar „WP ​​Engine“ siūlo svetainių kūrėją? Ne, jie siūlo tik „WordPress“ prieglobos paslaugas. Tai reiškia, kad jie visiems vartotojams suteikia prieigą prie Vartotojo portalo puslapio našumo įrankio, kad būtų galima stebėti svetainės greitį ir našumą. Jie klientams taip pat nemokamai suteikia „Genesis Framework“ ir daugiau nei 35 „StudioPress“ temas, todėl „WordPress“ svetainės kūrimas yra grynas dalykas..
 8. Kokio klientų palaikymo galiu tikėtis naudodamas „WP Engine“? Visi klientai gali naudotis tiesioginių pokalbių palaikymu visą dieną, kiekvieną dieną. Investuodami į brangesnius planus, gausite palaikymą telefonu visą parą ir prieigą prie „vienas prieš vieną“ palaikymo, kad galėtumėte optimizuoti savo svetainę..
 9. Kokios ten garantijos?? „WP Engine“ siūlo 99,95% neveiklumo garantiją, taip pat 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją.
 10. Ar yra „WP Engine“ kupono kodas?? Taip, naudokite „WP Engine“ kupono kodą „wpe3free“ ir gaukite nemokamus 4 mėnesius (arba 20% nuolaidą nuo pirmo mėnesio pagal mėnesinius planus).

Ar rekomenduočiau „WP Engine“?

„WP Engine“ yra iki šiol vienas iš geriausiai rinkoje valdomų „WordPress“ prieglobos sprendimų. Jie imasi saugumas, greitis ir našumas rimtai ir nepaisykite jos, kai reikia klientų aptarnavimas.

Štai ką jie turi pasakyti apie tris prieglobos S:

Kas išskiria „WP Engine“ nuo varžybų, kai kalbama apie tris „S“ prieglobas: greitį, saugumą ir palaikymą?

Greitis – „WP Engine“ dirba išskirtinai su „WordPress“, tai reiškia, kad mūsų platforma yra visiškai optimizuota teikti greitas ir saugias „WordPress“ patirtis. Ir kaip minėta aukščiau, siekiant užtikrinti aukštą svetainės našumą, mes naudojame specialų technologijų derinį. Visi šie darbai veikia harmoningai, norint vidutiniškai įkelti puslapį
pagerėjimas 38%, pereinant nuo kitų prieglobos paslaugų teikėjų. „WP Engine“ platforma sukurta mastelio atžvilgiu, todėl greitis nesumažėja kaip klientų svetainės ir verslo masteliai.

Saugumas – „WP Engine“ misija yra padėti klientams laimėti internete. Mes žinome, kad mūsų klientų svetainės atspindi jų verslą, pragyvenimo šaltinį. Jie pasikliauja mumis, kad apsaugotų juos nuo išpuolių. Dėl mūsų saugumo lygio kiekvieną mėnesį blokuojame daugiau nei 150 milijonų netinkamų užklausų. Aktyviai blokuojame daugybę internetinių programų atakų, teikiame saugumo priežiūrą ir sukuriame vienkartinius papildinius / pataisas pažeidžiamiems klientams ir automatiškai atnaujiname klientų svetaines naudodami naujausius saugos atnaujinimus.

Palaikymas – Mūsų palaikymo komanda yra šviečiantis švyturys įmonėje. Mes išlaikome tikrai pasaulinio lygio NPS rezultatą – 86 kartu su 3 „atgaliniais“ Gold Stevie apdovanojimais už klientų aptarnavimą, kad tai įrodytų (plačiau apie tai čia). Komanda siūlo viską, kas įmanoma, stengiantis patenkinti klientų profesinį augimą, ir tai rodo atsiliepimai, kuriuos gauname iš jų. Šis mentalitetas labai atitinka vieną iš pagrindinių mūsų vertybių – „Įkvėptas klientas“.

„WP Engine“ logotipas
Robertas Kielty – „WP Engine“ filialo vadovas

Tai sakė, jų planai yra kainavo šiek tiek iš aukštos pusės, o tai nėra naudinga turintiems ribotą biudžetą. Tiems, kurie artimiausiu metu planuoja išplėsti savo verslą arba kurie jau uždirba dideles pajamas, verta jų teikiamų paslaugų aukšta kaina ir ramybės, kad jų svetainė yra saugi ir visada veikia.

Jei ieškote labai mokamo „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo, siūlau pažiūrėti „WP Engine“. Su tokiomis funkcijomis kaip įmontuota „EverCache“ sprendimas, Puslapio našumo įrankis, automatinis kasdienių atsarginių kopijų, saugumo stebėjimas, ir CDN paslaugų, jums niekada nereikės nerimauti dėl savo galimybių išplėsti ir suteikti svetainės lankytojams geriausią įmanomą patirtį.

Spustelėję šią nuorodą galite priglobti tik savo „WordPress“ svetainę 25 USD per mėnesį (paprastai tai yra 30 USD per mėnesį), kai mokama kasmet.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map