WP variklis ir smagratis abu yra labai gerbiami valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai.


Nors „WP Engine“ yra šiek tiek populiaresnis nei „smagratis“, tai nereiškia, kad „smagratis“ yra kas nors mažiau nei „WP Engine“. Abi jos siūlo tikrai puikų aptarnavimą už prieinamą kainą.

smagratis vs wp variklis WordPress talpinimas

Nuspręsti, kurį iš dviejų pasirinkti, gali būti sudėtinga, jei nežinote kiekvieno privalumų ir trūkumų.

Šiame Smagratis vs WP variklis Palyginimui, peržvelgsiu abiejų interneto prieglobų privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte pasirinkti geriausią savo poreikiams.

Galutinis rezultatas

Smagratis

Galutinis rezultatas

WP variklis

Tai įtemptos varžybos, bet WP variklis yra nugalėtojas tarp šių dviejų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių. Sužinokite daugiau apie „WP Engine vs smagratį“ žemiau pateiktoje palyginimo lentelėje:

Planai

Tiek „WP Engine“, tiek „smagratis“ siūlo labai panašias paslaugas, tačiau skirtingomis kainomis. „WP Engine“ planai prasideda nuo 29 USD per mėnesį, tačiau „Flywheel“ siūlo pradinio lygio pasiūlymą žmonėms, kurie nori tik išbandyti paslaugą. Smagračio kainos prasideda tik nuo 14 USD per mėnesį.

Bet kad tai būtų teisingas palyginimas, mes palyginsime „WP Engine“ asmeninį planą su „smagračio“ asmeniniu planu. Abiejų jų kaina yra 29 USD per mėnesį. Bet abu turi skirtingas savybes ir pranašumus, kuriuos gali pasiūlyti už tą pačią kainą.

Abu šie planai leidžia naudoti tik vieną „WordPress“ svetainę. Tačiau galite pridėti daugiau svetainių už papildomus 14,99 USD už „WP Engine“ svetainę.

„WP Engine Personal“

 • 25 000 lankytojų per mėnesį
 • 10 GB vietos diske
 • 1 „WordPress“ svetainė
 • Neribotas pralaidumas (duomenų perdavimas)
 • Nuo 29,00 USD per mėnesį

Smagratis asmeninis

 • 25 000 lankytojų per mėnesį
 • 10 GB vietos diske
 • 1 „WordPress“ svetainė
 • 500 GB pralaidumas (duomenų perdavimas)
 • Nuo 15 USD per mėnesį

funkcijos

Kai reikia pasirinkti tvarkomą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, yra daugybė funkcijų, kurių reikia ieškoti. Viena iš šių funkcijų yra kasdieninės atsarginės kopijos. Abu šie žiniatinklio prieglobos įrankiai siūlo nemokamas kasdienines atsargines kopijas jūsų svetainėms.

„Google“ teikia pirmenybę svetainėms, kurios yra saugios naudojant HTTPS. Ir jei jūs kada nors bandėte įdiegti SSL sertifikatą savo svetainėje, jūs žinotumėte, kad tai gali sukelti skausmą … žinote. Tiek „WP Engine“, tiek „smagratis“ siūlo nemokamą šifruoto SSL pažymėjimą, kurį galite įdiegti vienu spustelėjimu.

„WP Engine Personal“

„WP Engine“ siūlo palaikymą žvaigždutėmis ir paslaugą, kuri juos padaro vienais iš pirmaujančių žiniatinklio prieglobos pramonėje. Jų palaikymas klientais yra laimėjęs 3 Stevie apdovanojimus.

Jie siūlo aukščiausios kokybės kaupimo talpykloje paslaugą, vadinamą „Evercache“, kuri yra skirta pagerinti jūsų „WordPress“ svetainės greitį.

Jų planai beveik nesiskiria nuo smagračio. Bet vienas dalykas, kuris man patiko apie jų planus, yra tai, kad jie leidžia papildomas svetaines tik už 14,99 USD už svetainę asmeniniuose planuose.

Smagratis asmeninis

Kaip ir „WP ​​Engine“, „Flywheel“ siūlo talpyklos paslaugą visoms jūsų „WordPress“ svetainėms, todėl perkrovos laikas sumažės perpus. Jie siūlo brėžinius, kuriuos galite naudoti, norėdami tik vienu paspaudimu atidaryti šabloninę svetainę.

Vienas dalykas, kuris man labai patinka apie „Flywheel“, yra tai, kad jie niekada neperkrauna jūsų už tai, kad einate per daug vietos diske ar pralaidumo.

Spektaklis

Kas pusę sekundės vėluojant jūsų svetainės greičiui, gali smarkiai sumažėti ne tik konversijų rodikliai, bet ir paieškos sistemos reitingai. Paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, teikia pirmenybę svetainėms, siūlančioms gerą vartotojo patirtį.

WordPress talpinimo funkcijos

Kai jūsų svetainės įkėlimas užima daug laiko, žmonės išeina. Kai jie išeina, „Google“ siunčia signalą, kad jūsų svetainė nėra patikima, taip pat nesiūlo geros vartotojo patirties. Dėl to gali sumažėti paieškos variklių srautas.

Dabar, kai reikia pagerinti savo svetainės greitį, galite tęsti ir perskaityti tūkstantį patarimų bei juos įgyvendinti. Bet jei jūsų žiniatinklio serverio našumas bus blogas, niekas nepadės pasiekti didesnio greičio.

Tikrai svarbu, kad jūsų svetainė būtų priglobta tik su interneto prieglobos priemonėmis, kurios optimizuoja savo serverių greitį. Kitas veiksnys, kurį turėtumėte atsiminti, yra žiniatinklio prieglobos neveiklumas. Nors jūs negalite žinoti tinkamo žiniatinklio prieglobos veikimo laiko (nes jie gali tai suklastoti!), Jūs turite pamatyti, kokias garantijas suteikia žiniatinklio priegloba..

„WP Engine Uptime“

„WP Engine“ turi puikią reputaciją, kai kalbama apie valdomą „WordPress“ prieglobą. Kad ši reputacija išliktų nepakitusi, „WP Engine“ daro viską, ką gali, kad bent palaikytų savo serverius 99,9% laiko. Jie siūlo 5% jūsų plano mokesčio kaip kreditą, jei nepavyks išlaikyti jūsų svetainės 99,95% laiko.

Smagratis Uptime

Skirtingai nei „WP Engine“, „smagratis“ nesiūlo SLA (paslaugų lygio sutarties), taigi, jei jūsų svetainė neteks lėšų, nemokamo kredito negausite. Bet kaip ir „WP ​​Engine“, „smagratis“ turi gerą vardą, kurį turi išlaikyti, ir jiems pavyksta išlaikyti 99,9% veiksnumo.

WP variklio greitis

Pagrindinis puslapis:

WP variklio pagrindinio puslapio greičio testas

Kainodaros puslapis:

WP variklio kainų nustatymo puslapio greičio testas

Smagračio greitis

Pagrindinis puslapis:

„Smagračio“ pagrindinio puslapio greičio testas

Kainodaros puslapis:

Smagračio kainų nustatymo puslapio greičio testas

Už ir prieš

Tai nėra apžvalga, jei ji nesibaigia privalumų ir trūkumų sąrašu:

„WP Engine Personal“

Argumentai už:

 • Siūlo dosnią 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją.
 • Siūlo nemokamą valymo po įsilaužimo paslaugą.
 • Nemokamos kasdieninės atsarginės kopijos.
 • Diegimas vienu spustelėjimu nemokamas „Encrypt SSL Certificate“.

Minusai:

 • Skirtingai nei smagratis, „WP Engine“ neemigruoja jūsų svetainės į savo serverius. Jūs turite tai padaryti patys, naudodamiesi nemokamu „WordPress“ įskiepiu.
 • „Live Chat“ palaikymą gausite tik pagal asmeninį planą.
 • Planai prasideda nuo 29 USD per mėnesį, todėl nėra jokios galimybės išbandyti paslaugą.
 • CDN paslauga kainuoja 19,9 USD per mėnesį. Smagratis už tai imasi tik 10 USD per mėnesį.

Smagratis asmeninis

Argumentai už:

 • Nemokama visų jūsų svetainių perkėlimo paslauga.
 • Jokių per didelių mokesčių už pralaidumą ar vietą diske.
 • Nemokamą „Encrypt SSL“ sertifikatą, kurį galite įdiegti tik vienu paspaudimu.
 • Siūlo nemokamą valymo po įsilaužimo paslaugą.
 • Planai prasideda tik nuo 14 USD. Leidžia jums paragauti paslaugos.
 • Nemokamos kasdieninės atsarginės kopijos.
 • Skirtingai nuo „WP Engine“, jūs turite mokėti tik 10 USD per mėnesį, kad įgalintumėte CDN paslaugą.

Minusai:

 • Kitaip nei „WP Engine“, prie savo plano negalite pridėti daugiau svetainių, kurių kiekviena kainuoja 14,99 USD.

Smagračio ir WP variklio palyginimo lentelė

smagratiswp variklis
Įkurta:2012 metai2010 metai
BBB įvertinimas:NeįvertintasB+
Adresas:1405 Harney St # 201, Omaha, NE, 68102, Jungtinės Valstijos504 Lavaca Street, Suite 1000, Austin, TX 78701
Telefono numeris:(888) 928-8882(512) 827-3500
Paramos tipai:Telefonas, tiesioginis palaikymas, pokalbiai, bilietasTelefonas, tiesioginis palaikymas, pokalbiai, bilietas
Duomenų centrasNiujorkasJAV, Jungtinė Karalystė ir Japonija
Mėnesio kaina:Nuo 15 USD per mėnesįNuo 29,00 USD per mėnesį
Neribotas duomenų perdavimas:Ne (nuo 250 GB)Taip
Neribotas duomenų saugojimas:Ne (nuo 5 GB)Ne
Neribotas el. Paštas:NeNe
Keli domenai:NeTaip (išskyrus asmeninį planą)
Kontrolės skydelis„FlyWheel“ sąsaja„WP Engine“ klientų portalas
Serverio Uptime garantija:99,99%99,90%
Pinigų gražinimo garantija:30 dienų60 dienų
Premijos & Priedai:Prieglobos sąskaitose yra nemokamas SSL sertifikatas, nemokamas svetainių perkėlimas, klientų aptarnavimas visą parą, visą parą ir dar daugiau.CDN (turinio pristatymo tinklas) įtrauktas į profesinius ir verslo planus. „EverCache“ technologija pagreitina puslapio įkėlimo laiką. Perleidžiami diegimai ir atsiskaitymo pervedimas. Nemokamas „Encrypt SSL“ sertifikatas. Puslapio greičio testerio įrankis.
Geras:Geri kūrėjo įrankiai; Klijuokite svetaines, darykite pakeitimus, kopijuokite temas ir dar daugiau naudodamiesi mūsų menku kūrimo įrankių rinkiniu. „WordPress“ svetainėms skirtas priegloba. Įtraukta nemokama svetainių perkėlimo paslauga.Optimizuotas „WordPress“: „WP Engine“ teikia geriausią įmanomą „WordPress“ prieglobos patirtį. Dydžio mastelis: „WP Engine“ slankiojančios skalės įrankiai padeda surasti planą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Į „WordPress“ orientuota sauga: „WP Engine“ turi DDoS ir brutalios jėgos mažinimą, realaus laiko tinklo stebėjimą ir nuolatinį naujausių pataisų bei atnaujinimų diegimą, kad užtikrintų maksimalų jūsų svetainės saugumą..
Blogas:Ne idealus pradedantiesiems. Idealiai tinka ne „WordPress“ svetainėms.Tik „WordPress“ priegloba: „WP Engine“ siūlo tik valdomą „WordPress“ prieglobą. Galingi brangūs planai: „WP Engine“ planuose yra brangus kainų etikečių rinkinys, jau neminint kai kurių išteklių apribojimų.
KainodaraNuo 15 USD per mėnesįNuo 29,00 USD per mėnesį

Išvada

Išsirinkti geriausią žiniatinklio prieglobą yra sunki užduotis. Bet esu tikras, kad šis vadovas padėjo jums lengviau pasirinkti (jei ne lengva).

Tiek „WP Engine“, tiek „smagratis“ yra žinomos interneto prieglobos priemonės, kurios vadovauja „Tvarkomų„ WordPress “prieglobos“ pramonei.

Nesvarbu, kurį pasirinksite, tikrai pasiūlys jums puikią „WordPress“ prieglobos paslaugą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me