Skystos interneto apžvalgos

Skystas internetas yra pramonės lyderė, kai kalbama apie valdomą „WordPress“ ir valdomą „WooCommerce“ prieglobą. Nors ir nėra skirtas svetainių savininkams, turintiems mažą biudžetą, tai žiniatinklio priegloba, siūlanti garantuotą patikimumą, greitį ir veikimo laiką bet kuriuo metu.


Jei ieškote galingo valdomo „WordPress“ ar „WooCommerce“ prieglobos sprendimo nuo 19 USD / mėn., Kuris niekada nesiekia našumo, patikimumo ar veikimo laiko, Skystas internetas gali būti tik jums šeimininkas.

Skystasis internetas yra puikus žiniatinklio priegloba svetainių savininkams, kurių augimas nuolat auga ir kurių reikia, visą laiką – 24/7/365.

Norėdami padėti jums priimti šį sprendimą prieš pradedant investuoti sunkiai uždirbtus pinigus, šioje „Liquid Web“ apžvalgoje apžvelgiu viską, ką jie gali pasiūlyti didelio masto „WordPress“ svetainėms..

Skystasis internetas nenaudoja talpyklos, kad užtikrintų greitį, o ne sutelkti dėmesį į PHP darbuotojus kurie yra atsakingi už jūsų svetainės PHP vykdymą. Kiekviename plane yra mažiausiai 10 paskirtų PHP darbuotojų, o kai kurie iš jų turi iki 300 PHP darbuotojų.

Visi valdomi „WordPress“ prieglobos planai yra su iš anksto įdiegtais papildiniais, automatiniais atnaujinimais, svetainių išdėstymu, naktinėmis atsarginėmis kopijomis, „iThemes“ sinchronizavimu, „iThemes Security Pro“, nemokamu SSL ir visais .

Skystasis internetas turi daryti ką nors teisingo (greitis ir palaikymas klientams):

skystos interneto apžvalgos

Aš kreipiausi į juos ir paklausiau jų apie tris „S“ prieglobos, greičio, saugumo ir palaikymo:

Kas išskiria „Liquid Web“ iš konkurentų, kai kalbama apie tris S: priegloba, greitis, saugumas ir palaikymas?

„Kalbant apie tris prieglobos, greičio, saugumo ir palaikymo S,„ Liquid Web “šviečia. Mes turime 59 sekundžių reagavimo į palaikymą garantiją, užtikrinančią greitą visų planų aptarnavimą. Mūsų valdomas priegloba ir valdomų programų pasiūlymai buvo sukurti individualiai atsižvelgiant į šiuolaikinių interneto profesionalų spartos reikalavimus. Tai rodo: mažos ir vidutinės įmonės pasitiki mumis savo verslu daugiau nei 20 metų. Norėdami užtikrinti saugumą, mes siūlome „Mod Security“ ir turime kelis čia išvardytus duomenis ir saugumo sertifikatus. Įtraukti keli geriausios praktikos saugos parametrai, kuriuos mes tada stebime naudodamiesi mūsų saugos patikrinimo technologija. “
skystas interneto logotipas
Christie Chirinos – „WooCommerce“ produktų vadovas „Liquid Web“

Naudokite kodą WHR40VIP ir gaukite 40% nuolaidą 2 mėnesiams už visus prieglobos produktus!

Ką apima ši skysto interneto apžvalga

 1. funkcijos

Čia apžvelgsiu skystą žiniatinklį, ypač kai tai susiję su trimis interneto svetainių priegloba; greitis, saugumas ir palaikymas.

 1. Tvarko „WordPress“

yra vienas iš jų išskirtinių produktų ir čia aš jums pasakysiu kodėl.

 1. Tvarko „WooCommerce“

yra kažkas, kas „Liquid Web“ specializuojasi ir išsiskyrė. Štai kodėl.

 1. Ar skystas tinklas yra geras?

Galiausiai paskutiniame skyriuje aš įvyniosiu daiktus ir pranešu, jei .

Apie skystą internetą

„Liquid Web“ buvo įkurtas 1997 m. Ir nuo to laiko išaugo į vieną patikimiausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų VPS, valdomas debesis, skirtas ir valdomas „WordPress“ ir „WooCommerce“ priegloba sprendimai.

hostingo planai

Tai puikus sprendimas mažoms ir vidutinėms įmonėms, turinčioms svetainių, parduotuvių, programų, svarbių misijų svetainių, dizainerių, kūrėjų ir netgi skaitmeninių agentūrų.

„Liquid Web“ būstinė Lansinge, Mičiganas, stengiasi būti naudingiausiais žmonėmis hostinge®. Kitaip tariant, jie „tiki, kuo daugiau tau reikia technologijų verslui pagilinti, tuo daugiau reikia ekspertų, rūpestingų žmonių, kad būtų už tave“.

Ši unikali interneto prieglobos įmonė gali pasigirti 30.000 klientų iš 130 šalių ir toliau auga kiekvienais metais. Jau neminint to, kad jos tvirtinimas dėl šlovės yra vienas didžiausių lojalumo rodiklių pramonėje. Taigi, jei ieškote žiniatinklio prieglobos įmonės, kuria galite pasikliauti, turėtumėte apsvarstyti „Liquid Web“.

apie

Vienas žymiausių būdų, kaip „Liquid Web“ išsiskyrė prieglobos pramonėje, yra pasitraukimas iš labai konkurencingos bendrojo prieglobos varžybų. Vietoj to, jis siūlo siūlyti tik aukštos kokybės, aukščiausios kokybės (pagalvokite, kad brangesnės ir vertesnės) prieglobos paslaugas, už kurias žmonės nori mokėti.

Galų gale „Skystasis internetas“ dirba virš 250+ administratoriai, inžinieriai ir technikai, skirti ir įgalioti palengvinti jūsų gyvenimą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mėgstamą darbą (ir leisti jiems atlikti visa kita). Kalbant apie „Skystą internetą“, viskas yra jūsų verslo potencialo maitinimas.

Beje, ką „Liquid Web“ siūlo iš tikrųjų kiti, pigesni interneto prieglobos įrankiai? Ir ar verta didesnės kainos? Pasinerkime į Skystos interneto peržiūra ir sužinok:

Prieglobos ypatybės

1. Visiškai valdomas priegloba

Siūlymas visiškai valdomas interneto priegloba reiškia Skystasis internetas viską daro už jus. Tai apima visą programinę įrangą atnaujinimai ir saugos pataisos, taigi jūsų svetainė visada veikia greitai ir niekada nėra pakenkta.

valdoma interneto priegloba

Pvz., „Liquid Web“ kiekvieną naktį atnaujins visus „WordPress“ papildinius, kuriuos naudojate savo svetainėje. Kas geriau, tai atliekama specializuotoje testavimo aplinkoje, siekiant apsaugoti jūsų svetainę nuo įskiepių pažeidžiamumų ir išvengti prastovų. Kai komanda taps visiškai aiški, tada jūsų atnaujinimai bus paskelbti tiesiogiai.

„Liquid Web“ taip pat atlieka puikų darbą ir siūlo svetainių savininkams galimybę kurti pritaikytus prieglobos sprendimus, tenkinančius jų augančius poreikius.

Pavyzdžiui, pagalba užtikrinant PCI ir HIPAA laikymąsi, perpardavinėtojų priegloba, el. Prekybos svetainių apsauga ir dar daugiau yra svetainių savininkams, ieškantiems kažko konkretaus.

Be to, kiekvienas tinkinto prieglobos sprendimas pateikiamas kartu su atsidavęs sąskaitos valdytojas kuris žino viską apie jūsų svetainę ir bendradarbiauja su jūsų IT komanda, kad užtikrintų sklandų prieglobos procesą.

2. Įspūdingas puslapio greitis

Jei norite, kad jūsų svetainės lankytojai būtų patenkinti (ir konvertuotų), patektų į pirmąjį „Google“ puslapį ir jame liktų, turite greitai įkelti savo svetainę.

Kalbant apie greitą krovimo laiką, „Liquid Web“ nenuvilia!

Čia yra rezultatas puslapio greičio testą aš padariau.

Prieš:

„WordPress“ demonstracinė svetainė, esanti „be pakuotės“, buvo priglobta „Liquid Web“, naudojant automatinį turinį ir įgalinus „Liquid Web“ įmontuotą talpyklą:

krovimo laikai prieš optimizavimą

„GTmetrix“ svetainėje įkelta svetainė 0,9 sek. Visai neblogai!

Po:

Tiesiog suaktyvindami ir sukonfigūravę „Liquid Web“ siūlomus greičio papildinius („Async JavaScript“, „Autoptimize“, „BJ Lazy Load“, „Compress JPEG“) & PNG vaizdai & Lazy Load for Comments – jau įdiegta, bet nesuaktyvinta):

„WordPress“ greičio papildiniai

Tai padarė didžiulį poveikį puslapių greičiui:

puslapio greitis po optimizavimo

Dabar „GTmetrix“ svetainėje įkelta svetainė 0,6 sek. Tai 0,3 sekundės greičiau, tai įspūdinga – ir greita!

Naudokite kodą WHR40VIP ir gaukite 40% nuolaidą 2 mėnesiams už visus prieglobos produktus!

3. Didelis našumas

„Liquid Web“ vidutinis įkėlimo laikas yra mažesnis nei 1 sekundė, o tai yra gana gerai prieglobos pramonei. Bet suskaidę dalykus į duomenų centrus (tiksliau iš jų 3), pamatysite, kad atsižvelgiant į geografinę vietą, interneto sparta yra daug geresnė:

 • Centrinis JAV regionas: 615 ms
 • JAV vakarų regionas: 330 km
 • ES centrinis regionas: 867 ms

Skystas internetas tuo nesibaigia. Galų gale, greitai veikiančioje svetainėje yra daug daugiau nei įkėlimo greitis.

Pažiūrėk:

 • „Liquid Web“ turi daugiau nei 25 000 serverių privačiuose pagrindiniuose duomenų centruose
 • Duomenų centruose yra nereikalingas aušinimas, tinklai ir galia, kad būtų užtikrintas veikimo laikas ir greitis
 • „Tier-1“ pralaidumo ryšys sumažina delsą ir greitą ryšį su visais pasaulio interneto taškais
 • Ekspertai stebi tinklo veikimą 24/7/365
 • Gausite integruotą vaizdo optimizavimo sprendimą kartu su prieglobos paketu, kurį naudosite savo svetainėje
 • Galimas HTTP / 2, kuris ne tik padidina svetainės greitį ir našumą, bet ir padeda apsaugoti svetainę

Galiausiai, „Liquid Web“ palaiko PHP 7. Tai taip pat geras dalykas, nes PHP 7.0 nebepalaikomas, PHP 7.1 yra numatytas tik saugumo pataisų tvarkaraštyje, o PHP 7.2 ruošiasi sekti 2019 m. Pabaigoje..

Be to, tikimasi, kad PHP 7.4 bus išleistas 2019 m. Lapkritį. Taigi visi žiniatinklio prieglobos nepalaikantys PHP 7 neturi omenyje jūsų svetainės greičio ir našumo..

4. Greičiausias „WordPress“ priegloba

Skystasis internetas sukurtas viena geriausių „WordPress“ prieglobos platformų kad hostingas būtų paprastas, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo svetainės auginimą. Jų visiškai valdomas „WordPress“ priegloba yra pilnas sprendimas ir yra geriausias pasirinkimas svarbiausioms „WordPress“ svetainėms.

Kiekviename plane yra iš anksto įdiegti papildiniai, automatiniai atnaujinimai, svetainės išdėstymas, naktinės atsarginės kopijos, „iThemes“ sinchronizavimas, „iThemes Security Pro“, nemokamas SSL sertifikatas ir papildomos funkcijos, tinkančios kiekvieno tipo tinklalapiams..

Valdomos „WordPress“ prieglobos erdvė sprogo per pastaruosius porą metų, o tai daro jūsų valdomą „WordPress“ prieglobos paslaugą kitokią ir geresnę?

„Mūsų valdomas„ WordPress “pasiūlymas buvo sukurtas atsižvelgiant į šiuolaikinių„ WordPress “kūrėjų poreikius. „WordPress“ ne tik tinklaraščių ir turinio svetainėms – daugelis „WordPress“ svetainių yra visiškai aprūpintos programomis ir joms reikalingi ištekliai. Mūsų valdomas „WordPress“ pasiūlymas nėra susijęs su talpyklos kaupimu, kad būtų užtikrintas didžiausias greitis, o mes sukūrėme visą platformą, orientuotą į tuo pat metu vykstančias užklausas..

JAV dolerių už dolerį, „Liquid Web“ siūlo didžiausią PHP darbuotojų skaičių už mažiausią kainą, palyginti su likusia konkurencija. Narystės svetainėse, skelbimų lentose ir elektroninės prekybos parduotuvėse bus pastebėti žymūs patobulinimai, kai bus pereinama prie „Liquid Web“.

Visiems Tvarkomiems „WordPress“ klientams suteikiama 59 sekundžių atsakymo garantija tiek su serveriu, tiek su „WordPress“ susijusioms palaikymo užklausoms, o palaikant „Liquid Web“ ryšį su „iThemes“, visuose valdomuose „WordPress“ planuose yra „iThemes Security Pro“. Agentūroms, laisvai samdomiems darbuotojams ir visiems kitiems, kuriantiems daugybę „WordPress“ svetainių, mūsų valdomas „WordPress“ pasiūlymas yra rinkos lyderis. “
skystas interneto logotipas
Christie Chirinos – „WooCommerce“ produktų vadovas „Liquid Web“

Jų valdoma „WordPress“ platforma buvo pagamintas pagal užsakymą nuo pat žemės paviršiaus užtikrinti greitį ir patikimumą. Jų platforma nepasikliauna talpyklos kaupimu, kad užtikrintų maksimalų greitį, o yra nukreipta kartu pateikiami prašymai ir didelis skaičius PHP darbuotojų norėdami užtikrinti greičiausią, stabiliausią ir saugiausią „WordPress“ palaikomos svetainės paslaugą.

visiškai valdomas „WordPress“ priegloba

 • Jokių viršijimo mokesčių, srauto apribojimų ar įvertintų puslapių peržiūrų
 • Automatiniai papildinių atnaujinimai su vaizdiniais palyginimais
 • Nėra jokių apribojimų papildiniams, kurie gali būti naudojami (skirtingai nei „WP Engine“ ir „Kinsta“)
 • Nemokamas vaizdo optimizavimo papildinys, pagerinantis puslapio greitį
 • Naktiniai įskiepių atnaujinimai išbandyti sustojančioje aplinkoje (kodėl tai nedaro daugiau žiniatinklio prieglobos?)
 • „iThemes sync“ ir „iThemes Security Pro“
 • Nemokamas svetainių perkėlimas, kai visa komanda yra skirta padėti perkelti duomenis iš dabartinio kompiuterio.
 • Pirmaujančios pramonės šakos garantijos, užtikrintos 100 proc. 100% neveiklumo arba jie įskaitys jums 10 kartų didesnę sumą.
 • Visa prieiga prie serverio ir programuotojo įrankiai (SSH, Git ir WP-CLI)
 • Nemokami SSL sertifikatai
 • Sustojimo vietos
 • 24/7/365 telefono, el. Pašto ir tiesioginių pokalbių palaikymas

tvarkomą „WordPress“ prietaisų skydelį, turi visas pagrindines savybes ir konfigūracijas:

valdomas WordPress prietaisų skydelis

Valdomų WP priegloba yra kartu su nemokama „iThemes Security Pro“:

nemokamai

„WordPress“ prieglobos planai prasideda nuo 19 USD per mėnesį be jokių paslėptų mokesčių ir jūs niekada nesate prisijungę prie jokių sutarčių.

5. Specializuotas „WooCommerce“ priegloba

„WooCommerce“ yra labiausiai naudojama el. prekybos platforma ir „Liquid Web“ teigia, kad jie sukūrė pirmasis „viskas viename“ sprendimas „WooCommerce“, kurie konkurentų sprendimai, tokie kaip „Shopify“.

internetinės prekybos prieglobos palyginimas

Tai ne tik „WordPress +“, „WooCommerce“ papildinys. Jų valdomas „WooCommerce“ priegloba yra ypač greitas ir patikimas nes platforma buvo optimizuota taip, kad užklausų apkrova sumažėtų 95%.

Kuo jūsų valdomas „WooCommerce“ priegloba skiriasi nuo konkurso siūlomo „WooCommerce“ prieglobos?

„Skystas internetas išrado valdomo„ WooCommerce “prieglobos koncepciją. Skirtingai nuo konkurencijos, „Liquid Web“ valdomo „WooCommerce“ priegloba yra daug daugiau nei „WooCommerce“, įdiegto į „Tvarkomo WordPress“ planą. Pirmiausia „Liquid Web“ sukūrė „Custom Order Tables“ įskiepį, „WooSimple“ įskiepį ir kelis kitus papildinius, kurie padidina svetainės greitį, sumažindami „WooCommerce“ užklausų apkrovą 85%, supaprastina produktų puslapius ir prideda turtingas „WooCommerce“ funkcijas ir įtraukė juos į kiekvieną planą..

Be to, mes turime „WooCommerce“ specialistų, dirbančių platformoje, kurie apžiūrės įeinančias „WooCommerce“ parduotuves ir pateiks papildomų rekomendacijų, kaip padidinti našumą. Tai reiškia, kad „WooCommerce“ parduotuvėse pastebimi ryškūs patobulinimai pereinant prie „Liquid Web“. Tada valdomas „WooCommerce“ klientas gali pasinaudoti produktų partneryste, dėl kurios mes derėjomės su kai kuriomis populiariausiomis „WooCommerce“ temos ir papildinių autoriais, kad pasinaudotume tokiomis funkcijomis kaip nemokamo mokėjimo apdorojimas, apleisto krepšelio atkūrimas, pažangi analizė, filialo rinkodara ir dar daugiau , be jokių papildomų mokesčių – 6000 USD per metus vertė.

Ir, be abejo, mūsų valdomi „WooCommerce“ klientai turi tą 59 sekundžių palaikymo garantiją serverio, „WordPress“ ir su „WooCommerce“ susijusioms palaikymo užklausoms. Tai gana nuostabu “.
skystas interneto logotipas
Christie Chirinos – „WooCommerce“ produktų vadovas „Liquid Web“

„Liquid Web“ valdomoje „WooCommerce“ priegloboje yra šios funkcijos:

 • Lentelės užsakymų duomenims saugoti, kad užklausų apkrova sumažėtų net 95 proc.
 • „Pamiršta“ krepšelio el. Pašto paslaugos, el. Laiškus galima pritaikyti, spustelėjus vieną paspaudimą nuorodą į apleistą krepšelį ir planavimo valdymą..
 • 20 ir daugiau našumo testų, kuriuos galite atlikti norėdami pasiruošti padidėjusiam srautui
 • Parama fizinėms, skaitmeninėms, prekių pristatymo ir parduotuvėms
 • Nemokamos „Baltųjų pirštinių“ svetainės migracijos
 • Integruotas puslapių kūrimo priemonė („Beaver Builder“) leidžia lengvai sukurti svetainę
 • Fasuota „Astra“ tema, optimizuota internetinėms parduotuvėms
 • Mobiliųjų įrenginių optimizavimas
 • Nemokamas SSL sertifikatas & „iThemes Security Pro“
 • Nesijaudinkite automatinių įskiepių atnaujinimų su vizualiais palyginimais
 • Daugiau nei 150 USD / mėn. Nemokama programinė įranga ir įrankių paketai

Tvarko „WooCommerce“ iš „Liquid Web“ apima šiuos dalykus paketai, kurie gaunami nemokamai su visais planais:

 • „BeaverBuilder“ – „premium“ puslapių kūrimo priemonės papildinys (įvertinamas 99 USD per metus)
 • „IconicWP“ – VISI jų geriausi „WooCommerce“ papildiniai (kurių vertė 200 USD per metus)
 • Jilt – premium apleistas krepšelio papildinys (įvertintas 850 USD per metus)
 • „AffiliateWP“ – „premium“ filialų valdymo papildinys (vertinamas 99 USD / mėn.)
 • „GlewAnalytics“ – elektroninės prekybos analizė (vertinama 199 USD / mėn.)

„WooCommerce Beginner“ planas prasideda nuo 19 USD per mėnesį, be jokių paslėptų mokesčių ir jūs niekada neįstrigę sutartyje. Bet kada galite atnaujinti arba atšaukti, kad atitiktų jūsų poreikius.

„Liquid Web“ aukštesnio našumo planai („Standard“, „Plus“, „Pro“, & „Enterprise“) su „Glew.io“. „Glew.io“ (vertinama 199 USD + per mėnesį) yra pagrindinė analizės ir ataskaitų teikimo programinė įranga el. prekybos rinkodaros specialistams, leidžianti jums tai padaryti pamatyti visą analizę savo svetainėje ir prekiauti kaip milžiniška milijonų dolerių korporacija. Pvz., Įsivaizduokite, kad spustelėję mygtuką galėsite segmentuoti savo klientus tokiose grupėse kaip „klientai, kurie išleido daugiau nei 500 USD, bet negrįžo per pastaruosius 6 mėnesius“ arba „VIP klientai, kurie šiais metais išleido daugiau nei 1 000 USD“..

6. Aukščiausias palaikymas, įskaitant draugiškus žmones

Skystas žiniatinklio palaikymas

Vienas iš blogiausių dalykų, susijusių su „Liquid Web“, yra tai, ką aš vadinu „59“ paramos garantija.

Kaip būdas įrodyti, kad jums svarbus „Liquid Web“ klientas, „Liquid Web“ siūlo šias 59 palaikymo garantijas:

59 sekundžių / minučių garantija

 • Pradinis pagalbos tarnybos atsakymas: Kiekvieną kartą pateikdami klaidų bilietą naudodamiesi pagalbos tarnybų sistema, per 30 minučių gausite atsakymą iš techniko. Jei „Liquid Web“ neatsako per 59 minutes, jums bus įskaityta 10 kartų viršijant SLA įsipareigojimą. Kitaip tariant, jei jūsų bilietas per 1 valandą viršys 59 minučių palaikymo garantiją, gausite 10 valandų prieglobos kreditą.
 • Telefono atsakymo laikas: tiesioginis palaikymo agentas atsakys į jūsų telefono skambutį per 59 sekundes nuo to laiko, kai pasirinksite skyrių, su kuriuo norite kalbėti. Jei ne, gausite prieglobos kreditą, kuris bus 10 kartų didesnis už garantijos suteikimo laiką.
 • Pradinio tiesioginio pokalbio atsako laikas: tiesioginių pokalbių palaikymo atstovas atsakys į jūsų pokalbį per 59 sekundes, kai pasirinksite jūsų pasirinktą skyrių ir užpildysite ikikalbybinės apklausos klausimus. Vėlgi, jei „Liquid Web“ neįvykdys 59 sekundžių garantijos, gausite 10 kartų prieglobos kreditą į savo sąskaitą.

Taip pat atminkite, kad skysčių palaikymo tarnyba yra prieinama visą parą, visą parą, todėl niekada nereikia jaudintis dėl pagalbos, kai jos labiausiai reikia.

„Liquid Web“ taip pat turi tinklaraštį, žinių bazę, „WooCommerce“ išteklių centrą, turinio centrą (skaidydami turinį į prieglobos tipo kategorijas), el. Prekybos parduotuvės savininko podcastą (vadinamą „Store Builders“), internetinius seminarus (prieinamus bet kuriuo metu) ir renginių sąrašą tiems, kurie domisi dalyvavimas „WordPress“ bendruomenės renginiuose.

Reikia dar daugiau pagalbos? Susisiekite su asmeniniu konsultantu arba „Liquid Web“ paskyros valdytoju ir paklauskite!

7. 100% galios ir tinklo Uptime garantija

„Liquid Web“ prisijungia prie kelių ten veikiančių interneto prieglobos įmonių, siūlančių 100% veikimo garantiją. Kitaip tariant, žada, kad visi pagrindiniai maršrutizavimo įrenginiai skystųjų interneto tinklų vietose bus pasiekiami visą laiką..

100% tinklo ir veiksnumo garantija

Žinoma, yra keletas išimčių:

 • Suplanuota tinklo, aparatinės ar programinės įrangos priežiūra
 • Kenkėjiškos atakos (tokios kaip pagrindiniai DDoS išpuoliai)
 • Teisiniai veiksmai, kurių buvo imtasi prieš jūsų svetainę ar įmonę
 • „CPanel“ leidimai

Nors 100% veiksnumo neįmanoma pasiekti amžinai, „Liquid Web“ daro tikrai gerą darbą, kad ir kaip bebūtų. Tiesą sakant, šiais metais „Liquid Web“ per dešimt mėnesių išlaikė įspūdingą 99,997 proc.

Ir tik tuo atveju, jei jums įdomu, „Liquid Web“ siūlo 10 kartų kreditas visų prastovų pritraukiantiems klientams, jei prastovos neatsiranda. Kitaip tariant, jei jūsų svetainė sumažės 1 valandą, gausite 10 valandų prieglobos kreditą į savo sąskaitą.

8. Nemokamas svetainių perkėlimas

Nesvarbu, ar tai vidinis perėjimas per „Liquid Web“, ar išorinis perėjimas iš kitos žiniatinklio prieglobos, Skystasis internetas nemokamai perkels jūsų svetainę į jos prieglobos platformą. Ir jei jos ekspertų komanda dėl kokios nors priežasties negali perkelti jūsų svetainės, būkite tikri, kad gausite bet kokią palaikymą, kurią komanda gali suteikti jums dirbant..

nemokama svetainių migracija

Nors tai gali neatrodyti tokia puiki savybė, kurią gali pasiūlyti svetainių savininkai, ir jūs netgi galite manyti, kad tai yra prieglobos pramonės standartas, patikėkite mumis, kai sakome, kad taip nėra. Daugelis žiniatinklio prieglobos įmonių verčia jus pačius perkelti savo svetainę arba imti didžiulį mokestį, kuris jums padės.

Jei norite patys perkelti „WordPress“ svetainę (arba svetaines) į „Liquid Web“ valdomą „WordPress“ prieglobos platformą, galite naudoti nemokamą „Migration To Liquid Web WordPress“ papildinį. Papildinys rūpinasi viskuo: nuo visų duomenų kopijavimo iki konfigūracijos failų transformavimo ir jų importavimo į „Liquid Web“ serverį.

9. Nemokama DDoS apsauga

Paskutinis dalykas, kurį norite išspręsti, yra „DDoS“ ataka, kuri sumažina jūsų svetainę ir sukelia nuostolių dėl pardavimų ar potencialių klientų.

nemokama ddos ​​apsauga

Štai kodėl „Liquid Web“ visiems svetainių savininkams siūlo galimybę įgalinti nemokamos „Cloudflare“ CDN paslaugos (įskaitant „DDoS“ apsaugą) jų prieglobos paskyroje. „Cloudflare“ CDN paslaugos ne tik teikia svetainių turinį visame pasaulyje iškart, bet ir naudojant serverius, apimančius pasaulį.

Bet tik tuo atveju, jei jums reikia kvalifikacijos kėlimo, tai yra pagrindinės priežastys, kodėl verta naudotis nemokamomis „CloudFlare CDN“ paslaugomis:

 • Dideli vaizdo ar vaizdo failai sulėtins jūsų svetainę
 • Didelis pralaidumas sunaudos išteklius
 • Didelis srautas, tačiau mažą konversijos koeficientą galima pagerinti greičiau pateikiant turinį
 • Pagerinkite savo SEO pastangas, naudodamiesi greitesniu krovimo laiku ir aktyvesniu vartotojų įsitraukimu į svetainę

Be to, „Cloudflare“ izoliuoja jūsų svetainę ir automatiškai sumažina kenksmingą srautą, kad „DDoS“ išpuolis nenuvertintų jūsų svetainės..

Tiesą sakant, jis turi pažangias galimybes užtikrinti teisėtą srautą, kuris patenka į jūsų svetainę net per išpuolį. Ir tik tuo atveju, jei jūsų svetainė įsitraukia į DDoS išpuolį, patikėkite, kad „Liquid Web“ nedelsiant jums praneš.

Norite kažko šiek tiek galingesnio? Visada galite įsigyti „Liquid Web“ aukščiausios kokybės „DDoS Attack“ prevencijos paslaugas, kurios atliks šias funkcijas:

 • Stebėkite visą žiniatinklio srautą, pasiekiantį jūsų svetainę realiuoju laiku
 • Sumaniai nustatykite išpuolius, kol jie neįvyks, ir aktyviai reaguokite
 • Išvalykite ir atskirkite visą kenksmingą srautą, kol jis nepasieks kritinio jūsų infrastruktūros sluoksnio

Aukščiausios kokybės DDoS apsauga prasideda nuo 99 USD / mėn.

10. Nemokami SSL sertifikatai

SSL sertifikatai puikiai tinka apsaugoti:

 • Bankai, kredito unijos ar kitos svetainės (pvz., „WooCommerce“ parduotuvės), tvarkančios finansines operacijas
 • Ryšiai su interneto ar el. Pašto serveriu
 • Failų perkėlimas (SFTP) iš kompiuterio į serverį
 • Internetinės programos prisijungimai (visos su slaptažodžiu apsaugotos svetainės)

SSL sertifikatas užšifruos duomenis, perduodamus tarp jūsų pagrindinio kompiuterio serverio ir vartotojo naršyklės, kad proceso metu niekas negalėtų jo perimti. Be to, tai neleis „Chrome“ pažymėti jūsų svetainės kaip „Neapsaugota“.

nemokamas SSL sertifikatas

Laimei, „Liquid Web“ visiems prieglobos klientams siūlo nemokamą SSL sertifikatą, malonu pamatyti, nes daugelis žiniatinklio prieglobos ims papildomą mokestį už šią labai reikalingą paslaugą.

„Liquid Web“ valdomos „WooCommerce“ ir valdomos „WordPress“ planai pateikiami automatiškai nemokama „Encrypt SSL“ jūsų pagrindiniam domenui, kurį nustatėte valdymo skydelyje, kai svetainė pradeda veikti, arba jei valdymo skydelyje pervardijate pagrindinį domeną.

Priėmimo planai

Skystasis internetas nuo daugelio žiniatinklio prieglobos skiriasi tuo, kad jame nesiūlo bendrojo prieglobos (pvz., „SiteGround“ ir „Bluehost“). Leiskite pakartoti – „Liquid Web“ nesiūlo bendrojo prieglobos.

Vis dėlto, tai siūlo šie žiniatinklio prieglobos tipai: valdė dedikuotus serverius, valdė VPS prieglobą, valdė „WordPress“ ir valdė „WooCommerce“.

Taigi, pažvelkime į kiekvieną, prieš pasinerdami į funkcijas, kurių galite tikėtis naudodami „Liquid Web“ kaip savo žiniatinklio prieglobą.

Tvarko „WordPress“ priegloba

Skystosios interneto valdomos „WordPress“ hostingas

Tvarkyti „WordPress“ prieglobos paslaugas, kurios iš tikrųjų visa tai tvarko, gali būti sunku. Bet naudodamiesi „Liquid Web“ jūs gaunate nulis per didelių mokesčių, srauto apribojimai ar įvertintos puslapio peržiūros pradėti. Tai reiškia, kad galite toliau plėsti savo „WordPress“ svetainę, nebijodami būti nukirsti dėl savo pačių sėkmės.

„WordPress“ prieglobos ypatybės

Be to, naudodami valdomą „WordPress“ prieglobą gausite šias funkcijas:

 • PHP 7 palaikymas
 • Greitas greitis su 10 PHP darbuotojų
 • Nginx
 • Integruoto vaizdo optimizavimas
 • Nemokamas svetainių perkėlimas be prastovos
 • Naktiniai įskiepių atnaujinimai išbandyti sustojančioje aplinkoje (kodėl tai nedaro daugiau žiniatinklio prieglobos?)
 • „iThemes sync“ ir „iThemes Security Pro“
 • Visa prieiga prie serverio
 • Automatinės kasdieninės atsarginės kopijos (30 dienų saugomos už įmonės ribų)
 • Kūrėjų įrankiai (SSH, Git ir WP-CLI)
 • Nemokami SSL sertifikatai
 • Sustojimo vietos
 • 24/7/365 telefono, el. Pašto ir tiesioginių pokalbių palaikymas

valdomos „WordPress“ hostingo kainos

Tvarko „WordPress“ prieglobos planus pradžia nuo 19 USD / mėn vienai svetainei

Naudokite kodą WHR40VIP ir gaukite 40% nuolaidą 2 mėnesiams už visus prieglobos produktus!

Tvarko „WooCommerce“ priegloba

Skystos interneto valdomos „WooCommerce“ talpinimas

„Liquid Web“ siūlo tas, kuriose yra „WooCommerce“ parduotuvių, specializuotų valdomų „WooCommerce“ prieglobos paslaugų. Pirmiausia „Liquid Web“ komanda supranta, kad net ir aukštos kokybės valdoma „WordPress“ priegloba gali neišsaugoti jūsų elektroninės parduotuvės saugyklos taip, kaip ji turi būti. Taigi jie patys imasi intelektualiosios talpyklos jūsų talpykloje, kad būtų maksimalus našumas ir išskirtinė vartotojo patirtis.

„WooCommerce“ prieglobos ypatybės

Skystasis internetas suteikia „WooCommerce“ parduotuvių savininkams tokias funkcijas kaip:

 • Lentelės užsakymų duomenims saugoti, kad užklausų apkrova sumažėtų net 95 proc.
 • „Jilt“ atsisakė krepšelio el. Pašto paslaugų
 • 20 ir daugiau našumo testų, kuriuos galite atlikti norėdami pasiruošti padidėjusiam srautui
 • Parama fizinėms, skaitmeninėms, prekių pristatymo ir parduotuvėms
 • Nemokamos „Baltųjų pirštinių“ svetainės migracijos
 • Integruotas puslapių kūrimo priemonė („Beaver Builder“) leidžia lengvai sukurti svetainę
 • Fasuota „Astra“ tema, optimizuota internetinėms parduotuvėms
 • Mobiliųjų įrenginių optimizavimas
 • Nemokamas SSL sertifikatas & „iThemes Security Pro“
 • Nesijaudinkite automatinių įskiepių atnaujinimų su vizualiais palyginimais
 • Daugiau nei 150 USD / mėn. Nemokama programinė įranga ir įrankių paketai

valdytos internetinės prekybos hostingo kainos

Tvarko „WooCommerce“ prieglobos planus pradžia nuo 19 USD / mėn

Naudokite kodą WHR40VIP ir gaukite 40% nuolaidą 2 mėnesiams už visus prieglobos produktus!

Valdomi serveriai

Skystieji žiniatinklio valdomi serveriai

„Liquid Web“ valdomo dedikuoto serverio priegloba reiškia, kad jūsų svetainės duomenys ir failai yra saugomi vieno nuomininko serveryje. Niekada neturite dalytis ištekliais, galite tinkinti savo prieglobos aplinką ir galite kurti prieglobos sprendimą pagal „Linux“ ar „Windows“ (o tai daro ne kiekvienas žiniatinklio priegloba)..

Be to, jums patiks tokios funkcijos kaip:

 • Stebėjimas realiuoju laiku
 • 100% energijos ir tinklo veikimo garantija
 • Standartinė DDoS apsauga
 • „CloudFlare“ CDN paslaugos
 • Atsarginiai diskai
 • Prieiga prie šaknies
 • Skirtas IP adresas
 • Verslo klasės SSD saugykla maksimaliam našumui užtikrinti

Dedikuotų serverių talpinimo planai pradžia nuo 199 USD / mėn.

Naudokite kodą WHR40VIP ir gaukite 40% nuolaidą 2 mėnesiams už visus prieglobos produktus!

Tvarko VPS priegloba

Skystosios interneto valdomos VPS talpinimas

Jų valdomas VPS talpinimas teigia, kad jo valdomas VPS talpinimas paslaugos yra greitesnės nei AWS ar „Rackspace“ (du pagrindiniai debesų prieglobos sprendimai pramonėje), „Liquid Web“ teikia svetainių savininkams jiems reikalingą patikimumą ir pažangias saugos funkcijas, kad jie niekada neturėtų jaudintis.

Be to, VPS priegloba aprūpinta dedikuoto serverio galia ir debesų prieglobos lankstumu. Kitaip tariant, jis puikiai tinka tiems, kuriems reikalingas dedikuoto serverio valdymas, tačiau norintiems sumažinti išlaidas.

Čia yra keletas žymiausių funkcijų, kurias galite gauti naudodamiesi „Liquid Web VPS“ priegloba:

 • Gigabito pralaidumas
 • Neribotas svetainių skaičius
 • „CloudFlare“ CDN paslaugos
 • Skirtas IP adresas
 • Vietinės atsarginės kopijos
 • Prieiga prie šaknies
 • Integruota užkarda
 • DDoS apsauga
 • Lengvas mastelio pakeitimas aukštyn arba žemyn
 • „cPanel“, „Plesk“ arba „Interworx“
 • 100% energijos ir tinklo veikimo garantija

VPS talpinimo planai pradžia nuo 29 USD / mėn.

Naudokite kodą WHR40VIP ir gaukite 40% nuolaidą 2 mėnesiams už visus prieglobos produktus!

Skystų interneto privalumų ir trūkumų

Čia išvardijau jų valdomų „WordPress“ ir „WooCommerce“ prieglobos paslaugų privalumus ir trūkumus.

Tvarko „WordPress“ prieglobos privalumai:

 • Aukštas našumas (PHP darbuotojai, SSD, PHP7, HTTP / 2, „Encrypt SSL“ ir „Nginx“)
 • Jokių per didelių mokesčių ar puslapių peržiūrų ar srauto apribojimų
 • Nemokamas „iThemes“ sinchronizavimas (tvarkykite kelias „WordPress“ svetaines iš vieno prietaisų skydelio) ir „iThemes Security Pro“
 • Nemokamas tinkamo vaizdo optimizavimo papildinys
 • Nėra „WordPress“ temos ar papildinių draudimų
 • Nemokama „Baltųjų pirštinių“ svetainės migracija
 • 100% neveiklumo garantija ir dosni kompensacija už prastovas
 • 24/7/365 palaikymas su 59 minučių / sekundžių žvaigždžių garantija
 • Pigus starto planas nuo 19 USD / mėn

Tvarko „WooCommerce“ prieglobos privalumus:

 • „WooCommerce“ greitis ir optimizuotas našumas (SSD, PHP7, užšifruokime SSL, HTTP / 2, „Nginx“, lakas & „Redis“ kaupimas)
 • Nuo 30 iki 300 PHP darbuotojų garantuoja greitą greitį
 • Pridedamas nemokamas rinkinys: „Beaver Builder“ puslapio kūrimo priemonės papildinys, visi „Iconic WP“ papildiniai, „Jilt Abandoned Cart“, „Affiliate WP“ ir „Glew Analytics“
 • Įperkamas pradedančiųjų planas nuo 19 USD / mėn., Tai yra „WooCommerce“
 • Nemokamas „PayPal“ & Juostelių integracija į visus planus
 • Nemokama „Baltųjų pirštinių“ svetainės migracija

Valdomi „WordPress“ ir „WooCommerce“ trūkumai:

 • Brangūs (nėra nebrangaus bendro prieglobos; tinka tiems, kuriems reikalingas našumas, patikimumas ir palaikymas – ir už tai mokės)
 • Nėra nemokamo el. Pašto talpinimo (papildomas priedas prasideda nuo 1 USD / mėn.)
 • JAV & Europos centre; nėra duomenų centrų Azijos Ramiajame vandenyne (tačiau CDN padeda geografiškai aprėpti Azijos ir Ramiojo vandenyno regionus)
 • Pradedančiajam „WooCommerce“ pakete yra 15 produktų su neribotomis operacijomis arba 150 užsakymų per mėnesį
 • Jokių pinigų grąžinimo garantijų – nors sutarties nėra ir galite bet kada atsisakyti

Santrauka: Ar skystas tinklas yra geras?

skysta interneto apžvalga

Taigi, ar „Liquid Web“ yra gerai?

Taip, „Skystasis internetas“ yra puikus svetainių savininkams, kurių populiarumas auga ir kurių reikia garantuojamas patikimumas, greitis ir veikimo laikas Visą laiką.

Skystasis internetas nuo daugelio žiniatinklio prieglobos skiriasi tuo, kad jame nesiūlo bendrojo prieglobos. Tai, žinoma, reiškia, kad jų kainos bus didesnės.

Tiesą sakant, skystas internetas yra savo lygoje kalbant apie žiniatinklio prieglobos tipą, kurį ji siūlo savo klientams. Vietoj to, jis pasirenka prabangų požiūrį ir siekia išsiskirti iš prisotintos pramonės šakos, kuri siekia suteikti tinklalapių savininkams tas pačias paslaugas..

Skystasis internetas padeda žmonėms teikti pirmenybę ir tikrai valdyti jūsų svetainę ko tikėtis. Galų gale, turėdamas didesnę kainų etiketę nei dauguma žiniatinklio prieglobų, jis turi pasiūlyti jums visas paslaugas, kurių jums gali prireikti norint paleisti sėkmingą svetainę (ir dar keletą!)

Norite išbandyti „Liquid Web“? Patikrinkite, kaip „Liquid Web“ gali padėti jūsų svetainei išnaudoti savo galimybes ir toliau augti už jūsų laukiausių svajonių ribų.

Naudokite kodą WHR40VIP ir gausite 40% nuolaidą 2 mėnesiams už visus prieglobos produktus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map