A2 talpinimas vs „SiteGround“

Palyginimas A2 talpinimas vs „SiteGround“ žiūrime, kaip kaupiasi našumas, funkcijos, kainos, privalumai ir trūkumai bei dar daugiau, kad padėtumėte pasirinkti tarp šių dviejų žiniatinklio prieglobos įmonių.


Galutinis rezultatas

A2 talpinimas

Galutinis rezultatas

„SiteGround“

„SiteGround“ turi stipresnį prekės ženklą nei „A2 Hosting“. „Google Trends“ atskleidžia, kad „SiteGround“ yra kur kas populiaresnis prekės ženklas nei „A2 Hosting“.

„a2 hostg vs siteground“

Bet paieškos Google sistemoje, žinoma, ne viskas nustatant, kuris yra geresnis žiniatinklio prieglobos puslapis.

Tai artimas skambutis, bet „SiteGround“ yra šiek tiek geresnė žiniatinklio priegloba, nes pigesnės kainos. Tačiau abu žiniatinklio prieglobos įrenginiai siūlo žvaigždės funkcijas, greitį ir saugumą. Sužinokite daugiau apie „SiteGround vs A2“ prieglobą žemiau esančioje palyginimo lentelėje:

„SiteGround“ ir „A2“ hostingo palyginimas

perbraukite dešinėn

A2 talpinimas

„SiteGround“

Apie:„A2 Hostingas“ teikia nepaprastai greitus interneto prieglobos sprendimus, nepaisant to, kad tai yra naujas tinklaraštis, populiari verslo svetainė ar net kažkas, kur srautas mažas. A2 tarnauja visiems – nuo interneto mėgėjų iki profesionalių kūrėjų, tenkinančių jų individualius reikalavimus.Yra žinoma, kad „SiteGround“ savo klientams turi pagrįstų kainų planus, taip pat pridedamas technines savybes ir nuostabų klientų aptarnavimą.
Įkurta:2003 metai2004 m
BBB įvertinimas:A+A
Adresas:2000 Hogback Road Suite 6 Ann Arbor, MI 48105„SiteGround Office“, 8 Racho Petkov Kazandzhiata, Sofija 1776, Bulgarija
Telefono numeris:(888) 546-8946(866) 605–2484
Elektroninio pašto adresas:Neįtraukta į sąrašą[apsaugotas el. paštu]
Paramos tipai:Telefonas, tiesioginis palaikymas, bilietas, pokalbiaiTelefonas, tiesioginis palaikymas, pokalbiai, bilietas
Duomenų centro / serverio vieta:Mičiganas, JAV; Amsterdamas, Nyderlandai ir Singapūras, AzijaČikagos Ilinojaus valstijoje, Nyderlandų Amsterdame, Singapūre ir Londone JK
Mėnesio kaina:Nuo 3,92 USD per mėnesįNuo 3,95 USD per mėnesį
Neribotas duomenų perdavimas:TaipTaip
Neribotas duomenų saugojimas:TaipNe (10–30 GB)
Neribotas el. Paštas:TaipTaip
Keli domenai:TaipTaip (išskyrus „StartUp“ plane)
Valdymo pulto / sąsajos priegloba:„cPanel“„cPanel“
Serverio Uptime garantija:99,90%99,90%
Pinigų gražinimo garantija:Bet kada30 dienų
Galimas specialus priegloba:TaipTaip
Premijos & Priedai:„Attracta“ SEO ir rinkodaros įrankiai. Nemokami „HackScan“ ir saugos įrankiai. Nemokami kietojo kūno diskai (SSD). „CloudFlare“ turinio pristatymo tinklas. Nemokamai užšifruokime SSL sertifikatus. „Patchman“ patobulintos saugos įrankis. Integruota „ManageWP“ sąskaita.„CloudFlare“ turinio pristatymo tinklas (CDN). Nemokami atsarginės kopijos kūrimo ir atkūrimo įrankiai (išskyrus kartu su „StartUp“ planu). Nemokamas privataus SSL sertifikatas vieneriems metams (išskyrus su „StartUp“).
Geras: Sukurtas greičiui: „A2 Hosting“ naudoja SSD diskus, specialius turbo serverius, svetainės talpyklą ir dar daugiau, kad užtikrintų žaibišką jūsų svetainės veikimą..
„Linux“ ir „Windows“ priegloba: „A2“ priegloba siūlo retą „Windows“ pagrįsto prieglobos variantą kartu su įprastais „Linux“ palaikomais planais.
Nuolatinis saugumas: Visiems „A2 Hosting“ planams taikomas patobulintas saugos protokolas, apimantis dvigubas ugniasienes, brutalios jėgos nustatymą, virusų skenavimą, serverio grūdinimą ir dar daugiau.
Žvaigždžių klientų aptarnavimas: „A2 Hostingas“ teikia paramą visą parą, kurią palaiko labai naudinga, viską išmananti komanda.
Nemokamos „Premium“ funkcijos: „SiteGround“ apima pažangias funkcijas, tokias kaip automatinės kasdieninės atsarginės kopijos, „CloudFlare CDN“ ir „Encrypt SSL“ sertifikatus su kiekvienu planu.
Optimizuoti planai: „SiteGround“ siūlo prieglobos paketus, specialiai sukurtus aukščiausiam našumui turinio valdymo sistemose, tokiose kaip „WordPress“, „Drupal“ ir „Joomla“, arba el. Prekybos platformose, tokiose kaip „Magento“, „PrestaShop“ ir „WooCommerce“..
Fantastiškas klientų aptarnavimas: „SiteGround“ garantuoja greito atsakymo laiką visuose savo klientų palaikymo kanaluose.
Tvirta Uptime garantija: „SiteGround“ žada 99,99% neveiklumo.
Blogas: „Turbo“ serveriai kainuoja daugiau: jei norite, kad visos „A2 Hosting“ turbokompresoriaus galimybės būtų kuo didesnės, turėsite atsisakyti brangiausių planų..
Nuolaidų kodai yra būtini: „A2“ priegloba automatiškai nepasirašo jūsų nuolaidų, todėl turėsite atlikti papildomą žingsnį, kad įvestumėte kodus, kuriuos lengvai rasite jų svetainėje..
Riboti ištekliai: Kai kuriuose „SiteGround“ mažesnės kainos planuose yra tokie apribojimai kaip domeno ar saugyklos vietos viršutinės ribos.
Lėtas svetainių perkėlimas: jei turite esamą svetainę, daugybė vartotojų skundų rodo, kad turėtumėte pasiruošti ilgam perkėlimo procesui su „SiteGround“.
Nėra „Windows“ prieglobos: padidėjęs „SiteGround“ greitis iš dalies priklauso nuo pažangiausios „Linux“ konteinerių technologijos, todėl nesitikėkite, kad čia bus „Windows“ pagrįstas priegloba.
Santrauka:A2 priegloba (peržiūra) teikia labai optimizuotą „WordPress“ aplinką, kuri stebuklus daro ir tinklaraštininkams, ir įmonėms. Ir klientai gali pasirinkti tiek „Windows“, tiek „Linux“ prieglobą, kurios tiekiamos vienodai gerai. Kitos „A2“ prieglobos funkcijos apima pasirenkamą „Turbo“ serverį greitesniam puslapio įkėlimui, nemokamą svetainių perkėlimą, nemokamas serverio atsukimo atgal atsargines kopijas, keturių dalių perteklinį tinklą ir dar daugiau. A2 taip pat teikia greitą ir greitą pokalbį, palaikymą el. Paštu ir telefonu visą parą.„SiteGround“ (peržiūra) yra puiki bazė, skirta vartotojams talpinti savo tinklaraščius ar svetaines. Funkcijos stulbinančios, tokios kaip SSD kaupikliai visiems planams ir patobulintas greitas našumas naudojant NGINX, HTTP / 2, PHP7 ir nemokamą CDN. Tarp papildomų funkcijų yra nemokamas SSL sertifikatas, kurį atnaujina vartotojo programa. Patentuotos ir unikalios ugniasienės saugos taisyklės vartotojams leidžia išvengti sistemos pažeidžiamumų. Taip pat yra nemokamas internetinis perkėlimas į svetainę ir paslaugos, kurios buvo pateiktos trijuose žemynuose. Taip pat egzistuoja aukščiausios klasės „WordPress“ funkcijos kartu su labai reaguojančiais tiesioginiais pokalbiais.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map