A2 prieglobos apžvalga

Sunku rasti tobulą interneto prieglobos įmonę, nes yra tiek daug galimų variantų. Viena iš geriausių pagal radarą žiniatinklio prieglobos įmonių, kurią turėtumėte apsvarstyti, yra A2 priegloba.


Panašu, kad kiekvieną kartą, kai pagalvojame, kad žinome 5 populiariausius šios dienos rinkoje, pasirodo naujas, siūlantis didesnius ir geresnius funkcijų rinkinius, turinčius didesnį greitį nei visi kiti prieglobos sprendimai. Aš galiu jums tai pasakyti vienas geriausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų šiandien yra „A2 Hosting“.

Ir aš ne vienas tai sakau.

a2 talpinimo atsiliepimai „Twitter“Geri ir blogi įvertinimai „Twitter“

Štai čia A2 prieglobos peržiūra, Ketinu atidžiau pažvelgti, ką šis unikalus, nepriklausomai priklausantis ir valdomas interneto prieglobos paslaugų teikėjas gali pasiūlyti tokių svetainių savininkams kaip jūs, kad galėtumėte nuspręsti, ar jie atitinka jūsų poreikius, ar ne.

Jei duosite man 10 minučių savo laiko, tada pateiksiu visą būtiną informaciją apie A2 prieglobą ir atsakysiu į tokius klausimus kaip.

 • Kokias funkcijas „A2 Hosting“ teikia savo klientams?
 • Kaip išmatuojamas „A2 Hosting“ greitis ir našumas??
 • Kokie yra skirtingi planai?
 • Ar jie padės perkelti mano svetainę?
 • Kiek kainuoja A2 priegloba?
 • Kokį prieglobą teikia A2 svetainių savininkams?
 • Kas jų serveriuose yra gerai?
 • Ar jų „Turbo“ serveriai tikrai įkels puslapius 20 kartų greičiau??

Kai baigsite skaityti šią A2 prieglobos apžvalgą, jūs tikrai galėsite pasakyti, ar tai yra tinkama interneto prieglobos paslauga jūsų poreikiams.

Naudokite šį išskirtinį reklamos kredito kodą: internetinis51 ir gauk 51% nuolaida visi žiniatinklio prieglobos planai

Contents

Ką sužinosite iš šios apžvalgos

 1. Hostingo sprendimai & funkcijos

Čia paaiškinsiu, ką jie teikia klientams ir kokie yra jų pagrindiniai skirtumai.

Taip pat išsamiai aptarsiu kiekvieną iš jų .

 1. Privalumų ir trūkumų sąrašas

Čia atidžiai apžvelgsiu abu (arba pereisiu tiesiai į arba).

 1. Bendri planai & kainos

Čia aš išsamiai apibūdinsiu kiekvieną ir kokias funkcijas gausite kiekvienam.

 1. Ar aš rekomenduoju A2Hosting?

Čia aš jums pasakysiu arba jei manau, kad jums geriau būtų pasitelkti konkurentą.

2001 m. Įkurta „A2 Hosting“ yra nepriklausoma prieglobos įmonė. Tai reiškia, kad jie nepriklauso dideliam žinomų žiniatinklio prieglobų, vadinamų „Endurance International Group“ (EIG), konglomeratu.

Kuris, jei nežinojai, neturi geriausios reputacijos. Tiesą sakant, kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai, tokie kaip „HostGator“ ir „Bluehost“, priklauso EIG ir gali prarasti klientus vien dėl to paties fakto.

Bet ne A2 priegloba. Jie priklauso nepriklausomai ir daro tik gerai.

Kaip gerai, gerai, kad jūs turite nuspręsti.

A2 talpinimas yra puiki žiniatinklio prieglobos galimybė, nepaisant to, kad nežinote jokios informacijos, nes ji tinka įvairaus dydžio ir tipo svetainių savininkams.

Nesvarbu, ar esate nauja svetainė, turinti kelis šimtus unikalių lankytojų per mėnesį, ar gerai įsitvirtinusi svetainė, turinti tūkstančius unikalių lankytojų per dieną, jums yra prieglobos sprendimas..

Svetainių talpinimo sprendimai

Čia pateikiami skirtingi prieglobos sprendimai, kuriuos „A2 Hosting“ teikia svetainių savininkams.

Bendras priegloba

Kai kalbama apie bendrojo prieglobos paketai, jie turi tris skirtingus planus – .

Kiekviename iš jų siūloma neribota saugykla, perkėlimai ir išskirtinis „cPanel“, skirtas visos jūsų sąskaitos informacijos bei svetainės funkcijų valdymui..

Jie taip pat suteikia svetainių savininkams nemokamus SSL pažymėjimus ir nemokamą SSD. Be to, galite lengvai integruoti pirkinių krepšelio programas ir paversti savo svetainę e-komercijos parduotuve.

A2 priegloba - bendro hostingo kainų planai

Kiekvienas iš šių planų gerai veikia „WordPress“, „Joomla“ ir „Drupal“. Svarbu nepamiršti, kad Šioje apžvalgoje daugiausia dėmesio bus skiriama bendro naudojimo prieglobos planams.

Perpardavinėtojų priegloba

Perpardavinėtojų priegloba leidžia svetainių savininkams naudoti paskirtą standžiojo disko vietą ir pralaidumą svetainių prieglobai trečiųjų šalių vardu.

Trumpai tariant, jūs perkate prieglobos paslaugas, teikiamas viename iš „A2“ perpardavėjų prieglobos planų, ir tada parduodate kitiems, galbūt siekdami pelno. Nuo 30 GB iki 200 GB saugyklos vietos, „A2 Hosting“ siūlo platų perpardavėjų prieglobos galimybių spektrą.

Perpardavinėtojų prieglobos planų kainos svyruoja nuo 13,19 USD / mėn. Iki 40,91 USD / mėn.

VPS talpinimas

Naudodamiesi A2 priegloba galite pasirinkti iš nevaldomas ar valdomas VPS priegloba tiems, kurie nori daugiau valdyti savo svetainę ir patogesnę atmosferą.

Nors techniškai vis dar naudojama bendra aplinka, VPS priegloba turi mažiau darbo krūvio, nes viename serveryje yra mažiau vartotojų. Be to, pašalinama galimybė kitiems sudužti jūsų svetainei, nes visi turi savo serverio pyrago skiltelę.

Jie turi 3 VPS talpinimo planus nuo 5 USD / mėn. Iki 32,99 USD / mėn. Be to, jie siūlo galingesnius valdomus VPS prieglobos sprendimus, kurių kaina prasideda nuo 32,99 USD / mėn., O viršutinė – nuo 65,99 USD / mėn..

Debesų talpinimas

Jei tikitės, kad jūsų svetainė per trumpą laiką smarkiai padidės, pagalvokite apie Debesų talpinimas variantas.

Tiesiog suprojektuokite „Cloud“ naudodami reikalingas funkcijas ir išteklius, kad atitiktumėte jūsų poreikius, ir pakeiskite savo dydį, augant jūsų svetainei. Galų gale jūs mokate tik už tai, ką naudojate pasirinkdami jų „Cloud“ prieglobą.

„Cloud“ prieglobos kainos svyruoja nuo 15 USD / mėn. Iki 25 USD / mėn., Atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius.

Dedikuoto serverio priegloba

Kūrėjams ar sistemos administratoriams, kuriems patogu tobulėti naudojant komandinę eilutę, „A2 Hostingas“ nevaldomas dedikuoto serverio priegloba galimybės.

Didžiulėms svetainėms, kurioms reikia daug išteklių, tačiau nenorite tvarkyti nieko, kas susiję su pagrindiniais kompiuteriais, „A2 Hosting“ siūlo plačias valdomų dedikuotų serverių prieglobos parinktis..

Nuo 9,31 USD / mėn. Iki 141,09 USD / mėn., Galite pasirinkti nevaldomą ar valdomą dedikuoto serverio prieglobos sprendimą, priklausomai nuo to, kokio tipo svetainės savininkas esate.

Naudokite šį išskirtinį reklamos kredito kodą: internetinis51 ir gauk 51% nuolaida visi planai

Pagrindinės funkcijos

Bendrosios „A2 Hosting“ prieglobos planai siūlo svetainių savininkams a tonų funkcijų. Trumpai pažvelkime į tai, ko galite tikėtis, naudodamiesi vienu iš jų prieinamų bendro naudojimo hostingo planų.

 • Neribotas pralaidumas. Perkelkite kuo daugiau duomenų iš kitur į savo naujai priglobtą svetainę – viską nemokamai. Be to, gaukite pagalbos iš ekspertų palaikymo komandos, kuri migruoja į jūsų svetainę.
 • Nemokama svetainės migracija. Jie padės jums nemokamai perkelti svetainę iš kitos prieglobos paslaugos – jei jūsų svetainė naudoja „cPanel“ (tą daro dauguma interneto prieglobos įmonių).
 • Greitis iki 20x greitesnis nei konkurentų. „Turbo“ serveriai, pristatantys 20 kartų greičiau įkeliamas svetaines & A2 svetainės greitintuvo talpyklos kaupimas 1 paspaudimu. ()
 • Vienu spustelėjimu „WordPress“ įdiegiama. Lengvai įdiekite „WordPress“ ir pradėkite dirbti iškart. Plius „WordPress“ yra iš anksto sukonfigūruotas greičiui ir saugumui
 • „Nuolatinis saugumas“. Mėgaukitės nemokama „HackScan“ apsauga, kad jūsų svetainė netaptų įsilaužėlių auka, „KernelCare“ iš naujo paleistam branduolio atnaujinimui, dvigubai ugniasienei, virusų skenavimui, gynybai nuo brutalios jėgos ir dar daugiau, kad būtų užtikrintas maksimalus svetainės saugumas..
 • Garantuojamas veikimo laikas. Jie garantuoja 99,99% veikimo laiką.
 • WP-CLI („WordPress“ komandos eilutės sąsaja). Jei jums to reikia, galite iš anksto įdiegti WP-CLI.
 • Nemokamas „Cloudfare“ CDN. Pasauliniai serveriai nustato greičiausią jūsų svetainės turinio pristatymo svetainės lankytojams kelią.
 • Parama visą parą. Gaukite pagalbos 24/7/36 per tiesioginį pokalbį, bilietą, el. Laišką arba telefoną.

Bet tai dar ne viskas. Tiesą sakant, „A2 Hosting“ turi 5 skirtingas savybes, kurias jie mėgsta, kad visi suinteresuoti klientai žinotų apie juos prieš priimdami galutinį pirkimo sprendimą:

 1. Kūrėjams skirtas priegloba
 2. Domenų registracija
 3. Domeno perkėlimas
 4. SSL sertifikatai
 5. Greitas & Greitas „Turbo“ serverių priegloba

Kūrėjams skirtas priegloba

A2 priegloba - patogi programuotojams programinė įranga

A2 yra skirta teikti klientams naujausią plėtros programinę įrangą. Žymiausios iš jų:

 • PHP suderinamumas
 • PHPNG, kuris yra naujausių PHP versijų pagrindas, PHP 7.x (tai suteikia svetainėms 2x greitesnį PHP 5.6 greitį)
 • Python 2.6, 2.7 arba 3.2 – populiariausia, aukšto lygio ir bendrosios paskirties programavimo kalba
 • „Apache 2.2“, kuri yra plačiausiai naudojama interneto serverio programinė įranga
 • FTP, kad galėtumėte lengvai perkelti failus iš kompiuterio į serverį
 • Ir dar daugiau …

Domenų registracija ir perkėlimas

A2 priegloba - gTLD, domenų perkėlimas arba registracija

Užregistruokite naują domeną arba perkelkite esamą, kai nuspręsite eiti su jais. Tiesą sakant, jūs turite prieigą prie populiariausių aukščiausio lygio domenų (gTLD). Tiesiog įveskite savo norimą domeno vardą ir užregistruokite jį kaip savo.

A2 priegloba - konkrečios šalies ALD, domenų perkėlimas ar registracija

Be to, jei jūsų svetainė taikoma konkrečiai geografinei vietai, pavyzdžiui, tam tikrai šaliai, patraukti konkrečiai šaliai skirtą ALD taip pat.

Svetainių lankytojai linkę pasitikėti konkrečios šalies ALD, ypač kai reikia pirkti internetu. Pagerinkite savo reputaciją, užmegzkite pasitikėjimą ir patenkinkite savo tarptautinį prekės ženklą įgyvendindami kiekvienai šaliai skirtą ALD.

Čia yra dar keletas funkcijų, kurių galite tikėtis registruodami domeną A2:

 • Tinkinkite, kaip jūsų domeno informacija rodoma paieškose „Whois“
 • Gauti nemokamas DNS valdymas ir stebėkite, kaip greitai auga svetainė, nes sumažintas delsos laikas
 • Apsaugokite asmeninę informaciją naudodamiesi ID apsaugos galimybe
 • Užkirskite kelią domenų užgrobimui ar neteisėtam paskyros perdavimui
 • Kreipkitės į palaikymo komandą bet kurią valandą ir bet kurią parą

SSL sertifikatai

Yra keletas SSL pažymėjimo variantų, kuriuos galite pasirinkti naudodamiesi A2 priegloba, o tai yra puikus pokytis nuo kai kurių kitų prieglobos paslaugų teikėjų, teikiančių tik vieną ar du..

Apsaugoti savo svetainę ypač svarbu, kai iš svetainės lankytojų renkate bet kokio tipo mokėjimus.

Juk pirkėjai iš jūsų internetinės parduotuvės patikės jums savo asmeninę ir finansinę informaciją. Jei ši informacija pateks į netinkamas rankas, tikrai atsidursite su daug nemalonumų.

 • Užšifruokime. Nemokamas SSL sprendimas, užtikrinantis patobulintą svetainės apsaugą. Be to, tai apsaugo ryšį su jūsų serveriu, kurio nemato visuomenė.
 • Vienos svetainės SSL. Aukščiausios, vieno paspaudimo, vienos svetainės SSL parinktys yra prieinamos nuo 49,95 USD per metus. Atsiradus visai apsaugai, kurią teikia nemokamas SSL, vienos svetainės SSL taip pat yra 256 bitų šifravimas, oficialus svetainės antspaudas ir patvirtinta domeno būsena..
 • Pakaitos simbolis SSL. Šis SSL sertifikatas bus taikomas neribotam padomenių skaičiui, visiems už vieną mažą kainą. Pakaitos SSL sertifikatai prasideda nuo 149,95 USD per metus.
 • Išplėstinė SSL. Šis patobulintas SSL sertifikatas pateikiamas su išskirtiniu organizacijos autentiško ir išplėstinio patvirtinimo SSL sertifikatų pasirinkimu.

„SwiftServers“ & „Turbo“ talpinimas

Išskirtinė „A2 Hosting“ „SwiftServer“ platforma suteikia vartotojams puikus svetainės našumas ir greitis. Tiesą sakant, tai yra privalumai, kuriuos jūs naudojate pasirinkę A2 prieglobą ir jų „SwiftServer“ platformą:

 • Padidėjęs išteklių paskirstymas vienai paskyrai
 • Mažiau klientų kiekviename bendrame serveryje
 • Greitesnis prieglobos našumas, palyginti su „Apache“

Be to, turėdami du iš trijų bendro hostingo planų, turėsite išskirtinę prieigą prie jų A2 optimizuotas svetainės greitintuvas, komplekte su 1 paspaudimo talpyklos sąranka.

A2 optimizuotas svetainės greitintuvas

Talpyklos sprendimai nėra kažkas, ką teikia daugybė bendrojo prieglobos planų, tačiau naudodamiesi A2 priegloba tai gausite naudodamiesi dauguma bendrojo prieglobos planų..

Čia yra visi galimi talpyklos kaupimo sprendimai, kuriuos galite pasirinkti tiesiai iš „cPanel“:

 • „Turbo“ talpykla. Visas jūsų svetainės HTML turinys bus saugomas „Turbo Cache“ ir bus įteiktas nenaudojant jokių PHP scenarijų.
 • „OpCache“ / APC. Naudodamiesi šia išskirtine funkcija, PHP reakcijos laiką sumažinkite per pusę.
 • Prisiminė. Padidinkite „MySQL“ duomenų bazių spartą, laikydami svarbius duomenis atmintyje, kad juos būtų galima greičiau atkurti.

Naudodamiesi „SwiftServer Hosting“, jūs taip pat gaunate nemokamus SSD diskus. Kaip viena iš pirmųjų prieglobos įmonių, pasiūliusių kietojo kūno diskų (SSD) pakeitimą pasenusiais standžiaisiais diskais (HDD), svetainių savininkams padidėjo puslapio įkėlimo greitis, nes SSD pašalina judančias dalis ir padidina skaitymo bei rašymo laiką..

Nes A2 Hostingas yra toks pasitikintis savimi jūsų svetainė veiks iki 300 kartų greičiau nei įprastos bendrojo prieglobos įmonės, naudojančios savo SSD, jos visiems vartotojams suteikiamos nemokamai.

„SwiftServers vs Turbo Hosting“ – koks skirtumas?

Visus „A2“ planus kuria jų „SwiftServer“ serverių infrastruktūra, tačiau jų „Turbo“ planas aprūpintas papildomomis greičio technologijomis ir žada iki 20 kartų greitesnį svetainių įkėlimą..

A2 prieglobos turbo

Ilga istorija trumpa. Jų „Turbo“ žiniatinklio prieglobos serveriai elgiasi beveik identiškai kaip „Swift“ žiniatinklio prieglobos serveriai, tačiau suteikia papildomą greitį!

„Turbo“ serveriai suteikia „Apache“ pakeitimą, kuris įkelia puslapius iki 20 kartų greičiau, nei įprasta priegloba. Dėl ko jų „Turbo“ serveriai tampa ypač greiti?

 • Mažiau vartotojų vienam serveriui
 • A2 optimizuotas – teikia APC / OPcache & „Turbo“ talpykla
 • Naudoja mažiau procesoriaus ir atminties nei „Apache“
 • Tvarko jungtis greičiau ir efektyviau
 • Suteikia padidintą stabilumą

Naudokite šį išskirtinį reklamos kredito kodą: internetinis51 ir gauk 51% nuolaida visi planai

Privalumai ir trūkumai A2 Hostingas

Kaip ir bet kuriam prieglobos paslaugų teikėjui, prieš priimant galutinį sprendimą reikia išspręsti privalumus ir trūkumus. Kadangi „A2“ priegloba visų pirma yra bendro naudojimo prieglobos sprendimas, bus keletas aiškių trūkumų, jei palyginsime juos su kai kuriais šiandien valdomų svetainių prieglobos paslaugų teikėjais..

Argumentai “už”

A2 priegloba turi patikimą funkcijų rinkinį, kuris daugeliui žmonių gali padėti atlikti darbą. Pažvelkime ir pažiūrėkime, ką turiu galvoje.

Svetainės greitis

„A2 Hostingas“ pabrėžia tai, kad vienas iš prioritetų numeris vienas yra svetainės greitis ir našumas, nepaisant to, kokį prieglobos planą naudojate.

Kartu su ypač greitais serveriais gausite „Memcached“, „Turbo Cache“ ir „OpCache“ / APC išteklius, kuriuos lengvai įgalinsite prieglobos paskyroje..

Ne tik tai, kad jūs turite prieigą prie daugiau išteklių su mažiau serverio apkrova, geresniu našumu, palyginti su „Apache“ serveriais, mažiau serverių vartotojų, nepaisant bendro paslėpto prieglobos plano, nemokama „Railgun Optimizer“ skirta iki 143% greitesnis HTML įkėlimo laikas, ir nemokami SSD diskai.

Be to, galite užsiprenumeruoti išskirtinę „A2 Hosting“ paslaugą „Performance Plus“ ir į savo sąskaitą įtraukti papildomą GB RAM, kai jūsų svetainė patiria didžiulį srautą.

Keli duomenų centrai

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl jie gali panaudoti tokį greitą reagavimo laiką, yra ta, kad visame pasaulyje yra trys duomenų centrai, skirti jūsų interneto turiniui kuo greičiau patekti į svetainės lankytojus..

 • JAV – Mičiganas
 • Europa – Amsterdamas
 • Azija – Singapūras

Be to, visi klientai turi nemokamas „Cloudfare“ CDN kad jūsų svetainės lankytojui pasirenkamas greičiausias maršrutas.

Tai reiškia greitesnį jūsų svetainės duomenų nuskaitymą, greitesnį turinio pristatymą ir greitesnį puslapio įkėlimo laiką. Visa tai kartu prilygsta laimingesniems svetainės lankytojams, kurie vėl ir vėl grįš.

Uptime garantija

Kaip ir dauguma prieglobos paslaugų teikėjų, A2 priegloba garantuoja, kad jūsų svetainė neduos avarijos 99,99% laiko, nesvarbu aplinkybių. Tai galioja net tiems, kurie naudojasi bendro naudojimo prieglobos planu.

Viena žmonių baimė investuoti į bendrą hostingą yra tai, kad kiti vartotojai, „dalijantys“ serverio išteklius, gali atitolinti jūsų svetainę su jais, kai jų svetainei atsitiks kažkas..

Naudodamiesi jų Uptime garantija galite būti tikri, kad jų ekspertų komanda dirba visą parą, kad įsitikintų, jog jūsų serveris veikia ir veikia visą laiką..

Serveriai, kuriuos naudoja „A2 Hosting“, nepriklausomai priklauso ir juos valdo ekspertų sistemų administratoriai, kurie vadovaujasi geriausia praktika, naudoja tik geriausius serverių duomenų centrus ir pataiso visas saugos problemas ASAP.

Mastelio keitimas

Naudodamiesi A2 priegloba, turite galimybių augti, o tai yra didelis pliusas, kai reikia pasirinkti tinkamą prieglobos paslaugų teikėją. Tiems, kurie tik pradeda veiklą, bendro naudojimo prieglobos planas yra puikus pasirinkimas.

Jis siūlo pakankamai funkcijų, kad apsaugotų jūsų svetainę ir žada bendrą jos greitį bei našumą. Čia galėsite investuoti į VPS talpinimą ir prireikus netgi pereiti prie tam skirto prieglobos plano.

A2 priegloba - mastelis

Galų gale su A2 priegloba jūs galite padidinkite tiek, kiek norite nereikia jaudintis dėl hostingo kompanijų pakeitimo.

Aukščiausios saugumo priemonės

A2 priegloba - saugumas

„A2 Hostingas“ siūlo keletą saugumo priemonių, kad užtikrintų jūsų svetainės duomenų apsaugą, taip pat asmeninę informaciją apie mokėjimus jūsų svetainėje.

 • Vienkartinis svetainės valymas. Jei jūsų svetainė buvo nulaužta, jų palaikymo komanda nustatys jūsų svetainę už jus. Tai apima „hack“ išvalymą, juodojo sąrašo įspėjimo pašalinimą ir SEO šlamšto taisymą. Jie ne tik grąžins jus internete, bet ir pridės patobulintų saugos priemonių, kad būtų išvengta dar vieno įsilaužimo.
 • „Sucuri“ svetainės stebėjimas. Norėdami nuolat stebėti svetainę, galite investuoti į „Sucuri“ svetainės stebėjimą už 5 USD / mėn. Tai atlikdami gausite nuolatinius nuskaitymus ir perspėjimus, nuotolinius ir serverio pusės nuskaitymus, svetainių programų ugniasienės apsaugą ir įsilaužėlių bei DDoS atakų prevenciją..
 • „Sucuri“ paskyros ugniasienė. Už papildomus 15 USD / mėn. Galite tikrai apsaugoti savo svetainę nuo įsilaužimo gavę DDoS / brutalios jėgos / kenkėjiškų programų apsaugą, virtualų svetainės pataisymą ir sukietėjimą bei SQL injekcijos blokavimą kartu su programine įranga ir pažeidžiamumo tarp svetainių scenarijų pažeidimus..

Tiems, kurie to nori, galite mokėti kartą per metus 274,88 USD sumą ir savo svetainėje pritaikyti visas aukščiau nurodytas saugumo priemones..

e-komercijos palaikymas

Tiems, kurie nori priglobti savo internetinę parduotuvę, žinokite, kad yra daugybė el. Prekybos funkcijų, įdėtų į jūsų bendro naudojimo prieglobos planą:

 • Keli SSL sertifikatai, iš kurių galima rinktis
 • Momentinės prekybininko sąskaitos ID (tik JAV)
 • „PayPal“ prekybininkų sąskaitos
 • „Magento“, „OpenCart“, „PrestaShop“ ir „AbanteCart“ 1 paspaudimo sąrankos

Pagarba pasaulinei auditorijai

A2 priegloba - rūpinimasis pasauline auditorija

Vienas dalykas, kurį supranta „A2 Hosting“, yra poreikis patenkinti pasaulinę auditoriją. Jie žino, kad daugelis hostingo kompanijų siekia angliškai kalbančių klientų, todėl tarptautiniu mastu gali būti praleista daug galimybių.

Trys pagrindiniai duomenų centrai, apimantys visą pasaulį – Šiaurės Amerika, Europa ir Azija – yra labai svarbūs, kad tie, kurie kalba kitomis kalbomis, suprastų viską, įskaitant kainas.

Laimei, „A2 Hosting“ turi ne tik išskleidžiamąjį vertimo meniu, skirtą tiems, kurie yra JAV, Meksikoje, Indijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Pietų Afrikoje, jie teikia patogų valiutos keityklą, kad taip pat galėtumėte gauti tikslią kainodarą..

Ši strategija naudinga ne tik vartotojams, bet ir padeda padidinti pardavimus bei išplėsti savo prekės ženklą, kaip prieinamą tarptautiniams klientams.

Suvart

Kiekviena įmonė turi trūkumų, kad ir kokie tobuli jie būtų. Ir nors jie turi daug teigiamų dalykų, yra keletas dalykų, apie kuriuos reikia pagalvoti, prieš įtraukiant juos į jūsų kitą prieglobos paslaugų teikėją.

Migracijos mokesčiai

Atnaujinti ir sumenkinti planus yra gana lengva. Tačiau reikia žinoti tam tikrus mokesčius. Pažvelkite į tai, kas gali ir negali kainuoti, jei nuspręstumėte perjungti hostingo planus:

 • Atnaujinimai. Jei pakeisite į brangiai kainuojantį planą, nereikės mokėti už papildomą mokestį už paskyros perkėlimą. Jei nuspręsite pakeisti duomenų centrus perkeldami paskyrą, taip pat bus atšauktas duomenų centrų perkėlimo mokestis. Tačiau perjungimas į kitą duomenų centrą neatnaujinus jums kainuos 25 USD mokesčių.
 • Pažeidimai. Jei žemesnis prieglobos planas bus mažesnis, jums gali būti taikomas 25 USD mažesnis mokestis.
 • Migracija iš kitų šeimininkų. Jei perkeliate iš kito prieglobos paslaugų teikėjo, kuris neturi „cPanel“, jums gali būti taikomi migracijos komandos nustatyti mokesčiai. Tačiau perkėlus iš „cPanel“ pagrindinio kompiuterio, perkėlimo mokesčiai nebus taikomi.

Nors atrodo, kad šie mokesčiai yra nedideli, ir kad yra keletas būdų, kaip juos sumokėti, vis tiek svarbu atkreipti dėmesį į įvairius mokesčius, su kuriais galite susidurti naudodamiesi A2 priegloba..

Ribotos premijos funkcijos

Kadangi A2 priegloba daro jūsų svetainę ypač greita, vienintelis būdas pasiekti tokias funkcijas kaip „Turbo Server“, A2 optimizuotas svetainės greitintuvas (kuris apima „Turbo Cache“, „OpCache / APC“ ir „Memchached“) yra investuoti į aukščiausią – galimas bendro naudojimo hostingo planas.

Tai reiškia, kad kiti du prieglobos planai, dėl kurių naudojimasis A2 priegloba yra ypač įmanomas pradedantiesiems ar mažesniems prieglobos biudžetams, atitinka visus kitus standartinius prieglobos planus..

„A2 Hostingas“ nori, kad jūs patikėtumėte, jog greičio ir našumo atžvilgiu jie viršija visas kitas dalis. Ir teisingai. Galų gale, būtent taip jūs išsiskiriate net ir aršiausiose varžybose.

Tačiau nepaminėjus, kad du iš trijų bendrojo prieglobos planų bus testuojami kaip „vidutiniai“, palyginti su konkurentais hostingo paslaugų pramonėje, savotiškai klaidina..

Daug dėmesio skiriant faktui, kad „A2 Hosting“ „Turbo“ serveriai teikia greitį iki 20 kartų greičiau nei įprastos hostingo įmonės, nesunku praleisti fakto, kad jums tai naudinga tik investuojant į brangiausią galimą prieglobos planą..

Bendri prieglobos planai ir kainodara

A2 priegloba - 3 kainų planai

Jie siūlo tris atskirus bendro naudojimosi hostingo paslaugų planus: „Lite“, „Swift“ ir „Turbo“.

„A2 Hosting Lite“ planas

Šis planas prasideda nuo 3,92 USD / mėn

 • 1 pagrindinio kompiuterio svetainė, 5 padomeniai ir 25 rezervuoti domenai
 • Mėgaukitės 5 duomenų bazėmis

Pagrindinės savybės:

 • Neribotas duomenų perdavimas
 • Nemokamas SSL sertifikatas ir SSD sprendimas
 • 24/7/365 palaikymas
 • 3 galimi duomenų centrai
 • Nemokamas „Cloudfare“ CDN
 • Nemokama svetainės migracija
 • 99% Uptime garantija
 • Galima PHP 7.x versija
 • 25 el. Pašto adresai
 • cPanel valdymo pultas
 • Kelios el. Prekybos funkcijos

Apskritai, jei bendro naudojimo hostingo planas yra toks mažas, funkcijų rinkinys yra tinkamas tiems, kurie turi vieną svetainę.

A2 hostingo spartusis planas

Šis planas prasideda nuo 4,90 USD / mėn

 • Priimkite neribotą skaičių svetainių, padomenių, rezervuotų domenų ir priedų domenų
 • Mėgaukitės neribota duomenų baze
 • Turėkite neribotą RAID-10 saugyklą

Pagrindinės savybės:

 • Neribotas duomenų perdavimas
 • Nemokamas SSL sertifikatas ir SSD sprendimas
 • 24/7/365 palaikymas
 • 3 galimi duomenų centrai
 • Nemokamas „Cloudfare“ CDN
 • Nemokama svetainės migracija
 • Atsarginės serverio atsarginės kopijos
 • 99% Uptime garantija
 • Galima PHP 7.x versija
 • Neribotas el. Pašto adresas
 • cPanel valdymo pultas
 • Kelios el. Prekybos funkcijos

Vėlgi, už palyginti mažą kainą tie, kurie turi daugiau nei vieną svetainę, gauna gerą funkcijų rinkinį, naudodamiesi „A2 Hosting“ „Swift“ planu.

A2 prieglobos „Turbo“ planas

Šis planas prasideda nuo 9,31 USD / mėn

 • Priimkite neribotą skaičių svetainių, padomenių, rezervuotų domenų ir priedų domenų
 • Mėgaukitės neribota duomenų baze
 • Turėkite neribotą RAID-10 saugyklą

Pagrindinės savybės:

 • Neribotas duomenų perdavimas
 • Nemokamas SSL sertifikatas ir SSD sprendimas
 • „Turbo“ serveris
 • 24/7/365 palaikymas
 • A2 optimizuotas svetainės greitintuvas su „Turbo Cache“, „OpCache / APC“ ir „Memcached“
 • 3 galimi duomenų centrai
 • Nemokamas „Cloudflare“ CDN
 • „HTTP / 2“, „SPDY“ ir „Edge Side Includes“ (ESI)
 • Nemokama svetainės migracija
 • Atsarginės serverio atsarginės kopijos
 • 99% Uptime garantija
 • Galima PHP 7.x versija
 • Neribotas el. Pašto adresas
 • cPanel valdymo pultas
 • A2 optimizuotos „Magento“ funkcijos
 • Kelios el. Prekybos funkcijos

Kaip būtų galima įtarti, dažniausiai parduodamas bendro naudojimo hostingo planas siūlo daugiausiai funkcijų.

Apskritai, patirsite didžiausią greitį ir našumą, investuodami į „A2 Hosting“ „Turbo“ bendrojo prieglobos planą.

Tai yra geriausias prieglobos planas tiems, kurie turi daug lankomumo svetainėse, reikalauja daug išteklių reikalaujančių svetainių arba tiesiog nori visų A2 funkcijų.

A2 prieglobos DUK

Čia rasite atsakymus į kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Kas yra A2Hosting.com?

„A2 Hosting“ yra interneto svetainių talpinimo įmonė, įsikūrusi Ann Arbore, siūlanti įvairias interneto prieglobos paslaugas, tokias kaip bendro naudojimo, perpardavinėtojo, VPS, „Cloud“ ir specialiųjų serverių prieglobos paslaugas. Jie turi tris duomenų centrus, esančius Mičigane (JAV), Amsterdame (Europa) ir Singapūre (Azija), iš kurių galima rinktis. A2 priegloba turi A reitingą nuo BBB.

Ar „A2 Hostingas“ suteikia pinigų grąžinimo garantiją??

Taip. Jie siūlo visą pinigų grąžinimą, jei atšauksite savo sąskaitą per pirmąsias 30 dienų nuo naudojimosi jų paslaugomis dienos. Be to, galite gauti proporcingą grąžinamąją išmoką, jei bet kuriuo metu po 30 dienų nuspręsite, kad A2 nėra jums. Domenų registracijos, nustatymo ir perkėlimo mokesčiai negrąžinami.

Kokio tipo palaikymą „A2 Hosting“ teikia savo klientams?

„A2 Hostingas“ teikia išskirtinę paramą visiems klientams, nepriklausomai nuo to, kokį hostingo planą pasirinksite. Jie siūlo palaikymo bilietų sistemą, el. Paštą, tiesioginius pokalbius ir palaikymą telefonu. Kas geriau, palaikymą galima gauti bet kurią dieną, bet kuriuo metu ištisus metus.

Ar „A2 Hosting“ nemokamai perkels mano dabartinę svetainę?

Taip. Jie siūlo nemokamą svetainių perkėlimą, net ir už patį pigiausią jų siūlomą bendrojo prieglobos planą. Be to, esamiems klientams svetainių perkėlimas dažniausiai būna nemokamas.

Kas yra „A2 Hosting“ Uptime garantija?

Priešingai nei daugelis prieglobos paslaugų teikėjų, jie garantuoja 99,99% laiko veikimą.

Taikant nuolatines saugumo priemones (tokias kaip „KernelCare“, dvigubos ugniasienės, žiaurios jėgos gynyba, virusų skenavimas, serverio grūdinimas ir 24/7/365 saugos stebėjimas), „A2“ priegloba beveik negali pažadėti, kad svetainė prastovos.

Jei jūsų svetainėje neveikia prastovos, patyrusi palaikymo komanda yra pasirengusi iš karto išspręsti problemas. Ir jei problema kyla dėl svetainės pažeidimo, yra palaikymo komanda, kuri padės jums išvalyti savo svetainę ir sukurti ją atsarginę ir paleisti.

Ar „A2 Hostingas“ siūlo SSL sertifikatus, SSD ir CDN?

Absoliučiai. Visi planai pateikiami naudojant nemokamą SSL sertifikatą per „Let’s Encrypt“. Be to, „Solid State Drive“ priegloba įtraukta į visus jūsų svetainės failus, OS ir duomenų bazes. Tai užtikrina kuo greitesnį greitį. Galiausiai jie visiems vartotojams suteikia nemokamą „Cloudflare“ kompaktinį diską, skirtą greitai ir efektyviai pristatyti jūsų interneto turinį svetainės lankytojams.

Ar „A2 Hostingas“ siūlo svetainių atsargines kopijas?

Jie pateikia du sprendimus, susijusius su svetainių atsarginėmis kopijomis. Pirmoji jų siūloma paslauga vadinama „Server Rewind Backup“. Nors ši funkcija nėra prieinama „Lite“ prieglobos planui, ši funkcija ateina su „Swift“ ir „Turbo“ bendrojo prieglobos planais.

Naudojant serverio atsukimo atsarginę kopiją, reguliariai daromos automatinės atsarginės momentinės nuotraukos, kurias bet kada galite pasiekti naudodamiesi „cPanel“ ir atkurti savo svetainėje..

Be to, naudodamiesi papildinio paslauga „DropMySite Backup“, prie kurios lengvai prieinama jūsų „cPanel“, „A2 Hosting“ rankiniu būdu sukuria atsarginę jūsų svetainės (svetainės, duomenų bazės ir el. Pašto) atsarginę kopiją saugioje, ne įmonės vietoje. Jūs netgi galite suplanuoti įprastas atsargines kopijas, kad niekada nepamirštumėte laikyti kopijos po ranka.

Dėl ko A2 prieglobos serveriai yra tokie greiti?

Jų serveriai yra greiti dėl savo „SwiftServer“ platformos (greičio optimizuotus serverius pasirinkdami serverio vietą ir naudodamiesi nemokamais kietojo kūno diskais (SSD).

A2 taip pat siūlo tai, ką jie vadina „Turbo“ serveriais. Tai yra optimizuotas svetainės greitintuvas, kuris, jų teigimu, įkelia puslapius iki 20 kartų greičiau nei kiti ten esantys interneto prieglobos įrankiai.

Koks yra „A2 Hosting“ pigiausias prieglobos planas?

Pigiausias „A2 Hosting“ prieglobos planas yra jų „Lite“ planas, kuris yra pradinio lygio bendrojo prieglobos planas. Lite pradeda 3,92 USD per mėnesį.

Ar galiu įdiegti „WordPress“ A2 priegloboje?

Taip, be abejo! A2 priegloba puikiai tvarko „WordPress“ sukurtas svetaines, tinklaraščius ar elektroninės prekybos parduotuves. Galite pasirinkti iš anksto įdiegti ir sukonfigūruoti „WordPress“ arba naudoti „Softaculous“ 1 paspaudimo „WordPress“ diegimo programą, pateiktą kartu su „cPanel“ valdymo skydeliu..

Ar yra gerų A2 prieglobos alternatyvų??

Taip, yra, bet jei jūsų paklausite, „A2 Hosting“ yra gana tobula interneto prieglobos įmonė. Dar kartą rekomenduoju atlikti savo tyrimus ir paieškoti kitų ten esančių žiniatinklio prieglobų. Dvi geros A2 hostingo alternatyvos, į kurias verta atkreipti dėmesį, yra „InMotion Hosting“ ir „SiteGround“.

Ar turėčiau atkreipti dėmesį į „A2 Hosting“ apžvalgas „Reddit“ ir „Quora“?

Taip, didžiąja dalimi galite pasitikėti „Quora“ ir „Reddit“, kad tai yra geros vietos skaityti atsiliepimus. Perskaitykite atsiliepimus „Reddit“ ir „Quora“. Taip pat yra apžvalgų tokiose svetainėse kaip „TrustPilot“ ir „Yelp“.

Ar yra A2 prieglobos kupono kodas, kurį galiu naudoti?

Taip, turėtumėte naudoti šį išskirtinį „A2 Hosting“ reklamos kodą: webrating51, kuris suteikia 51% nuolaidą visiems žiniatinklio prieglobos planams.

Ar aš rekomenduoju „A2 Hosting“??

Trumpai tariant, ieškantiems nebrangaus pasidalijamojo prieglobos sprendimo, taip aš labai rekomenduoju leisti A2.

Jie nepriklausomai valdo, ty jie visiškai kontroliuoja visus savo serverius, o tai yra didžiulis pliusas ten esančių prieglobos paslaugų teikėjų monopolijoje..

Jie taip pat pasižymi trimis svarbiausiomis prieglobos funkcijomis – greitis, funkcijos ir palaikymas.

Nors jums gali tekti atnaujinti brangesnį prieglobos planą, kad galėtumėte mėgautis visomis A2 prieglobos galimybėmis, tačiau gera žinia yra tai, kad visuose jų planuose yra didelis spartos, našumo ir palaikymo lygis..

Galų gale suteikdami bet kada pinigų grąžinimo garantiją, tikrai nėra jokios priežasties neišbandyti „A2 Hosting“. Taigi, patikrinkite juos ir pažiūrėkite, kaip tai vyksta. Niekada nežinai. Unikalus savarankiškas prieglobos paslaugų teikėjas gali būti būtent tai, ko jums ir jūsų svetainei reikia.

Naudokite šį išskirtinį reklamos kredito kodą: internetinis51 ir gauk 51% nuolaida visi žiniatinklio prieglobos planai

FPK atskleidimas: Norėdami gauti jums mažiausią įmanomą kainą, aš uždirbsiu nedidelį komisinį atlyginimą, jei nuspręsite užsiregistruoti naudodamiesi mano nuorodomis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map