A2 priegloba prieš „Godaddy“

Galva į galvą A2 priegloba vs Godaddy prieglobos našumo, funkcijų, kainų, privalumų ir trūkumų palyginimas, siekiant padėti jums pasirinkti tarp šių dviejų žinomų interneto prieglobos paslaugų teikėjų.


perbraukite dešinėn

A2 talpinimas

Varyk Tėti

Apie:„A2 Hostingas“ teikia nepaprastai greitus interneto prieglobos sprendimus, nepaisant to, kad tai yra naujas tinklaraštis, populiari verslo svetainė ar net kažkas, kur srautas mažas. A2 tarnauja visiems – nuo interneto mėgėjų iki profesionalių kūrėjų, tenkinančių jų individualius reikalavimus.„GoDaddy“ pastaruoju metu buvo žiniasklaidoje, ypač televizijos reklamose ir spausdintose laikmenose. Tai teikia domenų vardus, taip pat patogią interneto prieglobą, pagrįstų kainų planus ir įspūdingą veikimo laiką.
Įkurta:2003 metai1997 metai
BBB įvertinimas:A+A+
Adresas:2000 Hogback Road Suite 6 Ann Arbor, MI 4810514455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefono numeris:(888) 546-8946(480) 505-8877
Elektroninio pašto adresas:Neįtraukta į sąrašąNeįtraukta į sąrašą
Paramos tipai:Telefonas, tiesioginis palaikymas, bilietas, pokalbiaiTelefonas, tiesioginis palaikymas, pokalbiai, bilietas, mokymai
Duomenų centro / serverio vieta:Mičiganas, JAV; Amsterdamas, Nyderlandai ir Singapūras, AzijaFiniksas, Arizona
Mėnesio kaina:Nuo 3,92 USD per mėnesįNuo 4,99 USD per mėnesį
Neribotas duomenų perdavimas:TaipTaip (išskyrus ekonomikos planą)
Neribotas duomenų saugojimas:TaipTaip (išskyrus ekonomikos planą)
Neribotas el. Paštas:TaipTaip (išskyrus ekonomikos planą)
Keli domenai:TaipTaip (išskyrus ekonomikos planą)
Valdymo pulto / sąsajos priegloba:„cPanel“„cPanel“
Serverio Uptime garantija:99,90%99,90%
Pinigų gražinimo garantija:Bet kada30 dienų
Galimas specialus priegloba:TaipTaip
Premijos & Priedai:„Attracta“ SEO ir rinkodaros įrankiai. Nemokami „HackScan“ ir saugos įrankiai. Nemokami kietojo kūno diskai (SSD). „CloudFlare“ turinio pristatymo tinklas. Nemokamai užšifruokime SSL sertifikatus. „Patchman“ patobulintos saugos įrankis. Integruota „ManageWP“ sąskaita.Aukščiausios kokybės DNS valdymo įrankis (tik „Ultimate Plan“). Dviguba apdorojimo galia ir atmintis (tik „Ultimate Plan“). „DudaMobile“ automatiškai paverčia jūsų svetainę mobiliąja (visi planai, išskyrus „Economy“). SSL sertifikatas (tik „Ultimate Plan“). Svetainės greitintuvas (tik „Ultimate Plan“). SSL sertifikatas (tik „Ultimate Plan“). Kenkėjiškų programų skaitytuvas (tik „Ultimate Plan“).
Geras: Sukurtas greičiui: „A2 Hosting“ naudoja SSD diskus, specialius turbo serverius, svetainės talpyklą ir dar daugiau, kad užtikrintų žaibišką jūsų svetainės veikimą..
„Linux“ ir „Windows“ priegloba: „A2“ priegloba siūlo retą „Windows“ pagrįsto prieglobos parinktį kartu su įprastais „Linux“ palaikomais planais.
Nuolatinis saugumas: Visiems „A2 Hosting“ planams taikomas patobulintas saugos protokolas, apimantis dvigubas ugniasienes, brutalios jėgos nustatymą, virusų skenavimą, serverio grūdinimą ir dar daugiau.
Žvaigždžių klientų aptarnavimas: „A2 Hostingas“ teikia paramą visą parą, kurią palaiko labai naudinga, viską išmananti komanda.
Puikus Uptime laikas: Galite tikėtis, kad tokia įmonė, kaip „GoDaddy“, turės vieną iš geriausių praktikos pranašumų, tiesiog pateikdami faktą, kad jie yra tokie didžiuliai. Bet aš dar negirdėjau skundo dėl „GoDaddy“ darbo laiko. Uptime yra vienas iš tų dalykų, kurių tikimasi, kad žiniatinklio prieglobos įmonė pateiks savo paslaugas, o „GoDaddy“ tai daro su stiliumi.
„Linux“ ir „Windows“ priegloba: „GoDaddy“ yra vienas iš retų prieglobos paslaugų teikėjų, suteikiančių jums galimybę pasirinkti „Windows“, o ne pramonės standartinę „Linux“ operacinę sistemą. Jei turite ASP.NET svetaines, tai yra vieta jums.
Puikus techninis palaikymas: vėl ir vėl žiniatinklio prieglobos įmonės gauna skundus dėl savo klientų aptarnavimo. Nesvarbu, ar tai žinių trūkumas, ar didžiuliai laukimo laikai, tačiau GoDaddy šia magija ištraukė triušį iš skrybėlės. Jie turi absoliučiai geriausią klientų aptarnavimą.
Patogus vartotojui: Didžioji dalis „GoDaddy“ sukurta remiantis naujesnių galutinių klientų idėja. Visi jų įrankiai yra naujokai ??? draugiškas. Asmeniškai aš myliu jų „Panel“, kuris šiuo metu turėtų būti pramonės standartas. Viskas, ko man reikia, yra po ranka ir aš visiškai neturiu jokių priekaištų dėl jų UX.
Blogas: „Turbo“ serveriai kainuoja daugiau: jei norite, kad visos „A2 Hosting“ turbokompresoriaus galimybės būtų kuo didesnės, turėsite atsisakyti brangiausių planų..
Nuolaidų kodai yra būtini: „A2“ priegloba automatiškai nepasirašo jūsų nuolaidų, todėl turėsite atlikti papildomą žingsnį, kad įvestumėte kodus, kuriuos lengvai rasite jų svetainėje..
Neįtikėtina kaina: nebent jūs sugaunate „GoDaddy“ dėl puikaus reklaminio pasiūlymo, jūs šiek tiek atsibosite dėl jūsų mokamų kainų. Tiesiog jūs negaunate tokio lygio našumo naudodamiesi „GoDaddy“ žemiausios klasės paslaugų paketais. Bet jei pagaunate juos akcijoje, laimėtojas – vištienos vakarienė.
Internetinės parduotuvės trūkumai Savybės: Šiais laikais ir šiais laikais elektroninės komercijos papildymai turėtų būti niekingi. Turėtumėte gauti visus varpelius ir švilpukus, nes žiniatinklio prieglobos įmonė paprastai vis tiek paima didelę dalį jūsų pinigų. „GoDaddy“ jie praleidžia valtį, kur trūksta funkcijų ir klaidų, puolant jūsų parduotuvę kiekvienu kampu.
Santrauka:A2 priegloba (peržiūra) teikia labai optimizuotą „WordPress“ aplinką, kuri stebuklus daro ir tinklaraštininkams, ir įmonėms. Ir klientai gali pasirinkti tiek „Windows“, tiek „Linux“ prieglobą, kurios tiekiamos vienodai gerai. Kitos „A2“ prieglobos funkcijos apima pasirenkamą „Turbo“ serverį greitesniam puslapio įkėlimui, nemokamą svetainių perkėlimą, nemokamas serverio atsukimo atgal atsargines kopijas, keturių dalių perteklinį tinklą ir dar daugiau. A2 taip pat teikia greitą ir greitą pokalbį, palaikymą el. Paštu ir telefonu visą parą.Ši interneto prieglobos paslauga taip pat pasiekiama puikiai palaikant programą, diegiant programą vienu spustelėjimu ir dar daugiau. Verta paminėti, kad lengva naudoti domeno vardo registraciją kartu su priegloba. Vartotojams nereikia jaudintis, kad jų svetainės yra parengtos mobiliesiems ar pasirenkamos tarp „Linux“ ar „Windows“. Vartotojai taip pat gali pasiekti „Go Daddy“ mobiliųjų programų paskyras naudodamiesi patikslintomis svetainėmis, kad vartotojai galėtų lengvai pasiekti paskyros informaciją. „GoDaddy“ alternatyvas galite rasti čia.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map