A2 priegloba prieš „DreamHost“

A2 priegloba prieš „Dreamhost“ Galvos, funkcijų, kainų, pliusų ir minusų palyginimas, kad galėtumėte pasirinkti tarp šių dviejų žinomų interneto prieglobos kompanijų..


perbraukite dešinėn

A2 talpinimas

„DreamHost“

Apie:„A2 Hostingas“ teikia nepaprastai greitus interneto prieglobos sprendimus, nepaisant to, kad tai yra naujas tinklaraštis, populiari verslo svetainė ar net kažkas, kur srautas mažas. A2 tarnauja visiems – nuo interneto mėgėjų iki profesionalių kūrėjų, tenkinančių jų individualius reikalavimus.„DreamHost“ jau 2 dešimtmečius teikia prieglobos paslaugas, daugiausia dėmesio skirdama labai funkcionalioms tinklaraščių kūrėjų, kūrėjų, internetinių dizainerių ir internetinių įmonių svetainėms. Ji taip pat turi puikią internetinę bendruomenę ir palaikymą.
Įkurta:2003 metai1997 metai
BBB įvertinimas:A+D-
Adresas:2000 Hogback Road Suite 6 Ann Arbor, MI 48105Wilsonas Sonsinis Goodrichas & Rosati 12235 El Camino Real, Suite 200 San Diego, CA 92130
Telefono numeris:(888) 546-8946(323) 375-3831
Elektroninio pašto adresas:Neįtraukta į sąrašąNeįtraukta į sąrašą
Paramos tipai:Telefonas, tiesioginis palaikymas, bilietas, pokalbiaiTiesioginis palaikymas, pokalbiai
Duomenų centro / serverio vieta:Mičiganas, JAV; Amsterdamas, Nyderlandai ir Singapūras, AzijaIrvine, Kalifornijoje ir Ashburn, Virdžinijoje
Mėnesio kaina:Nuo 3,92 USD per mėnesįNuo 8,95 USD per mėnesį
Neribotas duomenų perdavimas:TaipTaip
Neribotas duomenų saugojimas:TaipTaip
Neribotas el. Paštas:TaipTaip
Keli domenai:TaipTaip
Valdymo pulto / sąsajos priegloba:„cPanel“„Dreamhost“ valdymo pultas
Serverio Uptime garantija:99,90%100,00%
Pinigų gražinimo garantija:Bet kada97 dienos
Galimas specialus priegloba:TaipTaip
Premijos & Priedai:„Attracta“ SEO ir rinkodaros įrankiai. Nemokami „HackScan“ ir saugos įrankiai. Nemokami kietojo kūno diskai (SSD). „CloudFlare“ turinio pristatymo tinklas. Nemokamai užšifruokime SSL sertifikatus. „Patchman“ patobulintos saugos įrankis. Integruota „ManageWP“ sąskaita.Nemokamas domenas su „Whois“ privatumu. Iki 75 USD „Google Adwords“ kredito. Nemokami SSL sertifikatai.
Geras: Sukurtas greičiui: „A2 Hosting“ naudoja SSD diskus, specialius turbo serverius, svetainės talpyklą ir dar daugiau, kad užtikrintų žaibišką jūsų svetainės veikimą..
„Linux“ ir „Windows“ priegloba: „A2“ priegloba siūlo retą „Windows“ pagrįsto prieglobos parinktį kartu su įprastais „Linux“ palaikomais planais.
Nuolatinis saugumas: Visiems „A2 Hosting“ planams taikomas patobulintas saugos protokolas, apimantis dvigubas ugniasienes, brutalios jėgos nustatymą, virusų skenavimą, serverio grūdinimą ir dar daugiau.
Žvaigždžių klientų aptarnavimas: „A2 Hostingas“ teikia paramą visą parą, kurią palaiko labai naudinga, viską išmananti komanda.
Nuostabi valdymo pultas: „DreamHost“ turi intuityvią, supaprastintą sąsają, kuria malonu naudotis.
Išskirtinis klientų aptarnavimas: „DreamHost“ palaikymo komanda yra atsakinga, išmananti ir visada pasirengusi išmokyti jus, kaip neleisti vėl susidurti su problemomis..
Platus funkcijų asortimentas: nuo neribotų išteklių iki nemokamų SSL sertifikatų ir dar daugiau, „DreamHost“ kartu su kiekvienu planu susideda aukščiausios kokybės funkcijų paketą, dažnai be papildomų mokesčių.
100% Uptime garantija: „DreamHost“ žada 100% neveiklumo, garantuojant dienos vertės kredito garantiją už kiekvieną patirtą prastovos valandą.
Didelė grąžinimo garantija: „DreamHost“ suteikia jums 97 dienas, kad galėtumėte pareikalauti visos pinigų grąžinimo.
Blogas: „Turbo“ serveriai kainuoja daugiau: jei norite, kad visos „A2 Hosting“ turbokompresoriaus galimybės būtų kuo didesnės, turėsite atsisakyti brangiausių planų..
Nuolaidų kodai yra būtini: „A2“ priegloba automatiškai nepasirašo jūsų nuolaidų, todėl turėsite atlikti papildomą žingsnį, kad įvestumėte kodus, kuriuos lengvai rasite jų svetainėje..
Yra pigesnių variantų: Yra daug populiarių tiekėjų, siūlančių prieglobos planus mažesnėmis kainomis.
Santrauka:A2 priegloba (peržiūra) teikia labai optimizuotą „WordPress“ aplinką, kuri stebuklus daro ir tinklaraštininkams, ir įmonėms. Ir klientai gali pasirinkti tiek „Windows“, tiek „Linux“ prieglobą, kurios tiekiamos vienodai gerai. Kitos „A2“ prieglobos funkcijos apima pasirenkamą „Turbo“ serverį greitesniam puslapio įkėlimui, nemokamą svetainių perkėlimą, nemokamas serverio atsukimo atgal atsargines kopijas, keturgubą nereikalingą tinklą ir dar daugiau. A2 taip pat teikia greitą ir greitą pokalbį, palaikymą el. Paštu ir telefonu visą parą.„DreamHost“ (peržiūra) teikia labai optimizuotą „WordPress Hostingas“ kartu su ekspertų palaikymu „WordPress“. Galima naudoti bet kurį norimą papildinį ar temą. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į optimizuotą „WordPress“ konfigūraciją ir 100 proc. „DreamHost“ taip pat teikia debesų saugojimo paslaugas kartu su „DudaMobile“, skirtomis mobiliųjų svetainių kūrimui. Klientai taip pat vertina neribotą domeno prieglobą ir 97 dienų pinigų grąžinimo garantiją.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map