A2 priegloba prieš „Bluehost“

Galva į galvą A2 priegloba prieš „Bluehost“ funkcijų, našumo, kainų, privalumų ir minusų palyginimas, siekiant padėti apsispręsti tarp šių dviejų populiarių interneto prieglobos paslaugų teikėjų.


Galutinis rezultatas

A2 talpinimas

Galutinis rezultatas

„Bluehost“

A2 talpinimas Puikios funkcijos, greitis ir saugumas išryškėja kaip aiškus šių dviejų interneto prieglobos paslaugų nugalėtojas. Sužinokite daugiau apie „Bluehost vs A2 Hosting“ žemiau esančioje palyginimo lentelėje:

A2 Hostingas ir „Bluehost“ palyginimo lentelė

perbraukite dešinėn

A2 talpinimas

„Bluehost“

Apie:„A2 Hostingas“ teikia nepaprastai greitus interneto prieglobos sprendimus, nepaisant to, kad tai yra naujas tinklaraštis, populiari verslo svetainė ar net kažkas, kur srautas mažas. A2 tarnauja visiems – nuo interneto mėgėjų iki profesionalių kūrėjų, tenkinančių jų individualius reikalavimus.„Bluehost“ teikia prieglobos paslaugas su neribotu pralaidumu, prieglobos vieta ir el. Pašto abonementais. Jis turi patikimų rezultatų reputaciją, puikų klientų aptarnavimą ir konkurencingas kainas.
Įkurta:2003 metai1996 metai
BBB įvertinimas:A+A+
Adresas:2000 Hogback Road Suite 6 Ann Arbor, MI 48105„Bluehost Inc.“. 560 Timpanogos Pkwy Orem, UT 84097
Telefono numeris:(888) 546-8946(888) 401-4678
Elektroninio pašto adresas:Neįtraukta į sąrašąNeįtraukta į sąrašą
Paramos tipai:Telefonas, tiesioginis palaikymas, bilietas, pokalbiaiTelefonas, tiesioginis palaikymas, pokalbiai, bilietas
Duomenų centro / serverio vieta:Mičiganas, JAV; Amsterdamas, Nyderlandai ir Singapūras, AzijaProvo, Juta
Mėnesio kaina:Nuo 3,92 USD per mėnesįNuo 2,95 USD per mėnesį
Neribotas duomenų perdavimas:TaipTaip
Neribotas duomenų saugojimas:TaipTaip
Neribotas el. Paštas:TaipTaip
Keli domenai:TaipTaip
Valdymo pulto / sąsajos priegloba:„cPanel“„cPanel“
Serverio Uptime garantija:99,90%Ne
Pinigų gražinimo garantija:Bet kada30 dienų
Galimas specialus priegloba:TaipTaip
Premijos & Priedai:„Attracta“ SEO ir rinkodaros įrankiai. Nemokami „HackScan“ ir saugos įrankiai. Nemokami kietojo kūno diskai (SSD). „CloudFlare“ turinio pristatymo tinklas. Nemokamai užšifruokime SSL sertifikatus. „Patchman“ patobulintos saugos įrankis. Integruota „ManageWP“ sąskaita.Paieškos sistemos pateikimo įrankiai. 100 USD „Google“ reklamos kreditas. 50 USD „Facebook“ reklamos kreditas. Nemokamas geltonųjų puslapių sąrašas.
Geras: Sukurtas greičiui: „A2 Hosting“ naudoja SSD diskus, specialius turbo serverius, svetainės talpyklą ir dar daugiau, kad užtikrintų žaibišką jūsų svetainės veikimą..
„Linux“ ir „Windows“ priegloba: „A2“ priegloba siūlo retą „Windows“ pagrįsto prieglobos parinktį kartu su įprastais „Linux“ palaikomais planais.
Nuolatinis saugumas: Visiems „A2 Hosting“ planams taikomas patobulintas saugos protokolas, apimantis dvigubas ugniasienes, brutalios jėgos nustatymą, virusų skenavimą, serverio grūdinimą ir dar daugiau.
Žvaigždžių klientų aptarnavimas: „A2 Hostingas“ teikia paramą visą parą, kurią palaiko labai naudinga, viską išmananti komanda.
Įvairios prieglobos planų įvairovė: „Bluehost“ siūlo bendrą, VPS, dedikuotą ir „debesies“ prieglobą, taip pat tokias parinktis kaip valdomas „WordPress“ priegloba, suteikdama lankstumo lengvai pritaikyti svetainę prie besikeičiančių prieglobos poreikių..
Parama visą parą: be geriausių bet kurio kompiuterio savipagalbos šaltinių, „Bluehost“ yra tikra greito veikimo ekspertų armija, pasirengusi padėti jums visą parą, per palaikymo bilietą, specialią liniją ar tiesioginį pokalbį..
Gera pinigų grąžinimo politika: „Bluehost“ suteiks jums visą grąžinamąją išmoką, jei atšauksite per 30 dienų, ir proporcingą grąžinamąją išmoką, jei atšauksite pasibaigus šiam laikotarpiui..
Blogas: „Turbo“ serveriai kainuoja daugiau: jei norite, kad visos „A2 Hosting“ turbokompresoriaus galimybės būtų kuo didesnės, turėsite atsisakyti brangiausių planų..
Nuolaidų kodai yra būtini: A2 priegloba automatiškai nepasirašo jūsų nuolaidų, todėl turėsite atlikti papildomą žingsnį, kad įvestumėte kodus, kuriuos lengvai rasite jų svetainėje..
Nėra Uptime garantijų: „Bluehost“ nesiūlo jums kompensacijos už užsitęsusį ar netikėtą prastovą.
Tinklalapių perkėlimo mokesčiai: skirtingai nuo kai kurių konkurentų, „Bluehost“ imasi papildomų mokesčių, jei norite perkelti ankstesnes svetaines arba „OrcPanel“ paskyras.
Santrauka:A2 priegloba (peržiūra) teikia labai optimizuotą „WordPress“ aplinką, kuri stebuklus daro ir tinklaraštininkams, ir įmonėms. Ir klientai gali pasirinkti tiek „Windows“, tiek „Linux“ prieglobą, kurios tiekiamos vienodai gerai. Kitos „A2“ prieglobos funkcijos apima pasirenkamą „Turbo“ serverį greitesniam puslapio įkėlimui, nemokamą svetainių perkėlimą, nemokamas serverio atsukimo atgal atsargines kopijas, keturių dalių perteklinį tinklą ir dar daugiau. A2 taip pat teikia greitą ir greitą pokalbį, palaikymą el. Paštu ir telefonu visą parą.„Bluehost“ (apžvalgą rasite čia) taip pat žinomas dėl savo nuosavybės išteklių apsaugos sprendimo, sukurto siekiant apsaugoti bendro hostingo vartotojus nuo kitų galimų piktnaudžiaujančių to paties serverio vartotojų. Klientai ir vartotojai gali įdiegti programą naudodami „SimpleScripts“ 1 spustelėjimo diegimą. Taip pat galima įsigyti VPS ir specialųjį prieglobą.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map