A2 Hostingas vs HostGator

Galva į galvą A2 Hostingas vs HostGator interneto prieglobos peržiūra, kurioje lyginama našumas, funkcijos, kainodara, privalumai ir trūkumai bei dar daugiau, kad būtų lengviau apsispręsti tarp šių dviejų žiniatinklio prieglobos įmonių, kurios abi yra žinomos dėl savo bendrojo interneto prieglobos galimybių.


Galutinis rezultatas

A2 talpinimas

Galutinis rezultatas

„HostGator“

perbraukite dešinėn

A2 talpinimas

„HostGator“

Apie:„A2 Hostingas“ teikia nepaprastai greitus interneto prieglobos sprendimus, nepaisant to, kad tai yra naujas tinklaraštis, populiari verslo svetainė ar net kažkas, kur srautas mažas. A2 tarnauja visiems – nuo interneto mėgėjų iki profesionalių kūrėjų, tenkinančių jų individualius reikalavimus.„HostGator“ priklauso EIG prieglobos paslaugų grupei, teikiančiai nebrangius prieglobos planus ir nemokamą „Weebly“ svetainių kūrėjo naudojimą, kuris leidžia lengvai sukurti svetainę.
Įkurta:2003 metai2002 metai
BBB įvertinimas:A+A+
Adresas:2000 Hogback Road Suite 6 Ann Arbor, MI 481055005 Mitchelldale Suite # 100 Hiustonas, Teksasas
Telefono numeris:(888) 546-8946(866) 964–2867
Elektroninio pašto adresas:Neįtraukta į sąrašąNeįtraukta į sąrašą
Paramos tipai:Telefonas, tiesioginis palaikymas, bilietas, pokalbiaiTelefonas, tiesioginis palaikymas, pokalbiai, bilietas
Duomenų centro / serverio vieta:Mičiganas, JAV; Amsterdamas, Nyderlandai ir Singapūras, AzijaProvo, Juta & Hiustonas, Teksasas
Mėnesio kaina:Nuo 3,92 USD per mėnesįNuo 2,75 USD per mėnesį
Neribotas duomenų perdavimas:TaipTaip
Neribotas duomenų saugojimas:TaipTaip
Neribotas el. Paštas:TaipTaip
Keli domenai:TaipTaip
Valdymo pulto / sąsajos priegloba:„cPanel“„cPanel“
Serverio Uptime garantija:99,90%99,90%
Pinigų gražinimo garantija:Bet kada45 dienos
Galimas specialus priegloba:TaipTaip
Premijos & Priedai:„Attracta“ SEO ir rinkodaros įrankiai. Nemokami „HackScan“ ir saugos įrankiai. Nemokami kietojo kūno diskai (SSD). „CloudFlare“ turinio pristatymo tinklas. Nemokamai užšifruokime SSL sertifikatus. „Patchman“ patobulintos saugos įrankis. Integruota „ManageWP“ sąskaita.100 USD „Google Adwords“ kreditas. „Basekit“ svetainių statytojas. 4500 naudotini svetainės šablonai. Plius pakrauna daugiau.
Geras: Sukurtas greičiui: „A2 Hosting“ naudoja SSD diskus, specialius turbo serverius, svetainės talpyklą ir dar daugiau, kad užtikrintų žaibišką jūsų svetainės veikimą..
„Linux“ ir „Windows“ priegloba: „A2“ priegloba siūlo retą „Windows“ pagrįsto prieglobos parinktį kartu su įprastais „Linux“ palaikomais planais.
Nuolatinis saugumas: Visiems „A2 Hosting“ planams taikomas patobulintas saugos protokolas, apimantis dvigubas ugniasienes, brutalios jėgos nustatymą, virusų skenavimą, serverio grūdinimą ir dar daugiau.
Žvaigždžių klientų aptarnavimas: „A2 Hostingas“ teikia paramą visą parą, kurią palaiko labai naudinga, viską išmananti komanda.
Įperkami planai: „HostGator“ turi būtent tai, ko jums reikia, jei turite mažą biudžetą.
Neribota vieta diske ir pralaidumas: „HostGator“ nekelia viršutinių ribų saugyklai ar mėnesiniam srautui padidinti, todėl jūsų svetainė turės vietos augti.
„Windows“ prieglobos parinktys: „HostGator“ teikia asmeninius ir „Enterprise“ klasės prieglobos planus, kuriuose naudojama „Windows“ OS, ir palaikys jūsų ASP.NET svetainę.
Patikimos Uptime ir pinigų grąžinimo garantijos: „HostGator“ garantuoja bent 99,9% neveiklumo ir visas 45 dienas, kad prireikus reikalautų grąžinti pinigus..
Blogas: „Turbo“ serveriai kainuoja daugiau: jei norite, kad visos „A2 Hosting“ turbokompresoriaus galimybės būtų kuo didesnės, turėsite atsisakyti brangiausių planų..
Nuolaidų kodai yra būtini: „A2“ priegloba automatiškai nepasirašo jūsų nuolaidų, todėl turėsite atlikti papildomą žingsnį, kad įvestumėte kodus, kuriuos lengvai rasite jų svetainėje..
Klientų palaikymo problemos: „HostGator“ reikėjo atsakyti per tiesioginius pokalbius, ir net tada mes gaudavome tik vidutiniškus sprendimus..
Netinkami „Traffic Spike“ atsakymai: „HostGator“ liūdnai siunčia skundų el. Laiškus arba perkelia vartotojus į kitą serverio stovą, kai tik vartotojai gauna srautą..
Santrauka:A2 priegloba (peržiūra) teikia labai optimizuotą „WordPress“ aplinką, kuri stebuklus daro ir tinklaraštininkams, ir įmonėms. Ir klientai gali pasirinkti tiek „Windows“, tiek „Linux“ prieglobą, kurios tiekiamos vienodai gerai. Kitos „A2“ prieglobos funkcijos apima pasirenkamą „Turbo“ serverį greitesniam puslapio įkėlimui, nemokamą svetainių perkėlimą, nemokamas serverio atsukimo atgal atsargines kopijas, keturgubą nereikalingą tinklą ir dar daugiau. A2 taip pat teikia greitą ir greitą pokalbį, palaikymą el. Paštu ir telefonu visą parą.„HostGator“ (peržiūra) teikia domeno vardo registraciją, žiniatinklio prieglobą, interneto svetainių kūrimą ir svetainių kūrimo įrankius prieinamomis kainomis. Klientų pasitenkinimas užtikrinamas palaikant visą parą ir suteikiant 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Kitos įspūdingos savybės yra 99,9% veikimo laikas ir ekologiška energija (ekologiška). Tai puiki interneto svetainių talpinimo paslauga tinklaraštininkams, „Joomla“, „WordPress“ ir visoms susijusioms nišoms.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map