Wix ve Shopify

Wix Vs Shopify performans, fiyatlandırma, artılar ve eksiler gibi önemli özelliklerin, bu web sitesi oluşturma ve e-ticaret yazılım şirketlerinden birine kaydolmadan önce karar vermenize yardımcı olmak için gözden geçirildiği kafa kafaya karşılaştırma.


Toplam puan

Wix

Toplam puan

Shopify

Bu yakın bir çağrı ama Shopify karşı kazanan olarak çıkıyor Wix. Shopify, çevrimiçi mağazanızı oluştururken kullanmak için daha iyi bir e-ticaret alışveriş sepeti yazılımıdır.

Sure Wix, “hobici” ve daha küçük çevrimiçi mağazalar için iyi bir seçenektir, ancak tam teşekküllü bir e-ticaret yazılım platformundan sonraysanız Shopify mantıklı bir seçimdir. Shopify ayrıca mağazanızı güçlendirmek için ücretsiz ve premium Shopify Uygulamaları ile birlikte gelen büyük bir App Store’a sahiptir. İşte şu anda en iyi Shopify uygulamalarının mükemmel bir koleksiyonu.

Wix vs Shopify karşılaştırma tablosu

sağa kaydır

Wix

Shopify

Hakkında:Wix.com, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan lider bir bulut tabanlı geliştirme platformudur. Wix, piyasadaki kullanıcılar tarafından 70’in üzerinde şablon kategorisi, inanılmaz esneklik ve muazzam kullanım kolaylığı ile inanılmaz bir site oluşturucu olarak bilinir. Bu hemen hemen her site için uygundur.Shopify, kullanıcıların kendi çevrimiçi mağazalarını uygun fiyatlarla tasarlamaları için pazardaki en iyi e-ticaret yazılımı çözümüdür..
Da kuruldu:20062004
BBB Değerlendirmesi:bir+bir+
Adres:Nemal Tel Aviv St 40, İsrail150 Elgin Street, 8th Floor, Ottawa, ON, Kanada, K2P 1L4
Telefon numarası:(800) 600-0949(888) 746-7439
E:[Email protected]Listelenmemiş
Destek Türleri:Telefon, Canlı Destek, Sohbet, BiletTelefon, Canlı Destek, Sohbet, Bilet
Veri Merkezi / Sunucu Konumu:Avrupa ve Amerika Birleşik DevletleriOntario, Kanada
Aylık Fiyat:Aylık $ 4.92Aylık 29,00 TL
Sınırsız Veri Transferi:Hayır (Yalnızca Premium Planlar)Hayır
Sınırsız Veri Depolama:HayırEvet
Sınırsız E-posta:HayırHayır
Birden Çok Alan Adını Barındırın:N / AHayır
Hosting Kontrol Paneli / Arayüzü:Wix ArayüzüShopify Arayüzü
Sunucu Çalışma Süresi Garantisi:% 99.90% 99.90
Para iade garantisi:14 gün14 gün
Dedicated Hosting Mevcut:HayırHayır
Bonuslar & Ekstralar:Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok ücretsiz şablon.Ücretsiz 14 günlük deneme sürümü, kredi kartı gerekmez. Çok sayıda ücretsiz ve ücretli şablon. Çevrimiçi mağazanızı başlatmak için hepsi bir arada ürüne ihtiyacınız olan her şey.
İyi: Kullanımı Kolay Sürükle & Bırakma Arayüzü – Wix, web sitenizin tam kontrolünü ve gerçek zamanlı önizlemesini sağlayan bir sürükle ve bırak WYSIWYG (Gördüğünüzü Görüyorsunuz) sistemini kullanır.
Profesyonel Görünümlü Tasarımlar – Wix, 510’dan fazla şaşırtıcı ve tamamen özelleştirilebilir HTML5 tabanlı şablonun yanı sıra bir avuç Flash tabanlı şablon arasından seçim yapmanıza olanak tanır.
Sezgisel Yardım Özellikleri – Wix, resmi destek kanalları ve hemen hemen her yerde görünen yardım / destek düğmelerini tıklayarak bulabileceğiniz doğrudan ilgili destek makaleleriyle size rehberlik etmeyi bir nokta yapar.
Mağazanın tasarımı üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz.
İhtiyacınız olan sayıda ürün ve varyant ekleyebilirsiniz..
Kolay ürün konfigürasyonu ve çoklu ürün resimleri.
Kolay ödeme süreci.
Satışları kolay ve Shopify uygulamalarını kullanarak dönüşümleri artırabilirsiniz.
Düşük işlem ücretleri.
Kötü: Ücretsiz Sürümde Görünür Reklamlar
Ücretsiz Plan kullanıyorsanız Wix, web sitenizin sayfalarının yanında ve altında reklam logoları içerir.
Şablonlar Kolayca Değiştirilemez
Şu anda, web sitenizde yaptığınız tüm özelleştirme çalışmalarını kaybetmeden şablonları değiştirmenin bir yolu yok.
E-posta ve alan adı barındırma dahil değildir.
En sezgisel platformlar değil.
Özet:Kullanıcıların estetik açıdan çekici ve profesyonel bir web varlığı tasarlamalarını kolaylaştırır. Wix web sitesi oluşturucu, kullanıcıların yapay tasarım zekası kullanan tamamen kişiselleştirilmiş ve yüksek kaliteli ücretsiz bir web sitesi tasarlamak için ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. Yeni kullanıcılar için son derece kolay bir arayüze sahiptir ve çok çeşitli şablonlarla birlikte gelir.Shopify, kullanımı başlatmak için çok sayıda ücretsiz şablon ve tema içeren kullanımı kolay bir platformdur. Bu, çevrimiçi ve sosyal medya satanlardan araçlarının bagajından satanlara kadar olan kullanıcılar içindir. Bu web barındırma kullanım kolaylığı hiçbir tasarım becerileri gerekli olduğunu, bir acemi görevleri almak için izin verir. Burada işle ilgili olarak her şeyi tek bir yerde toplayın.

Wix ve Shopify’ın bloglama için kullanılıp kullanılamayacağını merak ediyorsanız bu gönderiye göz atın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map