Shopify pārskats – 2020. gada visnovērtētākais e-komercijas veidotājs

Shopify ir populārākā e-komercijas platforma uz planētas. Šī universālā e-komercijas programmatūra ir pilnvarota 1 miljons tirgotāju un ir ģenerējuši vairāk 155 miljardu USD pārdošanas apjomi. Šajā Shopify pārskatā ir apskatīti un pārbaudīti .


Contents

shopify logotipsShopify pārskats (kopsavilkums)

Par

Shopify ir pasaulē vadošā universālā SaaS e-komercijas platforma, kas ļauj sākt, augt un pārvaldīt savu tiešsaistes veikalu.

�� Izmaksas

Shopify piedāvā trīs cenu plānus: Basic Shopify maksā USD 29 mēnesī, galvenais plāns maksā USD 79 mēnesī, Advanced Shopify maksā USD 299 mēnesī. Pastāv arī Shopify Lite plāns, kas maksā 9 USD / mēnesī. (Salīdziniet plānus šeit.)

�� Pros

Pilnībā mitināta un visaptveroša platforma nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par tehnisko informāciju. Milzīgs (bezmaksas un maksas) lietotņu tirgus un pielāgotas tēmas. Pamesta groza atkopšana, 100 un vairāk vārtu atvēršanas vārti, ērti lietojams veikals, SKU un krājumu pārvaldība, iebūvēts SEO, mārketings, analītika un pārskati, elastīgas piegādes likmes un automātiski nodokļi. Lielisks klientu atbalsts, pašpalīdzības dokumentācija un kopiena. Pārdod vairākos kanālos, gan digitālos, gan fiziskos produktus (integrēts POS). Skatīt visas funkcijas.

Mīnusi

Shopify iebūvētais maksājumu procesors ļauj pārdot preces tikai no noteiktām valstīm, un jums ir jāmaksā darījuma maksa, ja izmantojat trešo personu maksājumu vārtejas. Lietotņu lietošanas izmaksas var ātri sasummēt. E-pasta mitināšana nav iekļauta cenā. Lite plānam ir ierobežotas iespējas.

Spriedums

“Shopify ir šodien labākās pilnībā mitinātās e-komercijas platformas. Tas ir par saprātīgu cenu, un tam ir simtiem iebūvētu funkciju un tūkstošiem lietotņu. Shopify sniedz jums visu nepieciešamo, lai sāktu pārdošanu, izmantojot savu tiešsaistes veikalu, sociālos kanālus vai fizisko veikalu, izmantojot viņu integrēto tirdzniecības vietu. ”

labākās Shopify atsauksmes

veikalu apskats

Jaudīgi darbojas vairāk nekā 1 miljons tiešsaistes uzņēmumu, Shopify gada ieņēmumi 2019. gadā pārsniedza USD 1,57 miljardus, kas ir par 47% vairāk nekā 2018. gadā. Un šajā Shopify pārskatā, mēs pārdomāsim, kāpēc nesenā aptauja rāda, ka to iesaka 88 procenti lietotāju.

Kas ir tie 12 procenti, kuri nav izveidojuši savienojumu ar vietni? Kas padara šo platformu tik plaši izmantotu un mežonīgi pamanāmu e-komercijas jomā? Vai tas ir pietiekami sasniedzams jaunpienācējam, kas paredzēts pieredzējušiem tehnoloģiju profesionāļiem, vai tas ietilpst kaut kur pa vidu??

Beigu beigās jums vajadzētu būt spējīgam atbildēt uz visiem šiem un citiem jautājumiem. Tā kā mans mērķis nav tikai sniegt padziļinātu Shopify pārskatu: es ceru palīdzēt jums izlemt, vai šī e-komercijas platforma ir piemērota tieši jums.

Uzziniet, kāpēc 1M + uzņēmumi izmanto Shopify jaudīgo un ērti lietojamo e-komercijas veidotāju. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju tūlīt!

Kāpēc šis Shopify pārskats?

veikalu atsauksmes

Foršā daļa par šo pārskatu ir tā, ka to ir uzrakstījis kāds, kurš pirms dažiem gadiem sāka uzņēmējdarbību no jauna Shopify un kopš tā laika ir kļuvis par dedzīgu lietotāju.

Tomēr man nav svešs plašs citu e-komercijas platformu klāsts, ieskaitot BigCommerce, 3dcart, Wix, Squarespace, WooCommerce un Magento. Vēlāk mēs salīdzināsim, kā Shopify izceļas ar šiem galvenajiem konkurentiem, kā arī ar to, ko tieši šis recenzents pārdeva šajās vietnēs.

Vienmēr pastāv iespēja, ka jūsu bizness labāk iederas citā e-komercijas platformas variantā. Bet jūs, visticamāk, šeit esat tāpēc, ka esat dzirdējis visdažādākās (iespējams, lieliskās) lietas par Shopify, un jūs nosverat, vai jums vajadzētu to izmēģināt. Izņemsim vienu no acīmredzamākajiem jautājumiem:

Ko es varu izmantot Shopify?

Tā ir pilnībā mitināta e-komercijas platforma “viss vienā”, tāpēc šim jautājumam vajadzētu būt acīmredzamam, vai ne? Bet patiesība ir tāda, ka jūs vienmēr varat vienkārši atvērt Etsy veikalu, vai, heck, kāpēc gan ne tikai izveidot eBay profilu un tur pārdot savus izstrādājumus? Tā kā jūs meklējat spēcīgu platformu, kurā varētu izvietot visu savu biznesu, un tieši šeit nonāk Shopify.

shopify pārskatīts

Izpētot Shopify pārskatus, jūs redzēsit plašu derīgu viedokļu klāstu, taču tos sniedz tikai ļoti plašs cilvēku loks. Viņiem ir dažādi mērķi, nišas, nozares, pieredze, saraksts turpinās. Tomēr, ja jūs izmantojat Shopify, jūs darāt (ļoti parasti) vienu vai vairākas no četrām lietām:

Sākot zīmolu no viena kvadrātveida
Pārdošana tiešsaistē
Pārdošana veikalā
Jūsu zīmola mārketings

Pārskatīsim katru no šīm piecām jomām un redzēsim, kā Shopify platforma padara tos vieglāk, labāk vai vismaz vismaz atšķirīgi.

Uzņēmējdarbības uzsākšana vietnē Shopify

Jums ir ideja par biznesu, un jūs meklējat vietu, kur sākt. Vai arī jūs ķeraties pie sāniem un pārvietojat to uz tādu platformu kā Shopify, kur tā var augt. Ja tas tā ir, tad Shopify ir viss, kas paredzēts jums.

Atšķirībā no tādām platformām kā WordPress, kas ir diezgan sarežģīta, un pat Squarespace, kurai noteikti var piekļūt, bet diezgan ierobežota, Shopify ir veidots iepirkšanās nolūkiem. Vai jūs varētu pateikt no nosaukuma? Turklāt tas ir paredzēts cilvēkiem, kuri nevēlas visu veidot no nulles.

Ko tas tev nozīmē? Nu, ja jūs jau esat WordPress eksperts, kāpēc pat apsvērt Shopify? Izmantojiet šo kompetenci! Tālāk šajā Shopify pārskatā mēs izpētīsim, kā jūs varat to integrēt savā esošajā vietnē.

shopify informācijas panelis

Izturīgs resurss jaunizveidotiem uzņēmumiem

Šajā Shopify pārskatā mēs apskatīsim visus iemeslus, kāpēc šķiet, ka šai vietnei tas viss ir. Un, ja jūs vēl neesat pazīstams ar milzīgo skaitu tiešsaistē pieejamo mārketinga rīku, jūs, iespējams, atklāsit daudz dažādu iespēju, kuras varat izmantot, lai sasniegtu savus biznesa mērķus un ārpus tā..

Shopify paveic lielisku darbu, dodot jums brīvību to vienkārši saglabāt un veidot no turienes. Jums var būt nekas vairāk kā vietne, kurā tiek pārdots viens produkts. Jums var būt vietne Shopify, kas kaunina vietni, kuru lasāt šajā vietnē. Iespējas ir bezgalīgas, jo tā tika veidota tieši tā.

google tendences

Izveidojot zīmolu no Scratch vietnē Shopify

Jums būs daudz prieka, sākot dažus pirmos soļus, sākot uzņēmējdarbību ar Shopify. Jūs pat varat sākt, pirms esat nācis klajā ar vārdu, ar Uzņēmuma nosaukuma ģenerators, kas ir brīvi pieejams, nav nepieciešams atvērt kontu. Jūs, visticamāk, neatradīsit tādu, kas skar naglu uz galvas, bet jūs iegūsit daudz ideju.

Viņiem ir arī fantastisks logo veidotāju rīks ko varat izmantot, lai kaut ko izveidotu no nulles vai sāktu no veidnes. Esmu dzirdējis, ka daudzi cilvēki kaut ko izstrādā, izmantojot vienkāršo grafiskā dizaina platformu Canva. Bet, ja jūs plānojat pilnībā novietot savu biznesu veikalā Shopify, jūs šeit varētu izveidot logotipu.

Vienīgais, kas ir svarīgāks par vārdu un logotipu, ir izlemt, ko pārdodat. Un tā kā jums ir nepieciešams izveidojiet vienotu izskatu visā veikalā un visos reklāmas kanālos, jūs vēlaties darīt šo pirmo lietu.

Kā Shopify palīdz izveidot tiešsaistes klātbūtni

Kad visi pamati ir bloķēti, jūs vēlaties pārdot savu produktu. Tā kā Google algoritms vēl nevar uzreiz atpazīt jūsu diženumu, jums ir jāizsniedz savs vārds.

Shopify ir smieklīgs skaits mārketinga lietotņu un iebūvētu SEO rīku, kas palīdz jūsu zīmolu pamanīt. Es iesaku doties ar vislabāk pārskatītajām, populārākajām lietotnēm, taču jūtieties brīvi pārlūkot. Iespējams, ka jūs vienkārši atradīsit aktuālu variantu, kas jūs virza uz priekšu, vienkārši tāpēc, ka jūs neveicat to, ko dara visi citi.

Tieši caur Shopify kontu jūs varat ātri un ērti:

Iegūstiet pielāgotu URL vai importējiet jau jums piederošo URL.
Pārlūkojiet gan bezmaksas, gan apmaksātu akciju attēlus.
Izveidojiet pilnīgi unikālu veikalu.

Skatīties šo:

Veikalu izveidošana veikalā Shopify

mērinstrumentu panelis

Jūs varat atvērt veikalu neatkarīgi no tā, vai jums ir preču saraksts vai nē. Faktiski dropshipping biznesa modelis ir viens no populārākajiem veidiem, kā turpināt darboties Shopify. Jūs varat izvēlēties produktus, kurus vēlaties pārdot, sadarbojoties ar kravas piegādes kompāniju Oberlo.

Klients maksā jums mazumtirdzniecības cenu, jūs paņemat šo naudu un pērkat to vairumtirdzniecībā, un dropshipper veic visu iepakojumu un nosūtīšanu tieši klientam. Uzplaukums, peļņa.

Neatkarīgi no tā, vai jūs pārdodat savas preces vai izmantojat Shopify piegādēm, jūs varat izvēlēties veikala motīvu, pamatojoties uz dažādām veidnēm (dažas bezmaksas, dažas maksas). Pielāgojat produktus savam sirds saturam, ieskaitot pievienojot aprakstus (arī Shopify ir paredzētas lietotnes tam). Un pievienojiet visu, ko jūs varētu vēlēties, piemēram, “Par mums”, BUJ lapu utt.

Tad jums ir labi iet. Es domāju, ka viss tika teikts, ka mazāk nekā dienas laikā jūs varētu nodibināt funkcionējošu veikalu bez jokošanas!

Uzziniet, kāpēc 1M + uzņēmumi izmanto Shopify jaudīgo un ērti lietojamo e-komercijas veidotāju. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju tūlīt!

Ja jums vajadzētu veikt bezmaksas Shopify izmēģinājumu?

Es vienmēr iesaku sākt ar bezmaksas izmēģinājumu, pat ja jūs zināt, ka kļūsit par maksas lietotāju. Pirmkārt, jums vienlaikus var būt tikai viens Shopify veikals, tāpēc, ja sākumā atrodaties tālu un izlemjat, ka vēlaties sākt tikai no nulles, izdzēsiet visu un sāciet no jauna, nejūtot, ka esat izšķērdējis naudu..

Rakstot šo pārskatu, Shopify piedāvāja 90 dienu bezmaksas izmēģinājumu, kas ir neticami. Bet tas ir jaunās koronavīrusa pandēmijas laikā, tāpēc tas noteikti ir īslaicīgs. Tomēr ir vērts izmantot jebkura bezmaksas izmēģinājuma piedāvājuma priekšrocības, pat ja tas ir parastais 14 dienu piedāvājums.

Shopify Capital ir kredītprogramma kvalificētiem uzņēmumiem, kas ir vēl viens potenciāls ceļš iesācējiem, kuri meklē nedaudz naudas, lai sasniegtu zemi, sākot ar reklāmu un ārpus tās. Varētu būt vērts to izpētīt.

Vai jums ir jābūt licencētam uzņēmumam, lai sāktu Shopify veikalu?

iestatījumi

Tehniski: nē. Lai atvērtu savu Shopify veikalu, jums nav jābūt licencētam uzņēmumam. Jums būs jāmaksā nodokļi par visiem ienākumiem, iesniedzot pašnodarbinātības nodokļus, kuriem nepieciešami ceturkšņa maksājumi.

Tomēr es ļoti iesaku pēc iespējas ātrāk atvērt licencētu biznesu, vēlams, pirms pārdodat savu pirmo produktu. Jūs vēlaties būt pasargāts no personīgās atbildības, un tam ir savas nodokļu priekšrocības, īpaši svarīgi, ja strādājat citur, un Shopify veikals ir blakus.

Interneta veikalu veidi vietnē Shopify

shopify veikalu veidi

Tiešsaistes veikala veids, kuru atverat Shopify, ir diezgan ierobežots ar jūsu iztēli. Vai jūs pārdodat infrasarkanās saunas? Tad varbūt es jūs drīz pārskatīšu! Vai jūs piegādājat izdrukas vai apģērbu pēc pasūtījuma? Vai jūs pārdodat ēdienu vai dzērienu? Aksesuāri vai amatniecība? Grāmatas, komiksi, romāni, izgaismotas magas?

Šis ir godīgs Shopify pārskats, tāpēc būsim godīgi: tas ir bezpeļņas uzņēmums, kas nozīmē, ka viņi vēlas pēc iespējas vairāk klientu. Tas nozīmē, ka viņu platforma ir izstrādāta, lai pielāgotos visiem iespējamiem uzņēmējdarbības veidiem (ja vien to var izdarīt tiešsaistē).

Pārdošana tiešsaistē ar Shopify: pārskats

Es jūs brīdinu tūlīt: kad jūs sākat veidot savu veikalu, laiks pazūd. Tās padara smieklīgi viegli pielāgojamas, un jūs varat nonākt aizrāvumos un saprast, ka ir pagājušas astoņas stundas un viss, ko esat paveicis, tiek atskaņots ar fona krāsu. Tā nav slikta lieta, tas faktiski ir sasniedzamības un lietošanas ērtības apliecinājums.

Interneta veikalā Shopify ir grūti pārspēt

veikalu tēmas

Burtiski. Ir grūti tik vienkārši izveidot tik izskatīgu vietni – ja tas vispār ir iespējams. Bet, ja jums ir prātā hiper-specifisks sava veikala redzējums, jūs to varētu izveidot no nulles vai pielāgot Shopify veidni, rediģējot tieši HTML aizmugure. Labākais no abām pasaulēm!

Ja jums jau ir produktu attēli, viss, kas jums jādara, ir velciet un nometiet failus tieši uz vietni. Jūs varat izveidot galerijas, slaidrādes vai statiskus attēlus. Jūs varat ievietot tekstu visur, kur vēlaties. Jūs varat pārlūkot desmitiem tēmu un spēlēt ar tām.

Kaut arī Squarespace un Wix ir vairāk veidņu, Shopify e-komercijas funkcijas pārspēj Wix un Squarespace manā grāmatā, un veidnes nebūs pietiekami labs pārdošanas punkts, lai to kompensētu. (Izlasiet manu kvadrāta un Wix salīdzinājumu.)

Shopify iepirkumu groza pārskats

Pārsteidzoši, jūs varat pieņemt vairāk nekā simts maksājuma veidus caur Shopify, ja jūs dzīvojat Amerikas Savienotajās Valstīs (es nevaru apliecināt citas atrašanās vietas). Tas ietver visas galvenās kredītkartes un e-makus, kā arī kriptovalūtas un ārpus tām.

Turklāt viņi visu aprēķinās, pamatojoties uz vietējie nodokļi un valūta pircēja. Tātad, ja jūs esat starptautisks pārdevējs, jūs zināt, ka jūsu kase tiks tulkota, lai pielāgotos pircēja atrašanās vietai, ieskaitot vietējo valūtu.

Ja jūs vēl neesat uzminējis, varat iepriekš iestatīt pārvadāšanas likmes vai likt Shopify aprēķināt nosūtīšanu automātiski, lai gan nepieciešama Shopify Advanced plāns. Tomēr, ja jums ir dažādas preces, tas, iespējams, ir jaunināšanas vērts, pat ja tas ir paredzēts tikai automātiskiem piegādes aprēķiniem. Jūs nevēlaties par to iekasēt pārāk lielu maksu!

kuģniecības zonas

Iepirkumu groza drošība

Viņi ir arī Maksājumu karšu nozares datu drošības standarta (PCI DSS) augstākajā līmenī, kas nozīmē, ka viņu drošības pasākumi tiek pārbaudīti vairāk nekā vairumam uzņēmumu. Viņi izmanto vismodernāko šifrēšanu, lai visa informācija būtu droša. Un gadu gaitā whitehat hakeriem viņi izmaksāja vairāk nekā 850 000 USD par ziņošanu par kļūdām, kuras visas ir novērstas.

Faktiski Shopify maksās pat USD 50 000 par īpašu drošības problēmu identificēšanu, radot stimulu ziņot par ievainojamībām, kas ir konkurētspējīgas, izmantojot tās.

pci atbilstba

Atverot veikalu Shopify, jūsu vietne to darīs automātiski piedāvā 256 bitu SSL šifrēšanu, kas apmeklētājiem rada pilnīgu pārliecību par jūsu veikalu, ka viņu maksājuma dati ir droši. Tā kā būs maz pierādījumu, ka jūsu vietni mitina Shopify, tas ir lielisks veids, kā nodrošināt jūsu zīmola drošību.

Kā pārvaldīt savu Shopify veikalu

Man ļoti patīk mobilā lietotne Shopify, taču šajā pārskatā es sīkāk iedziļinos dažās sadaļās. (Spoileris: no mobilās ierīces var izdarīt gandrīz jebko).

Tomēr tā ir izturīgais informācijas panelis, neatkarīgi no tā, vai tā ir galddatora vai mobilā versija, tas mani patiešām aizrauj. Tie aptver visas iespējamās bāzes, un tas ir atkarības izsekotājs jūsu izaugsmei, pārdošanas apjomiem, apmeklētājiem, pasūtījumu izsekošanai un citam. Tā ir lejupejoša, bet pilnīgi skaidra datu prezentācija, par kuru es nevaru pateikt pietiekami daudz labu lietu.

ziņošana

Kā Shopify informācijas panelis tiek salīdzināts ar konkurentiem? Katrā e-komercijas platformā ir interaktīvs informācijas paneļa komponents, taču neviens no tiem nav tik tīrs un viss vienā vietā kā Shopify versija. Mazāk prasmīgiem ļaudīm tas ir gandrīz ideāls.

Cik konkrēti jūs varat organizēt savu inventāru?

Shopify ļauj pievienot tik daudz nolaižamo izvēlņu, cik nepieciešams jūsu produktiem, lai gan jums, visticamāk, būs jāielādē lietotne, ja jums ir vairāk nekā viens vai divi.

Piemēram, ja jūs pārdodat dažādu krāsu un izmēru T-kreklu, klientam būs divas nolaižamās lapas – viena krāsa un otra izmēra, un produkta attēls var mainīties pat tad, ja.

krājumu vadība

Vai tas ir unikāls Shopify? Nē, jūs varat rīkoties tāpat (es domāju) visās e-komercijas platformās, ieskaitot visas, kurās man ir pieredze, sākot no Magento līdz WooCommerce. Bet tas joprojām ir svarīgi pieminēt.

Jūs varat arī uzskaitīt katru vienumu atsevišķi pēc krāsas, dizaina, lieluma un atkarībā no gadījuma, kas atkarīgs no jūsu nozares. Tā varētu būt arī lieliska SEO stratēģija, jo katra produkta lapa ir sava iespēja iegūt atpazīstamību ar meklētājprogrammu algoritmiem.

Cik jaudīgs ir Shopify kā tīmekļa mitinātājs?

Shopify tīmekļa mitinātāja iespējas ir pilnīgi iespaidīgas. Tu iegūsti neierobežots joslas platums, lai gan tam vajadzētu būt standartam, jo ​​pretējā gadījumā jūsu biznesa izaugsme tiktu aizkavēta. Viņi arī automātiski atjauniniet savas tīmekļa iespējas, nav nepieciešams noņemt vietni un likt klientiem gaidīt atjauninājumu. Tas ir lielisks veids, kā tos pazaudēt!

Bet kas varētu būt viņu iecienītākā viņu tīmekļa mitināšanas sastāvdaļa, ir neierobežota e-pasta pāradresācija, kas var būt neticami noderīga. Tādā veidā jūs izveidojat dažādus e-pastus dažādiem departamentiem un racionalizējat klientu komunikāciju. Galu galā jūs nevēlaties, lai pasūtījuma noformējuma pieprasījumi nonāktu jūsu IT nodaļā.

uzticama e-komercijas tīmekļa mitināšana

Lai arī lieliem uzņēmumiem ir prātīgi ieguldīt līdzekļus konkrētākā servera telpā, lielākajai daļai veikalu nekad nebūs problēmu ar joslas platumu, izmantojot Shopify kā savu tīmekļa mitinātāju.

Datu pārskatīšana no Shopify pārdošanas

Es jau esmu runājis par Shopify informācijas paneli, kur vienlaikus varat atrast lielāko daļu meklēto datu. Bet jūs varat iegūt daudz padziļinātu informāciju, kas savākta no jūsu pašreizējiem pārdošanas darījumiem. Shopify ir izstrādāts tā, lai būtu tik izturīgs vai tik minimāls, cik vēlaties.

Acīmredzamākie datu punkti ir par to, kuri produkti pārvietojas un kuri, tā sakot, paliek uz plauktiem. Google Analytics ir tieši saderīgs arī ar jūsu veikala iestatījumiem, tāpēc jums būs pieejams viss šis ieskats. Jūs varat ātri un tik detalizēti apkopot visus savus datplūsmas un novirzīšanas pārskatus, kā arī eksportēt tos uz dažādiem failu tipiem, piemēram, Excel un PDF.

Jums, iespējams, nav nepieciešami visi datu punkti, taču, ja jūs kādreiz nolīgsit ekspertu, viņiem tas viss būtu jāpieprasa, lai dotu jums vislabākās iespējas konvertēt vairāk klientu.

Vai lietotne Shopify ir labāka nekā pārējās?

aplikāciju veikals

Nav grūti uzreiz pateikt, ka Shopify ir paredzēts ikvienam, tas nozīmē, ka hiper intuitīva navigācija un ārkārtīgi vienkārša vadība ir galvenais pārdošanas punkts. Tātad vienkāršas mobilās lietotnes izgatavošana, kas ļauj veikt praktiski visu, kas no jūsu tālruņa notiek, vienkārši nāk ar teritoriju.

Shopify piedāvā labāko e-komercijas veikala mobilo lietotni tirgū. Periods, stāsta beigas! Vai esmu izmēģinājis viņus visus? Jāatzīst, ka nē. Bet es esmu izmēģinājis daudzus, un šī ir līdz šim mana mīļākā e-komercijas programmatūra navigācijas, piekļuves un funkciju ziņā.

Jūs varēsit pa e-pastu un zvanīt klientiem, pārvaldīt krājumus un pārskatīt informācijas paneli, atrodoties ceļā. Tas ir ne tikai ļoti ērti, bet arī mūsdienu pasaulei.

Shopify iecienītākā daļa ir klientu atbalsts

Shopify klientu apkalpošanas komanda ir kaislīga un vēlas iziet ārpus tā. Man tas ir milzīgs pārdošanas punkts. Es nevaru pateikt, cik reizes esmu izvilcis matus kopā ar citām klientu atbalsta komandām. Un ikviens, kas man liek justies, ka tas nekad nenotiks, iegūst zelta zvaigzni.

Tomēr 24-7-365 atbalsts, izmantojot tiešraidi, tiešsaistes veidlapu, e-pastu un tālruni, nav unikāls Shopify, un tas nav arī izņēmuma klientu serviss. Visās e-komercijas vietnēs, kas paredzētas mazo uzņēmumu uzplaukumam, pārliecinieties, ka viņiem ir lieliski dežūru pārstāvji.

Bet tomēr Shopify to visu spera soli tālāk nekā vairums, izmantojot citas funkcijas, kas palīdzēs jums sasniegt jaunus augstumus kā uzņēmējam. Papildus parastajam BUJ palīdzības centram viņiem ir patiešām noderīgas un bieži aizraujošas diskusijas forumos, kur esmu atradis neskaitāmus padomus un atziņas.

Pārskats par ķieģeļu un javas veikala pārvaldīšanu, izmantojot Shopify

Shopify ir e-komercijas platforma, kuru varat izmantot arī fiziskai veikala vietnei. Šis ir pārsteidzošs resurss uzņēmumiem, kas pārdod gan tiešsaistē, gan veikalā, jo jūs vēlaties racionalizētu pārvaldības sistēmu, kas ņem vērā visus pārdošanas apjomus un darbības.

Dažus produktus veikalā var pārdot labāk nekā tiešsaistē. Jūsu kopējie ieņēmumi ir tas, kā jūs pareizi sadalāt finansējumu. Un jūsu veikals nevar darboties līdz augstākajam produktivitātes un organizācijas līmenim, ja nav pareizās pārdošanas vietas (POS) sistēmas.

Bet, ja jūsu veikalam ir atsevišķa POS sistēma, kas pieprasa augšupielādēt vai (vēl daudz sliktāk) manuāli ievadīt datus, noteikti rodas cilvēku kļūdas. Neticami izdevīgi ir tas, ka visas jūsu tiešsaistes un veikala darbības notiek vienā platformā.

Shopify aparatūras kvalitāte

Lai cik gluds un skaists varētu būt Shopify POS sistēmas cietais disks, tie ir saudzīgi izturīgi, kas nozīmē, ka tie tiks galā gan ar modes preču veikaliem, gan aizņemtiem restorāniem – un jebkura veida mazumtirdzniecības un ēdināšanas uzņēmumiem starp.

Aparatūra lielākoties tiek sagrupēta trīs kategorijās, lai gan pirmajā ir viss, kas jums nepieciešams, lai iestatītu veikala POS sistēmu. Mazumtirdzniecības komplektā ir iPad statīvs, karšu lasītājs un visi nepieciešamie piederumi. Arī katrs tiek pārdots atsevišķi.

Tas arī ir izveidots pēc iespējas daudzveidīgāks. Jūsu darbinieki var nest iPads sev līdzi, lai apkalpotu klientus, un tas pats attiecas uz karšu lasītāju. Jūs pat varat paņemt līdzi savu POS aparatūru ārpus veikala, lai veiktu piegādes, aprēķinus, instalācijas utt.

Shopify POS sistēma ir viena no izturīgākajām tirgū

Lai gan POS sistēmu ir viegli iemācīties un izmantot, viņi piedāvā apmācības video, lai jūs un jūsu darbinieki kopā varētu kļūt par Shopify POS ekspertiem – un visus jaunus darbiniekus varētu ātri uzkāpt uz kuģa..

Turklāt daudzās Shopify papildprogrammas var atvieglot patiešām satriecošas funkcijas arī jūsu POS. Automātiski plānojot un izsekojot apmeklējumu, jūs varat rezervēt tikšanās, nodarbības un seminārus. Jūs varat pārdot pēc produkta, svara vai laika. Jūs varat ātri mainīt cenas, padarīt produktus nepieejamus un vadīt akcijas un atlaides. Iespējas tiešām ir bezgalīgas.

Tātad, kamēr es apskatīšu dažus no maniem iecienītākajiem komponentiem, tie nekādā gadījumā nav pilnīgs saraksts ar veidiem, kā jūs varat izmantot šo POS sistēmu jums un jūsu uzņēmuma priekšrocībām..

veikals veikalā

Neticama maksājuma elastība

Kredītkaršu likmes ir aizraujoši zemas, lai gan tās kļūst zemākas, jo lielāka ir jūsu POS sistēmas pakete. Es vēlos, lai tā būtu standarta zema likme, taču tā joprojām ir ļoti konkurētspējīga. No jums arī netiek iekasēta papildu maksa par atgriešanu un apmaiņu, kurai vajadzētu būt visas nozares standartam.

Varat arī iekasēt vairāk nekā vienu kredītkarti un sadalīt maksājumus. Klients, kurš to vēlas, tiks ļoti atturēts, ja jūs viņu nespējat izmitināt. Neatkarīgi no tā, vai četri cilvēki vēlas sadalīt čeku vai viens cilvēks vēlas iekasēt daļu no tā un pārējo samaksāt skaidrā naudā, Shopify to visu padara vienkāršu.

Būtībā jūs kontrolējat savus maksājumus. Ja cilvēki maksā, izmantojot digitālos punktus vai festivāla biļetes, jūs pieņemat šo valūtas formu un reģistrējat to savā POS, it kā tas būtu kāds cits maksājuma veids.

maksājumu vārti

Spēles mainīgas izsekošanas un pārvaldības funkcijas

Tas nav tik daudz Shopify POS ieguvums, cik tas ir iemesls, kāpēc jūs ieguldāt POS sistēmā kopumā. Nav labāka veida, kā izsekot visiem pirkumiem un krājumiem. Darbinieki var ieiet pulkstenī un ārā, izmantojot POS. Izmantojot sistēmu, jūs varat pārslēgt kasierus lidojuma laikā, lai jūs vienmēr zināt, kurš, kad un kurā atvilktnē apstrādāja skaidru naudu.

Visi dati var būt arī sinhronizēts ar jūsu QuickBooks (vai citas grāmatvedības platformas) kontu, lai sekotu visam nodokļiem. Un jūs varat ierobežot to, ko daži darbinieki var un ko nevar darīt. Piemēram, jūs, iespējams, nevēlaties ļaut darbiniekiem pašiem sastādīt preces vai pievienot atlaides.

Atkal neatkarīgi no tā, kāda līmeņa kontrole vai izsekošanas jauda jums ir pār jūsu biznesu, Shopify POS (un, atklāti sakot, visas POS sistēmas ir to sāls vērts) var padarīt to realizētu.

ziņošana

Rīki klientu attiecību veidošanai

Shopify POS klientu orientētie rīki piedāvā patiešām aizraujošu saturu. Šķiet, ka arvien vairāk uzņēmumu ļauj saviem klientiem pasūtīt tieši no ekrāna. Bet jūs varat arī iziet bez papīra un joprojām pieņemt padomus, pārlaižot iPad, lai stātos pretī klientam pēc pasūtījuma veikšanas.

Viņu kvītis var tikt nosūtītas tieši uz viņu e-pastu un viņi var pieteikties uz atlīdzību, norādot savu kontaktinformāciju.

Jūsu pusē jūs varat viegli meklēt produktus un redzēt, vai kaut kas ir pieejams vai nav noliktavā. Jūs varat izveidot klientu profilus, kas var uzkrāt ārkārtīgi noderīgus datus un informāciju plašākai informācijai. Jūs pat varat integrēt savu lojalitātes atlīdzības programmu tieši caur Shopify POS, nav vajadzības doties kopā ar trešo personu.

Apvienojot Shopify tiešsaistes veikalu ar mazumtirdzniecības vietu

Kad jūs strādājat gan klātienē, gan tiešsaistē, jums ir nepieciešams viss, kas savienots vienā platformā. Es jums apsolu, ka ieguvumi ievērojami pārsniedz visas papildu izmaksas. Produktivitātes pieaugums un nemanāmais savienojums, kas nodrošina nepārspējamu sirdsmieru, ir praktiski nenovērtējams. Jūs varēsit aplūkot visu savu biznesu un tā visas šķautnes, nevis izturēties pret to kā pret diviem atsevišķiem uzņēmumiem.

Viens no vērienīgākajiem veidiem, kā aplūkot Shopify POS apvienojumā ar tiešsaistes tirdzniecību, ir potenciāls likvidēt veikalu vai atvērt citu vietu. Apsverot savas grāmatas individuāli, nevis veicot soli atpakaļ un apskatot to visu reāllaikā var palīdzēt jums pastāvīgi optimizēt un atkārtoti novērtēt jūsu biznesa nākotni. Tik vērtīgs.

Kā pārdot digitālos produktus vietnē Shopify

Jums nav paredzēts digitālo produktu veikals, bet jums arī nevajadzēs pārvaldīt ierobežotu krājumu. Tad kāpēc pārdot veikalā Shopify?

Nu tāpēc, ka tas ir īpaši pielāgojams un daudzfunkcionāls. Ja jūs pārvietojat digitālos produktus tempā, kas prasa pārdošanu tieši no savas vietnes, nevis trešo pušu pārdevēju vietnēm, piemēram, Etsy un Amazon, tad Shopify ir lieliska izvēle.

Tomēr, ja finansiāli ir saprātīgāk vienkārši daļu no katra pārdošanas iemaksāt trešajai pusei, nevis Shopify ikmēneša maksājumus, tas ir labāks ceļš.

Vienkārši sakot: jūs varat pārdot digitālus produktus Shopify, tāpat kā fiziskas preces. Bet es būtu pārsteigts, ja tam būtu tik liela jēga, ja nepārdodat arī fiziskus produktus vai pakalpojumus.

Mārketings caur Shopify

mārketinga rīki

Mārketinga stratēģijas optimizēšana, iegūstot datus no vairākiem dažādiem avotiem, var mulsināt, un neskaidrības rada pārpratumus. Labi, ka Shopify ļauj visu izdarīt vienā vietā.

Jūsu Shopify veikals ir vieta, kur jūs varat pastāvīgi veidot savu zīmolu. Tas nozīmē, ka jāraksta un jāievieto emuāru raksti, kas palīdz jūsu auditorijai un uzlabo jūsu Google meklēšanas rangu. Tas nozīmē pilnīgu integrāciju ar sociālo mediju mārketingu, kurā jūs varat likt klientam noklikšķināt uz jūsu reklāmas līdz produkta iegādei, nekad neatstājot Facebook vai Instagram.

Tas nozīmē noteikt pašreizējās auditorijas atrašanās vietu, nepārtraukti piesaistīt jaunus klientus un aktīvi veidot jaunus piedāvājumus, lai paplašinātu potenciālo klientu kopumu.

Shopify jūs esat iekļāvis visās frontēs.

Noskatieties šo video, lai iegūtu mārketinga padomus, izmantojot Shopify:

Emuāri un SEO rīki

veikals SEO un emuāri

Varat veidot emuāru tieši veikalā Shopify, lai klienti varētu gūt ieskatu par visiem jūsu produktiem, vienuviet..

Es iesaku nolīgt emuāru autori savā nišā, lai izspiestu saturu. Ieguldījuma vērts ir sākotnēji izveidot stabilu emuāru un pēc tam katru nedēļu izlikt kaut ko jaunu, vienlaikus reklamējot esošo saturu savos sociālo mediju kanālos..

Varat izmantot Shopify SEO rīkus, lai izdomātu labākās stratēģijas, taču, iespējams, vēlēsities daļu šī satura rakstīšanas nodot ārpakalpojumiem. Tas var būt nozīmīgs enerģijas aizplūšana, un jums ir jāvada bizness.

Neaizmirstiet, ka varat arī izmantot Shopify SEO rīkus, lai optimizētu katru vietnes daļu, sākot no mājas lapas līdz produktu kategorijām līdz katrai produkta lapai. Un jo labāk jūs optimizējat meklētājprogrammas, jo dabiskāku trafiku saņemsit, kas vēl vairāk uzlabo SEO.

SEO lietotņu veikals

Ja jums vajadzētu uzticēties Google viedajai iepirkšanās kampaņai?

Shopify integrācija ar Google Smart Shopping ir satriecoša, ja vēlaties atpūsties un vērot, kā potenciālie klienti iesaistās. Tiem, kuri vēl nav pazīstami ar Google Ads un vienkārši vēlas sākt darbu, es saku, dodieties uz to. Bet tā nedrīkst būt jūsu ilgtermiņa digitālā mārketinga stratēģija.

google smart shopping

Tā varētu būt mana vienīgā galvenā sūdzība par Shopify: viņi padara Google Smart Shopping izklausāmies kā parasts, vai bez prāta. Runa ir par lietu: tā ir ļoti ierobežojoša, kas nozīmē, ka jums nebūs tāda veida kontrole, kāda PPC ekspertam un digitālo reklāmu vadītājam būtu jāveic pareizi.

Lūk, ko VARAT NAV rīkojieties, ja izmantojat Google Smart Shopping, nevis pats pārvaldāt savas Google reklāmas kampaņas:

 • Izslēdziet noteiktus meklēšanas vienumus, izmantojot ierobežojošos atslēgvārdus.
 • Izslēdziet noteiktus reklāmas tīklus.
 • Izslēdziet noteiktas ierīces.
 • Kontrolējiet mērķauditorijas atlasi pēc atrašanās vietas, ne tikai iestatot valsti. Ja vadāt vietējo veikalu, tas ir diezgan daudz darītājs.
 • Veiciet regulāras cenu korekcijas.
 • VISS VISĀKAIS: Jums nebūs detalizētu pārskatu, kas nozīmē, ka jūs nezināt, vai datplūsma galvenokārt nāk no konkrēta avota, piemēram, YouTube vai Gmail reklāmām.


Tomēr daži ierobežojumi ir tie, ko meklē cilvēki, kuri izmanto Google Smart Shopping. Reklāmas tiks automātiski iestatītas pēc grafika, un mērķauditorijas atlase tiks automatizēta arī. Tas nozīmē, ka varat sēdēt un uzticēties Google, lai piesaistītu jums piemērotu auditoriju.

Shopify piešķir USD 100 pirmo reizi Google Ads lietotājiem

Prasība ir tāda, ka jums ir jāiztērē vismaz 25 USD par jaunu kontu. 100 ASV dolāru kredīts tiks piemērots tikai Google pirkumu kampaņām. Tomēr tas var radīt daudz reklāmas tēriņu atkarībā no jūsu nišas konkurences līmeņa. Ja jums vēl nav Google Ads konta, nav absolūti nekāda iemesla to nedarīt izmantot priekšrocības.

google ads 100 ASV dolāru kredīts

Kas ir komplekts? Pārskats par Shopify virtuālo palīgu

Kas mani visvairāk iespaidoja par Kit, tas, cik laika gaitā tas ir uzlabots. Bet pat agrīnā laika posmā Kit ir bijusi ļoti noderīga (un bezmaksas!) Lietotne, kuru es bieži izmantoju. Šis “virtuālais palīgs” faktiski var jums uzrakstīt sociālo mediju reklāmas. Man vienmēr patīk ieiet un pieskarties viņiem, dažreiz pat tos pilnīgi pārrakstot, bet tas ir ļoti parocīgi.

Komplekts ir arī lieliska atgādinājumu lietotne e-pasta kontrolei, jo šis uzdevumu saraksts var tikt ātri pārpildīts, ja tas nav automatizēts. Kad esat pieskāries sākotnējiem pielāgotajiem e-pasta ziņojumiem, tas var nosūtīt visa veida gudrus automatizētus ziņojumus, lai saglabātu klientu iesaisti. Es to mīlu.

Lūk, kā tas izskatās

veikala komplekta CRM un asistents

Varat arī izmantot komplektu, lai automātiski veiktu lietas citās lietotnēs, it īpaši mārketinga nišā. Es arī izmantoju komplektu grāmatvedības lietām un ideju vākšanai par potenciālajiem jaunu produktu veidiem. Vai jums to vajag? Nē. Vai tas ir lieliski, ja jums ir bezmaksas? Jā un jā.

Kā pārdot pakalpojumus vietnē Shopify

Kaut arī Shopify ir potenciāli lieliska izvēle digitālu produktu pārdošanai, tas nav īsti paredzēts pakalpojumu pārdošanai. Ja jūs pārdodat pēc pasūtījuma izgatavotas mēbeles vai kaut ko līdzīgu, jūs joprojām pārdodat produktu. Izmantojot pakalpojumus, mēs runājam par grafisko dizainu, kodēšanu, grāmatvedību, rakstīšanu un tā tālāk. Ir platformas, kas ir daudz noderīgākas pakalpojumu sniedzējam.

Tomēr Shopify ir programmas, kas paredzētas pakalpojumu pārdošanai, tas būtu tikai vienlaikus ar jūsu produktu pārdošanu. Šis ir tikai mans personīgais viedoklis – bet, tā kā viņi maz rūpējas par darbuzņēmēju interneta veikaliem, es nebūtu pārsteigts, ja viņi man piekristu.

Vai Free Shopify lietotnes ir noderīgas?

Pirmkārt, virtuālais palīgs Kit ir bezmaksas, tāpēc jā, bezmaksas lietotnes ir noderīgas. Es zinu, ka ir 3600 no viņiem, un es negaidu, ka jūs visu iziesit. Bet es ļoti iesaku spēlēt ar meklēšanas joslu un vienkārši redzēt, ko viņi piedāvā. Ar vairāk nekā tūkstoš bezmaksas lietotnēm, no kurām izvēlēties, es derētu uz naudu, kas jūs pārsteigs par dažiem rīkiem, kas pieejami bez maksas.

Ļoti iesaku regulāri apmeklēt Appify lietotņu veikala mājas lapu. Sadaļās Personāla izlases un Jaunākās tendences varat atklāt kaut ko interesantu un unikālu, ko, iespējams, neesat apsvēris. Varat arī organizēt lietas atbilstoši saviem mērķiem, piemēram, pārdot produktus.

shopify lietotņu veikals

Vai apmaksātās Shopify lietotnes ir tā vērts?

Neizlaidiet šo jautājumu, bet, ja kaut kas ir tā vērts, tas ir tā vērts. Es noteikti iesaku pārbaudīt atsauksmes, taču daudzas no Shopify veikala lietotnēm ļauj jums tos izmēģināt, izmantojot bezmaksas izmēģinājuma versiju. Tad jūs varat sev pajautāt: “Vai es par to maksātu?” Ja atbilde ir jā, tad tas ir tā vērts.

Dažos gadījumos, iespējams, jums būs jāiegulda maksas lietotnēs lai jūsu tiešsaistes veikals darbotos pareizi. Tāpēc vissvarīgākais pārskats būs jūsu personīgā pieredze. Ja pat visa sākotnējā biznesa vadīšana nav tik rentabla, lai pilnībā izmantotu savu potenciālu, ieteicams apsvērt alternatīvas e-komercijas platformas izmantošanu.

Tomēr pirms jūs to darāt, sazinieties ar Shopify klientu atbalsta dienestu, lai redzētu, vai viņi pazeminās dažas cenas, lai jūs uzņemtu. Tas nevar ievainot jautāt! Jums arī rūpīgi jāizlasa Shopify App atsauksmes, jo daudzos no tiem tiks norādīti trūkumi un ietaupīts laiks, mēģinot tos izmēģināt! 

veikalu apmaksātu lietotņu veikals

Shopify partneri un lietotņu izstrādātāji

Shopify piedāvā plašu citu iespēju klāstu, kas nav tikai tiešsaistes veikalu platforma. Jūs varat arī kļūt par Shopify partneri, kurā ietilpst ļaudis, kas veido veikalus citiem cilvēkiem, sniedz jūsu pakalpojumus uzņēmumiem, kuriem tā nepieciešama, un izstrādā Shopify lietotnes. Tas var būt lielisks papildu ienākumu avots vai arī pilna laika karjera.

Shopify partneri un lietotņu izstrādātāji

Shopify akadēmijas apskats

shopify akadēmija

Pirmkārt, Shopify akadēmijas kursi ir bezmaksas. Tas nav liels pārdošanas apgabals, tā ir vieta, kas patiesībā ir bezmaksas supervērtīgas informācijas resurss.

Būsim īsti: Shopify vēlas, lai jūs turpinātu maksāt abonēšanas maksas un lietotņu maksas, un jo vairāk klientu pērk jūsu produktus, jo vairāk viņiem tiek maksāts, izmantojot (mazās un saprātīgās, bet joprojām pastāvošās) apstrādes maksas..

Tas nav šāviens viņu komandā – viņiem ir jāpelna nauda, ​​tāpat kā mums pārējiem. Tas ir vairāk brauciena attālumā no mājām, jo ​​Shopify akadēmija ir fantastiska vieta, kur iegūt informāciju no citiem uzņēmējiem par stratēģijām, kas viņiem darbojās. Ja jūs jau klausāties visas biznesa aplādes un lasāt visas veiksmes grāmatas, kuras jūs varat uzmundrināt, varat arī pievienot savu repertuāru Shopify Academy kursus..

Vai jūs varat pievienot Shopify esošajām vietnēm?

Pilnīgi jūs varat. Varat izmantot savu Shopify kontu (ieskaitot Shopify Lite), lai pārdotu produktus savā vietnē, neemigrējot visu savu saturu uz atsevišķu Shopify veikalu. Shopify ļauj vienkārši pievienot esošajai vietnei pogu “PIRKT TAGAD” un sākt pārdot visu, ko vēlaties.

Jums ir jāatver Shopify konts, bet tas nav tā, ka tas aizved jūs uz atsevišķu Shopify lapu – viss process tiek veikts tieši jūsu vietnē, kas ir diezgan satriecoši, ja jūs man jautājat.

veikalā pirkt pogu esošajā vietnē

Ja jums vajadzētu nolīgt Shopify ekspertu?

“Shopify eksperts” nebūt nenozīmē, ka kāds ir e-komercijas veikala celtnieks ārpus telpām. Nosaukums aptver visdažādākos speciālistus ļoti daudzās specialitātēs.

Jūs varat doties pie pieredzējuša speciālista ar daudzu pieredzi vai jaunpienācēju, kurš piedāvā savus pakalpojumus par pazeminātu cenu. Nekautrējieties iepirkties – tirgus laukums ir nogatavojies ar pārsteidzošiem talantiem, kas var padarīt jūsu darbu vieglāku.

Vēlreiz, ir eksperti, kuri var vienkārši izveidot jums visu jūsu veikalu no nulles, liekot jums visiem izveidot produktu pārdošanu, atlīdzināt sākotnējās izmaksas un sākt rentablu jaunu biznesu. Viņu daļai vajadzētu būt tādam, ka viņi ilgtermiņā maksā par sevi.

veikalu eksperti

Kas ir Shopify?

Shopify ir pasaulē vadošā universālā SaaS e-komercijas platforma, kas ļauj sākt, augt un pārvaldīt savu tiešsaistes veikalu, izmantojot simtiem iebūvētu funkciju un tūkstošiem lietotņu. Shopify sniedz jums visu nepieciešamo, lai sāktu pārdošanu, izmantojot savu tiešsaistes veikalu, sociālos kanālus vai fizisko veikalu, izmantojot viņu integrēto tirdzniecības vietu.

Kādas ir Shopify priekšrocības??

Shopify ir pilnībā mitināta un universāla e-komercijas platforma, kurā jums nav jāuztraucas par tehniskajām lietām. Tam ir milzīgs (bezmaksas un maksas) lietotņu tirgus un pielāgotas tēmas. Pamesta groza atkopšana, 100 un vairāk vārtu atvēršanas vārti, ērti lietojams veikals, SKU un krājumu pārvaldība, iebūvēts SEO, mārketings, analītika un pārskati, elastīgas piegādes likmes un automātiski nodokļi. Lielisks klientu atbalsts, pašpalīdzības dokumentācija un kopiena. Pārdod vairākos kanālos, gan digitālos, gan fiziskos produktus (integrēts POS).

Kādi ir Shopify mīnusi??

Shopify iebūvētais maksājumu procesors ļauj pārdot tikai no noteiktām valstīm, un jums ir jāmaksā darījuma maksa, ja izmantojat trešo personu maksājumu vārtejas. Lietotņu lietošanas izmaksas var ātri sasummēt. E-pasta mitināšana nav iekļauta cenā. Lite plānam ir ierobežotas iespējas.

Es ceru, ka šis Shopify pārskats bija noderīgs!

Lai gan šī e-komercijas iepirkumu groza platforma nav paredzēta visiem uzņēmējiem, ir grūti iedomāties labāku kandidātu jūsu e-komercijas biznesa mērķu sasniegšanai. Laimīgu pārdošanu!

Uzziniet, kāpēc 1M + uzņēmumi izmanto Shopify jaudīgo un ērti lietojamo e-komercijas veidotāju. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju tūlīt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map