Shopify Review 2020 Najwyżej oceniany konstruktor e-commerce

Shopify to najpopularniejsza platforma e-commerce na świecie. To wszechstronne oprogramowanie e-commerce daje władzę 1 milion kupców i wygenerowałem ponad 155 miliardów dolarów sprzedaży. Ta recenzja Shopify obejmuje tajniki .


Contents

logo shopifyRecenzja Shopify (podsumowanie)

O

Shopify to wiodąca na świecie platforma e-commerce SaaS, która pozwala założyć, rozwijać i zarządzać sklepem internetowym.

�� Koszt

Shopify oferuje trzy plany cenowe: Basic Shopify kosztuje 29 USD / miesiąc, główny plan kosztuje 79 USD / miesiąc, Advanced Shopify kosztuje 299 USD / miesiąc. Istnieje również plan Shopify Lite, który kosztuje 9 USD / miesiąc. (Porównaj plany tutaj.)

�� Plusy

W pełni hostowana i kompleksowa platforma oznacza, że ​​nie musisz się martwić o kwestie techniczne. Ogromny (darmowy i płatny) rynek aplikacji i niestandardowe motywy. Opuszczone odzyskiwanie koszyka, ponad 100 bramek płatności, prosty w obsłudze sklep, SKU i zarządzanie zapasami, wbudowane SEO, marketing, analizy i raportowanie, elastyczne stawki wysyłki i automatyczne podatki. Doskonała obsługa klienta, dokumentacja samopomocy i społeczność. Sprzedawaj na wielu kanałach, zarówno cyfrowych, jak i fizycznych (zintegrowane POS). Zobacz wszystkie funkcje.

�� Wady

Wbudowany procesor płatności Shopify pozwala sprzedawać tylko w niektórych krajach, a jeśli korzystasz z zewnętrznych bramek płatniczych, musisz płacić opłaty transakcyjne. Koszt korzystania z aplikacji można szybko zsumować. Hosting poczty e-mail nie jest uwzględniony. Plan Lite ma ograniczone funkcje.

Werdykt

„Shopify to obecnie najlepsze w pełni hostowane platformy e-commerce na rynku. Jest niedrogi i zawiera setki wbudowanych funkcji i tysiące aplikacji. Shopify zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć sprzedaż, za pośrednictwem swojego sklepu internetowego, kanałów społecznościowych lub fizycznego sklepu za pośrednictwem zintegrowanego punktu sprzedaży. ”

najlepsze recenzje Shopify

recenzja shopify

Wspieranie ponad 1 mln firm internetowych Roczne przychody Shopify przekroczyły 1,57 mld USD w 2019 r., Co stanowi wzrost o 47% w stosunku do 2018 r. I w tej recenzji Shopify, zastanowimy się, dlaczego ostatnia ankieta pokazuje, że jest ona polecana przez 88 procent jej użytkowników.

Kim jest 12 procent, którzy nie łączyli się z witryną? Co sprawia, że ​​ta platforma jest tak szeroko stosowana i niezwykle widoczna w sferze e-commerce? Czy jest to wystarczająco przystępne dla początkującego, zaprojektowanego dla doświadczonych profesjonalistów technicznych, czy też spada gdzieś pośrodku?

Do końca powinieneś być w stanie odpowiedzieć na wszystkie te pytania i wiele więcej. Ponieważ moim celem nie jest tylko szczegółowa ocena Shopify: mam nadzieję pomóc Ci zdecydować, czy ta platforma e-commerce jest właśnie dla Ciebie.

Dowiedz się, dlaczego firmy 1M + korzystają z potężnego i łatwego w obsłudze konstruktora e-commerce Shopify. Rozpocznij bezpłatną wersję próbną już teraz!

Dlaczego ten przegląd Shopify?

Shopify recenzje

Fajną częścią tej recenzji jest to, że została napisana przez kogoś, kto założył firmę od podstaw w Shopify kilka lat temu i od tego czasu stał się zapalonym użytkownikiem.

Jednak nie jestem obca szerokiej gamie innych platform e-commerce, w tym BigCommerce, 3dcart, Wix, Squarespace, WooCommerce i Magento. Później porównamy, jak Shopify wyróżnia się na tle tych głównych konkurentów, a także co dokładnie ten recenzent sprzedał na tych stronach.

Zawsze istnieje możliwość, że Twoja firma lepiej pasuje do innej opcji platformy e-commerce. Ale prawdopodobnie jesteś tutaj, ponieważ słyszałeś różne (prawdopodobnie świetne) rzeczy o Shopify i zastanawiasz się, czy powinieneś spróbować. A zatem usuńmy jedno z bardziej oczywistych pytań:

Do czego mogę użyć Shopify?

To w pełni hostowana platforma e-commerce typu „wszystko w jednym”, więc to pytanie powinno być oczywiste, prawda? Ale prawda jest taka, że ​​zawsze możesz po prostu otworzyć sklep Etsy lub, cholera, dlaczego nie założyć profilu na eBayu i sprzedać tam swoje towary? Ponieważ szukasz solidnej platformy, w której możesz pomieścić całą swoją firmę, i tam właśnie wkracza Shopify.

shopify sprawdzone

Przeglądając opinie o Shopify, zobaczysz szeroką gamę ważnych opinii, ale pochodzą one od bardzo wielu osób. Mają różne cele, nisze, branże, doświadczenie, lista jest długa. Jeśli jednak korzystasz z Shopify, robisz (bardzo ogólnie) jedną lub więcej z czterech rzeczy:

Począwszy od marki kwadratowej
Sprzedaż online
Sprzedaż w sklepie
Marketing Twojej marki

Przyjrzyjmy się każdemu z tych pięciu obszarów i zobaczmy, w jaki sposób platforma Shopify sprawia, że ​​jest to łatwiejsze, lepsze lub – przynajmniej – inne.

Zakładanie firmy w Shopify

Masz pomysł na biznes i szukasz miejsca do rozpoczęcia. Lub bierzesz boczny zgiełk i przenosisz go na platformę taką jak Shopify, gdzie może się rozwijać. W takim przypadku Shopify jest stworzone dla Ciebie.

W przeciwieństwie do platform takich jak WordPress, który jest dość złożony, a nawet Squarespace, który jest zdecydowanie dostępny, ale dość ograniczony, Shopify jest przeznaczony do zakupów. Czy możesz powiedzieć z nazwy? Co więcej, jest przeznaczony dla osób, które nie chcą budować wszystkiego od zera.

Co to dla ciebie znaczy? Cóż, jeśli jesteś już ekspertem od WordPressa, dlaczego nawet rozważyć Shopify? Wykorzystaj tę wiedzę specjalistyczną! W dalszej części recenzji Shopify zajmiemy się tym, jak możesz zintegrować ją z istniejącą witryną.

Pulpit nawigacyjny shopify

Solidny zasób dla startupów

W tej recenzji Shopify omówimy wszystkie powody, dla których wydaje się, że ta witryna ma to wszystko. A jeśli nie znasz jeszcze ogromnej liczby narzędzi marketingowych dostępnych online, prawdopodobnie odkryjesz wiele możliwości, które możesz wykorzystać, aby osiągnąć swoje cele biznesowe i nie tylko.

Shopify ma świetną robotę, dając ci swobodę, aby zachować prostotę i stamtąd budować. Możesz mieć tylko stronę internetową, która sprzedaje jeden produkt. Możesz mieć witrynę Shopify, która zawstydza stronę, którą czytasz. Możliwości są nieograniczone, ponieważ został zbudowany w ten sposób.

Google Trends

Tworzenie marki od podstaw w Shopify

Będziesz się dobrze bawić podczas pierwszych kilku kroków, aby rozpocząć działalność w Shopify. Możesz nawet zacząć, zanim wymyślisz imię, z Generator nazw firm, który jest dostępny bezpłatnie, nie trzeba otwierać konta. Prawdopodobnie nie znajdziesz takiego, który trafi w sedno, ale dostaniesz mnóstwo pomysłów.

Mają także fantastyczne narzędzie do tworzenia logo którego możesz użyć do stworzenia czegoś od zera lub rozpoczęcia od szablonu. Słyszałem o wielu ludziach tworzących coś przy pomocy prostej platformy do projektowania graficznego Canva. Ale jeśli planujesz umieścić swoją firmę w całości na Shopify, równie dobrze możesz utworzyć tutaj logo.

Jedyną rzeczą ważniejszą niż nazwa i logo jest decydowanie o tym, co sprzedajesz. A skoro musisz ujednolicić wygląd sklepu i wszystkich kanałów reklamowych, będziesz chciał zrobić to pierwsze.

Jak Shopify pomaga zbudować obecność online

Po zablokowaniu wszystkich podstaw chcesz sprzedać swój produkt. A ponieważ algorytm Google nie może od razu rozpoznać Twojej wielkości, musisz podać swoje imię.

Shopify ma niedorzeczną liczbę aplikacji marketingowych i wbudowane narzędzia SEO, które pomagają zwrócić uwagę Twojej marki. Polecam korzystanie z najlepiej sprawdzonych, najpopularniejszych aplikacji, ale możesz swobodnie przeglądać. Możesz po prostu odkryć nadchodzącą opcję, która zapewni Ci przewagę, ponieważ nie robisz tego, co robią wszyscy inni.

Bezpośrednio poprzez konto Shopify, możesz szybko i łatwo:

Uzyskaj niestandardowy adres URL lub zaimportuj już posiadany.
Przeglądaj darmowe i płatne obrazy giełdowe.
Stwórz całkowicie unikalny sklep.

Patrz na to:

Zakładanie sklepu w Shopify

deska rozdzielcza

Możesz otworzyć sklep, niezależnie od tego, czy masz zapas produktów, czy nie. W rzeczywistości model biznesowy dropshipping jest jednym z bardziej popularnych sposobów realizacji Shopify. Możesz wybrać produkty, które chcesz sprzedawać poprzez partnerstwo z firmą dropshipping Oberlo.

Klient płaci cenę detaliczną, bierzesz te pieniądze i kupujesz hurtowo, a dropshipper zajmuje się pakowaniem i wysyłką bezpośrednio do klienta. Boom, zysk.

Ale niezależnie od tego, czy sprzedajesz własne produkty, czy używasz Shopify do dropshipping, możesz wybrać motyw sklepu na podstawie różnych szablonów (niektóre bezpłatne, niektóre płatne). Dostosujesz swoje produkty do treści twojego serca, w tym dodając opisy (Shopify ma również do tego odpowiednie aplikacje). I dodaj cokolwiek innego, na przykład stronę „O nas”, FAQ i tak dalej.

Więc dobrze jest iść. Myślę, że wszyscy mówili, że możesz rozwinąć funkcjonujący sklep w mniej niż dzień, bez żartów!

Dowiedz się, dlaczego firmy 1M + korzystają z potężnego i łatwego w obsłudze konstruktora e-commerce Shopify. Rozpocznij bezpłatną wersję próbną już teraz!

Powinieneś zrobić bezpłatną wersję próbną Shopify?

Zawsze zalecamy rozpoczęcie od bezpłatnego okresu próbnego, nawet jeśli wiesz, że zostaniesz płatnym użytkownikiem. Po pierwsze, możesz mieć tylko jeden sklep Shopify na raz, więc jeśli dojdziesz daleko na początku i zdecydujesz, że chcesz zacząć od nowa, usuń wszystko i zacznij od nowa bez poczucia, że ​​zmarnowałeś pieniądze.

Pisząc tę ​​recenzję, Shopify oferuje 90-dniowy bezpłatny okres próbny, co jest niesamowite. Ale to właśnie jest przyczyną nowej pandemii koronawirusa, więc na pewno jest tymczasowa. Mimo to warto skorzystać z oferty bezpłatnego okresu próbnego, nawet jeśli jest to standardowy 14-dniowy okres.

Shopify Capital to program kredytowy dla wykwalifikowanych firm, który jest kolejną potencjalną drogą dla startupów szukających pieniędzy na start, aby zacząć od reklamy i nie tylko. Może warto się przyjrzeć.

Czy musisz być licencjonowaną firmą, aby założyć sklep Shopify?

ustawienia

Technicznie: nie. Nie musisz być licencjonowaną firmą, aby otworzyć własny sklep Shopify. Wystarczy płacić podatki od dochodu, składając podatki na własny rachunek, które wymagają kwartalnych płatności.

Jednak zdecydowanie zalecam jak najszybsze otwarcie firmy licencjonowanej, najlepiej przed sprzedażą pierwszego produktu. Chcesz być chroniony przed osobistą odpowiedzialnością, a ma to zalety podatkowe, szczególnie ważne, jeśli jesteś zatrudniony gdzie indziej, a sklep Shopify jest bocznym utrapieniem.

Rodzaje sklepów internetowych w Shopify

shopify typy sklepów

Rodzaj sklepu internetowego otwieranego w Shopify jest w dużej mierze ograniczony wyobraźnią. Czy sprzedajesz sauny na podczerwień? Może niedługo skontaktuję się z Tobą! Czy dostarczasz druki lub ubrania na zamówienie? Sprzedajesz jedzenie lub picie? Akcesoria czy rzemiosło? Książki, komiksy, powieści, zapalone magazyny?

To jest uczciwa recenzja Shopify, więc bądźmy szczerzy: jest to firma nastawiona na zysk, co oznacza, że ​​chcą jak największej liczby klientów. Oznacza to, że ich platforma jest zaprojektowana tak, aby pomieścić każdy rodzaj firmy, jaki można sobie wyobrazić (o ile można to zrobić online).

Sprzedaż online z Shopify: przegląd

Ostrzegam cię teraz: czas ucieka, gdy zaczynasz budować swój sklep. Ułatwiają personalizację w bardzo prosty sposób, a Ty możesz dać się ponieść emocjom i zdać sobie sprawę, że minęło osiem godzin, a wszystko, co robisz, jest odtwarzane kolorem tła. To nie jest złe, w rzeczywistości świadczy o przystępności i łatwości użytkowania.

Trudno pokonać sklep internetowy Shopify

motywy shopify

Dosłownie Tak łatwo jest stworzyć tak dobrze wyglądającą stronę internetową, jeśli w ogóle jest to możliwe. Ale jeśli masz na myśli hiper-specyficzną wizję swojego sklepu, możesz zbudować go od zera lub dostosować szablon Shopify, edytując bezpośrednio w zapleczu HTML. Najlepsze z obu światów!

Kiedy masz już zdjęcia swoich produktów, wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki bezpośrednio na stronie. Możesz tworzyć galerie, pokazy slajdów lub obrazy statyczne. Możesz umieścić tekst w dowolnym miejscu. Możesz przeglądać dziesiątki tematów i bawić się nimi.

Podczas gdy Squarespace i Wix mają więcej szablonów, funkcje e-commerce Shopify pobiły Wix i Squarespace w mojej książce, a szablony nie będą wystarczająco dobrym punktem sprzedaży, aby to zrekompensować. (Przeczytaj moje porównanie Squarespace vs Wix.)

Recenzja koszyka Shopify

Zadziwiająco, możesz zaakceptować ponad sto form płatności przez Shopify, jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych (nie mogę zaświadczyć o innych lokalizacjach). Dotyczy to wszystkich głównych kart kredytowych i portfeli elektronicznych, a także kryptowalut i nie tylko.

Ponadto obliczą wszystko na podstawie lokalne podatki i waluta kupującego. Więc jeśli jesteś sprzedawcą międzynarodowym, wiesz, że Twoje zamówienie zostanie przetłumaczone, aby uwzględnić miejsce, w którym znajduje się kupujący, z uwzględnieniem lokalnej waluty.

Jeśli jeszcze się nie zgadłeś, możesz wstępnie ustawić stawki wysyłki lub zlecić Shopify automatyczne obliczenie wysyłki, mimo że wymaga Shopify Advanced plan. Jeśli jednak masz różne produkty, prawdopodobnie warto je uaktualnić, nawet jeśli są to tylko automatyczne obliczenia wysyłki. Nie chcesz tego nie doceniać!

strefy wysyłki

Bezpieczeństwo koszyka

Są też na najwyższym poziomie standardu bezpieczeństwa danych branżowych kart płatniczych (PCI DSS), co oznacza, że ​​ich środki bezpieczeństwa są sprawdzane bardziej niż większość firm. Wykorzystują najnowocześniejsze szyfrowanie zapewniające bezpieczeństwo wszystkich informacji. I przez lata wypłacili ponad 850 000 $ hakerom Whitehat za zgłoszenie poprawionych błędów.

W rzeczywistości Shopify wypłaci aż 50 000 USD za zidentyfikowanie określonych problemów związanych z bezpieczeństwem, dzięki czemu zachęta do zgłaszania luk w zabezpieczeniach będzie konkurencyjna w stosunku do ich wykorzystania.

zgodność z PCI

Gdy otworzysz sklep w Shopify, twoja strona to zrobi automatycznie obsługuje 256-bitowe szyfrowanie SSL, co wzbudza w odwiedzających całkowitą pewność, że ich dane dotyczące płatności są bezpieczne. Ponieważ niewiele będzie dowodów na to, że Twoja witryna jest hostowana przez Shopify, będzie to bardzo dobry sposób na zapewnienie bezpieczeństwa Twojej marce.

Jak zarządzać sklepem Shopify

Uwielbiam aplikację mobilną Shopify, ale więcej szczegółów na ten temat znajduje się w dalszej części tej recenzji. (Spoiler: z urządzenia mobilnego możesz zrobić prawie wszystko).

Jednak tak jest solidny pulpit nawigacyjny, czy to wersja stacjonarna czy mobilna, to naprawdę mnie zaskakuje. Obejmują one wszystkie potencjalne podstawy i są uzależniające od śledzenia twojego wzrostu, sprzedaży, odwiedzających, śledzenia zamówień i innych. Jest to odgórna, ale krystalicznie czysta prezentacja danych, o której nie mogę powiedzieć wystarczająco dobrych rzeczy.

raportowanie

Jak deska rozdzielcza Shopify wypada w porównaniu z konkurencją?? Każda platforma e-commerce ma interaktywny komponent deski rozdzielczej, ale żadne z nich nie jest tak czyste i wszystko w jednym miejscu, jak wersja Shopify. Dla mniej zaawansowanych technologicznie jest prawie idealny.

Jak konkretnie możesz uporządkować swoje zasoby reklamowe?

Shopify pozwala dodawać tyle list rozwijanych, ile potrzebujesz dla swoich produktów, chociaż prawdopodobnie będziesz musiał pobrać aplikację, jeśli masz więcej niż jeden lub dwa.

Na przykład, jeśli sprzedajesz koszulkę w różnych kolorach i różnych rozmiarach, klient będzie miał dwa menu rozwijane, jeden dla koloru i jeden dla rozmiaru, a obraz produktu może się nawet zmienić, gdy to zrobisz.

zarządzanie zapasami

Czy to unikalne w Shopify? Nie, możesz zrobić to samo na (przypuszczam) wszystkich platformach e-commerce, w tym wszystkich, na których mam doświadczenie, od Magento po WooCommerce. Ale nadal ważne jest, aby wspomnieć.

Możesz również wymienić każdą pozycję osobno według koloru, projektu, rozmiaru i niezależnie od przypadku, w zależności od branży. Może to być również świetna strategia SEO, ponieważ każda strona produktu ma własną szansę na rozpoznanie przez algorytmy wyszukiwarek.

Jak potężny jest Shopify jako host?

Możliwości hostingu Shopify są wręcz imponujące. Dostajesz nieograniczona przepustowość, chociaż powinno to być standardowe, ponieważ w przeciwnym razie rozwój Twojej firmy zostałby zahamowany. Oni też automatycznie aktualizuj swoje możliwości sieciowe, nie musisz usuwać witryny i zmuszać klientów do czekania na aktualizację. To świetny sposób na ich utratę!

Jednak moim ulubionym składnikiem ich hostingu jest nieograniczone przekazywanie wiadomości e-mail, które może być niezwykle przydatne. W ten sposób tworzysz różne e-maile dla różnych działów i usprawniasz komunikację z klientem. W końcu nie chcesz, aby Twoje niestandardowe wnioski projektowe trafiały do ​​działu IT.

niezawodny hosting e-commerce

Chociaż dla dużych firm rozsądnie jest inwestować w bardziej specyficzne miejsce na serwerze, większość sklepów nigdy nie będzie mieć problemu z przepustowością podczas korzystania z Shopify jako hosta internetowego.

Przegląd danych z Shopify Sales

Omówiłem już pulpit nawigacyjny Shopify, w którym możesz znaleźć większość danych, których szukasz jednocześnie. Ale możesz uzyskać o wiele bardziej dogłębne dane zebrane z bieżącej sprzedaży. Shopify został zaprojektowany tak, aby był tak solidny lub minimalny, jak chcesz.

Najbardziej oczywistymi punktami danych są, które produkty się poruszają, a które pozostają na „półkach”. Google Analytics jest również bezpośrednio kompatybilny z konfiguracją Twojego sklepu, więc będziesz mieć do dyspozycji wszystkie te spostrzeżenia. Możesz pobierać wszystkie raporty o ruchu i odesłaniach szybko i tak szczegółowo, jak chcesz, i eksportować je do różnych typów plików, takich jak Excel i PDF.

Możesz nie potrzebować każdego punktu danych, ale jeśli kiedykolwiek zatrudnisz eksperta, powinien poprosić o wszystko, aby dać ci najlepszą szansę na konwersję większej liczby klientów.

Czy aplikacja Shopify jest lepsza niż reszta?

sklep z aplikacjami

Nietrudno powiedzieć od razu, że Shopify jest przeznaczony dla każdego, co oznacza, że ​​niezwykle intuicyjna nawigacja i niezwykle łatwe zarządzanie są kluczową zaletą. Tak więc stworzenie prostej aplikacji mobilnej, która pozwala robić praktycznie wszystko z telefonu, pochodzi tylko z terytorium.

Shopify oferuje najlepszą na rynku aplikację mobilną sklepu e-commerce. Okres, koniec historii! Czy wypróbowałem je wszystkie? Trzeba przyznać, że nie. Ale próbowałem wielu, a to zdecydowanie moje ulubione oprogramowanie e-commerce pod względem nawigacji, dostępności i funkcji.

Będziesz mógł wysyłać e-maile i dzwonić do klientów, zarządzać zapasami i przeglądać pulpit nawigacyjny, gdziekolwiek jesteś. To nie tylko niezwykle wygodne, ale wydaje się niezbędne w dzisiejszym świecie.

Ulubioną częścią Shopify jest obsługa klienta

Zespół obsługi klienta w Shopify jest pełen pasji i chętny do działania. Dla mnie to ogromna zaleta. Nie mogę powiedzieć, ile razy wyciągnąłem włosy z innymi zespołami obsługi klienta. I każdy, kto sprawia, że ​​tak się nigdy nie stanie, otrzymuje złotą gwiazdę.

Jednak wsparcie 24-7-365 przez czat na żywo, formularz online, e-mail i telefon nie są unikalne w Shopify, a także wyjątkowa obsługa klienta. Wszystkie witryny e-commerce poświęcone pomocy małym firmom w rozwoju muszą mieć świetnych przedstawicieli na telefon.

Mimo to Shopify idzie o krok dalej niż większość z innymi funkcjami, które pomogą Ci osiągnąć nowy poziom jako przedsiębiorca. Oprócz standardowego centrum pomocy często zadawanych pytań znajdują się naprawdę pomocne i często fascynujące dyskusje na forum, na których znalazłem niezliczone wskazówki i spostrzeżenia.

Recenzja dotycząca zarządzania sklepem stacjonarnym za pomocą Shopify

Shopify to platforma e-commerce, z której możesz także korzystać w swojej fizycznej witrynie sklepowej. To niesamowite źródło informacji dla firm, które sprzedają zarówno online, jak i w sklepie, ponieważ potrzebujesz usprawnionego systemu zarządzania, który bierze pod uwagę całą sprzedaż i operacje.

Niektóre produkty mogą sprzedawać się lepiej w sklepie niż w Internecie. Całkowity przychód to sposób prawidłowej alokacji środków. A Twój sklep nie może funkcjonować do najwyższych poziomów wydajności i organizacji bez odpowiedniego systemu POS.

Ale jeśli masz osobny system POS dla swojego sklepu, który wymaga przesłania danych (lub, co gorsza), ręcznego wprowadzenia danych, prawdopodobnie wystąpi błąd ludzki. Prowadzenie operacji online i w sklepie za pośrednictwem tej samej platformy jest niezwykle korzystne.

Shopify Jakość sprzętu

Elegancki i piękny, jak może się wydawać dysk twardy Shopify POS, jest wyjątkowo trwały, co oznacza, że ​​świetnie sobie poradzi zarówno w butikowych punktach mody, jak i ruchliwych restauracjach – oraz w każdym rodzaju handlu detalicznego i gastronomii między.

Sprzęt jest w dużej mierze podzielony na trzy kategorie, chociaż pierwsza obejmuje wszystko, czego potrzebujesz, aby skonfigurować system POS w sklepie. Zestaw detaliczny zawiera stojak na iPada, czytnik kart i wszystkie niezbędne akcesoria. Każdy jest sprzedawany osobno.

Wszystko to zostało tak zaprojektowane, aby było jak najbardziej wszechstronne. Twoi pracownicy mogą zabierać ze sobą iPady do obsługi klientów, podobnie jest z czytnikiem kart. Możesz nawet zabrać ze sobą sprzęt POS poza sklep, aby dokonać dostaw, oszacowań, instalacji i tak dalej.

System POS Shopify jest jednym z najbardziej niezawodnych na rynku

Chociaż system POS jest łatwy do nauczenia się i obsługi, oferuje filmy szkoleniowe, dzięki którym Ty i Twoi pracownicy możecie razem stać się ekspertami Shopify POS – a każdego nowego pracownika można szybko wprowadzić na pokład.

Co więcej, wiele dodatkowych aplikacji Shopify może również udostępniać naprawdę niesamowite funkcje dla Twojego POS. Możesz zarezerwować terminy, zajęcia i seminaria, jednocześnie automatycznie planując i śledząc frekwencję. Możesz sprzedawać według produktu, wagi lub czasu. Możesz szybko zmieniać ceny, sprawiać, że produkty są niedostępne, a także organizować promocje i rabaty. Możliwości są naprawdę nieograniczone.

Tak więc, podczas gdy zamierzam omówić kilka moich ulubionych komponentów, nie jest to w żaden sposób pełna lista sposobów korzystania z tego systemu POS dla Ciebie i Twojej firmy.

Shopify punkt sprzedaży

Niesamowita elastyczność płatności

Stawki kart kredytowych są ekscytująco niskie, choć obniżają się, im większy jest Twój pakiet POS. Chciałbym, żeby to była standardowa niska stawka, ale nadal jest bardzo konkurencyjna. Nie ponosisz również dodatkowej opłaty za zwroty i wymiany, które powinny być standardem obowiązującym w branży.

Możesz także obciążyć więcej niż jedną kartę kredytową i podzielić płatności. Klient, który chce to zrobić, będzie bardzo zniechęcony, jeśli nie będziesz w stanie tego zrobić. Niezależnie od tego, czy cztery osoby chcą rozdzielić czek, czy jedna osoba chce obciążyć go częścią, a resztę zapłacić gotówką, Shopify ułatwia to wszystko.

Zasadniczo masz kontrolę nad swoimi płatnościami. Jeśli ludzie płacą cyfrowymi punktami lub biletami na festiwal, akceptujesz tę formę waluty i zapisujesz ją w swoim POS, tak jakby była to inna forma płatności.

Bramy płatnicze

Funkcje śledzenia i zarządzania zmieniające grę

To nie jest tak duża korzyść z Shopify POS, ale dlatego, że inwestujesz w system POS w ogóle. Nie ma lepszego sposobu na śledzenie wszystkich zakupów i zapasów. Personel może rejestrować i wyrejestrowywać się przy użyciu punktu sprzedaży. Możesz zmieniać kasjery w systemie w locie, dzięki czemu zawsze wiesz, kto obsługiwał gotówkę, kiedy i na jakiej szufladzie.

Wszystkie dane mogą być również zsynchronizowane z Twoimi QuickBooks (lub inną platformą rozliczeniową) konto do śledzenia wszystkiego dla podatków. I możesz ogranicz to, co niektórzy pracownicy mogą, a czego nie mogą. Na przykład możesz nie chcieć pozwalać pracownikom na samodzielne porównywanie produktów lub dodawanie rabatów.

Ponownie, niezależnie od poziomu kontroli lub mocy śledzenia, jaki chcesz mieć nad swoją firmą, Shopify POS (i, szczerze mówiąc, wszystkie systemy POS warte swojej soli) mogą to umożliwić..

raportowanie

Narzędzia do budowania relacji z klientami

Narzędzia Shopify POS przeznaczone dla klientów oferują naprawdę ekscytujące rzeczy. Wydaje się, że coraz więcej firm pozwala klientom zamawiać bezpośrednio z ekranu. Ale możesz też przejść bez użycia papieru i nadal akceptować wskazówki, odwracając iPada, aby stanąć twarzą do klienta po przyjęciu zamówienia.

Mogą otrzymywać swoje potwierdzenia bezpośrednio na e-mail, a także mogą zapisać się na nagrody, podając swoje dane kontaktowe.

Po swojej stronie możesz łatwo wyszukiwać produkty i sprawdzać, czy coś jest w magazynie, czy w magazynie. Możesz tworzyć profile klientów, które mogą gromadzić wyjątkowo przydatne dane i informacje o zasięgu. Możesz nawet zintegrować swój własny program lojalnościowy bezpośrednio za pośrednictwem Shopify POS, bez potrzeby korzystania z usług zewnętrznych.

Łączenie sklepu internetowego Shopify z lokalizacją detaliczną

Gdy masz do czynienia zarówno osobiście, jak i online, potrzebujesz wszystkiego połączonego na jednej platformie. Obiecuję, że korzyści znacznie przewyższają wszelkie dodatkowe koszty. Zwiększenie produktywności – i bezproblemowe połączenie zapewniające niezrównany spokój ducha – jest praktycznie bezcenne. Będziesz mógł spojrzeć na całą firmę i wszystkie jej aspekty, a nie traktować jej jak dwóch oddzielnych firm.

Jednym z najbardziej ambitnych sposobów patrzenia na Shopify POS w połączeniu ze sprzedażą online jest potencjalnie eliminacja witryny sklepowej lub otwarcie innej lokalizacji. Biorąc pod uwagę swoje książki indywidualnie, a nie cofając się i patrząc na to wszystko w czasie rzeczywistym może pomóc Ci w ciągłej optymalizacji i ponownej ocenie przyszłości firmy. Tak cenne.

Jak sprzedawać produkty cyfrowe w Shopify

Nie będziesz mieć sklepu z produktami cyfrowymi, ale nie będziesz też musiał zarządzać ograniczonymi zasobami reklamowymi. Dlaczego więc sprzedawać na Shopify?

Ponieważ jest super skalowalny i bogaty w funkcje. Jeśli przenosisz produkty cyfrowe w tempie wymagającym sprzedaży bezpośrednio z witryny, a nie witryn sprzedawców zewnętrznych, takich jak Etsy i Amazon, to Shopify to świetny wybór.

Jeśli jednak bardziej uzasadnione finansowo jest po prostu płacenie części każdej sprzedaży zewnętrznemu sprzedawcy zamiast miesięcznych opłat Shopify, jest to lepsza droga.

Mówiąc prosto: możesz sprzedawać produkty cyfrowe w Shopify, podobnie jak przedmioty fizyczne. Byłbym jednak zaskoczony, gdyby miało to tyle sensu, jeśli nie sprzedajesz również fizycznych produktów lub usług.

Marketing poprzez Shopify

narzędzia marketingowe

Optymalizacja strategii marketingowej poprzez pobieranie danych z kilku różnych źródeł może być myląca, a zamieszanie prowadzi do niedopatrzenia. Dobrze, że Shopify pozwala Ci robić wszystko w jednym miejscu.

Twój sklep Shopify to miejsce, w którym możesz stale budować swoją markę. Oznacza to pisanie i publikowanie artykułów na blogach, które pomagają odbiorcom i poprawiają pozycję w wyszukiwarce Google. Oznacza to pełną integrację z marketingiem w mediach społecznościowych, w którym możesz doprowadzić klienta od kliknięcia reklamy do zakupu produktu bez opuszczania Facebooka lub Instagrama.

Oznacza to określenie, gdzie znajduje się twoja obecna publiczność, ciągłe pozyskiwanie nowych klientów i aktywne budowanie nowych ofert w celu rozszerzenia potencjalnej puli klientów.

Shopify obejmuje Cię na wszystkich frontach.

Obejrzyj ten film z poradami marketingowymi za pomocą Shopify:

Blog i narzędzia SEO

Shopify SEO i blogowanie

Możesz zbudować blog bezpośrednio w sklepie Shopify, dzięki czemu Twoi klienci będą mogli uzyskać informacje o wszystkich produktach w jednym miejscu.

Polecam zatrudnienie blogera w swojej niszy, aby rozwinąć treść. Warto zainwestować w solidny blog, a następnie publikować co tydzień coś nowego – jednocześnie promując istniejące treści w kanałach społecznościowych.

Możesz użyć narzędzi SEO Shopify, aby znaleźć najlepsze strategie, ale są szanse, że będziesz chciał zlecić część tego pisania. Może to być poważny drenaż energii i trzeba prowadzić działalność.

Nie zapominaj, że możesz również użyć narzędzi SEO Shopify do optymalizacji każdej części witryny, od strony głównej po kategorie produktów i każdą stronę produktu. Im lepsza optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, tym większy ruch organiczny otrzymasz, co dodatkowo poprawia SEO.

SEO App Store

Powinieneś zaufać kampanii Google Smart Shopping?

Integracja Shopify z Google Smart Shopping jest niesamowita, jeśli chcesz usiąść i obserwować, jak pojawiają się potencjalni klienci. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z Google Ads i po prostu chcą zacząć od razu, mówię: idź. Ale to nie powinna być twoja długoterminowa strategia marketingu cyfrowego.

inteligentne zakupy w Google

To może być moja jedyna poważna skarga na Shopify: sprawiają, że inteligentne zakupy Google brzmią jak zwykłe lub bezmyślne. Oto rzecz: jest to bardzo ograniczające, co oznacza, że ​​nie będziesz mieć takiej kontroli, jakiej ekspert PPC i menedżer reklam cyfrowych będą musieli wykonywać swoją pracę prawidłowo.

Oto, co MOŻESZ NIE rób, jeśli korzystasz z Google Smart Shopping zamiast samodzielnie zarządzać kampaniami Google Ads:

 • Wyklucz określone wyszukiwane hasła za pomocą wykluczających słów kluczowych.
 • Wyklucz niektóre sieci reklamowe.
 • Wyklucz określone urządzenia.
 • Kontroluj kierowanie na lokalizację poza ustawieniem kraju. Jeśli prowadzisz lokalny sklep, jest to przełomowe rozwiązanie.
 • Dokonuj regularnych dostosowań stawek.
 • NAJGORSZY ZE WSZYSTKICH: Nie będziesz mieć szczegółowego raportowania, co oznacza, że ​​nie wiesz, czy ruch pochodzi głównie z określonego źródła, takiego jak reklamy YouTube lub Gmail.


Jednak niektóre ograniczenia są tym, czego szukają ludzie korzystający z Google Smart Shopping. Reklamy będą planowane automatycznie, a kierowanie na odbiorców będzie również zautomatyzowane. Oznacza to, że możesz usiąść wygodnie i zaufać Googleowi, że przyciągnie odpowiednich odbiorców.

Shopify daje 100 USD początkującym użytkownikom Google Ads

Wymagane jest wydanie co najmniej 25 USD na nowe konto. Ponadto kredyt w wysokości 100 USD będzie obowiązywał tylko w kampaniach produktowych Google. Może to jednak przełożyć się na duże wydatki na reklamę w zależności od poziomu konkurencji w Twojej niszy. Jeśli nie masz jeszcze konta Google Ads, absolutnie nie ma powodu, aby tego nie robić zdobyć przewagę.

kredyt na reklamy Google 100 USD

Co to jest zestaw? Przegląd wirtualnego asystenta Shopify

To, co zrobiło na mnie największe wrażenie w Kit, to to, jak bardzo poprawiło się ono z czasem. Ale nawet na początku Kit była bardzo przydatną (i darmową!) Aplikacją, z której często korzystam. Ten „wirtualny asystent” może napisać dla Ciebie reklamy w mediach społecznościowych. Zawsze lubię wchodzić i je poprawiać, czasem nawet całkowicie je przepisywać, ale jest to bardzo przydatne.

Kit jest także świetną aplikacją przypominającą o dalszych kontaktach e-mailowych, ponieważ lista zadań może być szybko zaśmiecona, jeśli nie zostanie zautomatyzowana. Po poprawieniu początkowych spersonalizowanych wiadomości e-mail może wysyłać różnego rodzaju sprytne automatyczne wiadomości w celu utrzymania zaangażowania klientów. kocham to.

Oto jak to wygląda

sklep CRM i asystent

Możesz także użyć Kit do robienia rzeczy automatycznie w innych aplikacjach, szczególnie w niszy marketingowej. Korzystam również z Kit do księgowości i zbierania pomysłów na temat potencjalnych nowych produktów. Potrzebujesz tego? Nie. Czy wspaniale jest mieć i być wolnym? tak i tak.

Jak sprzedawać usługi w Shopify

Chociaż Shopify jest potencjalnie doskonałym wyborem do sprzedaży produktów cyfrowych, tak naprawdę nie jest przeznaczony do sprzedaży usług. Jeśli sprzedajesz meble na zamówienie lub coś w tym stylu, nadal sprzedajesz produkt. Przez usługi mówimy o projektowaniu graficznym, kodowaniu, księgowości, pisaniu i tak dalej. Istnieją platformy, które są znacznie bardziej przydatne dla usługodawcy.

Jednak Shopify ma aplikacje przeznaczone do sprzedaży usług, byłoby po prostu w parze ze sprzedażą twoich produktów. To też tylko moja osobista opinia – ale ponieważ niewiele robią, aby zaspokoić potrzeby sklepów internetowych kontrahentów, nie byłbym zaskoczony, gdyby się ze mną zgodzili.

Czy darmowe aplikacje Shopify są przydatne??

Po pierwsze, zestaw wirtualnego asystenta jest bezpłatny, więc tak, darmowe aplikacje są przydatne. Wiem, że jest ich 3600 i nie oczekuję, że przejdziecie je wszystkie. Ale bardzo polecam grać z paskiem wyszukiwania i po prostu zobaczyć, co mają do zaoferowania. Z ponad tysiącem bezpłatnych aplikacji do wyboru, założę się, że będziesz zaskoczony niektórymi narzędziami udostępnianymi bezpłatnie.

Bardzo polecam regularnie odwiedzać stronę główną sklepu z aplikacjami Shopify. W sekcjach Wybory sztabowe i Trendy możesz odkryć coś interesującego i wyjątkowego, czego być może nie wziąłeś pod uwagę. Możesz także organizować różne rzeczy według swoich celów, np. Sprzedawać produkty.

Shopify App Store

Czy aplikacje płatne Shopify są tego warte??

Nie można pominąć pytania, ale jeśli coś jest tego warte, warto. Z pewnością polecam sprawdzenie recenzji, ale wiele aplikacji w Shopify Store pozwala wypróbować je z bezpłatną wersją próbną. Następnie możesz zadać sobie pytanie: „Czy zapłaciłbym za to?” Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to warto.

W niektórych przypadkach, być może będziesz musiał zainwestować w płatne aplikacje aby Twój sklep internetowy działał poprawnie. Właśnie dlatego Twoje osobiste doświadczenia będą najważniejszą recenzją, którą weźmiesz pod uwagę. Jeśli prowadzenie Twojej firmy z pełnym potencjałem, nawet początkowo, nie jest tak opłacalne, możesz rozważyć skorzystanie z alternatywnej platformy e-commerce.

Jednak zanim to zrobisz, skontaktuj się z obsługą klienta Shopify, aby sprawdzić, czy obniżą niektóre ceny, aby cię dostosować. Pytanie nie może zaszkodzić! Powinieneś również uważnie przeczytać recenzje aplikacji Shopify, ponieważ wiele z nich wskaże wady i zaoszczędzi Ci czasu na wypróbowanie ich! 

kupuj płatne aplikacje

Shopify Partnerzy i programiści aplikacji

Shopify oferuje szeroką gamę innych możliwości poza byciem platformą dla sklepów internetowych. Możesz także zostać Partnerem Shopify, który obejmuje osoby, które budują sklepy dla innych osób, świadczą usługi potrzebującym firmom i rozwijają aplikacje Shopify. Może być świetnym dodatkowym źródłem dochodów – lub pracą w pełnym wymiarze godzin.

Shopify Partnerzy i programiści aplikacji

Recenzja Shopify Academy

akademia shopify

Po pierwsze, kursy Akademii Shopify są bezpłatne. To nie jest obszar sprzedaży dodatkowej, to miejsce, które jest naprawdę darmowym źródłem supercennych informacji.

Bądźmy szczerzy: Shopify chce, abyś nadal płacił za subskrypcje i opłaty za aplikacje, a im więcej klientów kupuje twoje produkty, tym więcej płacą za (małe i rozsądne, ale wciąż istniejące) opłaty za przetwarzanie.

To nie jest szansa dla ich zespołu – muszą zarabiać pieniądze jak my wszyscy. Chodzi o to, aby pojechać do domu, że Shopify Academy to fantastyczne miejsce do uzyskiwania informacji od innych przedsiębiorców na temat strategii, które dla nich działały. Jeśli już słuchasz wszystkich podcastów biznesowych i czytasz wszystkie książki sukcesu, które możesz zdobyć, równie dobrze możesz dodać kursy Akademii Shopify do swojego repertuaru.

Czy możesz dodać Shopify do istniejących witryn?

Absolutnie możesz. Możesz używać swojego konta Shopify (w tym Shopify Lite) do sprzedaży produktów na swojej stronie bez migracji całej zawartości do oddzielnego sklepu Shopify. Shopify ułatwia dodanie przycisku „KUP TERAZ” do istniejącej witryny i zacząć sprzedawać, co chcesz.

Musisz otworzyć konto Shopify, ale to nie prowadzi do osobnej strony Shopify – cały proces odbywa się bezpośrednio na twojej stronie internetowej, co jest całkiem niesamowite, jeśli mnie zapytasz.

Kup przycisk Kup na istniejącej stronie internetowej

Czy powinieneś zatrudnić eksperta Shopify?

„Shopify Expert” niekoniecznie oznacza kogoś, kto jest nadzwyczajnym konstruktorem sklepu e-commerce. Tytuł obejmuje szeroką gamę specjalistów z ogromnej liczby specjalizacji.

Możesz iść z doświadczonym ekspertem z ogromnym doświadczeniem lub nowicjuszem oferującym swoje usługi po obniżonej cenie. Zapraszam do zakupów – rynek jest pełen niesamowitych talentów, które mogą ułatwić Ci pracę.

Z drugiej strony są eksperci, którzy mogą zbudować dla Ciebie cały sklep od podstaw, przygotowując Cię do sprzedaży produktów, zwrotu początkowych kosztów i rozpoczęcia nowej, dochodowej działalności. Część ich wysokości powinna polegać na tym, że w dłuższej perspektywie płacą sobie.

Shopify ekspertów

Co to jest Shopify?

Shopify to wiodąca na świecie kompleksowa platforma e-commerce SaaS, która pozwala założyć, rozwijać i zarządzać sklepem internetowym za pomocą setek wbudowanych funkcji i tysięcy aplikacji. Shopify zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć sprzedaż, za pośrednictwem swojego sklepu internetowego, kanałów społecznościowych lub fizycznego sklepu za pośrednictwem zintegrowanego POS.

Jakie są zalety Shopify?

Shopify to w pełni hostowana i kompleksowa platforma e-commerce, w której nie musisz się martwić o kwestie techniczne. Ma ogromny (darmowy i płatny) rynek aplikacji i niestandardowe motywy. Opuszczone odzyskiwanie koszyka, ponad 100 bramek płatności, prosty w obsłudze sklep, SKU i zarządzanie zapasami, wbudowane pozycjonowanie, marketing, analizy i raportowanie, elastyczne stawki wysyłki i automatyczne podatki. Doskonała obsługa klienta, dokumentacja samopomocy i społeczność. Sprzedawaj na wielu kanałach, zarówno cyfrowych, jak i fizycznych (zintegrowane POS).

Jakie są wady Shopify?

Wbudowany procesor płatności Shopify pozwala sprzedawać tylko w niektórych krajach, a jeśli korzystasz z zewnętrznych bramek płatniczych, musisz płacić opłaty transakcyjne. Koszt korzystania z aplikacji można szybko zsumować. Hosting poczty e-mail nie jest uwzględniony. Plan Lite ma ograniczone funkcje.

Mam nadzieję, że ta recenzja Shopify była pomocna!

Chociaż ta platforma koszyków e-commerce nie jest przeznaczona dla każdego rodzaju przedsiębiorcy, jaki można sobie wyobrazić, trudno wyobrazić sobie lepszego kandydata do osiągnięcia celów biznesowych e-commerce. Szczęśliwy sprzedaży!

Dowiedz się, dlaczego firmy 1M + korzystają z potężnego i łatwego w obsłudze konstruktora e-commerce Shopify. Rozpocznij bezpłatną wersję próbną już teraz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map