Shopify je najobľúbenejšou platformou elektronického obchodu na tejto planéte. Tento softvér elektronického obchodu typu všetko v jednom má právomoc 1 milión obchodníkov a vygenerovali sa znova Tržby v hodnote 155 miliárd dolárov. Táto recenzia služby Shopify pokrýva vstupy a výstupy účtu .


Contents

logo shopifyKontrola obchodu (zhrnutie)

o

Shopify je popredná svetová platforma elektronického obchodu SaaS, ktorá vám umožňuje spustiť, rozšíriť a spravovať váš internetový obchod..

�� Náklady

Shopify ponúka tri cenové plány: Základné náklady na službu Shopify 29 dolárov mesačne, hlavný plán náklady 79 dolárov mesačne, Advanced Shopify náklady 299 dolárov mesačne. K dispozícii je tiež plán Shopify Lite, ktorý stojí 9 dolárov mesačne. (Porovnajte plány tu.)

�� Pros

Plne hosťovaná platforma all-in-one znamená, že sa nemusíte starať o technické veci. Obrovský (bezplatný a platený) trh s aplikáciami a vlastné témy. Opustené zotavenie vozíka, 100+ platobných brán, jednoduché použitie v obchode, SKU a správa zásob, vstavaný SEO, marketing, analytika a reporting, flexibilné prepravné sadzby a automatické dane. Vynikajúca podpora zákazníkov, svojpomocná dokumentácia a komunita. Predávajte na viacerých kanáloch, digitálnych aj fyzických produktoch (integrované POS). Zobraziť všetky funkcie.

�� Nevýhody

Zabudovaný procesor platieb spoločnosti Shopify vám umožňuje predávať iba z určitých krajín. Ak používate platobné brány tretích strán, musíte platiť transakčné poplatky. Náklady na používanie aplikácií sa môžu rýchlo zvýšiť. E-mail hosting nie je zahrnutý. Plán Lite je dodávaný s obmedzenými funkciami.

verdikt

„Shopify je dnes najlepšie hosťovaná platforma elektronického obchodu na trhu. Je to za rozumnú cenu a prichádza so stovkami vstavaných funkcií a tisíckami aplikácií. Služba Shopify vám poskytuje všetko, čo potrebujete na to, aby ste mohli začať predávať prostredníctvom svojho internetového obchodu, sociálnych kanálov alebo fyzického obchodu prostredníctvom integrovaného POS. “

najlepšie recenzie Shopify

skontrolovať

Ročné tržby spoločnosti Shopify, ktoré vyťažili viac ako 1 milión online, dosiahli v roku 2019 1,57 miliardy dolárov, čo je o 47% viac ako v roku 2018. A v tejto recenzii služby Shopify, preveríme, prečo nedávny prieskum ukázal, že je odporúčaný 88 percentami jeho používateľov.

Kto je 12 percent, ktorí sa nepripojili k tomuto webu? Prečo je táto platforma tak široko používaná a divoko viditeľná v oblasti elektronického obchodu? Je dostatočne prístupný pre nováčikov, určený pre skúsených technologických profesionálov, alebo spadá niekde uprostred?

Na konci by ste mali byť schopní odpovedať na všetky tieto otázky a ďalšie. Pretože mojím cieľom nie je iba poskytnúť podrobnú kontrolu služby Shopify: Dúfam, že vám pomôžeme rozhodnúť, či je táto platforma elektronického obchodu pre vás konkrétne..

Zistite, prečo firmy 1M + používajú výkonný a ľahko použiteľný nástroj na tvorbu elektronického obchodu Shopify. Začnite bezplatnú skúšobnú verziu hneď teraz!

Prečo táto aktualizácia Shopify?

nakupovať recenzie

Skvelá časť tejto recenzie je, že ju napísal niekto, kto založil firmu od nuly na Shopify a pred niekoľkými rokmi sa stal zanieteným používateľom..

Nie som však cudzí pre celý rad ďalších platforiem elektronického obchodu, vrátane spoločností BigCommerce, 3dcart, Wix, Squarespace, WooCommerce a Magento. Neskôr porovnáme, ako vyniká služba Shopify v porovnaní s hlavnými konkurentmi, a tiež to, čo presne tento recenzent predával na týchto webových stránkach..

Vždy existuje možnosť, že vaša firma lepšie zapadne do inej možnosti platformy elektronického obchodu. Pravdepodobne ste tu, pretože ste o službe Shopify počuli najrôznejšie (pravdepodobne skvelé) veci a zvažujete, či by ste to mali skúsiť. Vyjdime z cesty jednu z najzrejmejších otázok:

Na čo môžem použiť službu Shopify?

Je to plne hostená platforma elektronického obchodu typu všetko v jednom, takže táto otázka by mala byť zrejmá, však? Pravda je, že si vždy môžete otvoriť obchod Etsy alebo, sakra, prečo si nielen vytvoriť profil eBay a predať tam svoj tovar? Pretože hľadáte robustnú platformu, v ktorej môžete umiestniť celú svoju firmu, a to je miesto, kde prichádza Shopify.

nakupovať skontrolované

Zatiaľ čo si prezeráte recenzie Shopify, uvidíte širokú škálu platných názorov, ale prichádzajú od širokého okruhu ľudí. Majú rôzne ciele, výklenky, priemyselné odvetvia, skúsenosti, zoznam pokračuje. Ak však používate službu Shopify, robíte (veľmi všeobecne) jednu alebo viac zo štyroch vecí:

Začiatok značky od štvorcového
Predaj online
Predaj v obchode
Marketing vašej značky

Pozrime sa na každú z týchto piatich oblastí a uvidíme, ako platforma Shopify uľahčuje, zlepšuje alebo prinajmenšom odlišuje ich vykonávanie..

Založenie firmy na Shopify

Máte nápad na podnikanie a hľadáte miesto, kde začať. Alebo si beriete svoj vedľajší ruch a presuniete ho na platformu, ako je Shopify, kde môže rásť. Ak je to váš prípad, potom je služba Shopify len pre vás.

Na rozdiel od platforiem ako WordPress, ktorý je dosť zložitý, a dokonca aj programu Squarespace, ktorý je určite prístupný, ale dosť obmedzený, je Shopify postavený na nakupovanie. Mohli by ste to povedať z mena? A navyše je určený pre ľudí, ktorí nechcú stavať všetko od nuly.

Čo to pre vás znamená? Ak ste už odborníkom na WordPress, prečo dokonca zvážiť službu Shopify? Využite túto odbornosť správne! A ďalej v tomto hodnotení služby Shopify sa dostaneme k tomu, ako ho môžete integrovať do svojho existujúceho webu.

palubná doska shopify

Robustný zdroj pre začínajúcich podnikateľov

V tejto recenzii služby Shopify si preberieme všetky dôvody, prečo sa zdá, že tieto stránky majú všetko. A ak ešte nie ste oboznámení s obrovským počtom marketingových nástrojov, ktoré máte k dispozícii online, pravdepodobne objavíte množstvo ciest, ktoré môžete podniknúť, aby ste dosiahli svoje obchodné ciele.

Služba Shopify robí skvelú prácu tým, že vám dáva slobodu, aby ste ju udržali jednoduchú a stavali odtiaľ. Nemôžete mať nič viac ako webovú stránku, ktorá predáva jeden produkt. Môžete mať stránky Shopify, ktoré zahanbujú stránky, ktoré práve čítate. Možnosti sú nekonečné, pretože bol postavený týmto spôsobom.

google trendy

Vytvorenie značky od nuly v službe Shopify

S prvými niekoľkými krokmi na začatie podnikania so službou Shopify sa budete baviť. Môžete dokonca začať skôr, ako vymyslíte meno, a Generátor obchodného mena, ktorý je voľne k dispozícii, nie je potrebné otvárať účet. Pravdepodobne nenájdete ten, ktorý zasiahne klinec do hlavy, ale získate veľa nápadov.

Majú tiež fantastický nástroj na tvorbu loga ktoré môžete použiť na vytvorenie niečoho od začiatku alebo na začiatku zo šablóny. Počul som, že veľa ľudí pripravuje niečo na jednoduchej platforme grafického dizajnu Canva. Ak však plánujete svoje podnikanie úplne v službe Shopify, môžete tu tiež vytvoriť logo.

Jediné, čo je dôležitejšie ako meno a logo, je rozhodovanie o tom, čo predávate. A keďže musíte vytvorte jednotný vzhľad obchodu a všetkých reklamných kanálov, budete chcieť urobiť túto prvú vec.

Ako Shopify pomáha budovať online prítomnosť

Akonáhle budete mať všetky základy uzamknuté, chcete predať svoj produkt. A pretože Algoritmus spoločnosti Google zatiaľ nedokáže okamžite rozpoznať vašu veľkosť, musíte odtiaľ dostať svoje meno.

Shopify má smiešny počet marketingových aplikácií a vstavané nástroje SEO, ktoré vám pomôžu upozorniť vašu značku. Odporúčam vám ísť s najobľúbenejšími a najobľúbenejšími aplikáciami, ale môžete ich prehliadať. Môžete len objaviť novú alternatívu, ktorá vás posunie vpred jednoducho preto, že nerobíte to, čo robia všetci ostatní..

Priamo prostredníctvom účtu Shopify môžete rýchlo a ľahko:

Získajte vlastnú adresu URL alebo importujte tú, ktorú už vlastníte.
Prehliadajte obrázky zadarmo aj platené obrázky.
Vytvorte úplne jedinečný obchod.

Sleduj:

Založenie obchodu v obchode Shopify

prístrojová doska

Môžete otvoriť obchod, či už máte súpis výrobkov alebo nie. V skutočnosti je obchodný model dropshippingu jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako sa u Shopify venovať. Produkty, ktoré chcete predávať, si môžete vybrať prostredníctvom partnerstva s dropshippingovou spoločnosťou Oberlo.

Zákazník vám zaplatí maloobchodnú cenu, tieto peniaze si vezmete a kúpite ich za veľkoobchodnú cenu a prepravca vykoná všetky balenie a prepravu priamo k zákazníkovi. Boom, zisk.

Ale nech už predávate svoje vlastné veci alebo využívate službu Shopify na dropshipping, môžete si vybrať tému svojho obchodu na základe rôznych šablón (niektoré zadarmo, iné platené). Svoje produkty prispôsobíte obsahu svojho srdca vrátane pridania popisov (služba Shopify má aj aplikácie). A pridajte čokoľvek, čo by ste chceli, napríklad stránku „O nás“, atď. Atď.

Potom je dobré ísť. Myslím si, že všetci povedali, že funkčný obchod by ste mohli založiť za menej ako jeden deň, bez srandy!

Zistite, prečo firmy 1M + používajú výkonný a ľahko použiteľný nástroj na tvorbu elektronického obchodu Shopify. Začnite bezplatnú skúšobnú verziu hneď teraz!

Ak by ste vyskúšali bezplatnú skúšobnú verziu Shopify?

Vždy odporúčam začať s bezplatnou skúšobnou verziou, aj keď viete, že sa stanete plateným používateľom. Na jednej strane môžete mať naraz iba jeden obchod Shopify, takže ak sa na začiatku dostanete ďaleko a rozhodnete sa, že chcete začať od začiatku, vymažte všetko a začnite znova bez toho, aby ste cítili, že ste zbytočne míňali peniaze..

Počas písania tejto recenzie ponúka Shopify 90-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, čo je neuveriteľné. Ale to je v krku novej pandémie koronavírusov, takže je to určite dočasné. Stále však stojí za to využiť to, čo ponúka bezplatná skúšobná ponuka, aj keď len štandardný 14-dňový.

Shopify Capital je úverový program pre kvalifikované podniky, čo je ďalšou potenciálnou cestou pre začínajúcich podnikateľov, ktorí hľadajú nejaké počiatočné peniaze na to, aby sa dostali do kontaktu s reklamou aj mimo nej. Mohlo by to stáť za to pozrieť sa.

Potrebujete obchod s licenciou, aby ste mohli založiť obchod Shopify?

nastavenie

Technicky: nie. Na otvorenie vlastného obchodu Shopify nemusíte byť licencovanou firmou. Potrebovali by ste platiť dane z každého príjmu tým, že podáte daň zo samostatnej zárobkovej činnosti, ktorá vyžaduje štvrťročné platby.

Dôrazne však odporúčame otvoriť podnik s licenciou čo najskôr, najlepšie pred predajom prvého produktu. Chcete byť chránení pred osobnou zodpovednosťou a má svoje daňové výhody, zvlášť dôležité, ak ste zamestnaní niekde inde a obchod Shopify je vedľajším ruchom..

Typy online obchodov v službe Shopify

nakupovať typy obchodov

Typ internetového obchodu, ktorý otvoríte v službe Shopify, je do značnej miery obmedzený na vašu fantáziu. Predávate infračervené sauny? Potom vás možno niekedy preskúmam! Dodávate výtlačky alebo oblečenie na mieru? Predávate jedlo alebo pitie? Príslušenstvo alebo remeslá? Knihy, komiksy, romány, osvetlené časopisy?

Toto je čestná recenzia služby Shopify, takže buďme úprimní: ide o ziskovú spoločnosť, čo znamená, že chcú čo najviac zákazníkov. To znamená, že ich platforma je navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým možným druhom podnikania (pokiaľ je to možné online)..

Predaj online so službou Shopify: recenzia

Varujem vás hneď: čas sa začína, keď začnete stavať svoj obchod. Uľahčujú to prispôsobenie ľahko a môžete skončiť tým, že vás unesú a uvedomia si, že uplynulo osem hodín a všetko, čo ste urobili, sa hrá s farbou pozadia. To nie je zlá vec, je to vlastne svedectvo o prístupnosti a ľahkom používaní.

Online obchod Shopify je ťažké poraziť

nakupovať témy

Doslovne. Je ťažké tak ľahko vytvoriť taký pekný web – ak je to vôbec možné. Ale ak máte pre svoj obchod hyperšpecifickú víziu, môžete ju vytvoriť od nuly alebo prispôsobiť šablónu Shopify úpravou priamo v HTML backende. Najlepšie z oboch svetov!

Ak už máte snímky svojich produktov, stačí len presunúť súbory priamo na web. Môžete vytvárať galérie, prezentácie alebo statické obrázky. Text môžete umiestniť kamkoľvek chcete. Môžete prehliadať desiatky tém a hrať sa s nimi.

Zatiaľ čo funkcie Squarespace a Wix majú viac šablón, funkcie elektronického obchodu systému Shopify v mojej knihe prekonali Wix a Squarespace a šablóny nebudú dostatočne dobrým miestom na kompenzáciu. (Prečítajte si moje porovnanie Squarespace verzus Wix.)

Preskúmanie nákupného košíka Shopify

Úžasne, môžete prijať viac ako sto spôsobov platby prostredníctvom služby Shopify, ak bývate v Spojených štátoch (nemôžem dosvedčiť iné miesta). Patria sem všetky hlavné kreditné karty a elektronické peňaženky, ako aj kryptomeny aj mimo nej.

Ďalej vypočítajú všetko na základe miestne dane a mena kupujúceho. Ak ste medzinárodný predajca, viete, že vaša pokladňa bude preložená tak, aby sa prispôsobila všade, kde sa zákazník nachádza, vrátane jeho miestnej meny.

Ak ste si to ešte neuvedomili, môžete si vopred nastaviť prepravné sadzby alebo nechať službu Shopify vypočítať prepravu automaticky, hoci to vyžaduje službu Shopify Advanced plan. Ak však máte rôzne položky, je pravdepodobné, že sa vám vyplatí upgrade, aj keď je to len pre výpočty automatickej prepravy. Nechce sa vám to podceňovať!

lodné zóny

Bezpečnosť nákupného košíka

Sú tiež na najvyššej úrovni štandardu zabezpečenia údajov platobných kariet (PCI DSS), čo znamená, že ich bezpečnostné opatrenia sú podrobnejšie preskúmané ako väčšina spoločností. Využívajú najmodernejšie šifrovanie na zaistenie bezpečnosti a zabezpečenia všetkých informácií. A v priebehu rokov vyplatili hackerom Whitehat vyše 850 000 dolárov za hlásenie chýb, ktoré boli všetky opravené.

Služba Shopify v skutočnosti zaplatí až 50 000 dolárov za identifikáciu konkrétnych bezpečnostných problémov, vďaka čomu bude motivácia hlásiť zraniteľné miesta s konkurenciou pri ich zneužívaní..

dodržiavanie pravidiel PCI

Keď otvoríte obchod v službe Shopify, vaše stránky tak urobia automaticky obsahujú 256-bitové šifrovanie SSL, čo vo vašom obchode vyvoláva úplnú dôveru návštevníkov, že ich platobné údaje sú bezpečné. Keďže nebude existovať žiadny dôkaz, že vaše stránky sú hostené spoločnosťou Shopify, je to vynikajúci spôsob, ako zaistiť bezpečnosť vašej značky konkrétne.

Ako riadiť obchod Shopify

Milujem mobilnú aplikáciu Shopify, ale do tejto časti sa dostanem podrobnejšie. (Spojler: Z mobilného zariadenia môžete robiť čokoľvek.)

Je to však tak robustná prístrojová doska, či už ide o stolnú alebo mobilnú verziu, ktorá ma naozaj odfúka. Pokrývajú všetky potenciálne základne a sú to návykové sledovače vášho rastu, predaja, návštevníkov, sledovania objednávok a ďalšie. Ide o prezentáciu údajov zhora nadol, ale krištáľovo jasnú, o ktorej nemôžem povedať dosť dobrých vecí.

reporting

Ako porovnáva dashboard Shopify s jeho konkurentmi? Každá platforma elektronického obchodu má interaktívnu súčasť dashboardu, ale žiadna nie je taká čistá a všetko na jednom mieste, ako je verzia Shopify. Pre menej techných ľudí je to takmer dokonalé.

Ako konkrétne dokážete usporiadať svoj zoznam?

Služba Shopify vám umožňuje pridať toľko rozbaľovacích zoznamov, koľko potrebujete pre svoje produkty. Ak máte viac ako jednu alebo dve aplikácie, pravdepodobne budete musieť stiahnuť aplikáciu..

Napríklad, ak predávate tričko, ktoré je dodávané v rôznych farbách a rôznych veľkostiach, zákazník bude mať dve rozbaľovacie ponuky, jedno pre farbu a druhé pre veľkosť a obrázok produktu sa môže dokonca zmeniť, aj keď tak urobíte.

riadenie zásob

Je to jedinečné pre Shopify? Nie, to isté môžete urobiť (myslím) na všetkých platformách elektronického obchodu vrátane všetkých, s ktorými mám skúsenosti, od Magento po WooCommerce. Je však stále potrebné spomenúť.

Každú položku môžete uviesť aj samostatne podľa farby, dizajnu, veľkosti a podľa okolností v závislosti od odvetvia. Môže to byť tiež skvelá stratégia SEO, pretože každá produktová stránka je vlastnou príležitosťou, aby ju rozpoznali algoritmy vyhľadávacích nástrojov.

Ako výkonný je nakupovať ako webový hostiteľ?

Možnosti webhostingu Shopify sú úplne pôsobivé. Dostanete neobmedzená šírka pásma, malo by to byť štandardné, pretože váš obchodný rast by bol inak zakrpatený. Oni tiež aktualizujte svoje webové možnosti automaticky, nemusíte svoj web odstaviť a prinútiť zákazníkov čakať na aktualizáciu. Je to skvelý spôsob, ako ich stratiť!

Čo by však mohlo byť mojou obľúbenou súčasťou ich webhostingu, je neobmedzené posielanie e-mailov, ktoré môže byť nesmierne užitočné. Takto vytvárate rôzne e-maily pre rôzne oddelenia a zefektívňujete komunikáciu so zákazníkmi. Koniec koncov nechcete, aby vaše žiadosti o vlastné návrhy smerovali do oddelenia IT.

spoľahlivý webhosting pre elektronický obchod

Aj keď je pravdepodobné, že masívne spoločnosti budú investovať do konkrétnejšieho priestoru na serveri, väčšina obchodov nebude mať nikdy problém s šírkou pásma, keď použije Shopify ako svojho webového hostiteľa..

Prezeranie údajov z predaja Shopify

Už som pokračoval v informačnom paneli Shopify, kde nájdete väčšinu údajov, ktoré hľadáte, naraz. S údajmi získanými z vášho prebiehajúceho predaja však môžete získať oveľa podrobnejšie informácie. Shopify je navrhnutý tak, aby bol rovnako robustný alebo minimálny, ako chcete.

Najzreteľnejšie dátové body sú, ktoré výrobky sa pohybujú a ktoré zostávajú na regáloch. Google Analytics je priamo kompatibilný s nastavením vášho obchodu, takže budete mať k dispozícii všetky tieto informácie. Všetky prehľady o svojej návštevnosti a sprostredkovaní môžete rýchlo a podrobne vytiahnuť a exportovať do rôznych typov súborov, ako sú Excel a PDF..

Možno nemusíte potrebovať každý dátový bod, ale ak si najmete odborníka, mali by požiadať o všetko, aby vám poskytli najlepšiu šancu na konverziu viacerých zákazníkov.

Je aplikácia Shopify lepšia ako ostatné?

obchod s aplikaciami

Nie je ťažké hneď povedať, že Shopify je určený pre každého človeka, čo znamená, že hyperintuitívna navigácia a extrémne ľahká správa sú kľúčovým bodom predaja. Vytvorenie jednoduchej mobilnej aplikácie, ktorá vám umožní robiť prakticky všetko, čo z vášho telefónu práve prichádza s územím.

Služba Shopify ponúka najlepšiu mobilnú aplikáciu pre elektronický obchod na trhu. Obdobie, koniec príbehu! Skúsil som ich všetkých? Je pravda, že nie. Ale vyskúšal som veľa, a to je zďaleka môj obľúbený softvér elektronického obchodu z hľadiska navigácie, dostupnosti a funkcií.

Na cestách budete môcť posielať e-mailom a telefonovať zákazníkom, spravovať zásoby a kontrolovať svoj informačný panel. Nie je to len mimoriadne výhodné, ale v dnešnom svete je to nevyhnutné.

Obľúbenou súčasťou služby Shopify je zákaznícka podpora

Tím starostlivosti o zákazníkov v spoločnosti Shopify je vášnivý a ochotný ísť nad a ďalej. Pre mňa je to obrovský bod predaja. Nemôžem vám povedať, koľkokrát som si vytiahol vlasy z iných tímov podpory zákazníkov. A každý, kto sa cíti, že sa to nikdy nestane, dostane zlatú hviezdu.

Podpora 24-7-365 prostredníctvom live chatu, online formulára, e-mailu a telefónu však nie je pre Shopify jedinečná a nejde ani o výnimočný zákaznícky servis. Všetky webové stránky elektronického obchodu zamerané na pomoc malým podnikom prosperujú, uistite sa, že majú vynikajúcich zástupcov v pohotovosti.

Ale napriek tomu služba Shopify robí všetko o krok ďalej ako väčšina ďalších funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť nové výšky podnikateľa. Okrem štandardného centra pomoci s častými otázkami majú skutočne užitočné a často fascinujúce diskusie na fóre, kde som našiel nespočet tipov a postrehov..

Preskúmanie správy kamenných obchodov so službou Shopify

Shopify je platforma elektronického obchodu, ktorú môžete použiť aj pre svoj fyzický výklad. Toto je úžasný zdroj pre firmy, ktoré predávajú online aj v obchode, pretože potrebujete efektívny systém riadenia, ktorý zohľadňuje všetky predaje a operácie..

Niektoré produkty sa môžu predávať lepšie v obchode ako online. Váš celkový príjem je spôsob, akým správne prideľujete finančné prostriedky. A váš obchod nemôže fungovať až do najvyššej úrovne produktivity a organizácie bez správneho systému predajných miest (POS).

Ak však máte pre váš obchod samostatný systém POS, ktorý vyžaduje, aby ste údaje nahrali alebo (oveľa horšie) manuálne zadali údaje, je nevyhnutná ľudská chyba. Mať online a v obchode všetky operácie cez tú istú platformu je neuveriteľne prospešné.

Nakupujte kvalitu hardvéru

Ako elegantný a krásny, ako môže byť pevný disk systému Shopify POS, sú úžasne odolné, čo znamená, že sa im podarí v butikových módnych predajniach aj v rušných reštauráciách – a v akomkoľvek type maloobchodu a obchodu s potravinami a službami medzi.

Hardvér je zväčša zoskupený do troch kategórií, aj keď prvý obsahuje všetko, čo potrebujete na zriadenie POS systému v obchode. Maloobchodná súprava má stojan iPad, čítačku kariet a všetko potrebné príslušenstvo. Každý sa predáva aj samostatne.

Je tiež navrhnutý tak, aby bol čo najuniverzálnejší. Váš personál môže so sebou iPady nosiť so zákazníckymi službami a to isté platí pre čítačku kariet. Dokonca si môžete vziať so sebou svoj POS hardvér mimo obchodu, aby ste mohli uskutočňovať dodávky, odhady, inštalácie atď.

Systém POS Shopify POS je jedným z najrobustnejších na trhu

Aj keď sa POS systém ľahko naučí a používa, ponúka školiace videá, aby ste sa vy a vaši zamestnanci mohli stať odborníkmi na Shopify POS – a všetci noví zamestnanci môžu byť nastupovaní rýchlo..

Mnohé doplnkové aplikácie Shopify môžu okrem toho uľahčiť skutočne úžasné funkcie pre vaše POS. Môžete si rezervovať stretnutia, triedy a semináre a zároveň automaticky plánovať a sledovať účasť. Môžete predávať podľa produktu, podľa hmotnosti alebo podľa času. Môžete rýchlo zmeniť ceny, sprístupniť produkty a spustiť propagačné akcie a zľavy. Možnosti sú skutočne nekonečné.

Takže, zatiaľ čo sa chystám pozrieť na niekoľko mojich obľúbených komponentov, v žiadnom prípade to nie je úplný zoznam spôsobov, ako môžete tento POS systém využiť pre vás a pre vašu spoločnosť..

nakupovať miesto predaja

Neuveriteľná flexibilita platieb

Sadzby kreditných kariet sú neuveriteľne nízke, aj keď sú nižšie, tým väčší je váš systém POS balíčkov. Prial by som si, aby to bola štandardná nízka sadzba, ale stále je veľmi konkurencieschopná. Neúčtujeme vám navyše žiadne poplatky za vrátenie a výmeny, ktoré by mali byť odvetvovým štandardom.

Môžete tiež naúčtovať viac ako jednu kreditnú kartu a rozdeliť platby. Zákazník, ktorý to chce urobiť, bude veľmi odradený, ak ich nedokážete uspokojiť. Či už štyria ľudia chcú rozdeliť šek, alebo či chce jedna osoba poplatok za časť a zaplatiť zvyšok v hotovosti, Shopify uľahčuje všetko.

V zásade máte kontrolu nad svojimi platbami. Ak ľudia platia digitálnymi bodmi alebo festivalovými vstupenkami, prijímate túto formu meny a zaznamenávate ju vo svojom POS, akoby išlo o akýkoľvek iný spôsob platby.

platobné brány

Funkcie sledovania a správy, ktoré menia hry

Pre službu Shopify POS to nie je až taká výhoda, ako to je dôvod, prečo investujete do systému POS všeobecne. Neexistuje lepší spôsob, ako sledovať všetky vaše nákupy a inventár. Zamestnanci môžu pomocou POS poslať hodiny dovnútra a von. Môžete prepnúť pokladníkov cez systém za chodu, takže vždy viete, kto nakladal s hotovosťou, kedy a na akej zásuvke.

Všetky údaje môžu byť tiež synchronizovaný s vašimi QuickBooks (alebo iná účtovná platforma), aby ste mali prehľad o všetkom, čo sa týka daní. A môžete obmedziť, čo môžu a nemôžu robiť niektorí zamestnanci. Napríklad, možno nebudete chcieť dovoliť zamestnancom zostavovať položky alebo pridávať zľavy sami.

Bez ohľadu na úroveň kontroly alebo sledovania výkonu, ktorý chcete mať vo svojom podnikaní, vám môže Shopify POS (a, úprimne povedané, všetky POS systémy, ktoré stoja za svoju soľ).

reporting

Nástroje na budovanie vzťahov so zákazníkmi

Nástroje Shopify POS orientované na zákazníka ponúkajú skutočne vzrušujúce veci. Zdá sa, že stále viac firiem umožňuje svojim zákazníkom objednávať si priamo z obrazovky. Môžete však ísť aj bez papiera a stále prijímať tipy tak, že po prevzatí objednávky iPad otočíte tvárou v tvár zákazníkovi.

Môžu si nechať zaslať svoje potvrdenky priamo na svoj e-mail a môžu sa prihlásiť na získanie odmeny poskytnutím svojich kontaktných informácií.

Na druhej strane môžete ľahko vyhľadávať produkty a zistiť, či niečo nie je na sklade alebo nie je na sklade. Môžete vytvoriť profily zákazníkov, ktoré môžu získať mimoriadne užitočné údaje a informácie o dosahu. Môžete dokonca integrovať svoj vlastný vernostný program odmien priamo prostredníctvom služby Shopify POS, nemusíte ísť s treťou stranou.

Kombinácia internetového obchodu Shopify s maloobchodným miestom

Ak pracujete osobne aj online, potrebujete všetko pripojené na jednej platforme. Prínosy ďaleko prevyšujú akékoľvek ďalšie náklady, sľubujem vám. Zvyšovanie produktivity a plynulé spojenie, ktoré prináša bezkonkurenčný pokoj v duši, je prakticky na nezaplatenie. Budete sa môcť pozrieť na celú svoju firmu a na všetky jej aspekty a nebudete s ňou zaobchádzať ako s dvoma samostatnými spoločnosťami.

Jedným z najambicióznejších spôsobov, ako sa pozerať na POS Shopify v kombinácii s online predajom, je potenciálne eliminácia výkladu alebo otvorenie iného miesta. Ak zvážite svoje knihy skôr ako o krok späť a pri pohľade na to všetko v reálnom čase vám môžu pomôcť neustále optimalizovať a prehodnocovať budúcnosť vašej firmy. Tak cenné.

Ako predávať digitálne produkty na

Nebudete mať výklad pre svoje digitálne produkty, ale nebudete musieť spravovať obmedzený inventár. Tak prečo predávať na Shopify?

Pretože je super škálovateľný a bohatý na funkcie. Ak pohybujete digitálnymi produktmi tempom, ktoré vyžaduje, aby ste predávali priamo z vašich stránok, a nie z webov tretích strán, ako sú Etsy a Amazon, potom je služba Shopify skvelou voľbou..

Ak je však z finančného hľadiska zmysluplnejšie jednoducho zaplatiť časť každého predaja predajcovi tretej strany ako mesačné poplatky spoločnosti Shopify, je to lepšia cesta.

Zjednodušene povedané: digitálne produkty môžete v službe Shopify predávať rovnako ako fyzické veci. Bol by som prekvapený, keby to malo taký zmysel, ak nepredávate tiež fyzické výrobky alebo služby.

Marketing prostredníctvom služby Shopify

marketingové nástroje

Optimalizácia marketingovej stratégie vytiahnutím údajov z niekoľkých rôznych zdrojov môže byť mätúca a zmätok vedie k prehliadnutiu. Dobrá vec, ktorú vám Shopify umožňuje robiť všetko na jednom mieste.

Obchod Shopify je miesto, kde môžete neustále stavať na svojej značke. To znamená, že píšete a uverejňujete články blogu, ktoré pomôžu publiku a zlepšia vaše hodnotenie vo vyhľadávaní Google. Znamená to úplnú integráciu s marketingom sociálnych médií, vďaka ktorému môžete zákazníka presvedčiť, aby klikol na vašu reklamu, aby si kúpil produkt bez toho, aby opustil Facebook alebo Instagram..

Znamená to zistiť, kde sa nachádza vaše súčasné publikum, neustále priťahovať nových zákazníkov a aktívne budovať nové ponuky, aby ste rozšírili svoje potenciálne portfólio klientov.

Služba Shopify vás pokryla na všetkých frontoch.

Pozrite si toto video, kde nájdete marketingové tipy pomocou služby Shopify:

Nástroje blogu a SEO

nakupovať seo a blogovanie

Môžete si vytvoriť blog priamo v obchode Shopify, aby vaši zákazníci mohli mať prehľad o všetkých vašich produktoch na jednom mieste..

Odporúčam vám najať si blogera vo vašom výklenku, aby odstránil obsah. Investíciu stojí za to mať na začiatku robustný blog a potom každý týždeň zverejniť niečo nové – pričom propagujete existujúci obsah na svojich sociálnych sieťach..

Môžete použiť nástroje Shopify SEO na určenie najlepších stratégií, ale je pravdepodobné, že budete chcieť niektoré z týchto obsahov zadávať externe. Môže to byť hlavný odtok energie a musíte podnikať.

Nezabudnite, že na optimalizáciu každej časti vášho webu, od domovskej stránky až po kategórie produktov až po každú stránku produktu, môžete použiť aj nástroje SEO spoločnosti Shopify. Čím lepšie optimalizujete pre vyhľadávače, tým viac organického prenosu získate, čo ďalej vylepšuje SEO.

seo app store

Ak dôverujete kampani Google Smart Shopping?

Integrácia služby Shopify do služby Google Smart Shopping je úžasná, ak sa chcete posadiť a pozerať sa na potenciálnych zákazníkov, ktorí prichádzajú na trh. Pre tých, ktorí nie sú oboznámení s reklamami Google a chcú sa hneď rozbehnúť, hovorím, že sa na to chystáte. To by však nemala byť vaša dlhodobá stratégia digitálneho marketingu.

inteligentné nakupovanie google

Toto môže byť moja jediná veľká sťažnosť v súvislosti so službou Shopify: spôsobujú, že systém Google Smart Shopping znie ako štandardný alebo nerozhodný. Tu je vec: je to veľmi obmedzujúce, čo znamená, že nebudete mať taký druh kontroly, že odborník na PPC a správca digitálnych reklám budú musieť svoju prácu riadne vykonávať..

Tu je to, čo môžete NOT urobiť, ak namiesto inteligentného spravovania svojich kampaní s reklamami Google používate inteligentné nakupovanie Google:

  • Vylúčte konkrétne hľadané výrazy pomocou vylučujúcich kľúčových slov.
  • Vylúčte určité reklamné siete.
  • Vylúčte konkrétne zariadenia.
  • Ovládajte geografické zacielenie nad rámec krajiny. Ak prevádzkujete miestny výklad, je to takmer istota.
  • Vykonajte pravidelné úpravy cenových ponúk.
  • NAJHORŠÍ ZO VŠETKÝCH: Nebudete mať podrobné prehľady, čo znamená, že nebudete vedieť, či vaša návštevnosť pochádza najmä z konkrétneho zdroja, ako sú reklamy YouTube alebo Gmail..


Niektoré obmedzenia sú však to, čo hľadajú ľudia používajúci službu Google Smart Shopping. Reklamy budú automaticky naplánované na základe vašich cieľov a zacielenie na publikum bude tiež automatizované. To znamená, že môžete sedieť a dôverovať spoločnosti Google, aby vám priniesla to správne publikum.

Služba Shopify poskytuje používateľom s prvými reklamami Google 100 dolárov

Podmienkou je, že musíte na nový účet minúť aspoň 25 dolárov. Kredit 100 USD sa bude vzťahovať iba na kampane v službe Nákupy Google. Napriek tomu sa to môže premietnuť do veľkého množstva výdavkov na reklamu v závislosti od úrovne konkurencie vášho výklenku. Ak ešte nemáte účet Reklamy Google, nie je dôvod, aby ste to neurobili využiť.

google google kredit $ 100

Čo je súprava? Prehľad virtuálneho asistenta Shopify

Na Kit ma na mňa najviac zapôsobilo to, ako sa časom vylepšuje. Ale už skoro, Kit je veľmi užitočná (a zadarmo!) Aplikácia, ktorú používam často. Tento „virtuálny asistent“ vám môže skutočne písať reklamy na sociálnych sieťach. Vždy som rád chodil a dotýkal sa ich, niekedy ich dokonca úplne prepísal, ale je to veľmi užitočné.

Kit je tiež vynikajúcou pripomenutou aplikáciou pre e-mailové sledovanie, pretože zoznam úloh sa môže rýchlo zaplniť, ak nie je automatizovaný. Po dotknutí sa pôvodných prispôsobených e-mailov môže odosielať najrôznejšie inteligentné automatické správy, aby sa udržala interakcia so zákazníkmi. milujem to.

Ako to vyzerá?

shop kit crm a asistent

Môžete tiež použiť súpravu na automatické vykonávanie vecí v iných aplikáciách, najmä v oblasti marketingu. Tiež používam Kit na účtovníctvo a zhromažďovanie nápadov o potenciálnych nových produkčných cestách. Potrebuješ to? Nie. Je skvelé mať a zadarmo? Áno a áno.

Ako predávať služby v službe Shopify

Hoci služba Shopify je potenciálne skvelou voľbou pri predaji digitálnych produktov, nie je v skutočnosti určená na predaj služieb. Ak predávate zákazkový nábytok na mieru alebo niečo podobné, stále predávate produkt. Podľa služieb hovoríme o grafickom dizajne, kódovaní, účtovníctve, písaní atď. Existujú platformy, ktoré sú pre poskytovateľa služieb oveľa užitočnejšie.

Služba Shopify však má aplikácie určené na predaj služieb, bolo by to iba v spojení s predajom vašich produktov. Tiež je to len môj osobný názor – ale keďže sa málo snažia obstarávať webové obchody s dodávateľmi, nebol by som prekvapený, keby so mnou súhlasili..

Užitočné sú bezplatné aplikácie Shopify?

Virtuálny asistent Kit je na jednej strane zadarmo, takže áno, bezplatné aplikácie sú užitočné. Viem, že ich je 3600 a neočakávam od vás všetkých. Dôrazne však odporúčam hrať sa s vyhľadávacím panelom a len vidieť, čo môžu ponúknuť. Pri výbere z viac ako tisíc aplikácií by som stavil peniaze, ktoré vás prekvapia niektoré z bezplatne dostupných nástrojov..

Dôrazne odporúčame pravidelne navštevovať domovskú stránku obchodu Appify Shopify. V sekciách Výbery zamestnancov a trendy môžete objaviť niečo zaujímavé a jedinečné, o čom ste možno neuvažovali. Môžete tiež usporiadať veci podľa svojich cieľov, napríklad predávať produkty.

nakupujte obchod s aplikáciami

Platia aplikácie Shopify za to?

Nezanedbávať otázku, ale ak niečo stojí za to, stojí za to. Určite odporúčame vyskúšať recenzie, ale veľa aplikácií v obchode Shopify vám ich umožní vyskúšať si ich bezplatnou skúšobnou verziou. Potom sa môžete opýtať sami seba: „Za toto by som zaplatil?“ Ak je odpoveď áno, potom to stojí za to.

V niektorých prípadoch, možno budete musieť investovať do platených aplikácií aby váš internetový obchod fungoval správne. Preto bude vaša osobná skúsenosť najdôležitejšou recenziou, ktorú zvážite. Ak to nie je také efektívne z hľadiska nákladov, aby ste naplno využili svoj potenciál, aj keď spočiatku, môžete zvážiť použitie alternatívnej platformy elektronického obchodu..

Predtým, ako to urobíte, sa však obráťte na zákaznícku podporu Shopify, aby ste zistili, či neklesnú niektoré ceny, aby vám vyhovovali. To nemôže byť na škodu spýtať sa! Mali by ste si tiež pozorne prečítať recenzie aplikácie Shopify, pretože veľa z nich poukáže na nedostatky a ušetrí vám čas ich vyskúšaním! 

nakupovať platené aplikácie

Nakupujte partnerov a vývojárov aplikácií

Služba Shopify ponúka celý rad ďalších príležitostí, ktoré nie sú platformou pre internetové obchody. Môžete sa tiež stať partnerom služby Shopify, ktorý zahŕňa ľudí, ktorí stavajú obchody pre iných ľudí, poskytujú svoje služby podnikom v núdzi a vyvíjajú aplikácie Shopify. Môže to byť skvelý dodatočný zdroj príjmov – alebo kariéra na plný úväzok.

Nakupujte partnerov a vývojárov aplikácií

Shopify Academy Review

nakupovať akadémiu

Po prvé, kurzy Shopify Academy sú zadarmo. Nejde o oblasť, kde by sa dali predbiehať, je to miesto, ktoré je skutočne bezplatným zdrojom veľmi hodnotných informácií.

Buďme skutoční: Služba Shopify chce, aby ste naďalej platili svoje predplatné a poplatky za aplikáciu a čím viac zákazníkov kupuje vaše produkty, tým viac ich bude platiť prostredníctvom (malých a primeraných, ale stále existujúcich) poplatkov za spracovanie..

To nie je strela pre ich tím – musia zarobiť peniaze ako my ostatní. Toto je viac na ceste domov, aby Shopify Academy bola fantastickým miestom na získanie informácií od kolegov podnikateľov o stratégiách, ktoré pre nich pracovali. Ak už počúvate všetky obchodné podcasty a čítate všetky knihy úspechov, ktoré môžete získať, môžete do svojho repertoáru pridať aj kurzy Shopify Academy..

Môžete pridať službu Shopify na existujúce stránky?

Absolútne môžete. Účet Shopify (vrátane Shopify Lite) môžete použiť na predaj produktov na svojom webe bez migrácie celého obsahu do samostatného obchodu Shopify. Služba Shopify uľahčuje jednoduché pridanie tlačidla „KÚPIŤ TERAZ“ na vašu existujúcu stránku a začatie predaja, čo chcete.

Musíte si otvoriť účet služby Shopify, ale nie je to tak, že by vás zaviedlo na celú samostatnú stránku služby Shopify – celý proces sa vykonáva priamo na vašom webe, čo je úžasné, ak sa ma opýtate.

tlačidlo nakupovať na existujúcom webe

Ak si najmete odborníka na Shopify?

„Expert na Shopify“ nemusí nevyhnutne znamenať niekoho, kto je mimoškolský tvorca elektronického obchodu. Titul zahŕňa širokú škálu odborníkov z veľkého počtu špecialít.

Môžete ísť so skúseným odborníkom s množstvom skúseností alebo s nováčikom, ktorý ponúka svoje služby za zníženú cenu. Neváhajte a nakupujte – trh je vyzretý s úžasným talentom, ktorý vám uľahčí prácu.

Potom znova existujú odborníci, ktorí vám môžu zostaviť celý obchod od začiatku, aby vás všetci pripravili na predaj produktov, vrátili počiatočné náklady a začali profitabilný nový obchod. Súčasťou ich výšky by malo byť to, že sa z dlhodobého hľadiska platia za seba.

nakupovať odborníkov

Čo je Shopify?

Shopify je popredná svetová platforma elektronického obchodu SaaS, ktorá vám umožňuje spustiť, rozšíriť a spravovať váš internetový obchod pomocou stoviek vstavaných funkcií a tisícov aplikácií. Služba Shopify vám poskytuje všetko, čo potrebujete na to, aby ste mohli začať predávať prostredníctvom svojho internetového obchodu, sociálnych kanálov alebo fyzického obchodu prostredníctvom integrovaného POS.

Aké sú výhody Shopify?

Shopify je plne hostená platforma elektronického obchodu typu všetko v jednom, kde sa nemusíte starať o technické veci. Má obrovský (bezplatný a platený) trh aplikácií a vlastné témy. Opustené zotavenie vozíka, 100+ platobných brán, jednoduché použitie v obchode, SKU a správa zásob, vstavaný SEO, marketing, analytika a reporting, flexibilné prepravné sadzby a automatické dane. Vynikajúca podpora zákazníkov, svojpomocná dokumentácia a komunita. Predaj na viacerých kanáloch, digitálnych aj fyzických produktoch (integrované POS).

Aké sú nevýhody Shopify?

Zabudovaný spracovateľ platieb spoločnosti Shopify vám umožňuje predávať iba z určitých krajín. Ak používate platobné brány tretích strán, musíte platiť transakčné poplatky. Náklady na používanie aplikácií sa môžu rýchlo zvýšiť. E-mail hosting nie je zahrnutý. Plán Lite je dodávaný s obmedzenými funkciami.

Dúfam, že táto recenzia služby Shopify bola užitočná!

Aj keď táto platforma nákupného košíka pre elektronický obchod nie je pre všetky typy podnikateľov, ktoré si viete predstaviť, je ťažké si predstaviť lepšieho kandidáta na dosiahnutie vašich obchodných obchodných cieľov v elektronickom obchode. Šťastný predaj!

Zistite, prečo firmy 1M + používajú výkonný a ľahko použiteľný nástroj na tvorbu elektronického obchodu Shopify. Začnite bezplatnú skúšobnú verziu hneď teraz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me