2019 Marrëveshjet e së Premtes së Zezë / E hënë në internet

2019 E Premte e Zezë është këtu! Ne të gjithë e dimë se çfarë do të thotë kjo – Këtu do të gjeni marrëveshjet më të mira të Premten e Zezë në WordPress në tema, shtesa, web hosting, SEO, blogging dhe mjete dhe marketing të marketingut!


Marrëveshjet nga bizneset në internet shpesh janë edhe më të mira sesa marrëveshjet e ofruara nga tullat dhe dyqanet e llaçit. Këtu do të gjeni marrëveshje deri në 90% zbritje të çmimit të rregullt. Plus, nuk duhet të shqetësoheni për turmat, mund t’i merrni këto marrëveshje pa qëndruar në pritje.

Ajo që është edhe më e mirë është që nëse paguani për një kontratë të gjatë, mundeni bllokohet në atë marrëveshje për vitet që vijnë. Kjo është ajo që unë bëj Unë jam akoma duke marrë një marrëveshje të mahnitshme të së Premtes së Zezë Mjetet SEO Mangools që bleva dy vjet më parë!

Marrëveshjet e së Premtes së Zezë të 2019 dhe të hënën në internet

Shënim: Unë do të azhurnoj këtë post rregullisht me më shumë marrëveshje, kështu që kontrolloni përsëri për më shumë marrëveshje. Shpalosja e bashkëpunëtorëve: Kur blini një shërbim ose një produkt përmes lidhjeve tona, ne ndonjëherë fitojmë një tarifë referimi. Mëso më shumë.

emërllojUljeOup Kupon
hosting67% OFFSAVEBIG
hosting35% OFFcyberwknd30
hosting60% OFFAsnjë kod i nevojshëm
hosting63% OFFAsnjë kod i nevojshëm
hosting75% OFFAsnjë kod i nevojshëm
hosting40% OFFBFCM40
hosting30% OFFBFSALE30
hosting90% OFFAsnjë kod i nevojshëm
hosting70% OFFAsnjë kod i nevojshëm
hosting98% OFFAsnjë kod i nevojshëm
Tema100 dollarë OFFAsnjë kod i nevojshëm
Tema25% OFFAsnjë kod i nevojshëm
Tema25% OFFAsnjë kod i nevojshëm
TemaAsnjë kod i nevojshëm
Tema40% OFFWINTER2019
Tema50% OFFBF2018
Tema40% OFFE PREMTE E ZEZE
Tema25% OFFAsnjë kod i nevojshëm
Tema35% OFFAsnjë kod i nevojshëm
Tema40% OFFBF2019
plugins25% OFFAsnjë kod i nevojshëm
plugins25% OFFAsnjë kod i nevojshëm
plugins50% OFFAsnjë kod i nevojshëm
plugins30% OFFAsnjë kod i nevojshëm
plugins30% OFFBFSS30
plugins66% OFFAsnjë kod i nevojshëm
plugins30% OFFAsnjë kod i nevojshëm
plugins30% OFFe premte e zeze
plugins30% OFFBLACKWEEKEND2019
plugins40% OFFAsnjë kod i nevojshëm
SEO / Blogging25% OFFAsnjë kod i nevojshëm
SEO / Blogging40% OFFE PREMTE E ZEZE
SEO / Blogging30% OFFBLACKFRIDAY2019
VPN84% OFFAsnjë kod i nevojshëm
VPN81% OFFAsnjë kod i nevojshëm
VPN73% OFFAsnjë kod i nevojshëm

Contents

Marrëveshjet më të mira të së Premtes së Zezë në Web Hosting / Cyber ​​Monday

Tani është një kohë fantastike për tu regjistruar në host, kur mund të mbyllni zbritje të mëdha për jetën! Këtu është koleksioni im i marrëveshjeve më të mira për të Premten e Zezë / Cyber ​​në internet.

Bluehost (63% OFF)

Bluehost Bluehost është një host në internet që unë rekomandoj dhe është në një nga ofruesit e rekomanduar zyrtarisht për WordPress. Merrni web hosting + domain falas + Certifikatë SSL falas për 2,65 $ / muaj.

Këtë të Premte të Zezë dhe Cyber ​​të hënën, çmimet Bluehost për planet e Shared Hosting do të zbresin sa më pak 2.65 dollarë në muaj për Planin Themelor, 4,45 dollarë në muaj për planet Plus dhe Choice Plus, dhe 9,95 $ / muaj për Pro Plan.

Produkte të tjerë zbriten gjithashtu duke përfshirë 50% zbritje të Domainëve të zgjedhur (.com, .org, .net, .co, .biz), 57% Ulje të WooCommerce Hosting (5,95 $ / muaj), dhe 30% Zbritje të WordPress Pro Hosting (16,95 $ / muaj ).

Marrëveshja e Blackhost Black Friday është e mirë nga 25 nëntori – deri më 2 dhjetor.

Asnjë Kod i nevojshëm

A2 Hosting (67% OFF)

a2 pritjeje A2 Hosting është një host i një cilësie në internet i njohur për pritjen e tyre ultra të shpejtë dhe të besueshme të WordPress dhe mbështetjen teknike të ekspertëve.

A2 Hosting ofron çmimet më të ulëta të vitit për zgjidhjet e tyre të shpejtësisë së lartë, të një cilësie të lartë pritjeje. Zbritjet do të aplikohen automatikisht pas blerjes dhe do të vlejnë nga 26 nëntori deri më 2 dhjetor 2019.

A2 Oferta e Premte e Zezë për Hosting / Cyber ​​Monday:

WordPress Hosting i Ndarë dhe i Menaxhuar (nga 1.98 $ / muaj) – 67% zbritje me kodin: MEGA67
Menaxhuar WordPress (Nga 9.78 $ / muaj) – 60% zbritje me kodin: WP60
Menaxhuar VPS & VPS kryesore – 50% zbritje me kod: MVPS-50
Shitësi i Rishitësit – 51% zbritje me kodin: RSLR51
Zgjidhni serverët e përkushtuar SSD – 50% zbritje me kod: 50DEDI

KODI KUPON: MEGA67

Motori WP (35% FUN)

motori wpMotori WP është një nga ofruesit më të mirë të pritur të menaxhuar të WordPress-it, atje. Ata ofrojnë mbajtjen e menaxhuar të WordPress për faqet në të gjithë botën me mbështetje të mahnitshme, dhe host të klasës së ndërmarrjeve që është optimizuar për WordPress.

Ky është një ofrues gati 100% i përsosur i menaxhuar i WordPress i menaxhuar me të cilin duhet të regjistroheni.

WP Engine E Premte e Zezë / Cyber ​​oferta e Hënë:

Përfitoni nga shitja e WP Engine Friday Black and Cyber ​​Weekend dhe fitoni 35% zbritje nga pagesa e parë – kjo është 5 muaj pritje falas. Përdorni kodin kupon CYBERWKND30 për tu kyçur në këtë ofertë.

Kjo shitje shkon ndërmjet ditës së mërkurë, 20 nëntor 2019 dhe të hënën, 2 dhjetor 2019.

KODI KUPON: CYBERWKND30

SiteGround (75% OFF)

siteground SiteGround është një nga kompanitë më të mira të web hosting atje tani. Shtë një host në internet që e rekomandoj me forcë. SiteGround është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që kanë nevojë për mbajtje të besueshme, të shpejtë dhe të sigurt në internet.

SiteGround Black Friday / Cyber ​​Monday ofrojnë kursime të mëdha në të gjitha planet vjetore të përbashkëta të pritjes – 75% OFF në të gjitha planet e përbashkëta të pritjes: StartUp, GrowBig dhe GoGeek, dhe është e vlefshme për klientë të rinj që regjistrohen për një periudhë 1, 2, ose 3 vjet. (tip: paguani 2-3 vjet dhe shmangni tarifat e shtrenjta të rinovimit të SiteGround)

Ata ofrojnë 75% zbritje në të gjitha planet e përbashkëta të pritjes për 4 ditë duke filluar nga e Premtja e Zezë dhe përfundon të hënën në Cyber. Mega shitja e SiteGround Black Friday fillon të Premten, 29 Nëntor dhe përfundon në Cyber ​​Monday, 2 December.

Nuk ka kod të nevojshëm

FastComet (75% OFF)

fastcomet Po kërkoni një host të sigurt, të shpejtë dhe shumë të përballueshëm në internet? atëherë FastComet është një mundësi e fortë!

Kjo FastComet e Premte e Zezë ofron kursime të mëdha 75% OFF në të gjitha planet e përbashkëta të pritjes! Super marrëveshja shpallet për 24 orët e ardhshme dhe vjen me një migracion falas të internetit dhe transferimin e domain.

Pse FastComet? Për shkak se ata janë një ofrues i lartë hosting, i famshëm për të arritur përsosmëri në tre aspektet më të rëndësishme të sigurimit të një cilësie të lartë
Përvojë në web hosting – shpejtësia, siguria dhe shërbimi ndaj klientit.

Pavarësisht nëse keni nevojë të akomodoni një blog ose një uebfaqe të madhe të tregtisë elektronike, ata kanë planin perfekt të mbajtjes në internet për ju. Sigurohuni që të shikoni Marrëveshjen e Premtes së Zezë të FastComet.

Shitja fillon të Hënën, 25 Nëntor dhe përfundon të Martën, 3 Dhjetor.

dataPërshkrimi i shitjesKod promocional
E hënë, 25,
nëntor
Llogaritë e reja të pritjes së pritjes – 65% Ulje
Servers të CPU-ve të reja Cloud / Dedikuara – Ulje 10%

Përmirësoni një plan më të lartë
Zbritje për rinovimin e planit ekzistues të strehimit

Planet e Ndara – BMSALE65

Cloud VPS / DS – BMCLOUD10

Përditësimi – BOOST20

E Martë, 26 NëntorLlogaritë e reja të pritjes së pritjes – 70% Ulje
Servers të CPU-ve të Re Cloud / Dedikuara – 15% Ulje

Përmirësoni një plan më të lartë
Zbritje për rinovimin e planit ekzistues të strehimit

Planet e Ndara – BMSALE70

Cloud VPS / DS – BMCLOUD15

Përditësimi – BOOST20

E Mërkurë, 27 NëntorLlogaritë e reja të pritjes së pritjes – 70% Ulje
Servers të CPU-ve të reja Cloud / Dedikuara – 20% Ulje

Përmirësoni një plan më të lartë
Zbritje për rinovimin e planit ekzistues të strehimit

Planet e Ndara – BMSALE70

Cloud VPS / DS –
BMCLOUD20

Përditësimi – BOOST20

E enjte, 28 NëntorLlogaritë e reja të pritjes së pritjes – 65% Ulje
Servers të CPU-ve të Re Cloud / Dedikuara – 15% Ulje

Përmirësoni një plan më të lartë
Zbritje për rinovimin e planit ekzistues të strehimit

Planet e Ndara – THANKS65

VPS / DS cloud – THANKS15

Përditësimi – BOOST20

E Premte, 29 NëntorLlogaritë e reja të pritjes së pritjes – 75% Ulje
Servers të CPU-ve të reja Cloud / Dedikuara – Ulje 30%

Përmirësoni një plan më të lartë
Zbritje për rinovimin e planit ekzistues të strehimit

Planet e Ndara – BFSALE75

Cloud VPS / DS –
BFCLOUD30

Përditësimi – BOOST25

E shtunë, 30 nëntorLlogaritë e reja të pritjes së pritjes – 70% Ulje
Servers të CPU-ve të reja Cloud / Dedikuara – 25% Ulje

Përmirësoni një plan më të lartë
Zbritje për rinovimin e planit ekzistues të strehimit

Planet e Ndara – SBSALE70

Cloud VPS / DS –
SBCLOUD25

Përditësimi – BOOST20

E Dielë, 1 DhjetorLlogaritë e reja të pritjes së pritjes – 70% Ulje
Servers të CPU-ve të reja Cloud / Dedikuara – 25% Ulje

Përmirësoni një plan më të lartë
Zbritje për rinovimin e planit ekzistues të strehimit

Planet e Ndara – CWSALE70

Cloud VPS / DS –
CWCLOUD25

Përditësimi – BOOST20

E hënë, 2 dhjetorLlogaritë e reja të pritjes së pritjes – 70% Ulje
Servers të CPU-ve të reja Cloud / Dedikuara – Ulje 30%

Përmirësoni një plan më të lartë
Zbritje për rinovimin e planit ekzistues të strehimit

Të përbashkëta – CMSALE70

Cloud VPS / DS –
CMCLOUD30

Përditësimi – BOOST20

Hostinger (90% OFF)

e premte e zezë hostingerHostinger është një ofrues i lirë i mbajtjes së faqes në internet që ofron shërbime të shkëlqyera të pritjes së faqes në internet. Hostinger ka gjithçka që ju nevojitet për të marrë një faqe në internet për çmimin më të ulët të mundshëm.

Hostinger ofron disa nga marrëveshjet më të mira të web hosting në Black Friday në 2019.

Merrni një nga hostet më të mirë në internet deri në 90% Zbritje nga Shitja e Premte e Zezë e Hostinger! Transferim falas dhe i lehtë në internet. Ata do t’ju ndihmojnë përmes tij, me të vërtetë pa kufij të hostimit dhe mjete profesionale që do t’ju ndihmojnë ta merrni faqen tuaj në krye dhe ta mbani atë atje.

 • Garantohet 99.9% me kohë
 • Performancë superiore me shpejtësi
 • Paneli i fuqishëm i kontrollit (cPanel)
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Teknologjia e fundit dhe teknologjia e krijuar me porosi

Shitje e Premte e Zezë e Hostinger / Cyber ​​Monday Monday fillon në 15 Tetor 2019 dhe përfundon në 3 Janar 2020, dhe Hostinger do të ofrojë deri në 90% OFF në të gjitha planet e pritjes – Shpërndarë, VPS, Re.

shitje e premte e zezë hostinger

Nuk ka kod të nevojshëm

HostGator (70% OFF)

Hostgator Hostgator është një nga kompanitë pritëse më të njohura përreth. Shtë një host tjetër në internet që ju rekomandoj të shikoni.

Marrëveshjet e HostGator të Premten e Zezë dhe Cyber ​​hënë ju japin deri 70% zbritje planet e mbajtjes së faqes në internet. Shitja vijon nga e Mërkura, 27 Nëntor deri E Martë, 3 Dhjetor.

Ky HostGator i Premte të Zezë ju jep:

Ulje 70% zbritje në të gjitha planet e pritjes
Një emër domain falas (vetëm gjatë Black Friday)
Mimet fillojnë nga 2.08 dollarë në muaj

Kyçu ofertën e veçantë për shitje të HostGator me 70% zbritje të planeve dhe fushave të lira duke përdorur kodin CYBER2019 gjatë gjithë fundjavës në internet.

KODI: CYBER2019

Web i lëngshëm (60% OFF)

logo e lëngshme e uebit

Rrjeti i lëngshëm njihet si një udhëheqës i industrisë kur bëhet fjalë për menaxhimin e WordPress dhe menaxhimin e hostimit të WooCommerce. Ky është një host i mahnitshëm në internet për pronarët e faqeve që po rriten në mënyrë eksponenciale dhe kanë nevojë për besueshmëri të garantuar, performancë dhe kohëzgjatje të shpejtë, me ngarkesë të shpejtë – gjatë gjithë kohës – 24/7/365. (Ju mund të lexoni rishikimin tim të Liquid Web këtu)

Ky Ungjill i Lëngshëm i Premtes së Zezë ka zbritje të mahnitshme Plane speciale të botimeve të kufizuara, përveç ofrimit të 50% zbritje të të gjitha WordPress mujore të Menaxhuar & Planet e menaxhuara të WooCommerce.

e lëngshme e premte në internet

Menaxhuar WordPress Hosting
99 dollarë në muaj dhe 50% zbritje 3 muajt e parë
Licencat e LIFETIME për Astra Pro
Licencë LIFETIME për faqet starter
Leja e JETS për të kthyer Pro
30 punëtorë të PHP-së dhe RAM 4 GB
Përdorni kodin: JINGLE50
Menaxhuar Hosting WooCommerce
99 dollarë në muaj dhe 50% zbritje 3 muajt e parë
Licencat e LIFETIME për Shportën e Braktisur nga Jilt përfshirë – 200 përdorues shtesë të angazhuar
Licencën e LIFETIME për Raportimin nga Glew.io
llak & Redis Caching në dispozicion
30 punëtorë të PHP-së dhe RAM 4 GB
Përdorni kodin: JINGLE50

Normalisht këto karakteristika shtesë ofrohen vetëm në planet e tyre 250 $ / muaj ose më të larta, por për këtë të Premte të Zezë / Cyber ​​Monday, ato do të jenë në dispozicion për 99 dollarë në muaj dhe 50% zbritje 3 muajt e parë.

Liquid Web gjithashtu ka zbritje në planet e tyre të tjera:

Menaxhuar VPS Hosting
60% zbritje nga plani mujor 3 muajsh dhe Rikthim pa pagesë Re cloud 100GB
Përdorni kodin kupon: HOLIDAY60
Në dispozicion në të gjitha planet mujore VPS, vetëm planet e reja.
Serverë të përkushtuar të menaxhuar
60% zbritje nga plani mujor 3 muajsh dhe RAM Double
Përdorni kodin kupon: HOLIDAY60
Në dispozicion në të gjitha planet mujore të Dedikuara, vetëm plane të reja.

Shitja e Liquid Web Black Black është drejtpërdrejt nga e Premtja, 29 Nëntor 2019 deri të Hënën, 2 Dhjetor 2019.

KODI: JINGLE50

GreenGeeks (75% OFF)

greengeeksGreenGeeks është një kompani e njohur web hosting më e famshme për përkushtimin e tyre për të shkurtuar gjurmët globale të karbonit duke ofruar eko-miqësor të gjelbërimin në internet.

Mund të presësh një pritës të një cilësie në internet për fillestarët dhe webmasterët më të përparuar me çmime të shkëlqyera, pa kompromentuar karakteristikat që duhet të kenë si shpejtësia, besueshmëria dhe siguria.

Kurseni deri në 75% zbritje në web hosting kur regjistroheni me shitje GreenGeeks Friday Black.

LITE EcoSite: 2.49 $ / muaj (pricemimi i rregullt: 9,95 $ / muaj)
Ecosite Pro: 3,95 $ / muaj (pricemimi i rregullt: 14,95 $ / muaj)
Premium Ecosite: 6.95 $ / muaj (Pricemimi i rregullt: 24,95 $ / muaj)

Shitja e GreenGeeks Black Friday fillon të hënën, 25 nëntor 2019, dhe ato do të ofrojnë kursime të deri në 75% zbritje në të gjitha planet e tyre të përbashkëta të pritjes.

Asnjë Kod i nevojshëm

Cloudways (40% OFF)

cloudways Cloudways është një nga platformat më të shpejta të menaxhimit të menaxhimit të cloud, që specializohen në hostimin e WordPress.

Ata ju japin migracionin falas të faqeve, SSL falas, aplikime të pakufizuara (përfshirë WordPress), mbështetje 24/7 ekspertësh + ngarkesa të veçorive të tjera të mahnitshme (lexoni këtu përmbledhjen time të Cloudways).

Performanca është në thelb të gjithçkaje që ata bëjnë. Ata kanë projektuar pirgun e tyre të teknologjisë për të shfrytëzuar sa më shumë nga çdo dollar që vendosni. Ata kombinojnë NGINX, Llak, Memcached dhe Apache për të siguruar përvojën më të shpejtë pa kompromentuar në pajtueshmërinë e kodit.

Cloudways Black Friday / Cyberways oferta ju jep 40% zbritje për 3 muaj në të gjitha planet duke përdorur kupon BFCM40 gjatë të Premtes së Zezë dhe Cyber ​​Monday. Kjo shitje zgjat midis 14 nëntorit dhe 4 dhjetorit.

KODI KUPON: BFCM40

InMotion Hosting (30% OFF)

pritje për lëvizje Pritja për lëvizje është një kompani pritëse yjore që vjen me karakteristika më të mira në klasë si:

 • Emri i domain falas
 • Migrim falas në internet
 • Magazinim i pakufizuar duke përdorur disqet e ngurta të shtetit (SSD)
 • Bandwidth i pakufizuar dhe SSL falas
 • 24/7/365 Mbështetje teknike me bazë në SH.B.A.
 • dhe një garanci parash për 90 ditë kthim parash në industri.

Kjo e Premte e Zezë e InMotion Hosting ofron zbritje të mëdha në WordPress Hosting, VPS Hosted Menaxhuar dhe Serverë të Dedikuar.

Ulje zbritje nga WordPress prej 1 $ nga një WP-1000, 2 dollarë nga WP-2000, ose 3 dollarë nga planet tona të pritjes së WordPress në WP-3000. Kjo është një zbritje shtesë në çmimin e tyre tashmë të ulët promovues prezantues!

Plani WP-1000 është 6,99 $, tani në 5,99 $ – 15% zbritje
Plani WP-2000 është 9,99 $, tani ulet në 7,99 $ – 22% zbritje
Plani WP-3000 është 12,99 dollarë, tani në 9,99 $ – 26% zbritje

Kushdo që blen ndonjë Plani i menaxhuar i VPS-së për një afat vjetor do të marrë 15% zbritje të tarifës së tyre të rregullt për rinovim për aq kohë sa ata mbajnë pajtimin e tyre. Kushdo që blen Server i përkushtuar Hosting do të marrë dyfishin e ruajtjes fillore për çdo paketë. Ata do të kursejnë nga 200 deri në 1500 dollarë në vit për aq kohë sa ata mbajnë pajtimin e tyre.

Shitja e Premte e Zezë e InMotion Hosting’s / Cyber ​​Monday fillon të Premten, ditën e 25 Nëntorit dhe mbaron në 3 Dhjetor 2019. Sipërmarrësit dhe entuziastët në internet njësoj mund të shënojnë Planin e Nisjes së InMotion Hosting’s për të ulët sa 3.99 $ / muaj në internet hosting + Emri i domain-it FALAS (kjo 50% zbritje nga çmimi normal)!

Nuk ka kod të nevojshëm

Hapësira katror (10% Zbritje)

”squarespace Squarespace është drag and drop më i njohur, ndërtues vizual i faqes në internet.

Squarespace ju lejon të ndërtoni një uebfaqe moderne, të bukur dhe të përgjegjshme për desktop dhe pajisjet e lëvizshme. Me Squarespace, ju do të dilni në internet me një uebfaqe profesionale, dyqan online ose faqe portofoli.

Ky katror hapësirë ​​e Premte e Zezë ju jep 10% zbritje nga plani juaj i parë i pajtimit i një uebsajti ose domeni me kodin kupon BLKFRI10.

Oferta e Sheshit të Zi të Sheshit të Zi dhe Cyberpace shkon nga e marta, 26 nëntor deri në të martë, 3 dhjetor, dhe ju jep 10% zbritje në të gjitha abonimet mujore ose vjetore.

Përdorni kodin: BLKFRI10

Temat më të mira të WordPress-it Marrëveshjet e së hënës së zezë / Cyber ​​Monday

Tani është një kohë e shkëlqyeshme për të marrë një temë të re të WordPress! Këtu është koleksioni im i marrëveshjeve më të mira të temave WordPress për këtë shitje të Premten e Zezë dhe Cyber ​​Monday.

Temat e Astra

temë astra forcë stuhie

Astra nga Brainstorm Force ju lejon të ndërtoni uebfaqe mahnitëse më shpejt se kurrë më parë, Astra fuqizon 500,000+ faqet e internetit të WordPress dhe ka mbi 2800+ vlerësime 5 yje në depo WordPress. Do ditë 1,282 faqe të reja fillojnë të përdorin Astra.

Astra është një temë e lehtë, e shpejtë dhe shumë e personalizueshme. Tani, me Astra Theme 2.0 ju merrni përvojë superiore të përdoruesit dhe personalizues më të shpejtë të ngarkimit në faqet e internetit të ndërtuara më shpejt.

Kjo temë e Premte e Zezë Astra ju jep një zbritje në temat e tyre elegant, të rrufa-shpejt dhe lehtësisht të personalizueshme të WordPress. Shitja e Astra Themes Black Friday fillon në 25 nëntor dhe përfundon në 4 dhjetor. Discountshtë zbritja e tyre më e madhe e të gjitha kohërave dhe është në dispozicion vetëm këtë të Premte të Zezë.

Nëse doni të futeni në kursimin më të madh, atëherë duhet t’i merrni ato Pakoja e Agjencisë. Kjo është një kursim i madh për t’u bërë. Pra, çfarë përfshihet në Paketën e Agjencisë?

 • Shtesa Astra Pro (me vlerë 59 $ / vit)
 • Shtesa Ultimate për Beaver Builder (me vlerë 69 $ / vit)
 • Shtesa Ultimate për Elementor (me vlerë 69 $ / vit)
 • Konvertoni Pro (me vlerë 99 $ / vit)
 • Skema Pro (me vlerë 79 $ / vit)
 • Faqet e Astra Premium (100+ faqet e fillimit të gatshme për përdorim – të disponueshme vetëm në paketat e Agjencisë)
 • Shtojca WP Portfolio (me vlerë 49 $ / vit)

KODI:

Temat / Divi Elegante (25% + OFF)

tema elegante Temat Elegante ofroni një gamë të shkëlqyer të temave premium WordPress. Temat Elegant është krijuesi i Divi, një Temë tepër e gjithanshme WordPress me një Drag & Drop Page Builder që e bën më të lehtë se kurrë ndërtimi i faqeve të bukura të WordPress-it.

Temat Elegant Shitja e Zezë e Zezë fillon të Premten, 29 Nëntor dhe ju patjetër që nuk dëshironi ta humbisni! Pse? Sepse ju do të merrni 25% zbritje nga të gjitha temat dhe shtojcat.

Merrni mundësinë e përdorimit të 87 temave të mahnitshme – të gjitha me opsione ndërtimi tërheqës dhe rënie. Merrni 3 shtojca të mrekullueshme, përfshirë Divi, Theme Ultimate WordPress dhe ndërtues i faqeve vizuale. lulëzim zgjedhjen e postës elektronike dhe gjenerimin e plumbit dhe monark plugin social sharing.

Marrëveshjet e E hënës së Zezë / Cyber ​​Elemente Element:

25% zbritje (për çdo gjë)
1.000.000 dollarë në çmime falas bonus
Dhjetra sulme ekskluzive
Layouts Falas Divi & pako ndërtues temash

Nuk ka kod të nevojshëm

Temat e StudioPress / Genesis ($ 100 OFF)

StudioPress StudioPress është një nga temat më të mira të WordPress dhe krijuesit e kornizës së temave Genesis. Temat e tyre të WordPress ju japin një themel të sigurt dhe të optimizuar nga motori i kërkimit për biznesin tuaj dixhital.

Shitja e Zi e StudioPress Friday / Cyber ​​Monday shkon deri në fund të nëntorit, klientët marrin 100 dollarë nga Paketa e Tema e StudioPress Pro-Plus.

Ju kurseni 2300 dollarë, kjo është sa do të kushtonte për të blerë çdo temë në Pro Plus individualisht.

Kjo marrëveshje e StudioPress Black Friday fillon ditën e enjte, 28 nëntor 2019 dhe përfundon të hënën, 2 dhjetor 2019.

Nuk ka kod të nevojshëm

Temat e gjenerimit të shtypit (25% OFF)

generatepress GeneratePress është një temë e përgjegjshme, me shumë qëllime, në kërkim mahnitëse dhe e thjeshtë për t’u përdorur me WordPress.

Shtë një nga temat më të shpejta atje dhe gjithashtu një nga temat më të vlerësuara në dispozicion në WordPress.org.

Oferta e GeneratePress Black Friday / Cyber ​​Monday po zgjat midis 25 nëntorit dhe 3 dhjetorit 2019.

Këtë fundjavë Cyber ​​ju mund të shënoni një 25% zbritje në GeneratePress Premium (Të gjitha modulet premium; Hyrja e plotë në Bibliotekën e sitit; e përdorur në faqet e internetit të pakufizuara; 1 vit i azhurnimeve) & mbështetje + më shumë).

Kjo shitje e mahnitshme e GeneratePress Black Friday po shkon nga E Premte e Zi në Cyber ​​Monday, 2019.

Përdorni kodin: BLKFRI19

Temat e Tesla (40% OFF)

temla tesla Temat e Tesla bën tema premium të dizajnuara bukur WordPress për të gjitha llojet e faqeve të internetit.

Everythingdo gjë në Temat Tesla është në shitje 40% zbritje. Drejtohuni tek TeslaThemes.com dhe zgjidh një temë që vjen me dizajne të bukura, integrim të thellë me shtojcat mahnitëse dhe shumë më tepër. Përdorni kodin kupon, WINTER2019 gjatë arkë për të kyçur në këtë zbritje.

Kjo ofertë e Temave Tesla Black Friday është në dispozicion nga 25 nëntori deri më 2 dhjetor 2019.

KODI: WINTER2019

Paketat Extension Extreme OceanWP (50% OFF)

oceanwp OceanWP është një temë me shumë qëllime WordPress që e bën jashtëzakonisht të lehtë krijimin e faqeve të bukura dhe unike me WordPress.

Merrni Paketën e Zgjatjeve Thelbësore të OceanWP nga 29 dollarë për 1 sit me një zbritje shumë 50% zbritje çmimi. Merrni çdo zgjerim të vetëm që bën OceanWP!

Nëse tashmë keni një plan, mund të përmirësoni në një plan më të mirë. Për të kërkuar zbritjen, përdorni arkën e mëposhtme në arkë: BFCM2019

Kjo ofertë është në dispozicion vetëm këtë fundjavë të Premten e Zezë.

Kodi i Përdorimit: BFCM2019

Themify (40% PRFUNDIM)

Themify Themify bën tema të dizajnuara bukur WordPress që funksionojnë për të gjitha llojet e faqeve të internetit. Temat janë tema të bukura, të përgjegjshme të WordPress që janë të thjeshta për t’u përdorur dhe rregulluar.

Themify janë krijuesit e ultra, një nga temat më të fuqishme dhe fleksibile të WordPress, dhe Shoppe, një temë me shumë qëllime WooCommerce. Themify-së Ndërtuesi Pro është një ndërtues i temave të WordPress që ju lejon të krijoni një sit të tërë duke tërhequr zvogëluar dhe hedhur elementë në faqe.

Themify ju ofron një marrëveshje të Premten e Zezë 40% P OFFRFUNDIT gjithçka, 75 $ OFF Klubi Lifetime, dhe tre dhurata 150 $ Amazon Cards + Master Club dhurata.

KODI: BLACKFRIDAY

ThemeIsle (25% OFF)

themeisle ThemeIsle krijon Temat Premium WordPress & Plugins dhe janë krijuesit e Neve (gati AMP) dhe Zerif Lite (tema # 1 e lirë e WordPress në 2019)

E Premte e Zezë është shitja më e madhe e vitit ThemeIsle! Marr 25% OFF për vitin e parë në të gjitha nivelet e çmimeve dhe kurseni BIG me paketën e vlerave të temave premium WordPress & plugins. Kjo marrëveshje e ThemeIsle Black Friday është e vlefshme nga 25 nëntori – deri më 3 dhjetor.

Produktet më të mira të ThemeIsle janë:
40+ tema si Neve, Hestia, Zerif Pro, ShopIsle Pro përfshirë tema nga Temat Proteus, AnarielDesign, Pro Theme Design, CSS Igniter.
7+ Plugins: RSS Feeds Feedzy, Charts Visualizer, and Graphs Plugin, WP Plugin Rishikimi i Produkteve, Llojet e Lehta të Përmbajtjes, Widgets Addon Elementor & Templates – Sizzify, Plugin Hartat Intergeo, Plugin Nido Slider

Nuk ka kod të nevojshëm

MyThemeShop (35% OFF)

mythemeshop MyThemeShop është një nga vendet më të mira të tregut për tema dhe shtojca të mahnitshme të WordPress.

Temat e tyre më të shitura të WordPress janë Schema, SocialallyViral, Ad-Sense, Kuponi, Crypto dhe NewsPaper.

Shtojcat e tyre më të njohura janë Rank Math, WP Review Pro, WP Quiz Pro, WP Subscribe, WP Notification Bar Pro dhe WP Mega Menu.

Këtë fundjavë Cyber ​​ata po ofrojnë anëtarësimin e tyre të zgjeruar thjesht $ 99,47 (Po merrni mbi 100 tema premium dhe 18 shtesa premium).

Ju gjithashtu mund të merrni ndonjë temë premium WordPress ose shtojcë thjesht për $ 19. Kjo ofertë e MyThemeShop Black Friday është e vlefshme deri më 3 dhjetor 2019.

Nuk ka kod të nevojshëm

CyberChimps (40% OFF)

cyberchimps

CyberChimps është butik zhvillues i temave të WordPress.

Tema e tyre e përgjegjshme Pro është një temë plotësisht e përgjegjshme, ngarkim i shpejtë dhe shumë i përshtatshëm. Ajo gjithashtu vjen me mundësi të pakufizuara të personalizimit dhe mbështetje për schema.org.

Me këtë temë, ju mund të ndërtoni faqen tuaj të internetit pa ndonjë aftësi kodimi dhe të keni qasje në 30+ të gatshëm për të importuar shabllone në internet për të rrotulluar një faqe mahnitëse me porosi.

Merrni 40% Pushim në temën e Përgjegjshme të CyberChimp Pro WordPress. Kodi i kuponit është BF2019 dhe shitja e CyberChimps Black Friday përfundon në 4 dhjetor.

KODI: BF2019

Marrëveshjet më të mira të WordPress Plugins Black Friday / Cyber ​​Monday Monday

Këtu është koleksioni im i ofertave më të mira në shtojcat e WordPress për këtë shitje të Premten e Zezë dhe Cyber ​​Monday.

Ndërtues i kastorit (25% OFF)

Ndërtues kastor Ndërtues kastor është një nga shtojcat më të mira për krijimin e faqeve për WordPress.

It’sshtë një ndërtues fleksibël i faqeve WordPress tërheqëse dhe tërheqëse të faqes së përparme që fuqizon mbi 1.000,000 faqe interneti. 100shtë 100% tërheqje dhe rënie, gjë që e bën shumë të lehtë për fillestarët të krijojnë faqe të dizajnuara me porosi.

Kjo e Premte e Zezë / Cyber ​​Monday Beaver Builder po ofron një zbritje prej 25% në shtojcën e tyre, si dhe në Beaver Themer e cila është një shtesë për Beaver Builder. Kjo marrëveshje e Beaver Builder Black Friday shkon nga 29 nëntor deri më 4 dhjetor.

KODI: Nuk nevojitet asnjë kod

iThemes Toolkit (50% OFF)

vegla pune ithemes iThemes Toolkit vjen me mjetet dhe shtojcat e tyre më të njohura duke përfshirë BackupBuddy, iThemes Security Pro, iThemes Sync, dhe më shumë.

iThemes E Premte e Zezë ju jep një a 50% zbritje në gjithçka, përfshirë iThemes Security Pro, BackupBuddy dhe iThemes Sync Pro. Kjo marrëveshje është e vlefshme deri më 2 dhjetor 2019.

Kjo marrëveshje e mahnitshme ju jep licenca të pakufizuara për të gjitha shtojcat e tyre të WordPress, duke përfshirë shtojcën e tyre më të popullarizuar, BackupBuddy (vlera 150 $), iThemes Security Pro (vlera 150 $) dhe Plugin Suite (vlera 247 $).

Nuk ka kod të nevojshëm

Rocket WP (35% OFF)

raketë wp Raketë WP është shtojca më e mirë e caching WordPress atje që ju lejon të përmirësoni shpejt performancën dhe shpejtësinë e faqes tuaj WordPress.

Për dallim nga shtojcat e tjera të memorjes WP Rocket është shumë e lehtë për tu filluar me të, dhe është gati të luash vetëm plug-and-play me vetëm disa nga cilësimet e rekomanduara që duhen konfiguruar.

Nëse kujdeseni për shpejtësinë, të cilën duhet, për faqen tuaj WordPress, atëherë WP Rocket duhet të jetë një shtesë që duhet të merrni. Ju mund të lexoni rishikimin tim dhe udhëzuesin e instalimit WP Rocket këtu.

Kjo Raketë e Premte e Zezë ofron klientë të rinj dhe ekzistues 35% zbritje në licencën e tyre të re WP Rocket. Kjo marrëveshje është e mirë nga 26 nëntori – deri më 3 dhjetor.

Nuk ka kod të nevojshëm

Galeria Envira (50% Zbritje)

galeri envira Galeria Envira është një nga shtojcat më të mira të galerisë së fotografive WordPress në treg.

Krijoni galeri të bukura, të përgjegjshme me WordPress me ndërfaqen tonë të lehtë për t’u përdorur!

Ata po ju japin 30% OFF gjatë kësaj shitje të Premten e Zezë / Cyber ​​Monday.

Kjo shitje do të përfundojë në 3 dhjetor.

KODI: SAVE50

ShortPixel (66% OFF)

shortpixel ShortPixel është një plugin për optimizimin e imazhit WordPress që ju ndihmon të shpejtoni faqen tuaj të internetit duke automatizuar automatikisht imazhet tuaja.

ShortPixel është një plugin API për optimizim dhe kompresim të API dhe WordPress që ndihmon në përmirësimin e performancës së faqes tuaj. Teknologjitë e kompresimit të humbur, me shkëlqim dhe pa humbje janë të disponueshme. ShortPixel gjithashtu mbështet imazhe të tipit .webp.

Kjo ShortPixel e Premte e Zezë ju jep 250% më shumë kredi në ndonjë nga paketat e tyre mujore ose një herë. Për shembull, nëse blini një plan një herë 9,99 $ (normalisht 10,000 kredi), në vend të kësaj do të merrni 25,000 kredi.

Nuk ka kod të nevojshëm

Pro Luftës Sociale (30% PUN OFF)

luftë sociale pro Lufta shoqërore është një nga shtojcat më të mira për ndarjen atje. Ky është një plugin i lehtë WordPress që është i optimizuar për shpejtësinë.

Social Warfare Pro vjen me një sërë opsionesh personalizimi, duke përfshirë çdo bloger atje tipar të preferuar i cili është aftësia për të rikuperuar llogaritjet e humbura të aksioneve sociale.

Kjo e hënë në internet (vetëm) ju mund ta siguroni një 30% zbritje në shtojcën Social Warfare Pro WordPress. Kjo marrëveshje fillon në 29 nëntor 2019 dhe përfundon në 2 dhjetor 2019.

Nuk ka kod të nevojshëm

Pëshpëritjet e lidhjeve (30% OFF)

pëshpëritje lidhjejeLink Whisper është një plugin revolucionar i WordPress për ndërlidhjen automatike të artikujve në blog që përdor inteligjencën artificiale në mënyrë që të ofrojë sugjerime për lidhje të brendshme kontekstuale.

Ky mjet jo vetëm që kursen shumë kohë duke automatizuar procesin ndryshe të rëndë të lidhjes së brendshme, por gjithashtu ndihmon në renditjen e Google dhe, e fundit, por jo më pak e rëndësishmja, i lejon lexuesit të gjejnë më lehtë përmbajtjen përkatëse.

Këtë fundjavë të Premten e Zezë mund të kapni një 30% zbritje në shtojcën Link Whisper WordPress.

Shitja e Link Whisper Black Friday do të jetë aktive nga 29 nëntor deri më 2 mars dhe kodi kupon është e premte e zeze.

CODE: blackfriday

AAWP (30% OFF)

aawp Shtojca e Filialit Amazon për WordPress (AAWP) është numri 1 i WordPress Plugin për bashkëpunëtorët e Amazon.

Shtojca vjen me konfigurim fleksibël dhe dizajn të përshtatshëm dhe API i Amazonës lejon bashkëpunëtorët e Amazon të tregojnë gjithnjë informacionin më të azhurnuar, siç janë produktet, çmimet dhe zbritjet.

Me karakteristika të tilla si kutitë e produkteve, listat bestseller, lidhjet dinamike të teksteve dhe listat e lëshimeve të reja, shtojca AAWP ju ndihmon të rritni komisionet tuaja nga Amazon për bloget tuaja dhe faqet e ngrohta.

Merrni 30% zbritje në të dy licencat e reja AAWP dhe azhurnimet e licencave, dhe kjo shitje e AAWP e Premte e Zezë shkon midis 29 nëntorit dhe 2 dhjetorit.

KODI: BLACKWEEKEND2019

BlogVault (40% OFF)

BlogVaultBlogVault është një nga kopjet më të njohura dhe të besueshme të WordPress dhe WooCommerce & rivendosni plugins atje.

Ajo vjen me të gjitha mjetet e nevojshme që ju nevojiten për të mirëmbajtur faqen tuaj WordPress ose faqet e internetit të shumta.

Karakteristikat kryesore të BlogVault janë kopje rezervë automatike dhe skanime të përditshme, aftësia për të menaxhuar azhurnimet dhe menaxhimi i roleve të përdoruesit, mjedisi i skenës me një klikim, migrimi i faqeve zero zero, Nuk ka konfigurim të shtojcave, opsion për rivendosjen me një klik, Ruajtje pa cloud, plus ngarkesa të tjera.

Kjo e Premte e Zezë, ju mund të mbylleni në një 40% zbritje në të gjitha planet e tyre vjetore. Kjo vlen si për përdoruesit e rinj ashtu edhe për përdoruesit ekzistues. Kjo shitje e BlogVault Black Friday shkon nga 27 nëntori deri më 3 dhjetor.

Nuk ka kod të nevojshëm

Format e Ninja (40% Zbritje)

format ninja

Format Ninja është thjeshtuar ndërtimi i formës WordPress. Zbuloni forma të bukura, miqësore për përdoruesit që do t’ju bëjnë të ndiheni si një zhvillues profesional në internet. Tërhiqni dhe lëshoni fushat, paraqitjet e thjeshta të kolonave, email, format e regjistrimit, pagesa ose forma dhurimi, dhe shumë më tepër!

Format Ninja Shitje e Premte e Zezë ju jep 40% zbritje është drejtpërdrejt mes Falënderimeve (28 Nëntor) deri në Dhënien e Martë (3 Dhjetor).

Bleni çdo licencë të Formave të Ninja me një 40% ulje nga kjo Falënderime – Duke dhënë të Martën, dhe ata do t’i dërgojnë një pjesë të të ardhurave në bamirësinë Operation Smile!

Nuk ka kod të nevojshëm

Qubely Pro (50% OFF)

Qubely

Qubely nga Themeum është një nga shtojcat më të mira dhe më të gjithanshme të blloqeve Gutenberg dhe ndërtues faqesh në treg. Kjo ju lejon të ndërtoni çdo lloj uebsajti me mundësi dhe karakteristika të pakufizuara të stilimit për të siguruar përvojën më të mirë me Gutenberg.

Qubely vjen me një gjithanshëm mbledhja e blloqeve të personalizueshme të Gutenberg duke ju mundësuar që të merrni kontrollin e plotë të redaktorit Gutenberg dhe të aplikoni nga faqosjet e kutive dhe opsionet e stilimit.

Versioni pro i Qubely jep 10 të gatshëm për të përdorur pako starter dhe 90 seksione bllok Gutenberg, dhe tani ju mund të bllokoni në një zbritje 50% në Qubely Pro.

1 licencë domain është normalisht $ 39 në vit, por ju mund ta merrni atë për gjysmën e çmimit. Shitja Qubely Black Friday është live nga 25 nëntori 2019 deri më 5 dhjetor 2019.

Kodi i Kuponit: BLACKFRIDAY50

LMS Tutor (50% PRFUNDIM)

Mësues LMS

Mësues LMS nga Themeum është një shtesë e fuqishme gjithëpërfshirëse WordPress LMS që ju lejon të krijoni kurse, të shtoni kuize, të shesni kurse dhe të ofroni certifikata.

Nëse dëshironi filloni kurset tuaja në internet duke përdorur WordPress, atëherë Tutor LMS është shtojca LMS (Management Management System) për të vazhduar më tej.

Dizajni i Tutor LMS duket i shkëlqyeshëm nga kutia, duke ju lejuar të përdorni funksionalitetin tërheqës-dhe-rënie për të ndërtuar kurse, dhe është LMS e përsosur për të krijuar “klonin Udemy” tuaj..

1 licencë domain është normalisht 149 $ në vit, por këtë të Premte të Zezë mund të merrni Tutor LMS për 50% ulje. Shitja e Tutor LMS Black Friday fillon në 25 nëntor 2019 dhe përfundon më 5 dhjetor 2019.

Kodi i Kuponit: BLACKFRIDAY50

WP Crowdfunding Pro (50% OFF)

WP Crowdfunding

WP Crowdfunding nga Themeum është shtojca më e mirë për mbledhjen e fondeve për WordPress. Ajo vjen e mbushur me karakteristika dhe dizajne, dhe ju lejon të krijoni një sit të mbledhjes së fondeve ose një faqe mbështetëse duke përdorur WordPress.

Kjo shtojcë mundësohet nga WordPress dhe WooCommerce dhe ka një sistem portofolin amë për pranimin e pagesave lokale, dhe mundësinë e ndarjes së parave përmes Stripe Connect. Mbështet një sërë metodash pagese si PayPal, Stripe, Skrill dhe karta krediti.

1 licencë domain është normalisht 149 $ në vit por këtë të Premte të Zezë mund të merrni WP Crowdfunding për 50% zbritje. Shitja e WP Crowdfunding Black Friday fillon në 25 nëntor 2019 dhe përfundon në 5 Dhjetor 2019.

Kodi i Kuponit: BLACKFRIDAY50

Gonzales (40% P %RFUNDIM)

Gonzales

Gonzales nga Tomasz Dobrzyński është një shtojcë e lehtë dhe e thjeshtë për t’u përdorur për optimizimin e shpejtësisë për WordPress. Duke përdorur këtë shtojcë, faqja juaj e internetit do të ngarkojë shumë më shpejt (duke përmirësuar përgjigjet TTFB dhe TTI). Shtojca përdor teknika të shkarkimit (dequeues) – ku ju mund të zgjidhni që skedarët JS dhe CSS që nuk keni nevojë të ngarkoni në postime / faqe specifike.

Gonzales i shkarkon ato dhe kjo zvogëlon përdorimin e RAM-it dhe shpejton kohën e përpunimit të serverit. Ai gjithashtu manipulon pasuritë CSS / JS. Ju mund të zgjidhni ku dëshironi t’i aktivizoni / çaktivizoni ato (për URL, llojin e përmbajtjes, regex). Shtojca mbështet dhe punon me shtojcë memorike memorie si W3 Total Cache, WP Super Cache dhe Cache Enabler.

1 licencë + azhurnime / mbështetje 1 vjeçare kushton 29,00 dollarë (një licencë prej 5 faqeve në internet është 59,00 $), dhe tani mundeni merrni 40% OFF nga shtojca Gonzales duke përdorur kodin e zbritjes: BLACKFRIDAY40

Kodi i Kuponit: BLACKFRIDAY40

LearnDash (50% OFF)

learndash LearnDash është një shtojcë premium dhe shumë e vlerësuar me LMS WordPress. Kjo ju lejon të krijoni kurse online në WordPress duke përdorur një ndërtues të thjeshtë zvarritës dhe rënie për të krijuar kurse me funksionalitete si kurse pararendëse, forume diskutimesh kursesh, kuize, orare mësimesh dhe shumë më tepër.

Kjo LearnDash e Premte e Zezë ofron një zbritje prej 50% në shtojcën e tyre LMS për WordPress. Përdorni kodin kupon: BLACKFRIDAY50 dhe kodi kupon: CYBERMONDAY50

Marrëveshja e E Premte e Zezë e LearnDash / Cyber ​​është e vlefshme nga 29 nëntor deri më 2 dhjetor.

Kodi i Kuponit: BLACKFRIDAY50 / CYBERMONDAY50

SEO, Marketingu & Mjetet e Blogimit – Marrëveshjet më të mira për të Premten e Zezë / Cyber ​​Monday

Këtu është koleksioni im i disa prej marrëveshjeve më të mira të mjeteve SEO dhe Blogging për këtë shitje të Premten e Zezë dhe Cyber ​​Monday.

Mangools – KWFinder, SERPChecker, SERPWatcher & LinkMiner (25% OFF)

kwfinder mangoolsMangools është një kuti mjetesh 5-në-1 SEO që ndryshe nga Ahrefs, Moz dhe SEMrush, është super e përballueshme për blogerët dhe bizneset e vogla.

Toolshtë mjeti SEO që unë përdor për të monitoruar renditjen, për të bërë hulumtime të fjalëve dhe për të kontrolluar linqet e lidhjeve, dhe ju mund të shikoni rishikimin tim për të zbuluar pse Mangools është një grup i mrekullueshëm 5-në-1 mjet SEO.

SEO Mangools vjen me këto mjete:

 • KWFinder – Mjet kërkimor për fjalë kyçe që ju lejon të gjeni qindra fjalë kyçe të bishtit të gjatë me vështirësi të ulët SEO për faqen tuaj të internetit. Kjo është një alternativë e mirë e çmendur e Google AdWords Keyner Planner!
 • SERPChecker – Vegla e analizës SERP për rezultatet lokale të kërkimit në Google, analizoni veçoritë SERP dhe skanoni konkurrentët tuaj.
 • LinkMiner – Mjet për analizën e backlink-ut, ku mund të gjeni linqe lidhëse, të cilat mund t’i përsërisni lehtë duke analizuar profilin e lidhjeve të konkurrentëve tuaj.
 • SERPWatcher – Mjet për ndjekjen e gradave të fjalëve që gjurmon përparimin e përgjithshëm të pozicioneve tuaja të kërkimit organik me një metrikë kryesore.
 • SiteProfiler – Mjet për analizimin e faqes në internet për të inspektuar prezencën e përgjithshme në internet të çdo faqe në internet me metodat më të rëndësishme të SEO & njohuri.

Kjo e Premte e Zezë / E hënë në internet mund të kyçeni në një 25% zbritje për JETSIN. Oferta fillon në 29 Nëntor dhe përfundon në 3 Dhjetor.

Anshtë një marrëveshje tepër e mirë (unë u regjistrova në planin Premium 2 vjet më parë gjatë shitjes Mangools / KWfinder Black Friday dhe unë ende paguaj çmimin e zbritur, për jetën!).

Asnjë kod i nevojshëm

NinjaOutreach (85% OFF)

ninjaoutreach festë e zezë 2019 NinjaOutreach është një platformë e marketingut për informim në internet dhe ndikues.

Pavarësisht nëse dëshironi të gjeni blogerë dhe pronarë të faqeve të internetit për të ndërtuar linqe ose rritje të plumbit, ose influencues në Instagram dhe kanale YouTube për të bashkëpunuar me të, NinjaOutreach ju ka mbuluar.

NinjaOutreach ju lejon të keni akses në 78 milion blogerë, pronarë të faqeve dhe, ndikues të mediave sociale.

Kjo marrëveshje NinjaOutreach Black Friday ju lejon të kyçeni në një 85% zbritje për JETSIN. Oferta fillon në 25 nëntor dhe përfundon në 3 Dhjetor.

Flex Lifetime 2019
4000 kontakte
4 adresa emaili të lidhura
4 anëtarë të ekipit
Deri në 100,000 email / muaj
Deri në 2.500 email / ditë
Pricemimi normal është 588 dollarë në vit, këtë të Premte të Zezë është 360 dollarë në vit – për jetë! Kjo është 50% OFF!

Pro Lifetime 2019
6000 kontakte
6 adresat e lidhura me email
6 anëtarë të ekipit
Deri në 150,000 email / muaj
Deri në 3,000 email / ditë
Pricemimi normal është 1,788 dollarë në vit, kjo e Premte e Zezë është 720 dollarë në vit – për jetën! Kjo është 85% OFF!

Sigurohuni që keni kapur këto marrëveshje NinjaOutreach të Premten e Zezë para se të mbarojnë!

Asnjë kod i nevojshëm

KeySearch – Hulumtimi i fjalëve & Vështirësia e mjetit SEO (40% OFF)

keysearch KeySearch është diçka që duhet të merrni parasysh nëse jeni pas një alternative të lirë Ahrefs. Kam përdorur këtë mjet para se të kaloja në Mangools (këtu më lart).

KeySearch është një mjet me të vërtetë i lirë për SEO, por kjo nuk do të thotë se ka dritë në veçori. Ju do të merrni:

Ndjekja e rangut të fjalëve kyçe – Mjet kërkimor për fjalët kyçe për idetë e ngrohta të stuhisë së trurit – hulumtim i konkurencës në YouTube – kontrollues i backlink – Analizë e kontrollit të faqes në internet – Analiza e lidhjes së lidhjes – API & raportimi i etiketës së bardhë ++ ngarkesa më shumë

Oferta e premte e zezë e KeySearch / Cybere Monday:

Këtë fundjavë kibernetike mund ta merrni 40% zbritje nga të gjitha planet e KeySearch, thjesht përdorni kodin kupon E PREMTE E ZEZE kur arka.

KODI: BLACKFRIDAY

Renditja e SE – Softuer i SEO (30% OFF)

renditja vetanakeRenditja e SE është një SEO-e-e-në-një cloud platformë dhe marketing dixhital dixhital për pronarët e bizneseve, pro SEO dhe agjencitë dixhitale.

Platforma ofron një grup të plotë mjetesh që mundësojnë bizneset e vogla dhe të mesme të drejtojnë një auditim gjithëpërfshirës në internet dhe jashtë faqes, të analizojnë konkurrentët, renditjen e gjurmëve, të mbledhin dhe grupet e fjalëve, të monitorojnë lidhjet e prapme, të marrin raporte të automatizuara të SEO dhe të bëjnë shumë më tepër.

Renditja SE ofron një 30% zbritje në çdo plan abonimi. Thjesht shkruani kodin e promos BLACKFRIDAY2019 në armë pasi të keni regjistruar në gjyq falas.

KODI: BLACKFRIDAY2019

AppSumo (75% OFF)

e premte e zezë AppSumo është një treg i kuruar për mjetet, shërbimet dhe programet në internet për të ndihmuar në rritjen e biznesit tuaj. Partnerët e AppSumo me kompanitë më të nxehta të teknologjisë dhe softuerëve atje, dhe janë në gjendje të shënojnë marrëveshje të mëdha me këto kompani, që ju kursejnë mijëra dollarë.

Ata po ju japin qasje të hershme në 5 nga 10 marrëveshjet e tyre të AppSumo Black Friday tani (5 marrëveshjet e mbetura do të shkojnë drejtpërdrejt në 29 nëntor)

Marrëveshjet e AppSumo Black Friday 2019:

 1. Depositphotos E Premte e Zezë – Fotografitë e aksioneve për blogerët, tregtarët dixhitalë, videografët dhe agjensitë.
 2. Sociamonials E Premte e Zezë – mjet i mediave sociale me postim të automatizuar, dhurata virale dhe metrikë të përparuar.
 3. WebARX E Premte e Zezë – Mbron faqet e internetit nga dobësitë e shtojcave.
 4. HeySummit E Premte e Zezë – Rritni ekspozimin e markës dhe gjeneroni të ardhura me samitet në internet.
 5. Libër si një Shef E Premte e Zezë – zgjidhje gjithëpërfshirëse për caktimin e takimeve dhe shitjen e shërbimeve në internet.
 6. FindThatLead E Premte e Zezë – Gjeni çdo adresë emaili që dëshironi.
 7. clinked E Premte e Zezë – Ndani skedarët dhe menaxhoni projektet me një portal klienti me etiketa të bardha.
 8. Quuu E Premte e Zezë – Ndarja sociale e rekomandimeve të përmbajtjes së mediave sociale me cilësi të lartë, të kuruar me dorë.
 9. LiveWebinar E Premte e Zezë – Merrni më shumë nga takimet me një platformë të avancuar, të gjithanshme webinar.
 10. HelpShelf E Premte e Zezë – Kombinoni të gjitha burimet tuaja mbështetëse në një vegël tërheqëse.
 11. vazhdimisht E Premte e Zezë – Angazhoni vizitorë, takime librash dhe kapje të çasteve me biseda live dhe bots.

Nuk ka kod të nevojshëm

GetResponse (40% OFF)

GetResponse GetResponse është një platformë e marketingut gjithçka-në-një që vjen me marketing me email, automatizim të marketingut, ndërtues të faqeve për ulje dhe gypa të shitjeve.

Me GetResponse ju mund të rritni audiencën tuaj, të promovoni shërbime dhe të shesni produkte duke përdorur softuer të marketingut që bën gjithçka për ju.

Kjo e Premte e Zezë GetResponse ofron një zbritje prej 40% për jetën në planet e tyre të marketingut me email. Por veproni shpejt pasi marrëveshja është në dispozicion vetëm për 1000 porositë e para.

Marrëveshja e GetResponse Black Friday fillon në 27 Nëntor 2019.

Nuk ka kod të nevojshëm

AWeber (25% OFF)

Aweber AWeber është një nga platformat më të njohura të marketingut me email që përdoret nga bizneset e vogla, blogerët dhe tregtarët dixhitalë kur bëhet fjalë për marketing me email.

Ajo vjen me të gjitha mjetet e nevojshme që ju nevojiten për të krijuar dhe dërguar postë elektronike moderne për audiencën tuaj. AWeber gjithashtu vjen me mjete të fuqishme të marketingut me email dhe automatizim.

Kjo E Premte e Zezë AWeber po ofron një 25% zbritje në llogaritë e reja për 12-muajt e parë të shërbimit.

Shitja AWeber Black Friday është në datën 29 nëntor 2019 deri të hënën, 2 dhjetor 2019.

Nuk ka kod të nevojshëm

Marrëveshjet më të mira për të Premten e Zezë në VPN / Cyber

Këtu është koleksioni im i disa prej marrëveshjeve më të mira VPN për këtë shitje të Premten e Zezë dhe Cyber ​​Monday.

ExpressVPN (49% OFF)

expressvpn ExpressVPN është një ofrues i nivelit të lartë VPN që ofron në krye të kriptimit AES të linjës 256-bit, qasje në përmbajtjen në mbarë botën (US Netflix, Disney + etj) dhe tunele të ndarjes VPN.

ExpressVPN fsheh adresën tuaj IP dhe kripton të dhënat e rrjetit tuaj, kështu që askush nuk mund të shohë se çfarë po bëni. Ajo vjen me aplikacione për t’u përdorur lehtë për çdo pajisje si Mac, Windows, Android, iOS, Linux, ruter,

ExpressVPN Black Friday / Cyber ​​Monday marrëveshje speciale ju lejon të regjistroheni për një Plani 1-vjeçar dhe merrni tre muaj shtesë falas. Regjistrohuni për 6.67 $ / muaj (E rregullt: 12,95 $ / muaj) që është 49% e zbritur. Ju paguani 99,95 dollarë për 15 muaj.

Nuk ka kod të nevojshëm

Surfshark (84% OFF)

surfshark

Surfshark është një ofrues VPN topnotch me 1040+ serverë në 61+ vende në të gjithë globin. Këtu janë disa nga tiparet që merrni kur regjistroheni me to.

1 pajtim që mbulon pajisje të pakufizuara. 15 biblioteka të Netflix dhe mund të zhbllokoni shërbime të tjera streaming. Mjet Whitelister që anashkalon lidhjen VPN. Mbrojtjen e malware dhe phishing, dhe për të vrarë ndërprerësin. Politika e rreptë e mos-logs. Kriptimi kryesor i industrisë. Disney + është i shkyçur për përdoruesit në të gjithë botën.

Surfshark Friday Black ofron një të mahnitshme 1.99 $ / muaj çmimi për planin 2-vjeçar + 3 muaj falas si bonus!

Nuk ka kod të nevojshëm

VyprVPN (81% OFF)

vypr vpn

VyprVPN është një nga ofruesit më të besueshëm të VPN dhe ato rekomandohen zyrtarisht nga Administratorët e Sistemit të Reddit.

Plani 2-vjeçar Premium i VyprVPN vjen me një çmim të zbritur prej 60 $, që është një zbritje prej 81%. Theshtë ekuivalent i 2.50 $ në muaj gjatë 2 viteve. Plani vjetor i tyre Premium do të jetë gjithashtu në dispozicion për çmimin e zbritur prej 45 $, që është një zbritje prej 71%. Theshtë ekuivalent i 3.75 $ në muaj gjatë 12 muajve.

Specialet e Premten e Zezë të VyprVPN / Cyber ​​Monday do të ekzekutojnë nga 21 nëntori deri më 5 dhjetor 2019.

Asnjë kod i nevojshëm

IPVanish (73% OFF)

ipvanishIPVanish është një nga ofruesit më të mirë të shërbimeve VPN në treg që ofron qasje të sigurt në internet dhe shpejtësi të mëdha.

IPVanish ka një politikë të prerjeve zero, që do të thotë se nuk do të ketë prerje serveri të aktivitetit tuaj. Ata gjithashtu ofrojnë përrua anonime, të cilat shumë nga ofruesit e tjerë VPN atje ose mbyt ose nuk e mbështesin / lejojnë.

Të gjitha planet VPN janë në shitje, dhe ju mund të merrni VPN nga si i ulët si 3.25 dollarë në muaj. Shitja përfundon në 3 dhjetor 2019.

Asnjë kod i nevojshëm

pCloud (75% OFF)

”pcloud” pCloud është një nga opsionet më të mira dhe më të lira të ruajtjes së cloud në treg. pCloud kombinon lehtësinë e një HDD të jashtme me sigurinë e ruajtjes së cloud dhe punës për Windows, Mac, Linux, iOS, Android.

Shitja e pCloud Black Friday ju jep një 75% OFF çmimi i jetës në dy plane.

E Premte e Zezë e pCloud Plani jetësor 500 GB kushton 122.50 dollarë (normalisht 480 dollarë), dhe ju jep 500 GB ruajtje në cloud, 500 GB trafik lidhjesh për shkarkim dhe 30 ditë rimëkëmbje të skedarëve. Plani i jetës 2 TB me 245 dollarë (normalisht 900 dollarë) ju jep ruajtje 2 TB në re, 2 trafik lidhjesh për shkarkim TB dhe 30 ditë rimëkëmbje të skedarëve

Asnjë kod i nevojshëm

Udemy (90% OFF)

Udemy Udemy është një treg mësimi dhe mësimdhënie në internet me mbi 100,000 kurse video në internet dhe 24 milion studentë të regjistruar. Kurset e tyre janë krijuar nga trajnerë profesionistë, janë mësuar mbi mbi 5 milion studentë dhe janë përdorur për të trajnuar punonjës në ndërmarrje të larta në mbarë globin.

Kjo e Premte e Zezë Udemy do të ketë një shitje të SHUMGE me mbi 90% zbritje nga kurset e WordPress duke filluar me vetëm 9,99 $. Dhe jo vetëm WordPress, ju gjithashtu mund të merrni kurse me zbritje Udemy Black Friday në SEO, blogging, zhvillim në internet dhe dizajn.

Asnjë kod i nevojshëm

Pyetjet e bëra më shpesh

Isfarë është e Premte e Zezë dhe E hënë në internet?

E Premte e Zezë është E Premte menjëherë pas festës së Falënderimeve në Shtetet e Bashkuara dhe Cyber ​​Monday, është e Hëna menjëherë pas E Premte e Zezë. Të dyja janë ngjarje të shitjes vjetore, ku blerësit me mend mund të kapin marrëveshje me zbritje dhe të kursejnë shumë para në prag të Krishtlindjes.

Kur është E Premte e Zezë dhe E hënë në internet 2019?

E Premte e Zezë fillon zyrtarisht të Premten pas Falënderimeve (29 nëntor 2019) dhe zgjat deri në Cyber ​​Monday (2 Dhjetor 2019).

Si mund t’i marr marrëveshjet më të mira të Premten e Zezë dhe Cyber ​​Monday?

Bërja e hulumtimit tuaj përpara përpara ndihmon vërtet. Dijeni se çfarë dëshironi dhe e dini se çfarë mund të përballoni të shpenzoni, dhe mos blini shumë vonë, pasi pas Black Friday dhe Cyber ​​Monday marrëveshjet do të përfundojnë.

Vitin e kaluar E Premte e Zezë dhe Cyber ​​Monday shkatërruan të gjitha rekordet e mëparshme të shitjeve.

Me shume se 174 milion amerikanë mori pjesë në bujën e blerjeve në internet nga Falënderimet përmes Cyber ​​të hënën, sipas Federatës Kombëtare të Shitjes me pakicë. Kjo mundi parashikimin e tyre të mëparshëm për 164 milion blerës.

Të dhënat nga Adobe në atë kohë treguan se shumat e kombinuara për Ditën e Falënderimeve dhe të Premten e Zezë 2017 ishin rritur me 17.9% në 7.9 miliardë dollarë. E hëna në internet Cyber ​​2017 përfundoi duke qenë dita e vetme më e madhe në Sh.B.A online blerje në internet 6.59 miliard dollarë në shitje, gati gati 17% kundrejt vitit të kaluar.

Kjo do të thotë këtë vit 2019 E Premte e Zezë & E hëna Cyber ​​merret me WordPress, do të ketë edhe më shumë shitje dhe marrëveshje më të mira!

E Premte e Zezë / E hëna në internet është SHUM

Këto marrëveshje kanë skaduar dhe nuk janë më të vlefshme. Të lutem kthehu vitin tjetër!

E kuptoj

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map