WP Motoru ve Kinsta

Karşılıklı karşılaştırma Kinsta’ya Karşı WP Motoru, yönetilen ve yüksek performanslı WordPress hosting konusunda sınıfının en iyisi iki şirket.


Toplam puan

WP Motoru

Toplam puan

Kinsta

Eğer güvenlik gibi Fort Knox ile optimize edilmiş WordPress yığınları sunan web barındırma peşindeyseniz, yüksek trafik sivri uçlarını kolaylıkla işleyebilen çözgü hızlı hızlı yükleme barındırma Kinsta ve WP Motoru düşünmeniz gereken iki yönetilen WordPress barındırma seçeneğidir.

Bu, Google’da en çok hangi şirketin arama yaptığı konusunda popülerlik yarışması olsaydı, WP Engine kazanan olarak ortaya çıkardı.

wp motoru vs kinstaGoogle eğilimleri: https://trends.google.com/trends/explore?date=2018-01-01%202018-12-31&coğrafi = Amerikan&q = WP% 20engine, kinsta

Bu Google trend verileri, WP Engine’in marka talebinin Kinta’dan daha yüksek olduğunu gösteriyor olsa da, bu, kimin daha iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olduğunu gösteren hiç de iyi bir gösterge değil.

Bu iki premium WordPress barındırma şirketinin özellikler, destek, fiyatlandırma, profesyoneller açısından nasıl bir araya geldiğini öğrenin & eksileri ve daha fazlası.

WP Motoru ve Kinsta Karşılaştırması

sağa kaydır

WP Motoru

Kinsta

Hakkında:WP Motoru otomatik güvenlik güncelleştirmeleri, günlük yedeklemeler, tek tıklatmayla geri yükleme noktaları, otomatik önbellekleme ve daha fazlası gibi inanılmaz özellikler sunan tamamen yönetilen, güvenli ve güvenilir bir WordPress ana bilgisayarıKinsta Google Cloud Platform tarafından desteklenen, premium ve tamamen yönetilen bir WordPress barındırma hizmetidir. Günlük yedeklemeler, ücretsiz geçişler, hazırlama ortamları + daha fazla yükleme alırsınız
Da kuruldu:20102013
BBB Değerlendirmesi:bir+Oylanmamış
Adres:504 Lavaca Street, Suite 1000, Austin, TX 7870110880 Wilshire Blvd, Süit 1101
Los Angeles, CA 90024
Telefon numarası:(512) 827-3500Telefon yok
E:[Email protected][Email protected]
Destek Türleri:Telefon, Canlı Destek, Sohbet, BiletCanlı Destek, Sohbet, Bilet
Veri Merkezi / Sunucu Konumu:18 global sunucu konumu18 global sunucu konumu
Aylık Fiyat:Aylık 28,00 TLAylık 30,00 TL
Sınırsız Veri Transferi:HayırHayır
Sınırsız Veri Depolama:HayırHayır
Sınırsız E-posta:HayırHayır
Birden Çok Alan Adını Barındırın:Evet (Kişisel Plan hariç)Evet (Başlangıç ​​Planı hariç)
Hosting Kontrol Paneli / Arayüzü:WP Engine İstemci PortalıMyKinsta Kontrol Paneli
Sunucu Çalışma Süresi Garantisi:% 99.90SLA’nın% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi vardır
Para iade garantisi:60 gün30 gün
Dedicated Hosting Mevcut:EvetÖzel barındırma, daha üst düzey kurumsal planlarda kullanılabilir
Bonuslar & Ekstralar:CDN (İçerik Dağıtım Ağı) profesyonel ve iş planlarına dahildir. EverCache teknolojisi sayfa yükleme süresini hızlandırır. Devredilebilir Yüklemeler ve Faturalandırma Transferi. Ücretsiz Let’s Encrypt SSL sertifikası. Sayfa Hızı Test aracı.Ücretsiz Let’s Encrypt SSL sertifikaları. 30-gün para iade garantisi. Amazon Route 53 premium DNS ücretsiz olarak dahildir. Ücretsiz günlük yedeklemeler. 15 sunucu konumundan seçim yapın. Ücretsiz KeyCDN entegrasyonu. Optimize edilmiş WordPress yığını.
İyi: WordPress İçin Optimize Edildi: WP Engine, mümkün olan en iyi WordPress barındırma deneyimini sunmaya odaklanmıştır.
Boyut İçin Ölçek: WP Engine’in kayan ölçek araçları, ihtiyaçlarınıza en uygun planı bulmanıza yardımcı olur.
WordPress Merkezli Güvenlik: WP Engine, DDoS ve kaba kuvvet azaltma, gerçek zamanlı ağ izleme ve web siteniz için maksimum güvenlik sağlamak için en yeni yamaların ve güncellemelerin sürekli kurulumuna sahiptir.
Google Cloud platformu ve mimarisi (PHP 7, HTTP / 2, NGINX, LXD kapsayıcılar, MariaDB).
Sunucu tarafı önbellekleme. Kolay CDN entegrasyonu ve hazırlama ortamları. Sizin için 14 günlük yedeklemelerin otomatik yedeklenmesi ve depolanması.
WordPress’e özgü güvenlik, DDoS algılama, donanım güvenlik duvarları ve daha fazlası.
Ücretli yükseltmeler: Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis.
Kötü: Yalnızca WordPress Barındırma sağlar: WP Engine yalnızca yönetilen WordPress barındırma hizmeti sunar.
Pahalı Planlar: WP Engine’in planları pahalı bir dizi fiyat etiketi ile birlikte gelir. Ama sizin için ne ödeme olsun, bu mükemmel ve kaliteli bir hizmet.
Yalnızca WordPress Hosting sağlar: Kinsta yalnızca premium WordPress hosting sunar.
Pahalı Planlar: Kinsta orada en ucuz seçenekler değil, ama sizin için ne ödeme olsun söyleniyor, bu mükemmel ve kaliteli bir hizmet.
Özet:WP Engine (inceleme) ile günlük yedeklemeler ve güvenlik duvarı kötü amaçlı yazılım taramaları gibi şaşırtıcı özellikler elde edersiniz. Ayrıca tek tıklatmayla geri yükleme ile her zaman SSL hazır ve CDN hazırdır. İlgilenen müşteriler ürünü 60 gün boyunca risksiz olarak deneyebilirler. Sitenizin kolay aktarımı için kullanıcıların WP Engine Migration Plugin’e erişimi de vardır. Ayrıca temaları veya eklentileri test edebilen çok kullanışlı bir sahneleme ortamı da vardır..Kinsta (inceleme) ile Google Cloud Platform tarafından desteklenen bir WordPress barındırma hizmeti alırsınız. Fort Knox’u güvenlik, hızlı hızlı sunucular, ücretsiz site geçişleri, günlük yedeklemeler gibi elde edersiniz. Tamamen yönetilen ve optimize edilmiş ve güvenli bir WordPress yığınındaki her şey.

Her iki şirkette de yanlış gidemezsiniz, ancak devam etmeden ve kaydolmadan önce bu Kinsta Vs WP Motoru en VIP WordPress barındırma hizmetlerinden ikisinin gözden geçirilmesi size yardımcı olmak için burada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map