WP Motor İncelemesi

WP Engine, inanılmaz destek ve dünya çapında siteler için yönetilen WordPress barındırma ve WordPress için optimize edilmiş kurumsal sınıf barındırma sağlar. Ancak WP Engine sizin için en iyi seçim mi?


Ölçeklendirmek ve başarılı olmak isteyen bir çevrimiçi işletme sahibi olarak, zamandan tasarruf etmenin, site güvenliğini artırmanın ve sitenizde gezinirken kullanıcılarınızın mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanın yollarını bulmanız gerekir. Bu yüzden pek çok WordPress web sitesi sahibi sevdi WP Motoru.

Özellikle de yenilenmiş hız teknolojileri. Çünkü WP Engine, Google Cloud Platform’u benimseyen ilk WordPress ana bilgisayarını yönetti en yeni altyapı, Bilgi İşlem İçin Optimize Edilmiş Sanal Makineler (VM) (C2).

WP Engine şimdi performans sunuyor % 40 daha hızlı. Bu, platform genelinde% 15 performans artışı ile sonuçlanan yazılım optimizasyonlarının üstünde.

WP Engine’in hız teknolojisi, müşterilerin onlar hakkında en çok sevdiği temel özelliktir.

Twitter hakkında incelemelerTwitter’daki kişilerden çoğunlukla olumlu yorumlar

Bunda WP Engine incelemesi Artıları ve eksileri çok yakından inceleyeceğim ve WordPress sitenize kaydolmadan önce karar vermenize yardımcı olmak için kendiminkini yapacağım..

Bu bağlantıyı tıklayarak WordPress web sitenizi yalnızca Aylık 25 $ (normalde 30 $ / ay) yıllık ödeme yapıldığında.

Bu incelemede neler öğreneceksiniz

 1. Profesyoneller

Burada ne kazmak onların, çünkü özellikle web barındırma üç S etrafında pozitif bir sürü var; , güvenlik ve destek.

 1. Eksiler

Çok şey doğru olsun ama orada her (hosting) hizmet gibi, hepsi mükemmel değil, burada ne kapak .

 1. Planlar & Fiyat:% s

Burada onların farklı ve farklı planları ile birlikte gelen özellikleri neler üzerinden gidiyorum.

 1. WP Engine iyi mi?

Sonunda işleri bir özet halinde toplayıp yönetilen bir WordPress barındırma hizmeti olup olmadığını size bildiririm .

Yönetilen WordPress barındırma, yalnızca sitenizin verilerini barındırmak ve bunları site ziyaretçilerine hızlı bir şekilde sunmak için değil, site sahiplerinin büyüyen bir web sitesini çalıştırmayla ilgili sıkıcı görevleri yönetmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış premium bir hizmettir.

Yönetilen her WordPress ana bilgisayarının farklı bir özellik paketi olmasına rağmen, ana odak site hızı, performans, müşteri hizmetleri ve güvenlik olmalıdır.

wp motor incelemesi

Şimdi, bu WPEngine incelemesinde nasıl ölçüm yaptıklarını görelim.

WP Motor Artıları

2010 yılında Teksas, Austin’de kurulan WP Engine, WordPress içerik yönetim sistemi mevcut en popüler blog platformu olarak kendini kanıtlamaya devam ederken, özel WordPress barındırma hizmeti vermeye başladı..

Birinci sınıf ağ altyapısı üzerine kurulmuş, Google, AWS ve New Relic gibi türünün en iyisi teknoloji ortaklarıyla entegre olan, dünya çapında 18 veri merkezi bulunan özel bir şirkettir.

WP Engine, açık kaynağın gücüne inanıyor. 30’dan fazla açık kaynak teknolojisiyle desteklenen WordPress Dijital Deneyim Platformunu (DXP) oluşturdular.

Ama bugün en iyi yönetilen WordPress hosting çözümü mi? Hadi bir bakalım ve görelim.

1. Yanma Hızı

Hangi boyutta olursa olsun, web sitenizin neden hızlı yüklendiğini ve her zaman iyi performans göstereceğini birçok faktör oynar. Neyse ki, WP Engine her şeyin üstünde.

“Hız” ın önemi göz ardı edilemez ve işte bu konuda söyledikleri:

Hızlı bir yükleme sitesine sahip olmak bugün şarttır, WP Engine hangi hız teknolojisi yığınını kullanır??

Site hızı WP Engine için önemli bir farklılaştırıcıdır. Bizi rakiplerimizden ayıran platformumuzun en önemli özelliklerinden biri. Bunun arkasındaki teknoloji, tek tıklamalı CDN entegrasyonunu, özel NGINX uzantımızı ve SSD teknolojisini içerir. CDN, varlıkların beklendiği zamanı büyük ölçüde azaltır ve önemli istekler için kaynakların serbest bırakılmasını sağlar. NGINX entegrasyonu, otomatikleştirilmiş sistem talepleri yerine insan taleplerine öncelik vererek ziyaretçileriniz için daha iyi bir deneyim sağlar. SSD teknolojisi RAM doygunluğunu önlemek için çalışır ve arka uç oluşturmayı geliştirir. Teknoloji yığınımızda daha derin bir dalış yapmak için bu sayfaya göz atın.

Genel bir altyapı açısından, müşterilere yıldırım hızında, ölçeklenebilir, yüksek düzeyde kullanılabilir ve güvenli deneyimler sunan bir dizi kurumsal düzeyde çözüm sunmak için Amazon Web Services ve Google Cloud Platform ile ortaklık kurduk. Buna ek olarak, bunun gibi yüksek kaliteli iş ortaklarına sahip olmak, çok çeşitli yerlerde (toplamda 18) veri merkezleri sağlamamıza olanak tanır. Bu küresel varlık bize yerel düzeyde daha fazla müşteriye hizmet verebilmemizi sağlıyor..

WPEngine logosu
Robert Kielty – WP Engine şirketinde Affiliate Manager

CDN Hizmetleri

Tüm müşterilerine içerik ağı dağıtım hizmetlerine erişim sağlamak için StackPath (eski adıyla MaxCDN) ile ortaklık kurmuşlardır. CDN kullanmak, dünyayı kapsayan sunucuların coğrafi konumlarına göre kullanıcılara site içeriği sağlamak için birlikte çalıştığı için gecikmeyi büyük ölçüde azaltabilir ve site hızını artırabilir. CDN tüm planlarda ücretsiz.

WP Engine’in EverCache Teknolojisi

Hız sağlamak ve herhangi bir kesinti olmadan barındırdıkları tüm web sitelerinde trafik artışlarını yönetmek için EverCache olarak adlandırılan en ölçeklenebilir WordPress mimarilerinden birini oluşturdular.

Bunun gerçekleşmesi için müşteriler CDN hizmetleri, EverCache tarafından gerçekleştirilen agresif önbellekleme ve web sitenizde yeni bir şey olduğunda hızlı güncelleme kullanır. Başka bir deyişle, siteniz dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara hızlı içerik sunar, tüm statik içeriği önbelleğe alır ve hatta değişiklik yaptığınızda sitenizi günceller.

wp motor önbellekleme

Sayfa önbellekleme, Memcached ve nesne önbellekleme (kullanıcı portalında etkinleştirilmelidir) tüm yerleşik olarak gelir ve WordPress yönetici alanınızdan kolayca temizlenebilir.

WP Engine, alt alanlardaki sayfalardan beslemelere 301 yönlendirmelerine kadar her şeyi agresif bir şekilde önbelleğe alır; bu, sitenizin yıldırım hızında yüklenmesini sağlar.

WP Engine Sayfa Performansı Aracı

Kullanıcı Portalı’nda tüm müşterilerin Sayfa Performans Aracı’na erişimi vardır. Kullanmak için tek yapmanız gereken sitenizin URL’sini girmek ve ne kadar iyi performans gösterdiğini görmek.

wp motor hızı test aracı

Bu aracın sağladığı veri türlerinin dökümü:

 • Site hızını ve performansını artırmak için öneriler
 • Tarayıcının ilk nesneyi ekranda görüntülemesi için geçen saniye sayısı
 • Web sitenizin tüm görünür bölümlerinin ekranda görüntülenmesi için geçen ortalama süre
 • Analiz edilen web sayfası tarafından istenen kaynak sayısı (resimler, yazı tipleri, HTML ve komut dosyaları gibi kaynaklar dahil)
 • Sayfanızdan kullanıcının tarayıcısına aktarılan tüm öğelerin toplam dosya boyutu

Sadece önerilerin gerçekten temiz olduğunu düşünüyorum. Google PageSpeed ​​Insights gibi üçüncü taraf araçlarını kullanmak zorunda kalmanız için size zaman kazandırır ve anlamayanlara yönelik önerileri açıklamaya yardımcı olacak birçok ek kaynak sunar.

hız önerileri

Son olarak, WP Engine PHP 7.2’ye hazır gelir ve hatta barındırma hizmetlerini kullansın ya da kullanmasın herkese özel WP Motor Hız Aracına erişim sağlar (ancak sonuç almak için bir e-posta adresi sağlamanız gerekir; ).

ücretsiz hız test aracı

Kendi Hız testim

Burada kendi hız testi araçlarını kullanmadan WPE’nin ne kadar hızlı yüklendiğini görmek istedim.

WP Engine’in aylık 25 $ planında (yıllık ücretli) barındırılan bir WordPress sitesi oluşturdum, sonra devam ettim ve bazı kukla içerik blog yayınları ve sayfalarıyla GeneratePress temasının ücretsiz sürümünü yükledim.

Peki WP Motoru ne kadar hızlı? Aslında gerçekten hızlı…

gtmetrix üzerinde wp motor devri testi

GTmetrix’e göre sitem tam olarak yüklendi 0.8 saniye. Yerleşik sayfa önbellekleme, Memcached ve nesne önbellekleme sayesinde başka manuel performans optimizasyonu gerekmez.

Ayrıca performanslarının nasıl biraz stres altında tutulduğunu görmek istedim, bu yüzden Yük Darbe testi 3 dakikalık bir süre içinde siteye gelen 30 aktif ziyaretçinin simülasyonu.

yük darbe deneyi

Bu grafiğin gösterdiği, ziyaretçi sayısı arttığında (yeşil çizgi) sayfa yükleme sürelerinin (mavi çizgi) yaklaşık 40 milisaniyede (yeşil çizgi) sabit kalmasıdır.

Bu gerçekten iyi bir şey çünkü siteye gelen daha fazla ziyaretçinin performansta herhangi bir düşüşe yol açmayacağı anlamına geliyor.

2. Gelişmiş Güvenlik Özellikleri

WP Engine, özellikle ölçeklenen web siteleri için site güvenliğinin ne kadar önemli olduğunu bilir. Bu yüzden müşterilerine sitenizin verilerini korumak için tasarlanmış bir dizi premium güvenlik özelliği sunuyorlar.

 • Tehdit Tespit ve Engelleme. Platformları tüm site trafiğini denetler, şüpheli kalıplar arar ve kötü amaçlı saldırıları otomatik olarak engeller.
 • Web uygulamaları. Hem WordPress hem de nginx katmanında meydana gelen web uygulaması saldırıları, web sitenizi olumsuz yönde etkilemeden hemen önce tanımlanır ve yamalanır.
 • WordPress Çekirdeği. WP Engine’in uzman ekibi, yönetilen barındırma hizmetlerini kullansın ya da kullanmasın, tüm WordPress topluluğunu göz önünde bulundurur. Bir WordPress çekirdek yaması geliştirilirse, dikkate alınması için WordPress topluluğuna verilir..
 • WordPress Eklentileri. Eklenti kurulumları ve güncellemeleri WP Engine tarafından yapılmaz, bu nedenle web sitenizin tasarımı ve işlevselliği üzerinde kontrol sahibi olursunuz. Bununla birlikte, WP Engine eklenti geliştiricileri, eklenti güvenlik açıklarına dikkat eder, böylece müşterileri kötü amaçlı etkinliklerin avına düşmez.
 • Otomatik Yama ve Güncellemeler. WordPress çekirdeğini otomatik olarak yamaları için güvenlik açıkları konusunda endişelenmenize gerek yok.
 • Otomatik Yedeklemeler. Web sitenize bir şey olması durumunda, WP Engine sitenizin geri yüklemesi kolay bir yedeğine sahiptir. Aslında, günlük yedeklemeler gerçekleştirir ve tek tıklamayla geri yükleme seçeneğine sahiptirler.

Tüm bunlara ek olarak, WP Engine DDoS saldırılarına, kaba kuvvet girişimlerine ve JavaScript / SQL enjeksiyon saldırılarına karşı önleme sunar. Ayrıca, her şeyin hızlandığından emin olmak için rutin kod incelemeleri ve güvenlik denetimleri yapmak için üçüncü taraf güvenlik firmalarıyla birlikte çalıştıkları biliniyor.

Ve en iyi tarafı? WordPress siteniz saldırıya uğradıysa, ücretsiz olarak düzeltirler.

3. Olağanüstü Müşteri Desteği

WP Engine, mükemmel müşteri desteğine sahip olduğu biliniyor. Aslında, müşterilere bire bir müşteri desteği sağlamak için 7/24/365 eldeki 200’den fazla servis uzmanı var.

Üç küresel destek konumu vardır, böylece birileri her zaman kullanılabilir. Üstelik, destek ekibi sadece barındırma sorunlarınızda size yardımcı olmuyor. Ayrıca, sorunları teşhis etmenize ve site optimizasyonlarını önermenize yardımcı olabilecek WordPress uzmanlarıdır..

Destekleyen birine aşağıdaki kanallardan erişebilirsiniz:

 • Herhangi bir satış sorusu için 24 saat canlı sohbet desteği
 • Satış soruları için 7/24 telefon desteği
 • Herhangi bir teknik barındırma veya WordPress sorunu için Kullanıcı Portalı desteği
 • Hesap endişelerinizi gidermek için özel bir Fatura Desteği bölümü
 • Çeşitli konularla ilgili makaleler içeren genel bir bilgi tabanı

Destek ekibi, 3 dakikadan daha az canlı sohbet yanıt süresine ve 82 puanlık güçlü bir Net Promoter Puanına sahiptir ve müşteri mutluluğunun ana odak noktası olduğunu kanıtlar..

Ve onları test etmek için, destek ekibi ile sabah saat 4.45’te temasa geçtim ve eminim, yaklaşık 30 saniye içinde birisi sorularıma cevap verecekti.

wp motor sohbet desteği

Sohbet ettiğim ekip, samimi ve bilgili ve yaşadığım soruları cevaplamaktan mutluluk duyuyordu.

Müşterilerden bahsetmişken…

WP Engine, müşterilerinizin en çok sevdiği özellik veya araç olan bir dizi benzersiz özellik sunar?

WP Engine’in ürün portföyü son birkaç yılda önemli ölçüde büyüdü. Aslında, yüksek performanslı gelişmiş güvenlik çözümümüz Global Edge Security’yi yeni başlattık. Müşteriye bağlı olarak, farklı araçlar için farklı tercihler görebilirsiniz. Örneğin, özel sunuculardaki müşteriler gerçekten SSH Gateway erişiminden yararlanmaktadır. Daha küçük, paylaşılan planlar tarafında, ajanslar ve serbest çalışan geliştiriciler, platformumuzdaki geliştirme ve üretim ortamlarının kolaylığını her zaman övüyorlar;.

Sayfa Performansı ve İçerik Performansı gibi işlem yapılabilir öngörüler araçlarımız her zaman birer hit olur. Ancak genel olarak, en popüler aracımız Uygulama Performansı olacaktır. Ekiplerin daha hızlı sorun gidermesine, WordPress deneyimlerini optimize etmesine ve geliştirme çevikliğini artırmasına yardımcı olmak için kod düzeyinde görünürlük sağlar. Geliştirme ve BT operasyon ekiplerine harika WordPress dijital deneyimleri oluşturmak ve sürdürmek için ihtiyaç duydukları görünürlük sağlar.

WPEngine logosu
Robert Kielty – WP Engine şirketinde Affiliate Manager

4. Garantiler

Neredeyse tüm yönetilen WordPress hosting şirketleri müşterilere bir çeşit garanti sunuyor. Sonuçta, garantiler henüz bir şirketi tanımayan ve sevmeyenlere güven aşılamanın harika bir yoludur.

Aşağıdaki garantileri sunarlar:

 • Gelişmiş SLA’ya sahip olanlar için% 99,95 sunucu çalışma süresi garantisi ve% 99,99 çalışma süresi (planlanmış veya acil durum bakımı, beta hizmetleri ve hatta Mücbir Sebep olayları gibi Hariç Tutulan Kapalı Kalma Süresi hariç)
 • bu mükemmel olmasa da, çalışma süresini, gizemli% 100 çalışma süresi garantilerinin arkasındaki gerçeği ve potansiyel bir web barındırıcısını gerçekten sormanız gereken soruları açıklayan harika bir makaleleri var.
 • 60 Günlük Para İade Garantisi özel olanlar dışındaki tüm planlarda

Saldırıya uğrayan sitenizi ücretsiz olarak düzelteceklerinden WP Engine’in site güvenliğini garanti ettiği iddiasını da yapabilirsiniz, bu da büyük bir saldırı için bir işletmenin teşhisi ve temizlenmesi için binlerce dolara mal olabilir..

5. Evreleme Ortamları

Hosting planlarına bakılmaksızın tüm müşterilere sunulan en çok tercih edilen özelliklerden biri web sitesi sahnelemesidir.

Bir hazırlama sitesi, gerçekte web sitenizin, geliştirme, tasarım ve içerik değişikliklerini güvenle test edebileceğiniz klonlanmış bir sürümüdür.

wordpress yönetici evrelemesi

Bu özellik aşağıdakiler gibi birçok avantaj sunar:

 • WordPress panosunda (veya Kullanıcı Portalı) kolay tek tıklamayla aşamalandırma kurulumu
 • Temaları, eklentileri ve özel kodu, bir şeyi kırma ve kesinti yaşama korkusu olmadan test etmek için web sitenizin bağımsız bir klonu
 • Siteniz yayınlanmadan önce tasarım veya işlevsellikteki hataları tespit edebilme
 • Size kolaylık sağlamak için yerel veya çevrimiçi kurulum
 • Sahneleme ve canlı ortamlar arasında kolay site transferi

Ekibinizin istemciler için WordPress siteleri oluşturmak için birlikte çalışıp çalışmadığı veya sadece kendi web sitenizde bazı şeyleri test etmek, WP Engine’in hazırlama ortamıyla bir hazırlama ortamı oluşturmak, geliştirmek ve yönetmek çok basit.

6. Genesis Framework’e ücretsiz erişim ve 35’ten fazla premium tema

Bana sorarsan bu bir canavar anlaşması.

WP Engine yakın zamanda StudioPress’i satın aldı ve tüm müşteriler Genesis Çerçeve ve 35 premium StudioPress WordPress teması Başlangıç, Büyüme, Ölçek, Premium ve Kurumsal plan aboneliklerine dahil edilir.

Genesis çerçevesi ve StudioPress temaları

Genesis Framework tarafından desteklenen StudioPress temaları, WP Engine müşterilerinin hızla güzel, profesyonel WordPress siteleri oluşturmasını kolaylaştırır. Tüm temalar arama motoru için optimize edilmiş, kilitli güvenlik özellikleri ile hızlı yükleniyor (Bu site Genesis Framework üzerine kurulu olduğu için biliyorum).

StudioPress’i satın alma hakkında söyledikleri şunlardır:

WP Engine’in StudioPress’i satın alması sürpriz oldu, neden StudioPress’i almaya karar verdiniz??

WP Engine için büyük bir odak noktası, WordPress topluluğuna katkıda bulunmak olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Aslında, bu bizim değerlerimizden bir diğeri – Geri Verme Kararlı. Zaman, para, yazı, kodlama ve düşünce liderliğindeki taahhüdümüz 2018 yılında şimdiye kadar 1.7 milyon dolardan fazla gerçekleşti. StudioPress satın alımı, bu topluluk geri dönüş çabalarında bizim için bir sonraki seviyedir. WP Engine güçten güce geçtikçe, Genesis Çerçevesinin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olacak kaynaklara sahibiz. Aslında, tüm müşterilerimizin% 15’i Genesis’i kullanıyor ve en büyük müşterilerimizin% 25’i bunu kullanıyor. Bir şirket olarak, zaten çok aşina olduğumuz bir çerçeve.

Kurucumuz Jason Cohen’in sözleriyle, “Genesis’e yatırım yapmak ve ona dayanan topluma hizmet etmek için yatırım yapma fırsatı görüyoruz. Bu, çerçevenin arkasındaki mühendislik çabalarına yatırım yapmayı, yeni temaların oluşturulmasına yatırım yapmayı içerecektir.
çerçevenin ekonomisine ve ona destek veren ve ona güvenen ürünler üreten ortaklara yatırım yapmak. ” Bunu göz önünde bulundurarak, satın almanın hem WP Engine hem de WordPress topluluğuna fayda sağlayacağına ve bir şirket olarak geri verme arzumuzu gerçekten örneklediğine inanıyoruz..

WPEngine logosu
Robert Kielty – WP Engine şirketinde Affiliate Manager

WP Motor Eksileri

WP Engine, hayattaki en iyi şeylerin bile yaptığı gibi dezavantajlarına sahiptir.

Bakalım başka bir yönetilen WordPress barındırma sağlayıcısıyla gitmek istemenize neden olacak şeyler mi bakalım.

1. Alan Adı Kaydı veya E-posta Barındırma Yok

Yalnızca müşterilerine barındırma hizmeti sunarlar, yani alan adı kaydı yoktur..

Bu yalnızca elverişli değildir (üçüncü taraf bir şirket kullanarak bir alan adı edinmeniz gerekeceğinden), ücretsiz bir alan adı kaydı almak için barındırma planlarını kullanmaya yönelik bir teşvik yoktur..

Buna ek olarak, e-posta hizmetlerinizi WP Engine ile barındıramazsınız. Bazı insanlar e-postalarını ana sunucuların çökmesi durumunda üçüncü taraf platformlarında barındırmayı tercih etseler de, diğerleri bundan hoşlanmaz.

Örneğin, ayrı bir e-posta barındırma hizmeti almanız gerekir G Suite (önceden Google Apps) e-posta adresi başına aylık 5 ABD dolarından veya Rackspace e-posta adresi başına aylık 2 ABD doları.

2. İzin verilmeyen Eklentiler

Daha önce de belirttiğimiz gibi, WP Engine, altyapısının sitenizi güvenli ve hızlı bir şekilde çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğuna inanıyor. Sonuç olarak, bir liste hazırladılar. İzin verilmeyen Eklentiler dahili hizmetleriyle ilgili bir soruna neden olduğu bilinen.

İzin verilmeyen eklentilerin tam bir listesini burada görebilirsiniz. Bu arada, en iyi bilinen izin verilmeyen eklentilerden bazıları:

 • WP Super Cache, W3 Total Cache, WP File Cache ve WordFence gibi önbellek eklentileri. FYI WP Roketine izin verilir / çalışır.
 • WP DB Backup ve BackupWordPress gibi yedekleme eklentileri
 • İlgili Mesajlar YARPP ve Benzer Mesajlar gibi eklentiler
 • Bozuk Bağlantı Denetleyicisi
 • EWWW Image Optimizer (Bulut sürümünü kullanmıyorsanız)

Buradaki sorun, birçok kişinin WordPress panosunda site güvenliği, yedeklemeler, görüntü optimizasyonu ve hatta önbellek eklentisi kullanarak site hızı gibi kontrolleri kontrol etmeyi sevmesidir..

Ve WP Engine, bunların hepsini sizin için halledildiklerini iddia ederken, bazı insanlar WP Engine’in her zaman kapsadığı umuduyla tüm kontrolleri bırakmaya ve en sevdikleri eklentileri kullanmayı bırakmaya hazır olmayabilir..

3. cPanel yok

Yine de, tam bir anlaşma kırıcı olmasa da, bir barındırma sağlayıcısı arayan birçok kişi, hesaplarını ve web sitelerini yönetmek için geleneksel cPanel’e alışır ve tercih eder.

Ancak WP Engine’de tescilli Kullanıcı Portalı kullanımı sezgisel görünüyor.

wp motoru kullanıcı portalı

Ancak yeni bir şeyle uğraşmak istemeyenler için Kullanıcı Portalı onları kullanmaktan alıkoyabilir.

Buna ek olarak, Kullanıcı Portalı kullandığınız ziyaretçi sayısını, bant genişliğini ve depolamayı gösterir, bu da iyi bir şey gibi görünüyor?

Peki, mevcut tüm barındırma planlarının, tüm barındırma sağlayıcılarının (yönetilen veya başka şekilde) yapmadığı ziyaretçiler, bant genişliği ve depolama kapakları olduğunu anlayana kadar.

4. Karmaşık web sitesi (ön uç)

Bu bazıları için küçük gibi görünse de, web sitesinde gezinmek biraz zor. Her şeyi açıklayan çok fazla bilgi olsa da, daha basit bir düzen olsaydı.

Aslında, en iyi özelliklerinden bazıları destek makalelerinin derinliklerine gizlendi ve bu da onları bulmayı zorlaştırdı. Bahsetmemek gerekirse, WP Engine yönetilen barındırma hakkında bilmek istediğim şeylere basit cevaplar bulmak istediğimden çok daha fazla içerik okumak zorunda kaldım.

Ancak şunu söylemeliyim ki, kaydolduğunuzda ve “arka uca” eriştiğinizde her şey çok iyi düzenlenmiştir, basit ve anlaşılması kolaydır.

WP Motor Barındırma Planları

WP Engine’de Aralarından seçim yapabileceğiniz 3 adet yönetilen WordPress barındırma planı özel bir plana ihtiyacınız yoksa, oluşturmak için ekibe ulaşmanız gerekir.

wp motor fiyatlandırma planları

Her plan, burada tam olarak görebileceğiniz bir dizi özel özellik ile birlikte gelir. Bununla birlikte, her bir plana ve her birinin sahip olduğu temel özelliklere göz atacağız, böylece farklılıkları görebilirsiniz:

WP Motor Çalıştırma Planı (Yıllık ödeme yapıldığında ayda 25 ABD dolarından başlayan fiyatlarla)

Başlangıç ​​planı, daha küçük WordPress web sitelerine sahip olan ancak yine de yönetilen barındırma avantajlarına ihtiyaç duyanlar için mükemmeldir..

İşte bu planın temel özellikleri:

 • 1 WordPress web sitesi
 • Ayda 25 bin ziyaret
 • 10 GB yerel depolama
 • Ayda 50 GB bant genişliği
 • Ücretsiz site taşıma işlemleri
 • Global CDN
 • Otomatik SSL sertifikaları
 • Sayfa Performans Aracı
 • 7/24 canlı sohbet desteği

WP Motor Büyüme Planı (aylık 115 $ ‘dan başlayan fiyatlarla)

Büyüme planı, daha fazla trafik görmeye devam eden veya en azından yakın gelecekte yapmak isteyen WordPress web sitelerine sahip olanlar için tasarlanmıştır.

İşte bu planın temel özellikleri:

 • 5 WordPress web sitesi
 • Ayda 100 bin ziyaret
 • 20GB yerel depolama
 • Aylık 200 GB bant genişliği

Ayrıca, Başlangıç ​​planının sahip olduğu her şeye, ayrıca içe aktarılan SSL sertifikalarına ve 7/24 telefon desteğine sahiptir.

WP Motor Ölçek Planı (Aylık 290 $ ‘dan başlayan fiyatlarla)

Ölçek planı, düzenli ve başarılı olmalarına yardımcı olmak için yönetilen barındırma hizmetlerine ihtiyaç duyan büyük WordPress web siteleri içindir..

İşte bu planın temel özellikleri:

 • 15 WordPress web sitesi
 • Ayda 400 bin ziyaret
 • 30 GB yerel depolama
 • Ayda 400 GB bant genişliği

Aynı zamanda Büyüme planının sahip olduğu her şeye sahiptir.

Buna ek olarak, yakın zamanda StudioPress’i satın aldılar, tüm müşteriler Premium Genesis Çerçevesine tam erişim ve 35’ten fazla premium tema bana sorarsan bir anlaşma çalmak.

Sıkça Sorulan Sorular

En sık sorulan soruların yanıtlarını burada bulabilirsiniz:

 1. WP Engine ile ne tür barındırma planları mevcuttur?? Tüm barındırma planları WordPress barındırma tarafından yönetilir. Web sitesi sayısı, bant genişliği, depolama alanı ve ayda beklenen ziyaretçi sayısı gibi şeylere göre fiyat bakımından farklılık gösterirler.
 2. Ne tür bir kontrol paneli kullanılır?? WP Engine’in özel yapım Kullanıcı Portalı.
 3. Yönetilen WordPress Barındırma Neden Anlaşılır? Kısacası, yönetilen WordPress barındırma, barındırma sağlayıcınızın site güvenliği, hız, güncellemeler ve yedeklemeler gibi şeylerle ilgileneceği anlamına gelir..
 4. Web sitem planımda izin verilen ziyaret sayısını aşarsa ne olur?? WP Engine, trafikte ani artışların olabileceğini dikkate alarak ayda kaç site ziyaretçisinin bir web sitesini ziyaret edebileceği konusunda çok açıktır. Barındırma planınıza bağlı olarak, sitenizin deneyimlediği aşılmış ziyaretlerin sayısına bağlı olarak fazla bir ücret alırsınız. Daha fazla bilgi için, burada ayrıntılı bir açıklamaya göz atın.
 5. SSL sertifikası alacak mıyım? Evet, WP Engine tarafından barındırılan tüm alan adları ücretsiz Let Let Encrypt SSL sertifikası alır ve Kullanıcı Portalı’nda gerçekleştirilen 1 tıklamayla yüklemenin keyfini çıkarır. Başka premium SSL sertifikası türleri de vardır.
 6. Bir e-posta hesabı barındırabilir miyim? Hayır, WP Engine platformlarında e-posta hizmetlerini barındırmaz. Ancak, sizin için çalışabilecek bazı üçüncü taraf çözümlerine sahipler.
 7. WP Engine bir web sitesi oluşturucu sunuyor mu?? Hayır, yalnızca WordPress barındırma hizmetleri sunuyorlar. Bununla birlikte, tüm müşterilerin site hızını ve performansını izlemek için Kullanıcı Portalı’ndaki Sayfa Performansı Aracı’na erişim sağlamalarını sağladılar. Ayrıca müşterilere Genesis Framework ve 35’ten fazla StudioPress temasını ücretsiz veriyorlar, bu nedenle bir WordPress web sitesi oluşturmak bir cinch.
 8. WP Engine ile ne tür bir müşteri desteği bekleyebilirim?? Tüm müşterilerin her gün, her gün canlı sohbet desteğine erişimi vardır. Daha pahalı planlara yatırım yaparken, 7/24 telefon desteği alır ve sitenizi optimize etmek için bire bir desteğe erişirsiniz.
 9. Ne tür garantiler var? WP Engine,% 99,95 kesintisiz çalışma garantisi ve 60 Günlük Para İade Garantisi sunar.
 10. WP Motoru için kupon kodu var mı? Evet, wpe3free WP Motor kupon kodunu kullanın ve 4 ay ücretsiz kazanın (veya aylık planlarda ilk ayınızda% 20 indirim).

WP Motoru Tavsiye Edermiyim?

WP Engine, bugün piyasadaki en iyi yönetilen WordPress barındırma çözümlerinden biridir. Onlar alır güvenlik, hız ve performans web sitenizi ciddiye alırsınız ve söz konusu olduğunda gelmez müşteri servisi.

İşte üç S barındırma hakkında söyledikleri:

WP Engine’i üç S barındırma söz konusu olduğunda rakiplerden ayıran nedir: hız, güvenlik ve destek?

hız – WP Engine yalnızca WordPress ile çalışır, yani platformumuz hızlı ve güvenli WordPress deneyimleri sunmak için tamamen optimize edilmiştir. Yukarıda belirtildiği gibi, yüksek düzeyde site performansı sağlamak için ısmarlama bir teknoloji kombinasyonu kullanıyoruz. Tüm bunlar ortalama bir sayfa yükü elde etmek için uyum içinde çalışır
diğer barındırma sağlayıcılarından taşınırken% 38 oranında iyileşme. WP Engine platformu ölçeklendirilmek üzere tasarlanmıştır, böylece müşterilerin siteleri ve işletme ölçekleri arttıkça hızda bir azalma olmaz.

Güvenlik – WP Engine’de misyonumuz müşterilerimizin çevrimiçi kazanmasına yardımcı olmaktır. Müşterilerimizin sitelerinin işletmelerini, geçimlerini temsil ettiğini biliyoruz. Onları saldırılardan korumak için bize güveniyorlar. Güvenlik katmanımızın bir sonucu olarak, her ay 150 milyondan fazla kötü talebi engelliyoruz. Çok sayıda web uygulaması saldırısını proaktif olarak engelliyoruz, güvenlik bakımı sağlıyoruz ve savunmasız müşteriler için bir defalık eklenti / yamalar hazırlıyor ve müşteri sitelerini en son güvenlik güncellemeleriyle otomatik olarak güncelliyoruz.

Destek – Destek ekibimiz şirket içinde parlayan bir fener. Müşteri hizmetlerinin bunu kanıtlaması için 3 adet arka arkaya Gold Stevie ödülü ile birlikte dünya standartlarında 86 puanlık gerçek bir NPS puanı tutuyoruz (daha fazlası burada). Ekip, müşterilerimizin profesyonel büyümesine hizmet etmek için her gün ellerinden geleni yapıyor ve onlardan aldığımız geri bildirimlerde gösteriyor. Bu anlayış, temel değerlerimizden biri ile uyumludur – Customer Inspired.

WP Motor logosu
Robert Kielty – WP Engine şirketinde Affiliate Manager

Bununla birlikte planları biraz yüksek fiyatlı, Bu da sınırlı bütçeye sahip olanlar için yararlı değildir. Ancak, işlerini yakın gelecekte ölçeklendirmeyi planlayan veya zaten çok fazla gelir elde edenler için, yüksek fiyat sağladıkları hizmetlere ve sitelerinin güvenli ve her zaman çalışır durumda olduğu için huzur veriyor.

Çok üst düzey bir yönetilen WordPress barındırma sağlayıcısı arıyorsanız, WP Engine’e bir göz atmanızı öneririz. Gibi özellikleri ile yerleşik EverCache çözüm, Sayfa Performans Aracı, otomatik günlük yedeklemeler, güvenlik izleme, ve CDN hizmetleri, site ziyaretçilerine ölçeklendirme ve site ziyaretçilerine mümkün olan en iyi deneyimi sunma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Bu bağlantıyı tıklayarak WordPress sitenizi yalnızca Aylık 25 $ (normalde aylık 30 $) yıllık ödeme yapıldığında.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map