Wix ve GoDaddy

Wix ve GoDaddy performans, fiyatlandırma, artıları ve eksileri gibi önemli özelliklerin, bu web sitesi oluşturma ve barındırma şirketlerinden birine kaydolmadan önce karar vermenize yardımcı olmak için gözden geçirildiği kafa kafaya karşılaştırma.


Toplam puan

Wix

Toplam puan

GoDaddy

Bu, hangi web sitesi oluşturucunun Google, Wix veya GoDaddy’de daha fazla arama yapıldığı açısından popülerlik yarışması olsaydı, GoDaddy kazanan olurdu.

wix vs godaddy

Ancak Google’da en çok arama yapan şirket, elbette, iyi bir web sitesi oluşturucu bulduğunda her şeyden uzak.

Gerçekten yakın bir çağrı ama GoDaddy blogunuzu veya çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için daha iyi bir web sitesi oluşturma aracıdır. Aşağıdaki karşılaştırma tablosunda Wix Vs GoDaddy hakkında daha fazla bilgi edinin:

Wix vs GoDaddy Karşılaştırması

sağa kaydır

Wix

GoDaddy

Hakkında:Wix.com, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan lider bir bulut tabanlı geliştirme platformudur. Wix, piyasadaki kullanıcılar tarafından 70’in üzerinde şablon kategorisi, inanılmaz esneklik ve muazzam kullanım kolaylığı ile inanılmaz bir site oluşturucu olarak bilinir. Bu hemen hemen her site için uygundur.GoDaddy son zamanlarda medyada, özellikle TV reklamlarında ve basılı medyada. Etki alanı adlarının yanı sıra makul fiyatlı planlar ve etkileyici çalışma süreleriyle birlikte kullanıcı dostu web barındırma sağlar.
Da kuruldu:20061997
BBB Değerlendirmesi:bir+bir+
Adres:Nemal Tel Aviv St 40, İsrail14455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefon numarası:(800) 600-0949(480) 505-8877
E:[Email protected]Listelenmemiş
Destek Türleri:Telefon, Canlı Destek, Sohbet, BiletTelefon, Canlı Destek, Sohbet, Bilet, Eğitim
Veri Merkezi / Sunucu Konumu:Avrupa ve Amerika Birleşik DevletleriPhoenix, Arizona
Aylık Fiyat:Aylık $ 4.92Aylık $ 4.99’dan başlayan fiyatlarla
Sınırsız Veri Transferi:Hayır (Yalnızca Premium Planlar)Evet (Ekonomi Planı Hariç)
Sınırsız Veri Depolama:HayırEvet (Ekonomi Planı Hariç)
Sınırsız E-posta:HayırEvet (Ekonomi Planı Hariç)
Birden Çok Alan Adını Barındırın:N / AEvet (Ekonomi Planı Hariç)
Hosting Kontrol Paneli / Arayüzü:Wix ArayüzücPanel
Sunucu Çalışma Süresi Garantisi:% 99.90% 99.90
Para iade garantisi:14 gün30 gün
Dedicated Hosting Mevcut:HayırEvet
Bonuslar & Ekstralar:Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok ücretsiz şablon.Premium DNS Yönetim Aracı (yalnızca Ultimate Plan). Çift İşlem Gücü ve Bellek (yalnızca Ultimate Plan). DudaMobile sitenizi otomatik olarak mobil ortama dönüştürür (Ekonomi hariç tüm planlar). SSL Sertifikası (yalnızca Ultimate Plan). Web Sitesi Hızlandırıcı (yalnızca Ultimate Plan). SSL Sertifikası (yalnızca Ultimate Plan). Kötü Amaçlı Yazılım Tarayıcısı (yalnızca Ultimate Plan).
İyi: Kullanımı Kolay Sürükle & Bırakma Arayüzü – Wix, web sitenizin tam kontrolünü ve gerçek zamanlı önizlemesini sağlayan bir sürükle ve bırak WYSIWYG (Gördüğünüzü Görüyorsunuz) sistemini kullanır.
Profesyonel Görünümlü Tasarımlar – Wix, 510’dan fazla şaşırtıcı ve tamamen özelleştirilebilir HTML5 tabanlı şablonun yanı sıra bir avuç Flash tabanlı şablon arasından seçim yapmanıza olanak tanır.
Sezgisel Yardım Özellikleri – Wix, resmi destek kanalları ve hemen hemen her yerde görünen yardım / destek düğmelerini tıklayarak bulabileceğiniz doğrudan ilgili destek makaleleriyle size rehberlik etmeyi bir nokta yapar.
Harika Çalışma Süresi: GoDaddy gibi bir şirketin sektördeki en iyi çalışma sürelerinden birine sahip olmasını beklersiniz, sadece bu kadar büyük oldukları gerçeğini verir. Ancak GoDaddy’nin çalışma süresi hakkında henüz bir şikayet duymadım. Uptime bir web barındırma şirketi teslim beklediğiniz şeylerden biridir ve GoDaddy tarzı ile yapar.
Linux ve Windows Hosting: GoDaddy, endüstri standardı Linux işletim sistemi yerine Windows’a gitme seçeneği sunan nadir birkaç barındırma sağlayıcısından biridir. ASP.NET web siteleriniz varsa, burası tam size göre.
Büyük Teknik Destek: Tekrar tekrar, web hosting şirketleri müşteri hizmetleri hakkında şikayetler olsun. Bilgi eksikliği veya devasa bekleme süreleri olsun, ancak GoDaddy bu büyüyle bir tavşanı şapkalarından çıkardı. Onlar mutlak en iyi müşteri hizmeti var.
Kullanıcı Dostu: GoDaddy’nin çoğu yeni son müşteriler fikri üzerine inşa edilmiştir. Tüm araçları ???? acemi ???? arkadaş canlısı. Şahsen ben bu noktada endüstri standardı olması gereken onların pancarı seviyorum. İhtiyacım olan her şey parmaklarımın ucunda ve UX’leri hakkında kesinlikle hiçbir şikayetim yok.
Kötü: Ücretsiz Sürümde Görünür Reklamlar
Ücretsiz Plan kullanıyorsanız Wix, web sitenizin sayfalarının yanında ve altında reklam logoları içerir.
Şablonlar Kolayca Değiştirilemez
Şu anda, web sitenizde yaptığınız tüm özelleştirme çalışmalarını kaybetmeden şablonları değiştirmenin bir yolu yok.
Büyük bir değer değil: GoDaddy’yi büyük bir promosyon anlaşmasında yakalamadığınız sürece, ödediğiniz fiyatlardan biraz üzgün olacaksınız. GoDaddy alt uç hizmet paketleriyle aynı düzeyde performans elde edemezsiniz. Ama onları bir promosyonda yakalarsanız, kazanan kazanan tavuk yemeği.
Online Mağaza Özellikleri Yok: Benim için, bu gün ve yaşta, e-Ticaret eklemeler hiçbir beyinsiz olmalıdır. Web hosting şirketi genellikle paranızı zaten bir yığın alır çünkü tüm çan ve ıslık almalısınız. GoDaddy için, mağazanıza her açıdan saldıran eksik özelliklere ve hatalara sahip tekneyi özlüyorlar.
Özet:Kullanıcıların estetik açıdan çekici ve profesyonel bir web varlığı tasarlamalarını kolaylaştırır. Wix web sitesi oluşturucu, kullanıcıların yapay tasarım zekası kullanan tamamen kişiselleştirilmiş ve yüksek kaliteli ücretsiz bir web sitesi tasarlamak için ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. Yeni kullanıcılar için son derece kolay bir arayüze sahiptir ve çok çeşitli şablonlarla birlikte gelir.Ayrıca bu web barındırma hizmetinde kullanılabilir 1-Click uygulama yüklemeleri ve daha fazlası ile birlikte büyük destek. Barındırma ile birlikte alan adı kaydını kullanmanın kolay olduğunu belirtmek gerekir. Kullanıcıların web sitelerinin mobil kullanıma hazır olmaları veya Linux ile Windows arasında seçim yapma konusunda endişelenmeleri gerekmez. Kullanıcılar, kullanıcıların hesap bilgilerine kolayca erişebilmeleri için web sitelerinin kendileriyle değiştirildiği Go Daddy mobil uygulamasındaki hesaplara da erişebilirler. GoDaddy alternatiflerini burada bulabilirsiniz.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map