Karşılıklı karşılaştırma SiteGround Vs HostGator performans, fiyatlandırma, artılar ve eksiler gibi önemli özelliklerin, bu paylaşılan web barındırma hizmetlerinden birine kaydolmadan önce karar vermenize yardımcı olmak için gözden geçirilmesi.


Toplam puan

SiteGround

Toplam puan

HostGator

HostGator hala ikisinin en popüler (Google’da arandığı gibi) markasıdır, ancak SiteGround’un marka popülaritesi son 5 yılda çarpıcı bir şekilde artmıştır ve HostGator’a hızla yetişmektedir.

siteground vs hostgator

Ancak marka popülerliği, elbette, iyi bir web barındırma bulmak istediğinizde her şey değil.

SiteGround üstün özellikleri, güvenliği ve hızı sayesinde bu iki web hosting şirketi arasında oybirliği ile kazanılır. Aşağıdaki karşılaştırma tablosunda HostGator vs SiteGround hakkında daha fazla bilgi edinin:

SiteGround ile HostGator karşılaştırması

sağa kaydır

SiteGround

HostGator

Hakkında:SiteGround’un, eşlik eden teknik özellikler ve şaşırtıcı müşteri desteği ile birlikte müşterileri için makul fiyatlı planları olduğu bilinmektedir..HostGator, ucuz barındırma planları ve kolay site oluşturmaya izin veren Weebly web sitesi oluşturucusunun ücretsiz kullanımı sağlayan EIG barındırma hizmetleri grubuna aittir..
Da kuruldu:20042002
BBB Değerlendirmesi:birbir+
Adres:SiteGround Ofisi, 8 Racho Petkov Kazandzhiata, Sofya 1776, Bulgaristan5005 Mitchelldale Suite # 100 Houston, Teksas
Telefon numarası:(866) 605-2484(866) 964-2867
E:[Email protected]Listelenmemiş
Destek Türleri:Telefon, Canlı Destek, Sohbet, BiletTelefon, Canlı Destek, Sohbet, Bilet
Veri Merkezi / Sunucu Konumu:Chicago Illinois, Amsterdam Hollanda, Singapur ve Londra İngiltereProvo, Utah & Houston, Teksas
Aylık Fiyat:Aylık $ 3.95Aylık $ 2.75
Sınırsız Veri Transferi:EvetEvet
Sınırsız Veri Depolama:Hayır (10GB – 30GB)Evet
Sınırsız E-posta:EvetEvet
Birden Çok Alan Adını Barındırın:Evet (Başlangıç ​​planı hariç)Evet
Hosting Kontrol Paneli / Arayüzü:cPanelcPanel
Sunucu Çalışma Süresi Garantisi:% 99.90% 99.90
Para iade garantisi:30 gün45 Gün
Dedicated Hosting Mevcut:EvetEvet
Bonuslar & Ekstralar:CloudFlare içerik dağıtım ağı (CDN). Ücretsiz yedekleme ve geri yükleme araçları (Başlangıç ​​planı hariç). Bir yıl boyunca ücretsiz özel SSL sertifikası (StartUp hariç).100 ABD doları Google Adwords Kredisi. Basekit Site Oluşturucu. 4500 Kullanılacak Web Sitesi Şablonları. Artı daha fazla yük.
İyi: Ücretsiz Premium Özellikler: SiteGround otomatik günlük yedeklemeler, CloudFlare CDN ve SSL sertifikalarını her planla şifreleyelim gibi gelişmiş özellikler içerir.
Optimize Edilmiş Planlar: SiteGround, WordPress, Drupal ve Joomla gibi içerik yönetim sistemlerinde veya Magento, PrestaShop ve WooCommerce gibi e-ticaret platformlarında en iyi performans için özel olarak tasarlanmış barındırma paketleri sunar.
Harika Müşteri Desteği: SiteGround, tüm müşteri destek kanallarında neredeyse anında yanıt sürelerini garanti eder.
Sağlam Çalışma Süresi Garantisi: SiteGround size% 99,99 çalışma süresi vaat ediyor.
Bütçenize Uygun Planlar: HostGator, bütçeniz kısıtlıysa ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
Sınırsız Disk Alanı ve Bant Genişliği: HostGator, depolama alanınıza veya aylık trafiğinize sınır koymaz, bu nedenle web sitenizin büyümesi için yer olacaktır.
Windows Barındırma Seçenekleri: HostGator, Windows işletim sistemini kullanan ve ASP.NET web sitenizi destekleyecek olan hem Kişisel hem de Kurumsal sınıf barındırma planları taşır.
Sağlam Çalışma Süresi ve Para İade Garantileri: HostGator, gerekirse en az% 99,9 çalışma süresi ve tam 45 gün garanti eder.
Kötü: Sınırlı Kaynaklar: SiteGround’un daha düşük fiyatlı planlarından bazıları, alan adı veya depolama alanı sınırları gibi sınırlamalarla örtülü.
Yavaş Web Sitesi Taşıma İşlemleri: Mevcut bir web siteniz varsa, çok sayıda kullanıcı şikayeti SiteGround ile uzun bir transfer sürecine hazırlanmanız gerektiğini belirtir.
Windows Barındırma Yok: SiteGround’un artırılmış hızı kısmen en yeni Linux kapsayıcı teknolojisine dayanmaktadır, bu nedenle burada Windows tabanlı barındırma beklemeyin.
Müşteri Destek Sorunları: HostGator’un canlı sohbete cevap vermesi sonsuza dek sürdü ve o zaman bile sadece vasat çözümler aldık.
Kötü Trafik Spike Yanıtları: HostGator, kullanıcılar trafikte ani artış olduğunda şikayet e-postaları göndermek veya kullanıcıları başka bir sunucu rafına taşımakla ünlüdür.
Özet:SiteGround (inceleme), kullanıcıların bloglarını veya web sitelerini barındırmaları için mükemmel bir temel çerçevedir. Tüm planlar için SSD sürücüleri ve NGINX, HTTP / 2, PHP7 ve ücretsiz CDN ile gelişmiş hızlı performans gibi özellikler şaşırtıcı. Diğer özellikler arasında ücretsiz SSL sertifikası ve bir kullanıcı uygulaması güncellenir. Tescilli ve benzersiz güvenlik duvarı güvenlik kuralları, kullanıcıların sistem güvenlik açıklarından kaçınmalarını sağlar. Ayrıca üç kıtaya yapılan ücretsiz web sitesi transferi ve hizmetleri de mevcuttur. Son derece duyarlı canlı sohbetin yanı sıra WordPress için premium özellikler de var.HostGator (inceleme), alan adı kaydı, web hosting, web tasarımı ve web sitesi oluşturucu araçlarını uygun fiyatlarla sunar. 24 saat destek ve 45 günlük garanti iade garantisi ile müşteri memnuniyeti sağlanır. Etkileyici olan diğer özellikler% 99,9 çalışma süresi ve yeşil güçtür (çevre bilincine sahiptir). Bu blogcular, Joomla, WordPress ve ilgili tüm nişler için harika bir web barındırma hizmetidir.

Özetle, SiteGround, HostGator’dan daha mı iyi? Evet, kesinlikle kullanmak için daha iyi bir web barındırma hizmeti vardır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me