SiteGround İncelemesi

SiteGround orada en iyi web hosting şirketlerinden biri olarak kabul edilir. Ama hadi, gerçekten olabilirler mi BU iyi? Ciddi anlamda! Bu tam olarak bu SiteGround incelemesi öğrenmeyi amaçlıyor.


SiteGround.com’a gidin

İlk başta biraz şüpheci olduğumu itiraf edeceğim, ama bu hızla değişti. Aslında o kadar çok şey bu siteyi GrowBig GoGeek planlarında onlara taşıdım.

TL; DR: SiteGround, yüksek performanslı web barındırma ve WordPress barındırma hizmetleri söz konusu olduğunda yeni bir endüstri standardı belirlemiştir. Bluehost gibi rakipler tarafından fiyat ve addon bonusları ile dövülürken, performans ve çekirdek barındırma özellikleri söz konusu olduğunda SiteGround çok daha iyi bir performans sergiliyor. Site hızı ve güvenliği sizin için daha önemliyse, biraz daha fazla ödeme yapmanız ve SiteGround’u kullanmanız gerekir.

Çalışma süresi, hız, güvenlik ve desteğe olan bağlılıkları nedeniyle – gerçekten şu anda üstün web barındırma! Ve ben onları tek kişi ben değilim.

SiteGround # 1 web hosting favori birçok ankette / ankette Facebook:

facebook anketleriFacebook’taki anketlere göz atın:
www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ www.facebook.com/groups/473644732678477/permalink/1617240322885573/ www.facebook.com/groups/ wphosting / kalıcı / 1327545844043799 /

Hız teknolojileri insanların en çok sevdiği şeydir. Ayrıca olumlu geri bildirimler ve puanlar alırlar. heyecan:

twitter üzerinde siteground derecelendirmeTwitter’da son derece olumlu yorumlar

Bu SiteGround incelemesinde, SiteGround’un en önemli özelliklerine, fiyatlandırma planlarının nasıl olduğuna bakacağım ve imzalamadan önce karar vermenize yardımcı olmak için artılarını ve eksilerini inceleyeceğim (çünkü% 100 mükemmel değiller). web siteniz, blogunuz veya çevrimiçi mağazanız için SiteGround’u kullanın.

Bu site SiteGround tarafından barındırılmaktadır ve son birkaç ay içinde izledim ve analiz ettim çalışma süresi, hız ve genel performans sitemin onlarla ne kadar iyi performans gösterdiğini görmek için. Hatta varsayılan WordPress temasını kullanarak bir test sitesi kurdum. Direkt olarak .

Bana on dakikanızı ayırın, size tüm “bilmeniz gereken” gerçekleri vereceğim ve ben de aşağıdaki gibi soruları cevaplayacağım.

 • Barındırma maliyeti ne kadar?
 • StartUp, GrowBig arasındaki fark nedir & GoGeek?
 • Bir sunucu konumu seçebilir miyim?
 • Bunları kullanmanın artıları ve eksileri nelerdir??
 • WordPress siteleri için en iyi plan hangisidir?
 • Sitemin otomatik yedeklerini alacaklar mı?
 • Web sitemi hızlandırmak için ne yapıyorlar?
 • SSD ile birlikte mi geliyor? CDN ne olacak? & SSL?
 • Web sitemin onlara aktarılmasına yardımcı olacaklar mı?
 • WordPress için SuperCacher eklentisi nasıl?

Bu okumayı bitirdiğinizde kullanmak için doğru (veya yanlış) web barındırma hizmeti olup olmadığını bileceksiniz.

SiteGround ekstra özellikleri ile birlikte gelen mükemmel hosting sunuyor ve genellikle orada ucuz web barındırma değildir.

Bununla birlikte, şu anda fiyatları, işteki en ucuzlardan bazılarıyla eşleşiyor (ayda 3,95 dolardan, ayda 11,95 dolardan düşüyor).

Bu bağlantıyı tıklayarak web sitenizi yalnızca Aylık 3,95 ABD doları (aşağı Aylık 11,95 ABD doları).

Contents

Bu SiteGround incelemesi şunları içerecektir:

1. ana özellikleri

Burada SG’nin web barındırma hizmetleri ile birlikte gelenleri ve.

2. Profesyonellerin listesi & Eksileri

Burada daha fazla ayrıntıya gireceğim ve neyi ele alacağım (veya doğrudan veya.

3. Hosting planları & Fiyat:% s

Burada her planın özelliklerini ve ne olduğunu ele alacağım.

4. SiteGround’u Önerir miyim??

İşte size onları tavsiye edersem veya bir rakiple kayıt yaptırmaktan daha iyiyseniz.

Özellikle gelir kaynağı olarak hizmet verecek bir web sitesi oluştururken, mükemmel hizmetler ve destek sağlamak için ana makinenize güvenebileceğinizi bilmeniz gerekir..

Web siteniz kapalıysa veya kullanıcıların deneyimini etkileyen teknik aksaklıklar varsa, para kaybedersiniz. Hangisi Bueno!

Şimdi SiteGround hakkında konuşalım. Onları özel yapan nedir? Neden bu kadar çok insan rave ediyor??

#İlginç gerçek

WordPress Hosting, sadece WordPress hostingine adanmış yaklaşık 7.000 üyeye sahip kapalı bir Facebook grubudur..

Her yıl üyelerden favori web sunucuları için oy kullanmaları istenir. Hangi WordPress web sunucusunun en çok oyu aldığını tahmin edebilir misiniz??

Doğru. SiteGround 1 numaralı WordPress ana bilgisayarı seçildi iki yıl üst üste (2017’de ankette 1 numara ve 2016’da ankette 1 numara)

facebook anketiWPhosting Facebook Grubu

Bu SiteGround incelemesi (2020 güncellemesi) SG’nin temel özelliklerini tartışacak ve barındırma ihtiyaçlarınız için neden kullanmayı düşünmeniz gerektiği hakkında konuşacaktır.

Bu incelemeye geçmeden önce size SiteGround’un ne olduğu ve sundukları hakkında hızlı bir özet vereceğim.

SiteGround Hakkında

 • SiteGround kuruldu 2004 ve karargahı Sofya, Bulgaristan.
 • Barındırma hizmetleri bir dizi sunuyoruz; itibaren paylaşılan barındırma, bulut barındırma, WordPress barındırma, VPS, bayi barındırma, için özel sunucular ve kurumsal barındırma.
 • Tüm planlar birlikte gelir yönetilen WordPress barındırma.
 • WordPress.org’un resmi ortağıdır
 • Bedava SSD sürücüler tüm paylaşılan barındırma planlarına dahil olun.
 • Sunucular tarafından desteklenmektedir Google Cloud, PHP7, HTTP / 2 ve NGINX + önbellekleme
 • Tüm müşteriler ücretsizdir SSL sertifikası (Şifreleyelim) ve CloudFlare CDN.
 • Orada bir 30-gün para iade garantisi.
 • Resmi web sitesi: www.siteground.com

Şimdi incelemeye dalalım ..

Ana Özellikler

Onlar büyük özellikleri bir ton var, ama gerçekten onları orada diğer web ana bilgisayarlardan ayıran dört ana özellikleri vardır.

Bu nedenini açıklamaya yardımcı olur SiteGround, WordPress, Joomla ve Drupal tarafından önerilir, neden bu kadar hevesli kullanıcı desteği ve mükemmel müşteri yorumları alıyor?.

wordpress, joomla ve drupal tarafından tavsiye edilirWordPress, Joomla ve Drupal tarafından önerilen web barındırıcısı

Sunucu Hızı

Bir web sitesini kullanıcı dostu yapmak söz konusu olduğunda, en önemli sorunlardan biri hız.

Bu siteyi onlara taşıdıktan sonra hemen çok daha hızlı bir yükleme web sitem vardı.

Bunu test etmek için, ilk bayt (TTFB) için zamanı ölçen bir araç olan Bayt Kontrolü’nü kullandım. Başka bir deyişle, bir web sunucusunun yanıt verebilirliğini ölçer.

Sonuçlar şaşırtıcı bir şey değildi. Aslında, ilk bayta kadar ana sayfam gitti 2,3 saniyeden 0,2 saniyeye bir kez geçtiğimde.

önce ve sonra bytecheck testi

GTmetrix kullanarak ana sayfamın yükleme süresi geçti 6.9 saniyeden 1.6 saniyeye sitemi taşıdıktan sonra. 5,3 saniye daha hızlı yükleme süresi!

gtmetrix öncesi ve sonrası

Pingdom kullanarak ana sayfamın yükleme hızı gitti 4,96 saniyeden 581 milisaniyeye kadar geçtikten sonra. Bu inanılmaz!

pingdom öncesi ve sonrası

Yavaş yüklenen sitelerin herhangi bir nişte zirveye çıkması olası değildir.

sunucu hızı

Neden? Çünkü web kullanıcıları çok sabırsız. Aslında, çalışmalar, bir sayfa üç saniye içinde yüklenmediyse, kullanıcıların daha hızlı bir şey bulmak için uzaklara gitme olasılığının yüksek olduğunu gösterir – ve ne kadar uzun süre beklerseniz, o kadar çok kişi kaybedersiniz.

Sonuç olarak, SiteGround site hızını ciddiye alır. Uzman geliştiricileri, site yükleme sürelerini iyileştirmeye yardımcı olmak için her zaman yeni teknoloji üzerinde çalışıyor..

hız teknolojisi

Müşterilerine hızlı yükleme sürelerini garanti etmek için kullandıkları bazı özel teknolojiler şunlardır:

 • SiteGround’un altyapısı Google Cloud SSD-kalıcı depolama ve ultra hızlı ağ ile.
 • Katı Hal Sürücüleri (SSD’ler) normal sürücülerden bin kat daha hızlıdır. SiteGround tarafından barındırılan tüm veritabanları ve siteler depolama için SSD’ler kullanır.
 • NGINX web sunucusu teknolojisi web sitenizdeki statik içerik için yükleme süresini hızlandırmanıza yardımcı olur. SG’nin tüm müşteri siteleri NGINX web sunucusu teknolojisinden yararlanır.
 • Web önbellekleme web sitenizden dinamik içerik yüklemede önemli bir rol oynar. Kendi önbellekleme mekanizmalarını oluşturdular, SuperCacher, bu da NGINX ters proxy’sine dayanmaktadır. Sonuç, dinamik içeriğin daha hızlı yüklenmesi ve daha iyi web sitesi hız optimizasyonu.
 • Bedava İçerik Dağıtım Ağı (CDN) ve HTTP / 2 ve PHP7 etkin sunucular, içeriğinizi daha erişilebilir hale getirerek dünya çapında yükleme sürelerini hızlandırmaya yardımcı olur.
 • Yayınlanan ilk web sunucusu oldu PHP 7.3 24 Ekim 2018

Yukarıdakilerin hepsine ek olarak, barındırdıkları sitelerin teknolojik değişikliklere ayak uyduramadığından emin olmak için teknolojilerinde düzenli güncellemeler yaparlar. Sonuç, mevcut en hızlı yükleme süreleridir.

Güvenlik

Bir gün yeni güvenlik ihlali haberleri olmadan bir gün geçmiyor gibi görünüyor. Bireyler, şirketler ve hatta devlet kurumları kurban edildi.

Gerçek şu ki, güvenlik bir web sitesine sahip olan herkes için büyük bir endişe kaynağıdır..

güvenlik özellikleri

SiteGround mevcut en güvenilir güvenlik özelliklerinden bazılarını sunar. Yine de sitenizi güvende tutmak için üzerinize düşeni yapmanız gerekecek, ancak işte size onları benzersiz kılan güvenlik özellikleri.

 • Site izolasyonu sunucunuzdaki diğer sitelerden birinin güvenlik ihlali olması durumunda sitenizin olumsuz etkilenmemesini sağlar. Sitenizi bilgisayar korsanlarından koruyan bir barındırma güvenlik duvarı gibi düşünün.
 • Tüm sunucuları destekliyor HTTP / 2 teknolojisi, mevcut olan en güvenli seçenektir. Birçok web barındırma bu alanda geride, ama SG değil.
 • Tüm müşterileri, web uygulaması güvenlik duvarı (WAF), güvenlik ihlallerine karşı koruma sağlar ve düzenli olarak güncellenir.
 • Proaktif yamalar yeni tehditler ortaya çıktığında tüm müşterilere gönderilir.

Ayrıca düzenli koşuyorlar virüs ve kötü amaçlı yazılım taramaları ve sonuçları size bildirmek için raporlar gönderin, böylece web sitenizde neler olduğunu her zaman bilirsiniz. Bu kullanıcıların web barındırma hizmeti hakkında sevdiği şeylerden biri.

2018 yılında SiteGround, müşteri sitelerini güvenli bir şekilde tutma konusunda son derece başarılıydı. Geçen yıla göre 3 kat daha fazla tehdide karşılık verdiler. İstatistiksel olarak:

 • 250 yeni özel güvenlik duvarı kuralı yazdı
 • 125 livepatch çekirdek modülü eklendi
 • Azaltılmış 186 DDOS saldırısı
 • 7 milyon kaba kuvvet saldırısını durdurdu
 • Müşterinin sitelerine yönelik 160 milyon hatalı bot isteğini durdurdu
 • her gün anti-bot AI çözümü ile

Müşteri desteği

Bir barındırma hizmeti, en son teknolojiye ve iyi güvenliğe sahip olabilir, ancak çoğu insan için, en önemli olan şeyler ters gittiğinde olan şey budur.

müşteri tweet'i

SG, müşteri desteğiyle gurur duyan bir şirkettir. Müşteri hizmetlerini bir öncelik haline getirir ve incelemelerinde ve müşterilerinin sadakati ile gösterir.

müşteri desteği

Gerçek şu ki, tepki süreleri rakiplerini toz içinde bırakıyor.

En yakın rakiplerinin 44 dakikalık destek bileti için ortalama yanıt süresi vardır – ancak SiteGround’un yanıt süresi sadece sekiz dakikadır.

Destek almanın üç yolu vardır:

 • Canlı sohbet sistemi size anında cevap verecektir ve günün 24 saati hizmetinizdedir
 • Aynı şekilde, telefon desteği 24 saat boyunca görevlendirilir ve size anında cevap verir
 • Bilet göndermek size 10 dakikadan daha kısa sürede yanıt verecektir – ve öncelikli hizmetlerinden biri için ödeme yaptıysanız bu yanıt süresi daha da kısadır

Sitenizle ilgili yardım için bekleme saatleri (hatta günler) yerine, size zamanında yanıt vermek için bu web barındırıcısına güvenebilirsiniz. Tabii ki, bu aynı mükemmel hizmetleri sitenizin kullanıcılarına aktarabileceğiniz anlamına gelir.

SiteGround WordPress barındırma

Daha önce de belirtildiği gibi, WordPress dünyadaki en popüler CMS’dir. Tüm İnternet sitelerinin% 30’unun% 33’ünden daha azına güç sağlamanın yanı sıra, dünya çapındaki web içeriğinin% 60’ını sunmaktan da sorumludur..

otomatik wordpress kurulumu

Bu yüzden SiteGround ile yönetilen WordPress barındırma bir sürü harika özellik ile birlikte tüm hosting planlarıyla:

siteground yönetilen wordpress barındırma araçları

İşte WordPress ile ilgili en iyi özelliklerinden bazıları:

 • Tüm planlar tamamen yönetilen WordPress barındırma ile birlikte gelir.
 • Düzenli, otomatik WordPress güncellemeleri her zaman en son WordPress sürümüne sahip olmanızı sağlar. Bu seçenek tüm planlara dahil edilmiştir.

yönetilen wordpress barındırma

 • Yüklü WordPress eklentilerinin otomatik güncellemeleri tüm planlarda da mevcuttur.
 • Ekip, WordPress güvenlik açıklarını takip ediyor ve sizi onlardan korumak için güvenlik duvarı WAF güncellemeleri yazıyor.
 • Yukarıda ayrıntıları verilen hız teknolojileri, WordPress sitelerinin mümkün olan en kısa sürede yüklenmesine yardımcı olmaya yöneliktir.

Ayrıca, sitenizin işleyebileceği isabet sayısını artıran yerleşik bir önbellek eklentisi olan özel SuperCacher eklentisinden de yararlanabilirsiniz. Bu, beklenmedik bir site trafiği akışı yaşasanız bile sitenizin daha hızlı yükleneceği anlamına gelir.

site alanı üst katmanı

Başlangıç ​​planının yalnızca statik önbelleğe alma ile geldiğini ve hem statik, dinamik hem de Memcache önbellekleme ile geldiğini unutmayın.

İşte farklılıkların açıklaması.

WordPress ana odak noktası olsa da – bu, WordPress’in pazardaki hakimiyeti göz önüne alındığında – hem Joomla hem de Drupal içerik yönetim sistemleri için önerilen bir ortaktır..

Yukarıda listelenen özellikler, onları% 99,99 çalışma süresi, hızlı site yüklemesi, son teknoloji ürünü güvenlik ve birinci sınıf müşteri hizmeti güvencesi isteyen bireylerin ve şirketlerin gözdesi.

Yükleme zamanı & Çalışma Süresi Testi

Son birkaç ay içinde çalışma süresi, hız ve genel performansı izledi ve analiz etti ‘da barındırılan test sitemden.

Test sitem ortalama% 99,99’luk bir çalışma süresine sahipti..

 • Ocak 2018 ortalama çalışma süresi: 100% – ort. Sayfa yükleme süresi: 750 ms
 • Şubat 2018 ortalama çalışma süresi: % 99.99 – ort. Sayfa yükleme süresi: 730 ms
 • Mart 2018 ortalama çalışma süresi: 100% – ort. Sayfa yükleme süresi: 760 ms
 • Nisan 2018 ortalama çalışma süresi: 100% – ort. Sayfa yükleme süresi: 720 ms
 • Mayıs 2018 ortalama çalışma süresi: 100% – ort. Sayfa yükleme süresi: 700 ms
 • Haziran 2018 ortalama çalışma süresi: % 99.99 – ort. Sayfa yükleme süresi: 790 ms
 • Temmuz 2018 ortalama çalışma süresi: 100% – ort. Sayfa yükleme süresi: 705 ms
 • Ağustos 2018 ortalama çalışma süresi: 100% – ort. Sayfa yükleme süresi: 815 ms
 • Eylül 2018 ortalama çalışma süresi: % 99 – ort. Sayfa yükleme süresi: 700 ms
 • Ekim 2018 ortalama çalışma süresi: 100% – ort. Sayfa yükleme süresi: 780 ms
 • Kasım 2018 ortalama çalışma süresi: % 99,95 – ort. Sayfa yükleme süresi: 830 ms
 • Aralık 2018 ortalama çalışma süresi: 100% – ort. Sayfa yükleme süresi: 790 ms
 • Ocak 2019 ortalama çalışma süresi: 100% – ort. Sayfa yükleme süresi: 720 ms

SiteGround Avantaj ve Dezavantajları

Web barındırma müşterilerine sundukları özellikler etkileyici, ancak hizmetlerinin teknik yönlerini kapsayan gerçekten size SiteGround seçtiğiniz pratik bir düzeyde sizin için neler yapabileceği hakkında bir fikir vermez.

Bunu göz önünde bulundurarak, bu barındırma şirketini kullanmanın gerçek dünya artılarını ve eksilerini inceleyelim. Gördüğünüz gibi, eksilerden çok daha fazla artı var – mükemmellik taahhüdü göz önüne alındığında şaşırtıcı değil.

SiteGround’un Artıları

Web sitenizi barındırmak için SiteGround’u kullanmanın avantajları yadsınamaz. Bu, mükemmel hizmetle övünen bir şirkettir – ve.

SiteGround Çalışma Süresi Garantisi

Bir web barındırıcısı için alışveriş yaparken herhangi bir zaman geçirdiyseniz, çalışma süresinin önemini biliyorsunuzdur. Bir barındırma şirketinin çalışma süresi yüzdesi, ortalama olarak web sitenizin ne sıklıkta “kapalı” veya kullanılamayacağını beklediğinizi söyler.

çalışma süresi

Hiçbir barındırma hizmetinin% 100 çalışma süresi talep etmesi mümkün değildir, çünkü oyunda hiçbir zaman kesinti olmayacağından emin olmak için çok fazla değişken vardır. Ancak, % 99,99 çalışma süresi garantisi.

Bu herhangi bir standarda göre etkileyicidir ve ona göre yaşarlar. Bir kesinti olduğunda hemen onları bilgilendiren ve herhangi bir sorunu çözmek için hızlı bir şekilde çalışan izleme yazılımı kullanırlar..

Bunu perspektife koymak için,% 99,99 çalışma süresi, sitenizin herhangi bir altı aylık dönemde dört saatten biraz fazla bir süre kapalı kalmış olabileceği anlamına gelir.

Çalışma süresi yüzdeleri gerçekten etkileyicidir. Genel ortalamaları% 99.99 kesintisiz çalışma süresidir ve 2017 yılının Nisan ayında web sitelerine bakıldığında:

 • Son 30 gün için aylık ortalama çalışma süresi% 99,999
 • Son 365 gün boyunca yıllık ortalama çalışma süresi% 99,996

Pratik anlamda, müşterilerinin web sitelerinin mevcut olmadığı konusunda endişelenmeleri gerekmiyor.

SiteGround’un Yükleme Süreleri

WordPress siteleri için yükleme sürelerini en aza indirmek için kullandıkları hız teknolojisinden bahsettim, ancak pratik açıdan ne anlama geliyor??

cıvıldamak

Daha önce, çoğu İnternet kullanıcısının, bir siteye gitmeyi düşünmeden önce yüklemesi için üç saniye vereceğini belirtmiştim. Bu çok zaman değil, bu nedenle sitenizin ziyaretçilerini beklemek istiyorsanız yükleme sürelerinizin çok hızlı olması gerekir.

yükleme süresi ve sunucu performansı

SiteGround’da barındırılan sitelerin sayfa başına ortalama yükleme süresi 1,3 saniyedir. Bu çok hızlı ve şirketin kullandığı hız teknolojisinin verimliliğinden bahsediyor.

SiteGround Sunucu Yanıt Süreleri

Başka bir net profesyonel, çok hızlı sunucu yanıt süreleri. Sunucu yanıt süresi, sunucunun web sitenizin tüm öğelerini bir kullanıcının tarayıcısına teslim etmesinin ne kadar sürdüğünün bir ölçüsüdür..

SiteGround, altı aylık bir süre içinde ortalama 190 milisaniye ortalama son derece hızlı sunucu yanıt sürelerine sahiptir. Bu, verilerinizin nerede depolandığına bakılmaksızın, sitenizdeki bilgilerin – hem statik veriler hem de dinamik veriler – bir kullanıcının tarayıcısına neredeyse anında iletilebileceği anlamına gelir.

Bu neden önemli? Yine, kullanıcı deneyimi ile ilgilidir. Sitenizi ziyaret eden kişilerin, gezinmeyi düşünmek için mümkün olduğunca az zamana sahip olmasını istersiniz. Sunucunuz sunucuları gibi çok hızlı yanıt verdiğinde, kullanıcılarınız sitenizde kalabilir.

Birden Çok Veri Merkezi

Sunucu yanıt sürelerinin bu kadar hızlı olmasının bir nedeni de müşterilerine çoklu veri merkezleri dünyanın stratejik yerlerinde.

Kaydolduğunuzda, tercih ettiğiniz sunucu konumunu seçme seçeneği sunulur.

veri merkezleri

Veri aktarım hızları bir bütün olarak yıllar içinde önemli ölçüde artmış olsa da, kullanıcı ve sunucu arasındaki fiziksel mesafe yükleme sürelerini etkileyebilir.

Bu sorunu gidermek için şu alanlarda veri merkezleri vardır:

 • Amsterdam
 • Chicago
 • Londra
 • Milan
 • Singapur

Barındırma hizmetleri için kaydolduğunuzda, verilerinizin nerede depolanmasını istediğinizi seçme olanağınız vardır..

Ücretsiz Günlük Yedeklemeler

Bunun ne kadar önemli olduğunu biliyorsun web sitenizdeki verileri yedekleyin. Bunu yapmazsanız, bazılarının yeri doldurulamayabilecek statik verileri ve dinamik verileri kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız..

güvenlik

Sitenizi SG ile oluşturduysanız, sitenizde bir şey olması durumunda düzenli bir yedekleme sistemine sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Ancak, yedeklemeniz başarısız olursa, onlar seni koruyor.

Performans sergiliyorlar günlük yedeklemeler yedeklemenizin başarısız olması veya verilerinizi herhangi bir nedenle geri almanız gerektiğinde, müşteri hizmetlerine başvurabilir ve ihtiyacınız olanı alabilirsiniz.

Sen al ücretsiz günlük yedek kopyalar (günde yalnızca bir yedek) web sitenizin yanı sıra web sitesi yedekleme ve geri yükleme hizmet (için kaydolursanız).

yedekleme özellikleri

Hosting yedekleri web sitesi sigortası gibidir. Kullanıcı hataları, bilgisayar korsanları, silinen dosyalar veya web sitesi güncellemeleri yanlış gitti..

 • Kullanımı kolay tek tıklamayla yedekleme aracıyla yedeklemeleri kolayca görüntüleyin ve yönetin
 • Tek bir tıklamayla web sitesi yedeklemelerini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun ve geri yükleyin
 • Web sitesi hataları nedeniyle veri kaybından kaçının
 • Hızlı bir şekilde geri alabileceğiniz web sitesi güncellemelerini deneyin

Cpanel'de 1 tıklama yedekleme geri yükleme aracı

Kullanımı kolay cPanel’deki 1 tıklama yedekleme geri yükleme aracını kullanarak yedekleri anında kendiniz oluşturabilir ve geri yükleyebilirsiniz.

şeffaflık

Satın aldığınız şirketlerin yaptıkları ve nasıl yaptıkları konusunda şeffaf olmalarını sağlamak doğaldır. Web sitenizdeki tüm içeriğe sahip bir şirkete güveneceğiniz zaman özellikle önemlidir.

Çoğunlukla şeffaflık ile harika bir rekor var. Sitelerini ziyaret ettiğinizde, her ikisinin de aylık çalışma süresi yüzdesi ve yıllık çalışma süresi yüzdesi böylece sitelerinin nasıl performans gösterdiğini görebilirsiniz.

Ayrıca – ücretsiz – Tüm veri merkezlerinin IP adresleri. Bu neden önemli? Sitenizin yükleme hızını veri merkezlerinin her birinden test etmenizi sağladığından, sitenizin ziyaretçilerine en iyi kullanıcı deneyimini sağlayacak olanı seçebilirsiniz.

planlar ve fiyatlar

Ayrıca, planlarının her birine neyin dahil olduğu konusunda çok dürüstler. Daha yüksek yükleme planlarından bazıları, daha düşük yükleme süreleri sağlamak için düşük hacimli sunucuları kullanır. SiteGround ile paranızın karşılığında ne elde ettiğinizi her zaman bilirsiniz.

Global erişim

Bir bütün olarak, barındırma endüstrisi çok ABD merkezli ve bu diğer ülkelerde yaşayan insanlar için bir sorun olabilir.

SiteGround (şimdiki değeri) Bulgaristan merkezli ancak onları dünyadaki şirketler ve bireyler için oldukça erişilebilir kılan küresel bir perspektife sahipler.

Başlangıç ​​olarak, aşağıdakiler dahil olmak üzere birden çok para birimini kabul ederler:

 • Amerikan doları
 • ingiliz poundu
 • Euro
 • Avustralya doları

Ayrıca bir özel İspanyolca dil sayfası ve çeşitli yerlerde ücretsiz telefon numaraları. Ülkelere özgü alan adları da sunarlar, bu da yerel şirketlerin ülkelerine özgü bir alan adı seçmelerini kolaylaştırır. (Kayıt olurken artık ücretsiz bir alan adı sunmuyorlar.)

Son Teknoloji Güvenliği

Daha önce site güvenliği hakkında konuştuk ve sitenizi barındırmak için onları seçmenin en büyük avantajlarından biri, sitenizin korunduğunu bilmenin huzurunu yaşamanızdır. mevcut en iyi güvenlik araçlarından bazıları.

güvenlik

Daha önce bahsettiğimiz yerleşik güvenlik özelliklerine ek olarak, verilerinizi ve kullanıcılarınızı korumaya yardımcı olabilecek bir dizi diğer güvenlik özelliğine de sahip olabilirsiniz..

 • Sitenizi spam göndericilerinden korumak için SpamAssassin ve SpamExperts dahil olmak üzere anti-spam araçları
 • Belirli IP adreslerini engelleme yeteneği (bir saldırıya maruz kaldıysanız çok yararlıdır)
 • Ücretsiz bir SSL sertifikası (belirli planlarda mevcuttur)
 • Siteniz saldırı altındaysa size hemen bildirimde bulunacak 1 $ / aylık bir eklenti HackAlert
 • Sülük Koruması, sitenizin yöneticilerinin kullanıcıların parolalarını veya giriş bilgilerini vermelerini veya göndermelerini engellemelerini sağlayan bir özelliktir
 • Ücretsiz SiteCheck aracı, ziyaretçilerinizin korunduğundan emin olmak için sitenizi kötü amaçlı yazılımlara karşı hızlı ve kolay bir şekilde kontrol etmenizi sağlar.

Güvenliği ciddiye alıyorlar ve bu, özellikle sitenizde bir e-ticaret mağazası varsa veya kullanıcılardan herhangi bir özel bilgi topluyorsa büyük bir profesyonel..

Müşteri servisi

Deneyimli bir web geliştiricisiyseniz, müşteri desteğine çok az ihtiyacınız olduğunu görebilirsiniz. Bununla birlikte, geri kalanımız için, ihtiyaç duyduğumuzda ihtiyaç duyduğumuz yardımı alabileceğimizi bilmek önemlidir..

destek hızlı

destek sorununuzu çözer

SiteGround müşteri desteği gerçekten benzersizdir. Daha önce de belirtildiği gibi, canlı sohbet veya telefon desteğine 7/24 erişebilirsiniz. Size kaç müşterinin önünüzde olduğu derhal bildirilir ve çoğu durumda bekleme süreleri minimumdur.

Aynı şey kendi web sitesi aracılığıyla bir destek bileti koymak için de geçerlidir. Müşteri hizmetleri temsilcileri güler yüzlü, yardımsever ve sabırlı, onları el ele tutuşması gereken bireyler ve küçük işletmeler için özellikle iyi bir seçim haline getiriyor.

Ücretsiz site taşıma

Web barındırma geçişi söz konusu olduğunda web sitesi geçişi büyük bir güçlüktür. SiteGround ile ilgili birçok iyi şeyden biri, ücretsiz web sitesi transfer hizmetidir.

Bu hizmet yalnızca WordPress siteleri için değil, Joomla ve Drupal gibi diğer CMS platformları ve elbette tek web siteleri ve statik HTML web siteleri için de geçerlidir..

Aktarım hizmetleri, bir web sitesinin (boyutundan bağımsız olarak) ücretsiz aktarımının yanı sıra e-postaların, FTP hesaplarının, eklenti alanlarının (cPanel ile yönetilen hesaplar için) aktarımını içerir..

ücretsiz site transfer hizmeti

 1. SiteGround hosting’e kaydolun
 2. Müşteri Alanınıza Giriş Yapın
 3. Destek Sekmesine tıklayın

web sitesi transfer hizmeti

Biraz aşağı kaydırarak “web sitesi kurulum yardımcısı” bölümüne gidin.

Web sitesi taşıma formunu doldurun ve size geri dönmelerini bekleyin. WordPress sitenizi SiteGround’a aktarma işleminin sadece 24-48 saat içinde tamamlandığını görünce şaşıracaksınız..

Bilginize…

Bir WordPress sitesini diğer herhangi bir barındırma sağlayıcısından kendilerine kolayca aktarmanıza olanak tanıyan yeni bir araç yayınladılar. Buna SiteGround Migrator.

siteground migrator eklentisi

Başlamak için WordPress sitenize yeni Migrator eklentisini kurmanız yeterlidir. Bunu yaptıktan sonra, WordPress sitenizin tamamını otomatik olarak daha önce belirttiğiniz hedef etki alanına ve klasöre aktarırlar. Bu araç hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Cloudflare CDN tek tıklamayla etkinleştirme

Cloudflare CDN’si tüm planlara ücretsiz olarak dahildir ve cPanel’de şunları yapabilirsiniz: Cloudflare’yi sadece 1 tıklamayla etkinleştirin.

WordPress, hız optimizasyon kılavuzlarında Cloudflare gibi bir CDN kullanılmasını önerir.

“Etkinleştir” düğmesine sadece bir tıklama ile Cloudflare içerik dağıtım ağı (CDN) web sitenizin içeriğini önbelleğe alır ve dünyadaki birden fazla veri merkezine dağıtır.

CPanel'de Cloudflare

Ardından, ayarlar sekmesi ve Cloudflare ayarlarını agresif önbellekleme, statik kaynakların küçültülmesi, ve etkinleştir Railgun Cloudflare ile sunucu arasındaki bağlantıyı hızlandırmak için. Tüm bunları yapmanız sitenize daha hızlı yükleme süresi sağlayacaktır.

SiteGround’un Eksileri

Hiçbir web hosting şirketi mükemmel ve web barındırma olarak SiteGround kullanmaya karar vermeden önce dikkate almanız gereken birkaç dezavantajı vardır.

Veri Depolama Sınırları

İlk olumsuz şey, sitenizde depolayabileceğiniz veri miktarında oldukça düşük sınırlara sahip olmalarıdır.

Bu sınırlamaların şüphesiz iyi sebepleri vardır. Müşteriler paylaşılan barındırma sunucularında ne kadar çok veri depolarsa, yavaş yükleme süreleri ve sunucu yanıt süreleriyle karşılaşma olasılıkları o kadar yüksek olur.

Ancak, görüntü / video ağırlıklı siteleri olan kişilerin depolama sınırlamalarıyla ilgili bir sorunu olabilir. Düşük uçta 10GB ile yüksek uçta 30GB arasındadır. Çoğu metin tabanlı site için bu bol olabilir.

Bu sorunla ilgili tek çözüm, sitenizi devam ettirmek için ne kadar depolama alanına ihtiyacınız olduğunu en iyi şekilde tahmin etmeniz ve planlardan birinin depolama ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılayamayacağını görmenizdir..

 • Başlamak: 10 GB depolama alanı (CMS olmayan / WordPress destekli olmayan çoğu site için uygundur)
 • GrowBig: 20 GB depolama alanı (WordPress / Joomla / Drupal kullanan siteler için uygundur)
 • GoGeek: 30 GB depolama alanı (e-ticaret ve WordPress / Joomla / Drupal odaklı siteler için uygundur)

Kaynak Aşırı Kullanımı

Aylık “hesap başına CPU saniye” olarak adlandırdıkları bir şeyleri var. Temel olarak bu, sitenizin ayda ne kadar kaynak kullanmasına izin verildiğini sınırlar. Buradaki potansiyel sorun, bu sınırı düzenli olarak geçmeniz durumunda, sitenizi aylık ödeneğinizin sıfırlandığı sonraki aya kadar beklemeye alabilir..

kaynak kullanımı

Aylık kaynak sınırlarını plan ayrıntılarında özetliyorlar:

 • Startup: Uygun Ayda ~ 10.000 ziyaret
 • GrowBig: İçin uygun Ayda ~ 25.000 ziyaret
 • GoGeek: İçin uygun Ayda ~ 100.000 ziyaret

Ancak, aşırı kullanım dondurmasının GoGeek planında 100 bin ziyaret sınırının çok altında olabileceğinin farkında olmalısınız. Dolayısıyla, web siteniz önemli miktarda trafik çekiyorsa, günde 3.000’den fazla ziyaretçi söyleyin, o zaman GoGeek planı bile sizin için işe yaramayabilir.

Sitenize günde binlerce ziyaretçi alırsanız, o zaman bir bulut barındırma veya VPS planı ile daha iyi olduğunuz için paylaşılan barındırma planlarından tamamen uzak durmanız gerektiğini iddia ederler (daha fazla kaynakla birlikte gelirler).

Planlar & Fiyat:% s

Paylaşımlı barındırma hizmeti için üç farklı plan sunuyorlar; Başlangıç, GrowBig ve GoGeek.

SiteGround Başlangıç ​​Planı

siteground başlangıç ​​planı incelemesi

Başlangıç ​​planı ayda sadece 3,95 ABD dolarından başlar.

 • Yalnızca ana makine 1 web sitesi
 • ~ 10.000 aylık ziyaret
 • 10GB web alanı
 • Zorunlu özellikler:
 • SSD depolama
 • Ücretsiz kurulum & site transferi
 • 30-gün para iade garantisi
 • Yüzde 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • 7/24 teknik destek
 • Sınırsız bant genişliği, e-postalar, veritabanları
 • Ücretsiz SSL & HTTP / 2
 • Ücretsiz günlük yedeklemeler
 • Ücretsiz CloudFlare CDN
 • Yalnızca SuperCacher statik önbellekleme
 • PHP7 + OpCache
 • WordPress & Joomla araçları
 • cPanel & SSH erişimi

StartUp yeni başlayanlar için oldukça harika bir giriş seviyesi planı ancak bu planla sadece bir web sitesine ev sahipliği yapabilirsiniz.

SiteGround GrowBig Planı

siteground growbig planı incelemesi

Başlangıç ​​planında aldığınız standart özelliklere ek olarak, GrowBig planı size premium WordPress önbellekleme, premium destek, günlük yedeklemeler ve premium site yedekleme ve geri yükleme hizmetine erişim sağlar. İlk Wildcard SSL sertifikanız ücretsiz olarak dahil edilir.

GrowBig Planı ayda 5.95 dolardan başlıyor.

 • Sınırsız web sitesine ev sahipliği yapın
 • ~ 25.000 aylık ziyaret
 • 20GB web alanı
 • Tüm gerekli + ayrıcalıklı özellikler:
 • SuperCacher dinamiği & memcache önbellekleme
 • 30 günlük yedekleme
 • Öncelikli destek
 • SSD depolama
 • Joker karakterli SSL sertifikası
 • Destek olmak & restorasyon hizmeti
 • 2x sunucu kaynağı
 • 2x veritabanı kaynağı
 • 2x e-posta kaynakları

GrowBig, kaydolmanızı tavsiye ettiğim plan. Birden fazla web sitesi barındırabilir ve Başlangıç ​​planından 2 kat daha fazla kaynak elde edersiniz (daha hızlı bir yükleme web sitesi elde edersiniz).

SiteGround GoGeek Planı

siteground gogeek planı incelemesi

GoGeek planıyla StartUp ve GrowBig planlarının tüm avantajlarından, ayrıca Geeky özelliklerinden ve StartUp planına göre 4 kat daha fazla kaynağa sahip olursunuz..

GoGeek Planı ayda 11,95 dolardan başlıyor.

 • Sınırsız web sitesine ev sahipliği yapın
 • ~ 100.000 aylık ziyaret
 • 30 GB web alanı
 • Tüm gerekli & ödül + geeky özellikleri:
 • SuperCacher dinamiği & memcache önbellekleme
 • Tek Tıkla WordPress Hazırlama
 • Depo oluşturmak için SG-Git
 • Önceden Yüklenmiş Git
 • Ücretsiz PCI uyumluluğu
 • Premium yedekleme & restorasyon hizmeti
 • 4x sunucu kaynakları
 • 4x veritabanı kaynakları
 • 4x e-posta kaynakları

GoGeek planı yoğun şekilde trafiğe açık veya yoğun kaynak kullanan web siteleri içindir. StartUp barındırma planlarından 4 kat daha hızlı sunucularla birlikte gelir.

hosting fiyatları

Barındırma Planı Karşılaştırması

Hangi planı almalıyım? Bu bölümün bulmanıza yardımcı olmayı amaçladığı şey…

Planlar arasındaki temel fark, Başlamak sadece 1 web sitesine ev sahipliği yapabilirsiniz. GrowBig daha fazla sunucu kaynağı (= daha hızlı yükleme web sitesi) ile birlikte gelir, ayrıca öncelikli destek, 30 günlük yedekleme (StartUp ile yalnızca 1 yerine) ve dinamik önbellek (StartUp ile yalnızca statik önbellekleme yerine).

GoGeek plan 4 kat daha fazla sunucu kaynağı ile birlikte gelir ve bir hazırlama sitesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca premium web sitesi yedekleme ve geri yükleme hizmetlerinin yanı sıra ücretsiz PCI uyumluluğu da alırsınız.

StartUp, GrowBig ve GoGeek paketleri arasındaki temel farklılıkların neler olduğunu bilmek ister?

İşte bir karşılaştırma StartUp ve GrowBig planı karşılaştırması, ve GrowBig ve GoGeek planı.

SiteGround’un StartUp, GrowBig ve GoGeek planlarının tümü makul fiyatlıdır, ancak daha pahalı planlar daha fazla sunucu kaynağı içerir.

SiteGround StartUp ve GrowBig İncelemesi

SiteGround’un tüm hosting planları makul fiyatlıdır, ancak Başlangıç ​​planı sunulan en ucuz plantır. Bu giriş seviyesi bir plan ve en az kaynak ve özellikler. Başlangıç ​​planı, kişisel veya küçük işletme web sitesi veya blog gibi tek bir web sitesine ihtiyaç duyanlar için en uygun olduğunu düşünüyorum.

StartUp ve GrowBig planı arasındaki önemli bir fark, eski planla sadece bir web sitesine ev sahipliği yapma izni var (GrowBig planıyla sınırsız web sitesi barındırabilirsiniz). Bir barındırma hesabınızda birden çok web sitesi çalıştırmak istiyorsanız, Başlangıç ​​planı hayır olmalıdır.

Buna karşılık, GrowBig planı WordPress kullanan küçük işletme sahipleri ve blogcular için daha uygundur, çünkü 2x daha fazla sunucu kaynağı ve çok daha fazla özellik Başlangıç ​​planına kıyasla.

GrowBig size birden fazla web sitesine ev sahipliği yapma, kullan Supercacher statik, dinamik ve memcache önbellek teknolojisi (StartUp yalnızca statik sunar) ve bir ücretsiz joker SSL sertifikası. Başlangıç ​​planının eksik olduğu bir diğer özellik de yedekleme ve geri yükleme işlevidir. GrowBig planı ile birlikte gelir temel yedekleme ve geri yükleme hizmetleri.

Bir başka önemli fark, StartUp planı ile GrowBig’inkine kıyasla sadece standart destek almanızdır. premium destek. Bu nedenle, kolay, hızlı ve bilgili destek ekibinden biraz el tutmaya ihtiyacınız olacağını düşünüyorsanız, GrowBig planını seçmelisiniz.

siteground growbig planı incelemesi

Aşağıdaki durumlarda GrowBig planını seçmeyi düşünmelisiniz:
 • Barındırma hesabınızda birden fazla web sitesi barındırmak istiyorsunuz
 • 2 kat daha fazla sunucu kaynağı istiyorsunuz (yani daha hızlı bir yükleme web sitesi)
 • StartUp ile aldığınız bir günlük yedekleme yerine 30 günlük yedekleme istiyorsunuz
 • StartUp ile birlikte gelen standart destek yerine premium destek istiyorsunuz
 • StartUp ile gelen 10GB yerine 20GB web depolama alanı istiyorsunuz
 • Temel yedekleme ve geri yükleme hizmetlerine erişmek istiyorsunuz
 • Yalnızca StartUp ile gelen statik önbellekleme yerine statik, dinamik ve memcache önbelleğe almak istiyorsunuz
 • İlk yıl için ücretsiz joker SSL sertifikası istiyorsunuz

SiteGround GrowBig ve GoGeek İncelemesi

GrowBig vs GoGeek planı arasındaki önemli bir fark, sadece ikincisiyle birlikte gelen ekstra sunucu kaynaklarıdır. GoGeek ile birlikte gelir 4x daha fazla sunucu kaynağı ve sunucunun kaynaklarını paylaşan daha az kullanıcı. Bu, GoGeek planını seçtiğinizde hızlı bir yükleme web sitesi alacağınız anlamına gelir.

Planlar arasındaki bir diğer fark, yalnızca GoGeek planıyla elde ettiğiniz ek “geeky” özellikleridir. Böyle bir özellik site hazırlama ortamları, canlı sitenizdeki değişiklikleri yayınlamadan önce canlı sitenizi kopyalamanıza veya yeni kodu ve tasarımları test etmenize olanak tanır. Başka bir özellik Önceden yüklenmiş olarak gelen Git web sitenizin depolarını oluşturmanıza olanak tanır.

Sonunda GoGeek onların premium web sitesi yedekleme ve geri yükleme hizmetleri, ve ücretsiz PCI uyumluluğu e-ticaret sitenizi korumaya yardımcı olmak için.

siteground gogeek planı incelemesi

Aşağıdaki durumlarda GoGeek planını seçmeyi düşünmelisiniz:
 • 4 kat daha fazla sunucu kaynağı (yani hızlı yükleme web sitesi) ve sunucu kaynaklarını paylaşan daha az kullanıcı istiyorsunuz
 • Canlı ortamınızda değişiklik yayınlamadan önce canlı ortamınızı kopyalamak veya yeni kodu ve tasarımı test etmek için hazırlama ortamları istiyorsunuz
 • GrowBig ile birlikte gelen 20GB yerine 30GB web depolama alanı istiyorsunuz
 • E-ticaret sitenizi tamamen PCI uyumlu hale getirmek için ücretsiz PCI uyumluluğu istiyorsunuz
 • Web sitenizin depolarını oluşturabilmeniz için önceden yüklenmiş Git’i istiyorsunuz
 • GrowBig ile birlikte gelen temel hizmet yerine premium yedekleme ve geri yükleme hizmetlerini istiyorsunuz

Hangi hosting planı sizin için en iyisi?

Şimdi hangi planları sunduğunu biliyorsunuz ve şimdi daha iyi bir konumda ihtiyaçlarınız için en iyi paylaşılan barındırma planını seçmek için vardır. Daha sonra istediğiniz zaman daha yüksek bir plana geçebileceğinizi unutmayın.

Kendi deneyimlerime dayanarak, size önerim:

 • Basit bir şekilde çalıştırmak istiyorsanız Başlangıç ​​planına kaydolmanızı öneririz. statik veya HTML sitesi.
 • Çalıştırmayı planlıyorsanız, GrowBig planına (bu kullandığım plan) kaydolmanızı öneririz. WordPress, Joomla veya CMS destekli herhangi bir site.
 • Çalıştırmayı planlıyorsanız GoGeek planına kaydolmanızı öneririz. e-ticaret sitesi veya WordPress / Joomla evreleme ve Git’e ihtiyacınız varsa özellikleri.

SiteGround SSS

Burada en sık sorulan soruların yanıtlarını bulacaksınız.

SiteGround.com nedir?

SiteGround, paylaşılan barındırma, bulut barındırma, WordPress barındırma, VPS ve bayi barındırma hizmetlerinden özel sunuculara ve kurumsal barındırma hizmetlerine kadar çeşitli hizmetler sunan bir web barındırma şirketidir. SiteGround 2004 yılında kuruldu ve dünya çapında 800.000’den fazla alan adına ev sahipliği yapıyor. Şirketin bağımsız mülkiyeti (SiteGround’un mülkiyeti EIG’e ait değildir) ve merkezi Bulgaristan’ın Sofya şehrinde bulunmaktadır ve Chicago, Londra, Amsterdam ve Singapur’da veri merkezlerine sahiptir. BBB’den A notu var. Resmi web sitesi www.siteground.com’dur. Wikipedia sayfalarında daha fazla bilgi edinin.

SiteGround’un para iade garantisi var mı?

Evet. 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar. İlk 30 gün içinde hizmetinizi iptal edebilirsiniz ve tam bir geri ödeme alacaksınız. Para iade garantisi etki alanı adlarını, bulut veya sunucu barındırma hizmetini kapsamaz.

SiteGround hangi ödeme yöntemlerini kabul eder??

Visa ve MasterCard gibi kredi kartları ile ödeme kabul ederler ve hatta PayPal ile ödeme yapabilirsiniz (ancak PayPal ödeme bağlantısını almak için desteğe ulaşmanız gerekir). Ödemeler bir, iki veya üç yıl önceden yapılabilir. Aylık olarak da ödeme yapabilirsiniz, ancak aylık ödeme kurulum ücreti alır.

Bir veri merkezi konumu seçebilir miyim?

Evet, kaydolduktan sonra tercih ettiğiniz veri merkezi konumunu seçebilirsiniz. Chicago, Londra, Amsterdam ve Singapur’da veri merkezleri var.

SiteGround ücretsiz web sitesi geçişi sunuyor mu??

Evet, siteniz ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, mevcut bir web sitesini sizin için ücretsiz olarak taşıyacaklardır. Ve bunu herhangi bir kesinti olmadan yapacaklar. Site taşıma hizmeti, WordPress ve Joomla destekli web siteleri dahil olmak üzere her türlü web sitesini içerir. Site taşıma isteğinizi Müşteri Alanınıza gönderirsiniz. Ek yardıma ihtiyacınız olursa, sitenizi hızlı bir şekilde çalıştırmak ve çalıştırmak için 7/24 destek sağlarlar.

SiteGround web sitemin yedeklerini alacak mı??

Evet, Başlangıç ​​planı günde bir site yedeklemesi içerir ve GrowBig ve GoGeek planları web sitenizin günde 30 yedeklemesini gerçekleştirir. GrowBig ve GoGeek ayrıca 1 tıklamayla site restorasyon hizmeti ile birlikte gelir. İstediğiniz zaman cPanel aracılığıyla manuel yedeklemeler de oluşturabilirsiniz.

SiteGround’un çalışma süresi garantisi nedir?

SiteGround% 99.99 çalışma süresini garanti eder. Eğer bunu sağlayamazlarsa, size bir hesap kredisi sağlarlar. Çalışma sürenizi Müşteri Alanınızın içinden izleyebilirsiniz.

Siteground desteğiyle nasıl iletişim kurabilirim?

Web sitenizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız veya faturalandırma veya hesap desteğine ihtiyacınız varsa, 7/24 onlarla iletişim kurabilirsiniz. E-posta / biletler (10 dakika cevap süresi), canlı sohbet (anlık yanıt süresi) veya telefon (anında yanıt süresi) aracılığıyla herhangi bir zamanda yeni hesap katılım yardımı, ücretsiz web sitesi transferleri ve sürekli yardım sağlarlar. Telefon numaraları 1.866.605.2484 (ABD), 44.800.8620379 (İngiltere), 61.1800.357221 (AU), 34.900.838.543 (İspanya) veya 1.800.828.9231 (dünyanın geri kalanı).

SiteGround SSL ve CDN sunuyor mu??

Evet. Tüm planlar ücretsiz bir SSL sertifikası ile birlikte gelir. StartUp planı ücretsiz Let’s Encrypt SSL içerirken, GrowBig ve GoGeek planları ücretsiz Wildcard SSL sertifikası ile birlikte gelir. CloudFlare’den ücretsiz CDN de tüm planlara dahildir.

SiteGround, WordPress hosting için iyi mi?

Evet. Tüm planlar, otomatik WordPress çekirdek güncellemeleri ve yama, hesap kurulumunda otomatik WordPress kurulumu, SuperCacher önbellek eklentisi, site sahneleme ve% 100 ücretsiz site aktarım hizmeti gibi özellikler tam olarak yönetilen WordPress barındırma ile birlikte gelir.

Üstüne üstlük. Onlar olmuştur üst üste iki yıl boyunca # WordPress ana bilgisayarına oy verdi şimdi (2017 anketinde 1 numara ve WPhosting Facebook Grubu tarafından 2016’da ankette 1 numara). Ve Avustralya ve İngiltere gibi yerel olarak farklı ülkelerde kullanım için iyi tanınmaktadır..

SiteGround, Katı Hal Sürücülerle (SSD’ler) geliyor mu??

Evet. Tüm planlar SSD ile birlikte gelir. SSD, NGINX, PHP7 ve HTTP / 2’ye ek olarak sitenizin çok hızlı yüklenmesini sağlayacaktır.

SG Site Tarayıcısına ihtiyacım var mı?

Ekstra koruma istiyorsanız. SG Site Tarayıcı (daha önce HackAlert olarak adlandırılıyordu), Sucuri tarafından desteklenmektedir ve sitenizi korumaya yardımcı olan ve yıllık 19.80 $ maliyet karşılığında premium bir kötü amaçlı yazılım algılama ve erken uyarı sistemidir..

Reddit ve Quora’da SiteGround incelemeleri güvenilir mi??

Evet, Quora ve Reddit, gerçek kişilerden ve müşterilerden onlar hakkındaki yorumları okumak için iyi yerlerdir. Reddit ve Quora’da iyi SiteGround incelemeleri bulabilirsiniz. Yelp ve TrustPilot’ta yorumları da okuyabilirsiniz.

En iyi SiteGround alternatifi nedir?

SiteGround bu site için kullandığım web barındırma ve tavsiye ettiğim web barındırma şirketidir. Ama web barındırma (ki bunu tavsiye ederim) araştırıyorsanız ve SiteGround için iyi alternatifler arıyorsanız, o zaman burada benim yarışmacıların listesi. SiteGround’a en iyi alternatiflerin A2 Hosting (hemen hemen aynı özellikler, ancak biraz daha hızlı / daha iyi sunucu hızı teknolojileri sunuyor) ve InMotion Hosting (yine hemen hemen aynı özelliklere sahip olduğunu, ancak ücretsiz bir alan adı ve 90 günlük geri ödeme politikasıyla geldiğine inanıyorum) ). Bluehost da belirgin bir SiteGround alternatifidir, Bluehost incelemesi burada

SiteGround kupon kodunu nerede bulabilirim?

Promosyon kodu girme seçeneği olmadığı için bir tane bulamazsınız. Çevrimiçi olarak bir SiteGround kupon kodu bulduysanız, bu sahte bir koddur. Bununla birlikte, promosyonlar ve indirimli fiyatlar sundukları tek zaman olduğu için çeşitli promosyonlar (genellikle Black Friday gibi büyük tatillerde) yayınlarlar..

SiteGround hostinginin maliyeti nedir??

SiteGround üç paylaşılan barındırma planı sunar, en ucuz plan Başlamak 3,95 $, GrowBig aylık 5,95 $ ve GoGeek aylık 11,95 $. Ayrıca 4 bulut barındırma planları var. giriş plan ayda 80 $, aylık 120 $, Business Plus aylık 160 $ ​​ve Süper Güç aylık 240 $. Planları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitelerine gidin.

SiteGround iyi bir hosting şirketi mi?

Paylaşımlı hosting, WordPress hosting, WooCommerce hosting, bulut hosting, özel sunucular ve kurumsal hosting planları sunar. SiteGround’un web barındırma hizmeti, en yüksek sunucu hızı, benzersiz güvenlik ve 7/24 hızlı ve uzman desteği sağlamak için “özenle hazırlanmıştır”. SiteGround’un kaydolmak için iyi bir web barındırıcısı olmasının ana nedenleri.

Hız ve çalışma süresi

Tüm web hosting planları gibi son hız teknolojileri ile geliyor SSD sürücüler, NGINX, HTTP / 2, PHP7 ve ücretsiz Cloudflare CDN. Başka bir deyişle, web sitenizi onlarla barındırırsanız, süper hızlı yüklenir!

Hosting Güvenliği

Güvenliği ciddiye alırlar ve benzersiz güvenlik çözümleri sunarlar. günlük ücretsiz site yedeklemeleri ve geri yükleme, kötü amaçlı yazılım taramaları ve DDOS koruması ve SSL sertifikaları. Şirket içi teknoloji çözümlerini kullanarak en iyi güvenlik ve yedekleme hizmetlerinden yararlanın!

WordPress

Kullanım kolaylığı sunar yönetilen WordPress barındırma tüm planlarında, yani otomatik WordPress çekirdek güncellemeleri ve yama, otomatik WordPress kurulumu hesap kurulumunun yanı sıra, SuperCacher önbellek eklentisi, site hazırlama ve% 100 ücretsiz site aktarma hizmeti. Ayrıca PCI uyumlu sunucularda yönetilen WooCommerce barındırma hizmeti sunarlar. WordPress.org’un onları onaylaması şaşırtıcı değil!

Destek

Endüstri lideri yeni hesap yerleşik yardımı, ücretsiz web sitesi transferleri ve her zaman devam eden yardım ve destek telefon, sohbet veya e-posta yoluyla. Sürekli olarak yaklaşık% 100 müşteri memnuniyeti oranlarına ulaştıklarına şaşmamalı!

Yani .. SiteGround’u öneririm?

Evet – SiteGround’u şiddetle tavsiye ederim.

Özellikle şimdi artık SiteGround kullanıyorum (GrowBig planındayım). Çünkü unutmayın, çok uzun zaman önce bu siteyi onlara taşımaya karar verdim.

Web siteniz için çok uygun fiyatlı ve güvenilir bir web barındırma hizmeti sunuyorlar.

Onlar sahip endüstri lideri ve etkileyici çalışma süresi seviyeleri, hızlı sunucular, güçlü güvenlik özellikleri ve mükemmel müşteri hizmeti rekabeti dikiz aynasında bırakan.

Onları web barındırma olarak seçmenin birkaç dezavantajı, bence, çok yönlü tarafından ağır basar.

Sitenizin kaynak sınırlarını aşmaması koşuluyla, sitenizin hızlı bir şekilde yükleneceğinden, ihtiyacınız olduğunda kullanılabilir olduğundan ve verilerinizi ve ziyaretçilerinizin gizliliğini korumak için güvenli olacağından emin olabilirsiniz.

SiteGround hakkında hala çitin üzerinde oturuyorsanız, 30-gün para iade garantisi, yani “deneyebilirsiniz” ve eğer mutlu değilseniz, paranızı geri alırsınız.

SiteGround mükemmel hosting sunar ekstra özelliklerle dolu geliyor ve genellikle orada en ucuz web barındırma değildir.

Bununla birlikte, şu anda fiyatları, işteki en ucuz barındırma rakiplerinden bazılarıyla eşleşiyor (ayda sadece 3,95 ABD dolarından, ayda 11,95 ABD dolarından aşağı).

KASIM 2018 GÜNCELLEME: Artık bu web sitesini barındırmak için SiteGround kullanmıyorum. Şimdi Cloudways ile birlikteyim. SiteGround veya başka bir şeyden memnun değildim, sadece bu web sitesi büyümeye devam ettikçe Cloudways performansı daha iyi idare edebilir.

FTC ifşası: Size mümkün olan en ucuz fiyatı almak için SiteGround inceleme bağlantılarım aracılığıyla satın almaya karar verirseniz komisyon kazanacağım.

Bu bağlantıyı tıklayarak web sitenizi yalnızca Aylık 3,95 ABD doları (aşağı Aylık 11,95 USD).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map