Shopify ve GoDaddy

Shopify ve GoDaddy Bir e-ticaret web sitesi oluştururken bu iki popüler hizmet arasında seçim yapmanıza yardımcı olmak için performans, özellikler, fiyatlandırma, artılar ve eksiler ve daha fazlasına bakan e-ticaret karşılaştırması.


Toplam puan

Shopify

Toplam puan

GoDaddy

GoDaddy dünyanın en büyük etki alanı kayıt kuruluşudur ancak aynı zamanda web barındırma ve e-ticaret yazılımı gibi başka hizmetler de sunmaktadır. E-ticaret web sitesi oluşturma yazılımı, entegre bir alışveriş sepetinden envanter yönetiminden ödeme işlemeye kadar çevrimiçi satmanız gereken her şeyi size sunar.

Shopify Öte yandan, orada en iyi e-ticaret platformudur ve çevrimiçi, sosyal medyada veya şahsen satmak için ihtiyacınız olan her şeyi verir. Shopify, yerleşik ürün yönetimi, envanter, ödeme ve gönderim çözümleriyle çevrimiçi bir mağaza oluşturmanıza olanak tanıyan eksiksiz bir e-ticaret platformudur.

Shopify vs GoDaddy karşılaştırması

Shopify bir çevrimiçi mağaza oluştururken önerilen e-ticaret yazılımı olarak GoDaddy’ye karşı açık kazanır.

sağa kaydır

Shopify

GoDaddy

Hakkında:Shopify, kullanıcıların kendi çevrimiçi mağazalarını uygun fiyatlarla tasarlamaları için pazardaki en iyi e-ticaret yazılımı çözümüdür..GoDaddy son zamanlarda medyada, özellikle TV reklamlarında ve basılı medyada. Etki alanı adlarının yanı sıra makul fiyatlı planlar ve etkileyici çalışma süreleriyle birlikte kullanıcı dostu web barındırma sağlar.
Da kuruldu:20041997
BBB Değerlendirmesi:bir+bir+
Adres:150 Elgin Street, 8th Floor, Ottawa, ON, Kanada, K2P 1L414455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefon numarası:(888) 746-7439(480) 505-8877
E:ListelenmemişListelenmemiş
Destek Türleri:Telefon, Canlı Destek, Sohbet, BiletTelefon, Canlı Destek, Sohbet, Bilet, Eğitim
Veri Merkezi / Sunucu Konumu:Ontario, KanadaPhoenix, Arizona
Aylık Fiyat:Aylık 29,00 TLAylık $ 4.99’dan başlayan fiyatlarla
Sınırsız Veri Transferi:HayırEvet (Ekonomi Planı Hariç)
Sınırsız Veri Depolama:EvetEvet (Ekonomi Planı Hariç)
Sınırsız E-posta:HayırEvet (Ekonomi Planı Hariç)
Birden Çok Alan Adını Barındırın:HayırEvet (Ekonomi Planı Hariç)
Hosting Kontrol Paneli / Arayüzü:Shopify ArayüzücPanel
Sunucu Çalışma Süresi Garantisi:% 99.90% 99.90
Para iade garantisi:14 gün30 gün
Dedicated Hosting Mevcut:HayırEvet
Bonuslar & Ekstralar:Ücretsiz 14 günlük deneme sürümü, kredi kartı gerekmez. Çok sayıda ücretsiz ve ücretli şablon. Çevrimiçi mağazanızı başlatmak için hepsi bir arada ürüne ihtiyacınız olan her şey.Premium DNS Yönetim Aracı (yalnızca Ultimate Plan). Çift İşlem Gücü ve Bellek (yalnızca Ultimate Plan). DudaMobile sitenizi otomatik olarak mobil ortama dönüştürür (Ekonomi hariç tüm planlar). SSL Sertifikası (yalnızca Ultimate Plan). Web Sitesi Hızlandırıcı (yalnızca Ultimate Plan). SSL Sertifikası (yalnızca Ultimate Plan). Kötü Amaçlı Yazılım Tarayıcısı (yalnızca Ultimate Plan).
İyi: Mağazanın tasarımı üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz.
İhtiyacınız olan sayıda ürün ve varyant ekleyebilirsiniz..
Kolay ürün konfigürasyonu ve çoklu ürün resimleri.
Kolay ödeme süreci.
Satışları kolay ve Shopify uygulamalarını kullanarak dönüşümleri artırabilirsiniz.
Düşük işlem ücretleri.
Harika Çalışma Süresi: GoDaddy gibi bir şirketin sektördeki en iyi çalışma sürelerinden birine sahip olmasını beklersiniz, sadece bu kadar büyük oldukları gerçeğini verir. Ancak GoDaddy’nin çalışma süresi hakkında henüz bir şikayet duymadım. Uptime bir web barındırma şirketi teslim beklediğiniz şeylerden biridir ve GoDaddy tarzı ile yapar.
Linux ve Windows Hosting: GoDaddy, endüstri standardı Linux işletim sistemi yerine Windows’a gitme seçeneği sunan nadir birkaç barındırma sağlayıcısından biridir. ASP.NET web siteleriniz varsa, burası tam size göre.
Büyük Teknik Destek: Tekrar tekrar, web hosting şirketleri müşteri hizmetleri hakkında şikayetler olsun. Bilgi eksikliği veya devasa bekleme süreleri olsun, ancak GoDaddy bu büyüyle bir tavşanı şapkalarından çıkardı. Onlar mutlak en iyi müşteri hizmeti var.
Kullanıcı Dostu: GoDaddy’nin çoğu yeni son müşteriler fikri üzerine inşa edilmiştir. Tüm araçları ???? acemi ???? arkadaş canlısı. Şahsen ben bu noktada endüstri standardı olması gereken onların pancarı seviyorum. İhtiyacım olan her şey parmaklarımın ucunda ve UX’leri hakkında kesinlikle hiçbir şikayetim yok.
Kötü: E-posta ve alan adı barındırma dahil değildir.
En sezgisel platformlar değil.
Büyük bir değer değil: GoDaddy’yi büyük bir promosyon anlaşmasında yakalamadığınız sürece, ödediğiniz fiyatlardan biraz üzgün olacaksınız. GoDaddy alt uç hizmet paketleriyle aynı düzeyde performans elde edemezsiniz. Ama onları bir promosyonda yakalarsanız, kazanan kazanan tavuk yemeği.
Online Mağaza Özellikleri Yok: Benim için, bu gün ve yaşta, e-Ticaret eklemeler hiçbir beyinsiz olmalıdır. Web hosting şirketi genellikle paranızı zaten bir yığın alır çünkü tüm çan ve ıslık almalısınız. GoDaddy için, mağazanıza her açıdan saldıran eksik özelliklere ve hatalara sahip tekneyi özlüyorlar.
Özet:Shopify, kullanımı başlatmak için çok sayıda ücretsiz şablon ve tema içeren kullanımı kolay bir platformdur. Bu, çevrimiçi ve sosyal medya satanlardan araçlarının bagajından satanlara kadar olan kullanıcılar içindir. Bu web barındırma kullanım kolaylığı hiçbir tasarım becerileri gerekli olduğunu, bir acemi görevleri almak için izin verir. Burada işle ilgili olarak her şeyi tek bir yerde toplayın.Ayrıca bu web barındırma hizmetinde kullanılabilir 1-Click uygulama yüklemeleri ve daha fazlası ile birlikte büyük destek. Barındırma ile birlikte alan adı kaydını kullanmanın kolay olduğunu belirtmek gerekir. Kullanıcıların web sitelerinin mobil kullanıma hazır olmaları veya Linux ile Windows arasında seçim yapma konusunda endişelenmeleri gerekmez. Kullanıcılar, kullanıcıların hesap bilgilerine kolayca erişebilmeleri için web sitelerinin kendileriyle değiştirildiği Go Daddy mobil uygulamasındaki hesaplara da erişebilirler. GoDaddy alternatiflerini burada bulabilirsiniz.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map