Servebolt İncelemesi

Hızlı bir yükleme web sitesine sahip olmak önemlidir. Siz ve diğer herkes bunu biliyorsunuz. Giriş Servebolt. Ölçeklenebilirlik, güvenlik ve bir sağlayıcı veya inanılmaz derecede hızlı web hosting!


Web siteniz için kullandığınız web barındırma hizmeti web sitenizin ne kadar hızlı (veya yavaş) yükleneceğini belirleyecek en kritik faktördür. Bu Servebolt incelemesi, bu yönetilen web barındırıcısına kaydolmadan önce bilmeniz gereken her şeyi size verecektir.

Dolayısıyla, bir web sitesi oluşturacaksanız veya mevcut web sitenizi yeni bir web barındırıcısına taşıyacaksanız, hızlı bir şekilde yüklenmesini sağlayabilirsiniz! Web sitenizin yükleme süresinin kullanıcı deneyimi, dönüşüm oranları ve SEO üzerinde etkisi olduğundan.

Google tarafından yapılan bir araştırma, sayfa yükleme süresi 3 saniyeye çıktığında hemen çıkma oranının% 32 arttığını; Yüklenmesi 5 saniye sürdüğünde% 90; 6 saniye boyunca% 106; ve 10 saniye boyunca% 123. Bu, site ziyaretçinizi web sitenizde kalmaya ikna etmek için yalnızca saniyelerinizin olduğu anlamına gelir.

Hızlı web sitesi hızını garanti eden güçlü bir web hosting çözümü Servebolt. Bu web barındırma hizmetinin felsefesi tek bir satırda özetlenebilir: “Drag yarışı için kamyon getirme”.

Servebolt nedir?

Servebolt, yönetilen bir bulut barındırma sağlayıcısıdır.

Servebolt’da barındırılan her web sitesi, web siteniz için bir kap olan ve tüm ayarları, depolama alanını ve teknik ortamı içeren bir Bolt ™ ️ tarafından desteklenmektedir..

Bolt ™ ️ web sitenizi barındırmaktan sorumlu bir kaptır. Bolt ™ ️ depolama alanınızı, ayarlarınızı ve teknik ortamınızı tanımlar. Şirket ayrıca komut satırı araçları, SSL, SSH, Git ve SFTP sertifikaları için destek ve inanılmaz derecede hızlı bir veritabanı sağlar.

servisbolt nedir

Yönetici panelinizi, yedeklemelerle sabitlenen cıvatalarınızı ™ ️ yönetmek için kullanırsınız. Servebolt, hız ve performans için en iyi barındırma sağlayıcılarından biridir. Şirket 2014 yılında Erlend ve Hans Kristian tarafından Raske Sider olarak kuruldu. Servebolt şimdi İsveç, Norveç ve Hollanda’daki ofisleri ile küresel bir şirkettir. Çok fazla içeriğe ve yoğun trafiğe sahip büyük bir web siteniz varsa, bu mükemmel bir seçenektir.

servebolt cms türleri

Servebolt’un barındırma platformu, WordPress sitenizin hem ön hem de arka uçta olağanüstü hızlı çalışmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Geliştiricileriniz WP-Developers araç kutusu sayesinde değerli zaman kazandıracak. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli CMS platformları desteklenir:

Servebolt şunları destekler: WordPress, WooCommerce, CraftCommerce ve CraftCMS, Pimcore, Magento, Laravel, Prestashop, X-Cart, Drupal, Invision Community

% 100 ücretsiz deneme ile Servebolt’u test edin! Taşıması kolay ve sizin için ücretsiz olarak yapacaklar!

Servis Hızı

Servebolt bulut platformu hız için yaratıldı. Servebolt’un rakiplerinin çoğundan maksimum altı kat daha fazla hız alacaksınız. Barındırma hızı sorunları donanım, yazılım ve ağ birleşimi ile çözülmüştür. Servebolt Linux işlemci hızını optimize eder. Her işlemci Hyperthreading içerir. İşlemcilerin birden fazla görevde aynı anda ve daha hızlı çalışmanıza olanak vermesinin nedeni budur. Daha hızlı ağ iletişimi, ağ bilgisayarları arasında hızlı veri aktarımı için Infiniband içerir.

servisbolt hızı

Servebolt, Linux dağıtımının geliştirilmesinden ve bakımından sorumludur. Tüm seviyeler Servebolt Cloud’da maksimum hızları almanızı sağlamak için optimize edilmiştir. Olağanüstü hız, bu Servebolt incelemesinin mükemmel olmasının temel nedenlerinden biridir. Şirket ayrıca WordPress web sitenizin performansında bir gelişme sağlamak için kendi PHP ve MariaDB sürümlerine sahiptir. Barındırma paketiniz sınırsız bant genişliği içeriyor.

cıvata nedir

Servebolt, web sitenizin trafiğini ölçeklendirmenize ve yönetmenize yardımcı olacak uzman bir ekibe sahiptir. Uzmanlar, mümkün olan en iyi deneyimi elde etmenizi sağlamak için doğru kararları vermenize yardımcı olacaktır. Bulut konumları, mümkün olan en düşük gecikmeye sahip olduğunuzdan emin olmak için stratejik olarak yerleştirilmiştir. Servebolt Cloud, ekibinizi diğer alanlar için serbest bırakmayı tamamen başardı. Servebolt, geliştiriciler için mükemmel, kullanımı kolay, kullanıcı dostu ve herhangi bir deneyiminiz yoksa ideal.

 • WordPress Önbellek
 • WordPress Çoklu Sitesi
 • Git Entegrasyonu
 • Yük dengeleme
 • GZIP Sıkıştırma
 • Görüntü Optimizasyonu (bunun için ek eklentiler indirmenize gerek yok!)

Barındırma planınızı seçtiğinizde, mümkün olan en yüksek hızları almanızı sağlamak için Bulut bölgesini seçebilirsiniz.

% 100 ücretsiz deneme ile Servebolt’u test edin! Taşıması kolay ve sizin için ücretsiz olarak yapacaklar!

Servebolt Çalışma Süresi ve Kesinti Süresi

Kesinti süresinin alt çizginizde olumsuz bir etkisi olduğunu zaten biliyorsunuz. Web siteniz üzerinden reklam vererek veya ürün satarak para kazanıyorsanız, hizmet dışı kalma süresi kritik hale gelir. Mevcut çalışma süresi oranlarınızı bilmiyorsanız, Servebolt çalışma sürenizi kontrol etmek için ücretsiz bir araç sağlar. Servebolt’un çalışma süresi olağanüstü. Bazı aylar için ortalama yüzde 100. 2019 için yıllık ortalama yüzde 99,99 oldu. Optimum kâr potansiyelinize ulaştığınızdan emin olmak için siteniz mümkün olan en iyi çalışma süresini gerektirir.

Hizmet Güvenliği

Güvenlik Servebolt tarafından çok ciddiye alınıyor. Bu, tüm platformun en üst düzey güvenlik kullanılarak yaratılmasının nedenidir. Servebolt ile güvenlik konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak. AppArmoru her sunucunun güvenliğini sağlamak için kullanılır. Şirket ayrıca en yüksek güvenliği sağlamak için çok sayıda ek önlem aldı. Servebolt herhangi bir sorunu 7/24 izler. Şirket, güvenlik için en son güncellemeleri kullanarak sürekli düzeltme ekleri ve yükseltmeler yapıyor.

Servebolt ve Cloudfare resmi ortaklar. Servebolt ayrıca aşağıdakilerle birlikte ek şirketlerle ortaklıklar kurdu: Blix Çözümleri sunucunun aldığı tüm trafiği izlemek için. Şirketinize herhangi bir zarar gelmeden önce tüm kötü amaçlı etkinlikler engellenir. Size bir dizi SSL sertifikası verilecektir. Gerçek sertifikalarınız gereksinimlerinizin karmaşıklığına bağlıdır. Sertifikalar şunları içerir:

 • Tüm alanlar (aşamalandırma, test etme dahil) ücretsiz SSL alır.
 • Şifreleyelim sertifikaları ücretsiz.
 • Kendinden imzalı SSL sertifikaları ücretsizdir.
 • Proxy CDN’leri SSL alır.

% 100 ücretsiz deneme ile Servebolt’u test edin! Taşıması kolay ve sizin için ücretsiz olarak yapacaklar!

Servebolt Artıları ve Eksileri

Servebolt Artıları

 • Süper hızlı web hosting.
 • Ücretsiz site taşıma (deneme hesapları için bile).
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi.
 • Özel Linux yığını.
 • Memcached veya Redis’e gerek yok.
 • PHP sürümünüzü seçersiniz.
 • Yedeklemeleriniz 30 günlük bir süre boyunca saklanır.
 • Günlük site dışı yedeklemeler.
 • Sunucu tabanlı önbellekleme.
 • Özel kontrol paneli.

Servebolt Eksileri

 • Ucuz değil. WP Engine ve Kinsta gibi diğer yönetilen barındırma sağlayıcılarından çok daha pahalı.

Hizmet Planları

Servebolt, hepsi ücretsiz deneme sürümü dahil olmak üzere geniş bir yelpazede plan seçenekleri sunar. Planınızı seçerken, web sitenizin boyutunu ve aldığı (veya alması beklenen) sayfa görüntülemelerini belirlemek önemlidir. Bu, özellikle web barındırma hizmeti olarak Servebolt’u seçerken size çok para kazandırabilir.

Bu kadar fazla depolama alanı gerektirmeyen küçük bir WordPress sitesi çalıştırıyorsanız, daha düşük yüksek performanslı planlardan birine bağlı kalmak en iyisidir. Daha fazla insan ve sunucu gücü gerektiren daha büyük bir web sitesi çalıştırıyorsanız ve artan trafik ve hizmet gereksinimlerini deneyimliyorsanız, Servebolt’un Kurumsal planları daha yüksek depolama alanı ve hatta size özel maliyetle özelleştirilmiş bir plan sunar.

Hizmet fiyatlandırma planları

% 100 ücretsiz deneme ile Servebolt’u test edin! Taşıması kolay ve sizin için ücretsiz olarak yapacaklar!

 • Giriş: Maliyetiniz 1 web sitesi, 1 GB depolama alanı ve maksimum 250 bin sayfa görüntüleme için aylık 39 ABD dolarıdır.
 • Ekstra Küçük: 1 web sitesi, 2 GB depolama alanı ve maksimum 400 bin sayfa görüntüleme için maliyetiniz ayda 69 ABD dolarıdır.
 • Başlangıç: Üç web sitesi, 4 GB depolama alanı ve maksimum bir milyon sayfa görüntüleme için maliyetiniz aylık 99 ABD dolarıdır.
 • Küçük: Üç web sitesi, 8 GB depolama alanı ve maksimum bir milyon sayfa görüntüleme için maliyetiniz aylık 189 ABD dolarıdır.
 • Orta: 5 web sitesi, 16 GB depolama alanı ve maksimum bir milyon sayfa görüntüleme için maliyetiniz aylık 349 ABD dolarıdır.
 • Büyük: 7 web sitesi, 32 GB depolama alanı ve maksimum bir milyon sayfa görüntüleme için maliyetiniz aylık 549 ABD dolarıdır.
 • XL: 15 web sitesi, 64 GB depolama alanı ve maksimum iki milyon sayfa görüntüleme için maliyet 749 $.
 • XXL: 20 web sitesi, 128 GB depolama alanı ve maksimum iki milyon sayfa görüntüleme için maliyetiniz 1,409 $.

Servebolt’un nasıl çalıştığını belirlemek için test Bolts ™ ️ testi için ücretsiz bir denemeden yararlanabilirsiniz. Startup’lar, ücretsiz performans incelemesine ek olarak bir yıl boyunca Servebolt barındırma planlarının yarısını size sağlayan Erken Aşama Başlangıç ​​Programı sunulmaktadır..

Servebolt İncelemesi: Özet

servebolt incelemesi

Servebolt yüksek performanslı yönetilen web hosting bir sonraki seviyededir. Servebolt’a geçin veya sadece ücretsiz deneyin ve daha önce hiç görmediğiniz yükleme hızlarını deneyimleyin.

Servebolt mükemmel hızlar, mükemmel müşteri hizmetleri ve üstün güvenlik sunar. Daha yüksek maliyete rağmen (bu SiteGround veya Bluehost paylaşılan barındırma değildir), barındırma olağanüstü olduğu için yatırım paraya değer. Bu Servebolt incelemesi en azından hizmeti denemenizi önerir.

% 100 ücretsiz deneme ile Servebolt’u test edin! Taşıması kolay ve sizin için ücretsiz olarak yapacaklar!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map