Namecheap vs GoDaddy Barındırma

Kafa kafaya Namecheap GoDaddy’ye Karşı performans, fiyatlandırma, artılar ve eksiler ve daha fazlası gibi önemli özelliklere bakarak web barındırma karşılaştırması – web barındırma hizmetleri sunan bu alan adı kayıt şirketlerinden birine kaydolmadan önce karar vermenize yardımcı olmak için.


Toplam puan

Namecheap

Toplam puan

GoDaddy

GoDaddy bu iki web barındırma hizmetleri arasında açık kazanır. Aşağıdaki karşılaştırma tablosunda GoDaddy vs Namecheap hakkında daha fazla bilgi edinin:

sağa kaydır

Namecheap

GoDaddy

Hakkında:Namecheap onlarla son derece uygun fiyatlı reklam güvenilir web hosting sunan alan adı kayıt şirketlerinde pazar liderlerinden biridir.GoDaddy son zamanlarda medyada, özellikle TV reklamlarında ve basılı medyada. Etki alanı adlarının yanı sıra makul fiyatlı planlar ve etkileyici çalışma süreleriyle birlikte kullanıcı dostu web barındırma sağlar.
Da kuruldu:20001997
BBB Değerlendirmesi:Fbir+
Adres:11400 W. Olympic Blvd Suite 200, Los Angeles, CA 90302, Amerika Birleşik Devletleri14455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefon numarası:(661) 310-2107(480) 505-8877
E:[Email protected]Listelenmemiş
Destek Türleri:Canlı Destek, Sohbet, BiletTelefon, Canlı Destek, Sohbet, Bilet, Eğitim
Veri Merkezi / Sunucu Konumu:ABD ve İngilterePhoenix, Arizona
Aylık Fiyat:Aylık $ 3.24Aylık $ 4.99’dan başlayan fiyatlarla
Sınırsız Veri Transferi:EvetEvet (Ekonomi Planı Hariç)
Sınırsız Veri Depolama:Evet (yalnızca Ultimate Plan)Evet (Ekonomi Planı Hariç)
Sınırsız E-posta:Evet (yalnızca Ultimate Plan)Evet (Ekonomi Planı Hariç)
Birden Çok Alan Adını Barındırın:EvetEvet (Ekonomi Planı Hariç)
Hosting Kontrol Paneli / Arayüzü:cPanelcPanel
Sunucu Çalışma Süresi Garantisi:% 99.90% 99.90
Para iade garantisi:14 gün30 gün
Dedicated Hosting Mevcut:EvetEvet
Bonuslar & Ekstralar:SEO Araçlarını Çekin, Daha Fazla Yük.Premium DNS Yönetim Aracı (yalnızca Ultimate Plan). Çift İşlem Gücü ve Bellek (yalnızca Ultimate Plan). DudaMobile sitenizi otomatik olarak mobil ortama dönüştürür (Ekonomi hariç tüm planlar). SSL Sertifikası (yalnızca Ultimate Plan). Web Sitesi Hızlandırıcı (yalnızca Ultimate Plan). SSL Sertifikası (yalnızca Ultimate Plan). Kötü Amaçlı Yazılım Tarayıcısı (yalnızca Ultimate Plan).
İyi: Kullanımı Kolay Arabirim: Diğer web barındırma arabirimlerinin aksine, bu, tüm seçeneklerinizin kenar çubuğuna düzgün bir şekilde yerleştirilmiş olmasıyla düzenli ve düzenli bir yapıya sahiptir..
Nasıl Yapılır Videoları: Arka uçtaki görevi tamamlama veya yönetme konusunda size rehberlik eden öğretici videolar var – herhangi bir yeni başlayan için bir nimet.
Ucuz Fiyatlar: Sadece bir bütün tekne yükünün tadını çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda kir ucuz fiyatlar için de faydalanabilirsiniz.
Harika Çalışma Süresi: GoDaddy gibi bir şirketin sektördeki en iyi çalışma sürelerinden birine sahip olmasını beklersiniz, sadece bu kadar büyük oldukları gerçeğini verir. Ancak GoDaddy’nin çalışma süresi hakkında henüz bir şikayet duymadım. Uptime bir web barındırma şirketi teslim beklediğiniz şeylerden biridir ve GoDaddy tarzı ile yapar.
Linux ve Windows Hosting: GoDaddy, endüstri standardı Linux işletim sistemi yerine Windows’a gitme seçeneği sunan nadir birkaç barındırma sağlayıcısından biridir. ASP.NET web siteleriniz varsa, burası tam size göre.
Büyük Teknik Destek: Tekrar tekrar, web hosting şirketleri müşteri hizmetleri hakkında şikayetler olsun. Bilgi eksikliği veya devasa bekleme süreleri olsun, ancak GoDaddy bu büyüyle bir tavşanı şapkalarından çıkardı. Onlar mutlak en iyi müşteri hizmeti var.
Kullanıcı Dostu: GoDaddy’nin çoğu yeni son müşteriler fikri üzerine inşa edilmiştir. Tüm araçları ???? acemi ???? arkadaş canlısı. Şahsen ben bu noktada endüstri standardı olması gereken onların pancarı seviyorum. İhtiyacım olan her şey parmaklarımın ucunda ve UX’leri hakkında kesinlikle hiçbir şikayetim yok.
Kötü: Telefon Desteği Yok: NameCheap müşterileri için telefon desteği sunmasa da, acil konular için canlı sohbet seçeneği var. Büyük bir değer değil: GoDaddy’yi büyük bir promosyon anlaşmasında yakalamadığınız sürece, ödediğiniz fiyatlardan biraz üzgün olacaksınız. GoDaddy alt uç hizmet paketleriyle aynı düzeyde performans elde edemezsiniz. Ama onları bir promosyonda yakalarsanız, kazanan kazanan tavuk yemeği.
Online Mağaza Özellikleri Yok: Benim için, bu gün ve yaşta, e-Ticaret eklemeler hiçbir beyinsiz olmalıdır. Web hosting şirketi genellikle paranızı zaten bir yığın alır çünkü tüm çan ve ıslık almalısınız. GoDaddy için, mağazanıza her açıdan saldıran eksik özelliklere ve hatalara sahip tekneyi özlüyorlar.
Özet:Namecheap, alan adlarının kaydedilmesini, barındırılmasını ve yönetilmesini nispeten kolay ve ağrısız bir süreç haline getirmeyi amaçlamaktadır, çünkü internet insanların tam tersi gibi olmasını gerektirir. Alan adı arama, aktarma, Yeni TLD’ler ve daha fazlası gibi özellikler, kullanıcılara ürünlerini sorunsuz bir şekilde kullanmalarını sağlamaktan sorumludur. Barındırma arasında Paylaşımlı Hosting, WordPress Hosting, Bayi Hosting ve çok daha fazlası var.Ayrıca bu web barındırma hizmetinde kullanılabilir 1-Click uygulama yüklemeleri ve daha fazlası ile birlikte büyük destek. Barındırma ile birlikte alan adı kaydını kullanmanın kolay olduğunu belirtmek gerekir. Kullanıcıların web sitelerinin mobil kullanıma hazır olmaları veya Linux ile Windows arasında seçim yapma konusunda endişelenmeleri gerekmez. Kullanıcılar, kullanıcıların hesap bilgilerine kolayca erişebilmeleri için web sitelerinin kendileriyle değiştirildiği Go Daddy mobil uygulamasındaki hesaplara da erişebilirler. GoDaddy alternatiflerini burada bulabilirsiniz.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map