Namecheap EasyWP İncelemesi

WordPress web sitenizi kaydettirmek, barındırmak ve yönetmek için kolay bir yol mu arıyorsunuz, ancak bunların hepsini kullanımı kolay bir hizmet sağlayıcıdan nereden alacağınızdan emin değil misiniz? Sonra Namecheap’in EasyWP WordPress barındırması sizin için bir seçenek olabilir.


EasyWP.com’a göz atın

Etrafta biraz kazma yaptıysanız (son kararı vermeden önce mutlaka yapmalısınız), karşılaşmış olabilirsiniz Namecheap.

2000 yılında kurulan bağımsız bir ICANN akredite alan adı tescil şirketi olarak bilinen Namecheap, 10 milyondan fazla alan adının gururlu yöneticisidir. Fakat bundan da öte, Namecheap, kullanımı en kolay ve en ucuz yönetilen WordPress barındırma sağlayıcıları dünyada (bunu aşağıdaki EasyWP incelememde göreceğiz).

Bu bağlantıyı tıklayarak web sitenizi yalnızca İlk ay için 1 ABD doları (1x WordPress web sitesini yükleyin ve kullanıma hazır olun).

Namecheap ve EasyWP incelemesine genel bakış

 1. Namecheap EasyWP incelemesi

İşte benim farklı fiyatlar ve seçim planları bir bakış ile benim.

 1. EasyWP artıları ve eksileri

Burada ve ‘a daha yakından bakıyorum. Çünkü bir sürü iyi şey var, ama olumsuzlar da var.

 1. Namecheap ana özellikleri

Burada bu bölümde Namecheap’leri ve sundukları diğer ürün ve hizmetleri ele alacağım..

 1. EasyWP.com’u önerir miyim??

Burada özet olarak size daha iyi EasyWP alternatifleri olup olmadığını söylüyorum.

easywp yönetilen wordpress barındırma

Web sitesi sahiplerine en son kaliteyi sunmak istiyoruz süper rekabetçi fiyatlarla alan adı ve barındırma ürünleri, Namecheap, mükemmel hizmet, güvenlik ve destek sağlamaya çalışıyor.

Ancak soru şu: Namecheap, WordPress web sitenizi yönetmek istediğiniz barındırma sağlayıcısı türüdür?

Sonuçta, güvenilir alan adı hizmetleri sunmaları, web barındırma ve yönetilen WordPress barındırma konusunda eşleştikleri anlamına gelmez.

Hadi bir bakalım.

Namecheap EasyWP WordPress Barındırma (ve Planları)

Namecheap, endüstri veya büyüklük ne olursa olsun, tüm web sitesi sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli barındırma planları sunar.

Her plan, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak güçlü araçların yanı sıra verilerinizi ve site ziyaretçilerinizin verilerini korumak için sağlam güvenlikle birlikte gelir.

namecheap easywp incelemesi - yönetilen wordpress barındırma

İşte Namecheap’in çoklu barındırma planlarının bir özeti, en iyi olanı ile başlamak: yönetilen WordPress barındırma.

Namecheap’in yönetilen WordPress hostingiyle, WordPress web siteniz için saniyeler içinde web hosting alabilirsiniz. Aranan EasyWP, Bu barındırma hizmeti, WordPress web sitenizi oluşturmak ve korumak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

Bu şekilde markanızı pazarlamak, daha büyük bir takip oluşturmak ve daha fazla satış sağlamak gibi daha önemli şeylere odaklanabilirsiniz..

EasyWP’yi kullanırken ne elde ettiğinizi kontrol edin:

 • % 99 kesintisiz çalışma garantisi
 • Anında WordPress kurulumu
 • Tarafından desteklenmektedir Namecheap Cloud
 • SFTP ve veritabanı erişimi
 • Geçici EasyWP ücretsiz alan adı (kendi kayıtlı alan adınızı alana kadar kullanmak için)
 • Dahili bakım modu özelliği
 • Kolay yedekleme ve geri yükleme seçenekleri
 • Namecheap etki alanları için destek
 • 7/24 Namecheap desteği
 • SSL sertifikaları
 • Tescilli kontrol paneli

Şu anda yönetilen üç WordPress barındırma planı vardır:

 1. EasyWP Starter: bu plan ile geliyor 10 GB SSD depolama, ayda 50 bin ziyaretçi, ve ayda 3,88 ABD dolarından başlar (ilk ay sadece 1 ABD doları, bundan sonra 28,88 ABD doları yenileme).
 2. EasyWP Turbo: bu plan ile geliyor 50 GB SSD depolama alanı, ayda 200 bin ziyaretçi, ve ayda 7,88 ABD dolarından başlıyor (ilk ay sadece 2 ABD doları, bundan sonra 68,88 ABD doları yenilenme).
 3. EasyWP Süpersonik: bu plan ile geliyor 100 GB SSD depolama alanı, ayda 500 bin ziyaretçi, ve aylık 11,88 ABD dolarından başlar (ilk ay yalnızca $ 98,88 ABD dolarıdır).

easywp fiyat karşılaştırması

Hiç şüphe yok ki bunlar iyi fiyatlar. Her ne kadar bu satış fiyatının ne kadar süreceğini söylemenin bir yolu olmamasına rağmen, geçen gün tüm hosting planlarındaki fiyatlar farklıydı.

Namecheap EasyWP Artıları

Namecheap, yaklaşık yirmi yıldır alan adı hizmetleri için yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak bu sağlanan barındırma hizmetleri değerli bir şey teklif anlamına mı geliyor?

cıvıldamak

EasyWP sadece en ucuz WordPress hosting sağlayıcılarından biri değil aynı zamanda en hızlılarından biridir:

easywp hızlı barındırma

İşte Namecheap web hosting kullanmayı düşünmek için en iyi nedenlerden bazılarına göz atın.

1. para için büyük bir değer

Web barındırma söz konusu olduğunda bile yeni bir web sitesi başlatırken bütçede kalmak zor olabilir. Ve bazı gerçekten büyük hosting sağlayıcıları varken, bazıları çok pahalı.

easywp yönetilen wp hosting planları (yıllık)

Namecheap ile, bir barındırma sağlayıcısıyla ve çok düşük bir fiyatla gelmesi gereken tüm temel bilgileri alırsınız.

Rutin yedeklemeler, ücretsiz SSL sertifikaları ve 7/24 destek gibi şeyler sağlamak isteyen çok sayıda yönetilen WordPress sunucusu yok Namecheap’inki kadar düşük.

Ve üst kapalı, Namecheap web hosting için yenileme fiyatı hala gerçekten ucuz. Ucuz fiyat, şüphesiz, EasyWP hakkında en iyi şey!

2. Kullanımı Kolay Pano

Birçok kişi, Namecheap’in yönetilen barındırma planlarının standart cPanel’e kıyasla özel bir gösterge panosu ile gelmesinden hoşlanmayabilir.

Ama gerçek şu ki, EasyWP kontrol panelinin kullanımı kolay basit bir kurulumu var.

kullanımı kolay gösterge tablosu

Bununla birlikte, başka bir Namecheap barındırma planını kullanmaya karar verirseniz, web sitenizi yönetmek için popüler cPanel’e erişebilirsiniz, bu da bu standart yönetim panelini kullanmaya alışkın olanlar arasında her zaman kabul edilir.

EasyWP ile çalışmaya başlamak daha kolay olamazdı.

3. Anında WordPress Kurulumu

Namecheap’in WordPress’i sitenize hemen yüklemesi (tek bir tıklama ile) harika.

easywp wordpress kurulumu

Bu kolay işlem, acemi site sahiplerinin hata yapmasını önler, site oluşturma sürecini hızlandırır ve en baştan iyi bir temel oluşturur.

4. Kolay Yedekleme ve Güvenlik Güncellemeleri

Sitenizin yedeğinin her zaman elinizin altında olması, bir şey olması durumunda çalışmama süresini azaltır. Ayrıca tüm sıkı çalışmanızı ve hayatınızı daha az stresli hale getirmeyi kolaylaştırır (herkesin yararlanabileceği!).

kolay wordpress yedeklemeleri

Namecheap’in rutin yedeklemelerine güvenmek veya manuel olarak kendiniz gerçekleştirmek istiyorsanız, Namecheap sitenizi yedeklemeyi cPanel veya EasyWP panosunda (kullandığınız barındırma planına bağlı olarak) kolaylaştırır.

5. Dahili Önbellekleme Çözümü

Namecheap, web sitenizin hızının ve performansının olabildiğince iyi olmasını sağlamak istiyor. Bu yüzden tüm yönetilen WordPress barındırma planları önceden yüklenmiş EasyWP eklentisiyle birlikte gelir.

önbellekte yerleşik easywp

yerleşik önbellekleme çözüm, sayfa, nesne ve veritabanı önbelleğini işler, böylece.

6. Ücretsiz CDN Hizmetleri

Bir CDN, sitenize gelen ziyaretçilere anında site içeriği sağlamak için son derece yararlıdır. Dünyanın dört bir yanında bulunan bir sunucu ağı kullanarak, biri web sitenizi tıkladığında, coğrafi olarak en yakın olan sunucu içeriği sunar.

İle EasyWP’nin ücretsiz CDN’si hizmet, web sitenizi ölçeklendirme ve hızlandırma süreci hiç bu kadar kolay ve sezgisel olmamıştı. Etki alanınıza beş dakikadan daha kısa bir sürede CDN ekleyebilirsiniz. EasyWP en Süpersonik CDN içerir

 • Gerçek zamanlı analitik.
 • Yeni nesil HTTP / 2 desteği.
 • 45 yüksek performanslı sunucu konumu.
 • Global web sitesi performans izleme.
 • Gelişmiş saldırı koruması için web uygulaması güvenlik duvarları.
 • Ücretli planlar için Ücretsiz Özel SSL.

7. 30 Gün Para İade Garantisi

Gitmeyi seçtiğiniz barındırma sağlayıcısının para iade garantisi olduğunda her zaman bir güvence vardır..

Sonuçta, bir şirket seçtiğiniz barındırma planını seveceğinizden eminseniz, herhangi bir nedenle mutlu değilseniz geri ödeme yapılmalıdır..

Namecheap, yönetilen tüm WordPress planlarında 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

Bu bağlantıyı tıklayarak web sitenizi yalnızca İlk ay için 1 ABD doları (1x WordPress web sitesini yükleyin ve kullanıma hazır olun).

Namecheap EasyWP Eksileri

Namecheap bir web barındırma arıyor olabilir her şeye sahip gibi görünse de, bazı dezavantajları bir göz atalım:

1. Net Çalışma Süresi Garantileri

Namecheap’in paylaşılan barındırma planlarının% 100 çalışma süresi garantisine sahip olduğunu veya yönetilen WordPress barındırma planlarının% 99,9 çalışma süresi garantisine sahip olduğunu duyduğunuzda, çalışma sürelerinin garantilere uygun olmasını beklersiniz.

EasyWP’nin çalışma süresi iyi, ama mükemmel değil. Namecheap% 100 çalışma süresi vaat ediyor, ancak bu, sitenizin% 100 çalışma süresine sahip olması için değil, sunucularının çalışma süresi için geçerlidir. Son 6 ayın ortalama çalışma süreleri:

 • Nisan 2019: 99.86%
 • Mart 2019: 99.87%
 • Şubat 2019: 99.91%
 • Ocak 2019: 99.89%
 • Aralık 2018:% 99.91
 • Kasım 2018:% 99,57

Gördüğünüz gibi, çalışma süresi% 100’e yakın bile değil. Ve işte yakalama yeri burası. Namecheap, sunucularının zamanın% 100’ünde çalışacağına söz veriyor – birçok insanın inandığı gibi web siteniz değil.

Bu aynı kavram, ister paylaşılan ister VPS, hatta yönetilen WordPress barındırma olsun, kullandığınız herhangi bir web barındırma planına uygulanabilir.

2. Engellenen Eklentiler

EasyWP eklentisi tüm EasyWP WordPress web sitelerine otomatik olarak yüklendiğinden ve üç gelişmiş önbellekleme düzeyi kullandığından, Namecheap kullanmanıza izin verilmeyen eklentilerin listesi.

Bu yasaklı eklentiler listesinin sitenizin hızını ve performansını olumsuz etkilediği düşünülmektedir ve WP Rocket ve W3 Total Cache gibi birçok popüler WordPress önbellek eklentisini içerir.

yasaklanmış eklentiler

Bu engellenen eklenti listesi diğer popüler eklentileri de içerir:

 • Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri
 • EWWW Image Optimizer
 • Benzer Mesajlar
 • WP Roketi
 • WP Süper Önbellek

Yasaklanan eklentilerin tam listesini ve nedenlerini görebilirsiniz’burada izin verilmiyor.

Unutmayın, Namecheap EasyWP hosting kullanıyorsanız, ne kadar çok seviyor olursanız olun yasaklanmış eklentilerden hiçbirini kullanamayacaksınız.

3. Web Sitesi Sınırları

Şu an itibariyle, Namecheap’in yönetilen WordPress hostingini kullanmak isteyenler 1 WordPress kurulumu ile sınırlıdır. Namecheap ile birden fazla WordPress web sitesi barındırmak istiyorsanız, ek EasyWP abonelikleri satın almanız gerekir.

Her yeni web sitesi eklentisi, 29,99 $ geri dönecek ve bu da hızlı bir şekilde ucuz WordPress barındırma pahalı WordPress barındırma dönüştürebilirsiniz..

Bu gerçekten kötü bir şey değil, ancak niyetiniz EasyWP ile birden fazla WordPress sitesi barındırmaksa, her web sitesi eklentisi için ödeme yapmanız gerektiği konusunda uyarınız..

4. Telefon Desteği Eksikliği

Bazı insanlar için önemli olmasa da, Namecheap’in telefon desteği sunmadığını belirtmek gerekir..

Bu, bir sorun olduğunda, birisiyle bu konuda konuşamayacağınız ve yardım masası biletleri ve canlı sohbet saatlerinin merhametinde olduğunuz anlamına gelir.

Buna ek olarak, canlı sohbet desteğinden de etkilenmedim. Basit bir soru sordum: EasyWP Yönetilen WP barındırma ile Web Sitesi Oluşturucu mu alıyorum yoksa bu sadece paylaşılan barındırma planları için mi?

canlı sohbet

Hemen, yanıt lütfen isteğinizi incelemek için 3-5 dakika verin. Etkileşim kurduğum diğer canlı sohbet destek sistemleri ile karşılaştırıldığında, bu iyi bir işaret değil.

Kimse basit bir soruya cevap vermek için bu kadar uzun süre beklemek zorunda kalmamalı, özellikle çok sayıda yarışmacı hemen her şeye cevap verdiğinde.

Konuşmam sırasında, yönetilen WordPress barındırma ile birlikte gelen EasyWP geçici alanıyla ilgili başka bir basit soruyu takip ettim.

canlı sohbet yanıt süresi

Yine, “beklemeye alındım” (soruyu sorduktan yaklaşık iki dakika sonra) ki bu, sohbet ettiğim kişinin sorularıma nasıl cevap vereceği hakkında hiçbir fikri olmadığı anlamına geliyor. Çok fazla sorunuz varsa bu hızlı bir şekilde sinir bozucu olabilir.

Namecheap’in Ana Özellikleri

Namecheap, müşterilerine bir dizi farklı araç ve hizmet sunan çok yönlü bir şirkettir.

Diğer Namecheap Hosting Planları

Namecheap ayrıca farklı ihtiyaçları olanlar için diğer hosting planları vardır. Hızlı bir bakalım.

Paylaşılan Evsahipliği

% 100 kesintisiz çalışma garantisi, güncellenmiş bir cPanel ve yeni bir Web Sitesi Oluşturucu ile baştan sona göze çarpan bir web sitesi oluşturmak ve yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ayrıca, ücretsiz SSL sertifikası, rutin site yedeklemeleri ve tek tıklamayla kurulumla 100’den fazla yerleşik uygulama gibi özellikleri de bekleyebilirsiniz..

Unutmayın, Web Sitesi Oluşturucu bir içerik yönetim sistemi olarak kabul edilir, yerleşik bir araç değil. Bu, canlı sohbet oturumu sırasında bana açıklandığı gibi Web Sitesi Oluşturucu’yu bir WordPress sitesinde kullanamayacağınız anlamına gelir. Bu web sitesinde açık değildir ve bazı karışıklıklara neden olabilir.

Paylaşılan barındırma planları bir ay için 2,88 ABD dolarından başlar (yıl için 9,88 ABD doları).

Bayi Barındırma

Namecheap bayi barındırma planı ile kendi web sitelerinizi birden barındırın veya bir bayi olun ve kendi markanızı pazarlayın. Ölçülmemiş D + GB bant genişliği, ücretsiz cPanel ve WHM, bayi araçları (WHMCS faturalandırma platformu, SSL bayi programı, beyaz etiket pazarlama araçları) ve anonim ad sunucuları gibi özelliklerin keyfini çıkarın, böylece müşterileriniz kullandığınız barındırma hizmetlerini asla öğrenmez sitelerini barındır.

Üç bayi barındırma planı vardır: Bulutsusu (16,88 $ / ay), Galaxy Expert (26,88 $ / ay) ve Universe Pro (36,88 $ / ay).

VPS Barındırma

Namecheap ile barındıran VPS, kullanıcı deneyimini bozmadan, çok fazla kaynak kullanmadan veya sitenizin kilitlenmesine neden olmadan sitenizi kolayca ölçeklendirebilmenizi sağlar. VPS barındırma ile elde edebileceğiniz en iyi özelliklerden bazıları şunlardır: SSD depolama, tam kök erişimi,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, kolay yükseltme ve düşürme özelliği ve rutin yedeklemeler.

İki VPS barındırma planı arasından seçim yapın – Pulsar ($ 14.88 / ay) veya Quasar (24.88 / ay) – ve büyüyen web sitenizi yüksek vitese taşıyın.

Özel Hosting

Özel sunuculara ihtiyaç duyan büyük ölçekli web siteleri için, üstün bağlantı ve sorunları hızlı bir şekilde çözme yeteneği için tüm sunucuları, özel Intel işlemcileri ve kararlı ağları tutan özel bir veri merkezi gibi birinci sınıf özellikler elde edebilirsiniz.

Özel bir Namecheap sunucusu kullandığınızda, müşteri destek temsilcilerinden gelen öneriler, sunucu hatası geri yüklemeleri, temel yazılım değişiklikleri ve sunucu hatası düzeltmeleri gibi şeyler için sunucu yönetim hizmetlerine de erişebilirsiniz.

Namecheap adanmış sunucuları için fiyatlandırma rekabetçi 39.44 $ / ay – 188.88 $ / ay kişisel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak.

Alan Adı Hizmetleri

namecheap alan adları

Namecheap, web sitenizin alan adı söz konusu olduğunda ihtiyacınız olan her şeye sahiptir:

 • Kayıt ol: Namecheap’in alan adı arama fonksiyonunu kullanarak mükemmel alan adını bulun ve hemen kaydedin.
 • Aktar: alan adınızı Namecheap’e aktararak yenilemelerden tasarruf edin ve ücretsiz bir yıl daha kayıt olun.
 • Pazar: mevcut alanlara göz atın, yeni bir alan satın alın veya Namecheap’in Alanlar Pazarında sahip olduğunuz alan adlarını satmak.
 • Kişisel Alan Adları: kendi adınızı kullanarak kişisel bir alan oluşturun ve ardından .com veya .me yazın ve kendinizi bu rekabetçi internet ortamında markalayın.

Namecheap, alan adları için diğer barındırma veya kayıt şirketlerini kullananlara bile herkese FreeDNS hizmetleri sunmaktadır. Bu ücretsiz hizmet, sezgisel bir yönetim konsolu ve 7/24 teknik destek ile birlikte gelir.

Namecheap alan adları ile ilgili en iyi şey, sonsuza kadar ücretsiz WhoisGuard’dır, bu, alan adlarınızı Namecheap’ten satın aldığınız andan itibaren Whois ayrıntılarınızı görünmez tutacaktır..

Çevrimiçi Güvenlik

İnternetteki varlığınızı ve çevrimiçi müşterilerinizin kişisel bilgilerini korumak, bir marka olarak itibarınız ve genel başarınız için çok önemlidir. Neyse ki, Namecheap bunu anlıyor ve kendinizi korumanın üç farklı yolunu kendilerine getiriyor:

WhoisGuard Gizlilik Koruması: spam, pazarlama firmaları ve çevrimiçi dolandırıcıların sizi bulamaması için iletişim bilgilerinizi (ad, e-posta, adres ve telefon numarası gibi) herkese açık Whois veritabanından uzak tutun. Bu ücretsiz hizmet ayrıca, alan adınızı başka bir kayıt kuruluşuna aktarmak için kişisel bilgilerinizi kullandığında gerçekleşen alan adı ele geçirilmesini de önler..

SSL Sertifikası: SSL sertifikası ile müşterilerinizin verilerini koruyun. Bu, markanıza güven aşılamaya ve insanların iş yapmak istedikleri güvenilir bir şirket olarak kurulmasına yardımcı olacaktır..

Premium DNS: DNS çalışma süresinden endişe ediyorsanız, Namecheap’in güvenli ve dünya çapında kullanılabilir DNS hizmetinden yararlanın. Ayrıca% 100 hizmet seviyesi sözleşmesi ile birlikte gelir, böylece bir daha DNS kesinti süresi hakkında endişelenmenize gerek kalmaz..

VPN Hizmeti: Namecheap kısa süre önce hızlı, güvenli, sınırsız ve güvenilir VPN çözümleri sunan yeni bir VPN hizmeti başlattı. VPN ağları 40’tan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. VPN ürünleri piyasada yeni bir üründür ve en azından henüz NordVPN ve ExpressVPN’in beğenileriyle rekabet edemez..

SSL’ler hakkında daha fazla bilgi

Namecheap SSL sertifikalarını çok ciddiye almaktadır. Bu nedenle, web sitenize yüklenmiş bir Namecheap SSL sertifikası ile elde ettiğiniz her şeye daha yakından bakacağız:

 • Resmi SSL site mührü
 • 7/24 kullanılabilen birinci sınıf destek
 • Tarayıcılar arası uyumluluk
 • 256 bit veya 128 bit şifreleme

Özel E-posta Barındırma

Namecheap, tüm web tabanlı e-posta ihtiyaçlarınız için özel, güvenli ve güvenilir bir bulut çözümüne sahiptir. Tüm Özel E-posta planları, e-postaları, kişileri ve takviminizi yönetmeyi kolaylaştıran hafif bir web posta arayüzü ile birlikte gelir.

Ayrıca aşağıdakiler gibi dikkate değer özellikler de elde edersiniz:

 • POP / IMAP / Web Posta
 • Çok sayıda GB e-posta ve dosya depolama alanı
 • Anti-Spam koruması
 • Mobil destek
 • Birleşik e-posta hesabı yönetimi
 • Kullanıcı rollerini ayarlamak, hızlı görüntüleme ve veri paylaşımı için işbirliği araçları

Web Sitesi Oluşturucu

Web Sitesi Oluşturucu

Namecheap’in yerleşik Web Sitesi Oluşturucusu sayesinde web sitenizi oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sürükle ve bırak arayüzü ile birlikte gelir. Ve biraz ilham almanız gerekiyorsa, hangi sektörde olursanız olun, başlamanız için 200’den fazla önceden tasarlanmış şablon arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu sezgisel web sitesi oluşturucu ayrıca:

 • Çoklu dil desteği (45 dil)
 • Sosyal medya, ödeme seçenekleri ve video içeriği desteği
 • Duyarlı tasarım
 • SEO optimizasyonu
 • Açılış sayfası ve ızgara düzeni seçenekleri

Unutmayın, bu bir içerik yönetim sistemi, WordPress web sitelerinde kullanılabilecek bir araç değil.

Ek Yerleşik Araçlar

namecheap uygulamaları

Namecheap, yeni oluşturulan web sitenizle sorunsuz bir şekilde bütünleşen ve sitenizi oluşturma, yönetme ve bakımını kolaylaştıran ücretsiz ve premium uygulamalarla birlikte gelir.

Erişebileceğiniz en iyi uygulamalardan bazıları G Suite, Weebly, Namecheap Uptime Monitoring ve Canvas.

EasyWP’yi öneririm? özet

Namecheap oldukça harika. Onlar alan adı sektöründe büyük olduğu için sağlam bir üne sahiptir ve web hosting sektöründe ne yaptığını bilmek iddia.

WordPress’i kurmayı son derece kolaylaştıran süper ucuz bir yönetilen WordPress barındırma çözümü istiyorsanız; o zaman EasyWP mükemmel bir seçimdir.

Bu bağlantıyı tıklayarak web sitenizi yalnızca İlk ay için 1 ABD doları (1x WordPress web sitesi yüklü ve kullanıma hazır).

Ancak, ucuz fiyatı göz ardı ederseniz, Namecheap gerçekten diğer WordPress barındırma hizmeti sağlayıcılarına kıyasla gerçekten uyuşmuyor.

Benim için büyük hayal kırıklığı, EasyWP’yi kullanmak için sadece Namecheap’e kayıtlı alan adlarını kullanabilmenizdir..

Bu EasyWP incelemesi sizi ikna etmediyse ve yönetilen bir WordPress ana bilgisayarından daha fazlasını istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok güvenilir barındırma çözümü vardır.

Tek yapmanız gereken hosting incelemelerimize göz atmak ve hangisinin sizin için en iyi olduğuna karar vermek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map