Medya Tapınağı ve WP Motoru

Kafa kafaya Medya Tapınağı ve WP Motoru web hosting karşılaştırma performans, fiyatlandırma, artılarını ve eksilerini ve daha fazlası gibi önemli özelliklere bakarak – bu web hosting şirketlerinden biri ile kaydolmadan önce karar vermenize yardımcı olmak için.


sağa kaydır

Medya Tapınağı

WP Motoru

Hakkında:Media Temple’ın benzersiz Grid paylaşılan barındırma ağı, sağlam bir kararlılık sağlar, ancak fiyatlarının bir kısmı biraz pahalıdır. Bu web barındırma ile ilgili ana olumlu özelliği, farklı ızgara paylaşılan ağ tarafından sağlanan pazar akranları üzerinde önemli bir istikrar sağlamaktır.WP Motoru otomatik güvenlik güncellemeleri, günlük yedeklemeler, tek tıklatmayla geri yükleme noktaları, otomatik önbellekleme ve daha fazlası gibi inanılmaz özellikler sunan tamamen yönetilen, güvenli ve güvenilir bir WordPress ana bilgisayarıdır
Da kuruldu:19982010
BBB Değerlendirmesi:bir+bir+
Adres:Medya Tapınağı 8520 National Blvd #A Culver City, CA 90232504 Lavaca Street, Suite 1000, Austin, TX 78701
Telefon numarası:(310) 841-5500(512) 827-3500
E:[Email protected][Email protected]
Destek Türleri:Telefon, Canlı Destek, Sohbet, BiletTelefon, Canlı Destek, Sohbet, Bilet
Veri Merkezi / Sunucu Konumu:Ashburn, Virginia ve El Segundo, Kaliforniya18 global sunucu konumu
Aylık Fiyat:Aylık 20,00 TLAylık 28,00 TL
Sınırsız Veri Transferi:HayırHayır
Sınırsız Veri Depolama:HayırHayır
Sınırsız E-posta:HayırHayır
Birden Çok Alan Adını Barındırın:EvetEvet (Kişisel Plan hariç)
Hosting Kontrol Paneli / Arayüzü:Media Temple Müşteri PortalıWP Engine İstemci Portalı
Sunucu Çalışma Süresi Garantisi:% 99.90% 99.90
Para iade garantisi:30 gün60 gün
Dedicated Hosting Mevcut:EvetEvet
Bonuslar & Ekstralar:Sidekick ve WP101 WordPress eğitimi. MediaTemple Tasarlanmış Temalar.CDN (İçerik Dağıtım Ağı) profesyonel ve iş planlarına dahildir. EverCache teknolojisi sayfa yükleme süresini hızlandırır. Devredilebilir Yüklemeler ve Faturalandırma Transferi. Ücretsiz Let’s Encrypt SSL sertifikası. Sayfa Hızı Test aracı.
İyi: Grid Hosting: Media Temple Grid kümelenmiş mimari teknolojisi, web sitelerini bir sunucu işlemcisi havuzuyla güçlendirir ve trafik her zaman en yüksek seviyede olsa bile hızları artırır.
İzin Verilen Sitelerin Sayısı: Media Temple’ın en düşük paylaşılan barındırma planına gitseniz bile hemen yüz web sitesine ev sahipliği yapabilirsiniz.
Müşteri Desteği: Media Temple müşteri desteği, bilgili personelinden gece gündüz yardım ve bir dizi kendi kendine yardım seçeneği sunar.
WordPress İçin Optimize Edildi: WP Engine, mümkün olan en iyi WordPress barındırma deneyimini sunmaya odaklanmıştır.
Boyut İçin Ölçek: WP Engine’in kayan ölçek araçları, ihtiyaçlarınıza en uygun planı bulmanıza yardımcı olur.
WordPress Merkezli Güvenlik: WP Engine, DDoS ve kaba kuvvet azaltma, gerçek zamanlı ağ izleme ve web siteniz için maksimum güvenlik sağlamak için en yeni yamaların ve güncellemelerin sürekli kurulumuna sahiptir.
Kötü: Fiyat: İşletmeniz sıkı bir bütçedeyse, Media Temple daha pahalı web barındırıcılarından biri olduğu için diğer seçenekleri aramak isteyebilirsiniz.
Yalnızca Linux: Media Temple, ASP.net barındırma ortamları sunmaz.
Sınırsız Özellik Yok: Media Temple, diğer sağlayıcıların aksine sınırsız depolama alanı veya sınırsız bant genişliği özellikleri sunmaz.
Web Sitesi Oluşturma Araçları: Media Temple Virb web sitesi oluşturucu ayrı, isteğe bağlı bir aboneliktir ve paylaşılan veya VPS barındırma hizmetleriyle birlikte verilmez.
Yalnızca WordPress Barındırma sağlar: WP Engine yalnızca yönetilen WordPress barındırma hizmeti sunar.
Pahalı Planlar: WP Engine’in planları pahalı bir dizi fiyat etiketi ile birlikte gelir. Ama sizin için ne ödeme olsun, bu mükemmel ve kaliteli bir hizmet.
Özet:Medya tapınağın Premium web hosting ve bulut hizmetleri 100 farklı ülkede 1.5 milyondan fazla web sitesine güç veriyor. WordPress siteleri, bireysel projelerden devasa kurumsal müşterilere kadar yönetilebilir. Otomatik çekirdek güncellemeleri, WordPress optimizasyonları vardır ve ayrıca almak zordur. Bu hosting hizmetini kullanarak her büyüklükteki işletmeye hitap edilebilir. Paylaşılan ve VPS hosting’de de oldukça iyi.WP Engine (inceleme) ile günlük yedeklemeler ve güvenlik duvarı kötü amaçlı yazılım taramaları gibi şaşırtıcı özellikler elde edersiniz. Ayrıca tek tıklatmayla geri yükleme ile her zaman SSL hazır ve CDN hazırdır. İlgilenen müşteriler ürünü 60 gün boyunca risksiz olarak deneyebilirler. Sitenizin kolay aktarımı için kullanıcıların WP Engine Migration Plugin’e erişimi de vardır. Ayrıca temaları veya eklentileri test edebilen çok kullanışlı bir sahneleme ortamı da vardır..
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map