Liquid Web İncelemesi

Liquid Web yönetilen WordPress ve yönetilen WooCommerce hosting konusunda bir endüstri lideridir. Sıkı bütçelerle web sitesi sahipleri için tasarlanmamış olsa da, bu her zaman garantili güvenilirlik, hız ve çalışma süresi sunan bir web barındırıcısıdır.


Performans, güvenilirlik veya çalışma süresine asla düşmeyen güçlü bir yönetilen WordPress veya WooCommerce barındırma çözümünü arıyorsanız,, Liquid Web sadece sizin için ev sahibi olabilir.

Liquid Web, her zaman katlanarak büyüyen ve ihtiyaç duyan web sitesi sahipleri için harika bir web barındırıcısıdır – 24/7/365.

Zor kazanılan paranızı yatırmaya başlamadan önce bu kararı vermenize yardımcı olmak için, bu Liquid Web incelemesinde, büyük ölçekli WordPress web siteleri sunmak için gereken her şeye bakıyorum.

Liquid Web hız sağlamak için önbelleğe güvenmez, bunun yerine PHP çalışanlarına odaklan web sitenizin PHP’sinin yürütülmesinden sorumludur. Her planda en az 10 özel PHP çalışanı vardır ve bunların bazıları 300’e kadar PHP çalışanıyla gelir.

Tüm yönetilen WordPress barındırma planları önceden yüklenmiş eklentiler, otomatik güncellemeler, web sitesi hazırlama, gece yedeklemeleri, iThemes senkronizasyonu, iThemes Security Pro, ücretsiz SSL ve tümü ile birlikte gelir .

Liquid Web doğru bir şey yapıyor olmalıdır (hız ve müşteri desteği):

sıvı web yorumlar

Ulaştım ve onlara üç barındırma, hız, güvenlik ve destek hakkında sorular sordum:

Barındırma, hız, güvenlik ve destek üç S söz konusu olduğunda Liquid Web’i rakiplerinden ayıran nedir??

“S üç hosting, hız, güvenlik ve destek söz konusu olduğunda, Liquid Web parlıyor. Tüm planlar için hızlı servis sağlayan 59 saniyelik destek yanıt garantimiz var. Yönetilen barındırma ve yönetilen uygulama tekliflerimiz, modern web profesyonelinin hız gereksinimleri göz önünde bulundurularak ayrı ayrı oluşturuldu ve gösteriyor: küçük ve orta ölçekli işletmeler 20 yılı aşkın süredir işleriyle bize güveniyor. Güvenlik için Mod Güvenliği sunuyoruz ve burada listelenen birden fazla veri ve güvenlik sertifikasına sahibiz ve daha sonra Güvenlik Kontrolü teknolojimizi kullanarak izlediğimiz en iyi uygulama güvenlik ayarlarını dahil ediyoruz. ”
sıvı web logosu
Christie Chirinos – Liquid Web şirketinde WooCommerce Product Manager

Kod kullan WHR40VIP ve TÜM hosting ürünlerinde 2 ay boyunca% 40 İNDİRİM kazanın!

Bu Liquid Web İncelemesinin İçeriği

 1. Özellikleri

Burada, özellikle web barındırma üç S söz konusu olduğunda, Sıvı Web ele alacak; hız, güvenlik ve destek.

 1. Yönetilen WordPress

öne çıkan ürünlerinden biri ve burada size nedenini anlatacağım.

 1. Yönetilen WooCommerce

Liquid Web’in uzmanlaştığı ve mükemmelleştiği bir şeydir. İşte nedeni.

 1. Liquid Web iyi midir??

Son olarak, son bölümde, işleri tamamlayacağım ve .

Liquid Web Hakkında

Liquid Web 1997 yılında kurulmuş ve o zamandan beri sunan en güvenilir web hosting şirketlerinden biri haline gelmiştir VPS, yönetilen bulut, özel ve yönetilen WordPress ve WooCommerce barındırma çözeltiler.

barındırma planları

Web siteleri, mağazalar, uygulamalar, kritik öneme sahip siteler, tasarımcılar, geliştiriciler ve hatta dijital ajanslara sahip KOBİ’ler için mükemmel bir çözümdür.

Merkezi Lansing, Michigan’da bulunan Liquid Web ekibi, Hosting®’in En Yardımcı İnsanları olmaya çalışmaktadır. Başka bir deyişle, “işinizi beslemek için teknolojiye ne kadar çok ihtiyaç duyarsanız, o kadar uzmana ihtiyaç duyarsınız, insanların sizin için orada olmasını önemsersiniz.”

Bu benzersiz web hosting şirketi övünür 130 ülkede 30.000 müşteri ve her yıl büyümeye devam ediyor. Bahsetmemek gerekirse, şöhret iddiası sektördeki en yüksek sadakat oranlarından birine sahip. Güvenebileceğiniz bir web barındırma şirketi arıyorsanız, Liquid Web’i göz önünde bulundurmalısınız..

hakkında

Liquid Web barındırma sektöründe kendini ayırdı en dikkate değer yollarından biri son derece rekabetçi paylaşılan barındırma yarış uzak adım etmektir. Bunun yerine, yalnızca insanların ödemek istediği yüksek kaliteli, premium (daha pahalı ve değer dolu) barındırma hizmetleri sunmayı tercih eder.

Sonunda Liquid Web 250’nin üzerinde çalışan+ hayatınızı kolaylaştırmak için adanmış ve yetkilendirilmiş yöneticiler, mühendisler ve teknisyenler, böylece sevdiğiniz işe odaklanabilirsiniz (ve gerisini halletmelerine izin verebilirsiniz). Liquid Web için, her şey İş Potansiyelinizi Güçlendirmek ™ ile ilgilidir.

Bununla birlikte, Liquid Web gerçekten diğer ucuz web sunucularının sunmadığı şey nedir? Ve yüksek fiyat buna değer mi? Hadi dalmaya başlayalım Liquid Web incelemesi ve öğrenin:

Hosting Özellikleri

1. Tamamen Yönetilen Hosting

Teklif tamamen yönetilen web hosting anlamına geliyor Liquid Web hepsini sizin için yapar. Buna tüm yazılımlar dahildir güncellemeler ve güvenlik yamaları, böylece web siteniz her zaman hızlı çalışır ve asla ödün verilmez.

yönetilen web hosting

Örneğin, Liquid Web her gece web sitenizde çalıştırdığınız WordPress eklentilerini güncelleyecektir. Daha da iyisi, web sitenizi eklenti güvenlik açıklarından korumak ve kesinti süresini önlemek için özel bir test ortamında yapılır. Takım her şeyi temizlediğinde, güncellemeleriniz yayınlanır.

Liquid Web ayrıca, web sitesi sahiplerine artan ihtiyaçlarını karşılayan özelleştirilmiş barındırma çözümleri oluşturma fırsatı sunan harika bir iş çıkarıyor.

Örneğin, PCI ve HIPAA uyumluluğu, bayi barındırma, e-ticaret sitesi koruması ve çok daha fazlasıyla ilgili yardım, belirli bir şey arayan site sahipleri için kullanılabilir.

Üstüne üstlük, her özel barındırma çözümü bir özel hesap yöneticisi Web sitenizle ilgili her şeyi bilen ve sorunsuz bir barındırma deneyimi sağlamak için BT ekibinizle işbirliği yapan.

2. Etkileyici Sayfa Hızı

Site ziyaretçilerinizi mutlu etmek (ve dönüştürmek) ve Google’ın ilk sayfasına gidip orada kalmak istiyorsanız, hızlı yüklemek için web sitenize ihtiyacınız vardır.

Hızlı yükleme süreleri söz konusu olduğunda, Liquid Web hayal kırıklığına uğratmaz!

İşte aşağıda sonucu yaptığım sayfa hızı testi.

Önce:

Liquid Web’de, otomatik olarak oluşturulmuş içerik kullanılarak ve Liquid Web’in yerleşik önbelleğe alma özelliği etkinleştirilmiş olarak “kullanıma hazır” bir WordPress demo sitesi barındırıldı:

optimizasyondan önceki yükleme süreleri

GTmetrix’te yüklü site 0.9 saniye. Hiç de fena değil!

Sonra:

Liquid Web’in önerilen hız eklentilerini (Async JavaScript, Autoptimize, BJ Lazy Load, Sıkıştır JPEG) basitçe etkinleştirerek ve yapılandırarak & PNG resimleri & Yorumlar için Tembel Yük – zaten yüklü ancak etkin değil):

wordpress hız eklentileri

Sayfa hızı üzerinde büyük bir etkiye neden oldu:

optimizasyondan sonra sayfa hızı

GTmetrix’te artık site yüklendi 0.6 saniye. 0,3 saniye daha hızlı, etkileyici – ve HIZLI!

Kod kullan WHR40VIP ve TÜM hosting ürünlerinde 2 ay boyunca% 40 İNDİRİM kazanın!

3. Yüksek Performans

Liquid Web, hosting endüstrisi için oldukça iyi olan ortalama 1 saniyelik yükleme süresine sahiptir. Ancak, işleri veri merkezlerine böldüğünüzde (3’ü kesin olarak), coğrafi konumunuza bağlı olarak web hızlarının çok daha iyi olduğunu göreceksiniz:

 • ABD Merkez Bölgesi: 615ms
 • ABD-Batı Bölgesi: 330ms
 • AB-Merkez Bölge: 867ms

Liquid Web orada bitmiyor. Sonuçta, hızlı performans gösteren bir web sitesinde yükleme hızlarından çok daha fazlası var.

Bir göz at:

 • Liquid Web’in özel işletilen çekirdek veri merkezlerinde 25.000’den fazla sunucusu var
 • Veri merkezleri, çalışma süresi ve hızı sağlamak için yedekli soğutma, ağlar ve güce sahiptir
 • Tier-1 bant genişliği bağlantısı, global internetin tüm noktalarına gecikme ve hızlı bağlantıları en aza indirir
 • Uzmanlar 7/24/365 ağ performansını izliyor
 • Sitenizde kullanmak için barındırma paketinizle birlikte yerleşik bir görüntü optimizasyonu çözümü alacaksınız
 • HTTP / 2 kullanılabilir, bu da yalnızca site hızını ve performansını arttırmakla kalmaz, aynı zamanda site güvenliğine de yardımcı olur

Son olarak, Liquid Web PHP 7’yi destekliyor ve PHP 7.0 artık desteklenmediği, PHP 7.1 sadece bir güvenlik düzeltme programında olduğu ve PHP 7.2’nin takımın 2019’un sonuna gelmek üzere olduğu için de iyi bir şey.

Buna ek olarak, PHP 7.4’ün Kasım 2019’da yayınlanması bekleniyor. Bu yüzden PHP 7’yi desteklemeyen herhangi bir web barındırma sitenizin hızını ve performansını göz önünde bulundurmaz.

4. En Hızlı WordPress Barındırma

Liquid Web tasarlandı en iyi WordPress barındırma platformlarından biri sitenizi büyütmeye odaklanabilmeniz için barındırma işlemini basitleştirmek. Tamamen yönetilen WordPress hostingleri eksiksiz bir çözümdür ve kritik görev WordPress siteleri için en iyi seçimdir.

Her plan önceden yüklenmiş eklentiler, otomatik güncellemeler, web sitesi hazırlama, gece yedeklemeleri, iThemes senkronizasyonu, iThemes Security Pro, ücretsiz SSL sertifikası ve her tür web sitesine uyacak ek özellikler ile birlikte gelir.

Yönetilen WordPress barındırma alanı son birkaç yılda patladı, bu da yönetilen WordPress barındırma hizmetinizi farklı ve daha iyi kılıyor?

“Yönetilen WordPress teklifimiz, modern WordPress geliştiricisinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturuldu. WordPress artık yalnızca blog ve içerik siteleri için değildir; birçok WordPress sitesi tam güçlü uygulamalardır ve kaynakların bu şekilde çalışmasını gerektirir. Yönetilen WordPress teklifimiz, en yüksek hızları sağlamak için önbelleğe dayanmaz, bunun yerine eşzamanlı isteklere odaklanan tüm bir platform oluşturduk.

Dolar için dolar, Liquid Web rekabetin geri kalanına kıyasla en yüksek PHP işçisini en düşük fiyata sunuyor. Üyelik siteleri, mesaj panoları ve e-ticaret mağazaları, Liquid Web’e geçerken önemli iyileştirmeler görecek.

Tüm Yönetilen WordPress müşterileri, hem sunucu hem de WordPress ile ilgili destek istekleri için 59 saniyelik destek yanıt garantimize sahiptir ve Liquid Web’in iThemes ile olan ilişkisi sayesinde, tüm Yönetilen WordPress planları arasında iThemes Security Pro bulunur. Ajanslar, serbest çalışanlar ve çok sayıda WordPress sitesi oluşturan herkes için, Yönetilen WordPress teklifimiz değerde pazar lideridir. ”
sıvı web logosu
Christie Chirinos – Liquid Web şirketinde WooCommerce Product Manager

Yönetilen WordPress platformları sıfırdan ısmarlama hız ve güvenilirlik sunmak. Platformları, en yüksek hızları sağlamak için önbelleğe güvenmez, bunun yerine eşzamanlı istekler ve çok sayıda PHP çalışanı WordPress destekli siteniz için en hızlı, en kararlı ve en güvenli hizmete sahip olduğunuzdan emin olmak için.

tamamen yönetilen wordpress barındırma

 • Aşırı kullanım ücreti, trafik sınırı veya ölçülü sayfa görüntüleme yok
 • Görsel karşılaştırmalı otomatik eklenti güncellemeleri
 • Kullanılabilecek eklentilerde kısıtlama yok (WP Engine ve Kinsta’nın aksine)
 • Sayfa hızını artıran ücretsiz görüntü optimizasyonu eklentisi
 • Bir hazırlama ortamında test edilen gece eklentisi güncellemeleri (neden daha fazla web sunucusu bunu yapmıyor?)
 • iThemes senkronizasyonu ve iThemes Security Pro
 • Tüm ekibin verilerinizi mevcut ana makinenizden taşımanıza yardımcı olmaya adanmış ücretsiz site taşıma işlemleri.
 • % 100 kesintisiz kesintisiz çalışma garantisi ile endüstri lideri garantiler. % 100 çalışma süresi veya tutarı size 10X kredi verecek.
 • Tam sunucu erişimi ve Geliştirici araçları (SSH, Git ve WP-CLI)
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • Sahneleme siteleri
 • 7/24/365 telefon, e-posta ve canlı sohbet desteği

yönetilen WordPress kontrol paneli, tüm temel özelliklere ve yapılandırmalara sahiptir:

yönetilen wordpress kontrol paneli

Yönetilen WP barındırma ile birlikte gelir ücretsiz iThemes Güvenlik Pro:

ücretsiz ithemes güvenlik pro

WordPress barındırma planları, gizli ücretler olmadan ayda 19 $ ‘dan başlar ve hiçbir zaman sözleşmeye kilitlenmezsiniz.

5. Uzman WooCommerce Hosting

WooCommerce en çok kullanılan e-ticaret platformu ve oluşturdukları Liquid Web iddiaları WooCommerce için ilk hepsi bir arada çözüm, Shopify gibi çözümlere rakip olan.

woocommerce hosting karşılaştırması

WordPress + WooCommerce eklentisinden daha fazlası. Yönetilen WooCommerce hostingleri son derece hızlı ve güvenilir platform, sorgu yüklerini% 95 azaltmak için optimize edildiğinden.

Yönetilen WooCommerce barındırma işleminizi, rekabet tarafından sunulan WooCommerce barındırma işleminden farklı kılan nedir??

“Liquid Web, Yönetilen WooCommerce barındırma konseptini icat etti. Rakiplerin aksine, Liquid Web’in Yönetilen WooCommerce hosting’i, Yönetilen WordPress planında kurulu WooCommerce’den çok daha fazla. İlk olarak, Liquid Web, Özel Sipariş Tabloları eklentisini, WooSimple eklentisini ve WooCommerce sorgu yükünü% 85 azaltarak site hızını artıran, ürün sayfalarını basitleştiren ve WooCommerce’e zengin özellikler ekleyerek site hızını artıran diğer birkaç eklentiyi oluşturdu ve bunları her plana ekledi.

Buna ek olarak, platformda gelen WooCommerce mağazalarına bakacak ve performansı artırmak için daha fazla önerilerde bulunacak personel üzerinde WooCommerce Uzmanlarımız var. Bu, WooCommerce mağazalarının Liquid Web’e geçerken önemli iyileştirmeler göreceği anlamına gelir. Ardından, Yönetilen WooCommerce müşterisi, ücretsiz ödeme işleme, terk edilmiş sepet kurtarma, gelişmiş analitik, satış ortaklığı pazarlaması ve daha fazlası gibi özelliklerden yararlanmak için en popüler WooCommerce teması ve eklenti yazarlarıyla müzakere ettiğimiz ürün ortaklıklarından yararlanabilir. , hiçbir ek ücret ödemeden — 6.000 $ / yıl değerinde.

Ve elbette, Yönetilen WooCommerce müşterilerimiz sunucu, WordPress ve WooCommerce ile ilgili destek talepleri için 59 saniyelik destek garantisine sahiptir. Oldukça dikkat çekici. ”
sıvı web logosu
Christie Chirinos – Liquid Web şirketinde WooCommerce Product Manager

Liquid Web’in yönetilen WooCommerce hosting’i aşağıdaki özelliklerle birlikte gelir:

 • Sorgu yüklerini% 95’e kadar azaltmak için sipariş verilerini depolamak için tablolar
 • Terk edilmiş alışveriş sepeti e-posta hizmetlerini atlayın, e-postalar terk edilmiş alışveriş sepetine tek bir tıklama bağlantısı ve zamanlama kontrolü ile özelleştirilebilir.
 • Trafik artışlarına hazırlanmak için 20’den fazla performans testi
 • Fiziksel, dijital, dropshipping ve pazar yeri mağazaları için destek
 • Ücretsiz “Beyaz Eldiven” sitesi geçişleri
 • Kolay site oluşturma için yerleşik sayfa oluşturucu (Beaver Builder)
 • Çevrimiçi mağazalar için optimize edilmiş önceden paketlenmiş Astra teması
 • Mobil optimizasyon
 • Ücretsiz SSL sertifikası & iThemes Güvenlik Pro
 • Görsel karşılaştırmalar ile sorunsuz otomatik eklenti güncellemeleri
 • Ücretsiz yazılım ve araç paketlerinde ayda 150 dolardan fazla

Liquid Web’den yönetilen WooCommerce aşağıdakileri içerir ücretsiz gelen paketler tüm planlarla:

 • BeaverBuilder – premium sayfa oluşturucu eklentisi (yılda 99 ABD doları değerinde)
 • IconicWP – TÜM premium WooCommerce eklentileri (200 $ + / yıl değerinde)
 • Jilt – premium abandonded sepeti eklentisi (yılda 850 ABD Doları değerinde)
 • AffiliateWP – premium satış ortağı yönetimi eklentisi (aylık 99 $ değerinde)
 • GlewAnalytics – e-ticaret analizi (ayda 199 ABD doları değerinde)

WooCommerce Başlangıç ​​planı ayda sadece 19 $ ‘dan başlar, hiçbir gizli ücret alınmaz ve asla bir sözleşmeye takılmazsınız. İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde istediğiniz zaman yükseltebilir veya iptal edebilirsiniz.

Liquid Web’in daha yüksek performans planları (Standard, Plus, Pro, & Enterprise) Glew.io ile birlikte gelir. Glew.io (aylık 199 $ + değerinde) e-ticaret pazarlamacıları için nihai analiz ve raporlama yazılımıdır. sitenizdeki tüm analizleri görün ve dev milyon dolarlık bir şirket gibi pazarlanıyor. Örneğin, müşterilerinizi “500 ABD doları harcamış, ancak son 6 ay içinde geri dönmemiş müşteriler” veya “bu yıl 1.000 ABD dolarının üzerinde harcama yapan müşteriler” gibi gruplara ayırabilirsiniz..

6. Dostu İnsanlar Dahil Premium Destek

Liquid Web desteği

Liquid Web ile ilgili en güzel şeylerden biri, “59” Destek Garantisi dediğim şey.

Liquid Web müşterisi olarak sizin için önemli olduğunuzu kanıtlamanın bir yolu olarak, Liquid Web aşağıdaki 59 destek garantisini sunmaktadır:

59 saniye / dakika garanti

 • Yardım Masası İlk Yanıtı: yardım masası sistemini kullanarak bir sorun bileti gönderdiğinizde, bir teknisyenden 30 dakika içinde yanıt alırsınız. Liquid Web 59 dakika içinde yanıt vermezse, SLA taahhüdünü aşan sürenin 10 katı alacaksınız. Başka bir deyişle, biletiniz 59 dakikalık destek garantisinin 1 saat ötesine geçerse, 10 saatlik bir barındırma kredisi alırsınız.
 • Telefon cevap süresi: canlı bir destek temsilcisi, konuşmak istediğiniz departmanı seçtiğiniz andan itibaren 59 saniye içinde telefon görüşmenize cevap verecektir. Değilse, garantiyi geçen sürenin 10 katı bir barındırma kredisi alırsınız.
 • Canlı Sohbet İlk Yanıt Süresi: canlı sohbet destek temsilcisi, seçtiğiniz bölümü seçtikten ve sohbet öncesi anket sorularını doldurarak 59 saniye içinde sohbetinize cevap verecektir. Yine, Liquid Web 59 saniyelik garantiyi yerine getirmezse, hesabınıza 10 kez ev sahipliği kredisi alırsınız.

Unutmayın, 24/7/365 sıvı desteği mevcuttur, bu yüzden en çok ihtiyaç duyduğunuzda yardım almak için endişelenmenize gerek kalmaz..

Liquid Web’de ayrıca bir blog, Bilgi Tabanı, WooCommerce Kaynak Merkezi, içerik hub’ı (içeriği barındırma türü kategorilerine bölme), bir e-ticaret mağazası sahibi podcast’i (Mağaza Oluşturucuları olarak adlandırılır), web seminerleri (her zaman erişilebilir) ve ilgilenenler için bir etkinlik dizisi bulunur. WordPress topluluk etkinliklerine katılma.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Kişisel danışmanınız veya Liquid Web hesap yöneticinizle iletişime geçin ve sorun!

7.% 100 Güç ve Ağ Çalışma Süresi Garantisi

Liquid Web% 100 kesintisiz çalışma garantisi sunan birkaç web barındırma şirketine katılır. Başka bir deyişle, Liquid Web ağlarındaki tüm büyük yönlendirme cihazlarına her zaman küresel internetten erişilebileceğine söz veriyor.

% 100 ağ ve kesintisiz çalışma garantisi

Tabii ki, bazı istisnalar var:

 • Zamanlanmış ağ, donanım veya yazılım bakımı
 • Kötü niyetli saldırılar (büyük DDoS saldırıları gibi)
 • Web sitenize veya şirketinize karşı yasal işlemler
 • CPanel sorunları

% 100 kesintisiz çalışma süresinin sonsuza dek elde edilmesi imkansız olsa da, Liquid Web zaten bunu yapmak için gerçekten iyi bir iş çıkarıyor. Aslında, bu yıl Liquid Web, on ay boyunca% 99,997’lik etkileyici bir çalışma süresi sağladı..

Merak ediyorsanız, Liquid Web size 10 kat kredi etkilenen tüm barındırma müşterileri için kesinti süresi için kesinti gerekir. Başka bir deyişle, web siteniz 1 saat boyunca kapanırsa, hesabınıza 10 saatlik bir barındırma kredisi alırsınız.

8. Ücretsiz Site Taşımaları

Liquid Web’de dahili bir hareket veya başka bir web barındırıcısından harici bir taşıma olsun, Liquid Web sitenizi ücretsiz olarak barındırma platformuna taşıyacaktır. Uzman ekibi sitenizi herhangi bir nedenden dolayı taşıyamazsa, ekibiniz çalışırken size verebilecekleri desteği alacağınızdan emin olabilirsiniz..

ücretsiz site geçişleri

Bu site sahipleri sunmak için böyle harika bir özellik gibi görünmese de, hatta hosting endüstrisinde standart olduğunu düşünebilir, biz söylemediğimizde bize güvenin. Birçok web hosting şirketi, sitenizi kendiniz göç etmeye zorlar veya size yardımcı olmak için ağır bir ücret alır.

Bir WordPress sitesini (veya sitelerini) kendi başınıza Liquid Web tarafından yönetilen WordPress barındırma platformuna taşımak istiyorsanız, ücretsiz Liquid Web WordPress Eklentisi uygulamasını kullanabilirsiniz. Eklenti, tüm verileri kopyalamaktan yapılandırma dosyalarını dönüştürmeye ve bunu Liquid Web sunucusuna aktarmaya kadar her şeyi halleder.

9. Ücretsiz DDoS Koruması

Ele almak istediğiniz son şey, sitenizi düşüren ve satışlarda veya olası satışlarda kayba neden olan bir DDoS saldırısıdır..

ücretsiz ddos ​​koruma

Bu nedenle Liquid Web tüm web sitesi sahiplerine etkinleştirme seçeneği sunar ücretsiz Cloudflare CDN hizmetleri (DDoS koruması dahil) barındırma hesabında. Cloudflare CDN hizmetleri, dünyayı kapsayan sunucuları kullanarak dünyadaki site içeriğini anında sunmaktan daha fazlasını yapar.

Ancak, bir tazeleme birimine ihtiyacınız olması durumunda, ücretsiz CloudFlare CDN hizmetlerinden yararlanmak için en önemli nedenler şunlardır:

 • Büyük video veya resim dosyalarınız sitenizi yavaşlatır
 • Geniş bant genişliği kullanımı kaynakları zorlar
 • Daha hızlı içerik teslimi ile tonlarca trafik ancak düşük dönüşüm oranları iyileştirilebilir
 • Daha hızlı yükleme süresi ve sitede daha fazla kullanıcı katılımı ile SEO çalışmalarınızı geliştirin

Ancak bundan da öte, Cloudflare web sitenizi yalıtır ve bir DDoS saldırısının web sitenizi düşürmesini önlemek için otomatik olarak kötü amaçlı trafiği düşürür.

Aslında, bir saldırı sırasında bile web sitenize yasal trafik sağlamak için gelişmiş yeteneği vardır. Sitenizin bir DDoS saldırısına karışması durumunda, Liquid Web’in sizi hemen bilgilendireceğine güvenin.

Biraz daha güçlü bir şey ister misin? Liquid Web’in aşağıdakileri yapacak premium DDoS Saldırı Önleme hizmetlerini her zaman satın alabilirsiniz:

 • Sitenize ulaşan tüm web trafiğini gerçek zamanlı olarak izleyin
 • Saldırıları gerçekleşmeden önce akıllıca belirleyin ve proaktif olarak tepki verin
 • Altyapınızın kritik katmanına ulaşmadan önce tüm kötü amaçlı trafiği silin ve ayırın

Premium DDoS koruması ayda 99 $ ‘dan başlar.

10. Ücretsiz SSL sertifikaları

SSL sertifikaları korumak için mükemmeldir:

 • Finansal işlemleri gerçekleştiren bankalar, kredi birlikleri veya diğer web siteleri (WooCommerce mağazaları gibi)
 • Bir web veya e-posta sunucusuna bağlantılar
 • Bilgisayarınızdan bir sunucuya dosya aktarımı (SFTP)
 • Çevrimiçi uygulama oturum açma bilgileri (parola korumalı tüm web siteleri)

SSL sertifikası, barındırıcınızın sunucusu ile kullanıcının tarayıcısı arasında aktarılan verileri şifreler, böylece hiç kimse işlem sırasında araya giremez. Ayrıca, web sitenizin Chrome tarafından “Güvenli Değil” olarak işaretlenmesini önleyecektir.

ücretsiz ssl sertifikası

iyi ki, Liquid Web, tüm hosting müşterilerine ücretsiz bir SSL sertifikası sunar, birçok web barındırma bu çok ihtiyaç duyulan hizmet için ekstra ücret alacak gibi görmek güzel.

Liquid Web’in Yönetilen WooCommerce ve Yönetilen WordPress planları otomatik olarak gelir ücretsiz Let Encrypt SSL siteniz yayınlandığında veya kontrol panelinde birincil alan adınızı yeniden adlandırdıysanız kontrol panelinde ayarladığınız birincil alan adınız için.

Hosting Planları

Liquid Web, çoğu web barındırıcısından farklıdır. paylaşılan barındırma sunmuyor (SiteGround ve Bluehost gibi). Tekrar edeyim – Liquid Web paylaşımlı hosting sunmuyor.

Ne sunuyor ancak, aşağıdaki web hosting türleri: yönetilen özel sunucular, yönetilen VPS barındırma, yönetilen WordPress ve yönetilen WooCommerce.

Web sunucunuz olarak Liquid Web’i kullanırken bekleyebileceğiniz özelliklere dalmadan önce her birine bir göz atalım.

Yönetilen WordPress Barındırma

Liquid Web Yönetimli WordPress Barındırma

Gerçekten hepsini yöneten yönetilen WordPress barındırma hizmetleri gelmek zor olabilir. Ancak Liquid Web ile sıfır fazla ücret, trafik limiti veya ölçülü sayfa görüntüleme başlamak. Bu, kendi başarınız nedeniyle kesilmekten korkmadan WordPress web sitenizi büyütmeye devam edebileceğiniz anlamına gelir.

WordPress Hosting Özellikleri

Ayrıca, yönetilen WordPress barındırma ile aşağıdaki özelliklere sahip olacaksınız:

 • PHP 7 desteği
 • 10 PHP çalışanı ile yüksek hız
 • nginx
 • Dahili görüntü optimizasyonu
 • Sıfır kesinti süresiyle ücretsiz site geçişleri
 • Bir hazırlama ortamında test edilen gece eklentisi güncellemeleri (neden daha fazla web sunucusu bunu yapmıyor?)
 • iThemes senkronizasyonu ve iThemes Security Pro
 • Tam sunucu erişimi
 • Otomatik günlük yedeklemeler (tesis dışında 30 gün boyunca saklanır)
 • Geliştirici araçları (SSH, Git ve WP-CLI)
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • Sahneleme siteleri
 • 7/24/365 telefon, e-posta ve canlı sohbet desteği

yönetilen wordpress hosting fiyatları

Yönetilen WordPress barındırma planları ayda $ 19’dan başlar bir site için

Kod kullan WHR40VIP ve TÜM hosting ürünlerinde 2 ay boyunca% 40 İNDİRİM kazanın!

Yönetilen WooCommerce Barındırma

Liquid Web Yönetilen WooCommerce Hosting

Liquid Web, WooCommerce mağazaları olanlara özel yönetilen WooCommerce barındırma hizmetleri sunar. Başlangıç ​​olarak, Liquid Web’deki ekip, yüksek kaliteli yönetilen WordPress barındırma sisteminin bile e-ticaret mağazanızı olması gerektiği gibi önbelleğe alamayabileceğini anlıyor. Bu nedenle, maksimum performans ve sıra dışı kullanıcı deneyimi için sitenizi akıllıca önbelleğe almayı üstlenirler.

WooCommerce Hosting Özellikleri

Liquid Web, WooCommerce mağaza sahiplerine aşağıdaki gibi özellikler sağlar:

 • Sorgu yüklerini% 95’e kadar azaltmak için sipariş verilerini depolamak için tablolar
 • Terk edilmiş alışveriş sepeti e-posta hizmetleri
 • Trafik artışlarına hazırlanmak için 20’den fazla performans testi
 • Fiziksel, dijital, dropshipping ve pazar yeri mağazaları için destek
 • Ücretsiz “Beyaz Eldiven” sitesi geçişleri
 • Kolay site oluşturma için yerleşik sayfa oluşturucu (Beaver Builder)
 • Çevrimiçi mağazalar için optimize edilmiş önceden paketlenmiş Astra teması
 • Mobil optimizasyon
 • Ücretsiz SSL sertifikası & iThemes Güvenlik Pro
 • Görsel karşılaştırmalar ile sorunsuz otomatik eklenti güncellemeleri
 • Ücretsiz yazılım ve araç paketlerinde ayda 150 dolardan fazla

woocommerce hosting fiyatlarını yönetme

Yönetilen WooCommerce barındırma planları ayda $ 19’dan başlar

Kod kullan WHR40VIP ve TÜM hosting ürünlerinde 2 ay boyunca% 40 İNDİRİM kazanın!

Yönetilen Dedicated Sunucular

Liquid Web Yönetimli Dedicated Sunucular

Liquid Web’in yönetilen adanmış sunucu barındırma, web sitesi verilerinizin ve dosyalarınızın tek kiracılı bir sunucuda depolandığı anlamına gelir. Asla kaynak paylaşmak zorunda kalmazsınız, barındırma ortamınızı özelleştiremez ve Linux veya Windows (her web barındırıcısının yapmadığı) kullanarak barındırma çözümünüzü sipariş edebilirsiniz.

Ayrıca, aşağıdaki özelliklerden de yararlanacaksınız:

 • Gerçek zamanlı izleme
 • % 100 güç ve ağ çalışma süresi garantisi
 • Standart DDoS koruması
 • CloudFlare CDN hizmetleri
 • Yedek sürücüler
 • Kök erişimi
 • Özel IP adresi
 • Maksimum performans için kurumsal düzeyde SSD depolama

Özel sunucu barındırma planları ayda 199 ABD dolarından başlayan fiyatlarla.

Kod kullan WHR40VIP ve TÜM hosting ürünlerinde 2 ay boyunca% 40 İNDİRİM kazanın!

Yönetilen VPS Barındırma

Liquid Web Yönetimli VPS Barındırma

Yönetilen VPS hostingleri, yönetilen VPS barındırma hizmetleri AWS veya Rackspace’den (sektörde önde gelen iki bulut barındırma çözümü) daha hızlıdır, Liquid Web, web sitesi sahiplerine ihtiyaç duydukları güvenilirliği ve gelişmiş güvenlik özelliklerini sağlar, böylece asla endişelenmeleri gerekmez.

Ayrıca VPS hosting, özel bir sunucunun gücü ve bulut barındırma esnekliği ile birlikte gelir. Başka bir deyişle, özel bir sunucunun kontrolüne ihtiyaç duyan, ancak maliyetleri düşük tutmak isteyenler için harika.

Liquid Web VPS hosting ile elde ettiğiniz en önemli özelliklerden bazıları:

 • Gigabit bant genişliği
 • Sınırsız site
 • CloudFlare CDN hizmetleri
 • Özel IP adresi
 • Yerel yedeklemeler
 • Kök erişimi
 • Entegre güvenlik duvarı
 • DDoS koruması
 • Kolay yukarı veya aşağı ölçeklendirme
 • cPanel, Plesk veya Interworx
 • % 100 güç ve ağ çalışma süresi garantisi

VPS hosting planları ayda $ 29’dan başlayan fiyatlarla.

Kod kullan WHR40VIP ve TÜM hosting ürünlerinde 2 ay boyunca% 40 İNDİRİM kazanın!

Liquid Web Avantaj ve Dezavantajları

Burada kendi yönetilen WordPress ve WooCommerce barındırma hizmetlerinin artılarını ve eksilerini listeledim.

Yönetilen WordPress Barındırma Profesyonelleri:

 • Yüksek performans (PHP Workers, SSD, PHP7, HTTP / 2, SSL ve Nginx’i Şifreleyelim)
 • Aşırı kullanım ücreti veya sayfa görüntüleme veya trafik sınırlaması yok
 • Ücretsiz iThemes senkronizasyonu (tek bir gösterge tablosundan birden çok WordPress sitesini yönetme) ve iThemes Security Pro
 • Ücretsiz uygun resim optimizasyonu eklentisi
 • WordPress teması veya eklenti yasakları yok
 • Ücretsiz “White-Glove” sitesi geçişleri
 • % 100 kesintisiz çalışma garantisi ve kesinti süresi için cömert tazminat
 • Mükemmel 59 dakika / saniye garanti ile 7/24/365 destek
 • Aylık başlangıç ​​fiyatı $ 19 / ay

Yönetilen WooCommerce Barındırma Profesyonelleri:

 • WooCommerce hızı ve performansı optimize edilmiş (SSD, PHP7, SSL, HTTP / 2, Nginx, Vernik Şifreleyelim & Önbelleğe Alma Redis)
 • Yüksek hızları garanti etmek için 30 ila 300 PHP Çalışanı
 • Ücretsiz paket dahil: Beaver Builder sayfa oluşturucu eklentisi, Tüm İkonik WP eklentileri, Terk Edilmiş Sepeti, Satış Ortağı WP ve Glew Analytics
 • WooCommerce tam özellikli, 19 $ / ay’dan başlayan uygun fiyatlı başlangıç ​​planı
 • Ücretsiz PayPal & Tüm planlarda şerit entegrasyonu
 • Ücretsiz “White-Glove” sitesi geçişleri

Yönetilen WordPress ve WooCommerce Eksileri:

 • Pahalı (ucuz paylaşılan barındırma yok; performans, güvenilirlik ve desteğe ihtiyaç duyanlara hitap eder – ve bunun için ödeme yapar)
 • Ücretsiz e-posta barındırma yok (premium eklenti ayda 1 ABD dolarından başlar)
 • BİZE & Avrupa merkezli; Asya Pasifik’te veri merkezi yoktur (ancak bir CDN Asya-Pasifik bölgelerinde coğrafi kapsama alanına yardımcı olur)
 • Sınırsız işlem veya ayda 150 sipariş ile 15 üründe Yeni Başlayan WooCommerce paket kapakları
 • Para iadesi garantisi yok – sözleşme yok ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz

Özet: Liquid Web İyi mi?

sıvı web incelemesi

Yani, Liquid Web iyi mi?

Evet, Liquid Web katlanarak büyüyen ve ihtiyaç duyan web sitesi sahipleri için harika garantili güvenilirlik, hız ve çalışma süresi her zaman.

Liquid Web, çoğu web barındırıcısından farklıdır. paylaşılan barındırma sunmuyor. Bu, elbette, fiyatlarının daha yüksek olacağı anlamına gelir.

Aslında, Liquid Web kendi liginde ne zaman web hosting türüne müşterilerine sunuyor. Bunun yerine, lüks bir yaklaşım gerektirir ve web sitesi sahiplerine aynı tür hizmetleri vermeye çalışan doymuş bir endüstri arasında öne çıkmaya çalışır..

Liquid Web, insanlara yardım etmeyi bir öncelik haline getirir ve web sitenizi gerçekten beklemek için bir şey yönetir. Sonuçta, çoğu web barındırıcısından daha yüksek bir fiyat etiketi ile, başarılı bir web sitesi (artı bazı!) Çalıştırmak için ihtiyacınız olabilecek her hizmeti sunmalıdır.

Liquid Web’i denemek ister misiniz? Liquid Web’in web sitenizin potansiyeline ulaşmasına nasıl yardımcı olabileceğini ve en çılgın hayallerinizin ötesinde büyümeye nasıl devam edebileceğini kontrol edin.

Kod kullan WHR40VIP ve TÜM hosting ürünlerinde 2 ay boyunca% 40 indirim kazanıyorsunuz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map