Kinsta İncelemesi

İlk WordPress sitenizi mi başlatıyorsunuz ve premium yönetilen bir WordPress ana makinesi bulmanız mı gerekiyor? Veya yerleşik bir siteniz var mı ve aşağıdaki gibi bir şirkette değişiklik yapmayı mı düşünüyorsunuz? Kinsta özelliklerle daha hızlı, daha güvenli ve sıkışık?


Durum ne olursa olsun, sizin de dahil olmak üzere tüm web sitesi sahiplerinin işi için yarışan çok fazla WordPress ana makinesi olduğunu bilin.

Şu anda en iyi premium WordPress ev sahiplerinden biri Kinsta. Bu bir yüksek performanslı hız ve güvenlik yönetimli WordPress barındırma söz konusu olduğunda oyun değiştirici. Bu Kinsta incelemesi, bu devrim niteliğindeki WordPress barındırma çözümü hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatacak.

Daha yakından bakacağım Kinsta – ayrıcalıklı yönetilen WordPress barındırma olan sağlayıcı çok popüler WordPress site sahipleri arasında seçim (P.S.’nin sonuçları insanların ❤️ Kinsta’nın önemli bir nedenidir).

Twitter'da Kinsta YorumlarıTwitter’daki kişilerden ezici bir çoğunlukla olumlu yorumlar

Bu Kinsta incelemesinde, WordPress sitenize kaydolmadan önce karar vermenize yardımcı olmak için Kinsta’nın en önemli özelliklerine bakacağım, kendiminkini yapacağım ve artılarını ve eksilerini alacağım..

Bana on dakikanızı ayırın ve size tüm “bilmeniz gereken” bilgileri ve gerçekleri vereceğim.

Bu bağlantıyı tıkladığınızda WordPress web sitenizi yalnızca Aylık 30 $. Yıllık ödeme yapın ve 2 ay ücretsiz kazanın!

Şu anda WP Engine, Volan, Pantheon, Cloudways ve DreamHost’tan sınırsız sayıda ücretsiz taşıma hizmeti sunuyorlar

Bu İncelemede Ne Öğreneceksiniz

 1. Profesyoneller

Özellikle web barındırma üç S söz konusu olduğunda, bir güzel var; hız, güvenlik ve destek.

 1. Eksiler

Ama mükemmel değiller, birkaç tane de var, burada ne olduklarını öğrenebilirsiniz.

 1. Planlar & Fiyat:% s

Kinsta, Google’ın Bulut Platformu tarafından desteklenen tam yönetilen bir WordPress ana bilgisayarıdır. İşte onların üzerinden geçiyorum ve farklı plana dahil edilenler.

 1. Kinsta iyi mi?

Son olarak, son bölümde, işleri tamamlayacağım ve Kinsta’nın .

Tamam, daha önce WordPress site sahiplerinin Kinsta’yı sevdiğinden bahsetmiştim…

Bazı kullanıcıların kapalı bir WordPress Hosting’de kendileri hakkında söyledikleri Facebook grubu 9.000’den fazla üyesi yalnızca WordPress barındırma hizmetine adanmış.

webmasterlar kinsta seviyorumWordPress Hosting Facebook Grubu hakkında çok olumlu geri bildirimler

Kinsta Artıları

2013 yılında kurulan Kinsta, dünyanın en iyi WordPress barındırma platformu olmayı umarak yaratıldı.

kinsta incelemesi

Sonuç olarak, web barındırma söz konusu olduğunda hız, güvenlik ve kararlılığa odaklanmak için işini yapan deneyimli WordPress geliştiricilerinden oluşan bir ekip oluşturdular.

Ama onlar gerçekten dünyanın en iyileri mi?

Hadi bir bakalım.

1. Google Cloud Platform (GCP) tarafından desteklenmektedir

Kinsta, Google’ın Bulut Platformu tarafından desteklenmektedir. Neden yalnızca GSO’yu kullanmaya karar verdiklerine dair kendi kelimeleri:

Kinsta neden yalnızca Google’ın Bulut Platformunu kullanmaya karar verdi ve örneğin AWS ve Azure’dan altyapı sunmadı?

Birkaç yıl önce Linode’dan uzaklaş. Şu anda, Google Cloud Platform henüz başlangıç ​​aşamasındaydı, ancak gittikleri yönü sevdik. Fiyatlandırmadan performansa kadar, bulut sağlayıcılarını (AWS ve Azure dahil) değerlendirirken tüm kutuları işaretlediler.

Google, sanal makinelerin canlı geçişi gibi gerçekten harika şeyler yapıyordu. Artı, Google, müşterilerin güvenebileceği bir markadır. Bunu hizmetlerimizin değerini güçlendirmenin harika bir yolu olarak gördük. O zaman, bir inanç sıçraması aldık mı? Bazı yönlerden evet, çünkü yalnızca GCP’yi kullanan ilk yönetilen WordPress ana bilgisayarı olduk.

Ancak şimdi, yıllar sonra tüm rakiplerimiz Google Cloud Platform’a taşınıyor. Bu yüzden doğru seçimi yaptığımızı biliyoruz. Artık avantajımız var ekibimiz Google’ın altyapısını herkesten daha iyi biliyor.

Birden fazla sağlayıcı sunmak istemememizin temel nedeni, yönetim kurulu genelinde subpar desteği ile sonuçlanmasıdır. Ekibimizin bir platforma odaklanmasını ve müşteriler için mümkün olan en iyi deneyimi olmasını istedik..

Kinsta logosu
Brian Jackson – Kinsta Baş Pazarlama Müdürü

Kinsta, Google Cloud Platform’un birden çok veri merkezinden birinde sanal makineler kullanıyor. Ve evet, bu, web sitenizin Google’daki kişilerin kullandığı aynı donanımda barındırıldığı anlamına gelir.

Her sanal makinede (VM) 96 CPU ve yüzlerce gigabayt RAM sizin ve web sitenizin verileri için çalışıyoruz. Bu kaynaklara gerektiği şekilde erişilir, yani işletmenizi ölçeklendirmek sadece kolay değildir, aynı zamanda web sitenizin hızını ve performansını etkilemez.

google bulut platformu

Her şey birbirine bağlı Google Cloud Platform’un birinci katmanı, sitenizin ziyaretçileri dünyanın neresinde olursa olsun, siteniz veriler yıldırım hızında gönderilir. Bunu bilmek önemlidir, çünkü Google Cloud Platform’u kullanan diğer barındırma sağlayıcıları, daha düşük veri dağıtımı anlamına gelen daha ucuz “standart katmanı” tercih eder.

Google Cloud Platform’u kullanmak da yararlıdır çünkü:

 • Dünyanın en büyük ağını sunuyor (9.000km trans-Pasifik kablosu şimdiye kadar var olan en yüksek kapasiteli denizaltı kablosu)
 • Veri merkezlerinin güvenli olmaktan daha fazlası olduğuna emin olabilirsiniz (unutmayın, Google buna güvenir)
 • Dakika düzeyindeki artışlarla daha uygun fiyatlı fiyatlandırma sağlar, yani yalnızca kullandığınız şey için gerçekten ödeme yaparsınız ve daha fazlası değil
 • Google, makinelerin canlı aktarımlarını sunar, böylece bir onarım, düzeltme eki veya yazılım güncellemesi gerektiğinde, işlem mümkün olduğunca kesintisiz olur

Google Cloud Platform, barındırma müşterilerine, sitelerinin verilerinin mümkün olduğu kadar hızlı ve güvenli olduğu konusunda güvence verir.

hız ve güvenlik

2. Ciddi Site Hızı

En yüksek hız seviyelerini sağlamak ana hedeflerinden bir diğeri.

yükleme süresi hızı

Başlamak için 22 farklı veri merkezi ABD, Asya-Pasifik, Avrupa ve Güney Amerika – dünyanın her yerinde bulunur ve isterseniz WordPress web sitelerinizin her biri için ayrı bir tane seçebilirsiniz..

Sonra, sundukları Amazon Yolu 53 tüm müşteriler için premium DNS. Başka bir deyişle, çevrimiçi istikrar, hız ve performansa her zaman yardımcı olmak için daha az gecikme ve coğrafi konum yönlendirmesi sunuyorlar.

Son olarak, KeyCDN, site ziyaretçilerinizin dünyanın neresinde olursa olsun anında görseller, JavaScript ve CSS gibi statik içerik sağlayacak güçlü bir içerik ağı dağıtımı. Bahsetmiyorum bile, tüm hosting planları ücretsiz bant genişliği ile geliyor.

Biraz daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Kinsta ayrıca, PHP 7, Nginx, HTTP / 2 ve Maria DB’nin WordPress yığınlarını bilmenizi istiyor ve sitenizin şimdiye kadar sahip olduğu en hızlı yüklemeye yardımcı oluyor.

Ve hiçbir şey yapmanıza bile gerek yok.

Peki .. Kinsta ne kadar hızlı?

Bu Kinsta incelemesinin önemli bir kısmı, bu web sitesinin (SiteGround’da barındırılan) ve tam bir kopyasının (ancak Kinsta’da barındırılan) bir karşılaştırmasını yaparak performanslarını test etmektir..

Yani:

 • İlk olarak, bu web sitesinin performansını mevcut ana makinemde test edeceğim (SiteGround).
 • Sonra, aynı web sitesini (klonlanmış bir kopya) Kinsta’da test edeceğim.

Bu testi yaparak şunları yapacaksınız:

 • Kinsta’da barındırılan bir sitenin gerçekten ne kadar hızlı yüklendiğini bilin
 • Onlara geçip geçmemeniz gerektiğine karar vermek için yardım alın

İşte benim anasayfa (bu sitede – SiteGround’da barındırılmaktadır) Pingdom:

anasayfa site alanı pingdom

Yükler 1.24 saniye. Bu aslında diğer pek çok ana bilgisayara kıyasla gerçekten hızlı – Çünkü SiteGround hiçbir şekilde roket değildir.

Soru şu ki, Kinsta bu hızı yenebilir mi? Hadi bulalım…

anasayfa pingdom

Kinsta’daki aynı ana sayfa (tüm sitemi klonladım ve Kinsta’da barındırdım) 0,544 saniye.

Bu gerçekten etkileyici! Kinsta’daki ana sayfam neredeyse yükleniyor 0.7 saniye daha hızlı SiteGround’dan daha.

Şimdi bu etkileyici! (kendinize not: bu siteyi Kinsta’ya taşımayı düşünün)

Ne dersin GTmetrix, saygın bir web sitesi hız ve performans aracı?

İşte böyle anasayfa (bu site – tarihinde barındırılıyor SiteGround) üzerinde çalışır GTmetrix:

anasayfa site alanı gtmetrix

Yükler 2.2 saniye. Yine, bu diğer birçok ana bilgisayar karşılaştırıldığında gerçekten hızlı. Peki ya Kinsta?

ana sayfa gtmetrix

Kinsta’daki aynı ana sayfa (tüm sitemi klonladım ve Kinsta’da barındırdım) 1,5 saniye.

Yine bu yaklaşık bir hız artışı yarım saniye! Kinsta ayrıca daha küçük sayfa boyutu ve daha az istek açısından daha iyi performans sunar.

Peki tüm bunlardan ne yapmalı?

Sonuçta, WordPress sitenizi Kinsta’da barındırmaya karar verirseniz, o zaman hızlı yükleneceğini söylemek oldukça güvenli olduğunu düşünüyorum. Ve böylece olmalı, çünkü üstün performans ve hizmet için ödeme yapıyorsunuz!

3. Etkileyici Site Güvenliği

Google Cloud Platform’un her zaman kilitli durumda olduğuna ek olarak, barındırdığı site verilerini korumak için çeşitli araçlar ve politikalar uygulayarak sitenizin güvenliğini çok ciddiye aldıklarını bilin:

 • Her dakika canlı site izleme
 • DDoS saldırı algılaması gerçekleştiğinde
 • Kötü amaçlı kodların ağa girmesini önleme
 • Sitenizin günlük yedeklemeleri
 • Yerleşik donanım güvenlik duvarları
 • Hesap girişinizi korumak için 2 faktörlü kimlik doğrulama
 • 6 başarısız giriş denemesinden sonra IP yasaklaması
 • Hacksiz garanti (bir şey girerse ücretsiz bir düzeltme ile)
 • Ücretsiz Tek Tıkla kurulum ile sertifikaları şifreleyelim
 • Otomatik küçük WordPress güvenlik yamaları uygulandı

Web sitenize bir şey olursa ve bir yedek kullanarak geri yüklemeniz gerekiyorsa, MyKinsta kontrol panelinizden geri yükleme seçeneğine erişebilirsiniz.

kinsta yedekleri

Gördüğünüz gibi, web sitenizi ve dosyalarını korumak söz konusu olduğunda çok az şey bırakıyorlar. Ayrıca, WordPress sitenize başladıktan sonra ek güvenlik önlemleri yüklemeyi seçebilmenize rağmen, Kinsta’nın da size yardımcı olduğu gerçeğinde her zaman rahatlayabilirsiniz.

4. Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli

Kullanıcılar, barındırma sağlayıcıları, barındırılan web sitelerini yönetmek için tipik cPanel veya Plesk gösterge tablolarından saptıklarında genellikle hoşlanmazlar.

Fakat bu insanlardan biriyseniz, gördükten sonra fikrinizi değiştirebilirsiniz. MyKinsta kontrol paneli.

mykinsta kontrol paneli

Bu gösterge tablosu yalnızca kullanımı kolay değildir ve sitelerinizi, muhasebe bilgilerinizi ve daha fazlasını yönetmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. MyKinsta kontrol paneli ile birlikte geliyor:

 • 7/24 destek ekibine Intercom üzerinden erişim (hem İngilizce hem İspanyolca olarak, yakında daha fazla dil gelecek!)
 • Yeni WordPress sitelerini kolayca ekleyin
 • yeni wordpress siteleri ekle

 • Taşıma başlatma, eklenti güncellemelerini kontrol etme, yedek alma ve hatta önbelleği temizleme yeteneği
 • Hazırlama ortamları ve canlı siteler arasında kolay gezinme
 • Tam alan adı (DNS) yönetimi
 • WordPress eklentisi izleme, IP reddetme, CDN verileri ve kullanıcı günlükleri
 • Kinsta önbellek eklentisi, SSL sertifikaları, Yeni Relic izleme ve PHP Engine anahtarları gibi araçlar

mykinsta araçları

Üstelik, MyKinsta kontrol paneli tasarımla tamamen duyarlı, böylece hareket halindeyken mobil cihazınızdan bir ritmi kaçırmadan erişebilirsiniz.

Sonunda, bu tescilli gösterge tablosunu geçmişte olduğu gibi birçok şeyden kaçarsanız şaşırırız.

Çünkü dürüst olmak gerekirse, kullanımı çok kolay, tek bir yerde erişmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip ve sadece havalı görünüyor.

5. Üstün Destek

Eğer benden hoşlanıyorsanız, amaç asla – asla – web barındırma destek ekibinizle görüşmek zorunda kalmamaktır.

Ama .. hepimiz biliyoruz ki&# olur.

Kinsta size destek ekibinin sadece en iyilerden oluştuğunu söyleyecektir..

Peki, bu senin için tam olarak ne anlama geliyor??

Bu, bir destek üyesinin sizi cevabı bilen birini aramak için uzmanlar hattı boyunca geçirmesi gereken bir zaman olmayacağı anlamına gelir..

Bunun yerine, tüm destek ekibi, oldukça açık bir şekilde, ne yaptıklarını bilen yüksek vasıflı WordPress geliştiricileri ve Linux mühendislerinden oluşur.

Ayrıca, 5 dakikadan daha kısa bilet yanıt süresi ve bir şeylerin yanlış olduğunu fark ettikleri anda size ulaşacaktır.

destek ekibi

Belirli bir pencereye bağlı olmadan kontrol panelinizde gezinmenizi sağlayan gelişmiş bir sohbet özelliği olan Intercom’u kullanarak 7/24 MyKinsta kontrol panelinde canlı sohbete erişebilirsiniz.

İsterseniz, sorunun çözülmesi için her zaman bir destek bileti gönderebilirsiniz.

Neden canlı telefon desteği sunmadıklarını merak mı ediyorsunuz? İyi bir nedeni var:

 • Bilet sistemleri, kim olduğunuzu ve hangi plana sahip olduğunuzu hemen bilmelerini sağlar
 • Mesajlaşma sistemleri, sorunları daha iyi saptamak için ekran görüntülerine, bağlantılara, videolara ve kod snippet’lerine izin verir
 • Sohbet sırasında Bilgi Tabanına otomatik bağlantılar olabilir
 • Tüm destek biletleri ve sohbetler, sizin veya destek ekibinin gelecekte bunlara ihtiyacı olması durumunda kaydedilir

Kinsta tüm çabalarını çevrimiçi desteğe odaklamak istiyor. Ve neredeyse sizinle hemen iletişime geçebildiklerini iddia ettikleri ve başka dikkat dağıtıcı şeyler olmadığından emin olmak istediklerinden, canlı telefon desteğine sahip olmamak mantıklıdır.

6. Geliştirici Dostu

Evet, tahmin ettin.

Sadece bir web barındırma ile başlayanlar için çok kullanıcı dostu olmasının yanı sıra, Kinsta da güvenilir bir barındırma sağlayıcısı arayan WordPress geliştiricileri için çekiyor.

Aslında, çünkü Kinsta’daki insanların çoğu geliştiricilerin kendileri, sadece onlar kadar deneyimli olanlar için kendi hosting planlarında gelişmiş özellikler sundukları emin olmak için mantıklı.

İşte bir web geliştirici olarak hosting ihtiyaçlarını Kinsta seçtiğinizde ne bekleyebilirsiniz:

 • Tek bir WordPress yapılandırmasında kilit yok, bu nedenle yüklemelerde daha fazla esneklik var
 • Tüm Business 1 planlarında SSH erişimi ve GIT
 • Önceden yüklenmiş WP-CLI (WordPress için komut satırı arayüzü)
 • Siteler ve hazırlama ortamları arasında farklı PHP sürümleri çalıştırabilme
 • Hazırlama sitelerinde de otomatik yedekleme geri yüklenir
 • Karmaşık ters proxy yapılandırmaları desteği

Ayrıca, geliştiriciler Elasticsearch, Cloudflare Railgun ve Redis gibi premium eklentilere erişebilir.

Sürekli olarak yeni şaşırtıcı özellikler sundukları için daha fazlasını bekleyebilirsiniz:

Kinsta kullanıcıları için saatlik yedeklemeler, tek tıklamayla indirilebilir yedeklemeler, çok kullanıcılı erişim ve izin sistemi gibi pek çok yeni özellik sunulduğunda, Kinsta’nın radarında kullanıma sunulacak bir sonraki adım?

İşte Q4 için borudan indiğimiz bazı şeylerin kısa bir listesi:

– MyKinsta kontrol panelimiz ve CDN ortağımızla daha sıkı entegrasyonlar.

– Sitelerde HTTPS’yi değiştirmeyi / etkinleştirmeyi daha da kolaylaştırmak için ek seçenekler.

– Yeni Google veri merkezi konumları (Hong Kong, Zürih).

– PHP 7.3 yayınlandığında kullanıma sunuldu.

– Hesabınızın yönetimini kolaylaştırmak ve uluslararası müşteriler için ek para birimlerinin daha iyi ele alınmasını sağlamak için faturalandırma sistemimizde iyileştirmeler.

– Bir geliştirme alanından canlı bir alana geçiş yapmak hiç olmadığı kadar kolay olacak.

– Bir müşteriye yardımcı olurken Mühendislerimizin her zamankinden daha hızlı olmasına yardımcı olacak destek sistemimizdeki perde arkasındaki iyileştirmeler.

– DNS Editör arayüzümüzde iyileştirmeler.

logo
Brian Jackson – Kinsta Baş Pazarlama Müdürü

7. Kinsta, WordPress için optimize edilmiştir

Kinsta, WordPress sitenizi diğer WordPress ana bilgisayarlarının ötesinde optimize etmeyi amaçlamaktadır. Web sitenizin düzgün bir şekilde oluşturulmasını, hızlı yüklenmesini ve kullanıcılarınızın mümkün olan en sorunsuz deneyimi yaşamasını istiyorlar.

Bunun gerçekleşmesi için neler yaptıklarına bir göz atın:

 • Sunucu düzeyinde Önbellekleme. Verilerin site ziyaretçilerine anında iletilmesi için sunucu düzeyinde tam sayfa önbelleğe almanın keyfini çıkarın. Bunu özel Kinsta önbellekleme çözümü ile birleştirin ve önbelleğinizi kendi koşullarınıza göre temizleyin.
 • yerleşik sunucu önbellekleme

 • e-Ticaret İşlevselliği. E-Ticaret sitelerinin çok fazla kaynak istediğini ve çalıştırmak için çok fazla veri kullandığını anlıyorlar. Bu nedenle, müşterilerin ihtiyaç duydukları şeyi elde edebilmeleri için performansı ve işlevselliği dengelemek için çok çalıştılar..
 • Yeni Kalıntı İzleme. Kinsta’da barındırılan her site, New Relic performans izleme aracı sayesinde günde 288 çalışma süresi kontrolü içeriyor. Bu, destek ekibine şüpheli bir şey algılandığında tepki göstermesi ve sizi bilgilendirmesi için zaman tanır. Ayrıca, yanlış anların kesin olarak tespit edilmesine yardımcı olur, böylece destek sorunları hemen çözebilir.

Bir WordPress web siteniz varsa ve sitenizi onlarla birlikte barındırıyorsanız, belirli içerik yönetimi sisteminizle çalışmak için optimize edilecek şeylerin bahse girebilirsiniz..

8. Sınırsız ücretsiz site geçişi

Sınırlı bir süre için Kinsta yeni müşterilere herkese sınırsız ücretsiz geçişler sunuyor Cloudways, WP Engine, Volan, Pantheon ve DreamHost Kinsta’ya taşınmak isteyen müşteriler.

Bu teklifle ilgili en güzel şey, bir tane WordPress siteniz veya elli tane olması önemli değil, çünkü Kinsta’nın uzman geçiş ekibi WordPress sitenizi veya sitelerinizi bu sitelere taşımanıza yardımcı olmak için orada.

Ücretsiz site taşıma tekliflerinden nasıl yararlanılır:

 1. Kinsta ile ev sahipliği yapmak için kaydolun. Kaç siteniz olduğuna bakılmaksızın, Starter’den Enterprise’a tüm Kinsta planları için ücretsiz geçişler mevcuttur.
 2. Destek ekibine ulaşmak için kaydolduktan sonra, site taşıma sürecini başlatmak için gerekli bilgileri toplamak üzere sizinle birlikte çalışacaklardır..

9. Ücretsiz MyKinsta Demosu

MyKinsta Demo% 100 ücretsiz bir hesaptır özel kullanıcı ve kontrol panelini denemek isteyen herkes tarafından kullanılabilir.

kinsta.com/mykinsta ve ücretsiz demo hesabınızı oluşturmak için kendinizi kaydedin.

MyKinsta demosu ile aşağıdaki gibi özellikleri test edebilirsiniz:

 • WordPress sitesi oluşturma.
 • SSL yönetimi.
 • Performans izleme.
 • Tek tıklamayla hazırlama alanı.
 • Ara ve değiştir.
 • PHP sürüm anahtarı.
 • CDN entegrasyonu.
 • Web sitesi yedekleme yönetimi.

Kinsta Eksileri

Eğer bu kadar ilerlediyseniz, muhtemelen Kinsta’nın dünyanın en iyisi olabileceğini düşünüyorsunuzdur. Yine de olabilir, ama fikrinizi değiştirmenize neden olabilecek bazı önemli dezavantajlar olduğunu bilmelisiniz.

1. Alan Adı Kaydı Yok

Şu anda, onlar alan adı kaydı sunma diğer birçok popüler web barındırma sağlayıcılarının yaptığı gibi.

Bu, yalnızca alan adınızı üçüncü taraf bir şirkete kaydetmeniz ve onlara yönlendirmeniz (acemi web sitesi sahipleri için zor olabilir) değil, aynı zamanda “ücretsiz alan adı kayıtlarından” pek de yararlanmadığınız anlamına gelir. web hosting sağlayıcıları müşterilerine ilk yıl için vermek.

2. E-posta Barındırma Yok

Barındırma sağlayıcınızın e-posta hesaplarınızı da barındırması her zaman uygundur. Bu şekilde, alan adınızı kullanarak (markalama için profesyonel ve harika) e-postalar oluşturabilir, ayrıca e-posta gönderebilir / alabilir ve hesaplarınızı barındırma hesabınızdan yönetebilirsiniz..

Ne yazık ki, onlar e-posta barındırma hizmeti sunma Ya. Bazı insanlar, e-postanızı web sitenizle aynı sunucuda barındırmanın bir sorun olduğunu iddia etse de (sonuçta, sunucunuz çökerse, e-postanız da olur ve daha sonra müşterileriniz de dahil olmak üzere herhangi biriyle iletişim kurmanın hiçbir yolu yoktur), bazıları insanlar her şeyi tek bir yerden yönetmeyi tercih ediyor.

G Suite (önceden Google Apps) e-posta adresi başına aylık 5 ABD dolarından ve Rackspace e-posta adresi başına ayda 2 ABD dolarından iki iyi e-posta barındırma alternatifidir.

3. WordPress Eklentisi Kısıtlamaları

Kinsta müşterilerine olağanüstü barındırma hizmetleri sunmak için kendi yolumdan gittiği için, bazı eklentilerin kullanımını kısıtla çünkü hizmetleriyle çatışacaklar.

Müşteri olarak kullanamayacağınız popüler eklentilerden bazıları şunlardır:

 • Wordfence ve Giriş Duvarı
 • WP En Hızlı Önbellek ve Önbellek Etkinleştirici (WP Rocket sürüm 3.0 ve üstü desteklenir)
 • WP DB Yedekleme, All-in One WP geçişi, Backup Buddy, BackWPup ve Updraft gibi artımlı olmayan tüm yedekleme eklentileri
 • EWWW Image Optimizer (EWWW Image Optimizer Cloud sürümünü kullanmıyorsanız)
 • Better WordPress Minify, WP-Optimize ve P3 Profiler gibi performans eklentileri
 • Ve diğer bazı eklentiler

Liquid Web gibi rakipler her türlü eklentiye izin verir. Bu gerçek bir sorun olmamasına rağmen, Kinsta bu eklentilerin sağladığı işlevselliği kapsadığından, bazı insanlar yedeklemeler, site güvenliği ve görüntü optimizasyonu gibi şeyler üzerinde kontrol eklemeyi tercih ediyor.

Kinsta WordPress Planları

Kinsta, WordPress web sitesi olan herkes için tam yönetilen WordPress barındırma hizmeti sunar.

Planlar 30 $ / ay için 900 $ / ay, aylık fiyat arttıkça boyut ve özelliklerde ölçeklendirme.

kinsta hosting planları

Her bir planın nasıl ölçeklendiğine dair bir fikir vermek için, mevcut ilk üç barındırma planına göz atacağız:

 • Starter: Bu plan bir WordPress yüklemesi, aylık 20 bin ziyaret, 3 GB SSD depolama alanı, 50 GB CDN, günlük yedeklemeler, 7/24 destek, bir hazırlama alanı, ücretsiz SSL sertifikaları ve aşağıdakiler için bir önbellek eklentisi içerir 30 $ / ay.
 • Pro: Bu plan 2 WordPress yüklemesi, aylık 40 bin ziyaret, 6 GB SSD depolama alanı, 100 GB CDN, 1 ücretsiz site geçişi, Çoklu site desteği, günlük yedeklemeler, 7/24 destek, bir hazırlama alanı, ücretsiz SSL sertifikaları, site klonlama ve önbellekleme eklentisi içerir 60 $ / ay.
 • İşletme 1. Bu plan 3 WordPress yüklemesi, aylık 100 bin ziyaretçi, 10 GB SSD depolama alanı, 200 GB CDN, 1 ücretsiz site geçişi, Çoklu site desteği, günlük yedeklemeler, 7/24 destek, bir hazırlama alanı, ücretsiz SSL sertifikaları, site klonlama, SSH erişimi ve bir için önbellek eklentisi 100 $ / ay.
 • İşletme 2. Bu plan, 10 WordPress yüklemesi, 250 K aylık ziyaretçi, 20 GB SSD depolama alanı, 300 GB CDN, 1 ücretsiz site geçişi, Çoklu site desteği, günlük yedeklemeler, 7/24 destek, bir hazırlama alanı, ücretsiz SSL sertifikaları, site klonlama, SSH erişimi ve bir için önbellek eklentisi 100 $ / ay.
 • Diğer planları: İş Dünyası 3 (300 $ / ay), İş Dünyası 4 (400 $ / ay), Kurumsal 1 (Aylık 600 $) ve Kurumsal 2 (900 $ / ay).

Hangisini seçerseniz seçin, tüm planlar Google Cloud Platform’daki 22 veri merkezinden birini seçmenize ve uzman desteği, günlük izleme ve güvenlik önlemleriyle son derece güvenli bir ağ ve site içeriği sunmak için tasarlanmış tüm hız özelliklerine sahip olmanızı sağlar hemen.

Erken ödeme yapmaya karar verirseniz, 2 ay ücretsiz! Ayrıca, tüm planlar (başlangıç ​​planı hariç) bir tane ile birlikte gelir ücretsiz beyaz eldiven sitesi geçiş. Ama şu anda birlikte iseniz WP Motoru ve Kinsta’ya taşınmak istiyorlar, sitenizi ücretsiz olarak taşıyacaklar (başlangıç ​​planında bile).

Unutmayın ki şarj fazlalıkları siteniz aylık ayrılan ziyaretler ve CDN gigabayt üzerinden yayınlanıyorsa:

fazla fiyatlarSite ziyaretleri aşırı kullanımı 1 $ / 1.000 ziyaret ve CDN aşırı kullanımı 0,10 $ / GB

Son olarak, Kinsta’nın WooCommerce barındırma hizmeti sunduğunu bilmek güzel. Bu, popüler WooCommerce platformunu kullanarak çevrimiçi mağazalar işleten WordPress sitelerine sahip olanlar için harika.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Kinsta nedir? Kinsta premium yönetilen bir WordPress hosting şirketidir. Teknoloji yığınları, dünyanın en büyük, en hızlı ve en çok tercih edilen bulut ağı olan Google Cloud tarafından desteklenmektedir. Kinsta 2013 yılında şirketin şu anki CEO’su Mark Gavalda tarafından kuruldu. Intuit, TripAdvisor, ASOS, Drift ve FreshBooks gibi şirketlerle çalışıyorlar..
 2. Kinsta ile ne tür hosting planları mevcut?? WooCommerce ve Enterprise desteği ile yalnızca yönetilen WordPress barındırma hizmeti sunuyorlar.
 3. Ne tür bir kontrol paneli kullanılır?? Kinsta’nın özel MyKinsta kontrol paneli, cPanel ve Plesk ve daha birçok özelliğe sahiptir. MyKinsta site yönetimi aracı hakkında daha fazla bilgi edinin.
 4. SSL sertifikası alacak mıyım? Evet, tüm müşteriler siteleri için ücretsiz Let’s Encrypt SSL sertifikaları alır. Tüm planlar tek tıklamayla ücretsiz SSL entegrasyonu ile birlikte gelir
 5. Bir e-posta hesabı barındırabilir miyim? Hayır, Kinsta müşterileri için e-posta hesapları barındırmıyor.
 6. Kinsta alan adı kayıtları sunuyor mu?? Hayır, bir üçüncü taraf şirketle bir alan adını güvence altına almalı ve barındırma planlarından birine kaydolurken bunu Kinsta’ya bağlamanız gerekir.
 7. Kinsta bir web sitesi oluşturucu sunuyor mu?? Hayır, yerleşik bir web sitesi oluşturucuları yoktur. Bununla birlikte, WordPress için barındırıldığı için, Elementor, Divi, Beaver Builder veya Visual Composer gibi herhangi bir site oluşturucu web sitenizle çalışacak.
 8. Kinsta ile nasıl bir müşteri desteği bekleyebilirim?? Kinsta ile MyKinsta kontrol panelinizden 7/24 canlı sohbet desteğine erişebilirsiniz. Ayrıca, size birinci sınıf WordPress ve Kinsta barındırma desteği vermek için tasarlanmış bir WordPress uzman ekibi tarafından gönderildikten sonra 5 dakika içinde yanıtlanan bir bilet isteği de gönderebilirsiniz..
 9. Bir kesinti garantisi ve kesinti için geri ödeme sunuyorlar mı?? % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, haftada 7 gün 24 saat hizmet kullanılabilirliği sağlamadığı takdirde faturanızın toplamından% 5 kredi garanti edecek bir hizmet seviyesi sözleşmesi (SLA) ile desteklenmektedir. Ayrıca acil durumlar için ilk kez 30 dakikalık bir cevapları var.
 10. Para iade garantisi nedir? Barındırma hesabınızı hizmetin ilk 30 günü içinde iptal ederseniz, tam bir geri ödeme yaparlar.
 11. Hangi ödeme seçeneklerini sunuyorlar?? Tüm kredi kartlarını kabul ediyorlar; Visa, MasterCard, Keşfet, American Express (PayPal yok)

Kinsta’yı öneririm?

Kinsta bir olağanüstü yönetilen WordPress barındırma çözümü hızlı yükleme ve güvenli bir WordPress web sitesi çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip.

Kendi sözleriyle:

Barındırma, hız, güvenlik ve destek konusunda üç S söz konusu olduğunda Kinsta’yı rakiplerinden ayıran nedir??

Diğer sağlayıcılar şimdi kullanmaya başlasa da Google Cloud Platformu, bunu hala Kinsta için bir avantaj olarak görüyoruz. Neden? Çünkü yeni veri merkezlerini hazır olduklarında hemen kullanıma sunabiliyoruz. Şimdi sahibiz 22 veri merkezi ve sayılıyor.

Ayrıca Google’ın premium katman ağı (standart katman değil). Bir sağlayıcı hangi ağı kullandıklarından bahsetmezse, daha yavaş seçeneğe giderek paradan tasarruf etmeye çalışıyorlar. Premium katman ağı, tüm müşterilerimiz için yıldırım hızında gecikme sağlar.

Kinsta kullanır izole Linux kapsayıcısı her WordPress sitesinin tamamen izole olduğu anlamına gelir. Bu, tasarım yoluyla performans ve güvenlik sağlar. Hiçbir kaynak paylaşılmıyor ve her site kendi PHP, Nginx, MySQL, MariaDB, CPU ve bellek otomatik olarak gerektiğinde sanal makinelerimiz tarafından tahsis edildiğinden, bu durum ani trafik dalgalanmaları için otomatik ölçeklendirmeye izin verir..

İle ortaklık kurduk KeyCDN, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin varlıklarını (medya, JS, CSS) turboşarj etmek için sektördeki en hızlı HTTP / 2 CDN sağlayıcılarından biri. Cloudflare harika olsa da ve müşterilerimizin çoğu bunu kullanıyor olsa da, gerçek bir CDN değil, proxy hizmeti + WAF (benzer bir şekilde çalışır). Bu nedenle, Cloudflare, site ve ev sahibi arasında oturduğu için bazı ek yüklerle (ek TTFB) birlikte gelir. Müşterilerimiz için, aradaki herhangi bir şeyden engellenmeyen en yüksek gecikme ve ağ hızlarını istedik.

İki faktörlü kimlik doğrulamayı destekliyoruz, GeoIP engelleme, otomatik olarak tekrarlanan IP’leri yasakla (belirli bir eşiğin üstünde) ve tüm yeni yüklemelerde güçlü şifreler uygulayın. Hatta bir IP reddetme aracı müşterilerimizin ihtiyaç duydukları takdirde IP’leri manuel olarak engellemelerine olanak tanıyan kontrol panelimizde. Verilere erişimi önlemek için donanım güvenlik duvarlarımız, aktif ve pasif güvenlik ve diğer gelişmiş özelliklerimiz var. Ve tüm Kinsta müşterileri için ücretsiz kesmek düzeltmeleri kapalı şansları varsa, sitelerinin güvenliği ihlal edilmişse.

Biz en hızlı yönetilen WordPress ana bilgisayarı kullanılabilir olduklarında PHP’nin en son sürümlerini çıkarmak için. Bu sadece güvenlik nedeniyle değil, performans için de gereklidir. Performansa takıntılı bir CEO’muz (ticaret geliştiricisi) var, bu yüzden en son yazılımı çalıştırmamızı sağlamak ekibimizin çok ciddiye aldığı bir şey.

Kinsta diğerlerinden biraz farklı destek veriyor ve bizi ayıran şey bu. Biz sunuyoruz Intercom ile 24 × 7 destek. Ancak farklı düzeylerde katmanlı destek temsilcimiz yok. Tüm destek ekibi üyelerimiz son derece yetenekli Linux Mühendisleri ve WordPress geliştiricileridir. Bu, müşterilerimizin geri dönmemesini ve sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmesini sağlar.

bizim ortalama bilet yanıt süresi beş dakikadan az, genellikle ikiden az. Ayrıca tüm müşteri sitelerinde 24 × 7 çalışma süresini izliyor ve proaktif olmaktan gurur duyuyoruz. Bir site, ister sunucu ile ilgili, ister eklenti ile ilgili olsun, herhangi bir nedenle kapanırsa, hemen iletişime geçeceğiz. Bir şeylerin yanlış olduğunu bile bilmeden birçok kez.

logo
Brian Jackson – Kinsta Baş Pazarlama Müdürü

Üstüne üstlük, mükemmel müşteri desteği, kullanıcı dostu bir kontrol paneli panosu ve geliştirici dostu araçlarla, yerleşik WordPress web sitesi sahibinin Kinsta barındırma özelliğini kullanmaktan kazanacağı çok şey var.

Aslında, bu özellikleri arayan biri sadece Kinsta en iyi Google Cloud WordPress barındırma çözümüdür dünyada.

Yani, hosting bu tür acemi web sitesi sahipleri için biraz gelişmiş olabilir dedi. Ve bir $ 30 / ay başlangıç ​​fiyatı en temel barındırma hizmetleri için, sıkı bir bütçe olanlar ne kadar büyük görünse de, tüm paranın karşılığını istemeyebilir.

Yani, tam olarak yönetilen WordPress barındırma pazarındaysanız ve başka bir barındırma sağlayıcısına yükseltme yapmayı düşünüyorsanız, Kinsta’ya bakın ve neyi nasıl sevdiğinizi görün. Asla bilemezsiniz, özellikler, hız, güvenlik ve müşteri desteği tam aradığınız şey olabilir.

Bu bağlantıyı tıklayın ve sitenizi yalnızca Kinsta ile barındırın Aylık 30 $. Yıllık ödeme yapın ve ücretsiz olarak 2 ay kazanın!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map