Kafa kafaya iPage Vs Wix performans, fiyatlandırma, artıları ve eksileri ve daha fazlası gibi önemli web barındırma özelliklerine bakarak karşılaştırma – sizin için bu web barındırma ve site oluşturma hizmetlerinden birine kaydolmadan önce dikkate.


sağa kaydır

iPage

Wix

Hakkında:iPage, kullanıcılara uygun fiyatlarla sağlam çalışma süresi ve güvenilir güvenlik protokolleri sağlar. On yıldan fazla bir süredir bu şirket hem işletmeler hem de bireyler için web sitelerine ev sahipliği yapıyor.Wix.com, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan lider bir bulut tabanlı geliştirme platformudur. Wix, piyasadaki kullanıcılar tarafından 70’in üzerinde şablon kategorisi, inanılmaz esneklik ve muazzam kullanım kolaylığı ile inanılmaz bir site oluşturucu olarak bilinir. Bu hemen hemen her site için uygundur.
Da kuruldu:19982006
BBB Değerlendirmesi:bir+bir+
Adres:70 Blanchard Rd 3. Kat, Burlington, MA, 01803Nemal Tel Aviv St 40, İsrail
Telefon numarası:(877) 472-4399(800) 600-0949
E:[Email protected][Email protected]
Destek Türleri:Telefon, Canlı Destek, Sohbet, BiletTelefon, Canlı Destek, Sohbet, Bilet
Veri Merkezi / Sunucu Konumu:Boston, MassachusettsAvrupa ve Amerika Birleşik Devletleri
Aylık Fiyat:Aylık 1,99 $ ‘dan itibarenAylık $ 4.92
Sınırsız Veri Transferi:EvetHayır (Yalnızca Premium Planlar)
Sınırsız Veri Depolama:EvetHayır
Sınırsız E-posta:EvetHayır
Birden Çok Alan Adını Barındırın:EvetN / A
Hosting Kontrol Paneli / Arayüzü:iPage Kontrol PaneliWix Arayüzü
Sunucu Çalışma Süresi Garantisi:% 99.90% 99.90
Para iade garantisi:30 gün14 gün
Dedicated Hosting Mevcut:EvetHayır
Bonuslar & Ekstralar:SiteLock Güvenlik Paketi. Ücretsiz Telefon Numarası (yalnızca ABD). YellowPages.com Liste. 100 ABD doları Google Adwords Bonusu. 50 $ Facebook Reklam Kredisi. 25 $ Yahoo! / Bing Sponsorlu Arama.Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok ücretsiz şablon.
İyi: Tanıtım Teklifi Çalmak: iPage hizmetlerini muhtemelen en düşük "Koşulsuz" piyasadaki fiyatlar.
500 Dolardan Fazla Ek Değer: Sadece birkaçını belirtmek gerekirse, iPage’e kaydolmak şu ekstra avantajlara erişmenizi sağlar: 100 ABD Doları Google Adwords, SiteLock güvenlik araçları, 100 ABD Doları Bing reklam kredisi, Just Cloud ile 1 GB depolama alanı ve WordPress web yapı araçları.
Stellar Uptime: iPage müşterilerinin çoğunluğu şirketin sağlam çalışma süresini kanıtlıyor.
Kullanımı Kolay Sürükle & Bırakma Arayüzü – Wix, web sitenizin tam kontrolünü ve gerçek zamanlı önizlemesini sağlayan bir sürükle ve bırak WYSIWYG (Gördüğünüzü Görüyorsunuz) sistemini kullanır.
Profesyonel Görünümlü Tasarımlar – Wix, 510’dan fazla inanılmaz derecede şık ve tamamen özelleştirilebilir HTML5 tabanlı şablonun yanı sıra birkaç Flash tabanlı şablon arasından seçim yapmanıza olanak tanır.
Sezgisel Yardım Özellikleri – Wix, resmi destek kanalları ve hemen hemen her yerde görünen yardım / destek düğmelerini tıklayarak bulabileceğiniz doğrudan ilgili destek makaleleriyle size rehberlik etmeyi bir nokta yapar.
Kötü: Yenileme Oranları Pahalıdır: iPage’in normal oranları sektör ortalamasından biraz daha yüksektir.
Eklentiler için Ayrı Ücretler: Bazı temel eklentiler ayrıca satın alınmalıdır.
Uzun Sözleşme Şartları: iPage’in paylaşılan barındırma planı size yalnızca 1, 2 veya 3 yıllık faturalandırma döngüleri sunar.
Ücretsiz Sürümde Görünür Reklamlar
Ücretsiz Plan kullanıyorsanız Wix, web sitenizin sayfalarının yanında ve altında reklam logoları içerir.
Şablonlar Kolayca Değiştirilemez
Şu anda, web sitenizde yaptığınız tüm özelleştirme çalışmalarını kaybetmeden şablonları değiştirmenin bir yolu yok.
Özet:Burada barındırma hizmetlerinin kalitesi yüksek olmakla birlikte, aynı fiyat nispeten düşüktür. Kullanıcılar birden fazla etki alanını barındırabilir ve ilk kez çalışanlar bu hizmeti deneyimli web yöneticisi gibi son derece kolay bulacaktır. Kullanıcılar, kullanıcıların bir hosting paketi ile elde ettikleri 2 ücretsiz web sitesi oluşturucuya erişebilir. Kullanıcılar ayrıca canlı sohbet, e-posta ve telefon şeklinde yüksek kaliteli ve duyarlı destek alırlar. Ayrıca profesyonel olarak puan her zaman para iade garantisi mevcuttur. İPage alternatiflerini burada bulabilirsiniz.Kullanıcıların estetik açıdan çekici ve profesyonel bir web varlığı tasarlamasını kolaylaştırır. Wix web sitesi oluşturucu, kullanıcıların yapay tasarım zekası kullanan tamamen kişiselleştirilmiş ve yüksek kaliteli ücretsiz bir web sitesi tasarlamak için ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. Yeni kullanıcılar için son derece kolay bir arayüze sahiptir ve çok çeşitli şablonlarla birlikte gelir.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me