iPage ve Bluehost

Kafa kafaya iPage Bluehost’a Karşı performans, fiyatlandırma, artıları ve eksileri ve daha fazlası gibi önemli web barındırma özelliklerine bakarak karşılaştırma – sizin için bu web barındırma hizmetlerinden biri ile kaydolmadan önce dikkate.


Toplam puan

iPage

Toplam puan

Bluehost

Bluehost ve iPage her ikisi de tanınmış web hosting şirketleri, her ikisi de aynı ana şirket EIG’ye aittir. Her ikisi de ucuz temel web hosting arayan yeni başlayanlar için uygundur. Fakat Bluehost daha iyi bir seçimdir paylaşılan barındırma planlarında daha fazla özellik içerdiğinden.

iPage ve Bluehost karşılaştırması

sağa kaydır

iPage

Bluehost

Hakkında:iPage, kullanıcılara uygun fiyatlarla sağlam çalışma süresi ve güvenilir güvenlik protokolleri sağlar. On yıldan fazla bir süredir, bu şirket hem işletmeler hem de bireyler için web sitelerine ev sahipliği yapıyor.Bluehost, sınırsız bant genişliği, barındırma alanı ve e-posta hesaplarıyla barındırma hizmetleri sağlar. Güçlü performans, mükemmel müşteri desteği ve rekabetçi fiyatlandırma konusunda bir üne sahiptir..
Da kuruldu:19981996
BBB Değerlendirmesi:bir+bir+
Adres:70 Blanchard Rd 3. Kat, Burlington, MA, 01803560 Timpanogos Pkwy Orem, UT 84097
Telefon numarası:(877) 472-4399(888) 401-4678
E:[Email protected]Listelenmemiş
Destek Türleri:Telefon, Canlı Destek, Sohbet, BiletTelefon, Canlı Destek, Sohbet, Bilet
Veri Merkezi / Sunucu Konumu:Boston, MassachusettsProvo, Utah
Aylık Fiyat:Aylık 1,99 $ ‘dan itibarenAylık $ 2.95’dan başlayan fiyatlarla
Sınırsız Veri Transferi:EvetEvet
Sınırsız Veri Depolama:EvetEvet
Sınırsız E-posta:EvetEvet
Birden Çok Alan Adını Barındırın:EvetEvet
Hosting Kontrol Paneli / Arayüzü:iPage Kontrol PanelicPanel
Sunucu Çalışma Süresi Garantisi:% 99.90Hayır
Para iade garantisi:30 gün30 gün
Dedicated Hosting Mevcut:EvetEvet
Bonuslar & Ekstralar:SiteLock Güvenlik Paketi. Ücretsiz Telefon Numarası (yalnızca ABD). YellowPages.com Liste. 100 ABD doları Google Adwords Bonusu. 50 $ Facebook Reklam Kredisi. 25 $ Yahoo! / Bing Sponsorlu Arama.Arama Motoru Gönderme Araçları. 100 ABD doları Google Reklam Kredisi. 50 $ Facebook Reklam Kredisi. Ücretsiz Yellowpages Listeleme.
İyi: Tanıtım Teklifi Çalmak: iPage hizmetlerini muhtemelen en düşük seviyede sunar "Koşulsuz" piyasadaki fiyatlar.
500 Dolardan Fazla Ek Değer: Sadece birkaçını belirtmek gerekirse, iPage’e kaydolmak şu ekstra avantajlara erişmenizi sağlar: 100 ABD Doları Google Adwords, SiteLock güvenlik araçları, 100 ABD Doları Bing reklam kredisi, Just Cloud ile 1 GB depolama alanı ve WordPress web yapı araçları.
Stellar Uptime: iPage müşterilerinin çoğunluğu şirketin sağlam çalışma süresini kanıtlıyor.
Çeşitli Hosting Planları: Bluehost, paylaşılan, VPS, özel ve bulut barındırma ile yönetilen WordPress barındırma gibi seçenekler sunarak sitenizi değişen barındırma ihtiyaçlarınıza kolayca ölçeklendirme esnekliği sağlar.
7/24 Destek: Herhangi bir ev sahibinin en iyi kendi kendine yardım kaynaklarından bazılarına ek olarak, Bluehost, destek bileti, yardım hattı veya canlı sohbet yoluyla 7/24 size yardımcı olmaya hazır, hızlı hareket eden uzmanlardan oluşan gerçek bir orduya sahiptir..
İyi İade Politikası: 30 gün içinde iptal ederseniz Bluehost size tam bir geri ödeme ve bu sürenin ötesinde iptal ederseniz oranlı geri ödemeler verecektir.
Kötü: Yenileme Oranları Pahalıdır: iPage’in normal oranları sektör ortalamasından biraz daha yüksektir.
Eklentiler için Ayrı Ücretler: Bazı temel eklentiler ayrıca satın alınmalıdır.
Uzun Sözleşme Şartları: iPage’in paylaşılan barındırma planı size yalnızca 1, 2 veya 3 yıllık faturalandırma döngüleri sunar.
Çalışma Süresi Garantisi Yok: Bluehost, uzun veya beklenmedik arıza süreleri için size tazminat sunmaz.
Web Sitesi Geçiş Ücretleri: Bazı rakiplerinden farklı olarak, Bluehost önceden var olan web sitelerini veya cPanel hesaplarını taşımak istiyorsanız ek ücretler alır.
Özet:Burada barındırma hizmetlerinin kalitesi yüksek olmakla birlikte, aynı fiyat nispeten düşüktür. Kullanıcılar birden fazla etki alanını barındırabilir ve ilk kez çalışanlar bu hizmeti deneyimli web yöneticisi gibi son derece kolay bulacaktır. Kullanıcılar, kullanıcıların bir hosting paketi ile elde ettikleri 2 ücretsiz web sitesi oluşturucuya erişebilir. Kullanıcılar ayrıca canlı sohbet, e-posta ve telefon şeklinde yüksek kaliteli ve duyarlı destek alırlar. Ayrıca profesyonel olarak derecelendirilen her zaman para iade garantisi mevcuttur. İPage alternatiflerini burada bulabilirsiniz.Bluehost (burada gözden geçir), aynı sunucudaki diğer olası kötü niyetli kullanıcılardan paylaşılan barındırma kullanıcılarının korunması için ayarlanan tescilli kaynak koruma çözümü ile de bilinir. İstemciler ve kullanıcılar SimpleScripts 1 tıklama yüklemelerini kullanarak uygulama yükleyebilir. Ayrıca VPS ve Özel Hosting de mevcuttur.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map