InMotion Hosting ve iPage Karşılaştırması

Kafa kafaya InMotion Hosting ve iPage performans, fiyatlandırma, artıları ve eksileri ve daha fazlası gibi önemli web barındırma özelliklerine bakarak karşılaştırma – Bu iki web barındırma hizmetlerinden hangisine kaydolmanız gerektiğini seçmenize yardımcı olmak için.


sağa kaydır

InMotion Barındırma

iPage

Hakkında:InMotion Hosting, mükemmel müşteri hizmeti ve 90 günlük inanılmaz para iade garantisi ile birlikte çalışma süresi ve sayfa hızı gibi benzersiz özellikler sunar.iPage, kullanıcılara uygun fiyatlarla sağlam çalışma süresi ve güvenilir güvenlik protokolleri sağlar. On yıldan fazla bir süredir, bu şirket hem işletmeler hem de bireyler için web sitelerine ev sahipliği yapıyor.
Da kuruldu:20011998
BBB Değerlendirmesi:bir+bir+
Adres:6100 Center Drive, Süit 1190 Los Angeles, CA 9004570 Blanchard Rd 3. Kat, Burlington, MA, 01803
Telefon numarası:(888) 321 4678(877) 472-4399
E:[Email protected][Email protected]
Destek Türleri:Telefon, Canlı Destek, Sohbet, BiletTelefon, Canlı Destek, Sohbet, Bilet
Veri Merkezi / Sunucu Konumu:Los Angeles, Kaliforniya ve Ashburn, VirginiaBoston, Massachusetts
Aylık Fiyat:Aylık $ 3.49Aylık 1,99 $ ‘dan itibaren
Sınırsız Veri Transferi:EvetEvet
Sınırsız Veri Depolama:EvetEvet
Sınırsız E-posta:EvetEvet
Birden Çok Alan Adını Barındırın:EvetEvet
Hosting Kontrol Paneli / Arayüzü:cPaneliPage Kontrol Paneli
Sunucu Çalışma Süresi Garantisi:% 99.90% 99.90
Para iade garantisi:90 gün30 gün
Dedicated Hosting Mevcut:EvetEvet
Bonuslar & Ekstralar:Katı Hal Sürücüleri (SSD’ler). Dört ayda bir ücretsiz veri geri yüklemesi. Ücretsiz Web Sitesi Transferleri. Güvenli Uygulama Geri Alma. 100 dolara kadar Google AdWords Kredisi. Premium Web Sitesi Oluşturucu.SiteLock Güvenlik Paketi. Ücretsiz Telefon Numarası (yalnızca ABD). YellowPages.com Liste. 100 ABD doları Google Adwords Bonusu. 50 $ Facebook Reklam Kredisi. 25 $ Yahoo! / Bing Sponsorlu Arama.
İyi: Süper Kolay Geçişler: InMotion Hosting, kesintisiz, kesintisiz süreleri olan web siteleri ve alan adı geçişleri için övgü aldı.
Tam Özellikli Yönetilen Hosting: InMotion Hosting, ücretsiz likecPanel / WHMCS, güvenlik özellikleri, veri yedekleri ve sunucu yönetim hizmetlerini içerir.
Harika Müşteri Hizmetleri: InMotion Hosting, müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda mükemmel bir geçmişe sahiptir, böylece emin ellerde olduğunuzu bilirsiniz.
Harika Garantiler: InMotion Hosting, planınıza bağlı olarak en az% 99,9 çalışma süresi ve 90 günlük veya 30 günlük geri ödeme süresi sağlar.
Tanıtım Teklifi Çalmak: iPage hizmetlerini muhtemelen en düşük seviyede sunar "Koşulsuz" piyasadaki fiyatlar.
500 Dolardan Fazla Ek Değer: Sadece birkaçını belirtmek gerekirse, iPage’e kaydolmak şu ekstra avantajlara erişmenizi sağlar: 100 ABD Doları Google Adwords, SiteLock güvenlik araçları, 100 ABD Doları Bing reklam kredisi, Just Cloud ile 1 GB depolama alanı ve WordPress web yapı araçları.
Stellar Uptime: iPage müşterilerinin çoğunluğu şirketin sağlam çalışma süresini kanıtlıyor.
Kötü: Uzun Sözleşme Koşulları: InMotion Hosting planlarının çoğunda en az 12 aylık ön ödeme yapılması gerekir.
Windows Hosting Yok: InMotion Hosting sadece Linux işletim sistemlerini kullanıyor.
Yenileme Oranları Pahalıdır: iPage’in normal oranları sektör ortalamasından biraz daha yüksektir.
Eklentiler için Ayrı Ücretler: Bazı temel eklentiler ayrıca satın alınmalıdır.
Uzun Sözleşme Şartları: iPage’in paylaşılan barındırma planı size yalnızca 1, 2 veya 3 yıllık faturalandırma döngüleri sunar.
Özet:InMotio Hosting (burada gözden geçirme), hızlandırılmış performans için Max Speed ​​Zone olarak bilinenleri kullanır. Her dört ayda bir yedeklemelerden veri geri yüklemesi tamamen ücretsizdir. Kullanıcılar ayrıca hesap ve faturalandırma sorunları için ayrı bir hesap yönetim paneli alacaktır. Yanıtlar açısından kullanıcılar için canlı sohbet desteği hızlıdır. Kullanıcılar ayrıca Komut Satırı veya SSH aracılığıyla güvenli uzaktan sunucu erişimine sahip olacaklar. Etkileyici bir 90 günlük para iade garantisi de var.Burada barındırma hizmetlerinin kalitesi yüksek olmakla birlikte, aynı fiyat nispeten düşüktür. Kullanıcılar birden fazla etki alanını barındırabilir ve ilk kez çalışanlar bu hizmeti deneyimli web yöneticisi gibi son derece kolay bulacaktır. Kullanıcılar, kullanıcıların bir hosting paketi ile elde ettikleri 2 ücretsiz web sitesi oluşturucuya erişebilir. Kullanıcılar ayrıca canlı sohbet, e-posta ve telefon şeklinde yüksek kaliteli ve duyarlı destek alırlar. Ayrıca profesyonel olarak derecelendirilen her zaman para iade garantisi mevcuttur. İPage alternatiflerini burada bulabilirsiniz.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map