InMotion Hosting ve GoDaddy Karşılaştırması

Kafa Kafaya InMotion Hosting ve GoDaddy performans, fiyatlandırma, artıları ve eksileri ve daha fazlası gibi önemli web barındırma özelliklerine bakarak karşılaştırma – Bu iki web barındırma hizmetlerinden hangisine kaydolmanız gerektiğini seçmenize yardımcı olmak için.


Toplam puan

InMotion Barındırma

Toplam puan

GoDaddy

sağa kaydır

InMotion Barındırma

GoDaddy

Hakkında:InMotion Hosting, mükemmel müşteri hizmeti ve 90 günlük inanılmaz para iade garantisi ile birlikte çalışma süresi ve sayfa hızı gibi benzersiz özellikler sunar.GoDaddy son zamanlarda medyada, özellikle TV reklamlarında ve basılı medyada. Etki alanı adlarının yanı sıra makul fiyatlı planlar ve etkileyici çalışma süreleriyle birlikte kullanıcı dostu web barındırma sağlar.
Da kuruldu:20011997
BBB Değerlendirmesi:bir+bir+
Adres:6100 Center Drive, Süit 1190 Los Angeles, CA 9004514455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefon numarası:(888) 321 4678(480) 505-8877
E:[Email protected]Listelenmemiş
Destek Türleri:Telefon, Canlı Destek, Sohbet, BiletTelefon, Canlı Destek, Sohbet, Bilet, Eğitim
Veri Merkezi / Sunucu Konumu:Los Angeles, Kaliforniya ve Ashburn, VirginiaPhoenix, Arizona
Aylık Fiyat:Aylık $ 3.49Aylık $ 4.99’dan başlayan fiyatlarla
Sınırsız Veri Transferi:EvetEvet (Ekonomi Planı Hariç)
Sınırsız Veri Depolama:EvetEvet (Ekonomi Planı Hariç)
Sınırsız E-posta:EvetEvet (Ekonomi Planı Hariç)
Birden Çok Alan Adını Barındırın:EvetEvet (Ekonomi Planı Hariç)
Hosting Kontrol Paneli / Arayüzü:cPanelcPanel
Sunucu Çalışma Süresi Garantisi:% 99.90% 99.90
Para iade garantisi:90 gün30 gün
Dedicated Hosting Mevcut:EvetEvet
Bonuslar & Ekstralar:Katı Hal Sürücüleri (SSD’ler). Dört ayda bir ücretsiz veri geri yüklemesi. Ücretsiz Web Sitesi Transferleri. Güvenli Uygulama Geri Alma. 100 dolara kadar Google AdWords Kredisi. Premium Web Sitesi Oluşturucu.Premium DNS Yönetim Aracı (yalnızca Ultimate Plan). Çift İşlem Gücü ve Bellek (yalnızca Ultimate Plan). DudaMobile sitenizi otomatik olarak mobil ortama dönüştürür (Ekonomi hariç tüm planlar). SSL Sertifikası (yalnızca Ultimate Plan). Web Sitesi Hızlandırıcı (yalnızca Ultimate Plan). SSL Sertifikası (yalnızca Ultimate Plan). Kötü Amaçlı Yazılım Tarayıcısı (yalnızca Ultimate Plan).
İyi: Süper Kolay Geçişler: InMotion Hosting, kesintisiz, kesintisiz süreleri olan web siteleri ve alan adı geçişleri için övgü aldı.
Tam Özellikli Yönetilen Hosting: InMotion Hosting, ücretsiz likecPanel / WHMCS, güvenlik özellikleri, veri yedekleri ve sunucu yönetim hizmetlerini içerir.
Harika Müşteri Hizmetleri: InMotion Hosting, müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda mükemmel bir geçmişe sahiptir, böylece emin ellerde olduğunuzu bilirsiniz.
Harika Garantiler: InMotion Hosting, planınıza bağlı olarak en az% 99,9 çalışma süresi ve 90 günlük veya 30 günlük geri ödeme süresi sağlar.
Harika Çalışma Süresi: GoDaddy gibi bir şirketin sektördeki en iyi çalışma sürelerinden birine sahip olmasını beklersiniz, sadece bu kadar büyük oldukları gerçeğini verir. Ancak GoDaddy’nin çalışma süresi hakkında henüz bir şikayet duymadım. Uptime bir web barındırma şirketi teslim beklediğiniz şeylerden biridir ve GoDaddy tarzı ile yapar.
Linux ve Windows Hosting: GoDaddy, endüstri standardı Linux işletim sistemi yerine Windows’a gitme seçeneği sunan nadir birkaç barındırma sağlayıcısından biridir. ASP.NET web siteleriniz varsa, burası tam size göre.
Büyük Teknik Destek: Tekrar tekrar, web hosting şirketleri müşteri hizmetleri hakkında şikayetler olsun. Bilgi eksikliği veya devasa bekleme süreleri olsun, ancak GoDaddy bu büyüyle bir tavşanı şapkalarından çıkardı. Onlar mutlak en iyi müşteri hizmeti var.
Kullanıcı Dostu: GoDaddy’nin çoğu yeni son müşteriler fikri üzerine inşa edilmiştir. Tüm araçları ???? acemi ???? arkadaş canlısı. Şahsen ben bu noktada endüstri standardı olması gereken onların pancarı seviyorum. İhtiyacım olan her şey parmaklarımın ucunda ve UX’leri hakkında kesinlikle hiçbir şikayetim yok.
Kötü: Uzun Sözleşme Koşulları: InMotion Hosting planlarının çoğunda en az 12 aylık ön ödeme yapılması gerekir.
Windows Hosting Yok: InMotion Hosting sadece Linux işletim sistemlerini kullanıyor.
Büyük bir değer değil: GoDaddy’yi büyük bir promosyon anlaşmasında yakalamadığınız sürece, ödediğiniz fiyatlardan biraz üzgün olacaksınız. GoDaddy alt uç hizmet paketleriyle aynı düzeyde performans elde edemezsiniz. Ama onları bir promosyonda yakalarsanız, kazanan kazanan tavuk yemeği.
Online Mağaza Özellikleri Yok: Benim için, bu gün ve yaşta, e-Ticaret eklemeler hiçbir beyinsiz olmalıdır. Web hosting şirketi genellikle paranızı zaten bir yığın alır çünkü tüm çan ve ıslık almalısınız. GoDaddy için, mağazanıza her açıdan saldıran eksik özelliklere ve hatalara sahip tekneyi özlüyorlar.
Özet:InMotio Hosting (burada gözden geçirme), hızlandırılmış performans için Max Speed ​​Zone olarak bilinenleri kullanır. Her dört ayda bir yedeklemelerden veri geri yüklemesi tamamen ücretsizdir. Kullanıcılar ayrıca hesap ve faturalandırma sorunları için ayrı bir hesap yönetim paneli alacaktır. Yanıtlar açısından kullanıcılar için canlı sohbet desteği hızlıdır. Kullanıcılar ayrıca Komut Satırı veya SSH aracılığıyla güvenli uzaktan sunucu erişimine sahip olacaklar. Etkileyici bir 90 günlük para iade garantisi de var.Ayrıca bu web barındırma hizmetinde kullanılabilir 1-Click uygulama yüklemeleri ve daha fazlası ile birlikte büyük destek. Barındırma ile birlikte alan adı kaydını kullanmanın kolay olduğunu belirtmek gerekir. Kullanıcıların web sitelerinin mobil kullanıma hazır olmaları veya Linux ile Windows arasında seçim yapma konusunda endişelenmeleri gerekmez. Kullanıcılar, kullanıcıların hesap bilgilerine kolayca erişebilmeleri için web sitelerinin kendileriyle değiştirildiği Go Daddy mobil uygulamasındaki hesaplara da erişebilirler. GoDaddy alternatiflerini burada bulabilirsiniz.

{“@Context”: ”http://schema.org”, ”@type”: ”Tablo”, ”hakkında”: ​​”InMotion Hosting ve GoDaddy”}

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map