InMotion Hosting İncelemesi

Kelimenin tam anlamıyla binlerce web barındırma ile orada muhtemelen yenilerini daha yenilikçi ve daha iyi özellikler sunmasını beklersiniz. O zaman, en hızlı büyüyen, en saygın ve en güvenilir web barındırma biri de en eski biri olduğunu öğrenmek için bir sürpriz olarak gelebilir, ve: InMotion Barındırma.


2001 yılında kurulan InMotion Hosting, iş sınıfı barındırma için güvenilir performans sunan güvenilir bir web hosting şirketi olarak kendini konumlandırmıştır.. InMotion düşük fiyat ve teknik yeniliğin mükemmel bir karışımını sunar, kaydolup müşteri olduğunuzda mükemmel çalışma süresi, hız, performans ve teknik özellikler bekleyebilirsiniz. Bu InMotion Hosting incelemesi, tüm ayrıntılara girmeyi ve size tüm artıları ve eksileri vermeyi amaçlamaktadır..

Müşteri desteği, Max Speed ​​Zone teknolojisi ve 3.99 $ / ay fiyatı, insanların en çok sevdikleri 3 ana şey.

twitter hakkında değerlendirmeTwitter’da iyi ve kötü puanlar

Bu InMotion Hosting incelemesinde, durumun gerçekten böyle olup olmadığını söyleyeceğim.

Burada ben nasıl büyüyen online iş için tüm web hosting ihtiyaçlarını ele verebilir güvenilir bir web barındırma olarak itibarını nasıl yaşamak görmek için bu barındırma hizmeti artılarını ve eksilerini yakından bakmak gidiyorum.

Bana 10 dakikanızı ayırın, size InMotion hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri vereceğim ve.

 • InMotion Hosting’in maliyeti nedir??
 • Farklı planlar arasındaki fark nedir?
 • Bir sunucu konumu seçiyor musunuz??
 • Bunları kullanmanın artıları ve eksileri nelerdir??
 • Bana sitemin otomatik yedeklerini veriyorlar mı?
 • SSD sürücülerle geliyor mu?
 • Web sitemin onlara aktarılmasına yardımcı oluyorlar mı??
 • WordPress sitesi için en iyi barındırma planı hangisidir??

Bu okuma bitirdiğinizde bu kullanmak için doğru web barındırma hizmeti olup olmadığını ve onlarla kayıt olup olmadığını bilmek olacaktır.

Bu bağlantıyı tıklayarak, 50 İNDİRİM InMotion’ın perakende satış fiyatı üzerinden hesaplanır ve web sitenizi yalnızca Aylık 3,99 ABD doları.

Contents

InMotion Hosting incelemesi: Öğreneceğiniz şey bu

 1. Artıları ve eksileri listesi

Burada hakkında daha fazla ayrıntıya gireceğim (veya doğrudan veya.

 1. Hosting planları & Fiyat:% s

Burada, her bir plan için neler alacağınızı ve özelliklerin neler olduğunu ele alacağım.

 1. SSS

Burada en çok cevap vereceğim .

 1. InMotion İnceleme Özeti

Burada benim size iyi olduklarını söyleyeceğim ya da bir rakiple kayıt yaptırmaktan daha iyi olduğunuzu düşünüyorsanız.

Orada birçok web barındırma hizmetleri vardır, ve onları elemek ve bir plan ve sizin için en iyi özellikleri ile bir tane bulmak zor olabilir.

inmotion hosting incelemesi

InMotion Barındırma iyi bir seçenek çünkü hemen hemen herkese hitap ediyor. Kendi web barındırma hizmeti birkaç uygun fiyatlı hosting planları sunuyor.

Ayrıca, yol boyunca aklınıza gelebilecek tüm soruları cevaplamanıza yardımcı olmak için gerçekten iyi çalışma süresi ve yardımcı müşteri hizmetleri sağlar.

Aşağıda, inMotion incelememde sunulan barındırma planlarını ana hatlarıyla anlatacağım ve hizmetleri hakkında yararlı bulduğum şeyin yanı sıra daha iyi olabileceğini düşündüğüm konuları daha ayrıntılı bir şekilde inceleyeceğim.

InMotion Hosting Uzmanları & Eksileri

Artıları ve eksileri merak ediyorsanız, o zaman sizi örtbas ediyorum.

InMotion Hosting Uzmanları

Profesyonellerin neler olduğuna bir göz atalım.

Müşteri desteği

Bir web barındırma ile daha önce herhangi bir deneyim oldu, başlangıçta müşteri hizmet faktörü göz ardı ne kadar kolay olduğunu biliyorsunuz. Ancak şüphesiz, bazı sorunlarınız olacak ve kırpıldıklarında güvenilir ve hızlı desteğe ihtiyacınız var.

destek

Web sitenizdeki kısa bir aksaklık bile çok sayıda müşterinin kaybedilmesi anlamına gelebileceğinden, işiniz tam anlamıyla buna bağlıdır. InMotion’da, müşteri desteği söz konusu olduğunda birçok güçlü yanları vardır:

ABD merkezli destek

Bunları kullanmanın en büyük avantajlarından biri, alacağınız garantidir ABD merkezli destek. Bu, daha hızlı tepki süresi ve daha kaliteli müşteri hizmetleri anlamına gelir.

Önerileriniz için hepinize teşekkür ederim. Ben sadece bir gazillion hosting seçenekleri gibi görünüyor gözden geçirme son 4 saat geçirdim. Dikkatli bir düşünmeden sonra (ve kısmen müşteri bütçesi ve çok fazla takılmadan dolayı), Inmotion Hosting ile gittim. Parmaklar geçti! https://t.co/DgcLtqlYEa

– Every Day by the Lake (@EverydayLake) 14 Aralık 2018

Ayrıca, konuşacağınız müşteri temsilcileri aslında bilgilidir. Tüm destek personelinin en az 160 saat dahili eğitim müşterilerle etkileşime girmesine izin verilmeden önce.

Aslında, benzersiz sorunlarınızı düzgün bir şekilde ele almak için gerekli uzmanlığa sahip olduklarını ve sadece bir sorun giderme komut dosyasına dayanmadığını buldum.

Mükemmel katılım süreci

Ayrıca barındırma hizmetlerini kullanmaya başlamak için harika bir süreç var. Özellikle kendi web sitenizi ilk kez çalıştırıyorsanız, bu büyük bir bonus.

Bir dizi yardımcı gönderiyorlar işe alım e-postaları web sitenizi sunucularında kurmanın her aşamasında size yardımcı olmak için. Özellikle yararlı olan, bu e-postaların web sitenizin türüne ve ana amacına göre uyarlanmasıdır, böylece ilgili kurulum talimatlarını alırsınız.

Nihai sonuç, bu sürecin kurulumdan sonra yolda birçok potansiyel destek sorununu önleyici bir şekilde önlediği, çünkü başlangıçta bunlarla ilgilenir..

Çoklu iletişim kanalları

Ayrıca, müşteri desteği almak için çok sayıda yol sunarlar. Yapabilirsin canlı sohbet kendi web sitesi aracılığıyla bir E-posta, geleneksel kullanın bilet sistemi, kullanarak ara Skype, ya da yapabilirsin telefon ANKARA (4678).

Her biri için yanıt süresini hızlı buldum. İhtiyacınız olan desteği zamanında almayı bekleyebilirsiniz, bu da her dakika önemlidir.

7/24 destek

Her iyi barındırma hizmeti gibi, destek ekibi de ne kadar zor olursa olsun karşılaştığınız tüm zorluklarla ilgilenecek – haftanın 7 günü, günde 24 saat.

InMotion Hosting hakkında sevdiğim tonlarca iyi şey var. Özellikle müşteri desteği bunlardan biri. Onlarla birlikte olduğum yıllar boyunca – teknik destekleri beni etkilemedi. Konuştuğum destek personeli her zaman güleryüzlü, profesyonel ve en önemlisi bilgili idi. Eğer boklar fana vurduğunda birinin arkanıza bakmasını tercih ederseniz, IMH her zaman yanınızdadır. Jerry Düşük – Web Hosting Sırrı Açığa Çıktı

InMotion Barındırma Performansı & hız

Müşteri desteği, InMotion Hosting’in üstün olduğu tek şey değildir. Sunucularının hızı ve performansı da çok etkileyici.

Bugüne kadar hiç büyük bir kesintileri olmadı ve ortalama çalışma süresi% 99.97, kendi boyutunda bir hizmet için oldukça darn good. Aslında% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi var.

Ayrıca, diğer birçok paylaşılan web orada barındırma hizmetleri aksine, sunucularını satmazlar. Başka bir deyişle, aynı sunucuda çok fazla sitenin barındırılmasına izin vermezler.

Bunun yerine, her sunucuyu meşru olarak ele alabileceği şeylerle sınırlı tutarlar, yani birden fazla site aynı anda en yüksek trafiğe çarpsa bile, sunucu daha iyi işleyebilir.

Yukarıdakilerin yanı sıra, IMH’nin barındırma müşterileri için çalışma süresi, hız ve güvenlik sağlamak için kullandığı bir dizi benzersiz özellik vardır:

Tüm sunucuları için SSD sürücüler

Öncelikle, her bir sunucu geleneksel bir HDD (sabit disk sürücüsü) sürücüsü yerine SSD (Katı Hal Sürücüsü) sürücüleri tarafından desteklenir.

Çünkü SSD sürücüler çip tabanlıdır (mekanik olmayan), disk tabanlı değil, depolanan verileri almada çok daha hızlı.

Bu, web sitenizi kullananlar için daha hızlı yükleme süreleri ve daha hızlı veri alma anlamına gelir, bu da çok uzun sürdüğü için sitenizden daha az kişinin ayrılması anlamına gelir.

ssd sürücüler

InMotion ve dahili testlere göre:

 • SSD’ler HDD’lerden yaklaşık 20 kat daha hızlı performans gösterir
 • SSD’ler sunucudan yaklaşık% 65 daha fazla veri aktarabildi
 • Yüksek G / Ç isteklerinin olduğu zamanlarda, bu veri numaraları HDD’lere kıyasla yaklaşık% 95’e yükseldi

Çoklu veri merkezleri ve Maksimum Hız Bölgeleri

InMotion’ın bir başka benzersiz unsuru, tüm ülkeye hizmet veren bir veri merkezine sahip olmak yerine, birden fazla veri merkezine sahip olmalarıdır..

Hizmetlerini satın alırken, size en iyi hizmeti veren bir yer seçersiniz (müşterilerinizin veya ziyaretçilerinizin büyük bir kısmının nereden geldiğine bağlı olarak).

Hangi veri merkezinin bulunduğunuz yer için en iyi sonucu verdiğini görmek için, hangi merkezin size daha hızlı hizmet verdiğini karşılaştırmak için web sitelerinde kullanabileceğiniz bir dosya indirme testine bile sahiptirler!

maksimum hız bölgeleri

Birden fazla veri merkezi olduğundan, dublaj yaptıkları da var Maksimum Hız Bölgeleri belirli bir merkez aralığındaki coğrafi konumları belirtir. Maksimum Hız Alanındaysanız, web sitenizin ve e-postanızın 6 kata kadar daha hızlı çalışacağına söz verir.

Güvenliğe güçlü odaklanma

Güvenliği ciddiye alırlar. 7/24 sunucu güvenliğini izleme. Web siteleriniz DDoS koruması, gibi gelişmiş güvenlik duvarı sistemleri ModSecurity’nin özel güvenlik duvarı kurallarının yanı sıra.

Sağlam WordPress özellikleri

Onların teklifi yönetilen WordPress barındırma tüm planlarda, temel WordPress otomatik yükleyici güncellemeleri ve ortak güvenlik deliklerinin yamalanması açısından.

yönetilen wordpress barındırma

 • Tüm WordPress siteleri bir CloudLinux ile platform OptimumCache etkin.
 • Sahip olmayı seçebilirsiniz WordPress önceden yüklenmiş kaydolduğunuzda veya daha sonra bir web sitesi aktarım isteği gönderebilirsiniz.
 • Tüm WordPress siteleri birlikte gelir WP-CLI entegrasyonu (WordPress kurulumunu yönetmek için bir komut satırı aracı, yani bir web tarayıcısı kullanmadan eklentileri güncelleyebileceğiniz, kurulumu yapılandırabileceğiniz ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz).
 • PHP 7 InMotion WordPress hosting’de mevcuttur. PHP 7, WordPress sitelerinin önceki PHP sürümlerine göre 2 ila 3 kat daha hızlı çalışmasına yardımcı olur.

InMotion Hosting, tüm Paylaşılan Kurumsal Hosting, VPS Hosting ve Özel Sunucu planlarında ÜCRETSİZ özel SSL sertifikaları sunmaktadır. IMH müşterileri artık tek tıklamayla güvenli tarama için web sitelerini kolayca güvenceye alabilirler.

Özellikleri:

 • Alan Adı Onaylı SSL
 • 256 bit Şifreleme
 • Comodo ve cPanel tarafından desteklenmektedir
 • Ücretsiz Otomatik SSL Yenileme

Teklif ücretsiz özel SSL sertifikaları ücretsiz bir SSL sertifikası ödemeleri kabul etmenize ve çevrimiçi işlemleri endişesiz olarak tamamlamanıza izin verdiği için, e-ticaret siteleri için mükemmel bir hamle ve mükemmel bir zorunluluktur..

Ücretsiz Web Sitesi Yedekleri

Güçlü müşteri hizmetleri ve yüksek kaliteli barındırma performansının yanı sıra, dikkate alınması gereken birkaç ciddi avantajları olduğunu gördüm..

Bunlardan biri sundukları ücretsiz web sitesi yedekleri. Düzenli olarak yedekleme yapmak için barındırma hizmetleri nadir değildir, ancak ücretsiz olarak geri alma hizmeti sunmaları olağandışıdır..

ücretsiz web sitesi yedekleri

Çoğu barındırma hizmeti, acil durum yedeklemesine ihtiyacınız olduğunda ücret alır, ancak InMotion.

Hesabınızla birlikte verilen yedeklemeler için geçerli olan birkaç sınır vardır. Hesabınızı geri yüklemek ücretsizdir, ancak 4 ayda bir ile sınırlıdır. Ek geri yüklemeler için 49 $ ücret uygulanır. Ayrıca siteniz 10 GB’den büyükse otomatik olarak yedeklenmez.

Ücretsiz Site Taşıma

Başka bir profesyonel ise, web sitenizi bir barındırma hizmetinden kendilerine taşıyorsanız, ücretsiz web sitesi transfer hizmeti. Web siteleri, bu aktarımı gerçekleştirdiklerinde web sitenizin sıfır kesinti süresi yaşayacağına söz verir.

ücretsiz web sitesi geçişi

Dikkat etmeniz gereken birkaç uyarı var. E-posta hesaplarının taşınması yalnızca cPanel taşıma işlemlerine dahil edilir. CPanel dışı taşıma işlemleri için e-postanın manuel olarak taşınması gerekebilir. 3’ten fazla site ve / veya veritabanından veya 5 GB’tan fazla veri içeren web sitesi aktarımlarına maliyet uygulanabilir.

Esneklik

Son olarak, açıkçası, kendi sanayi için eski bir web barındırma hizmeti için, kesinlikle zamanın gerisinde değil. Web sitenizle (sitelerinizle) biraz esneklik kazandığınız anlamına gelen birçok seçenek sunar.

Bunları barındırdığınızda, mükemmel olursunuz Google Uygulaması entegrasyonu ve e-ticaret hizmetleri ile çok sayıda ortaklığı nedeniyle, birçok e-ticaret desteği ve uygulama entegrasyonu da alabilirsiniz..

Ayrıca, WordPress entegrasyonu, barındırma hizmeti satın aldığınızda bir seçenek olarak WordPress’in önceden yüklenmesi dahil.

Ayrıca size 250 $ değerinde ücretsiz reklamcılık. Web sitenize kaliteli trafik çekmenize yardımcı olmak için 100 ABD doları Google AdWords kredisi, 75 ABD doları Bing reklam kredisi ve 75 ABD doları Yahoo reklam kredisi alırsınız.

Güçlü web sitesi oluşturucu

BoldGrid onların adıdır premium web sitesi oluşturucu her hosting planına dahildir. BoldGrid, WordPress tarafından desteklenen çarpıcı, duyarlı web sitelerini hızlı bir şekilde oluşturmanızı sağlayan kolay bir sürükle ve bırak editörüdür.

boldgrid web sitesi oluşturucu

BoldGrid, sürükle ve bırak tasarımı, ücretsiz önceden oluşturulmuş ve duyarlı temalar sayesinde sezgisel ve kullanımı kolaydır. Ayrıca yerleşik SEO ve site hazırlama gibi özelliklerle birlikte gelir.

Ve diğer web sitesi oluşturucularının aksine, tamamen ücretsizdir ve kendi sitenizin% 100 sahipliğine ve tam kontrolüne sahipsiniz.

InMotion Hosting Eksileri

Şimdi, profesyonelleri inceledim, bunları kullanmanın dezavantajlarına bir göz atalım.

Fiyat Noktası

Muhtemelen en büyük con onun fiyat puanı daha yüksek benzer hizmetler sunan diğer çoğu barındırma hizmetlerinden daha.

Ancak, sizin için ne ödeme olsun ve müşteri hizmetleri seçenekleri ve ücretsiz yedekleme ile & geri yükleme, ücretsiz geçiş hizmetleri ve diğer birçok ücretsiz uygulama, diğer alanlarda bunu telafi ettiklerine inanıyorum.

Yıl Boyunca Sözleşme

Başka bir dezavantajı, hizmetlerini satın aldığınızda, bir yıllık sözleşmeye kilitlisin. Bu, bundan memnun kalacağınız ve biraz paraya değeceğiniz bir kumar oynadığınız anlamına gelir..

Bununla birlikte, çok cömert 90 günlük para iade garantisi sunuyorlar, bu yüzden sonuçta risk çok kötü değil. Endüstri standardı 30 günlük para iade garantisidir.

Daha iyi fiyat elde etmek için bir yıl boyunca ön ödeme yapıyorsanız, garanti özellikle yeniden garanti altına alınır. Ancak, para iade garantisinin SSL sertifikaları veya alan adı kayıtları gibi herhangi bir eklenti satın alma içermediğini unutmayın.

Site Sayısı Sınırı

Bulduğum bir diğer olumsuz, müşterilerin genellikle tek bir hesapta barındırabilecekleri web sitesi sayısı. Ancak bu yalnızca Başlat ve Güç paketleri için geçerlidir (Pro paketi sınırsız eklenti web sitelerine izin verir).

Bu nedenle, planınız önemli sayıda web sitesi çalıştırmaksa, farklı bir ana bilgisayarı düşünmeniz veya Pro paketi için biraz daha fazla ödemeye hazır olmanız gerekebilir. Ancak sadece birkaç siteye ihtiyacınız varsa, bu sizi gerçekten etkilememelidir.

Yavaş hesap kurulumu

Onlar yerinde sıkı bir sahtekarlık önleme politikaları var (bu iyi bir şeydir) ve tüm yeni müşteriler bir üzerinden geçerek onların hosting satın alma doğrulamak gerekir telefon doğrulama süreci.

Ancak barındırma hesabınız aynı iş günü etkinleştirilecek.

Hesabınızın sorunsuz ve endişesiz olduğunu doğrulayın, ancak bu, barındırma hesabınıza anında erişemeyeceğiniz anlamına gelir ve bazı kullanıcılar için, özellikle ABD vatandaşı olmayanlar için rahatsız edici olabilir..

InMotion Hosting Planları & Fiyat:% s

InMotion Hosting, VPS ve özel sunuculardan bulut ve WordPress barındırma hizmetlerine kadar çeşitli barındırma hizmetleri sunar. Ama burada sadece paylaşılan web barındırma paketlerini kapsayacağım.

Onlar 3 paylaşılan web hosting planları sunuyoruz: Lansman, Güç ve Profesyonel.

inmotion hosting planları

Her hosting planının ana özellikleri şunlardır:

InMotion Lansman planı

 • En fazla 2 web sitesine ev sahipliği yapın
 • Sınırsız disk alanı ve bant genişliği
 • 2 MySQL & PostgreSQL veritabanları
 • Ücretsiz web sitesi transferi ve kurulumu
 • Günlük ücretsiz web sitesi yedekleri
 • Max Speed ​​Zone teknolojisi
 • ABD merkezli temel destek
 • Kötü amaçlı yazılım ve e-posta spam koruması
 • 90 günlük para iade garantisi

InMotion Güç planı

 • En fazla 6 web sitesine ev sahipliği yapın
 • Sınırsız disk alanı ve bant genişliği
 • 50 MySQL & PostgreSQL veritabanları
 • Ücretsiz web sitesi transferi ve kurulumu
 • Günlük ücretsiz web sitesi yedekleri
 • E-ticarete hazır 1 tıkla alışveriş sepetleri
 • Max Speed ​​Zone teknolojisi
 • ABD merkezli temel destek
 • Paylaşılan SSL sertifikası dahildir
 • Kötü amaçlı yazılım ve e-posta spam koruması
 • 90 günlük para iade garantisi

InMotion Pro planı

 • Sınırsız web sitesine ev sahipliği yapın
 • Sınırsız disk alanı ve bant genişliği
 • Sınırsız MySQL & PostgreSQL veritabanları
 • Ücretsiz web sitesi transferi ve kurulumu
 • Günlük ücretsiz web sitesi yedekleri
 • E-ticarete hazır 1 tıkla alışveriş sepetleri
 • Max Speed ​​Zone teknolojisi
 • Profesyonel düzeyde ABD merkezli destek
 • Paylaşılan SSL sertifikası dahildir
 • Kötü amaçlı yazılım ve e-posta spam koruması
 • 90 günlük para iade garantisi

Barındırma Planı Karşılaştırması

Hangi hosting planını almalıyım?

İşte InMotion Hosting’in karşılaştırması Fırlatma ve Güç, ve Güç ve Profesyonel, Launch, Power ve Pro paylaşılan işletme barındırma paketleri arasındaki temel farkların neler olduğunu özetledim.

InMotion Hosting Lansmanı ve Güç İncelemesi

Lansman ve Güç planı arasındaki bariz fark elbette fiyattır. Lansman planı InMotion’ın giriş seviyesi ve bu nedenle en ucuz paylaşılan barındırma planı.

Güç planı ile şunları yapabilirsiniz: 6 web sitesine kadar barındır ve plan geliyor e-ticaret için hazır WooCommerce, PrestaShop, Magento, OpenCart, osCommerce ve DrupalCommerce için tek tıklamayla alışveriş sepeti kurulumları. Güç planı ayrıca size paylaşılan SSL sertifikası.

Aşağıdaki durumlarda Güç planını seçmeyi düşünmelisiniz:

 • 2 web sitesi yerine 6 web sitesine ev sahipliği yapabilmek istiyorsunuz
 • Yüklü e-ticaret ve alışveriş sepetleri
 • Ücretsiz bir paylaşılan SSL sertifikası istiyorsunuz

InMotion Barındırma Gücü ile Pro Review Karşılaştırması

Power ve Pro planı arasında birkaç fark vardır. Pro planı neredeyse her şey sınırsız (web siteleri, alanlar, veritabanları vb. ve Pro Planı size 4x daha fazla kaynak gibi ek özelliklerin yanı sıra profesyonel düzey destek.

Daha fazla web sitesini genişletmek ve barındırmak istiyorsanız (Güç planının izin verdiği 6’dan fazla web sitesi), Pro planı sizin için daha iyi bir seçenek olacaktır.

Aşağıdaki durumlarda Profesyonel planını seçmeyi düşünmelisiniz:

 • Her şeyi “sınırsız” istiyorsunuz
 • Daha fazla kaynağa sahip bir sunucu istiyorsunuz
 • Profesyonel düzeyde destek istiyorsunuz

Hangi InMotion Hosting planı sizin için en iyisi?

Şimdi InMotion’dan doğru paylaşılan barındırma planını seçmek için daha iyi bir konumdasınız. Daha fazla kaynağa ve özelliğe ihtiyacınız varsa her zaman bir seviyeye çıkıp daha yüksek bir barındırma planına geçebileceğinizi unutmayın..

Kişisel deneyimlerime dayanarak, size önerim:

 • Başlıyorsanız ve bir program çalıştırmak istiyorsanız, Başlatma planına kaydolmanızı öneririz. temel web sitesi.
 • Çalıştırmayı planlıyorsanız, Güç planına kaydolmanızı öneririz. WordPress, diğer CMS veya e-ticaret enerjili site.
 • Bir WordPress, diğer CMS veya e-ticaret sitesi çalıştırmayı planlıyorsanız ancak ihtiyacınız varsa Pro planına kaydolmanızı öneririz. daha fazla kaynak ve özellik.

Sıkça Sorulan Sorular

Burada IMH ile ilgili en sık sorulan soruların yanıtlarını bulacaksınız.

InMotionHosting.com nedir?

InMotion Hosting, 2001 yılında kurulmuş bir web barındırma şirketidir. Los Angeles, CA ve Virginia Beach, VA’da ABD’de ofisleri vardır ve şirketin iki veri merkezi vardır: biri Los Angeles’ta ve diğeri Herndon, Virginia’da. Inmotion Hosting, Better Business Bureau tarafından A + olarak derecelendirilmiştir. Resmi web siteleri: https://www.inmotionhosting.com

InMotion Hosting hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor??

Kredi kartı ödemelerini (Visa, MasterCard, American Express ve Discover) ve çek ve havale ile ödeme kabul edin. Ancak PayPal ile ödeme bir seçenek değildir.

Hangi teknik desteği sağlıyorlar??

Telefon, Skype e-postası ve canlı sohbet yoluyla ABD tabanlı destek sunuyorlar. 7/24/365 destek mevcuttur. Ayrıca @inmotioncares’de tweet atabilirsiniz. Ayrıca, iyi video eğiticileriyle dolu bir YouTube kanalı da var.

InMotion Hosting ad sunucuları nedir?

Ad sunucuları: NS1.INMOTIONHOSTING.COM – IP 74.124.210.242 ve NS2.INMOTIONHOSTING.COM – IP 70.39.150.2

Hosting hesabımı etkinleştirmem ne kadar sürer??

Hesabınız, siparişinizi verdiğiniz iş gününde etkinleştirilecektir. Ancak, tüm yeni müşterilerin bir telefon doğrulama işlemi yoluyla barındırma satın alma işlemlerini doğrulamaları gerekir.

InMotion Hosting ücretsiz bir alan sunuyor mu??

Hayır, web barındırma planlarıyla ücretsiz bir alan adı sunmuyorlar.

Para iade garantisi var mı?

InMotion Hosting, yeni siparişler için (yenileme değil) 90 günlük cömert para garantisi (yalnızca DreamHost’un 97 günlük garantisi daha cömerttir) sunar. Herhangi bir şekilde hizmetlerinden memnun değilseniz, tüm barındırma ücretlerini iade ederler, soru sormazlar. Alan adları veya SSL sertifikaları gibi addon alımları için garanti geçerli değildir.

InMotion Hosting web sitemi başka bir web barındırıcısından aktaracak mı??

Evet, web sitenizi onlara taşıyacaklar. 3’ten fazla site ve / veya veritabanından veya 5 GB’tan fazla veri içeren web sitesi aktarımlarına maliyet uygulanabilir.

InMotion Hosting otomatik yedekleme sunuyor mu??

Evet, 10 GB’ın altındaki tüm web sitelerinin yedeklerini alırlar. İsteğe bağlı olarak 10 GB üzerindeki web siteleri için ek yedekleme seçenekleri vardır. Web sitenizi geri yüklemek ücretsizdir, ancak 4 ayda bir sınırlıdır. Ek geri yüklemeler için 49 $ ücret uygulanır.

InMotion Hosting ücretsiz SSL sertifikaları sunuyor mu??

Evet, tüm paylaşılan barındırma planları, tüm Paylaşılan İş Barındırma, VPS Barındırma ve Adanmış Sunucu planlarındaki paylaşılan SSL sertifikası ücretsiz özel SSL sertifikalarına erişim ile birlikte gelir (28 Temmuz 2017 itibariyle).

Herhangi bir iyi Reddit ve Quora InMotion Hosting yorumları var?

Evet, çoğunlukla Quora ve Reddit, InMotion hakkında gerçek kişilerden ve müşterilerden gelen yorumları okumak için iyi yerlerdir. Reddit ve Quora’daki yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca Yelp ve TrustPilot’ta müşteri yorumlarını da bulabilirsiniz..

İyi InMotion Hosting alternatifleri var mı?

Evet bir çift var, ama InMotion Hosting sağlam bir web barındırma sağlayıcısı olduğuna inanıyorum. Sonra tekrar, kendi araştırma yapmak ve diğer web de orada barındırma hizmetleri içine bakmak gerekir. InMotion Hosting’e bakmaya değer iki iyi alternatif A2 Hosting ve SiteGround’dur.

InMotion Hosting kupon kodlarını nerede bulabilirim?

InMotion Hosting, üçüncü taraf web siteleri üzerinden herhangi bir indirim kodu sunmaz. Ancak düzenli olarak çeşitli promosyonlar ve satışlar gerçekleştirirler ve en iyi yasal kupon ve promosyon kodları için www.inmotionhosting.com adresini ziyaret edebilirsiniz..

InMotion Hosting’i öneririm?

Evet tavsiye ederim.

Onları kullandım kez sağlam bir web barındırma bulduk. Mükemmel müşteri hizmetleri, sağlam çalışma süresi ve yüksek performans sağlar ve büyük ölçüde ABD merkezli olması ve hızlı yükleme web sitelerini sağlayan birden fazla veri merkezine sahip olması nedeniyle zengin paylaşımlı barındırma özelliği sunar.

InMotion Hosting, ücretsiz hizmetleri ve ek özellikleri ile beklentilerin ötesine geçiyor. Son olarak, eklenti için çeşitli paketler ve yeteneklerle, çok çeşitli web sitesi türlerine ve amaçlarına hizmet etmeye hazırlar.

Bu, InMotion Hosting incelemesinin sonu ve hala kaydolma konusunda çitin üzerinde oturuyorsanız, her müşteriye soru sorulmamasını sunduğunu unutmayın. 90 günlük para iade garantisi.

Bu bağlantıyı tıklayarak, 50 İNDİRİM InMotion’ın tavsiye ettiği perakende satış fiyatı üzerinden sitenizi yalnızca Aylık 3,99 ABD doları.

FTC açıklaması: Size mümkün olan en ucuz fiyatı almak için InMotion Hosting inceleme linklerimi kullanarak imzalamaya karar verirseniz küçük bir komisyon kazanacağım.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map