HostPapa İncelemesi

Küçük bir işletme sahibi olarak, doğru web barındırma sağlayıcı bulmak zor olabilir. HostPapa, küçük işletmeler ve yeni başlayanlar için başlangıç ​​dostu barındırma ile diğer web barındırıcılarından kendini ayırıyor.


Güvenilir bir barındırma sağlayıcısı arayan küçük işletmelere yardımcı olmak amacıyla, küçük işletmenizin başarılı olmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir web barındırma hizmetinin içeriğini ve çıkışlarını göstermeye hazırım: HostPapa.

HostPapa, ücretsiz alan adı, sınırsız bant genişliği ve disk alanı ve ücretsiz SSL içeren planlarla yeni başlayanlar ve küçük işletme siteleri için web barındırma planlarında uygun fiyatlandırma sunar & CloudFlare CDN.

İşte ben bakacağım HostPapa’nın en önemli özellikleri, ne onların lehte ve aleyhte olanlar ne ve ne planlar ve fiyatlar Gibi. Bu okuma bitirdiğinizde bu sizin için doğru (veya yanlış) web barındırma olup olmadığını bilecek.

Bu bağlantıyı kullanarak kaydolun ve bir 58% indirim özel anlaşma – Web sitenizi ayda 3,36 ABD dolarından barındırın

Bu incelemede neler öğreneceksiniz

 1. Profesyoneller

Bu HostPapa incelemesinin ilk bölümünde, .

 1. Eksiler

Ama olumsuzluklar da var. Bu bölümde, .

 1. Hosting planları & Fiyat:% s

Bu bölümde her bir planın özelliklerini ve özelliklerini inceliyorum.

 1. HostPapa.com’u Tavsiye Edermiyim?

Son olarak, burada düşünürsem veya bir rakiple kayıt yaptırmaktan daha iyi olup olmadığınızı söyleyeceğim.

hostpapa incelemesi

On yıl önce kurulan HostPapa, o zamandan beri önemli bir büyüme kaydetti. Ve kesinlikle dezavantajları olmasa da, çevre dostu olmak, olağanüstü müşteri hizmetlerine sahip olmak ve yeni başlayan işletme sahipleri için mükemmel bir araç takımına sahip olmak gibi bir üne sahipler..

Şimdi bu HostPapa incelemesine başlayalım.

HostPapa Artıları

Az önce belirttiğim gibi, HostPapa bu kadar kısa sürede popülerlikte böyle bir artış yaşamış bir şey yapıyor. Aslında, neredeyse sadece ABD ve Kanada’da yarım milyon web sitesi.

Öyleyse, onları neyin bu kadar harika yaptığını ve bazı insanların bunları neden piyasadaki diğer tüm barındırma sağlayıcılarından seçtiğini görelim.

1. Hız

Web siteniz ne kadar hızlı yüklenirse o kadar iyidir. Araştırmalar, çoğu site ziyaretçisinin 2 saniye veya daha kısa sürede yüklenememesi durumunda web sitenizi terk edeceğini ortaya koydu.

HostPapa, web sayfalarınızın hızlı yüklenmesini sağlamak için en son hız teknolojisine yatırım yapmıştır:

 • Yarıiletken sürücüler. Sitenizin dosyaları ve veritabanları, HDD’den (Sabit Disk Sürücüleri) daha hızlı olan SSD sabit disklerinde depolanır.
 • Hızlı Sunucular. Bir site ziyaretçisi web sitenizi tıkladığında, web ve veritabanı sunucuları 50 kata kadar daha hızlı içerik sunar.
 • Yerleşik Önbellekleme. HostPapa, web siteniz için yanıt süresini optimize eden, koruyan ve iyileştiren Cachewall kullanıyor.
 • İçerik Dağıtım Ağı. HostPapa, içeriğinizi önbelleğe almak ve site ziyaretçilerine hızlı bir şekilde sunmak için CloudFlare tarafından desteklenen CDN ile birlikte gelir.
 • PHP7. HostPapa, web sitenizdeki en son teknolojilerden de yararlanmanızı sağlar.

HostPapa yükleme süreleri ne kadar hızlı?

Yükleme sürelerini test etmeye karar verdim. HostPapa’da (WP Başlangıç ​​planında) barındırılan bir test web sitesi oluşturdum ve sonra WordPress’i yükledim ve Yirmi Onyedi temasını kullandım.

hostpapa hesabı

Kutunun dışında test sitesi nispeten hızlı, 1 saniye, 211kb sayfa boyutu ve 17 istek yükledi.

hostpapa yükleme süreleri

Fena değil .. ama daha iyi oluyor.

HostPapa zaten yerleşik önbellekleme kullanır varsayılan olarak etkindir, bu nedenle düzenlenecek ayarlar yoktur, ancak hızı biraz daha optimize etmenin bir yolu vardır. belirli MIME dosya türlerini sıkıştırma.

CPanel’e giriş yapın ve yazılım bölümünü bulun.

cpanel yazılım bölümü

Web Sitesini Optimize Et ayarında, Apache’nin istekleri işleme biçimini değiştirerek web sitenizin performansını optimize edebilirsiniz. Metin / html metin / düz ve metin / xml MIME türlerini sıkıştırın ve güncelleme ayarını tıklayın.

cpanel optimize web sitesi

Bunu yaparak test sitesi yükleme sürelerim 1 saniyeden 0,9 saniyeye biraz daha iyileşti.

hostpapa sayfa hızı

İşleri daha da hızlandırmak için gittim ve Autoptimize adlı ücretsiz WordPress eklentisi ve sadece varsayılan ayarları etkinleştirdim.

eklentiyi otomatik optimize et

Bu, yükleme sürelerini 0,8 saniyeye kadar daha da iyileştirdi ve toplam sayfa boyutunu sadece 197 kb’ye düşürdü ve istek sayısını 12’ye düşürdü..

hostpapa hızlı sayfa yükleme

HostPapa’da barındırılan WordPress siteleri oldukça hızlı yüklenecek ve size işleri daha da hızlandırmak için kullanabileceğiniz iki basit teknik gösterdim.

2. 24 Saat Destek

HostPapa, diğer pek çok barındırma sağlayıcısı gibi bugünlerde sadece mükemmel destek sağlamaz. Hayır, bunun yerine kendilerini rekabetin geri kalanından ayırmak için yukarıda ve öteye gidiyorlar.

Her müşteriye neler sunduklarına bir göz atın:

 • Kapsamlı Bilgi Tabanı. Küçük bir kendi kendine yardım arıyorsanız, anlaşılması kolay kılavuzları ve eğiticileri bulun. Barındırma, E-posta ve Etki Alanları gibi kategorilere ayrılmış olarak, her zaman tam olarak aradığınızı bulabilirsiniz.
 • Video Eğiticileri. Daha görsel bir kişiyseniz ve video eğitimlerini takip etmeyi tercih ediyorsanız, bu sizin yerdir. HostPapa’nın sunduğu her özelliği nasıl kullanacağınızı öğrenin ve adım adım eğitici içeriği izleyin.
 • Canlı sohbet. HostPapa’nın 7/24 canlı sohbet özelliğini kullanarak şu anda yaşadığınız bir sorunu yaşayan gerçek bir kişiyle konuşun.
 • HostPapa Kontrol Paneli. Sezgisel gösterge tablosunu kullanarak HostPapa hesabınızı yönetin. Giriş sayfalarını, Facebook, Google ve hatta Twitter’ı kullanarak giriş yapın. Kendi kayıtlarınız için alışveriş yapın, fatura bilgilerini görüntüleyin ve hatta faturaları yazdırın.
 • destek biletleri. HostPapa panonuzdan destek biletleri gönderin veya mevcut olanların durumunu kontrol edin.
 • HostPapa Uzmanları. Haftalık web seminerlerine katılın, hatta bir uzman destek temsilcisiyle 30 dakikalık bire bir eğitim oturumu planlayın (ÜCRETSİZ!).

Ek bir avantaj olarak, HostPapa ağın durumuna erişmeyi de kolaylaştırır, böylece neler olduğunu her zaman bilirsiniz.

Ağ durumu

Web barındırma ve e-posta hizmetlerinin, DNS barındırma, Linux sunucularının ve hatta faturalandırma ve destek sistemlerinin durumunu görün. Bahsetmemek gerekirse, ele alınan herhangi bir güncel sorun olup olmadığını ve hizmetinizi aksatabilecek planlı bir bakım olup olmadığını görün.

Ve bu yeterli değilse, HostPapa’nın sitelerinin içeriğini büyüyen uluslararası müşteri tabanlarına hitap eden İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Almanca’ya çevirdiğini bilin.

bilgi tabanı

Bunu elde edin, sadece HostPapa’nın site içeriğini birden çok dilde okumakla kalmaz, aynı zamanda birden çok dilde canlı sohbet ve telefon desteği de alabilirsiniz.

3. Son Derece Güvenli Veri Merkezleri

HostPapa’da bir güvenilir barındırma altyapısı ve veri merkezlerinin güvenliğini sağlama konusunda en yüksek standartları korur.

Örneğin, aşağıdaki güvenlik özelliklerinin tüm HostPapa sunucularında olmasını bekleyin:

 • İklim ve sıcaklık kontrolleri
 • Yükseltilmiş döşeme tesisleri
 • Arıza koruması
 • Yangın söndürme sistemleri
 • Su algılama sistemleri
 • Kesintisiz güç kaynağı (UPS)
 • Bekleme ve yedek güç üretimi
 • Dizel yedek jeneratörler

Intel Server ürünleri tüm HostPapa ekipmanlarına güç sağlar ve tam özellikli Cisco destekli bir ağ, sitenizin verilerinin tamamen güvenli olmasını sağlar.

4. Etkileyici Çalışma Süresi

HostPapa’daki ekip size% 100 kesintisiz çalışma garantisi vermek istiyorum. Ama onlar hakkında güzel bir şey, onlar paylaşılan barındırma kurmak nedeniyle, bu sadece gerçekçi değil, söz vermek yanlış olduğunu anlamak olduğunu.

Sonuçta, her şeyi kaosa atmak için paylaşılan bir sunucuda sadece bir web sitesi gerekir. İster bir güvenlik ihlali, kaynakların aşırı kullanımı veya trafikte büyük bir artış olsun, gerçek şu ki, paylaşılan barındırma sunucuları zaman zaman azalacaktır.

Bununla birlikte, HostPapa% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi veriyor.

Ayrıca, web sitenizi HostPapa ile barındırmanın ilk 30 günü içinde hiç memnun kalmazsanız, tam bir geri ödeme alabilirsiniz (herhangi bir kurulum ve alan adı kayıt ücreti eksi).

5. Küçük İşletmeler için Araçlar

HostPapa’nın küçük işletmelere hitap ettiğini söylediğimi hatırlıyor musunuz? Bunun ne kadar doğru olduğunu görmek için, müşterilere sundukları küçük işletme sahiplerine yardımcı olabilecek tüm özelliklere baktım..

Ve ben de bunu buldum:

Alan isimleri

Ucuz Alan Adları

HostPapa’nın kendi alan adı aracını kullanarak hızlı bir alan adı araması yapın. Klasik alan adı sonları arasından seçim yapın veya .guru veya .club gibi daha benzersiz bir ad seçin. Her iki durumda da, yeni web sitenizin bir cinch temeli olarak gerçekten çarpıcı bir alan adı seçebilirsiniz.

HostPapa’nın barındırma hizmetine kaydolursanız, ilk hizmet yılı için ücretsiz yeni alan adınızı ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz.

E-posta Çözümleri

HostPapa E-posta Çözümleri

E-posta, küçük ve orta ölçekli işletmelerinizin başarısı için çok önemlidir. Neyse ki, HostPapa’da seçim yapabileceğiniz birçok e-posta çözümü var:

 • Temel e-posta işletmenizin adını kullanan profesyonel bir kimlikle birlikte gelir
 • Gelişmiş e-posta daha mobil uyumlu güvenlik özellikleriyle birlikte gelir
 • Office 365 e-postası Microsoft Office ile birlikte gelir ve yönetim maliyetinin hiçbiri
 • G Suite e-postası, yine ek maliyet olmadan verimlilik araçları ve çevrimiçi depolama ile tamamlayın

SSL Sertifikaları

SSL Sertifikaları

Let’s Encrypt SSL sertifikası dahil Bedava. Premium Wildcard SSL sertifikası: ücretsiz sunulmuyor, HostPapa, büyüyen siteniz için bazı sağlam SSL sertifikalarına sahiptir. Sitenizin verilerini ve daha önemlisi site ziyaretçilerinizin verilerini güvenceye almak, itibarınız için önemli olduğundan, barındırma sağlayıcınızdan bir SSL sertifikası satın almayı düşünebilirsiniz..

HostPapa’nın SSL sertifikalarına yatırım yaparsanız, keyfine varacaksınız:

 • 256 bit veri şifreleme
 • Anında ve otomatik kurulum
 • % 99 tarayıcı uyumluluğu

Son olarak, site ziyaretçilerinin görmesi için SSL sertifikanızın bilgilerini içeren tıklanabilir bir mühür görüntüleyebileceksiniz, bu da sitenize güvenilirlik katıyor ve güvenilir görünmenizi sağlıyor.

İçerik Ağı Dağıtımı (CDN)

Cloudflare CDN

Tüm HostPapa Business ve Business Pro hosting planları birlikte verilir ücretsiz Cloudflare CDN hizmetleri web sitenizin içeriğini her zamankinden daha hızlı bir küresel kitleye ulaştırmaya yardımcı olmak için.

Sunucu yükünü dengeleyerek sitenizin çalışma süresini en üst düzeye çıkarın, site hızını ve performansını artırın ve hatta bilgisayar korsanlarından ve diğer güvenlik tehditlerinden gelen ek güvenlikten yararlanın. Ayrıca, potansiyel tehditleri izleyebilmeniz için trafiğin nereden geldiğini görmenize yardımcı olacak analizler alın.

Otomatik Web Sitesi Yedeklemeleri

Ücretsiz Web Sitesi Yedekleri

Çevrimiçi bir iş kurmak için çok fazla çaba harcamaktan daha kötü bir şey yoktur, sadece bir sunucu çökmesi, hacker veya başka bir site arızası nedeniyle silinmesi için.

Bu nedenle HostPapa devreye giriyor ve müşterilerine otomatik günlük site yedeklemeleri:

 • 7 farklı geri yükleme noktasından seçim yapın
 • Ek koruma için ayrı yerlerde depolanan veriler
 • Temel planlarda 1 GB’a kadar yedekleme alanı bulunur (ek alan mevcuttur)
 • Sitenizin dosyalarını, veritabanını ve e-postalarını yedekleyin

Aklında tut, bu premium bir hizmettir.

6. Web Sitesi Oluşturucu

Özel HostPapa Web Sitesi Oluşturucu’yu kullanarak bir web sitesi oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Kullan sürüklemek & açılan web sayfası oluşturucu, önceden tasarlanmış yüzlerce şablon arasından seçim yapın ve hatta fiziksel veya dijital ürün ve hizmetleri (veya her ikisini de!) satmak için bir e-ticaret mağazası oluşturun.

Web Sitesi Oluşturucu

HostPapa web sitesi oluşturucusunu kullanırken bekleyebileceğiniz bazı temel özellikler şunlardır:

 • Renk düzenleri, yazı tipleri ve görüntüler dahil tüm site öğelerinin kolay özelleştirilmesi
 • Tüm boyutlar için mobil uyumlu tasarım
 • Beceri kümeniz varsa HTML, JS ve CSS’nin özelleştirilmesi (zorunlu olmasa da)
 • Entegre sosyal paylaşım simgeleri ve iletişim formları
 • Daha iyi arama sıralamaları için SEO optimizasyonu
 • Facebook yayıncılık yeteneği
 • Masaüstü ve mobil cihazlar için canlı önizleme modu

HostPapa Web Sitesi Oluşturucu

HostPapa web sitesi oluşturucusuyla, profesyonel bir web sitesini birkaç kod bilmeden dakikalar içinde yayınlayabilirsiniz.

7. Yeşil Hosting

HostPapa, içinde yaşadığımız dünyaya yardım edeceklerini söyleyen ilk hosting şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyor.

Gelişimi teşvik ederler ve yeşil enerji sertifikaları satın alarak rüzgar ve güneş enerjisinin kullanımı. Bu, hem veri merkezlerinde hem de ofislerinde kullanılan gücü dengelemek içindir.

HostPapa, ABD ve Kanada’daki çeşitli kaynaklardan gelen% 100 yenilenebilir Yeşil Etiket enerjisinden başka bir şey kullanmıyor. Bunu yaparken, sadece kendi karbon ayak izlerini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla insanı temiz enerji kullanarak ve Dünya üzerindeki izlerini azaltmaya çalışırlar..

Yeşil web barındırma özelliğini kullanarak site ziyaretçilerinin üzerinizde bulunduğunuzu bilmelerini sağlamak için web sitenize banner ekleyebilirsiniz..

Yeşil enerji afiş

Web sitenizin tasarımını tamamlamak için tam bir banner, yarım banner veya hatta küçük bir dikdörtgen ekleyin.

HostPapa Eksileri

Artık HostPapa’nın müşterilere neler sunabileceği konusunda iyi bir fikriniz olduğuna göre, bazı dezavantajlara bakmanın zamanı geldi, böylece bir barındırma sağlayıcısı seçmek konusunda en bilinçli kararı verebilirsiniz.

1. Pahalı Yenileme Ücretleri

İlk bakışta, HostPapa, özellikle fiyatları önemli ölçüde artırabilecek yeşil bir web barındırıcısı olduğu için çok uygun maliyetli bir barındırma sağlayıcısı gibi görünüyor.

Ayrıca, barındırma sağlayıcılarının daha fazla insanı kullanmaya başlaması için son derece düşük kayıt fiyatlarına sahip olması alışılmış bir durumdur. Sonra, bir yıl tatmin edici bir hizmetten sonra, barındırma sağlayıcısı aylık fiyatları yukarı kaldırır ve çoğu insanın yenilenmesini umar.

Sonuçta, hiç kimse web servislerini her yıl değiştirmek istemiyor, özellikle de hizmetten memnun olduklarında.

Bununla birlikte, artan yenileme fiyatları beklenmedik olabilir ve bazı ciddi etiket şoklarına neden olabilir. Ne yazık ki, HostPapa tam olarak bunu yapıyor.

Pahalı Yenileme Fiyatları

Düşük tanıtım fiyatını elde etmek için uzun vadeli bir sözleşmeye yatırım yapmanız gerektiğini ve yenilenme işaretlemesinin önemli olduğunu bulun.

2. Eksik Özellikler

HostPapa’nın başlangıç ​​özellik kümesi küçük işletme sahipleri için güçlü görünüyor. Ancak, bazı önemli şeyleri kaçırdıklarını hissediyorum:

 • Onların 30 günlük para iade garantisi 60 ve hatta 90 günlük para iade garantisi sunan rekabete göre kısa sürede ortaya çıkıyor
 • Otomatik yedeklemeler birinci sınıf bir hizmettir Hosting planının bir parçası olarak en az haftalık yedeklemelerin sunulduğu rekabete benzemeyen Başlangıç ​​ve İş barındırma planları için
 • Uluslararası bir hosting şirketi olduğunu iddia etseler de, veri merkezi konumları oldukça sınırlıdır (CDN hizmetlerinde bile, bu, coğrafi olarak uzaktaki sitelerin hızını etkilemek zorundadır). Eğer bulunuyorsanız Amerika Birleşik Devletleri veya Kanada dışında HostPapa kullanılacak en ideal web barındırma hizmeti değildir.

HostPapa Hosting Planları

HostPapa, VPS ve Bayi barındırma. Dedi ki, ben onların paylaşılan ve WordPress barındırma planları HostPapa hosting kullanmak için kaydolduğunuzda neler bekleyebileceğiniz konusunda iyi bir fikriniz var.

Paylaşılan Evsahipliği

HostPapa yeni başlayanlar veya web sitelerine en az trafiği olanlar için harika çalışan hosting paylaştı.

HostPapa Paylaşımlı Hosting Planları

Seçtiğiniz katmana bağlı olarak, aşağıdaki gibi özellikler alırsınız:

 • Birden çok veya sınırsız barındırılan site
 • Sınırsız disk alanı ve bant genişliği
 • Ücretsiz alan adı kaydı
 • 7/24 destek
 • Ücretsiz Let’s Encrypt SSL, Cloudflare CDN ve web sitesi transferi
 • % 99 çalışma süresi
 • Performans ve güvenlik geliştirmeleri
 • CloudLinux sunucuları
 • Ve daha fazlası

Ayrıca HostPapa web sitesi oluşturucu, cPanel kontrolü, uygulamaları entegre etmek için Softaculous aracı ve hatta ücretsiz bire bir eğitim erişimine de sahip olacaksınız..

HostPapa paylaşılan barındırma, seçtiğiniz plana bağlı olarak 3,95 $ / ay ile 12,95 $ / ay arasında değişir.

Business Pro planı en pahalı plan, ancak gelişmiş performans, güvenlik ve hız ile birlikte geldiğinden ekstra maliyete değer.

Roket hızlı premium sunucuları (3x sunucu performansı) ve RAM ve sabit disk alanını iki katına çıkarır.

Özellikleri:

 • Daha hızlı sunucular
 • % 300 performans artışı
 • Sunucu başına daha az hesap
 • 4x daha fazla CPU ve MYSQL kaynağı
 • Premium joker karakterli SSL
 • Otomatik web sitesi yedekleme
 • Site Kilidi algılama
 • Alan adı gizliliği

WordPress Barındırma

HostPapa WordPress Barındırma

HostPapa ayrıca şunları da sunar: WordPress Barındırma popüler WordPress içerik yönetim sistemini kullanmayı seçenlere hitap ediyor.

Ve özelliklerin çoğu paylaşılan barındırma planlarında sunulanları yansıtırken, bu ek barındırma özelliklerini de bekleyebilirsiniz:

 • Otomatik olarak yüklenen WordPress (yeni başlayanlar için çok kullanışlı)
 • WordPress önbellekleme
 • Ücretsiz WordPress site transferi
 • Gelişmiş SSD sürücüler
 • 7/24 uzman WordPress desteği
 • Yerleşik SEO optimizasyonu eklentisi (Yoast SEO)
 • Otomatik WordPress çekirdek güncellemeleri

HostPapa’nın sayfa yükleme sürelerini test ettiğimde WP Başlangıç ​​planlarında denedim.

WordPress barındırma planları, fiyat söz konusu olduğunda biraz farklıdır: yine sadece uzun vadeli sözleşmelere yatırım yaptığınızda $ 3.95 / ay, 5.95 $ / ay ve 12.95 $ / ay.

Yukarıdaki paylaşılan planlarda olduğu gibi, Ben tavsiye ediyorum WP Business Pro planı. Evet, bu en pahalı plan ama geliştirilmiş performans, güvenlik ve hız ile geliyor. Roket hızlı premium sunucular (3x sunucu performansı) alacak ve RAM ve sabit disk alanını iki katına çıkaracaksınız.

Özellikleri:

 • Daha hızlı sunucular
 • % 300 performans artışı
 • Sunucu başına daha az hesap
 • 4x daha fazla CPU ve MYSQL kaynağı
 • Premium joker karakterli SSL
 • Otomatik web sitesi yedekleme
 • Site Kilidi algılama
 • Alan adı gizliliği

Sıkça Sorulan Sorular

En sık sorulan soruların yanıtlarını burada bulabilirsiniz:

 1. HostPapa nedir? HostPapa, Shared, Reseller, VPS ve WordPress hosting sağlayan Kanada merkezli özel bir web hosting şirketidir. Resmi web siteleri www.hostpapa.com’dur. Wikipedia sayfalarında daha fazla bilgi edinin.
 2. Ne tür bir kontrol paneli kullanılır?? Yaygın olarak kullanılan cPanel.
 3. Web sitem hızlı yüklenecek mi?? Çoğu barındırma planında, site hızını ve performansını artırmaya yardımcı olan ücretsiz Cloudflare CDN hizmetlerine erişim vardır. WordPress barındırma kullanıyorsanız, site ziyaretçilerine hızlı bir şekilde statik dosyalar sunmak için yerleşik bir WordPress önbellek çözümü de alırsınız..
 4. Sitem% 99,9 kesintisiz çalışma garantisinin altına düşerse ne olur?? Web sitesini ve Hizmet Şartlarını okuduktan sonra, herhangi bir kesinti nedeniyle kredi alıp almadığınıza hitap eden hiçbir yer bulamıyorum. HostPapa bunun yerine her zaman% 99,9 çalışma süresi sürdürecekleri iddialarına güveniyor.
 5. Ücretsiz bir SSL sertifikası var mı? Evet, satın alınabilecek bazı gelişmiş SSL sertifikaları olmasına rağmen, her barındırma planı ücretsiz bir Let’s Encrypt SSL sertifikası alabilir, bu da küçük işletme sahiplerinin sitelerinde ödeme kabul etmeleri için harikadır.
 6. Herhangi bir yerleşik pazarlama aracı var mı? Evet, HostPapa web sitesi oluşturucusunu sitenizdeki sosyal paylaşımları entegre etmek, sitenizi SEO ve daha yüksek arama sıralamaları için optimize etmek ve hatta Google Analytics ile birlikte çalışarak site ziyaretçilerinin nereden geldiğini ve sitenizde bir kez ne yaptığını takip etmek için kullanabilirsiniz. İnternet sitesi.

HostPapa Tavsiye Edermiyim?

Sonunda, HostPapa biraz daha bir şey ihtiyacı olanlar için sağlam bir web hosting çözümü başlangıç ​​dostu. Aynı zamanda küçük işletmeler işletmek. Özellik kümesi işi bitirmek için yeterince büyük, ancak çok fazla ihtiyacı olmayanlar için bunaltıcı değil.

Ancak, küçük işletme ölçeklemenizi fark etmeye başlarsanız, mevcut kaynakların ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayamayabileceğini göreceksiniz. Bununla birlikte, etkileyici bir çalışma süresi sağlayan güvenli bir siteniz olacaktır. Bahsetmemek gerekirse, yeşil web barındırma kullanarak kendi karbon ayak izinizi azalttığınız konusunda iyi hissedeceksiniz..

Barındırma ihtiyaçlarınız için HostPapa’yı kullanmaya karar verirseniz, her bir plana yerleşik bazı şüpheli ücretler olduğundan bütçenizi önceden incelediğinizden emin olun. Ayrıca, barındırıcınıza iyi bir şans verdiğinizden de emin olmanız gerekir, çünkü onları saklamak isteyip istemediğinize karar vermek için sadece 30 gününüz vardır (geri ödeme istiyorsanız).

HostPapa, kontrol etmek istediğiniz bir web barındırma sağlayıcısı gibi görünüyorsa, web sitelerine atlayın, neler sunmaları gerektiğini görün ve küçük işletme web sitenizi başarıyla çalıştırmak için gereken barındırma özelliklerine sahip olduklarından emin olun.

Bu bağlantıyı kullanarak kaydolun ve bir 58% indirim özel anlaşma – Web sitenizi ayda 3,36 ABD dolarından barındırın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map