GreenGeeks ve HostGator

Kafa kafaya GreenGeeks Vs HostGator performans, fiyatlandırma, artıları ve eksileri ve daha fazlası gibi önemli barındırma özelliklerine bakarak iki popüler barındırma hizmetlerinin karşılaştırılması – bu iki web barındırma hangisini seçmeniz gerektiğine karar vermenize yardımcı olmak için.


sağa kaydır

Greengeeks

HostGator

Hakkında:GreenGeeks, tükettiği enerjinin üç katı şebekeye geri dönen endüstri lideri yeşil enerji web çözümleri sağlayıcısıdır. Bu rüzgar enerjisi ile yapılır. Ve GreenGeeks, dünya çapında 100.000’den fazla web sitesine güç sağlamaktan sorumludur.HostGator, ucuz barındırma planları ve kolay site oluşturmaya izin veren Weebly web sitesi oluşturucusunun ücretsiz kullanımı sağlayan EIG barındırma hizmetleri grubuna aittir..
Da kuruldu:20082002
BBB Değerlendirmesi:B+bir+
Adres:5739 Kanan Rd Suite 300 Agoura Hills, CA 91301 ABD5005 Mitchelldale Suite # 100 Houston, Teksas
Telefon numarası:(877) 326-7483(866) 964-2867
E:[Email protected]Listelenmemiş
Destek Türleri:Telefon, Canlı Destek, SohbetTelefon, Canlı Destek, Sohbet, Bilet
Veri Merkezi / Sunucu Konumu:Chicago Illinois, Phoenix Arizona, Toronto, Kanada ve Amsterdam, HollandaProvo, Utah & Houston, Teksas
Aylık Fiyat:Aylık 3.96 $ ‘dan itibarenAylık $ 2.75
Sınırsız Veri Transferi:EvetEvet
Sınırsız Veri Depolama:EvetEvet
Sınırsız E-posta:EvetEvet
Birden Çok Alan Adını Barındırın:EvetEvet
Hosting Kontrol Paneli / Arayüzü:cPanelcPanel
Sunucu Çalışma Süresi Garantisi:% 99.90% 99.90
Para iade garantisi:30 gün45 Gün
Dedicated Hosting Mevcut:EvetEvet
Bonuslar & Ekstralar:SEO ve Pazarlama Araçlarını çekin. Ücretsiz gece veri yedeklemeleri. Serbest Katı Hal Sürücüleri (SSD’ler).100 ABD doları Google Adwords Kredisi. Basekit Site Oluşturucu. 4500 Kullanılacak Web Sitesi Şablonları. Artı daha fazla yük.
İyi: Kullanımı Kolay: GreenGeeks, 150’den fazla uygulama için tek tıklamayla yükleme araçları ve gelişmiş bir cPanel sürümü ile işleri kolaylaştırır, böylece web sitenizdeki her şeyi kontrol edebilirsiniz.
Ücretsiz Alan Adı: GreenGeeks size hesabınızın süresi boyunca ücretsiz alan adı kaydı sunar.
İyi Müşteri Desteği: GreenGeeks 7/24/365 canlı sohbet ve e-posta desteği ile web sitenize başlamanıza yardımcı olacak tonlarca nasıl yapılır kılavuzu sunar.
Mükemmel Hizmet Garantileri: GreenGeeks’in çalışma süresi% 99,95’tir ve size% 99,9 çalışma süresi garantisi sunar..
Bütçenize Uygun Planlar: HostGator, bütçeniz kısıtlıysa ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
Sınırsız Disk Alanı ve Bant Genişliği: HostGator, depolama alanınıza veya aylık trafiğinize sınır koymaz, bu nedenle web sitenizin büyümek için yeri olacaktır.
Windows Barındırma Seçenekleri: HostGator, Windows işletim sistemini kullanan ve ASP.NET web sitenizi destekleyecek olan hem Kişisel hem de Kurumsal sınıf barındırma planları taşır.
Sağlam Çalışma Süresi ve Para İade Garantileri: HostGator, gerekirse en az% 99,9 çalışma süresi ve tam 45 gün garanti eder.
Kötü: Fiyatlandırma Sorunları: GreenGeeks’in en iyi fiyatları üç yıllık bir sözleşmenin maliyetiyle gelirken, daha kısa fatura döngüleri için ücretler yelpazenin daha pahalı tarafına düşer.
Sabit Plan: GreenGeeks, sabit özelliklere sahip yalnızca bir paylaşılan barındırma planı sunar ve gerektiğinde barındırma yeteneklerini genişletme yeteneğinizi sınırlar.
Penceresiz: GreenGeeks yalnızca Linux tabanlı sistemlerde çalışır.
Müşteri Destek Sorunları: HostGator’un canlı sohbete cevap vermesi sonsuza dek sürdü ve o zaman bile sadece vasat çözümler aldık.
Kötü Trafik Spike Yanıtları: HostGator, kullanıcılar trafikte ani artış olduğunda şikayet e-postaları göndermek veya kullanıcıları başka bir sunucu rafına taşımakla ünlüdür.
Özet:GreenGeeks (inceleme), hesabın tüm ömrü boyunca ücretsiz Alan Adı gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca sınırsız alan, bant genişliği ve hatta eklenti alanlarını içeren kapsamlı bir barındırma planı sağlar. Ayrıca, ücretsiz web sitesi transferi, kontrol Paneli ve Softaculous arayüzlerinin yanı sıra, duyarlı ve canlı telefon, e-posta ve sohbet desteği de sağlarlar. % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ve 30 günlük para iade garantisi de oldukça etkileyici.HostGator (inceleme), alan adı kaydı, web hosting, web tasarımı ve web sitesi oluşturucu araçlarını uygun fiyatlarla sunar. 24 saat destek ve 45 günlük garanti iade garantisi ile müşteri memnuniyeti sağlanır. Etkileyici olan diğer özellikler% 99,9 çalışma süresi ve yeşil güçtür (çevre bilincine sahiptir). Bu blogcular, Joomla, WordPress ve ilgili tüm nişler için harika bir web barındırma hizmetidir.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map