GreenGeeks İncelemesi

Siz ve ben de bugün piyasada web sağlayıcı barındırma sıkıntısı olduğunu biliyorum. Web hosting başarılı bir web sitesi çalıştırmanın en önemli yönlerinden biridir. Bu nerede Greengeeks içeri gel.


Ancak mevcut tüm seçenekleri ile, farklı özellikleri ve fiyat noktaları ile komple, ihtiyaçlarınıza uygun doğru web barındırma seçmek zor söylemek en az.

Greengeeks hız, çalışma süresi, müşteri desteği ve uygun fiyatlandırma açısından pek çok mükemmel şey var. Bu GreenGeeks incelemesi, çevreye duyarlı bu web barındırıcısına ayrıntılı bir bakış sunar.

Ne yazık ki, zaman veya para değerinde olmayan herhangi bir web barındırma seçeneklerini alamıyorum.

Ama ne yapabilirim orada en eşsiz web sağlayıcıları barındırma biri hakkında bilmek her şeyi sizinle paylaşmaktır: Greengeeks.

Bu GreenGeeks incelemesinden öğreneceğiniz şey bu

 1. Profesyoneller

Burada GreenGeeks’i kullanmaya daha yakından bakıyorum. Bu web barındırma hakkında iyi şeyler bir sürü olduğundan.

 1. Eksiler

Ama birkaç dezavantajı da var. Burada ne olduğuna daha yakından bakıyorum.

 1. Planlar & Fiyat:% s

Burada bu bölümde daha ayrıntılı olarak ele alacağım.

 1. GreenGeeks.com’u Tavsiye Edermiyim?

Burada size GreenGeeks’e bir alternatif ile daha iyi olup olmadığınızı veya olmadığını düşünüyorum.

greengeeks incelemesi

2008 yılında Trey Gardner (iPage, Lunarpages ve Hostpapa gibi çeşitli web hosting şirketleriyle çalışma deneyimi olan) tarafından kurulan GreenGeeks, yalnızca yıldız web barındırma hizmetleri sizin gibi web sitesi sahiplerine, ancak Çevre dostu yol çok.

Ama yakında buna gireceğiz.

Şu anda, bilmeniz gereken tek şey, GreenGeeks’in sunduğu her şeye bir göz atacağımızdır (iyi ve çok iyi değil), böylece web hosting hakkında bir karar vermenin zamanı geldiğinde, bütün gerçeklere sahipsin.

Hadi buna girelim.

GreenGeeks Artıları

Onlar her türlü web sitesi sahiplerine olağanüstü web barındırma hizmetleri sağlamak için sağlam bir üne sahiptir.

1. Çevre Dostu

GreenGeeks en çarpıcı özelliklerinden biri onlar çevre dostu bir web hosting şirketi olmasıdır. 2020 yılına kadar Web Hosting endüstrisinin Çevre Kirliliğinde Havayolu endüstrisini geçeceğini biliyor muydunuz?!

Kendi web sitesine indi an, GreenGeeks sağ web hosting şirketi içine atlar yeşil olmalı.

Daha sonra karbon ayak izlerini azaltmak için ne yaptıklarını açıklamaya gidiyorlar.

EPA Yeşil Güç Ortağı olarak tanınan, bugün var olan en çevre dostu web barındırma sağlayıcısı olduğunu iddia ediyor.

GreenGeeks EPA Ortaklığı

Bunun ne anlama geldiğinden emin değilim?

Çevre dostu bir web sitesi sahibi olmanıza yardımcı olmak için GreenGeeks’in neler yaptığını inceleyin:

 • Sunucularının güç şebekesinden kullandığı enerjiyi telafi etmek için rüzgar enerjisi kredileri satın alırlar. Aslında, satın alıyorlar 3x enerji miktarı veri merkezleri kullanır. Yenilenebilir enerji kredileri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Buraya bakın ve tüm sorularınızı yanıtlayın.
 • Site verilerini barındırmak için enerji tasarruflu donanım kullanırlar. Sunucular, çevre dostu olacak şekilde tasarlanmış veri merkezlerine yerleştirilmiştir
 • Onlar yerine 615.000 KWH / yıl çevreye duyarlı, sadık müşterileri sayesinde
 • Web yöneticilerinin çevre dostu taahhütleri hakkında farkındalığın yayılmasına yardımcı olmak için web sitelerine ekleyecekleri yeşil sertifika rozetleri sağlarlar.

yeşil web sitesi rozetleriYeşil web sitesi sertifikası rozetleri

Gördüğünüz gibi, GreenGeeks ekibinin bir parçası olmak, dünyayı yaşamak için daha iyi bir yer haline getirmek için üzerinize düşeni yaptığınız anlamına gelir.

İşte bu konuda söyledikleri…

Yeşil Hosting nedir ve sizin için neden bu kadar önemli??

Çevremizi mümkün olduğunca korumak çok önemlidir. Kendi refahımızı ve gelecek nesillerin refahını göz önünde bulundurmalıyız. Web barındırma sunucuları dünya çapında fosil yakıtlar tarafından desteklenmektedir. Sadece tek bir web barındırma sunucusu yılda 1.390 kilo CO2 üretir.

GreenGeeks müşterilerimize web yenilenebilir enerji ile güçlendirilmiş hosting sunmaktan gurur duyar; % 300’e kadar. Çevresel temellerle çalışarak tükettiğimiz enerjinin üç katını oluşturmaya yardımcı olurlar. & satın alma rüzgar enerjisi kredileri elektrik şebekesine geri konacak. Hosting platformumuzun ve işimizin her yönü mümkün olduğunca enerji verimli olacak şekilde üretilmiştir.

logo
Mitch Keeler – GreenGeeks Ortak İlişkileri

2. Son Hız Teknolojisi

Web siteniz site ziyaretçileri için ne kadar hızlı yüklenirse o kadar iyidir. Sonuçta, çoğu site ziyaretçisi 2 saniye veya daha kısa sürede yüklenemezse web sitenizi terk edecektir. Ve, web sitenizin hızını ve performansını kendi başınıza optimize etmek için yapabileceğiniz birçok şey varken, web barındırıcınızın yardımcı olduğunu bilmek büyük bir avantajdır.

Hız çok önemli bir özellik, bu yüzden onlara sordum…

Her site sahibinin hızlı bir yükleme sitesine ihtiyacı vardır, GreenGeeks’in hız “yığını”?

Onlarla kaydolduğunuzda, size mümkün olan en son ve en enerji verimli kurulumu olan bir barındırma sunucusunda hizmet verilecektir..

Birçok endüstri uzmanı hem genel barındırma performansımızı hem de hızımızı yüksek oranda derecelendirmiştir. Donanım açısından, her sunucu yedekli bir RAID-10 depolama dizisinde yapılandırılmış SSD sabit diskleri kullanacak şekilde ayarlanmıştır. Müşteriye özel önbellekleme teknolojisi sunuyoruz & PHP 7’yi ilk benimseyenlerden biriydi; müşterilerimize hem web hem de veritabanı sunucularını (LiteSpeed ​​ve MariaDB) getiriyor. LiteSpeed ​​ve MariaDB, hızlı veri okuma / yazma erişimine izin vererek 50 kata kadar daha hızlı sayfa sunmamızı sağlar.
GreenGeeks logosu
Mitch Keeler – GreenGeeks Ortak İlişkileri

GreenGeeks, web sayfalarınızın yıldırım hızında çalışmasını sağlamak için en son hız teknolojisine yatırım yapar:

 • SSD Sabit Diskleri. Sitenizin dosyaları ve veritabanları, HDD’den (Sabit Disk Sürücüleri) daha hızlı olan SSD sabit disklerinde depolanır.
 • Hızlı Sunucular. Bir site ziyaretçisi web sitenizi tıkladığında, web ve veritabanı sunucuları 50 kata kadar daha hızlı içerik sunar.
 • Yerleşik Önbellekleme. Özelleştirilmiş, yerleşik önbellek teknolojisi kullanırlar.
 • CDN Hizmetleri. İçeriğinizi önbelleğe almak ve site ziyaretçilerine hızlı bir şekilde sunmak için CloudFlare tarafından desteklenen ücretsiz CDN hizmetlerini kullanın.
 • HTTP / 2. Tarayıcıda daha hızlı sayfa yükleme için, istemci / sunucu iletişimini geliştiren HTTP / 2 kullanılır.
 • PHP 7. PHP 7 desteği veren ilk kişilerden biri olarak, web sitenizdeki en son teknolojilerden de faydalandığınızdan emin olurlar..

Web sitenizin hızı ve performansı, kullanıcı deneyimi ve kendinizi sektörünüzde bir otorite olarak kurma yeteneğiniz için çok önemlidir..

GreenGeeks Yükleme Süreleri

İşte benim testim GreenGeeks yükleme süreleri. GreenGeeks’te (EcoSite Başlangıç ​​planında) barındırılan bir test web sitesi oluşturdum ve WordPress’i Yirmi Onyedi temasını kullanarak yükledim.

hesap

Kutunun dışında site nispeten hızlı yüklendi, 0,9 saniye, 253kb sayfa boyutu ve 15 istek.

Fena değil .. ama bekle daha iyi olur.

sunucu hızı

GreenGeeks zaten kullanıyor yerleşik önbellekleme bu yüzden bunun için ince ayar yapmak mümkün değil, ancak belirli MIME dosya türlerini sıkıştırarak işleri daha da optimize etmenin bir yolu var.

CPanel’nizde yazılım bölümünü bulun.

cpanel yazılımı

İçinde Web Sitesini Optimize Edin Apache’nin istekleri işleme biçimini değiştirerek web sitenizin performansını optimize edebilirsiniz. Metin / html metin / düz ve metin / xml MIME türlerini sıkıştırın ve güncelleme ayarını tıklayın.

greengeeks hızı optimize eder

Bunu yaparak test alanı yükleme sürelerim 0.9 saniyeden 0.6 saniye. Bu 0,3 saniyelik bir gelişme!

hız optimizasyonu

İşleri daha da hızlandırmak için, gittim ve ücretsiz bir WordPress eklentisi yükledim Autoptimize ve sadece varsayılan ayarları etkinleştirdim.

eklentiyi otomatik optimize et

Bu, toplam sayfa boyutunu küçülterek yükleme sürelerini daha da artırdı 242KB ve istek sayısını 10.

greengeeks sayfa yükleme süreleri

Sonuçta, bence GreenGeeks’te barındırılan siteler oldukça hızlı yükleniyor ve size işleri daha da hızlandırmak için iki basit teknik gösterdim..

3. Güvenilir Altyapı

Web hosting söz konusu olduğunda, güç, hız ve güvenlik gerekir. Bu nedenle GreenGeeks tüm sistemlerini, % 300 temiz, yenilenebilir enerji.

Onlar sahip 5 veri merkezi Chicago (ABD), Phoenix (ABD), Toronto (CA), Montreal (CA) ve Amsterdam’da (NL) seçim yapabilmeniz için.

Veri merkezleri

Veri merkezinizi seçerek, hedef kitlenizin sitenizin içeriğini olabildiğince çabuk aldığından emin olursunuz.

Ayrıca, aşağıdakiler gibi veri merkezi özelliklerini bekleyebilirsiniz:

 • Pil yedeklemeli çift şehirli şebeke güç beslemeleri
 • Otomatik transfer şalteri ve yerinde dizel jeneratör
 • Tesis genelinde otomatik sıcaklık ve iklim kontrolleri
 • Veri merkezi teknisyenleri ve mühendisleri ile 7/24 çalışan personel
 • Biyometrik ve anahtar kart güvenlik sistemleri
 • FM 200 sunucu güvenli yangın söndürme sistemleri

Bahsetmemek gerekirse, GreenGeeks büyük bant genişliği sağlayıcılarının çoğuna erişebilir ve donanımları tamamen gereksizdir. Ve tabii ki, sunucular güç tasarruflu.

4. Güvenlik ve Çalışma Süresi

Site verilerinin güvenli olduğunu bilmek bir web barındırma seçme konusunda insanların sahip olduğu en büyük endişelerden biridir. Bu ve web sitelerinin her zaman çalışır durumda olacağını bilmek.

Bu endişelere yanıt olarak, çalışma süresi ve güvenlik söz konusu olduğunda ellerinden gelenin en iyisini yaparlar..

 • Donanım & Güç Yedekliliği
 • Konteyner Tabanlı Teknoloji
 • Hosting Hesabı Yalıtımı
 • Proaktif Sunucu İzleme
 • Gerçek Zamanlı Güvenlik Taraması
 • Otomatik Uygulama Güncellemeleri
 • Gelişmiş SPAM Koruması
 • Gecelik Veri Yedekleme

Başlangıç ​​olarak, barındırma hizmetleri söz konusu olduğunda konteyner tabanlı bir yaklaşım kullanırlar. Başka bir deyişle, kaynaklarınız, başka hiçbir web sitesi sahibinin trafikte ani artış, kaynaklara artan talep veya güvenlik ihlali ile kendinize olumsuz bir etki yapmaması için dahil edilmiştir.

Ardından, sitenizin her zaman güncel olmasını sağlamak için GreenGeeks, WordPress, Joomla veya diğer içerik yönetim sistemi çekirdeklerini otomatik olarak günceller, böylece siteniz güvenlik tehditlerine karşı asla savunmasız kalmaz. Buna ek olarak, tüm müşteriler web sitelerinin gecelik yedeklerini alır.

Web sitenizdeki kötü amaçlı yazılım ve şüpheli etkinliklerle mücadele etmek için GreenGeeks her müşteriye kendi Güvenli görselleştirme Dosya Sistemi’ni (vFS) verir. Bu şekilde başka hiçbir hesap kendi hesabınıza erişemez ve güvenlik sorunlarına neden olmaz. Buna ek olarak, şüpheli bir şey bulunursa, daha fazla hasarı önlemek için hemen izole edilir.

Buna ek olarak, GreenGeeks’in web sitenizdeki spam girişimi sayısını azaltmak için sağladığı yerleşik spam korumasını kullanma şansınız vardır..

Son olarak, müşterilerini ve web sitelerini etkilemeden önce tüm sorunların tanımlanması için sunucularını izlerler. Bu, etkileyici% 99,9 çalışma sürelerini korumaya yardımcı olur.

5. Hizmet Garantileri ve Müşteri Desteği

GreenGeeks müşterilere bir dizi garanti sunar.

Bunu kontrol et:

 • % 99 kesintisiz çalışma garantisi
 • % 100 memnuniyet (ve eğer değilseniz, 30 günlük Para İade Garantisini etkinleştirebilirsiniz)
 • 7/24 e-posta desteği
 • Canlı telefon ve Canlı Sohbet desteği

Çalışma süresi garantileri konusunda ne kadar ciddi olduklarını göstermek için bazı çalışma süresi istatistikleri toplamak için, Canlı Sohbet destek ekibine ulaştım ve ilk soruma anında cevap aldım.

Müşteri hizmetleri temsilcisi bana yardımcı olamadığında, hemen beni başka bir ekip üyesine yönlendirdi, bu da bana e-posta ile cevap verdi.

Maalesef, istediğim bilgiye sahip değiller. Yani, web sitelerinin% 99,9 çalışma süresine sahip olacağına söz verirken, Hosting Gerçekleri tarafından gerçekleştirilen gibi kişisel bir deney yapmadan bunun gerçek olduğunu bilmenin bir yolu yoktur:

Hızlı destek yanıtları alırken, GreenGeeks’in iddialarını destekleyecek verileri olmadığı için biraz hayal kırıklığına uğradım. Bunun yerine, yazılı e-postalarına güvenmem gerekiyor:

Benim sorum: Çalışma zamanı geçmişiniz olup olmadığını merak ediyorum? Bir inceleme yazıyorum ve% 99,9 kesintisiz çalışma garantisinden bahsetmek istiyorum. Kendi araştırmalarını yapan ve Pingdom’da GreenGeeks’i takip eden diğer yorumcular buldum … ama kendi aylık çalışma süresi yüzdeleri listeniz olup olmadığını merak ediyorum.

GreenGeeks yanıtı: GreenGeeks, böyle bir garanti sağlamak için sistemlerimizi 7/24 izleyen, güncelleyen ve koruyan özel bir sunucu teknisyeni ekibimiz olmasını sağlayarak yılın her ayında% 99,9 sunucu çalışma süresi garantimizi sürdürüyor. Maalesef şu anda kullanılabilir olmasını istediğiniz gibi bir grafiğimiz yok.

Sanırım bunun senin için yeterli olup olmadığına hakim olmalısın.

Bilgi tabanı

GreenGeeks ayrıca kapsamlı bir Bilgi Tabanı, e-postaya kolay erişim, canlı sohbet ve telefon desteği ve e-posta hesapları oluşturma, WordPress ile çalışma ve hatta bir e-Ticaret mağazası kurma gibi konularda size yardımcı olmak için tasarlanmış özel web sitesi eğitimlerine de sahiptir..

6. e-Ticaret Yeteneği

Tüm barındırma planları, bir çevrimiçi mağaza işletiyorsanız harika olan birçok e-Ticaret özelliği ile birlikte gelir.

Başlamak için bir ücretsiz Let’s Encrypt Wildcard SSL sertifikası müşterilere kişisel ve finansal bilgilerinin% 100 güvenli olduğundan emin olmak. SSL sertifikaları hakkında herhangi bir şey biliyorsanız, bir alan adının sınırsız alt alanları için kullanılabildikleri için Wildcard’ların harika olduğunu bilirsiniz..

Daha sonra, e-Ticaret sitenizde bir alışveriş sepetine ihtiyacınız varsa, tek tıklamayla kurulum yazılımını kullanarak bir alışveriş sepetine yükleyebilirsiniz..

Son olarak, GreenGeeks sunucularının PCI uyumlu olduğundan emin olabilirsiniz, bu da site verilerinizi daha da güvenli hale getirir.

7. Özel Web Sitesi Oluşturucu

Onların web hosting ile, yerleşik GreenGeeks Web Sitesi Oluşturucu erişebilirsiniz site oluşturma işlemini bir esinti haline getirin.

GreenGeeks Web Sitesi Oluşturucu

Bu araçla aşağıdaki özellikleri alırsınız:

 • Başlamanıza yardımcı olacak 100 önceden tasarlanmış şablon
 • Mobil uyumlu ve duyarlı temalar
 • Sürüklemek & kodlama becerisi gerektirmeyen damla teknolojisi
 • SEO optimizasyonu
 • 7/24 özel destek

Bu web sitesi oluşturucu, GreenGeeks hosting’e kaydolduktan sonra kolayca etkinleştirilebilir.

GreenGeeks Eksileri

Her zaman, hatta GreenGeeks web hosting gibi iyi şeyler için her zaman olumsuz vardır. Ve, her şeyi size bildirmek için, web barındırma olarak GreenGeeks’i kullanmanın birkaç dezavantajını derledik.

1. Yanıltıcı Fiyat Noktaları

Ucuz web hosting rastlamak kolay inkar yok. Ancak, ucuz hosting hizmetleri her zaman yüksek kaliteli hosting şirketlerinden mevcut değildir. Unutmayın, sizin için ne ödeme yaparsınız.

İlk bakışta, güvenilir GreenGeeks hosting şirketi gerçekten ucuz web hosting sunuyor gibi görünüyor. Ve, daha önce bahsedilen GreenGeeks’i kullanmanın artılarına dayanarak, gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor.

Ve teknik olarak,.

Daha fazla araştırma üzerine, GreenGeeks’ten görünüşte şaşırtıcı $ 3.95 / ay web alabilmenin tek yolunun, ödemeyi kabul ediyorsanız olduğunu öğrendim. bu fiyata üç yıllık hizmet.

Bir yıllık hizmet için ödeme yapmak istiyorsanız, ayda 5,95 ABD doları ödersiniz.

Ve GreenGeeks’te yeniyseniz ve sizin için barındırma şirketi olduklarından emin olana kadar aylık ödeme yapmak istiyorsanız, sonuçta ayda 9,95 ABD doları ödersiniz.!

GreenGeeks Planları ve Fiyatlandırma

Bahsetmemek gerekirse, başlamak için bir aylık ödeme yapmak istiyorsanız, kurulum ücretinden de feragat edilmezsiniz, bu da size 15 dolar daha mal olur.

2. Geri ödemeler Kurulum ve Etki Alanı Ücretlerini İçermez

GreenGeeks 30 Günlük Para İade Garantisi politikası uyarınca, mutsuzsanız tam bir geri ödeme alabilirsiniz, soru sorulmadı.

Ancak, kurulum ücreti, alan adı kayıt ücreti (kaydolduğunuzda ücretsiz olsa bile) veya transfer ücretleri iade edilmez.

Alan adı ücretlerini düşmek makul görünse de (ayrılırken alan adını tuttuğunuzdan), sağlanan hizmetlerden mutsuz olsaydı insanlara kurulum ve transfer ücretleri tahsil etmek adil görünmüyor..

Özellikle GreenGeeks para iade garantisi sunacaksa soru sorulmadan.

GreenGeeks Hosting Planları

GreenGeeks, bireysel ihtiyaçlarınıza göre çeşitli hosting planları sunar. Bununla birlikte, paylaşılan ve WordPress barındırma planlarına bakacağız, böylece barındırma hizmetlerini kullanmak için kaydolduğunuzda ne bekleyebileceğiniz konusunda iyi bir fikriniz var..

Paylaşılan Hosting Planları

Paylaşılan barındırma ortamı önemli ölçüde değişti. Geçmişte birçok kişi sadece web ucuz bir fiyatta kusursuz uptime sahip olmak istedim. Küçük, orta ve büyük planlarınız var, cPanel’i bir sunucuya tokatlayın ve işiniz bitti. Bugün müşteriler sorunsuz bir iş akışı, hız, çalışma süresi ve ölçeklenebilirlik istiyorlar..

Zaman içinde – GreenGeeks, Ecosite Starter barındırma planını, barındırma istemcilerinin% 99,9’unun istediği tüm özelliklere sahip olacak şekilde optimize etti. Bu nedenle, müşterilere web sitesinden kaydolmak için doğrudan bir yol sağlarlar.

GreenGeeks Paylaşımlı Hosting

Ekstra özelliklere sahip pahalı bir barındırma planından ziyade, sokaktaki ortalama Joe hakkında hiçbir şey bilmiyor – yağları kesmeye ve müşterilere daha optimize edilmiş bir barındırma deneyimi getirmeye çalıştılar.

Bir barındırma sağlayıcısı olarak vizyonları, altta yatan teknoloji hakkında endişelenmeden web sitelerini dağıtmaya, yönetmeye ve büyütmeye odaklanmalarına izin vermektir.

Hosting platformu sadece çalışmalı.

Ölçeklenebilir barındırma özellikleri bu yılın başlarında tanıtıldı ve istemcilerin CPU, RAM ve G / Ç gibi bilgi işlem kaynaklarını kullandıkça öde tarzında kolayca eklemelerine olanak tanıyarak Sanal Özel Sunucuya yükseltme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Planlarıyla aşağıdaki gibi özellikler alırsınız:

 • Sınırsız MySQL Veritabanları
 • Sınırsız alt ve park edilmiş alan adı
 • Kullanımı kolay cPanel kontrol paneli
 • 250’den fazla komut dosyasının tek tıklamayla yüklenmesini içeren softaculous
 • Ölçeklenebilir kaynaklar
 • Veri merkezinizi seçme olanağı
 • PowerCacher önbellek çözümü
 • Ücretsiz CDN entegrasyonu
 • SSL sertifikası ve alışveriş sepeti kurulumu gibi e-Ticaret özellikleri
 • Ücretsiz SSH ve güvenli FTP hesapları
 • Perl ve Python desteği

Ayrıca, ücretsiz alan adı kurulum üzerine, ücretsiz site geçişi, ve özel GreenGeeks sürüklemesine erişim & kolay site oluşturma için açılan sayfa oluşturucu.

Paylaşılan fiyatlandırma planı aylık 3,95 $ ‘dan başlar (unutmayın, yalnızca üç yıl önceden ödeme yaparsanız). Aksi takdirde, bu plan size aylık 9,95 ABD doları tutar.

Ayrıca, ihtiyaç duyan müşterileri barındırmak için yükseltme seçenekleri olarak Ecosite Pro ve Ecosite Premium’u da sunarlar. https://www.greengeeks.com/kb/4873/greengeeks-shared-hosting-pricing/

WordPress Barındırma

GreenGeeks ayrıca WordPress barındırma özelliğine sahiptir, ancak birkaç özellik için tasarruf etse de, paylaşılan barındırma planı ile aynı görünüyor.

GreenGeeks WordPress Barındırma

Aslında, fark edebileceğim tek fark GreenGeeks’in dedikleri şeyi sunması “ÜCRETSİZ WordPress Gelişmiş Güvenliği.” Bununla birlikte, gelişmiş güvenliğin ne içerdiği belirsizdir, bu yüzden bunun bir fayda olup olmadığı hakkında yorum yapamıyorum.

Tek tıklamayla WordPress kurulumu da dahil olmak üzere her şey paylaşılan barındırma planıyla birlikte gelir. Buna ek olarak, fiyat noktaları aynıdır, yine farklılıkların gerçekte ne olduğunu açıklığa kavuşturuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

En sık sorulan soruların yanıtlarını burada bulabilirsiniz:

 1. GreenGeeks nedir? GreenGeeks, 2006 yılında kurulmuş bir web barındırma şirketidir ve genel merkezi Agoura Hills, California’da bulunmaktadır. Resmi web siteleri www.greengeeks.com ve BBB derecelendirmeleri A.
 2. GreenGeeks ile ne tür hosting planları mevcut?? GreenGeeks Paylaşımlı hosting, WordPress hosting Bayi hosting, VPS hosting ve Dedicated sunucular sağlar.
 3. Ne tür bir kontrol paneli kullanılır?? Yaygın olarak kullanılan cPanel.
 4. Ücretsiz site geçişi nasıl çalışır?? GreenGeeks hosting’e kaydolduktan sonra, size yardımcı olmaları için geçiş ekibine bir bilet gönderin.
 5. GreenGeeks hangi ödeme şekillerini kabul ediyor?? Tüm büyük kredi kartları (Visa, Mastercard ve American Express) ve PayPal.
 6. Herhangi bir premium eklenti var mı? Evet, birden fazla WHMCS lisansı (faturalandırma yazılımı), yedekleme geri yüklemeleri, manuel yedekleme istekleri ve tam PCI uyumluluğu dahil. Eklenti listesine buradan bakın.

GreenGeeks’i Önerir miyim?

Orada çok fazla seçenek olduğunda, GreenGeeks’i rekabetten ayıran şey?

2008 yılından bu yana, GreenGeeks bir sektörün önde gelen çevre dostu web hosting sağlayıcısıdır. Ancak, bu bizi diğer web barındırma dışında ayarlar tek hosting özelliği değildir. GreenGeeks hosting platformu, daha iyi bir hosting deneyimi sunmak için daha hızlı, ölçeklenebilir ve üretilmiştir.

Barındırma platformumuz, sanal bir özel sunucuya yükseltme ihtiyacını ortadan kaldırarak ölçeklenebilir bilgi işlem kaynakları sunar. Her hesaba kendi özel bilgi işlem kaynakları ve güvenli sanal dosya sistemi sağlanır. Coğrafi olarak size yakın bir barındırma konumu seçebilirsiniz. GreenGeeks, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa veya Kanada’daki bir sunucuda kurulum yapmanızı sağlayabilir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz daha birçok özellik var – ancak canlı sohbet ekibimizle konuşmanızı veya bizi aramanızı öneririm. Destek uzmanımız bize denemek için daha büyük nedenleri paylaşmak ister.

logo
Mitch Keeler – GreenGeeks Ortak İlişkileri

Kısacası, GreenGeeks yeterli web hosting çözümü daha fazladır. Çeşitli özellikler sunarlar, iyi müşteri desteğine sahiptirler ve web sitenizin ve site ziyaretçisi verilerinizin güvenli olduğundan emin olun.

Bahsetmemek gerekirse, eğer çevre dostu olmak isteyen biriyseniz, GreenGeeks bu son derece teknolojik dünyada daha fazla çevre bilincine sahip olmanıza yardımcı olmak için bunu üstlenir. Hangisi harika!

Ancak, onlarla kaydolmadan önce dikkate alınması gereken bazı şeyler vardır. Fiyatlandırmanın göründüğü gibi olmadığını, garantilerinin doğrulanmasının zor olduğunu ve kaydolduktan sonra fikrinizi değiştirirseniz, yine de oldukça fazla para kaybedeceğinizi unutmayın..

Yani, bu kontrol etmek istediğiniz bir web barındırma sağlayıcısı gibi geliyorsa, gerçekten bir fiyata ihtiyacınız olan barındırma hizmetleri sağladığınızdan emin olmak için web sitelerini ve sundukları tüm teklifleri kontrol ettiğinizden emin olun. gerçekten ödemek istiyorsun.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map